پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی


کوین ترودو سمینار آرزوی تو دستور توست دوبله فارسی

نام مربی : کوین ترودو - Kevin Trudeau
موضوع : آرزوی تو دستور توست Kevin Trudeau Your Wish Is Your Command
نوع محتوا : سمینار صوتی
زبان : دوبله فارسی
تعداد قسمت : 14
مدت زمان : 820 دقیقه
فرمت محتوا : MP3
حجم محتوا : 580MB مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت بدون محدودیت دسترسی خواهید داشت .

دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ پس لطفا وارد شوید


کوین ترودو آرزوی تو دستور توست یا آرزوی تو فرمان توست، در سال 2009 به مدت دو روز به صورت خصوصی در کوه های آلپ اجرا شده.

 

کوین ترودو در دوره صوتی آرزوی تو دستور توست:

به گفته خود کوین ترودو این آموزش ها سالها است که در  گروه ها و جوامع مخفی مانند: فراماسونری و جمجمعه و استخوان تدریس می شود؛ که با یادگیری و اجرا کردن قوانین سمینار آرزوی تو دستور توست شما از نظر مالی و روابط هرگز شبیه نسخه قبلی خودتان نخواهید بود.

(Kevin Trudeau Your Wish Is Your Command How Anyone Can Make Millions)

چگونه آرزوی تو دستور توست را دانلود کنیم ؟

پیشنهاد اول : برای تهیه این دوره و یا دوره های یادگیری دیگر کوین ترودو

فقط کافیست یک اشتراک از سایت جادوی باور تهیه کنید؛

و علاوه بر دانلود دوبله صوتی آرزوی تو دستور توست کوین ترودو

دوره های زیر را نیز رایگان دانلود کنید.

نمونه زیر بخشی از دوبله آرزوی تو دستور توست است

 

لیست دوره هایی که فقط با تهیه یکی از اشتراک های 3 ماهه تا 1 ساله قابل دانلود است 😉

آرشیو محتوای ویژه مشترکین سایت جادوی باور

پیشنهاد دوم : با کلیک روی خرید تکی محصول به فروشگاه

ما هدایت میشوید و میتوانید با هزینه 35 هزار تومان دانلود کنید.

فقط همین محصول را میخواهم

در صورتی که در مورد کوین ترودو و یا دوره آرزوی تو دستور توست سوالی دارید در بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید، به زودی پاسخ  به سوالات شما داده میشود.

 • دوره  آرزوی تو دستور توست چگونه شروع میشود؟
 • این دوره کوین ترودو مناسب چه کسانی هست؟
 • در این دوره دوبله صوتی چه چیزی یاد میگیرید؟
 • پس از گذراندن این دوره کوین ترودو چه اتفاقی برایتان رخ میدهد؟
 • چرا برخی سایت ها از کلمه کوین ترودو بدون سانسور برای فروش این دوره استفاده میکنند؟

توضیحات کوین ترودو دوره آرزوی تو دستور توست

توضیحات کوین ترودو دوره آرزوی تو دستور توست

 

کوین ترودو این دوره را این طور آغاز میکند، که در دوره آرزوی تو دستور توست قصد آموزش دادن چیزهایی را داریم که مثال آنها در زندگی واقعی ما وجود دارد. هر چه که قرار است اینجا از من بشنوید همه مثال هایی از دنیای واقعی هستند.

هیچ داستان ساختگی اینجا به شما آموزش نخواهیم داد، این یکی از بزرگترین فرق دوره ما با تمام دوره های دیگر است. ما به شما قوانینی را آموزش خواهیم داد که سال های سال است در گروه های مخفی به شکل راز بوده است؛ و هر شخصی با هر سطحی که این اصول و قوانین را در زندگی خود به کار بسته به آرزوهای خود دست یافته است.

دلیل این حرف های کوین ترودو به برخی از اساتید موفقیت برمیگردد، کوین ترودو اینطور توضیح میدهد که برخی از اساتید که به شما آموزش موفقیت و کسب ثروت میدهند و ادعا میکنند که استاد هستند در زندگی واقعی خودشان هیچ دستاورد و یا ثروتی ندارند اگر هم داشته باشند از فروش کتابهایی که در همین زمینه نوشته اند به دست آورده اند، که آن هم ثروت چشمگیری محسوب نمیشود.

کوین ترودو در دوره آرزوی شما فرمان شماست یا همان آرزوی تو دستور توست میگوید: همیشه قوانین موفقیت بین افراد ثروتمند رده بالا در حال گردش بوده است. آنها نمی گذاشتند که افراد معمولی یا متوسط جامعه به این اطلاعات دست یابند چون نمی خواستند که برای خود رقیب داشته باشند.

کوین ترودو، هنری فورد را برای شما مثال میزند و میگوید: او  یکی از مخالفین این امر بود که انسان های عادی نباید از قدرت ذهن و افکار خود با خبر باشند و باید فقط زندگی را در ابعاد فیزیکی آن ببینند و باورشان این باشد که شانس ندارند و یا باید بیشتر کار و تلاش کنند تا به رویاهای خود دست پیدا کنند.

کوین ترودو در ادامه توضیح میدهد:

 

 

کوین ترودو به همراه کتاب و دوره آرزوی تو دستور توست

 

امروزه اساتید بزرگ موفقیت از آن دایره خارج شدند و شروع به آموزش دادن کرده اند. برخی از این اساتید واقعا راز های اصلی موفقیت را به شما می آموزند، ولی برخی هم هیچ آگاهی ندارند و فقط چون آرزوی قلبی شان این است که مدرس موفقیت و قانون جذب باشند شروع به آموزش این درس ها میکنند.  پس خیلی مهم هست که شما به چه کسی گوش میکنید  و از چه کسی یاد میگیرید و چه اطلاعاتی را به عنوان ورودی به ذهن خود راه می دهید.

یکی از نکات مهم در سمینار آرزوی تو دستور توست این است که کوین ترودو میگوید: صحبتهای اساتید موفقیت جهان این است که مهارت خواندن را بالا ببرید و همیشه و همیشه بخوانید. رهبران موفق همیشه در حال مطالعه هستند، زیرا با مطالعه مطالب درست، شبکه های عصبی در ذهن ما تشکلیل میشوند که تبدیل به خلق و خوی ما میشوند. پس یکی از مهمترین موضوعات برای کسب موفقیت و ثروت در زندگی این است که شما باید قابلیت آموزش پذیری خود را بالا ببرید .

کوین ترودو معتقد است که اگر قابلیت آموزش پذیری بالایی نداشته باشید و به موضوع مهم یادگیری اهمیت ندهید تغییری در زندگی تان ایجاد نخواهد شد.

به اساتید خود گوش دهید و تمامی اطلاعات قبلی خود را به دور بی اندازید وقتی قبول کنید که هیچ چیز نمی دانید و اینکه هیچ یک از قوانین موفقیت رو یاد نگرفته اید. آن زمان هست که کاملا آماده یادگیری هستید، سعی نکنید اطلاعات جدید را با دانسته های قبلی خود بسنجید.

سوالات احتمالی کاربران قبل ار خرید دوره:

آیا کوین ترودو در این سمینار رازی را برملا میکند که با دانستن آن دیگر نیاز به هیچ آموزشی نداریم؟

 

آرزوی تو دستور توست

کوین ترودو در این سمینار به صورت متمرکز در مورد عملکرد ذهن و تاثیر آن در دنیای بیرون به شما آموزش میدهد، اگر قرار بود موضوعی به عنوان راز گفته شود نیاز به 12 قسمت سخنرانی نبود و میتوانست در چند کلمه آن را بیان کند. پس اگر تصمیم گرفته اید که تغییر کنید و به صورت کاملاً واقعی وقت بگذارید و زندگی خود را چه از نظر مالی و چه از نظر روابط و حتی سلامتی جسمی دگرگون کنید، دوره آرزوی تو دستور توست بهترین گزینه برای شماست.

آیا یادگیری اصولی که کوین ترودو در آرزوی تو دستور توست میگوید سخت است  ؟

مطلقا خیر کوین ترودو در ابتدای دوره به این موضوع اشاره میکند که این اطلاعات به طرز عجیبی ساده و قابل فهم هستند و شما با شنیدن آنها و اعمال در زندگی تان شگفت زده خواهید شد بیشتر اصول و قوانینی که در این سمینار اموزش داده میشود ممکن است بار ها و بارها در محافل و فضا های مختلف آن را شنیده باشید و کوین ترودو با در کنار هم گذاشتن این اصوا ساده شما را به این نتیجه میرساند که تنها گزینه موفقیت شما دانستن و رعایت کردن این اصول  و قوانین است.

از کجا میتوانیم مطمئن شویم که این اطلاعات کار میکنند و میتوانیم زندگی خودمان را متحول کنیم؟

برای اینکه به این مورد بهترین جواب را بدهم از یک مثال استفاده میکنم: سال 79 علی رقم میل باطنیام به اصرار یکی از دوستانم به یک سمینار انگیزشی رفتم.  اعتقادی به این موضعات نداشتم، ولی به ناچار به خود گفتم حالا که تا اینجا آمدهام و وقت خود را گرفتهام ببینم این آقا چه میگوید؛ به مرور زمان و کم کم توانستم با آن حرف ها ارتباط برقرار کنم.

جالب تر از آن این است که پایان سمینار تصمیم گرفتم که به مدت کوتاهی به آن چیزهای که شنیدم عمل کنم، باور کنید حالا که در ذهنم به آن روز باز میگردم تنها دلیل موفقیت و شاد بودن الانم در زندگی را فقط مدیون این طرز فکر میدانم که به خود گفتم بگذار امتحان کنم ببینم چه میشود، چون قرار نیست چیزی از دست بدهم و ایمان داشته باشید، اگر شما هم این فکر را داشته باشید و به مدت فقط چند ماه این آموزش را جدی بگیرید و انجام دهید؛ معجزه های در زندگی شما آغاز خواهد شد و شاید برای همیشه شرایط فعلی تان را فراموش کنید.


زندگینامه کوین ترودو


کوین ترودو در سال ۱۹۶۳ در ماساچوست آمریکا متولد شد پدر وی جوشکار بود. کوین ترودو دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد. پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد و پس از مدت اندکی تصمیم گرفت وارد نتورک یا بازاریابی شبکه ای شود که البته در این حرفه موفقیت های بسیاری را بدست آورد.

کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد.  معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است. در واقع برگزاری سمینار شاید یک تفریح برایش باشد در نتیجه زندانی شدنش میتوانند دلایل بسیار متعددی داشته باشد.

با مراجعه به صفحه کوین ترودو می توانید زندگینامه کامل او را مطالعه فرمایید.


مراحل یادگیری کوین ترودو


کوین ترودو در حال آموزش چهار مرحله یادگیری

مراحل یادگیری کوین ترودو که شامل 4 مرحله است یکی از مهمترین ارکان اصلی دوره آرزوی تو دستور توست می باشد، با به کار گیری این اصول که بیشتر به قانون جذب برمیگردد کارهای بزرگی را میتوانید به سرانجام برسانید.

بنده به عنوان کسی که  دوره های زیادی رو شنیدم و کتاب های زیادی رو مطالعه کردهام. میتوانم با ایمان کامل بگویم که دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو یک دوره عمومی و بینظیر است، که برای همه افراد مناسب است. همواره برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

از جمله آن افرادی که مطالعات زیادی در زمینه قانون جذب داشتهاند و سوالاتی زیادی در این رابطه برایشان بی جواب مانده است.

همچنین افرادی که هیچ اطلاعی از قوانین جهان و قانون جذب ندارند و میخواهند تازه شروع کنند. آرزوی تو دستور توست بهترین انتخاب برای آن ها است.

کسانی که شکست های مالی متعددی داشته اند و دلیلش را هم نمیدانند.
کسانی که در روابط شکست های زیادی را تجربه کرده اند و میخواهند تکنیک هایی را بیاموزند که دیگر ابدا مثل گذشته نباشند.

کسانی که از اساتید خارجی و داخلی نتیجه نگرفته اند.

کوین ترودو در سمینار آرزوی تو دستور توست به شما آموزش هایی را خواهد داد که شما در هیچ یک از دوره های اساتید قانون جذب و موفقیت دیگر نمیتوانید یاد بگیرید. شما پس از گذراندن دوره آرزوی تو دستور توست میتوانید با خیال راحت کتاب های موفقیت را بخوانید؛  چرا میگوییم با خیال راحت؟

به این دلیل که سمینار  آرزوی تو دستور توست به شما علمی رو آموزش میدهد که از طریق این علم، شما هیچگاه با آموزش ها اشتباه از مسیر اهداف و خواسته هایتان منحرف نخواهید شد. فقط یادتان باشد این سمینار را حتما باید چند بار با دقت گوش کنید، زمانی که شما برای چندمین بار به سمینار آرزوی تو دستور توست گوش میکنید چیزهایی را میشنوید که انگار در مرتبه اول اصلا در این دوره وجود نداشته است.

مثل این میماند که کوین ترودو تازه آنها را میگوید و دلیلش هم این است که شما سطح آگاهی و بینش جدیدی پیدا کردهاید، البته به این مسئله خود کوین ترودو هم در طول سمینار چند بار اشاره خواهد کرد.


موضوع دوره آرزوی تو دستور توست

 

موضوع دوره آرزوی تو دستور توست

در دوره آرزوی تو دستور توست به صورت کاملا حرفه ای یاد میگیرید که برای رسیدن به آرزوها و رویاهایتان چگونه ارتعاش بفرستید، چگونه اهدافی را که در زندگی برای خود تعیین کردهاید را از طریق ذهن دنبال کنید و به مرحله واقعیت برسانید.

در آرزوی تو دستور توست یاد خواهید گرفت که شرایط فعلی شما هر چه که باشد اصلا مهم نیست؛ شما با اصول قوانین و تکنیک هایی که توسط کوین ترودو آموزش داده میشود، میتوانید اهداف مالی، ازدواج، و حتی سلامتی خود را از طریق افکار خود مدیریت کنید و به هر آنچه که میخواهید برسید.

این دوره به شما خواهد آموخت، قانون جذب چیست؟ جهان هستی چگونه کار میکند؟ ارتعاش ذهن چیست؟ چگونه ارتعاش بفرستید؟
باور چیست و  چگونه ساخته میشوند و چگونه باید تغییر شان دهیم، چرا باید مثبت فکر کنیم؟
نقش احساسات در زندگیمان چیست؟ اصلا چرا ما دارای احساس هستیم؟

در این دوره یاد خواهید گرفت که برای بدست آوردن پول نیازی نیست به محیط فعلی خودتان نگاه کنید، قضاوت کنید و در نهایت ناامید و دلسرد بشوید. بلکه از طریق این دوره یادگیری کوین ترودو متوجه میشوید، که شرایط فعلی شما برای رشد شما اصلا مهم نیست. البته به صورت کاملاً منطقی برای شما توضیح داده میشود که چرا این موضوع اصلا مهم نیست.

تمامی آموزش های کوین ترودو چه در سمینار آرزوی تو دستور توست و چه در دیگر دوره های صوتی کاملا قانع کننده و منطقی است و مطمئن باشید ذهن شما با این اصول مخالفتی نخواهد کرد.

در این دوره یادگیری کوین ترودو شما تبدیل به انسان دیگری میشوید چرا که همه اصولی که در دوره آرزوی تو دستور توست می آموزید، هیچگاه در گذشته از زبان هیچ استاد دیگری نشنیدهاید؛ اینجاست که کوین ترودو متفاوت از همه اساتید و مدرسین قانون جذب است.

در دوره آرزوی تو دستور توست مانند همه دوره های کوین ترودو داستان های کوتاهی کوین ترودو میگوید که اتفاقاً یکی از تاثیر گذارترین بخش آموزش های او محسوب میشود، که در این دوره هم است و برای  درک بهتر مطالب خیلی به شما کمک میکند.

در دوره (آرزوی تو دستور توست) کوین ترودو از دانشمندان بزرگی حرف میزند، ردپایی بزرگ که قانون جذب را در گذشته بازگو کردهاند؛ انسان هایی مانند انیشتین،  ادیسون  و…


تاکید کوین ترودو بر روی بالانس  ترازوی موفقیت و پیشرفت

تاکید کوین ترودو بر روی بالانس  ترازوی موفقیت و پیشرفت

کوین ترودو در دوره آموزشی آرزوی تو دستور توست تکنیک ها و اصول و قوانین  بی نظیر زیادی دارد که هر کدام از آنها به تنهایی میتوانید زندگی یک انسان را متحول کند،  یکی از این آموزش ها که واقعا در نوع خودش منحصر به فرد می باشد؛ بالانس ترازوی موفقیت و پیشرفت است که کوین ترودو تاکید زیادی بر روی آن دارد.

بالانس ترازوی موفقیت و پیشرفت یعنی مهم نیست در دنیای مادی چه چیزهایی وجود دارد و چه چیزهایی وجود ندارد؛ شما باید برای رسیدن به آرزو های خود تمرکز اصلی تان بر روی افکار و احساساتتان باشد و نه دنیای بیرون .

در این مورد کوین ترودو میگوید: این یکی از ترفند های گروه های مخفی است که به تمام جامعه سرایت دادهاند که وقتی آرزویی دارید باید ببینی چه توانایی و چه امکاناتی برای رسیدن به این آرزو و رویا در اختیار دارید

کوین ترودو در این مورد با تاکید میگوید اصلا مهم نیست در چه جایگاهی هستی،

اصلا مهم در حال حاضر مشغول به چه کاری هستی،

اصلا مهم نیست که از نظر منطقی قدرت خرید یک ماشین لوکس یا یک خانه رو ندارید،

اینها همه ظاهر ماجرا هستند و نباید فریب این چیزها را بخورید.

کوین ترودو  به صراحت توضیح میدهد که اگر این اصل را در ذهن ناخودآگاه خود پرورش دهید نتایج شگفت انگیزی به دست خواهید آورد.

کوین در این مورد اینطور توضیح میدهد که از گذشته تا امروز به ما اینطور آموزش دادهاند که اگر آرزو یا هدفی دارید اول باید به داشته های خود نگاه کنی، یعنی اگر میخواهی در آینده نزدیک یک اتومبیل بخری باید ببینی با درآمدی که داری میتوانی این کار را میسر کنی یا خیر؛ اگر در آمد فعلی تو به خرید آن خودرو کفایت نمیکند پس بی جهت رویا پردازی نکن.

کوین ترودو در این مورد با تاکید بسیار زیاد و با قدرت تمام میگوید شرایط فعلی شما اصلا مهم نیست! در واقع ترازوی پیشرفت و موفقیت یعنی شما 99 درصد افکار و احساس آن آرزو را در خودتان پرورش دهید؛ فقط یک در صد تلاش فیزیکی کافیست البته این حرف کوین ترودو بسیار عمیق تر از آن است که کمی تأمل نکرده بخواهیم در این مورد قضاوت کنیم.

حرف کوین ترودو در این مورد این است که شما وقتی آرزویی دارید و آن را باور کنید به وسیله قانون جذب و ارتعاش ذهنت در مسیر هایی قرار میگیری که آن خواسته وارد زندگیت می شود، در حالت دوم این صحبت کوین ترودو رو میشه اینطور برداشت کرد که ابتدا باید در ذهنت به خواسته و آرزویت برسی و سپس در دنیای واقعی آن را لمس کنی.

این فرضیه کوین ترودو زمانی برای ما ملموس تر  و قابل باور تر میشود که وقتی در مورد زندگینامه  افراد موفق که مطالعه میکنیم؛ چنین آثار و ردپایی در افکار گذشته آنها نمود داره به طوریکه این جمله رو بارها از زبان خودشان جاری میکنند که ما هدف گذاری کرده بودیم تا به این رویا دست پیدا کنیم.

البته بیشتر این افراد اصلا با قانون جذب آشنایی ندارند، از آنجایی که ذهن انسان به صورت کاملا غریزی همیشه در حال ارسال ارتعاش به جهان هستی است در نتیجه تمام افراد موفقیت و شکست هایشان در زندگی را میشود از نگاه قانون جذب و ارتعاشات آنها قضاوت و بررسی کرد.


دوره های کوین ترودو واقعا معجزه میکند


غول چراغ جادو به همراه چراغ جادو

آرزوی تو دستور توست کوین ترودو یک کلمه شعاری و تبلیغی نیست؛ حتی چیز جدیدی هم نیست. که فقط کوین ترودو آن را بداند  بلکه واقعیتی است که  از گذشته تا به امروز در  سرنوشت و زندگی تمام افراد جهان بزرگترین تاثیرات را داشته است. همانطور که کوین ترودو در طول دوره آرزوی تو دستور توست اشاره میکند این آموزش ها در جوامع مخفی جهان مانند: فراماسون ها تدریس شده و همچنان می شود. کوین ترودو که خودش از اعضا گروه برادر هود بوده اطلاعات خوبی به شما در این زمینه میدهد.

اگر فکر بدی را در ذهنتان مرور کردید و با باور خود آن را پرورش دادید آن فکر بد بدون اینکه در حالت آگاهانه بخواهید؛ تبدیل به آرزو شده و در زندگیتان پدیدار می شود و شما را به سرحد ناامیدی می رساند.

بله درست است چه باور کنید و چه باور نکنید ذهن انسان فرستنده و گیرنده ارتعاش است.

در مقاله بیوگرافی کوین ترودو که یک ویدیو 30 دقیقه ای از خود ترودو است. این موضوع اشاره میکند که در این دوره با مفاهیم و قوانین جدیدی از جهان هستی آشنا میشوید؛ که از سالیان سال در این دنیا  بوده است و شما اطلاعی از آن نداشتهاید و در همه ابعاد زندگیتان تاثیر مستقیم داشته است. با یادگیری این قوانین دیگر همه امور در دستان خودتان است. خودتان سرنوشت خودتان را رقم خواهید زد. حتی اگر اتفاق بدی هم بی افتد دیگر میدانید دلیلش چیست.


پس از گذراندن این دوره کوین ترودو چه میشود ؟


کوین ترودو همان ابتدای دوره میگوید: پس از گذراندن  آرزوی تو دستور توست شما کاملا متوجه دلیل شکست هایتان  در گذشته یتان، چه از نظر مالی و از نظر روابط خواهید شد. حتی دلایل موفقیت در یک یا چند موضوع خاصی که داشتهاید را کشف خواهید کرد متوجه خواهید شد، چرا بعضی ها در زندگی موفق و بعضی ها همواره در حال شکست خوردن هستند.

شما پس از پایان این دوره به این راز پی خواهید برد که چرا همواره زندگیتان در بیشتر ابعاد شروع و پایانی شبیه به هم داشتهاید و به نوعی همیشه در یه حالت خاصی (چه از نظر مالی چه از نظر سلامتی و  چه از نظر ارتباطات) در نوسان بودهاید.

با تکنیک های که همگی به ذهن برمیگردد و ریشه این اطلاعات که کوین ترودو در اختیارتان قرار می دهد  برمیگردد به سالیان خیلی دور، شما یاد میگیرید چگونه از نظر ارتعاش خود را برای دریافت و رسیدن به اهداف و آرزویتان در مدار مورد نظرتون قرار دهید.

این دوره میتواند زندگی شما را برای همیشه تغییر بدهد؛ کوین ترودو استاد انتقال اطلاعات است. آگاهیای که در دوره آرزوی شما فرمان شماست دریافت میکنید میتوانید در هر شرایطی در زندگیتان اعمال کنید؛ فقط به شرطی که این اطلاعات به ظاهر ساده رو جدی بگیرید و فقط شنونده نباشید.


کوین ترودو در زندان است


همان طور که در بیوگرافی کوین ترودو در سایت توضیح داده شد، کوین ترودو در سال 2013 به 10 سال زندان محکوم شد. البته دلایل مختلفی برای زندانی شدن کوین ترودو مطرح شده است. برخی از سایت ها دلیل محکومیت ترودو رو سمینار آرزوی تو دستور توست میدانند، که البته این موضوع به هیچ عنوان نمی تواند صحت داشته باشد. چرا که در این سمینار چیز خاصی بر علیه کسی گفته نشده و تمرکز در سمینار آرزوی تو دستور توست بر اصل یادگیری قانون جذب است.

ولی دلیل زندانی شدن کوین ترودو را در فضاهای اجتماعی و سایت های خارجی که تحت پوشش قرار میدهند به صراحت به کتاب کاهش وزن کوین ترودو ربط میدهند؛ در این مورد مقالات زیادی منتشر شده است که میگوید: کوین ترودو به عنوان یک شخص عادی و غیر متخصص به هیچ عنوان مجوزی برای مسایلی که به تخصص پزشکی و طبابت نیاز داد حق قانونی برای انتشار چنین موضوعاتی را نداشته است.

حتی سال 2016 خبری در یکی از روزنامه های معروف نیویورگ مبنی بر اینکه زندانی شدن کوین ترودو یک شایعه است و کاملا سوری بوده است منتشر شد. ادعا کردند که کوین ترودو فقط 10 سال حبس تعلیقی برای ترودو در نظر گرفته شده است. از این پس حق انتشار مطالب آموزشی در زمینه پزشکی لاغری چه از طریق شبکه خودش و یا هر نشریه دیگری را ندارد و به نوعی ممنوع التصویر است.

دوره کوین ترودو ماشین پول سازی در سایت منتشر شد؛  این دوره برای علاقه مندان به بازار یابی شبکه ای بسیار مناسب است.


آیا دوره کوین ترودو سانسور است !


آرزوی تو دستور توست سانسور ندارد

نه در سایت ما و نه در سایت های دیگر  پس مراقب باشید

از این ترفند برای گرفتن پول بیشتر از شما استفاده یا سو استفاده نکنند

در این شکی نیست که دوره آرزوی تو دستور توست یکی از بهترین دوره های کوین ترودو است. این دوره پر طرفدارترین دوره در ایران نیز می باشد.

برخی با این ترفند به دنبال فروش این دوره به قیمت های بسیار بالاتر هستند. از آنجایی که کلمه بدون سانسور به خصوص برای ما ایرانیان مفهوم و معنی زیادی را تداعی میکند. از این کلمه تبلیغاتی برای فروش دوره ها استفاده میکنند. ولی باید بدانید دوره های کوین ترودو در ایران و در همه سایت ها به طور کامل ترجمه شده و هیچ مطلبی برای سانسور وجود ندارد، در همه سایت ها مشترک است و نیازی به توهین شعور مخاطب نیست.

سایت جادوی باور علاوه بر دوبله  صوتی کوین ترودو، زبان اصلی این دوره را هم با زیر نویس فارسی منتشر کرده تا هیچ گونه جای سوال احتمالی  و ابهام برای شما باقی نماند امیدوارم لذت ببرید.


 دوره های کوین ترودو را چطور تهیه کنیم

برای تهیه دوره آرزوی تو دستور توست و همزمان فعال شدن دوره های دیگر کوین ترودو و دیگر مدرسین قانون جذب و موفقیت کافیست: یکی از اشتراک های سایت ما را انتخاب و پرداخت کنید، بلافاصله پس از پرداخت به  همه دوره های کوین ترودو  و سایت دسترسی خواهید داشت.

سمینار هایی مانند:  درمان های طبیعی کوین ترودو – دوبله تصویری.

موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد  زبان اصلی و دوبله صوتی.

همچنین دوبله صوتی 25 راز ثروتمند شدن با دوبله فارسی که جدیدا به محتوای ویژه سایت جادوی باور اضافه شده است.

همه دوره های  دیگر اساتید مختلف دسترسی دارید و قابل دانلود است.

در حال حاضر جادوی باور 10000 مشترک فعال دارد.

نکته: با تهیه هر یک از اشتراک های سایت جادوی باور به کلیه محتوا که تا امروز بیش از 120 ساعت است دسترسی دارید. به طور میانگین هر دوره برای کاربران سایت فقط و فقط 2 هزار تومان میشود – منتظر نظرات ارزشمند و سوالات شما هستیم.

کتاب کوین ترودو آرزوی تو دستور توست

کتاب آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو بر مبنای دوره آرزوی تو دستور توست نوشته شده است. کتاب های کوین ترودو را می توان به عنوان مرجعی برای پاسخ به تمامی پرسش های زندگی مطالعه کرد. برای دیدن لیست کامل دوره ها و کتاب های کوین ترودو به صفحه کتاب کوین ترودو مراجعه کنید.

کوین ترودو معتقد است یکی از راه هایی که شما را سریعاً به موفقیت می رساند خواندن کتاب است؛ زیرا با خواندن متن های کتاب هایی که بر اساس واقعیت نوشته شده سطح آگاهی شما بیشتر می شود. افرادی که در گروه های فراماسونری و یا برادر هود و… در دسته های بالا هستند همیشه در حال مطالعه کتاب و یادگیری هستند.

به همین دلیل است که کوین ترودو کتاب های زیادی را نوشته و تأکید بسیاری بر خواندن کتاب دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
171 نظرات
 1. حمید عاایی می گوید

  واقعا کاربردیه

 2. محسن سروي می گوید

  سلام
  شما فوق العاده ايد باتشكر بخاطر همه مطالب لطفا فايلهاي صوتي جديد آرزوي ت دستور توست رو درصورت امكان سريعتر در سايت بارگذاري فرماييد من اشتراك يكساله دارم اما ميخوام اين مطلب رو تا حداكثر آخرخرداد ماه داشته باشم و برنامه ريزي قبلي كه كردم انجام شود

  1. جادوی باور می گوید

   سلام ممنون دوست عزیزم . بله حتما تا خرداد 97کامل میشه علاوه بر این دوره کوین ترودو دوره های دیگر رو هم حتما دانلود کنید

 3. hamid damizadeh می گوید

  فوق العاده است

 4. یونس جبله می گوید

  سلام ممنون از زحماتتون منتظر اضافه شدن یه دوره جدید از کوین به سایتتون هستیم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من خواهش میکنم بله حتما همه دوره های کوین ترودو در سایت منتشر میشه

 5. صابر نوذری می گوید

  سلام تا کی تمام قسمتهای دوبله این دوره اضاف میشه

  1. کاظم عباسی می گوید

   با سپاس ازتون بابت سمینار عالی کوین ترودو …لطفا گوینده ای که به جای کوین تردو صحبت میکند رو هم نامشونو بزارید ..واقعا صداشون جذاب و زیباس …ممنونم

  2. جادوی باور می گوید

   سلام . آخرین قسمت رو فردا منتشر میکنیم

 6. محسن پوستی زاده می گوید

  سلام بسیار عالی .میشه گفت باید مدتی همه مطالعات رو کنار گذاشت ودریک کلام باید با این سمینار زندگی کرد . باید از دوستان جادوی باور تشکرکرد خصوصا این فایلهای صوتی که درهرجا میشه ازشون استفاده کرد.. انشا الله قسمت های بعدی هم هرچه زودتر اضافه بشه هزینه ای که ما دراین دوره ها پرداخت می کنیم نه تنها ناچیزه بلکه یک سرمایه گذاری ماندگاره. فقط یک کلام می توانم بگویم تشکر تشکر هزاران سپاس….

  1. اشنای امروز می گوید

   کدوم فایل های صوتی میشه بمنم لطف کنید بگید

 7. محسن پوستی زاده می گوید

  سلام درقسمت دانلود نوشته شده دانلود ویدیو. قسمت اول … با توجه به اینکه. دراین قسمت دوبله صدا ی سمیناره بهتر نوشته بشه مثلاا دانلودفایل صدای دوبله سمینار…. با تشکر

  1. جادوی باور می گوید

   سلام جناب آقای محسن بله درست میفرمایید اصلاح شد

   1. حسین رئوف می گوید

    لطفا تقویت حافظه کوین ترودو رو هم بزارید

 8. Nooragha می گوید

  سپاسگذارم واقعااا از کانال تلگرام تان که میتوانیم رایگان دانلود کنیم 😙😍 موفق پایدار باشید

  1. اشنای امروز می گوید

   ایدی کانال چیه اخه من هاتلگرام دارم نمیتونم عضو تلگرام شم ممنون میشم ایدی بهم بگید

   1. جادوی باور می گوید

    poshtiban1221

 9. زهرا می گوید

  سلام روزتون پرحاصل
  ممنون از اینکه این دوره رو دوبله کردین واقعا بی نظیره

  1. جادوی باور می گوید

   سلام خواهش میکنم . همه دوره های کوین ترودو به مرور در سایت منتشر میشه هم زبان اصلی زیر نویس و هم دوبله فارسی

 10. میلاد می گوید

  ببخشید من قبلا با این سایت اشنا نبودم
  ولی هر کار می کنم وارد نمی شم…توضیح

 11. میلاد می گوید

  عالی

 12. Ashkan می گوید

  لطفا زودتر بقیه دوبله قسمتها روبذارید
  چون اشتراک من روبه پایانه
  باتشکر از سایت خوبتون

 13. اعظم بادامی می گوید

  سلام با تشکر از مطالب مفید سایتتون
  لطفا دوبله باقی قسمتهاي آرزوی تو دستور توست را روی سایت بگذارید

 14. ناهید خانلری می گوید

  سلام.دوره عالی و بینظیره.قسمتهای بعدی کی اضافه میشن؟

 15. amin 59 می گوید

  سلام
  دوره عالی دوبله شده دست شما درد نکنه
  لطفا دوره سلامتی کوین تودو رو دوبله داخل سایت بزارید
  با تشکر

 16. فاطمه منانی می گوید

  بی نظیرید💜💜💜💜💜💜

 17. رامین می گوید

  با سلام ودرود
  یه سوال داشتم..
  کوین ترودو از یه گروه کلوپ ویژه( گروه جهانی اطلاعات) حرف می زنه . از کجا سایتش رو پیدا کنیم؟
  باتشکر

 18. رامین می گوید

  باسلام خدمت دوستان
  سایت شبکه جهانی اطلاعات که کوین ترودو معرفی کرده اسمش چیه؟
  با تشکر

  1. جادوی باور می گوید

   سلام میتونین از بخش پشتیبان در تلگرام سوال کنید

 19. آرمین یزدانی گیلوان می گوید

  قسمت 8 رو هم بذارید لطفا

 20. elnaz aa می گوید

  سلام. فوق العاده است و ممنون از کاری که انجام دادید. من عضویت یکساله ام پریروز شروع شده و همه رو چند بار گوش کردم و میخوام بارها و بارها گوش کنم ولی میخوام به بقیه دسترسی داشته باشم . میخوام بدونم کی بقیه بارگذاری میشه؟ و بالا گفتید قبلا به صورت زیر نویس در سایت گذاشتیم . من پیدا نکردم ، میشه راهنمایی کنید؟ ممنونم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام – تا 25 تیر کامل میشه دوست عزیزم

 21. اسماعیل پوری می گوید

  با سلام واقعا سایت بینظیری دارین، لطفا قسمت صوتی عجیب ترین راز اثر ارل نایتینگل رو تو سایت بزارین

 22. آرمین یزدانی گیلوان می گوید

  قسمت 8 رو کی میذارید؟؟؟

 23. محسن سروي می گوید

  قسمت ٨ رو فرموديد منتشر شد خبري ازش نيست ممنون

 24. مصطفی شکری می گوید

  سلام من فایل آرزوی تو دستور توست رو خریداری کردم ولی نمیتونم دانلودش کنم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست عزیز خرید شما ثبت شده – اگر مشکلی هست بفرمایید بر طرف کنیم از طریق تلگرام میتونین پیام بدین براتون لینک دانلود ارسال بشه و یا با تلفن ثابت درج شده در تماس با ما ارتباط برقرار کنید

 25. زهرا امیدیان می گوید

  من دانلود کردم

  1. azar hashemi می گوید

   سلام واقعا سایت بی نظیری
   دارین عالیسست

   1. جادوی باور می گوید

    سلام دوست من، خواهش می کنم دوره های دیگه ای از کوین ترودو توی سایت وجود داره که میتونید از اون ها هم استفاده کنید.

 26. جاسم دیناروند کیا می گوید

  سلام بر ادمین سایت لطفا مطالب رو زود به زود قرار بدید مطالب و سمینارهای روز دنیا با زیر نویس و دوبله شده قرار بدید که این آگاهی مردم باعث بازخورد و بهتر شدن اقتصاد و پیشرفت کشور است

 27. محسن سروي می گوید

  سلام ممنون از كارهاي فوق العاده شما،لطفا آرزوي تو دستور توست دوبله رو سريعتر قرار بديد ممنون
  راستي ماشين پولسازي رو دوبله نميكنيد؟ممنون

 28. دانیال حسینی می گوید

  کوین دوست داریم کوین دوست داریم😍😙😍😙😍😘 جادوی باوریا پرچم ها بالا🏁

 29. آرام ملکی می گوید

  درود ، دوستان بزرگوارم وقت عالی تون بخیر، در این سمینار کوین ترودو بارها از آثار ناپلیون هیل و اندرو کارنگی صحبت می کنه ، محبت بکنین از آثار و سمینارهای ناپلیون هیل ترجمه بشه ، ممنونم

  1. جادوی باور می گوید

   وقت به خیر دوست عزیزم حتما از ناپلیون هیل منتشر میشه به صورت تصویری

 30. آرام ملکی می گوید

  ممنونم “ناپلیون هیل باشه محشر میشه “

 31. mohammad veisezadeh می گوید

  با سلام و خسته نباشید.
  کوین ترودو یه دوره داره در مورد تغذیه و سلامتی…اگه اون دوره رو هم ترجمه میکردین خیلی خیلی بی نظیرتر میشد.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام حتما بررسی میشه

 32. shirin fahadi می گوید

  سلام وخسته نباشید ،،اگر محبت بفرمایید وکتاب صوتی ،،بیندیشید وثروتمند شوید از ناپلئون را بگذارید ،بسیار عالیست ،بسیار سپاسگزارم ،سایتتان عالیست وارزش مبلغی که بعنوان اشتراک پرداخت میکنیم را همه جوره داره؛؛انصافا کارتان عالیست ،صمیمانه سپاسگزارم از کل پرسنل جادوی باور 🙏

 33. شاهین می گوید

  درودوسپاس.لطفا ازرابین شارماوگرنت کاردون هم سخنرانی بذارید.اونام مهمن ب خدا

  1. جادوی باور می گوید

   سلام – بله حتما بررسی میشه

 34. علی حسینی می گوید

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون. چندتا سوال دارم
  گفته شده دوره ۱۳ ساعته هست، اما جمع هر تراک و 11 تا فایل کلا 8 ساعت هم کمتر میشه. با ارفاق حدود ۸ ساعت. از طرفی تا قسمت 11 بیشتر نیست و در نسخه انگلیسی 13 تا فایل. و اینکه ظاهرا نسخه انگلیسی زمان فایلهاش بیشتر از دوبله هاست؟
  ممنون میشم توضیح بدید:)

  1. جادوی باور می گوید

   سلام بله فرمایش شما درسته – ولی دقت کنید کوین ترودو تو سمینار خیلی مکث داره و روند سخنرانیش خیلی کنده و وقتی که این اموزش بومی سازی میشه و دوبله میشه به دلیل نداشتن مکث مدت اموزش کم میشه

 35. حمید عبداللهی نیا می گوید

  لطفا دوره های بیشتری از کوین ترودو رو قرار بدین
  سپاسگزارم

 36. مسعود رضایی می گوید

  سلام. خسته نباشید.ببخشید الان دوره آرزوی تو دستور توست رو بصورت کامل گذاشتید؟ یعنی همش 11 قسمته یا هنوز مونده؟

 37. لیلا اصلانی می گوید

  این سمینار تو یک کانال جذب که نسبتا معروفه 297000 تومن!! و تو یک سایت دیگه بسیار بی کیفیتش که صدای خش بلندتر از صدای دوبلوره با تخفیف 99 تومن، ازتون خیلی تشکر میکنم بخاطر هزینه کمتر و کیفیت صدای عالی
  کاش حجم ویدئوها کم بود زبان اصلی هم استفاده میکردیم چون نوشتین بومی سازی پس یه جاهایی احتمال هست تغییر دادین

 38. علی اسماعیلی می گوید

  سلام وقت بخیر. به سوالات دوستان در مورد بقیه 13 ساعتی که در دوره گفته پاسخی نمیدید؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام اگر سوالی از بابت دوره ها دارین میتونین به دو صورت تماس تلفنی یا تلگرام از پشتیبانی بپرسید

 39. آرام ملکی می گوید

  درود دوستان بزرگوارم ، اگه امکانش باشه از ‌ ارل نایتینگیل هم سمیناری محبت بکنید …. ممنونم

 40. آرام ملکی می گوید

  درود دوستان بزرگوارم ، اگه امکانش باشه از ‌ ناپلیون هیل ، دابلیو کلمنت استون و ارل نایتینگیل هم سمیناری محبت بکنید …. ممنونم

  1. جادوی باور می گوید

   به بهانه این سوال سلام میکنم به شما دوست عزیزم و تمام دوستان و کاربرانی که خود رو بخشی از گروه جادوی باور میدونند و آموزش ها رو دنبال میکنند امیدوارم که موفق و ثروتمند باشید
   در مورد هر 3 اساتید بالا به زودی در سایت اموزش های جامعی منتشر میشه – ناپلئون هیل احتمالا تا امشب یا فردا آماده میشه که ویدیو بینظیر قوانین موفقیت هست و در سایت قرار میگیره
   و اساتید دیگر هم به مرور منتشر میشه
   بزرگترین دلگرمی ما و اینکه احساس مفید بودن میکنیم این بخش نظرات شما بزرگواران است که به ما انرژی زیادی میده و ما را با تمام توان به جلو میبره –
   گروه جادوی باور

 41. Nika Akbari می گوید

  من اشتراك سه ماهه گرفتم واي نميتونم چيزي دانلود كنم كسي بلده به من بگه؟

  1. جادوی باور می گوید

   با پشتیبانی تماس بگیرین راهنمایی میکنند

 42. آرام ملکی می گوید

  واقعا ممنونم …. 👍👍👍👍

 43. علی هیروند می گوید

  سلام واقعا سپاسگزارم بابت سایت خوبتون امیدوارم همچنان موفق و پیشروتر ادامه پیدا کنه و ما هم با لذت و رضایت دنبال کنیم بازهم متشکرم🙏🙏

 44. پریماه شیرعلیپور می گوید

  با عرض سلام خدمت تمامی مسئولین جادوی باور.
  بسیار متشکرم از ابنکه این مجموعه گرانبها رو همواه سایر مجموعه ها با چنین قیمت مناسبی در اختیار همگان قرار می دهید.
  شخصاً مطالعه و پژوهش زیادی در مباحث موفقیت و کارآفرینی و جذب داشته ام ولی مطالب شما واقعاً متفاوت و قویتر از بسیاری سایت ها و یا کتب هستند.

  برقرار و مانا باشید.

 45. Shima Tabebordbar می گوید

  چرا فایل تصویری رو نمیذاریت؟

 46. Shima Tabebordbar می گوید

  سلام وقت بخیر،فایل تصویری را نمیذارین؟

 47. man می گوید

  سلام
  ممنون
  شما تو توضیحات گفتید که 13 ساعت است
  ولی وقتی تایم ها رو جمع کنی حدودا 8:30 یا 9ساعت است
  آیا سانسور شده؟ یا مسئله چیز دیگه است
  باتشکر
  یاعلی

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست عزیز فایل زبان اصلی که مدتش کامله رو میتونین با فایل دوبله مقایسه کنید – زمانی که فایل تبدیل به دوبله صوتی میشه دیگه مکث های کوین ترودو تو دوبله اعمال نمیشه و قطعا سرعت دوبله خیلی بیشتر از سرعت سمینار اصلی هست به همین دلیل مدتش کم میشه

 48. الهام جانفشان می گوید

  از شما بسیار سپاس گزارم .

 49. Mahdi Hosseini می گوید

  سلام،خسته نباشید.
  لطفا از کوین ترودو و ناپلئون هیل بیشتر بزارید.

 50. حامد ایزدی می گوید

  سلام
  کاری که شماها میکنید به خدا باارزش‌ترین کاری هست که یه نفر میتونه تو این کره ی خاکی، انجام بده، به خصوص با ترجمه کردن فایل های کوین
  اگه زحمت بکشید کتاب آرزوی تو دستور توست از کوین هم بذارید فوق العاده میشه چرا که هیچ کتابی ازش در بازار نیست

  1. جادوی باور می گوید

   سلام آقای حمیدرضا ممنون از نظر مثبتتون – نظرات شما تاثیر مستقیم در تولید محتوای ما داره – حتما پیگیری میشه تا علاوه بر دوبله صوتی که در این بخش منتشر شده کتاب آرزوی تو دستور توست هم به محتوای جادوی باور اضافه کنیم

 51. رمضانعلی علی پور می گوید

  با سلام.
  دور فوق با زیر نویس فارسی و صدای اصلی هم بگذارید.

 52. رمضانعلی علی پور می گوید

  سلام

  لطفا این دوره را با زیرنویس فارسی بگذارید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام بله حتما . مجدد به صورت یکجا قرار میدیم

 53. وحید آقازاده می گوید

  ممنون بابت زحماتتون
  واقعا عالی بود

  1. جادوی باور می گوید

   سلام ممنون از نظر مثبت شما جناب آقای وحید

 54. محمدرضا سلوکی می گوید

  بسیا بسیار عالی

 55. mohammad kahrazeh می گوید

  سلام از کوین ترودو محصول دیگری دارید اگر دارید کی اماده میشه

  1. جادوی باور می گوید

   سلام – به طور مستمر از دوره های کوین ترودو در سایت منتشر میشه ولی در حال حاضر مشخص نیست چه دوره ای ترجمه بشه

 56. hossein nikdel می گوید

  سلام و تشکر
  لطفا دوره تصویری دوبله هم بزارید.
  ارزشش رو داره.
  با تشکر

  1. جادوی باور می گوید

   سلام آقای حسین کوین ترودو این آموزشش تصویری نداره – ممنون از توجه تون

 57. a a می گوید

  سلام ممنون از سایتتون خیلی عالیه
  یه جا گفتید دوره آرزوی تو دستور توست فایل تصویریش رو گذاشتید ولی من هرچی میگردم پیدا نمیکنم لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست عزیزم سمینار آرزوی تو دستور توست با زبان اصلی زیرنویس فارسی در سایت موجود بود و فعلا برداشته شده تا حجم رو کاهش بدیم و با کیفیت بهتر نسبت به قبل منتشر کنیم – تا دوشنبه مجددا قرار میگیره ممنون

 58. آرمین حاجی وزیری می گوید

  با عرض سلام
  ممنونم ازتون خداوند به زندگیتان خیر و برکت سرازیر کند

 59. مریم االبییطط می گوید

  با سلام خدمت عوامل سایت بینظیر جادوی باور امیدوارم که همیشه پرقدرت باشید . دوره آقای کوین ترودو واقعا تاثیرات خیلی بزرگی در زندگی من گذاشت از شما بابت این فایل ارزشمند تشکر میکنم و اینکه با کمترین هزینه این سمینارها رو در اختیار کاربران قرار میدین کمال تشکر رو دارم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام خانم مریم واقعا ممنون از نظر انگیزه بخش تون امیدوارم بتونیم بهترین ها رو در اختیار کاربران وزین جادوی باور قرار بدیم – پایدار و پیروز باشید

 60. احسان تباشیری می گوید

  سلام
  خسته نباشید
  بخش 14 قابل دانلود نیست
  لطفا بررسی کنید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست عزیزم اصلاح شد

   1. احسان تباشیری می گوید

    با سپاس
    ولی من همچنان نمیتوانم دریافت کنم
    error 404

    1. جادوی باور می گوید

     الان چک کنید دوست عزیزم کامل لینکش تغییر پیدا کرد

     1. احسان تباشیری می گوید

      سپاسگذارم بله کامل دریافتش کردم

 61. آرش می گوید

  با سلام
  دوره آرزوی تو دستور توست شامل 12 قسمت دوبله شده میباشد؟!

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من – بله به صورت کامل 12 قسمت دوبله هست الته زبان اصلی این دوره کوین ترودو هم با زیر نویس فارسی کامل در سایت منتشر شده

 62. ناصر علی می گوید

  سلام ازتون تشکر می کنم
  یه سوال دارم : در جلسه 7 گفته میشه تعدادی کتاب در پایان جلسه داده میشه به شرکت کننده ها ، میشه اون لیست اون کتاب ها رو بگید تا تهیهه کنیم
  با تشکر

  1. جادوی باور می گوید

   سلام بله همین طوره هست کتاب هایی که کوین ترودو به آن اشاره کرده در دوره گفته شد – کتاب های استر هیکس ، جادوی فکر بزرگ ، پدر پولدار پدر بی پول رابرت کیوساکی ،

 63. a a می گوید

  سلام از شما ممنونم به خاطر پاسخگویی عالیتون و به خاطر زحماتتون
  یه خواهش داشتم اگه امکانش هست از کینزیولوژی (تکنیک سریع حذف باورها) که در برخی سایتها داره به قیمت گزافی فروخته میشه ، فیلم ، مصاحبه یا مطلبی بذارید
  سپاسگزارم

 64. Shiva.nami می گوید

  سلام . خسته نباشید ممنون از گروه جادوی باور . لطف کنید از استر هیکس هم دوره بزارید در حال حاضر از کوین ترودو زیاد سمینار در سایت گذاشتین . شاید بعضی ها اصلا کوین ترودو رو گوش نکن . ممنون میشم از بانو استر بزرگ سمینار بزارید .

  1. جادوی باور می گوید

   سلام ممنون از شما در مورد دوره ها ما بیشتر با نظرات کاربران پیش میریم اگر دوره های بیشتری از کوین ترودو منتشر شده به دلیل این است که بیشترین نظرات در مورد این سخنران بوده ولی در کل استر هیکس هم در برنامه ها هست و حتما قرار میگیره کامل

  2. جادوی باور می گوید

   سلام ممنون از شما در مورد دوره ها ما بیشتر با نظرات کاربران پیش میریم اگر دوره های بیشتری از کوین ترودو منتشر شده به دلیل این است که بیشترین نظرات در مورد این سخنران بوده ولی در کل استر هیکس هم در برنامه ها هست و حتما قرار میگیره کامل

 65. زهرا ربانی می گوید

  وااااااای واقعااااا عاااااالیههههه
  کوین ترودو واقعا اطلاعاتش خالصانه درسته و کار میکنه

 66. جادوی باور می گوید

  سلام آقای میلاد شما لطف دارید ممنون از نظر انگیزه بخش تون بله حتما از کوین ترودو و استر دوره های بیشتری منتشر میکنیم

 67. زهرا می گوید

  سلام
  ممنونم که این دوره رو دوبله کردین
  من این دوره رو به پدرم هدیه کردم و هرروز یک فایل رو داره گوش میده و خیلی پیگیره
  وبه علت اینکه کمی سنش بالارفته نمیتونه زیرنویس بخونه و این دوره های دوبله شده خیلی مناسبه
  ازتون تشکرمیکنم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام خواهش میکنم موفق و پایدار باشید

 68. Shahed_ghamsari می گوید

  سلام خدمت دوستان در سایت جادوی باور . خدا قوت . میخواستم خواهش کنم به جز کوین ترودو هم از اساتید دیگه بزارید .به طور مثال از برایان تریسی و دارن هاردی هم سمینارهای خوبی زیادی هست. من مشترک یک ساله هستم و واقعا به صورت جدی دوره ها رو دنبال میکنم و نتایج خوبی هم گرفتم خدار رو شکر . تشکر

  1. جادوی باور می گوید

   سلام آقای شاهد عزیز . در حال حاضر به جز دوره کوین ترودو در 20 روز اخیر از 3 سخنران دیگر دوره در سایت منتشر شده است . حتما از اساتید دیگر هم بیشتر منتر میشه در حال حاضر بیش از 40 دوره در سایت قرار دارد که همه مشترکین میتونند دانلود کنند.

 69. الناز می گوید

  با سلام دوره کوین ترودو رو دیروز خریداری کردم اما فایل های ارسالی مشکل داره و هر قسمتش فقط یک دقیقه است و بقیش لود نشده ، چون ۳۹ تومن کردید قیمت رو فایل هارو نناقص ارسال میکنید؟؟؟؟اصلااا کار جالبی نیست

  1. جادوی باور می گوید

   سلام خانم الناز ممنون از خرید شما . درمورد قیمت هم متوجه منظورتون نشدم ولی اگر فایل کوین ترودو رو تهیه کردین و مشکلی وجود دارد میتونیم در تلگرام ارسال کنیم یا در ایمیلتون یا اگر طور دیگری راحت هستید با دفتر پشتیبانی تماس بگیرید سریعا مسله حل شود .

 70. صادق می گوید

  سلام اگر ما اشتراک ۳ماه خرید کردیم و تمام این دوره های مثلاً کوین ترودو رادانلود کردیم،بعد از ۳ماه اگر ما اشتراک دیگه ای خریداری نکنیم،تمام اون دوره های که توی اون سه ماه اشتراک دانلود کردیم،دیگه نمیتونیم ازشون استفاده کنیم بعد تمام شدن اشتراک یانه تو گوشیمون ذخیره میشه براهمیشه

  1. جادوی باور می گوید

   سلام جناب صادق با تهیه اشتراک همه دوره های کوین ترودو و دیگر اساتید موفقیت دسترسی دارید و قابل دانلود هستند و زمانی که شما ذخیره کنید کسی قادر به این نیست که اون محتوا را از گوشی شما پاک کند در نتیجه به صورت دائم میتونید استفاده کنید.

 71. سهیل می گوید

  سلام
  دوره آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو بهترین است حتما بالای ۵۰ بار گوش کنید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام جناب سهیل ممنون از نظر مفیدتون. قطعا دوستانی که با کوین ترودو تازه آشنا شدند بخش نظرات سایت میتواند بسیار مفید باشد

 72. محمد عمادی می گوید

  درود بر عزیزان وب سایت جادوی باور.
  من با دیدن دوره آرزوی تو دستور توست یک ابهام بزرگ برام پیش اومده و ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید.
  در اوایل برنامه آقای کوین ترودو از شخصی صحبت میکنه که گفته بود که شما مدیتیشن کنید و به ثروت برسید و آقای کوین ترودو به شدت با این موضوع مخالف بود.
  اگه کتاب بخواهید تا به شما داده شود خانم و آقای هیکس رو خونده باشید یکی از تمرینات مهم این کتاب مدیتیشن بود و خانم هیکس گفته بودند که شما با مدیتیشن کردن منظم در مرحله پذیرش قرار میگیرین که خودتان هم در وب سایت مقاله مربوط به مدیتیشن خانم استرهیکس رو قرار دادین و در اون مقاله هم به اهمیت و نتایج باور نکردنی مدیتیشن توسط خانم استرهیکس و آبراهام عنوان شده بود.
  ولی در ادامه دوره و تقریبا در اواسط دوره یکی از شرکت کنندگان از ایشون میپرسند آیا امکان داره با یکجا نشستن به ثروت رسید، که آقای کوین ترودو در جواب ایشون میگه بله، اما شما خودتان دوست دارید کارهایی انجام بدین.
  اگه لطف کنید در مورد اون موضوع اون شخصی که در مورد مدیتیشن و جذب ثروت که آقای کوین ترودو در اوایل برنامه عنوان کرده بود رفع ابهام کنید ممنون میشم.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من . مراقبه استرهیکس از کتاب ایشون به صورت مقاله در سایت منتشر شده است . در مورد مراقبه خانم استر هیکس اشاره ای به این نکردن که هیچ فعالیتی نکنید و فقط اهمیت مراقبه رو بیان میکنند. کوین ترودو هم در این سمینار روش های غلط که برخی اساتید موفقیت آموزش میدن رو رد میکنه و منظورش این نیست که مراقبه چیز بدی هست در ضمن شما کم کم که این مباحث رو دنبال کنید خیلی عالیه.
   تا میتونید مطالعه کنید و آگاهی تون رو بالا ببرید اصل موفقیت و خوشحالی در زندگی این نیست که ما تا ابد فقط گوش کنیم. بلکه انسانهایی که با مطالعه پیش میروند به آگاهی میرسن و خودشان نیز صاحب نظر میشوند .وقتی چیز جدید را میخوانند یا میشنود به صورت کاملا ناخودآگاه ذهن شروع به کلنجار رفتن با موضوع جدید میکنه و طبق آگاهی هایی که دارد به یک نقطه نظر میرسد و آن را به عنوان یک اصل به دیگران انتقال میدهند در واقع بیشتر بزرگان و خردمندان هم همینطور هستند و بیشتر علوم آنها با اینکه کاملا صحیح است برداشت شخصی خودشان است.

   به نظر من بعضی کارها ارزش امتحان دارد . شما میتوانید جواب سوال تون رو طوری دیگری بگیرید و آن این است که تصمیم بگیرید مدتی شروع به مراقبه کنید

   موفق و پیروز باشید

   1. محمد عمادی می گوید

    خیلی ممنون از پاسخ زیبایی که دادید، واقعا استفاده کردم.

 73. حسین رئوف می گوید

  جذب توسط چه علمی تایید شده است؟

 74. حمید رضا نبی خواه می گوید

  سلام بر عزیزان در سایت جادوی باور
  5 روزه با شما همراه شدم و اشتراک رو دریافت کردم
  و اولین دوره ای که دانلود کردم همین دوره است
  من قبلا هم دنبال کننده مطالب موفقیت و مطالعه کتابهاب مرتبط و شرکت در همایش و کارگاه های مختلف در این زمینه بودم
  ولی این دوره بیار کامل و اثر گذار بوده روی من
  چرا ؟ چون علاوه بر محتوی عالی که آقای کوین ترودو ارائه کردند صدای دلنشین و آرامش بخش گوینده نیز بسیار روی درک مطلب کمک کرد.
  براتون آرزوی موفقیت دارم
  و به دوستانی که وارد سایت میشوند یک نکته عرض میکنم ؛ خرید اشتراک این سایت ارزشش بسیار فراتر از این مبلغ میباشد
  من برای یک سمینار دو سه ساعت که بخش کوچکی از محتوی ارائه شده در سایت جادوی باور را به من داد مبلغ 320 هزار تومان هزینه کردم و راضی بودم , درسته که حضور در همایش حس خوبی هم به انسان میدهد ولی این سایت ارزشش به مراتب بیشتری دارد که میشود به موارد زیر اشاره کرد
  اول حجم زیاد اطلاعات مرتبط و مفید
  دوم قابلیت دانلود و استفاده چندین باره برای تمرکز دقیق تر و بررسی بهتر محتوی
  سوم قیمت فوق العاده
  و نکته پایانی انتقال محتوی با ارائه سمعی بصری عالی

  بازهم از دست اندرکاران سایت جادوی باور تشکر میکنم
  و صمیمانه آرزوی موفقیت برای تک تک هم میهنان عزیزم رو دارم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست گرامی بسیار ممنون از نظر خوبتون
   از وجود شما در سایت جادوی باور خوشحالیم
   امیدوارم که بتونیم با نظرات و پیشنهادات شما روز به روز پیشرفت کنیم و اگر اشکالاتی هم هست با انگیزه تر در پی رفع آن باشیم تا محیطی صمیمی تر از همیشه ایجاد بشود

 75. محمد اربابی می گوید

  سلام و عرض خسته نباشید
  تشکر از مطالب مفیدتون
  لینک دانلود قسمت های 13 و 14 همان قسمت های 11 و 12 هستن
  مشکلی در لینک دانلود وجود داره یا قسمت های 13 و 14 حذف شدن؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من چک کردم مشکلی ندارند

 76. حوا ریگی می گوید

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون من فایلای کوین ترودو رو دانلود کردم لطفا ترتیب استفاده از این دوره ها رو بگید*واقعا سایت مفیدی دارید امیدوارم همه ایرانیای عزیز دنبال ی ذهن زیبا باشن.با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من

   ممنون از نظر لطفتون موفق و پیروز باشید

 77. مرتضی فتوت زاده می گوید

  سلام،خواستم درخواست کنم یه بخش تازه ها یا اخبار به سایتتون اضافه کنید تا هر قسمت جدید از هر دوره ای که میاد اونجا اطلاع رسانی بشه.من تقریبا دو روز یبار همه جای سایتو مجبورم چک کنم و از طرفی دقیقا نمیدونم منتظر کدوم دوره ها باید باشم…ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام ، در حال تغییر قالب سایت هستیم و یک بخش به جدیدترین ها اختصاص داده میشه که کاربران راحتر باشند

   1. مرتضی فتوت زاده می گوید

    تشکر

 78. غلامرضا می گوید

  باسلام و درود خدمت شما و دیگر عزیزان زحمت کش سایت جادوی باور و آرزوی موفقیت برای همه . من اشتراک یکساله خرید کردم ولی بدلایلی موفق به استفاده و دانلود مطالب سایت نشدم اکنون که اقدام به دانلود واستفاده از مطالب سایت میکنم اجازه داده نمیشه باوجود اینکه سه ماه از اشتراک یکساله من باقی هست ممنونم که راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم موفق باشید فتوتی

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   اشتراک یک ساله برای حساب کاربری شما فعال است و می توانید دوره مدنظرتون رو دانلود کنید.
   ولی اگر هنوز نمی توانید دوره دلخواه خود را دانلود کنید با دفتر پشتیبانی تماس بگیرید.

 79. شهریار جعفرپور می گوید

  با سلام و خسته نباشید

  خیلی عالیه فقط دوبله کنید و تو فایل آرزوی شما دستورشماست هرچقد دانلود کردم قسمت چهار اصلا نیس .نبود کاش میگفتید من اینقدر دانلود نمیکردم.
  خیلی خیلی ممنون بابت تلاش تون یاحق.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من ،بنده چک کردم همه فایل ها سالم هستند در صورتیکه مشکل حل نشد میتونید با دفتر پشتیبانی تماس بگیرید

 80. شهریار جعفرپور می گوید

  من حتما قسمت های پنج و چهارو میخام چون..چون قسمت چهارو پنجو دانلود میکنم قسمت دو و سه میاد ده بار دانلود کردم ممنون زود راهنمایی کنید پشتیبانی تلگرامم نمیره میگه مسدود شده

 81. مهدی می گوید

  سلام
  توی توضیحات نوشته 820 دقیقه یعنی حدود 13.5 ساعت ولی من 14 قسمت رو که دانلود کردم 8.5 ساعت هست

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من . زبان اصلی آرزوی تو دستور توست هم در سایت قرار دارد با همان مدت زمانی که شما ذکر کردین ولی زمان دوبله قطعا سرعت دوبلور در فایل صوتی بیشتره و مدت زمان کم میشود

 82. مصطفی می گوید

  من دوره آرزوی تو دستور توست رو تهیه کردم .اصلا قابل مقایسه با تموم دوره های قانون جذب سایر اساتید نیست.شیوه آموزش قانون جذب کوین فوق العاده است.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من ، بله کوین ترودو خیلی متفاوت هست مخصوصا همین سمینار ارزوی تو دستور توست بعد از این دوره . دویبه صوتی بعدی کوین ترودو به نام القابه ذهن رو هم دانلود کنید و گوش کنید

 83. Zahra.ba می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید من دوره آرزوی تو دستور توست رو خریداری کردم اما نمیدونم فایلی که خریدم کجاست باید از کجا ببینم فایلارو ؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من محصولات تکی که برای فروش هست به سایت قدرت درون ارجاع داده میشود. شما میتوانید در گوگل به صورت فارسی تایپ کنید کوین ترودو قدرت درون و وارد سایت بشین سفارش شما در پروفایل تون هست

 84. محمد فواد فراتی می گوید

  سلام از کجا معلوم خود کوین ترودو قابل اعتماد باشه؟
  از کجا معلوم دروغ نمیگه؟
  از کجا معلوم برای تفریح مردم رو سروکار نمیزاره؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من ما هیچ تعصبی به شخص خاصی نداریم و به درخواست کاربران دوره منتشر میکنیم ، امکانی هم برای ما وجود ندارد که بتوانیم تحقیق در زندگی خصوصی کوین ترودو بکنیم

  2. رویا می گوید

   بله درست میگین شما . به نظرم اخبار گوش کنید بهتره . و زودتر هم موفق میشین

 85. H.baahraam می گوید

  با سلام خدمت همه دوستان و عوامل محترم سایت مفید جادوی باور.من دوره آرزوی تو دستور توست رو گوش کردم.کوین ترودو تو این دوره هدف‌گذاری رو به شکل های دقیق کلی و احساس خوب عنوان می‌کنه.من هدفم رو به شکل کلی تعریف کردم.حالا با توجه به این که یکی از تکنیکای رسیدن به خواسته تجسم اون خواسته هست،من چجوری باید هدفی رو که بصورت کلی تعریف کردم رو تجسم کنم.چون هیچ ذهنیتی در موردش ندارم.از عوامل سایت ممنون میشم راهنمایی کنن

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من ، برداشت هرکسی نسبت به یک اموزش کاملا متفاوت از شخص دیگریست به طور مثال من اگر بخوام هدفی را برای خودم تعیین کنم آن هدف اگر برای من جذاب نباشد همان ابتدا منصرف میشوم به عبارتی دیگر من زمانی که هدف خودم را پیدا کنم و هنگامیکه به آن فکر میکنم به صورت ارگانیک و ناخود آگاه میرم به رویا یعنی به صورت واقعی در حال فرستادن ارتعاش هستم در این حالت هست که ذهن ناخودآگاه همه ایده ها و راه ها را بررسی میکند . پس اهداف شما باید برای شما جذاب باشد یعنی وقتی به آن فکر میکنید غرق رویا شوید این کلید اصلی محقق شدن یک آرزوست اگر من هدفی داشته باشم که برایم بسیار هیجان انگیز باشم حتی اگر در حال تماشای یک فیلم جذاب هم باشم فکرم من رو راحت نمیگذارد و گاهی به خودم می آیم و میبینم که غرق آن فکر و رویا و هدف شده ام این یعنی ارتعاش واقعی این یعنی یک تخیل ناب البته این نظر شخصی من است . و ابدا اعتقادی به تلاش بیهوده برای هدفی که برای همه ارزش هست ولی برای من جذاب نیست ندارم امیدوارم پاینده باشید

 86. morteza razavi می گوید

  سپاسگذارم بابت این دوره ارزشمند

  1. جادوی باور می گوید

   سلام جناب مرتضی عزیز ممنون از لطف شما پیشنهاد میکنیم بعد از آرزوی تو دستور توست القا به ذهن را هم گوش کنید

 87. گلی امیری می گوید

  سلام
  چرا اینقدر فایل هاتون رو بی حوصله و بی سلیقه اسم گذاری کردید؟!
  روی سایت یه شماره ایه! دانلود میشه هر کدوم یه اسم و یه شماره دیگه میشه!
  فایل های ماشین پول سازی بعد دانلود اینجوریه:
  یکی pol ، یکی pool ، یکی دیگه , mashine….
  فایل های این دوره یکی اش arezo ، یکی دیگه arezo doble …. رو سایت 14 تا فایله و شماره گذاری بعد از دانلود 12 تا!!!!!
  یه ذره دقت بیشتری کنید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام عزیزم کاملا حق با شماست . ما هاست دانلود مون به مشکل خورد و این سمینار با چند تای دیگه از روی هاست پاک شد و ما با عجله سریعا همه محتوا رو دوباره آپلود کردیم ولی مجدد اسم فایل ها رو مرتب تر میکنیم

 88. سعد شمسائی می گوید

  سلام. لطفآ نسخه ویدئویی شو هم بزارید. تو سایتهای دیگه است. 720p سایزش باشه. ممنون.

 89. باقر صفایی می گوید

  با سلام
  چرا کتاب دوم کوین ترودو (بخواه تا به تو داده شود )که کتاب تمرین و مکمل آرزوی تو دستور توست رو در سایت قرار ندادین ؟ با تشکر از سایت خوبتون

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت بخیر
   کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس است که به زودی در سایت قرار می دهیم. در کانال تلگرام ما عضو بشید تا از اخبار سایت باخبر باشید.

 90. الهه بدخشان می گوید

  سلام و وقت بخیر
  امکانش هست قسمتهای 13 و 14 هم برای دانلود گذاشته بشه
  ممنون

 91. غلامرضا لطیفی می گوید

  سلام. بنده سوم شهریور ۱۳۹۸ بسته ویژه ۳ ماهه خریدم وفقط تونستم قسمت اول آرزوی تو دستور تو کوین ترودو را دانلود کنم.لطفا راهنمائی بفرمائید چطور تمام ۱۴ قسمت را دانلود کنم ۲روزه تلاش میکنم موفق نشدم .اعصابم را بهم ریخته لطفا اگر امکانش هست راهنمایی کنید.ممنون

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت بخیر
   با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا مشکلتون رو برطرف کنند

 92. 09106740547 می گوید

  سلام واقعا سپاسگزلرم از سایت بی نظیرتون من میخوام قسمت اول فایل صوتی کوین رو گوش کنم دانلود کردم ولی باز نمیشه چیکار باید انجام بدم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من . ممنون از شما که جادوی باوری هستید . فایل ها بررسی شد همه درست هستند . با پشتیبان تماس بگیرید ممکنه اشکال از سیستم شما باشه تا راهنمایی کنند.

 93. Masoumeh می گوید

  سلام من این دوره رو به صورت تکی خریدم ولی توی پروفایلم لینک دانلودی وجود نداره!! الان باید چکار کنم؟؟؟ امکانش هست لینکها برام ایمیل بشه؟؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام . به همان صفحه بخش که تکی خرید کردین مراجعه کنید لینک های دانلود نمایش داده شده است . در صورت هر گونه مشکل با پشتیبان تماس بگیرید سریعا راهنمایی میکنند

 94. محمد می گوید

  سلام خسته نباشید من این کتابهایی که کوین ترودو در سمنارش میگه رو میخواستم و یک کتاب دیگه که اونطور که من فهمیدم کتاب تمرین این سمینار هستش و خور کوین ترودو این رو ارائه کرده و در امازون در حال فروش هست وخودش گفته بدون این کتاب خیلی اثر کذاری سمینار کم خواهد بود سایت های دیگه میفروشنش میخواستم ببینم شما این دو مورد رو توی برنامتون دارید که قرار بدین توی سایت یا نه که من توی سایت شما عضو بشم یا اون سایتی که این ها رو داره

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من ، بله کتاب آرزوی تو دستور توست کوین ترودو به صورت pdf به زودی در سایت قرار میگیرد قبلا ترجمه شده و در حال آماده سازی هستیم

 95. vayko tem می گوید

  سلام وقت بخیر
  شکر بابت سایت و مطالب خوبتون.متاسفانه من وقتی میخوام قسمت 13 و 14 فایل صوتی ارزوی تو دستور توست رو دانلود کنم با فرمت mp4 و به صورت زیرنویس هست لطفا امکانش هست که این دو قسمت رو هم به صورت فایل دوبله فارسی قرار بدید.
  ممنون

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من این مسله مربوط به لینک ها هست و فقط آرزوی تو دستور توست نیست تا دقایقی دیگر حل میشود در حال انتقال هاست هستیم ممنون از شکیبایی شما

   1. vayko tem می گوید

    سلام مجدد
    لطفا امکانش هست دوباره چک بفرمایید چون متاسفانه هنوز دو پارت آخر یعنی 13 و 14 با فرمت mp4 هستن.
    با تشکر

    1. جادوی باور می گوید

     سلام عزیزم فایل شماره 13 و 14 زبان اصلی با زیر نویس فارسی هست و دوبله نشده دلیلشم این هست که بیشتر درباره سایت خود کوین ترودو و ثبت نام در شبکه جهانی اطلاعات سخنرانی میکنه

     1. vayko tem می گوید

      سپاس بیکران

 96. علی می گوید

  سلام وقت به خیر
  ایا این دوره قانونی و حلال برای دانلود هستش

  1. جادوی باور می گوید

   سلام جناب علی اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم همه سخنرانی ها در سایت جادوی باور ترجمه و دوبله میشوند

 97. 09120203661 می گوید

  سلام کتاب حافظه ترجمه شده اش در سایت موجود نیست ؟

 98. zahra baghry می گوید

  سلام وقت بخیر .ممنون از سایت بینظیرتون
  من دوره ارزوی تو دستور توست رو زیر نویس میخام چطور باید تهیه کنم تو سایت که نیست ممنون میشم بابت راهنماییتون

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت بخیر
   از طریق لینک زیر وارد صفحه آرزوی تو دستور توست زیرنویس فارسی شوید
   https://jadoyebavar.ir/%d8%a2%d8%b1%d8%b2%d9%88%db%8c-%d8%aa%d9%88-%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c/

 99. امیر می گوید

  سلام ببخشید من ۲تا سوال دارم مگه کوین مدرس قانون جذب نیست پس چرا به ۱۰ سال زندان محکوم شد یعنی اصولا نباید اتفاق بدی واسه کسی که میدونه چجوری اتفاقای خوب واسش بیفته رقم بخوره
  و اینکه چرا مدرسای دیگه قانون جذبو زندانی نکردند مثل رابینز و غیره چرا فقط کوین رو و اینکه سال ۲۰۲۳ ازاد شه بنظرتون دوره بازم میزاره؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام عزیزم به دلیل اینکه دقیقا مشخص نیست که کوین ترودو به چه اتهامی به زندان افتاده یا اصلا در زندان است یا از برگزاری ورکشاپ و نوشتن کتاب منع شده ، هیچ جواب منطقی برای این سوال وجود ندارد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.