ورود / ثبت نام

زندگی بدون محدودیت با پاکسازی ذهن به روش هواپونوپونو + آموزش تصویری

زندگی بدون محدودیت با پاکسازی ذهن به روش هواپونوپونو + آموزش تصویری

تاریخ انتشار: 21 شهریور 1400

پاکسازی ذهن به روش هواپونوپونو روشی اسرار آمیز برای دستیابی به فراوانی، سلامتی، آرامش و فراتر از اینها است.

خانم مورنا نالاماکو سیمئونای کاهونا (کاهونا: رهبر روحانی و محرم اسرار) ابداع کننده و اولین مدرس برتر هویت سازی از طریق هواپونوپونو است.

پس از فوت خانم مورنا در سال ۱۹۹۲، دکتر ایهالیاکالا هولن و دکتر جو ویتالی راه او را پیش گرفتند و شروع به آموزش دادن پاکسازی ذهن به روش هواپونوپونو کردند.

دکتر جو ویتالی در سال ۲۰۰۶ مقاله ای تحت عنوان “نامعلوم ترین درمانگر دنیا” نوشت. این مقاله روایت روانشناسی بود که پس از ورود به یک بخش پر از مجرمان روانی، توانست تمامی افراد بیمار در آن بخش را بدون اینکه حتی یکی از بیماران را ویزیت کند بهبود ببخشد.

این روانشناس با نام دکتر ایهالیاکالا هولن در بهبود این مجرمان روانی از روش پاکسازی ذهن استفاده کرده بود این روش برگرفته از روش پاکسازی بومیان هاوایی است.

در سال ۲۰۰۶ با انتشار مقاله از دکتر جو ویتالی، روش هواپونوپونو بیش تر از هر برهه زمانی دیگری در میان مردم شناخته شد. مقاله دکتر جو ویتالی به ادعای او در کتاب محدودیت صفر بیش از ۵ میلیون بار خوانده شده است.

دکتر جو ویتالی پس از ۲ سال تحقیق و آموزش زیر نظر دکتر ایهالیاکالا هولن توانست هواپونوپونو رو به طور کامل بیاموزد و درک کند.

در این بخش از سایت جادوی باور قصد داریم پاکسازی ذهن به روش هواپونوپونو را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

هواپونوپونو چیست؟

هواپونوپونو فرآیندی است برای رها کردن انرژی های سمی درون، تا بتوانید تاثیر افکار، گفتار، اعمال و فعالیت های الهی را ببینید. 

مطمئناً با خواندن جمله بالا نمیتوانید به طور کامل درک کنید که هواپونوپونو چیست و چطور باید از آن استفاده کرد، به همین خاطر در ادامه توضیحات بیشتری درباره این روش پاکسازی به شما خواهیم داد.

شما بارها و بارها از زبان افراد متفاوت شنیده اید که میگویند: هرکس مسئول مشکلات خودش است. یا حداقل اگر این جمله را نشنیده باشید خودتان به آن پی برده اید.

هواپونوپونو یک گام از این جمله جلوتر است چراکه میگوید: شما نه تنها مسئول مشکلات خودتان هستید بلکه مسئول مشکلات دیگران نیز هستید. شاید با خواندن این جمله بگویید این یک دیوانگیست، چرا من باید مسئول مشکل دوستم یا اقوامم یا حتی مشتریانم باشم!؟

برای درک جمله بالا بهتره که بخشی از بینش و تفکر افرادی که هواپونوپونو را دنبال میکنند را بخوانید.

 • دنیای بیرون من، انعکاس افکار درون من است.
 • اگر افکارم سرطان زا باشند، واقعیت بیرون ام نیز دچار سرطان میشود.
 • اگر افکارم بی عیب و نقص باشند واقعیتی مملو از عشق خلق خواهم کرد.
 • من مسئولیت خلق دنیای بیرونم را بر عهده دارم.
 • من به طور صد در صد مسئول افکار سرطانی ام هستم، افکار که در من واقعیت بیمارگونه را خلق میکنند.
 • چیزی به عنوان آن بیرون وجود ندارد همه چیز درون من است.

ممکنه با خواندن جملات بالا سردرگمی بیشتری پیدا کرده باشید، به همین خاطر روند کار پاکسازی ذهن به روش هواپونوپونو را در ادامه به طور کامل برایتان شرح میدهم.

هواپونوپونو چیست؟

هواپونوپونو چطور کار میکند؟

در روش هواپونوپونو یک منبع اصلی وجود دارد که آن را کائنات، جهان هستی، روح الهی و… مینامند. البته روح الهی بیشتر از همه این اسامی، مورد استفاده قرار میگیرد.

ذهن تمامی افراد به منبع اصلی یعنی روح الهی متصل است و از آنجایی که ما معتقد هستیم دنیای بیرون من، انعکاس ذهن و افکار درون من است. پس نتیجه میگیریم دنیای ما تحت کنترل افکار و ذهن ماست. اگر مشکلی در دنیای بیرون ما وجود داشته باشد یعنی آن مشکل در ذهن ما ابتدا شکل گرفته است.

اگر مشکلی در ذهن ما باشد پس روح الهی میتواند این مشکل را از ذهن ما پاک کند، فقط کافی است از او بخواهیم، و با به زبان آوردن: دوستت دارم، متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم. میتوانیم این درخواست را مطرح کنیم.

همین جمله کوتاه نه تنها باعث میشود افکار و خاطرات منفی ما از ذهنمان پاک شود بلکه باعث میشود مشکلات اطرافیان ما نیز حل شود. درک و یادگیری این روش بسیار دشوار است. دکتر جو ویتالی در کارآگاه یادگیری پاکسازی ذهن به روش هواپونوپونو سه بار از کارآگاه انصراف داد و مجدد پشیمان شد و ثبت نام کرد. چراکه معتقد بود ذهن تحصیل کرده او نمیتواند چنین چیزی را بپذیرد.

پذیرش هواپونوپونو بسیار دشوار است اما پس از پذیرش این روش خواهید دید زندگیتان زیر رو خواهد شد.

دکتر هولن تعریفی ساده تر از روش هواپونوپونو نیز بیان کرده است:

مشکلات ما از تکرار خاطرات در ذهن ناخودآگاه مان سرچشمه میگیرد. آنها ارتباطی با شخص خاص یا مکان و موقعیت بخصوصی ندارند. بلکه صرفا چیزی هستند که شکسپیر آنها را “ناله های از پیش سر داده” مینامد. 

حالا که مشکلات ما از تکرار خاطراتمان سرچشمه میگیرد حق انتخاب داریم.

میتوانیم خودمان را درگیر آنها کنیم یا از روح الهی بخواهیم با کیمیاگری آنها را آزاده نموده و ذهنمان را به وضعیت اصلی اش که همان وضعیت صفر، تهی یا عاری از خاطره بودن است بازگرداند.

وقتی عاری از خاطره ایم خود مقدس خودمان هستیم درست به همان شکلی که روح الهی در ابتدا ما را خلق کرده است.

ذهن ناخودآگاه وقتی در وضعیت صفر است، محدودیت زمانی ندارد. محدودیت صفر، بی انتها و نامیراست.

توضیح بالا در کتاب محدودیت صفر به نقل از دکتر هولن نوشته شده است.

چرا باید از پاکسازی ذهن به روش هواپونوپونو استفاده کنیم؟

تک تک راه هایی که برای جذب در خواسته هایتان در زندگی میدانید را به خاطر بیاورید مانند:

 • تلقین
 • تجسم
 • روش های هشیارسازی بدن
 • تجسم نتیجه نهایی
 • مکتوب کردن خواسته ها
 • روش رهایی هیجانی (ای اف تی)
 • و…

به نظر شما روش های بالا همیشه و بدون هیچ استثنایی موثرند؟ 

تمامی روش های بالا محدودیت هایی دارند، این روش ها، اسباب بازی هایی هستند که ذهن تان به شما بقبولاند این شمایید که مسئولید، در حالی که واقعیت این است که شما به هیچ عنوان مسئول نیستید (در پاکسازی ذهن به روش هواپونوپونو کافی است تا ذهنتان را عاری از هرچیزی کنید تا روح الهی بتواند شما را راهنمایی کند، منظور از اینکه شما مسئول هیچ چیز نیستید این است) و معجزه واقعی زمانی رخ میدهد که این اسباب بازی ها را رها کنید و به جایی از درون تان که محدودیت صفر است اتکا کنید.

چرا در هواپونوپونو ما مسئول مشکلات دیگران نیز هستیم؟

چرا در هواپونوپونو ما مسئول مشکلات دیگران نیز هستیم؟

شما العامات را از منبع روح الهای دریافت میکنید، الهام از جانب روح الهی می آید درحالی که خاطره، برنامه ای در ناخودآگاه مشترک بشر است، برنامه، چیزی شبیه به یک باور یا یک اعتقاد است.

نوعی برنامه ی تعریف شده که ما به محض دیدن آن در دیگران به وجود ان در خود نیز پی میبریم. چالش بزرگ ما پاک کردن تمام این برنامه هاست. تا موفق شویم به وضعیت صفر برگردیم. جایی که الهامات الهی بتوانند رقصان و خرامان بر جان و دل ما بنشینند.

وقتی در وجود دیگری چیزی را می بینید که از آن خوشتان نمی آید. خودتان نیز آن چیز را دارا هستید. مسئولیت شما تمیز کردن و پاک کردن آن است. همچنان که شما ذهن خودتان را پاکسازی میکنید آن خاطره وجود آن شخص را هم ترک میکند و سرانجام کل جهان هستی را ترک میکند.

دکتر هولن

آموزش تصویری پاکسازی ذهن به روش هواپونوپونو

ما در سایت جادوی باور، یک ویدیو آموزشی هواپونوپونو به مدت ۴۲ دقیقه از دکتر ایهالیاکالا هولن و یک ویدیو آموزشی پاکسازی ذهن به روش هواپونوپونو از دکتر جو ویتالی به مدت ۶۰ دقیقه، به زبان فارسی ترجمه کرده ایم.

در بخش زیر مدت کوتاهی از این دوره های آموزشی را به عنوان فایل نمونه برای شما قرار داده ایم که با کلیک بر روی دکمه هایی که زیر هر فایل نمونه قرار دارد میتوانید وارد صفحه دانلود دوره آموزشی شوید و دوره آموزشی مورد نظرتان را به طور کامل دانلود نمایید.

فایل نمونه دوره آموزشی هواپونوپونو از دکتر ایهالیاکالا هولن:

دانلود کامل دوره آموزشی هواپونوپونو از دکتر هولن


فایل نمونه دوره آموزشی هواپونوپونو از دکتر جو ویتالی:

دانلود کامل دوره آموزشی هواپونوپونو از دکتر جو ویتالی


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone