کوین ترودو سمینار آرزوی تو دستور توست دوبله فارسی

کوین ترودو سمینار آرزوی تو دستور توست دوبله فارسی

مشخصات محتوا

نام مربی:کوین ترودو
موضوع:آرزوی تو دستور توست
زبان:دوبله فارسی
تعداد قسمت:14
مدت زمان:820 دقیقه
فرمت محتوا:MP3
حجم محتوا: 580MB مگابایت

اطلاعات محتوا

نویسنده : جادوی باور

بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۱/۲۷

بازدید : 182,635

تعداد نظرات : ۲۲۱ نظر


دانلود محتوای ویژه


فقط مشترکین به دکمه های دانلود محتوا دسترسی دارند شما هم میتوانید با تهیه یک اشتراک به دکمه های دانلود محتوا دسترسی داشته باشید و همه محتوای ویژه سایت را رایگان دانلود کنید.


خرید اشتراک


توضیحات

کوین ترودو آرزوی تو دستور توست یا آرزوی شما فرمان شماست، در سال ۲۰۰۹ به مدت دو روز به صورت خصوصی در کوه های آلپ اجرا شده است.
کوین ترودو با انتشار رسمی سمینار آرزوی تو دستور توست تحول عظیمی در دنیای موفقیت از طریق قانون جذب به وجود آورد به طوریکه علاقه مندان واقعی به کسب ثروت، سلامتی و هر آنچه باعث میشود زندگی عالی را تجربه کنیم عاشق و جذب استاد کوین ترودو شده اند.

بدون اغراق باید گفت کسی پیدا نمیشود که از آموزه های کوین ترودو نتیجه نگرفته باشد   

 آرزوی تو دستور توست

در صورتی که در مورد کوین ترودو و یا دوره آرزوی تو دستور توست سوالی دارید در بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید، به زودی پاسخ  به سوالات شما داده میشود.

 • دوره  آرزوی تو دستور توست چگونه شروع میشود؟
 • این دوره کوین ترودو مناسب چه کسانی هست؟
 • در این دوره دوبله صوتی چه چیزی یاد میگیرید؟
 • پس از گذراندن این دوره کوین ترودو چه اتفاقی برایتان رخ میدهد؟
 • چرا برخی سایت ها از کلمه کوین ترودو بدون سانسور برای فروش این دوره استفاده میکنند؟

 توضیحات کوین ترودو  درباره آرزوی تو دستور توست

کوین ترودو این دوره را این طور آغاز میکند، که در دوره آرزوی تو دستور توست قصد آموزش دادن چیزهایی را داریم که مثال آنها در زندگی واقعی ما وجود دارد. هر چه که قرار است اینجا از من بشنوید همه مثال هایی از دنیای واقعی هستند.

هیچ داستان ساختگی اینجا به شما آموزش نخواهیم داد، این یکی از بزرگترین فرق آرزوی تو دستور توست با تمام دوره های دیگر است. ما به شما قوانینی را آموزش خواهیم داد که سال های سال است در گروه های مخفی به شکل راز بوده است؛ و هر شخصی در هر سطحی که این اصول و قوانین را در زندگی خود به کار ببندد به آرزوهای خود دست می یابد.

کوین ترودو اعتقاد دارد برخی از اساتید که به شما آموزش موفقیت و کسب ثروت میدهند و ادعا میکنند که استاد هستند  ولی واقعیت این است که آنها در زندگی واقعی خودشان هیچ دستاورد و یا ثروتی ندارند اگر هم داشته باشند از فروش کتابهایی  هست که در همین زمینه نوشته اند که آن هم ثروت چشمگیری محسوب نمیشود.

کوین ترودو در دوره آرزوی تو دستور توست میگوید: همیشه قوانین موفقیت بین افراد ثروتمند رده بالا در حال گردش بوده است. آنها نمی گذاشتند که افراد معمولی یا متوسط جامعه به این اطلاعات دست یابند چون نمی خواستند که برای خود رقیب داشته باشند.

حتی ترودو، اشخاصی مانند هنری فورد را مثال میزند و میگوید: او یکی از مخالفین این امر بود که انسان های عادی نباید از قدرت ذهن و افکار خود با خبر باشند و باید فقط زندگی را در ابعاد فیزیکی آن ببینند و باورشان این باشد که شانس ندارند و یا باید بیشتر کار و تلاش کنند تا به رویاهای خود دست پیدا کنند.

آموزش ها دیگر انگیزشی نیستند

کوین ترودو به همراه کتاب و دوره آرزوی تو دستور توست

امروزه اساتید بزرگ موفقیت از آن دایره خارج شدند و شروع به آموزش دادن کرده اند. که البته برخی از این اساتید واقعا راز های اصلی موفقیت را به شما می آموزند، و همانطور که گفتم برخی هم هیچ آگاهی ندارند و فقط چون آرزوی قلبی شان این است که مدرس موفقیت و قانون جذب باشند شروع به آموزش این درس ها میکنند. پس خیلی مهم هست که شما به چه کسی گوش میکنید  و از چه کسی یاد میگیرید و چه اطلاعاتی را به عنوان ورودی به ذهن خود راه می دهید.

یکی از نکات مهم در سمینار آرزوی تو دستور توست این است که کوین ترودو میگوید: صحبتهای اساتید واقعی موفقیت جهان این است که مهارت خواندن را بالا ببرید و همیشه و همیشه بخوانید. رهبران موفق همیشه در حال مطالعه هستند، زیرا با مطالعه مطالب درست، شبکه های عصبی در ذهن ما تشکیل میشوند که تبدیل به خلق و خوی ما میشوند. پس یکی از مهمترین موضوعات برای کسب موفقیت و ثروت در زندگی این است که شما باید قابلیت آموزش پذیری خود را بالا ببرید .

کوین ترودو معتقد است که اگر قابلیت آموزش پذیری بالایی نداشته باشید و به موضوع مهم یادگیری اهمیت ندهید تغییری در زندگی تان ایجاد نخواهد شد.

به اساتید خود گوش دهید و تمامی اطلاعات قبلی خود را به دور بی اندازید وقتی قبول کنید که هیچ چیز نمی دانید و اینکه هیچ یک از قوانین موفقیت رو یاد نگرفته اید. آن زمان هست که کاملا آماده یادگیری هستید، سعی نکنید اطلاعات جدید را با دانسته های قبلی خود بسنجید.

نحوه آموزش کوین ترودو

آرزوی تو دستور توست

کوین ترودو در این سمینار به صورت متمرکز در مورد عملکرد ذهن و تاثیر آن در دنیای بیرون به شما آموزش میدهد، اگر قرار بود موضوعی به عنوان راز گفته شود نیاز به ۱۲ قسمت سخنرانی نبود و میتوانست در چند کلمه آن را بیان کند. پس اگر تصمیم گرفته اید که تغییر کنید و به صورت کاملاً واقعی وقت بگذارید و زندگی خود را چه از نظر مالی و چه از نظر روابط و حتی سلامتی جسمی دگرگون کنید، دوره آرزوی تو دستور توست بهترین گزینه برای شماست.

آیا یادگیری اصولی که کوین ترودو در آرزوی تو دستور توست میگوید سخت است  ؟

مطلقا خیر کوین ترودو در ابتدای دوره به این موضوع اشاره میکند که این اطلاعات به طرز عجیبی ساده و قابل فهم هستند و شما با شنیدن آنها و اعمال در زندگی تان شگفت زده خواهید شد بیشتر اصول و قوانینی که در این سمینار اموزش داده میشود ممکن است بار ها و بارها در محافل و فضا های مختلف آن را شنیده باشید و کوین ترودو با در کنار هم گذاشتن این اصوا ساده شما را به این نتیجه میرساند که تنها گزینه موفقیت شما دانستن و رعایت کردن این اصول  و قوانین است.

از کجا میتوانیم مطمئن شویم که این اطلاعات کار میکنند و میتوانیم زندگی خودمان را متحول کنیم؟

برای اینکه به این مورد بهترین جواب را بدهم از یک مثال استفاده میکنم: سال ۷۹ علی رقم میل باطنیام به اصرار یکی از دوستانم به یک سمینار انگیزشی رفتم.  اعتقادی به این موضعات نداشتم، ولی به ناچار به خود گفتم حالا که تا اینجا آمدهام و وقت خود را گرفتهام ببینم این آقا چه میگوید؛ به مرور زمان و کم کم توانستم با آن حرف ها ارتباط برقرار کنم.

جالب تر از آن این است که پایان سمینار تصمیم گرفتم که به مدت کوتاهی به آن چیزهای که شنیدم عمل کنم، باور کنید حالا که در ذهنم به آن روز باز میگردم تنها دلیل موفقیت و شاد بودن الانم در زندگی را فقط مدیون این طرز فکر میدانم که به خود گفتم بگذار امتحان کنم ببینم چه میشود، چون قرار نیست چیزی از دست بدهم و ایمان داشته باشید، اگر شما هم این فکر را داشته باشید و به مدت فقط چند ماه این آموزش را جدی بگیرید و انجام دهید؛ معجزه های در زندگی شما آغاز خواهد شد و شاید برای همیشه شرایط فعلی تان را فراموش کنید.

زندگینامه کوین ترودو

کوین ترودو در سال ۱۹۶۳ در ماساچوست آمریکا متولد شد پدر وی جوشکار بود. کوین ترودو دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد. پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد و پس از مدت اندکی تصمیم گرفت وارد نتورک یا بازاریابی شبکه ای شود که البته در این حرفه موفقیت های بسیاری را بدست آورد.

کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد.  معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است. در واقع برگزاری سمینار شاید یک تفریح برایش باشد در نتیجه زندانی شدنش میتوانند دلایل بسیار متعددی داشته باشد.

با مراجعه به صفحه کوین ترودو می توانید زندگینامه کامل او را مطالعه فرمایید.

مراحل یادگیری کوین ترودو

کوین ترودو در حال آموزش چهار مرحله یادگیری

مراحل یادگیری کوین ترودو که شامل ۴ مرحله است یکی از مهمترین ارکان اصلی دوره آرزوی تو دستور توست می باشد، با به کار گیری این اصول که بیشتر به قانون جذب برمیگردد کارهای بزرگی را میتوانید به سرانجام برسانید.

بنده به عنوان کسی که  دوره های زیادی رو شنیدم و کتاب های زیادی رو مطالعه کردهام. میتوانم با ایمان کامل بگویم که دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو یک دوره عمومی و بینظیر است، که برای همه افراد مناسب است. همواره برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

از جمله آن افرادی که مطالعات زیادی در زمینه قانون جذب داشتهاند و سوالاتی زیادی در این رابطه برایشان بی جواب مانده است. همچنین افرادی که هیچ اطلاعی از قوانین جهان و قانون جذب ندارند و میخواهند تازه شروع کنند. آرزوی تو دستور توست بهترین انتخاب برای آن ها است.

کسانی که شکست های مالی متعددی داشته اند و دلیلش را هم نمیدانند. کسانی که در روابط شکست های زیادی را تجربه کرده اند و میخواهند تکنیک هایی را بیاموزند که دیگر ابدا مثل گذشته نباشند. کسانی که از اساتید خارجی و داخلی نتیجه نگرفته اند.

کوین ترودو در سمینار آرزوی تو دستور توست به شما آموزش هایی را خواهد داد که شما در هیچ یک از دوره های اساتید قانون جذب و موفقیت دیگر نمیتوانید یاد بگیرید. شما پس از گذراندن دوره آرزوی تو دستور توست میتوانید با خیال راحت کتاب های موفقیت را بخوانید؛  چرا میگوییم با خیال راحت؟

به این دلیل که سمینار  آرزوی تو دستور توست به شما علمی رو آموزش میدهد که از طریق این علم، شما هیچگاه با آموزش ها اشتباه از مسیر اهداف و خواسته هایتان منحرف نخواهید شد. فقط یادتان باشد این سمینار را حتما باید چند بار با دقت گوش کنید، زمانی که شما برای چندمین بار به سمینار آرزوی تو دستور توست گوش میکنید چیزهایی را میشنوید که انگار در مرتبه اول اصلا در این دوره وجود نداشته است.

مثل این میماند که کوین ترودو تازه آنها را میگوید و دلیلش هم این است که شما سطح آگاهی و بینش جدیدی پیدا کردهاید، البته به این مسئله خود کوین ترودو هم در طول سمینار چند بار اشاره خواهد کرد.

موضوع دوره آرزوی تو دستور توست

موضوع دوره آرزوی تو دستور توست

در دوره آرزوی تو دستور توست به صورت کاملا حرفه ای یاد میگیرید که برای رسیدن به آرزوها و رویاهایتان چگونه ارتعاش بفرستید، چگونه اهدافی را که در زندگی برای خود تعیین کردهاید را از طریق ذهن دنبال کنید و به مرحله واقعیت برسانید.

در آرزوی تو دستور توست یاد خواهید گرفت که شرایط فعلی شما هر چه که باشد اصلا مهم نیست؛ شما با اصول قوانین و تکنیک هایی که توسط کوین ترودو آموزش داده میشود، میتوانید اهداف مالی، ازدواج، و حتی سلامتی خود را از طریق افکار خود مدیریت کنید و به هر آنچه که میخواهید برسید.

این دوره به شما خواهد آموخت، قانون جذب چیست؟ جهان هستی چگونه کار میکند؟ ارتعاش ذهن چیست؟ چگونه ارتعاش بفرستید؟
باور چیست و  چگونه ساخته میشوند و چگونه باید تغییر شان دهیم، چرا باید مثبت فکر کنیم؟
نقش احساسات در زندگیمان چیست؟ اصلا چرا ما دارای احساس هستیم؟

در این دوره یاد خواهید گرفت که برای بدست آوردن پول نیازی نیست به محیط فعلی خودتان نگاه کنید، قضاوت کنید و در نهایت ناامید و دلسرد بشوید. بلکه از طریق این دوره یادگیری کوین ترودو متوجه میشوید، که شرایط فعلی شما برای رشد شما اصلا مهم نیست. البته به صورت کاملاً منطقی برای شما توضیح داده میشود که چرا این موضوع اصلا مهم نیست.

تمامی آموزش های کوین ترودو چه در سمینار آرزوی تو دستور توست و چه در دیگر دوره های صوتی کاملا قانع کننده و منطقی است و مطمئن باشید ذهن شما با این اصول مخالفتی نخواهد کرد.

در این دوره یادگیری کوین ترودو شما تبدیل به انسان دیگری میشوید چرا که همه اصولی که در دوره آرزوی تو دستور توست می آموزید، هیچگاه در گذشته از زبان هیچ استاد دیگری نشنیدهاید؛ اینجاست که کوین ترودو متفاوت از همه اساتید و مدرسین قانون جذب است.

در دوره آرزوی تو دستور توست مانند همه دوره های کوین ترودو داستان های کوتاهی کوین ترودو میگوید که اتفاقاً یکی از تاثیر گذارترین بخش آموزش های او محسوب میشود، که در این دوره هم است و برای  درک بهتر مطالب خیلی به شما کمک میکند.

در دوره (آرزوی تو دستور توست) کوین ترودو از دانشمندان بزرگی حرف میزند، ردپایی بزرگ که قانون جذب را در گذشته بازگو کردهاند؛ انسان هایی مانند انیشتین،  ادیسون  و…

 بالانس ترازوی موفقیت و پیشرفت

تاکید کوین ترودو بر روی بالانس  ترازوی موفقیت و پیشرفتکوین ترودو در دوره آموزشی آرزوی تو دستور توست تکنیک ها و اصول و قوانین  بی نظیر زیادی دارد که هر کدام از آنها به تنهایی میتوانید زندگی یک انسان را متحول کند،  یکی از این آموزش ها که واقعا در نوع خودش منحصر به فرد می باشد؛ بالانس ترازوی موفقیت و پیشرفت است که کوین ترودو تاکید زیادی بر روی آن دارد.

بالانس ترازوی موفقیت و پیشرفت یعنی مهم نیست در دنیای مادی چه چیزهایی وجود دارد و چه چیزهایی وجود ندارد؛ شما باید برای رسیدن به آرزو های خود تمرکز اصلی تان بر روی افکار و احساساتتان باشد و نه دنیای بیرون .

در این مورد کوین ترودو میگوید: این یکی از ترفند های گروه های مخفی است که به تمام جامعه سرایت دادهاند که وقتی آرزویی دارید باید ببینی چه توانایی و چه امکاناتی برای رسیدن به این آرزو و رویا در اختیار دارید

کوین ترودو در این مورد با تاکید میگوید اصلا مهم نیست در چه جایگاهی هستی، اصلا مهم در حال حاضر مشغول به چه کاری هستی، اصلا مهم نیست که از نظر منطقی قدرت خرید یک ماشین لوکس یا یک خانه رو ندارید، اینها همه ظاهر ماجرا هستند و نباید فریب این چیزها را بخورید. کوین ترودو  به صراحت توضیح میدهد که اگر این اصل را در ذهن ناخودآگاه خود پرورش دهید نتایج شگفت انگیزی به دست خواهید آورد.

کوین در این مورد اینطور توضیح میدهد که از گذشته تا امروز به ما اینطور آموزش دادهاند که اگر آرزو یا هدفی دارید اول باید به داشته های خود نگاه کنی، یعنی اگر میخواهی در آینده نزدیک یک اتومبیل بخری باید ببینی با درآمدی که داری میتوانی این کار را میسر کنی یا خیر؛ اگر در آمد فعلی تو به خرید آن خودرو کفایت نمیکند پس بی جهت رویا پردازی نکن.

کوین ترودو در این مورد با تاکید بسیار زیاد و با قدرت تمام میگوید شرایط فعلی شما اصلا مهم نیست! در واقع ترازوی پیشرفت و موفقیت یعنی شما ۹۹ درصد افکار و احساس آن آرزو را در خودتان پرورش دهید؛ فقط یک در صد تلاش فیزیکی کافیست البته این حرف کوین ترودو بسیار عمیق تر از آن است که کمی تأمل نکرده بخواهیم در این مورد قضاوت کنیم.

حرف کوین ترودو در این مورد این است که شما وقتی آرزویی دارید و آن را باور کنید به وسیله قانون جذب و ارتعاش ذهنت در مسیر هایی قرار میگیری که آن خواسته وارد زندگیت می شود، در حالت دوم این صحبت کوین ترودو رو میشه اینطور برداشت کرد که ابتدا باید در ذهنت به خواسته و آرزویت برسی و سپس در دنیای واقعی آن را لمس کنی.

این فرضیه کوین ترودو زمانی برای ما ملموس تر  و قابل باور تر میشود که وقتی در مورد زندگینامه  افراد موفق که مطالعه میکنیم؛ چنین آثار و ردپایی در افکار گذشته آنها نمود داره به طوریکه این جمله رو بارها از زبان خودشان جاری میکنند که ما هدف گذاری کرده بودیم تا به این رویا دست پیدا کنیم.

البته بیشتر این افراد اصلا با قانون جذب آشنایی ندارند، از آنجایی که ذهن انسان به صورت کاملا غریزی همیشه در حال ارسال ارتعاش به جهان هستی است در نتیجه تمام افراد موفقیت و شکست هایشان در زندگی را میشود از نگاه قانون جذب و ارتعاشات آنها قضاوت و بررسی کرد.

دوره های کوین ترودو واقعا معجزه میکند

غول چراغ جادو به همراه چراغ جادو

آرزوی تو دستور توست کوین ترودو یک کلمه شعاری و تبلیغی نیست؛ حتی چیز جدیدی هم نیست. که فقط کوین ترودو آن را بداند  بلکه واقعیتی است که  از گذشته تا به امروز در  سرنوشت و زندگی تمام افراد جهان بزرگترین تاثیرات را داشته است. همانطور که کوین ترودو در طول دوره آرزوی تو دستور توست اشاره میکند این آموزش ها در جوامع مخفی جهان مانند: فراماسون ها تدریس شده و همچنان می شود. کوین ترودو که خودش از اعضا گروه برادر هود بوده اطلاعات خوبی به شما در این زمینه میدهد.

اگر فکر بدی را در ذهنتان مرور کردید و با باور خود آن را پرورش دادید آن فکر بد بدون اینکه در حالت آگاهانه بخواهید؛ تبدیل به آرزو شده و در زندگیتان پدیدار می شود و شما را به سرحد ناامیدی می رساند.

بله درست است چه باور کنید و چه باور نکنید ذهن انسان فرستنده و گیرنده ارتعاش است.

در مقاله بیوگرافی کوین ترودو که یک ویدیو ۳۰ دقیقه ای از خود ترودو است. این موضوع اشاره میکند که در این دوره با مفاهیم و قوانین جدیدی از جهان هستی آشنا میشوید؛ که از سالیان سال در این دنیا  بوده است و شما اطلاعی از آن نداشتهاید و در همه ابعاد زندگیتان تاثیر مستقیم داشته است. با یادگیری این قوانین دیگر همه امور در دستان خودتان است. خودتان سرنوشت خودتان را رقم خواهید زد. حتی اگر اتفاق بدی هم بی افتد دیگر میدانید دلیلش چیست.

پس از گذراندن این دوره کوین ترودو چه میشود ؟

کوین ترودو همان ابتدای دوره میگوید: پس از گذراندن  آرزوی تو دستور توست شما کاملا متوجه دلیل شکست هایتان در گذشته ، چه از نظر مالی و از نظر روابط خواهید شد. حتی دلایل موفقیت در یک یا چند موضوع خاصی که داشتهاید را کشف خواهید کرد متوجه خواهید شد، چرا بعضی ها در زندگی موفق و بعضی ها همواره در حال شکست خوردن هستند.

شما پس از پایان این دوره به این راز پی خواهید برد که چرا همواره زندگیتان در بیشتر ابعاد شروع و پایانی شبیه به هم داشتهاید و به نوعی همیشه در یه حالت خاصی (چه از نظر مالی چه از نظر سلامتی و  چه از نظر ارتباطات) در نوسان بودهاید.

با تکنیک های که همگی به ذهن برمیگردد و ریشه این اطلاعات که کوین ترودو در اختیارتان قرار می دهد  برمیگردد به سالیان خیلی دور، شما یاد میگیرید چگونه از نظر ارتعاش خود را برای دریافت و رسیدن به اهداف و آرزویتان در مدار مورد نظرتون قرار دهید.

این دوره میتواند زندگی شما را برای همیشه تغییر بدهد؛ کوین ترودو استاد انتقال اطلاعات است. آگاهیای که در دوره آرزوی شما فرمان شماست دریافت میکنید میتوانید در هر شرایطی در زندگیتان اعمال کنید؛ فقط به شرطی که این اطلاعات به ظاهر ساده رو جدی بگیرید و فقط شنونده نباشید.

کوین ترودو در زندان است

همان طور که در بیوگرافی کوین ترودو در سایت توضیح داده شد، کوین ترودو در سال ۲۰۱۳ به ۱۰ سال زندان محکوم شد. البته دلایل مختلفی برای زندانی شدن کوین ترودو مطرح شده است. برخی از سایت ها دلیل محکومیت ترودو رو سمینار آرزوی تو دستور توست میدانند، که البته این موضوع به هیچ عنوان نمی تواند صحت داشته باشد. چرا که در این سمینار چیز خاصی بر علیه کسی گفته نشده و تمرکز در سمینار آرزوی تو دستور توست بر اصل یادگیری قانون جذب است.

ولی دلیل زندانی شدن کوین ترودو را در فضاهای اجتماعی و سایت های خارجی که تحت پوشش قرار میدهند به صراحت به کتاب کاهش وزن کوین ترودو ربط میدهند؛ در این مورد مقالات زیادی منتشر شده است که میگوید: کوین ترودو به عنوان یک شخص عادی و غیر متخصص به هیچ عنوان مجوزی برای مسایلی که به تخصص پزشکی و طبابت نیاز داد حق قانونی برای انتشار چنین موضوعاتی را نداشته است.

حتی سال ۲۰۱۶ خبری در یکی از روزنامه های معروف نیویورگ مبنی بر اینکه زندانی شدن کوین ترودو یک شایعه است و کاملا سوری بوده است منتشر شد. ادعا کردند که کوین ترودو فقط ۱۰ سال حبس تعلیقی برای ترودو در نظر گرفته شده است. از این پس حق انتشار مطالب آموزشی در زمینه پزشکی لاغری چه از طریق شبکه خودش و یا هر نشریه دیگری را ندارد و به نوعی ممنوع التصویر است.

دوره کوین ترودو ماشین پول سازی در سایت منتشر شد؛  این دوره برای علاقه مندان به بازار یابی شبکه ای بسیار مناسب است.

آیا دوره کوین ترودو سانسور است !

آرزوی تو دستور توست سانسور ندارد؟

بله . نه در سایت ما و نه در سایت های دیگر  این دوره سانسور ندارد پس مراقب باشید از این ترفند برای گرفتن پول بیشتر از شما استفاده یا سو استفاده نکنند .در این شکی نیست که دوره آرزوی تو دستور توست یکی از بهترین دوره های کوین ترودو است. این دوره پر طرفدارترین دوره در ایران نیز می باشد.

اما متاسفانه برخی با این ترفند به دنبال فروش این دوره به قیمت های بسیار بالاتر هستند. از آنجایی که کلمه بدون سانسور به خصوص برای ما ایرانیان مفهوم و معنی زیادی را تداعی میکند. لذا از این کلمه تبلیغاتی برای فروش دوره های کوین ترودو با قیمت بیشتر استفاده میکنند.

تهیه دوره های کوین ترودو 

برای تهیه دوره آرزوی تو دستور توست و همزمان فعال شدن دوره های دیگر کوین ترودو شامل سطح های بعدی که پس از آرزوی تو دستور توست باید ببینید و گوش کنید کافیست: یک اشتراک از سایت تهیه کنید تا بلافاصله پس از پرداخت به همه دوره های کوین ترودو  و سایت دسترسی داشته باشید و بدون هیچ پرداخت دیگری دانلود  و ذخیره کنید.

 مقدماتی: آرزوی تو دستور توست 
سطح۱رویاهای خود را خلق کنید آلمان
سطح۱انرژی کیهانی زوریخ
سطح۲واقعیت خود را خلق کنید 
سطح۳موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد
سطح۴ مهارت های زندگی القا به ذهن 
سطح۵به زودی منشر میشود
سطح ۶ به زودی منشر میشود
سطح ۷راز نهایی همین صفحه ( آخرین دوره برگزار شده کوین ترودو)
توجه:برخی دوره ها با ۲ فرمت زیر نویس و دوبله وجود دارد که دگمه آن در هر صفحه قرار دارد 

 

نکته: با تهیه هر یک از اشتراک های سایت جادوی باور به کلیه محتوا که تا امروز بیش از ۷۰۰ ساعت است دسترسی دارید. به طور میانگین هر دوره برای کاربران سایت فقط و فقط ۲ هزار تومان میشود –

کتاب کوین ترودو آرزوی تو دستور توست

کتاب آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو بر مبنای دوره آرزوی تو دستور توست نوشته شده است هم در سایت منتشر شده که میتوانید برای دیدن لیست کامل دوره ها و کتاب های کوین ترودو به صفحه کتاب کوین ترودو مراجعه کنید.

 

دسته بندی : قانون جذب تخصصی کوین ترودو

برچسب ها: , , , , ,

221 پاسخ به “کوین ترودو سمینار آرزوی تو دستور توست دوبله فارسی”

 1. alaie4452 گفت:

  واقعا کاربردیه

 2. sarvi93 گفت:

  سلام
  شما فوق العاده اید باتشکر بخاطر همه مطالب لطفا فایلهای صوتی جدید آرزوی ت دستور توست رو درصورت امکان سریعتر در سایت بارگذاری فرمایید من اشتراک یکساله دارم اما میخوام این مطلب رو تا حداکثر آخرخرداد ماه داشته باشم و برنامه ریزی قبلی که کردم انجام شود

 3. hamid2016 گفت:

  فوق العاده است

 4. mah114 گفت:

  سلام ممنون از زحماتتون منتظر اضافه شدن یه دوره جدید از کوین به سایتتون هستیم

 5. sabernozari گفت:

  سلام تا کی تمام قسمتهای دوبله این دوره اضاف میشه

 6. Mohsen1349 گفت:

  سلام بسیار عالی .میشه گفت باید مدتی همه مطالعات رو کنار گذاشت ودریک کلام باید با این سمینار زندگی کرد . باید از دوستان جادوی باور تشکرکرد خصوصا این فایلهای صوتی که درهرجا میشه ازشون استفاده کرد.. انشا الله قسمت های بعدی هم هرچه زودتر اضافه بشه هزینه ای که ما دراین دوره ها پرداخت می کنیم نه تنها ناچیزه بلکه یک سرمایه گذاری ماندگاره. فقط یک کلام می توانم بگویم تشکر تشکر هزاران سپاس….

 7. Mohsen1349 گفت:

  سلام درقسمت دانلود نوشته شده دانلود ویدیو. قسمت اول … با توجه به اینکه. دراین قسمت دوبله صدا ی سمیناره بهتر نوشته بشه مثلاا دانلودفایل صدای دوبله سمینار…. با تشکر

 8. Nooragha گفت:

  سپاسگذارم واقعااا از کانال تلگرام تان که میتوانیم رایگان دانلود کنیم ?? موفق پایدار باشید

 9. زهرا گفت:

  سلام روزتون پرحاصل
  ممنون از اینکه این دوره رو دوبله کردین واقعا بی نظیره

 10. میلاد گفت:

  ببخشید من قبلا با این سایت اشنا نبودم
  ولی هر کار می کنم وارد نمی شم…توضیح

 11. Ashkan گفت:

  لطفا زودتر بقیه دوبله قسمتها روبذارید
  چون اشتراک من روبه پایانه
  باتشکر از سایت خوبتون

 12. Sara_rain_2005 گفت:

  سلام با تشکر از مطالب مفید سایتتون
  لطفا دوبله باقی قسمتهای آرزوی تو دستور توست را روی سایت بگذارید

 13. nahid.kh گفت:

  سلام.دوره عالی و بینظیره.قسمتهای بعدی کی اضافه میشن؟

 14. amintalebi گفت:

  سلام
  دوره عالی دوبله شده دست شما درد نکنه
  لطفا دوره سلامتی کوین تودو رو دوبله داخل سایت بزارید
  با تشکر

 15. 11Fatimoon گفت:

  بی نظیرید??????

 16. رامین گفت:

  با سلام ودرود
  یه سوال داشتم..
  کوین ترودو از یه گروه کلوپ ویژه( گروه جهانی اطلاعات) حرف می زنه . از کجا سایتش رو پیدا کنیم؟
  باتشکر

 17. رامین گفت:

  باسلام خدمت دوستان
  سایت شبکه جهانی اطلاعات که کوین ترودو معرفی کرده اسمش چیه؟
  با تشکر

 18. armin24 گفت:

  قسمت ۸ رو هم بذارید لطفا

 19. t.tavakoli1982 گفت:

  سلام. فوق العاده است و ممنون از کاری که انجام دادید. من عضویت یکساله ام پریروز شروع شده و همه رو چند بار گوش کردم و میخوام بارها و بارها گوش کنم ولی میخوام به بقیه دسترسی داشته باشم . میخوام بدونم کی بقیه بارگذاری میشه؟ و بالا گفتید قبلا به صورت زیر نویس در سایت گذاشتیم . من پیدا نکردم ، میشه راهنمایی کنید؟ ممنونم

 20. epoorghaz گفت:

  با سلام واقعا سایت بینظیری دارین، لطفا قسمت صوتی عجیب ترین راز اثر ارل نایتینگل رو تو سایت بزارین

 21. armin24 گفت:

  قسمت ۸ رو کی میذارید؟؟؟

 22. sarvi93 گفت:

  قسمت ٨ رو فرمودید منتشر شد خبری ازش نیست ممنون

 23. mosix.shokri گفت:

  سلام من فایل آرزوی تو دستور توست رو خریداری کردم ولی نمیتونم دانلودش کنم

  • جادوی باور گفت:

   سلام دوست عزیز خرید شما ثبت شده – اگر مشکلی هست بفرمایید بر طرف کنیم از طریق تلگرام میتونین پیام بدین براتون لینک دانلود ارسال بشه و یا با تلفن ثابت درج شده در تماس با ما ارتباط برقرار کنید

 24. za.omidian گفت:

  من دانلود کردم

 25. jasem.dm گفت:

  سلام بر ادمین سایت لطفا مطالب رو زود به زود قرار بدید مطالب و سمینارهای روز دنیا با زیر نویس و دوبله شده قرار بدید که این آگاهی مردم باعث بازخورد و بهتر شدن اقتصاد و پیشرفت کشور است

 26. sarvi93 گفت:

  سلام ممنون از کارهای فوق العاده شما،لطفا آرزوی تو دستور توست دوبله رو سریعتر قرار بدید ممنون
  راستی ماشین پولسازی رو دوبله نمیکنید؟ممنون

 27. danialmanimov گفت:

  کوین دوست داریم کوین دوست داریم?????? جادوی باوریا پرچم ها بالا?

 28. maleki.jeweller گفت:

  درود ، دوستان بزرگوارم وقت عالی تون بخیر، در این سمینار کوین ترودو بارها از آثار ناپلیون هیل و اندرو کارنگی صحبت می کنه ، محبت بکنین از آثار و سمینارهای ناپلیون هیل ترجمه بشه ، ممنونم

 29. maleki.jeweller گفت:

  ممنونم “ناپلیون هیل باشه محشر میشه “

 30. mohammad1813 گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  کوین ترودو یه دوره داره در مورد تغذیه و سلامتی…اگه اون دوره رو هم ترجمه میکردین خیلی خیلی بی نظیرتر میشد.

 31. shirin گفت:

  سلام وخسته نباشید ،،اگر محبت بفرمایید وکتاب صوتی ،،بیندیشید وثروتمند شوید از ناپلئون را بگذارید ،بسیار عالیست ،بسیار سپاسگزارم ،سایتتان عالیست وارزش مبلغی که بعنوان اشتراک پرداخت میکنیم را همه جوره داره؛؛انصافا کارتان عالیست ،صمیمانه سپاسگزارم از کل پرسنل جادوی باور ?

 32. شاهین گفت:

  درودوسپاس.لطفا ازرابین شارماوگرنت کاردون هم سخنرانی بذارید.اونام مهمن ب خدا

 33. incredible63 گفت:

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون. چندتا سوال دارم
  گفته شده دوره ۱۳ ساعته هست، اما جمع هر تراک و ۱۱ تا فایل کلا ۸ ساعت هم کمتر میشه. با ارفاق حدود ۸ ساعت. از طرفی تا قسمت ۱۱ بیشتر نیست و در نسخه انگلیسی ۱۳ تا فایل. و اینکه ظاهرا نسخه انگلیسی زمان فایلهاش بیشتر از دوبله هاست؟
  ممنون میشم توضیح بدید:)

  • سلام بله فرمایش شما درسته – ولی دقت کنید کوین ترودو تو سمینار خیلی مکث داره و روند سخنرانیش خیلی کنده و وقتی که این اموزش بومی سازی میشه و دوبله میشه به دلیل نداشتن مکث مدت اموزش کم میشه

 34. hamid4u گفت:

  لطفا دوره های بیشتری از کوین ترودو رو قرار بدین
  سپاسگزارم

 35. aksalmun گفت:

  سلام. خسته نباشید.ببخشید الان دوره آرزوی تو دستور توست رو بصورت کامل گذاشتید؟ یعنی همش ۱۱ قسمته یا هنوز مونده؟

 36. parand گفت:

  این سمینار تو یک کانال جذب که نسبتا معروفه ۲۹۷۰۰۰ تومن!! و تو یک سایت دیگه بسیار بی کیفیتش که صدای خش بلندتر از صدای دوبلوره با تخفیف ۹۹ تومن، ازتون خیلی تشکر میکنم بخاطر هزینه کمتر و کیفیت صدای عالی
  کاش حجم ویدئوها کم بود زبان اصلی هم استفاده میکردیم چون نوشتین بومی سازی پس یه جاهایی احتمال هست تغییر دادین

 37. ali.esmaily82 گفت:

  سلام وقت بخیر. به سوالات دوستان در مورد بقیه ۱۳ ساعتی که در دوره گفته پاسخی نمیدید؟

 38. maleki.jeweller گفت:

  درود دوستان بزرگوارم ، اگه امکانش باشه از ‌ ارل نایتینگیل هم سمیناری محبت بکنید …. ممنونم

 39. maleki.jeweller گفت:

  درود دوستان بزرگوارم ، اگه امکانش باشه از ‌ ناپلیون هیل ، دابلیو کلمنت استون و ارل نایتینگیل هم سمیناری محبت بکنید …. ممنونم

  • به بهانه این سوال سلام میکنم به شما دوست عزیزم و تمام دوستان و کاربرانی که خود رو بخشی از گروه جادوی باور میدونند و آموزش ها رو دنبال میکنند امیدوارم که موفق و ثروتمند باشید
   در مورد هر ۳ اساتید بالا به زودی در سایت اموزش های جامعی منتشر میشه – ناپلئون هیل احتمالا تا امشب یا فردا آماده میشه که ویدیو بینظیر قوانین موفقیت هست و در سایت قرار میگیره
   و اساتید دیگر هم به مرور منتشر میشه
   بزرگترین دلگرمی ما و اینکه احساس مفید بودن میکنیم این بخش نظرات شما بزرگواران است که به ما انرژی زیادی میده و ما را با تمام توان به جلو میبره –
   گروه جادوی باور

 40. Nika گفت:

  من اشتراک سه ماهه گرفتم وای نمیتونم چیزی دانلود کنم کسی بلده به من بگه؟

 41. maleki.jeweller گفت:

  واقعا ممنونم …. ????

 42. hirvandali گفت:

  سلام واقعا سپاسگزارم بابت سایت خوبتون امیدوارم همچنان موفق و پیشروتر ادامه پیدا کنه و ما هم با لذت و رضایت دنبال کنیم بازهم متشکرم??

 43. Venu3_moon گفت:

  با عرض سلام خدمت تمامی مسئولین جادوی باور.
  بسیار متشکرم از ابنکه این مجموعه گرانبها رو همواه سایر مجموعه ها با چنین قیمت مناسبی در اختیار همگان قرار می دهید.
  شخصاً مطالعه و پژوهش زیادی در مباحث موفقیت و کارآفرینی و جذب داشته ام ولی مطالب شما واقعاً متفاوت و قویتر از بسیاری سایت ها و یا کتب هستند.

  برقرار و مانا باشید.

 44. tabebordbarshima گفت:

  چرا فایل تصویری رو نمیذاریت؟

 45. tabebordbarshima گفت:

  سلام وقت بخیر،فایل تصویری را نمیذارین؟

 46. man گفت:

  سلام
  ممنون
  شما تو توضیحات گفتید که ۱۳ ساعت است
  ولی وقتی تایم ها رو جمع کنی حدودا ۸:۳۰ یا ۹ساعت است
  آیا سانسور شده؟ یا مسئله چیز دیگه است
  باتشکر
  یاعلی

  • سلام دوست عزیز فایل زبان اصلی که مدتش کامله رو میتونین با فایل دوبله مقایسه کنید – زمانی که فایل تبدیل به دوبله صوتی میشه دیگه مکث های کوین ترودو تو دوبله اعمال نمیشه و قطعا سرعت دوبله خیلی بیشتر از سرعت سمینار اصلی هست به همین دلیل مدتش کم میشه

 47. sara aria گفت:

  از شما بسیار سپاس گزارم .

 48. Sayed گفت:

  سلام،خسته نباشید.
  لطفا از کوین ترودو و ناپلئون هیل بیشتر بزارید.

 49. hamedizadi گفت:

  سلام
  کاری که شماها میکنید به خدا باارزش‌ترین کاری هست که یه نفر میتونه تو این کره ی خاکی، انجام بده، به خصوص با ترجمه کردن فایل های کوین
  اگه زحمت بکشید کتاب آرزوی تو دستور توست از کوین هم بذارید فوق العاده میشه چرا که هیچ کتابی ازش در بازار نیست

  • سلام آقای حمیدرضا ممنون از نظر مثبتتون – نظرات شما تاثیر مستقیم در تولید محتوای ما داره – حتما پیگیری میشه تا علاوه بر دوبله صوتی که در این بخش منتشر شده کتاب آرزوی تو دستور توست هم به محتوای جادوی باور اضافه کنیم

 50. ramzy گفت:

  با سلام.
  دور فوق با زیر نویس فارسی و صدای اصلی هم بگذارید.

 51. ramzy گفت:

  سلام

  لطفا این دوره را با زیرنویس فارسی بگذارید