ورود / ثبت نام

جو ویتالی کیست؟ زندگینامه کامل + سمینار ها و دوره ها

تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰

جو ویتالی یا جوزف ویتالی (Joseph Vitale) یک نویسنده، موسیقیدان، سخنران و مربی در زمینه قانون جذب و موفقیت است. جو ویتالی نویسنده کتاب پر فروش و محبوب محدودیت صفر و یکی از اساتید مستند راز می باشد. 

دکتر جوزف ویتالی بیشتر به دلیل برگزاری کارگاه های آموزش پاکسازی ذهن به روش هواپونوپونو، آموزش قانون جذب و موفقیت، حضور در شبکه های رادیو ای و نویسندگی شناخته میشود.

در این بخش از سایت جادوی باور قصد داریم شما را با آثار و زندگینامه دکتر جو ویتالی آشنا کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

کود کی و جوانی جو ویتالی

جوزف ویتالی در ۲۹ دسامبر سال ۱۹۵۳ (۸ دی سال ۱۳۳۲) در شهر نیلز در اوهایو متولد شده است. او دوران تحصیل خود را در شهر نیلز گذارند و در دبیرستان نایلز مک کینلی تحصیل کرد. 

جو ویتالی پس از دوران دبیرستان به کنت، اوهایو نقل مکان کرد تا در آزمون قبولی دانشگاه ایالتی کنت شرکت کند. علاقه بسیار زیاد جوزف ویتالی به کتاب خواندن باعث شد رویای نویسنده شدن در ذهن او شکل بگیرد. او اولین کتاب خود را در سال ۱۹۸۴ در زمینه هنر و خلاقیت به نگارش درآورد. سپس در سال ۱۹۹۵ دومین کتاب خود را در زمینه بازاریابی و فروش اینترنتی منتشر کرد. 

کتاب های او طرفداران زیادی نداشت. اکثرا مراکز دولتی مانند: صلیب سرخ، PBS، بیمارستان ها و… کتاب های او را خریداری میکردند. به همین خاطر در آن زمان او اوضاع مالی خوبی نداشت. 

دوران طلایی

سال ۲۰۰۵ یک دوران طلایی برای دکتر جو ویتالی بود. او با نوشتن کتاب “عامل جذب: ۵ قدم آسان برای خلق ثروت یا هر چیز دیگری”  نویسنده پرفروشترین کتاب شد. در همین سال بود که او با روش پاکسازی ذهن به روش هواپونوپونو  آشنا شد.

این آشنایی شروعی بود تا او بتواند کتاب پر فروش دیگری با نام محدودیت صفر بنویسد. دکتر جوزف ویتالی در کتاب محدودیت صفر بیان میکند: هواپونوپونو شروعی بود تا من بتوانم موفقیت های زیادی را در زندگی ام بدست بیاورم.

 • توانستم برنامه انگیزشی رادیویی ام را با عنوان “قدرت بازاریابی موفق” پس از نامیدی از تلاش ده ساله ام به اجرا در بیاورم.
 • موفق شدم از یک بی خانمان به یک ثروتمند، و از یک نویسنده نوپا به مولف کتاب چاپی و سپس به نویسنده پرفروش ترین کتاب ها و یک پیشکسوت در حوزه بازاریابی اینترنتی بدل شوم، بی آنکه برنامه ای از پیش تعیین شده برای هیچ یک داشته باشم.
 • اشتیاقم به جذب یک BMW Z3 باعث شد ایده بازاریابی اینترنتی که تا آن زمان کسی به آن فکر نکرده بود به ذهنم خطور کند، الهامی که در عرض یک روز ۲۲.۵۰۰ دلار و در طی یکسال دویست و پنجاه میلیون دلار درآمد زایی داشت.
 • تمایل من برای خرید یک خانه در حومه تگزاس در زمانی که ورشکسته و از جدایی ملول بودم به خلق حرفه ای جدید با درآمد روزانه ۵۰۰ هزار دلار منتهی شد.
 • علاقه ام به تالیف کتاب باعث شد بتوانم به پرفروش ترین نویسنده تبدیل شوم بی آنکه برنامه ای داشته باشم یا هزینه های زیادی برای تبلیغات بپردازم.
 • بازی ام در فیلم راز بدون درخواست و خواهش یا قصد و برنامه ریزی من صورت گرفت.
 • ایفای نقشم در فیلم لاری کینگ در سال ۲۰۰۶ و بار دیگر در سال ۲۰۰۷ بدون اینکه بخواهم صورت گرفت.

آشنایی با هواپونوپونو

در سال ۲۰۰۴ در یکی از غرفه های گردهمایی سالانه انجمن هیپنوتیزم کاران و پاکسازی چاکرا، دکتر جو ویتالی به طور اتفاقی یکی از دوستان قدیمی خود را ملاقات کرد. در این ملاقات “مارک ریان” دوست قدیمی دکتر ویتالی با او درباره نامعمول ترین درمانگر جهان صحبت کرد. درمانگری که بدون ویزیت بیماران روانی، آنها را درمان میکند.

روشی عجیب ولی واقعی، این روش در آن زمان ذهن دکتر جو ویتالی را بسیار مشغول به خود کرد. پس از یکسال جست و جو او بلاخره توانست دکتر ایهالیاکالا هولن درمانگر نامعمول را ملاقات کند. پس از آشنایی با دکتر ایهالیاکالا هولن او درخواست کرد تا دکتر هولن روش درمانی اش را به او آموزش دهد. هواپونوپونو همان روشی بود که دکتر ویتالی به دنبال یادگیری اش بود. 

پس از گذشت ۲ سال و در سال ۲۰۰۷ دکتر ویتالی پس از آشنایی کامل با هواپونوپونو تصمیم گرفت کتاب محدودیت صفر را به کمک دکتر هولن به نگارش در بیاورد و در این کتاب روش پاکسازی ذهن را آموزش دهد.

پس از انتشار کتاب محدودیت صفر، دکتر ویتالی تصمیم گرفت هواپونوپونو را در سمینار ها و کارگاه هایش نیز آموزش دهد. ایده ای که او را به یک سخنران موفق تبدیل کرد.

ما در سایت جادوی باور، سمینار آموزش هواپونوپونو از دکتر جو ویتالی را به مدت ۶۰ دقیقه به زبان فارسی ترجمه کرده ایم. در بخش زیر میتوانید بخش کوتاهی از این سمینار را مشاهده کنید:

برای دانلود این سمینار به طور کامل و به مدت ۶۰ دقیقه بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

دانلود کامل دوره آموزشی هواپونوپونو از دکتر جو ویتالی

سخنان دکتر جو ویتالی

سخنان دکتر جو ویتالی

در این بخش برترین سخنان دکتر جو ویتالی را خواهید خواند:

 • من تصویری هستم از آنچه که به گمانت میبینی.
 • برای رسیدن به یک هدف، باید تشنه آن باشی. تشنه که نباشی اراده لازم برای تمرکز بر روی هدف و حرکت به سوی آن را نخواهی داشت.
 • زندگی سه مرحله دارد: مرحله اول قربانی شدن، خالق زندگی خودتان شدن و پس از آن، چنانچه خوش شانس باشید بنده ی حقیقی خدا شدن.
 • ما در همه چیز سهیمیم. تجربه شما تجربه من است و تجربه من تجربه شماست. اگر این جمله را درک کنید یعنی هواپونوپونو را به خوبی میشناسید.
 • اگر به جای بدن از ذهن استفاده کنیم. هر آنچه که باید بدانیم بر ما آشکار خواهد شد.

کتاب های دکتر جو ویتالی

در این بخش با برترین کتاب های دکتر جو ویتالی آشنا خواهید شد:

 • ذِن و هنر نوشتن
 • عامل جذب
 • کلید و ایمان
 • محدودیت صفر
 • بازاریابی اینترنتی
 • راز ثروت
 • میلیاردر معنوی

نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone