ورود / ثبت نام

کوین ترودو سمینار آرزوی تو دستور توست دوبله فارسی

کوین ترودو سمینار آرزوی تو دستور توست دوبله فارسی
نام مربی کوین ترودو
موضوع آرزوی تو دستور توست
زبان دوبله فارسی
تعداد قسمت 14
مدت زمان 820 دقیقه
نوع فایل MP3
حجم فایل 580MB

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۲۷

تعداد بازدید: 217,038 بازدید

تعداد نظرات: ۲۶۰ دیدگاه

تنها مشترکین ویژه میتوانند این محتوا را به صورت کامل دانلود نمایند یا به صورت آنلاین مشاهده کنند. عضویت ویژه

بخش دانلود و مشاهده آنلاین:

دانلود بخش دوم
دانلود بخش سوم
دانلود بخش چهارم
دانلود بخش پنجم
دانلود بخش ششم
دانلود بخش هفتم
دانلود بخش هشتم
دانلود بخش نهم
دانلود بخش دهم
دانلود بخش یازدهم
دانلود بخش دوازدهم
دانلود بخش سیزدهم
دانلود بخش چهاردهم

توضیحات:

کوین ترودو آرزوی تو دستور توست یا آرزوی شما فرمان شماست، در سال ۲۰۰۹ به مدت دو روز به صورت خصوصی در کوه های آلپ اجرا شده است.
کوین ترودو با انتشار رسمی سمینار آرزوی تو دستور توست تحول عظیمی در دنیای موفقیت از طریق قانون جذب به وجود آورد به طوریکه علاقه مندان واقعی به کسب ثروت، سلامتی و هر آنچه باعث میشود زندگی عالی را تجربه کنیم عاشق و جذب استاد کوین ترودو شده اند.

بدون اغراق باید گفت کسی پیدا نمیشود که از آموزه های کوین ترودو نتیجه نگرفته باشد   

دوره های کوین ترودو که در سایت جادوی باور ترجمه و منتشر شده است را به ترتیب زیر گوش کنید

برای ورود به آرشیو دوره های کوین ترودو  اینجا کلیک کنید
سطح مقدماتیسمینار آرزوی تو دستور توست دوبله فارسی
سطح مقدماتیسمینار آرزوی تو دستور توست زبان اصلی زیر نویس
سطح اول بخش ۱امتیازات خود را بدانید 
سطح اول بخش۲خلق رویاهاه آلمان 
سطح اول بخش۳انرژی کیهانی زوریخ
سطح اول بخش ۴تسلط بر موفقیت استرالیا
سطح دومواقعیت خود را خلق کنید
سطح سومبرداشتن موانع موفقیت
سطح چهارم مهارت های زندگی (القبا به ذهن)
سطح پنجعادات و مهارت ها
سطح ششم هنوز منتشر نشده است
سطح هفتمراز نهایی
آموزش های کوین ترودو دارای ۲ فرمت زبان اصلی با زیر نویس و دوبله فارسی هستند و برخی که هنوز دوبله نشده است به زودی انجام و در سایت منتشر میشود

نکته:کوین ترودو پس از برگزاری سطح ۷ به نام راز نهایی به ۱۰ سال زندان محکوم شد در نتیجه سطح ۸ فعلا برگزار نشده است

 

آرزوی تو دستور توست

در صورتی که در مورد کوین ترودو و یا دوره آرزوی تو دستور توست سوالی دارید در بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید، به زودی پاسخ  به سوالات شما داده میشود.

 • دوره  آرزوی تو دستور توست چگونه شروع میشود؟
 • این دوره کوین ترودو مناسب چه کسانی هست؟
 • در این دوره دوبله صوتی چه چیزی یاد میگیرید؟
 • پس از گذراندن این دوره کوین ترودو چه اتفاقی برایتان رخ میدهد؟
 • چرا برخی سایت ها از کلمه کوین ترودو بدون سانسور برای فروش این دوره استفاده میکنند؟

 توضیحات کوین ترودو  درباره آرزوی تو دستور توست

کوین ترودو این دوره را این طور آغاز میکند، که در دوره آرزوی تو دستور توست قصد آموزش دادن چیزهایی را داریم که مثال آنها در زندگی واقعی ما وجود دارد. هر چه که قرار است اینجا از من بشنوید همه مثال هایی از دنیای واقعی هستند.

هیچ داستان ساختگی اینجا به شما آموزش نخواهیم داد، این یکی از بزرگترین فرق آرزوی تو دستور توست با تمام دوره های دیگر است. ما به شما قوانینی را آموزش خواهیم داد که سال های سال است در گروه های مخفی به شکل راز بوده است؛ و هر شخصی در هر سطحی که این اصول و قوانین را در زندگی خود به کار ببندد به آرزوهای خود دست می یابد.

کوین ترودو اعتقاد دارد برخی از اساتید که به شما آموزش موفقیت و کسب ثروت میدهند و ادعا میکنند که استاد هستند  ولی واقعیت این است که آنها در زندگی واقعی خودشان هیچ دستاورد و یا ثروتی ندارند اگر هم داشته باشند از فروش کتابهایی  هست که در همین زمینه نوشته اند که آن هم ثروت چشمگیری محسوب نمیشود.

کوین ترودو در دوره آرزوی تو دستور توست میگوید: همیشه قوانین موفقیت بین افراد ثروتمند رده بالا در حال گردش بوده است. آنها نمی گذاشتند که افراد معمولی یا متوسط جامعه به این اطلاعات دست یابند چون نمی خواستند که برای خود رقیب داشته باشند.

حتی ترودو، اشخاصی مانند هنری فورد را مثال میزند و میگوید: او یکی از مخالفین این امر بود که انسان های عادی نباید از قدرت ذهن و افکار خود با خبر باشند و باید فقط زندگی را در ابعاد فیزیکی آن ببینند و باورشان این باشد که شانس ندارند و یا باید بیشتر کار و تلاش کنند تا به رویاهای خود دست پیدا کنند.

آموزش ها دیگر انگیزشی نیستند

کوین ترودو به همراه کتاب و دوره آرزوی تو دستور توست

امروزه اساتید بزرگ موفقیت از آن دایره خارج شدند و شروع به آموزش دادن کرده اند. که البته برخی از این اساتید واقعا راز های اصلی موفقیت را به شما می آموزند، و همانطور که گفتم برخی هم هیچ آگاهی ندارند و فقط چون آرزوی قلبی شان این است که مدرس موفقیت و قانون جذب باشند شروع به آموزش این درس ها میکنند. پس خیلی مهم هست که شما به چه کسی گوش میکنید  و از چه کسی یاد میگیرید و چه اطلاعاتی را به عنوان ورودی به ذهن خود راه می دهید.

یکی از نکات مهم در سمینار آرزوی تو دستور توست این است که کوین ترودو میگوید: صحبتهای اساتید واقعی موفقیت جهان این است که مهارت خواندن را بالا ببرید و همیشه و همیشه بخوانید. رهبران موفق همیشه در حال مطالعه هستند، زیرا با مطالعه مطالب درست، شبکه های عصبی در ذهن ما تشکیل میشوند که تبدیل به خلق و خوی ما میشوند. پس یکی از مهمترین موضوعات برای کسب موفقیت و ثروت در زندگی این است که شما باید قابلیت آموزش پذیری خود را بالا ببرید .

کوین ترودو معتقد است که اگر قابلیت آموزش پذیری بالایی نداشته باشید و به موضوع مهم یادگیری اهمیت ندهید تغییری در زندگی تان ایجاد نخواهد شد.

به اساتید خود گوش دهید و تمامی اطلاعات قبلی خود را به دور بی اندازید وقتی قبول کنید که هیچ چیز نمی دانید و اینکه هیچ یک از قوانین موفقیت رو یاد نگرفته اید. آن زمان هست که کاملا آماده یادگیری هستید، سعی نکنید اطلاعات جدید را با دانسته های قبلی خود بسنجید.

نحوه آموزش کوین ترودو

آرزوی تو دستور توست

کوین ترودو در این سمینار به صورت متمرکز در مورد عملکرد ذهن و تاثیر آن در دنیای بیرون به شما آموزش میدهد، اگر قرار بود موضوعی به عنوان راز گفته شود نیاز به ۱۲ قسمت سخنرانی نبود و میتوانست در چند کلمه آن را بیان کند. پس اگر تصمیم گرفته اید که تغییر کنید و به صورت کاملاً واقعی وقت بگذارید و زندگی خود را چه از نظر مالی و چه از نظر روابط و حتی سلامتی جسمی دگرگون کنید، دوره آرزوی تو دستور توست بهترین گزینه برای شماست.

آیا یادگیری اصولی که کوین ترودو در آرزوی تو دستور توست میگوید سخت است  ؟

مطلقا خیر کوین ترودو در ابتدای دوره به این موضوع اشاره میکند که این اطلاعات به طرز عجیبی ساده و قابل فهم هستند و شما با شنیدن آنها و اعمال در زندگی تان شگفت زده خواهید شد بیشتر اصول و قوانینی که در این سمینار اموزش داده میشود ممکن است بار ها و بارها در محافل و فضا های مختلف آن را شنیده باشید و کوین ترودو با در کنار هم گذاشتن این اصوا ساده شما را به این نتیجه میرساند که تنها گزینه موفقیت شما دانستن و رعایت کردن این اصول  و قوانین است.

از کجا میتوانیم مطمئن شویم که این اطلاعات کار میکنند و میتوانیم زندگی خودمان را متحول کنیم؟

برای اینکه به این مورد بهترین جواب را بدهم از یک مثال استفاده میکنم: سال ۷۹ علی رقم میل باطنیام به اصرار یکی از دوستانم به یک سمینار انگیزشی رفتم.  اعتقادی به این موضعات نداشتم، ولی به ناچار به خود گفتم حالا که تا اینجا آمدهام و وقت خود را گرفتهام ببینم این آقا چه میگوید؛ به مرور زمان و کم کم توانستم با آن حرف ها ارتباط برقرار کنم.

جالب تر از آن این است که پایان سمینار تصمیم گرفتم که به مدت کوتاهی به آن چیزهای که شنیدم عمل کنم، باور کنید حالا که در ذهنم به آن روز باز میگردم تنها دلیل موفقیت و شاد بودن الانم در زندگی را فقط مدیون این طرز فکر میدانم که به خود گفتم بگذار امتحان کنم ببینم چه میشود، چون قرار نیست چیزی از دست بدهم و ایمان داشته باشید، اگر شما هم این فکر را داشته باشید و به مدت فقط چند ماه این آموزش را جدی بگیرید و انجام دهید؛ معجزه های در زندگی شما آغاز خواهد شد و شاید برای همیشه شرایط فعلی تان را فراموش کنید.

زندگینامه کوین ترودو

کوین ترودو در سال ۱۹۶۳ در ماساچوست آمریکا متولد شد پدر وی جوشکار بود. کوین ترودو دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد. پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد و پس از مدت اندکی تصمیم گرفت وارد نتورک یا بازاریابی شبکه ای شود که البته در این حرفه موفقیت های بسیاری را بدست آورد.

کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد.  معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است. در واقع برگزاری سمینار شاید یک تفریح برایش باشد در نتیجه زندانی شدنش میتوانند دلایل بسیار متعددی داشته باشد.

با مراجعه به صفحه کوین ترودو می توانید زندگینامه کامل او را مطالعه فرمایید.

مراحل یادگیری کوین ترودو

کوین ترودو در حال آموزش چهار مرحله یادگیری

مراحل یادگیری کوین ترودو که شامل ۴ مرحله است یکی از مهمترین ارکان اصلی دوره آرزوی تو دستور توست می باشد، با به کار گیری این اصول که بیشتر به قانون جذب برمیگردد کارهای بزرگی را میتوانید به سرانجام برسانید.

بنده به عنوان کسی که  دوره های زیادی رو شنیدم و کتاب های زیادی رو مطالعه کردهام. میتوانم با ایمان کامل بگویم که دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو یک دوره عمومی و بینظیر است، که برای همه افراد مناسب است. همواره برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

از جمله آن افرادی که مطالعات زیادی در زمینه قانون جذب داشتهاند و سوالاتی زیادی در این رابطه برایشان بی جواب مانده است. همچنین افرادی که هیچ اطلاعی از قوانین جهان و قانون جذب ندارند و میخواهند تازه شروع کنند. آرزوی تو دستور توست بهترین انتخاب برای آن ها است.

کسانی که شکست های مالی متعددی داشته اند و دلیلش را هم نمیدانند. کسانی که در روابط شکست های زیادی را تجربه کرده اند و میخواهند تکنیک هایی را بیاموزند که دیگر ابدا مثل گذشته نباشند. کسانی که از اساتید خارجی و داخلی نتیجه نگرفته اند.

کوین ترودو در سمینار آرزوی تو دستور توست به شما آموزش هایی را خواهد داد که شما در هیچ یک از دوره های اساتید قانون جذب و موفقیت دیگر نمیتوانید یاد بگیرید. شما پس از گذراندن دوره آرزوی تو دستور توست میتوانید با خیال راحت کتاب های موفقیت را بخوانید؛  چرا میگوییم با خیال راحت؟

به این دلیل که سمینار  آرزوی تو دستور توست به شما علمی رو آموزش میدهد که از طریق این علم، شما هیچگاه با آموزش ها اشتباه از مسیر اهداف و خواسته هایتان منحرف نخواهید شد. فقط یادتان باشد این سمینار را حتما باید چند بار با دقت گوش کنید، زمانی که شما برای چندمین بار به سمینار آرزوی تو دستور توست گوش میکنید چیزهایی را میشنوید که انگار در مرتبه اول اصلا در این دوره وجود نداشته است.

مثل این میماند که کوین ترودو تازه آنها را میگوید و دلیلش هم این است که شما سطح آگاهی و بینش جدیدی پیدا کردهاید، البته به این مسئله خود کوین ترودو هم در طول سمینار چند بار اشاره خواهد کرد.

موضوع دوره آرزوی تو دستور توست

موضوع دوره آرزوی تو دستور توست

در دوره آرزوی تو دستور توست به صورت کاملا حرفه ای یاد میگیرید که برای رسیدن به آرزوها و رویاهایتان چگونه ارتعاش بفرستید، چگونه اهدافی را که در زندگی برای خود تعیین کردهاید را از طریق ذهن دنبال کنید و به مرحله واقعیت برسانید.

در آرزوی تو دستور توست یاد خواهید گرفت که شرایط فعلی شما هر چه که باشد اصلا مهم نیست؛ شما با اصول قوانین و تکنیک هایی که توسط کوین ترودو آموزش داده میشود، میتوانید اهداف مالی، ازدواج، و حتی سلامتی خود را از طریق افکار خود مدیریت کنید و به هر آنچه که میخواهید برسید.

این دوره به شما خواهد آموخت، قانون جذب چیست؟ جهان هستی چگونه کار میکند؟ ارتعاش ذهن چیست؟ چگونه ارتعاش بفرستید؟
باور چیست و  چگونه ساخته میشوند و چگونه باید تغییر شان دهیم، چرا باید مثبت فکر کنیم؟
نقش احساسات در زندگیمان چیست؟ اصلا چرا ما دارای احساس هستیم؟

در این دوره یاد خواهید گرفت که برای بدست آوردن پول نیازی نیست به محیط فعلی خودتان نگاه کنید، قضاوت کنید و در نهایت ناامید و دلسرد بشوید. بلکه از طریق این دوره یادگیری کوین ترودو متوجه میشوید، که شرایط فعلی شما برای رشد شما اصلا مهم نیست. البته به صورت کاملاً منطقی برای شما توضیح داده میشود که چرا این موضوع اصلا مهم نیست.

تمامی آموزش های کوین ترودو چه در سمینار آرزوی تو دستور توست و چه در دیگر دوره های صوتی کاملا قانع کننده و منطقی است و مطمئن باشید ذهن شما با این اصول مخالفتی نخواهد کرد.

در این دوره یادگیری کوین ترودو شما تبدیل به انسان دیگری میشوید چرا که همه اصولی که در دوره آرزوی تو دستور توست می آموزید، هیچگاه در گذشته از زبان هیچ استاد دیگری نشنیدهاید؛ اینجاست که کوین ترودو متفاوت از همه اساتید و مدرسین قانون جذب است.

در دوره آرزوی تو دستور توست مانند همه دوره های کوین ترودو داستان های کوتاهی کوین ترودو میگوید که اتفاقاً یکی از تاثیر گذارترین بخش آموزش های او محسوب میشود، که در این دوره هم است و برای  درک بهتر مطالب خیلی به شما کمک میکند.

در دوره (آرزوی تو دستور توست) کوین ترودو از دانشمندان بزرگی حرف میزند، ردپایی بزرگ که قانون جذب را در گذشته بازگو کردهاند؛ انسان هایی مانند انیشتین،  ادیسون  و…

 بالانس ترازوی موفقیت و پیشرفت

تاکید کوین ترودو بر روی بالانس  ترازوی موفقیت و پیشرفتکوین ترودو در دوره آموزشی آرزوی تو دستور توست تکنیک ها و اصول و قوانین  بی نظیر زیادی دارد که هر کدام از آنها به تنهایی میتوانید زندگی یک انسان را متحول کند،  یکی از این آموزش ها که واقعا در نوع خودش منحصر به فرد می باشد؛ بالانس ترازوی موفقیت و پیشرفت است که کوین ترودو تاکید زیادی بر روی آن دارد.

بالانس ترازوی موفقیت و پیشرفت یعنی مهم نیست در دنیای مادی چه چیزهایی وجود دارد و چه چیزهایی وجود ندارد؛ شما باید برای رسیدن به آرزو های خود تمرکز اصلی تان بر روی افکار و احساساتتان باشد و نه دنیای بیرون .

در این مورد کوین ترودو میگوید: این یکی از ترفند های گروه های مخفی است که به تمام جامعه سرایت دادهاند که وقتی آرزویی دارید باید ببینی چه توانایی و چه امکاناتی برای رسیدن به این آرزو و رویا در اختیار دارید

کوین ترودو در این مورد با تاکید میگوید اصلا مهم نیست در چه جایگاهی هستی، اصلا مهم در حال حاضر مشغول به چه کاری هستی، اصلا مهم نیست که از نظر منطقی قدرت خرید یک ماشین لوکس یا یک خانه رو ندارید، اینها همه ظاهر ماجرا هستند و نباید فریب این چیزها را بخورید. کوین ترودو  به صراحت توضیح میدهد که اگر این اصل را در ذهن ناخودآگاه خود پرورش دهید نتایج شگفت انگیزی به دست خواهید آورد.

کوین در این مورد اینطور توضیح میدهد که از گذشته تا امروز به ما اینطور آموزش دادهاند که اگر آرزو یا هدفی دارید اول باید به داشته های خود نگاه کنی، یعنی اگر میخواهی در آینده نزدیک یک اتومبیل بخری باید ببینی با درآمدی که داری میتوانی این کار را میسر کنی یا خیر؛ اگر در آمد فعلی تو به خرید آن خودرو کفایت نمیکند پس بی جهت رویا پردازی نکن.

کوین ترودو در این مورد با تاکید بسیار زیاد و با قدرت تمام میگوید شرایط فعلی شما اصلا مهم نیست! در واقع ترازوی پیشرفت و موفقیت یعنی شما ۹۹ درصد افکار و احساس آن آرزو را در خودتان پرورش دهید؛ فقط یک در صد تلاش فیزیکی کافیست البته این حرف کوین ترودو بسیار عمیق تر از آن است که کمی تأمل نکرده بخواهیم در این مورد قضاوت کنیم.

حرف کوین ترودو در این مورد این است که شما وقتی آرزویی دارید و آن را باور کنید به وسیله قانون جذب و ارتعاش ذهنت در مسیر هایی قرار میگیری که آن خواسته وارد زندگیت می شود، در حالت دوم این صحبت کوین ترودو رو میشه اینطور برداشت کرد که ابتدا باید در ذهنت به خواسته و آرزویت برسی و سپس در دنیای واقعی آن را لمس کنی.

این فرضیه کوین ترودو زمانی برای ما ملموس تر  و قابل باور تر میشود که وقتی در مورد زندگینامه  افراد موفق که مطالعه میکنیم؛ چنین آثار و ردپایی در افکار گذشته آنها نمود داره به طوریکه این جمله رو بارها از زبان خودشان جاری میکنند که ما هدف گذاری کرده بودیم تا به این رویا دست پیدا کنیم.

البته بیشتر این افراد اصلا با قانون جذب آشنایی ندارند، از آنجایی که ذهن انسان به صورت کاملا غریزی همیشه در حال ارسال ارتعاش به جهان هستی است در نتیجه تمام افراد موفقیت و شکست هایشان در زندگی را میشود از نگاه قانون جذب و ارتعاشات آنها قضاوت و بررسی کرد.

دوره های کوین ترودو واقعا معجزه میکند

غول چراغ جادو به همراه چراغ جادو

آرزوی تو دستور توست کوین ترودو یک کلمه شعاری و تبلیغی نیست؛ حتی چیز جدیدی هم نیست. که فقط کوین ترودو آن را بداند  بلکه واقعیتی است که  از گذشته تا به امروز در  سرنوشت و زندگی تمام افراد جهان بزرگترین تاثیرات را داشته است. همانطور که کوین ترودو در طول دوره آرزوی تو دستور توست اشاره میکند این آموزش ها در جوامع مخفی جهان مانند: فراماسون ها تدریس شده و همچنان می شود. کوین ترودو که خودش از اعضا گروه برادر هود بوده اطلاعات خوبی به شما در این زمینه میدهد.

اگر فکر بدی را در ذهنتان مرور کردید و با باور خود آن را پرورش دادید آن فکر بد بدون اینکه در حالت آگاهانه بخواهید؛ تبدیل به آرزو شده و در زندگیتان پدیدار می شود و شما را به سرحد ناامیدی می رساند.

بله درست است چه باور کنید و چه باور نکنید ذهن انسان فرستنده و گیرنده ارتعاش است.

در مقاله بیوگرافی کوین ترودو که یک ویدیو ۳۰ دقیقه ای از خود ترودو است. این موضوع اشاره میکند که در این دوره با مفاهیم و قوانین جدیدی از جهان هستی آشنا میشوید؛ که از سالیان سال در این دنیا  بوده است و شما اطلاعی از آن نداشتهاید و در همه ابعاد زندگیتان تاثیر مستقیم داشته است. با یادگیری این قوانین دیگر همه امور در دستان خودتان است. خودتان سرنوشت خودتان را رقم خواهید زد. حتی اگر اتفاق بدی هم بی افتد دیگر میدانید دلیلش چیست.

پس از گذراندن این دوره کوین ترودو چه میشود ؟

کوین ترودو همان ابتدای دوره میگوید: پس از گذراندن  آرزوی تو دستور توست شما کاملا متوجه دلیل شکست هایتان در گذشته ، چه از نظر مالی و از نظر روابط خواهید شد. حتی دلایل موفقیت در یک یا چند موضوع خاصی که داشتهاید را کشف خواهید کرد متوجه خواهید شد، چرا بعضی ها در زندگی موفق و بعضی ها همواره در حال شکست خوردن هستند.

شما پس از پایان این دوره به این راز پی خواهید برد که چرا همواره زندگیتان در بیشتر ابعاد شروع و پایانی شبیه به هم داشتهاید و به نوعی همیشه در یه حالت خاصی (چه از نظر مالی چه از نظر سلامتی و  چه از نظر ارتباطات) در نوسان بودهاید.

با تکنیک های که همگی به ذهن برمیگردد و ریشه این اطلاعات که کوین ترودو در اختیارتان قرار می دهد  برمیگردد به سالیان خیلی دور، شما یاد میگیرید چگونه از نظر ارتعاش خود را برای دریافت و رسیدن به اهداف و آرزویتان در مدار مورد نظرتون قرار دهید.

این دوره میتواند زندگی شما را برای همیشه تغییر بدهد؛ کوین ترودو استاد انتقال اطلاعات است. آگاهیای که در دوره آرزوی شما فرمان شماست دریافت میکنید میتوانید در هر شرایطی در زندگیتان اعمال کنید؛ فقط به شرطی که این اطلاعات به ظاهر ساده رو جدی بگیرید و فقط شنونده نباشید.

کوین ترودو در زندان است

همان طور که در بیوگرافی کوین ترودو در سایت توضیح داده شد، کوین ترودو در سال ۲۰۱۳ به ۱۰ سال زندان محکوم شد. البته دلایل مختلفی برای زندانی شدن کوین ترودو مطرح شده است. برخی از سایت ها دلیل محکومیت ترودو رو سمینار آرزوی تو دستور توست میدانند، که البته این موضوع به هیچ عنوان نمی تواند صحت داشته باشد. چرا که در این سمینار چیز خاصی بر علیه کسی گفته نشده و تمرکز در سمینار آرزوی تو دستور توست بر اصل یادگیری قانون جذب است.

ولی دلیل زندانی شدن کوین ترودو را در فضاهای اجتماعی و سایت های خارجی که تحت پوشش قرار میدهند به صراحت به کتاب کاهش وزن کوین ترودو ربط میدهند؛ در این مورد مقالات زیادی منتشر شده است که میگوید: کوین ترودو به عنوان یک شخص عادی و غیر متخصص به هیچ عنوان مجوزی برای مسایلی که به تخصص پزشکی و طبابت نیاز داد حق قانونی برای انتشار چنین موضوعاتی را نداشته است.

حتی سال ۲۰۱۶ خبری در یکی از روزنامه های معروف نیویورگ مبنی بر اینکه زندانی شدن کوین ترودو یک شایعه است و کاملا سوری بوده است منتشر شد. ادعا کردند که کوین ترودو فقط ۱۰ سال حبس تعلیقی برای ترودو در نظر گرفته شده است. از این پس حق انتشار مطالب آموزشی در زمینه پزشکی لاغری چه از طریق شبکه خودش و یا هر نشریه دیگری را ندارد و به نوعی ممنوع التصویر است.

دوره کوین ترودو ماشین پول سازی در سایت منتشر شد؛  این دوره برای علاقه مندان به بازار یابی شبکه ای بسیار مناسب است.

آیا دوره کوین ترودو سانسور است !

آرزوی تو دستور توست سانسور ندارد؟

بله . نه در سایت ما و نه در سایت های دیگر  این دوره سانسور ندارد پس مراقب باشید از این ترفند برای گرفتن پول بیشتر از شما استفاده یا سو استفاده نکنند .در این شکی نیست که دوره آرزوی تو دستور توست یکی از بهترین دوره های کوین ترودو است. این دوره پر طرفدارترین دوره در ایران نیز می باشد.

اما متاسفانه برخی با این ترفند به دنبال فروش این دوره به قیمت های بسیار بالاتر هستند. از آنجایی که کلمه بدون سانسور به خصوص برای ما ایرانیان مفهوم و معنی زیادی را تداعی میکند. لذا از این کلمه تبلیغاتی برای فروش دوره های کوین ترودو با قیمت بیشتر استفاده میکنند.

تهیه دوره های کوین ترودو 

برای تهیه دوره آرزوی تو دستور توست و همزمان فعال شدن دوره های دیگر کوین ترودو شامل سطح های بعدی که پس از آرزوی تو دستور توست باید ببینید و گوش کنید کافیست: یک اشتراک از سایت تهیه کنید تا بلافاصله پس از پرداخت به همه دوره های کوین ترودو  و سایت دسترسی داشته باشید و بدون هیچ پرداخت دیگری دانلود  و ذخیره کنید.

کتاب کوین ترودو آرزوی تو دستور توست

کتاب آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو بر مبنای دوره آرزوی تو دستور توست نوشته شده است هم در سایت منتشر شده که میتوانید برای دیدن لیست کامل دوره ها و کتاب های کوین ترودو به صفحه کتاب کوین ترودو مراجعه کنید.

 

در رابطه با این دوره سوالی دارید؟

شما میتونید سوالات خودتون رو در زمینه قانون جذب، خودشناسی، هوش مالی و ضمیر ناخودآگاه در باشگاه مشترکین مطرح کنید تا دیگر کاربران سایت به سوالات شما پاسخ دهند همینطور میتونید در این بخش به سوالاتی که دیگر کاربران از قبل مطرح کرده اند پاسخ دهید. ورود به باشگاه مشترکین

دیدگاه‌ها

260 پاسخ به “کوین ترودو سمینار آرزوی تو دستور توست دوبله فارسی”

 1. s گفت:

  سلام خدمت کسایی میخان دوره رو دانلود کنن این دوره فایل صوتیش خیلی خوبه اما اونایی که یه خورده شک دارن فایل های زیرنویسشو دانلود کنن و اینکه این دوره هیچ حذفیاتی نداره ولی بعضی از سایت میخان یه خورده مردم رو تَلَکه کنن میگنن بدون سانسور برای پول بیشتر و این تاسف داره ممنون از سایت جادوی باور

 2. کاربر 20094 گفت:

  درود به شما.کیفیت صدا و گوینده همه عالی هستند.ولی در بعضی مواقع حرفها خلاصه شدند.مثلا من فایل زیرنویس قسمت دوم رو با دوبله قسمت دو داشتم مقایسه میکردم قسمت آخر فایل در دوبله خیلی خیلی خلاصه شده.میخواستم در این خصوص اصلاح صورت بگیره.با سپاس فراوان

 3. کاربر 18389 گفت:

  سلام سپاس‌ لطفا دوره حافظه استادروهم بزارید

 4. منطق ۸۸ گفت:

  سلام
  مگه نمیگن آقای ترودو در زندان است پس چرا خودش یه جوری فکر نکرد که زندان نیفته و تمام مشکلات رو با حس خوبش حل کنه ؟ میشه توضیح بدین

 5. Ehsan khorshidi گفت:

  سلام تعداد دقیقه های هر ۱۴ تا فایل سمینار آرزوی تو دستور توست جمع کردم شد ۶۰۷ که نوشتن ۸۲۰ دقیقه است و ۲۱۳ دقیقه از فیلا کمه یعنی ممکه بخشهای مهم سانسور شدن…؟اگه نه پس چرا ۲۱۳ دقیقه کمه

 6. کاربر 19423 گفت:

  سلام زیرنویس و دوبله فارسی مثل هم هستن؟

 7. ابوالفضل گفت:

  سطح ششم کی منتشر میشه؟

  • سلام ابوالفضل عزیز
   سایت رسمی آقای کوین ترودو در سال ۲۰۱۳ به طور کامل بسته شده، به همین خاطر دسترسی به آموزش های ایشون به طور کامل سخت شده، اما هر وقت سطح ششم به دستمون برسه ترجمه و دوبله میکنیم و در سایت منتشر میکنیم

 8. کاربر 16119 گفت:

  سلام…آیا امکانش هست در تلگرام یا واتساپ گروهی تشکیل بشه و کسانی ک دوره کین ترودو رو میگذرونن یا گدروندن با هم تبادل اطلاعات داشته باشن؟
  و چند بار سعی کردم کتاب آرزوی تو دستور توست را دانلود کنم نشد..چ کنم؟

  • سلام دوست من
   بله این امکان به زودی در خود سایت فراهم میشه تا بتونید با دیگر کاربران ارتباط برقرار کنید و سوالات تون رو از هم بپرسید و یا به سوالات هم پاسخ بدید.
   به پشتیبانی پیام بدید برای دانلود کتاب راهنمایی تون کنند.

 9. کاربر 18543 گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ممنون به خاطر فرصتی که فراهم کردید تا ما دسترسی پیدا کنیم به این مطالب.
  اگر همه ویس ها با زیرنویس بود خیلی عالی میشد چون اقای کوین لهجه زیبایی دارند و برای تقویت زبان هم عالیه.
  با سپاس

 10. کاربر 16471 گفت:

  سلام خسته نباشید واقعا مطالب فوق‌العاده هست ولی دوره آرزوی تو دستور توست نسخه زیرنویس از قسمت ۲ به بعد بعضی از حرف های کوین ترودو زیرنویس پخش نمیشه و تا آخر فایل این مشکل وجود داره

 11. امین گفت:

  Kevin Trudeau’s Infomercial Secrets! How to Become RICH
  سلام این دوره بالا که در یوتیوب هست در سایت موجوده دوبله یا زیرنویس؟

 12. کاربر 17928 گفت:

  ببخشید. عذرخواهی میکنم. درست شد. قسمت ۱۴ دانلود شد.

 13. کاربر 17928 گفت:

  سلام. ضمن تشکر از گروهتون که خیلی زحمت میکشید. واقعاً آموزشها کاربردی و علمی هستند. ولی چرا قسمت ۱۴ قابل دانلود نیست؟

 14. کاربر 17931 گفت:

  مثل یک معجزست مطمعنم هرکسی که این سمینار رو گوش میده و از اطلاعات کوین ترودو بزرگ استفاده میکنه قطعا ادم خاص و دوست داشتنی در نظر خداوند هست که این اطلاعات در راهشون قرار میگیره و تشکر ویژه برای به اشتراک گذاشتن فایل ها برای عموم هست هیچ کتاب و سمیناری این چیز هارو یاد نمیده و این مطالب رو درش نداره با آرزوی بهترین ها و موفقیت های روز افزون برای همه 🙏🏻

 15. ممد جواد گفت:

  یک دموی چند دقیقه ای از دوبله این سمینار بزارید مثل سایر سطح ها تا ببینیم صدای گوینده چطور هست.
  اگر خوب بود اشتراک تهیه کنیم

 16. کاربر 17379 گفت:

  با درود به شما دوستان بزرگوار که با آرزوهای مختلف و هدف مشترک در این سایت فعال هستید…

  برای شما خوبان هر آنچه را که میخواهید آرزومندم…

  با سپاس از عزیزانی که دلیل ایجاد این سایت شدن و دوستانی که انگیزه ی گسترش سایت رو ایجاد میکنند…

 17. کاربر 17336 گفت:

  سلام
  کارتون عالیه
  تبریک به خاطر سایت خوبتون
  فقط ای کاش فایل ۱۳ و ۱۴ رو هم به صورت دوبله صوتی و با فرمت mp3 میزاشتید که اگر اینجوری می شد قطعا سایتتوت فوق العاده میشد به جای خوب!!

 18. کاربر 12997 گفت:

  آقا عالی ، واقعا سایتتون عالی هست . بهترین سایت در زمینه رشد شخصیه . واقعا یه خسته نباشید و دستمریزاد به تک تک عوامل سایت جادوی باور . سایتتون فوق العاده هست . کاش مابقی سایت ها هم بجای اینکه فقط و فقط به فکر تیغیدن هر چه بیشتر جیب مردم بودن ، محتوای تکمیل و متنوع مثل جادوی باور رو تولید میکردن و با قیمت معقول و منصفانه در اختیار عموم میزاشتن دقیقا همون کاری که جادوی باور میکنه.از روزی که اشتراک جادوی باور رو تهیه کردم فقط در حال رشد و کسب موفقیت بیشتر هستم .

  فقط میتونم بگم ایول جادوی باور

 19. کاربر 17031 گفت:

  با سلام
  ضمن تشکر از زحمات شما من چند روزیه که شروع به گوش دادن دوره ها کردم و فعلا ۶ جلسه رو گوش دادم ولی میتونم بگم که بسیار عالی هستن و دیدگاه ادم به کلی تغییر پیدا میکنه . خیلی خوب و عالی
  مرسی از تون

 20. اکبر فرح بخش گفت:

  سلام
  صدای دوبله از فایل پنجم به بعد عوض میشه
  لطفا با همون صدای پنج فایل اول بقیه فایلها رو در سایت قرار بدید. تشکر

 21. کاربر 15359 گفت:

  اومدم گزارش بدم
  زندگیم محشر شده، الان حالیو دارم که هیچ وقت نداشتم.
  خدایا ممنونم ازت که این آموزش هارو سر راهم قرار دادی.
  از شدت لذت و شادی دارم منفجر میشم 😍😁

 22. کاربر 15685 گفت:

  سلام من رفتم سایت اصلی کوین ترودو
  و اونجا آرزویه تو دستور توست رو دانلود کردم و تایم اورجینال این سمینار از یک ساعت بیشتره ولی شما کردیدش ۴۵ دقیقه
  هر کی باشه حتمی اولین فکری که با خودش میکنه اینه که شما اطلاعات رو دست کاری و حذف کردید برای این موضوع چه توضیحی برای مشترکین دارید

 23. کاربر 15359 گفت:

  همچنین جای تشکر داره از آقای عسکری بابت دوبله های محشرشون و کاش برای سطح ۱ و ۷ رو هم دوبله ای از صدای گرم ایشون داشته باشیم. 😍

 24. کاربر 15359 گفت:

  بیش از ۱ سال و بیش از ۳۰ ۴۰ کتاب در زمینه موفقیت خوندم و ده ها دوره رو دیدم.
  موفقیت هایی بود که تصادفی تونستم از قانون جذب استفاده کنم. باقی موارد شکست.
  تا اینکه با کوین ترودو آشنا شدم.
  واقعا میتونم بگم بزرگترین شانس زندگیم بوده.
  بهترین استاد تاریخ در این زمینه کوین ترودو هست.

 25. کاربر 15685 گفت:

  اقای احسان محجوب
  خواهشمند هستند که دوره ی کوین ترودو سطح یک بخش دوم رو بزارید

  • سلام دوست من
   با توجه به اینکه سایت اصلی کوین ترودو بسته شده و هیچ سایت معتبری برای دریافت دوره های ایشون به طور کامل وجود نداره، پیدا کردن سطح ۵ و ۶ و بخش دوم از سطح ۱ به طور کامل کمی زمان بر هستش به محض اینکه این سطوح رو پیدا کنیم ترجمه و دوبلشون میکنیم و به طور کامل و رایگان برای شما مشترکین در سایت قرار میدیم

 26. کاربر 15685 گفت:

  سلام
  سطح یک بخش دوم رو لطفا لطفا بزارید
  من نمیتونم جهش بزنم که

  • سلام دوست من
   با توجه به اینکه سایت اصلی کوین ترودو بسته شده و هیچ سایت معتبری برای دریافت دوره های ایشون به طور کامل وجود نداره، پیدا کردن سطح ۵ و ۶ و بخش دوم از سطح ۱ به طور کامل کمی زمان بر هستش به محض اینکه این سطوح رو پیدا کنیم ترجمه و دوبلشون میکنیم و به طور کامل و رایگان برای شما مشترکین در سایت قرار میدیم

 27. احسان گفت:

  سلام
  یک سوال داشتم
  کی سطح پنجم و ششم را منتشر میکنید؟
  خیلی منتظرم

 28. کاربر 15448 گفت:

  دوبله بی نظیر

 29. کاربر 14664 گفت:

  درواقع بهتر بود که زیرنویس رو در فایل صوتی ادغام (merge) می کردید.
  اینجوری حجمش خیلی کمتر می شد.
  و باز هم سپاس

 30. کاربر 14664 گفت:

  سلام
  خداقوت بابت مطالب ارزنده ای که قرار دادید. در دوره “آرزوی تو دستور توست” قسمت های ۱۳ و ۱۴ فایل MP4 هستند که هر کدوم ۳۰۰-۴۰۰ مگابایت حجم دارند. اما درواقع فقط فایل صوتی هستند که یک بکگراند عکس براش قرار داده شده.
  لطفا اصلاح کنید تا اینقدر حجم اینترنت و هارد ما بی خودی هدر نره.
  لطفا فایل ها رو قبل از آپلود چک کنید
  ممنون

 31. رسول گفت:

  این سی دی درخواست تو امر شماست تو کجا میتونیم پیداش کنیم؟؟

 32. Hani گفت:

  سلام میخاستم بدونم ک این فایل سانسور شدس یا اینکه کامله عاخه ی جاهایی دیدم ک گفتن ۱۶ ساعت این سمینار ولی اینجا نزدیک ۸ ساعته !؟

  • سلام دوست من ،خیر سانسور ندارد . اگر زبان اصلی این دوره با صدای کوین ترودو و با عنوان ارزوی تو دستور توست رو بیشتر از ۱۴ قسمت مشاهده کردین به ما اطلاع بدین متاسفانه افرادی سود جو با این عنوان اقدام به فروش با قیمت بالا میکنند

 33. کاربر 13129 گفت:

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما.
  خواستم بابت زحماتتون بابت تهیه این فایل صوتی بسیار ارزشمند تشکر ویژه کنم.خیلی از باور های نادرست من با این فایل به چالش کشیده شدند و از این موضوع واقعا خوشحال هستم.با وجود اینکه بار ها به این دوره گوش کردم ولی هر بار یک موضوع جدید رو ازش یاد میگیرم.و در آخر خدای مهربونم رو بابت آشنایی با شما و این دوره بی نظیر شکر می کنم

 34. کاربر 12438 گفت:

  چرا دوره های سطح ۵ و ۶ تو سایت نیومدن.
  خیلی وقته نوشتید به زودی

 35. کاربر 12438 گفت:

  سلام استاد کوین ترودو میگه باید به شبکه جهانی اطلاعات عضو شید. میخام بدونی چجوری?

 36. کاربر 12323 گفت:

  سلام
  امکانش هست متن این ترجمه رو کامل در اختیار من قرار بدید؟
  میخام چاپ کنم و تو طول روز مطالعه کنم

 37. کاربر 9215 گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  دوره ارزوی تو دستور توست کتابش هم دارین؟

 38. مصیب گفت:

  سلام..ببخشید شما تا سطح چند کوین ترودو در کانال دارید…البته دوبله شده رو میگم؟؟

 39. کاربر 11529 گفت:

  سلام ممنونم از سایت عالیتون
  میشه راهنماییم کنید
  چرا
  فایل ۱۳ دوبله فارسی نیست ؟
  واین که چرا فایل ۱۴دانلود نمیشه؟

 40. کاربر 11244 گفت:

  سلام ببخشید آیا کتاب‌هایی را که کوین ترودو در سمینار برای مطالعه پیشنهاد کرده بود در سایت قرار میدین؟

 41. کاربر 11200 گفت:

  سلام،قسمت های ۱۳ و ۱۴ دوبله شده نیستن و به صورت زیرنویس هستن ممکنه دوبله شدش رو بذارید برای دانلود؟

 42. فرامرز گفت:

  راستش من باصدای این اقا خیلی ارتباط میگیرم وسایتهای دیگه ترجمه کردن اما من هیچ ارنباطی با اون دوبلرها نمیگیرم راستش اقای احمدی خیلی حرفه ای دوبله میکنن واز این بابت خوشحالم حالا اگه سمینار یا اموزش دیگه ای که این اقا دوبله کردن لطفا به من اطلاع بدید که به محض عضویت بتونم دیگر قسمتها رو دانلود کنم خیلی ممنونم از سایت خوبتون پاینده باشید

 43. فرامرز گفت:

  بسیار عالی

 44. فرامرز گفت:

  سلام وعرض خسته نباشید لطفا نام دوبلری که قسمت۱و۲ارزوی تو دستور توست رو دوبله کردن بفرمایید.باتشکر

 45. فرامرز گفت:

  درود برشما نام دوبلری که قسمت ۱و۲ارزوی تو دستور توست رو دوبله کردن چی هست

 46. کوین علی گفت:

  سلام خیلی از سایت خوبتون رازی هستم
  من هم دوبله سمینار آرزوی تو دستور توست رو گوش دادم و هم زیرنویس فارسی این دوره رو دیدم
  تو دوبله فارسی این سمینار بعضی از مثال هایی که کوین ترودو گفته گفته نشده، من کاری به عدم مکث در دوبله ندارم و میدونم که کوین ترودو در سمینارش مکث های زیادی داره ولی من دارم اینو میگم که چرا در دوبله فارسی بعضی از جملات و مثال های کوین ترودو گفته نشده؟

 47. کوین گفت:

  سلام
  ببخشید خواستم بپرسم چرا بعضی از حرف های کوین ترودو رو تو دوبله نمیگین و مثال هایی رو که میزنه بعضی هاشو نمی زنین؟
  من زیرنویس این دوره رو دیدم و مثال های خوبی هم میزنه ولی توی دوبله بعضی مثال هایی رو که زده گفته نشده .

 48. فرامرز گفت:

  درود برشما ایا قسمتهای جدید ارزوی تو دستور توست همین اقا که قسمت اول ودوم رو دوبله کردن قسمتهای دیگر رو دوبله کردن؟

 49. مینا گفت:

  سلام چرا نمی تونم نمونه فایل ها رو دانلود کنم؟

 50. کاربر 10455 گفت:

  با سلام
  در قسمت هایی از سمینار کوین ترودو مارو با چند تا سایت معرفی می کنه مثل gmlab ولی اکثرا این سایت ها تو گوگل موجود نیست ! در صورت امکان آدرس این سایت هارو هم به پیوست قرار بدهید .
  با سپاس فراوان

  • سلام دوست من
   در سال ۲۰۱۳ پس از محاکمه کوین ترودو تمامی سایت های ایشون نیز بسته شدند به همین دلیل ما در تلاش هستیم تمامی مطالبی که کوین ترودو در این سایت ها منتشر کرده بود رو جمع آوری کنیم و به زبان فارسی ترجمه کنیم و در سایت منتشر کنیم که تا حالا تونستیم بخش زیادی از دوره ها و آثار ایشون رو پیدا کنیم و در سایت جادوی باور قرار بدیم.

 51. مهرنوش گفت:

  دانلود رایگان ارزوی تو دستور توست چگونه تهیه کنم

 52. فوآد شعبانی گفت:

  بخواهید تا به شما اعطا شود…

 53. اذر سلیمانی گفت:

  سلام میشه راهنمایی کنید چطور می تونم عضوشوم. من نمی تونم ثبت نام کنم .

  • کاربر 8625 گفت:

   سلام وقت بخیر دوست من
   برای عضویت در سایت به صفحه اصلی سایت یعنی https://jadoyebavar.ir مراجعه کنید و سپس پلن اشتراک مورد نظر خودتون رو انتخاب و خریداری کنید. در این صورت اشتراک ویژه برای شما فعال میشه اما اگر در روند خرید به مشکل خوردید یا نمیتونید از سایت خریداری کنید و یا کارت شما رمز اینترنتی نداره میتونید به پشتیبانی در تلگرام پیام بدید تا راهنماییتون کنه

 54. کاربر 9148 گفت:

  سلام وقت بخیر . چطور میتونم به صورت سی دی دوره ها رو تهیه کنم؟

 55. کاربر 9031 گفت:

  سلام من تازه عضو شده ام و اولین دوره بنا به جوابهای شما دوره آرزوی تو دستور توست را دانلود و درحال دیدن هستم. آیا نیاز دارد دوره دیگری را به موازات یا قبل و بعد گوش کنم ؟؟؟ \یشنهاد شما ؟؟

 56. کاربر 8582 گفت:

  ببخشید دوره آروزی تو دستور توست ، دوبله چه شخصی است؟

 57. کاربر 7985 گفت:

  سلام .. این فایل ضبط شده از سمینار که کوین توی ویس ها میگه … همون نسخه از سیمنار هستش که شما قرار دادین و ما داریم گوش میدیم ؟

  یه طوری میگه من همش حس میکنم یه چیزی حدای اینه …

 58. امیر گفت:

  سلام ببخشید من ۲تا سوال دارم مگه کوین مدرس قانون جذب نیست پس چرا به ۱۰ سال زندان محکوم شد یعنی اصولا نباید اتفاق بدی واسه کسی که میدونه چجوری اتفاقای خوب واسش بیفته رقم بخوره
  و اینکه چرا مدرسای دیگه قانون جذبو زندانی نکردند مثل رابینز و غیره چرا فقط کوین رو و اینکه سال ۲۰۲۳ ازاد شه بنظرتون دوره بازم میزاره؟

 59. کاربر 7195 گفت:

  سلام وقت بخیر .ممنون از سایت بینظیرتون
  من دوره ارزوی تو دستور توست رو زیر نویس میخام چطور باید تهیه کنم تو سایت که نیست ممنون میشم بابت راهنماییتون

 60. کاربر 6823 گفت:

  سلام کتاب حافظه ترجمه شده اش در سایت موجود نیست ؟

 61. علی گفت:

  سلام وقت به خیر
  ایا این دوره قانونی و حلال برای دانلود هستش

 62. کاربر 6605 گفت:

  سلام وقت بخیر
  شکر بابت سایت و مطالب خوبتون.متاسفانه من وقتی میخوام قسمت ۱۳ و ۱۴ فایل صوتی ارزوی تو دستور توست رو دانلود کنم با فرمت mp4 و به صورت زیرنویس هست لطفا امکانش هست که این دو قسمت رو هم به صورت فایل دوبله فارسی قرار بدید.
  ممنون

 63. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید من این کتابهایی که کوین ترودو در سمنارش میگه رو میخواستم و یک کتاب دیگه که اونطور که من فهمیدم کتاب تمرین این سمینار هستش و خور کوین ترودو این رو ارائه کرده و در امازون در حال فروش هست وخودش گفته بدون این کتاب خیلی اثر کذاری سمینار کم خواهد بود سایت های دیگه میفروشنش میخواستم ببینم شما این دو مورد رو توی برنامتون دارید که قرار بدین توی سایت یا نه که من توی سایت شما عضو بشم یا اون سایتی که این ها رو داره

 64. Masoumeh گفت:

  سلام من این دوره رو به صورت تکی خریدم ولی توی پروفایلم لینک دانلودی وجود نداره!! الان باید چکار کنم؟؟؟ امکانش هست لینکها برام ایمیل بشه؟؟

 65. کاربر 6352 گفت:

  سلام واقعا سپاسگزلرم از سایت بی نظیرتون من میخوام قسمت اول فایل صوتی کوین رو گوش کنم دانلود کردم ولی باز نمیشه چیکار باید انجام بدم

 66. کاربر 5957 گفت:

  سلام. بنده سوم شهریور ۱۳۹۸ بسته ویژه ۳ ماهه خریدم وفقط تونستم قسمت اول آرزوی تو دستور تو کوین ترودو را دانلود کنم.لطفا راهنمائی بفرمائید چطور تمام ۱۴ قسمت را دانلود کنم ۲روزه تلاش میکنم موفق نشدم .اعصابم را بهم ریخته لطفا اگر امکانش هست راهنمایی کنید.ممنون

 67. کاربر 4155 گفت:

  سلام و وقت بخیر
  امکانش هست قسمتهای ۱۳ و ۱۴ هم برای دانلود گذاشته بشه
  ممنون

 68. کاربر 5768 گفت:

  با سلام
  چرا کتاب دوم کوین ترودو (بخواه تا به تو داده شود )که کتاب تمرین و مکمل آرزوی تو دستور توست رو در سایت قرار ندادین ؟ با تشکر از سایت خوبتون

 69. کاربر 4912 گفت:

  سلام. لطفآ نسخه ویدئویی شو هم بزارید. تو سایتهای دیگه است. ۷۲۰p سایزش باشه. ممنون.

 70. کاربر 4138 گفت:

  سلام
  چرا اینقدر فایل هاتون رو بی حوصله و بی سلیقه اسم گذاری کردید؟!
  روی سایت یه شماره ایه! دانلود میشه هر کدوم یه اسم و یه شماره دیگه میشه!
  فایل های ماشین پول سازی بعد دانلود اینجوریه:
  یکی pol ، یکی pool ، یکی دیگه , mashine….
  فایل های این دوره یکی اش arezo ، یکی دیگه arezo doble …. رو سایت ۱۴ تا فایله و شماره گذاری بعد از دانلود ۱۲ تا!!!!!
  یه ذره دقت بیشتری کنید

  • سلام عزیزم کاملا حق با شماست . ما هاست دانلود مون به مشکل خورد و این سمینار با چند تای دیگه از روی هاست پاک شد و ما با عجله سریعا همه محتوا رو دوباره آپلود کردیم ولی مجدد اسم فایل ها رو مرتب تر میکنیم

 71. کاربر 4901 گفت:

  سپاسگذارم بابت این دوره ارزشمند

 72. کاربر 5002 گفت:

  با سلام خدمت همه دوستان و عوامل محترم سایت مفید جادوی باور.من دوره آرزوی تو دستور توست رو گوش کردم.کوین ترودو تو این دوره هدف‌گذاری رو به شکل های دقیق کلی و احساس خوب عنوان می‌کنه.من هدفم رو به شکل کلی تعریف کردم.حالا با توجه به این که یکی از تکنیکای رسیدن به خواسته تجسم اون خواسته هست،من چجوری باید هدفی رو که بصورت کلی تعریف کردم رو تجسم کنم.چون هیچ ذهنیتی در موردش ندارم.از عوامل سایت ممنون میشم راهنمایی کنن

  • سلام دوست من ، برداشت هرکسی نسبت به یک اموزش کاملا متفاوت از شخص دیگریست به طور مثال من اگر بخوام هدفی را برای خودم تعیین کنم آن هدف اگر برای من جذاب نباشد همان ابتدا منصرف میشوم به عبارتی دیگر من زمانی که هدف خودم را پیدا کنم و هنگامیکه به آن فکر میکنم به صورت ارگانیک و ناخود آگاه میرم به رویا یعنی به صورت واقعی در حال فرستادن ارتعاش هستم در این حالت هست که ذهن ناخودآگاه همه ایده ها و راه ها را بررسی میکند . پس اهداف شما باید برای شما جذاب باشد یعنی وقتی به آن فکر میکنید غرق رویا شوید این کلید اصلی محقق شدن یک آرزوست اگر من هدفی داشته باشم که برایم بسیار هیجان انگیز باشم حتی اگر در حال تماشای یک فیلم جذاب هم باشم فکرم من رو راحت نمیگذارد و گاهی به خودم می آیم و میبینم که غرق آن فکر و رویا و هدف شده ام این یعنی ارتعاش واقعی این یعنی یک تخیل ناب البته این نظر شخصی من است . و ابدا اعتقادی به تلاش بیهوده برای هدفی که برای همه ارزش هست ولی برای من جذاب نیست ندارم امیدوارم پاینده باشید

 73. کاربر 4177 گفت:

  سلام از کجا معلوم خود کوین ترودو قابل اعتماد باشه؟
  از کجا معلوم دروغ نمیگه؟
  از کجا معلوم برای تفریح مردم رو سروکار نمیزاره؟

 74. کاربر 4881 گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من دوره آرزوی تو دستور توست رو خریداری کردم اما نمیدونم فایلی که خریدم کجاست باید از کجا ببینم فایلارو ؟

  • سلام دوست من محصولات تکی که برای فروش هست به سایت قدرت درون ارجاع داده میشود. شما میتوانید در گوگل به صورت فارسی تایپ کنید کوین ترودو قدرت درون و وارد سایت بشین سفارش شما در پروفایل تون هست

 75. مصطفی گفت:

  من دوره آرزوی تو دستور توست رو تهیه کردم .اصلا قابل مقایسه با تموم دوره های قانون جذب سایر اساتید نیست.شیوه آموزش قانون جذب کوین فوق العاده است.

  • سلام دوست من ، بله کوین ترودو خیلی متفاوت هست مخصوصا همین سمینار ارزوی تو دستور توست بعد از این دوره . دویبه صوتی بعدی کوین ترودو به نام القابه ذهن رو هم دانلود کنید و گوش کنید

 76. مهدی گفت:

  سلام
  توی توضیحات نوشته ۸۲۰ دقیقه یعنی حدود ۱۳.۵ ساعت ولی من ۱۴ قسمت رو که دانلود کردم ۸.۵ ساعت هست

  • سلام دوست من . زبان اصلی آرزوی تو دستور توست هم در سایت قرار دارد با همان مدت زمانی که شما ذکر کردین ولی زمان دوبله قطعا سرعت دوبلور در فایل صوتی بیشتره و مدت زمان کم میشود

 77. کاربر 4635 گفت:

  من حتما قسمت های پنج و چهارو میخام چون..چون قسمت چهارو پنجو دانلود میکنم قسمت دو و سه میاد ده بار دانلود کردم ممنون زود راهنمایی کنید پشتیبانی تلگرامم نمیره میگه مسدود شده

 78. کاربر 4635 گفت:

  با سلام و خسته نباشید

  خیلی عالیه فقط دوبله کنید و تو فایل آرزوی شما دستورشماست هرچقد دانلود کردم قسمت چهار اصلا نیس .نبود کاش میگفتید من اینقدر دانلود نمیکردم.
  خیلی خیلی ممنون بابت تلاش تون یاحق.

 79. غلامرضا گفت:

  باسلام و درود خدمت شما و دیگر عزیزان زحمت کش سایت جادوی باور و آرزوی موفقیت برای همه . من اشتراک یکساله خرید کردم ولی بدلایلی موفق به استفاده و دانلود مطالب سایت نشدم اکنون که اقدام به دانلود واستفاده از مطالب سایت میکنم اجازه داده نمیشه باوجود اینکه سه ماه از اشتراک یکساله من باقی هست ممنونم که راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم موفق باشید فتوتی

  • سلام دوست من
   اشتراک یک ساله برای حساب کاربری شما فعال است و می توانید دوره مدنظرتون رو دانلود کنید.
   ولی اگر هنوز نمی توانید دوره دلخواه خود را دانلود کنید با دفتر پشتیبانی تماس بگیرید.

 80. کاربر 3819 گفت:

  سلام،خواستم درخواست کنم یه بخش تازه ها یا اخبار به سایتتون اضافه کنید تا هر قسمت جدید از هر دوره ای که میاد اونجا اطلاع رسانی بشه.من تقریبا دو روز یبار همه جای سایتو مجبورم چک کنم و از طرفی دقیقا نمیدونم منتظر کدوم دوره ها باید باشم…ممنون میشم راهنماییم کنید.

 81. کاربر 3578 گفت:

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون من فایلای کوین ترودو رو دانلود کردم لطفا ترتیب استفاده از این دوره ها رو بگید*واقعا سایت مفیدی دارید امیدوارم همه ایرانیای عزیز دنبال ی ذهن زیبا باشن.با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

 82. کاربر 3923 گفت:

  سلام و عرض خسته نباشید
  تشکر از مطالب مفیدتون
  لینک دانلود قسمت های ۱۳ و ۱۴ همان قسمت های ۱۱ و ۱۲ هستن
  مشکلی در لینک دانلود وجود داره یا قسمت های ۱۳ و ۱۴ حذف شدن؟

 83. کاربر 3837 گفت:

  سلام بر عزیزان در سایت جادوی باور
  ۵ روزه با شما همراه شدم و اشتراک رو دریافت کردم
  و اولین دوره ای که دانلود کردم همین دوره است
  من قبلا هم دنبال کننده مطالب موفقیت و مطالعه کتابهاب مرتبط و شرکت در همایش و کارگاه های مختلف در این زمینه بودم
  ولی این دوره بیار کامل و اثر گذار بوده روی من
  چرا ؟ چون علاوه بر محتوی عالی که آقای کوین ترودو ارائه کردند صدای دلنشین و آرامش بخش گوینده نیز بسیار روی درک مطلب کمک کرد.
  براتون آرزوی موفقیت دارم
  و به دوستانی که وارد سایت میشوند یک نکته عرض میکنم ؛ خرید اشتراک این سایت ارزشش بسیار فراتر از این مبلغ میباشد
  من برای یک سمینار دو سه ساعت که بخش کوچکی از محتوی ارائه شده در سایت جادوی باور را به من داد مبلغ ۳۲۰ هزار تومان هزینه کردم و راضی بودم , درسته که حضور در همایش حس خوبی هم به انسان میدهد ولی این سایت ارزشش به مراتب بیشتری دارد که میشود به موارد زیر اشاره کرد
  اول حجم زیاد اطلاعات مرتبط و مفید
  دوم قابلیت دانلود و استفاده چندین باره برای تمرکز دقیق تر و بررسی بهتر محتوی
  سوم قیمت فوق العاده
  و نکته پایانی انتقال محتوی با ارائه سمعی بصری عالی

  بازهم از دست اندرکاران سایت جادوی باور تشکر میکنم
  و صمیمانه آرزوی موفقیت برای تک تک هم میهنان عزیزم رو دارم

  • سلام دوست گرامی بسیار ممنون از نظر خوبتون
   از وجود شما در سایت جادوی باور خوشحالیم
   امیدوارم که بتونیم با نظرات و پیشنهادات شما روز به روز پیشرفت کنیم و اگر اشکالاتی هم هست با انگیزه تر در پی رفع آن باشیم تا محیطی صمیمی تر از همیشه ایجاد بشود

 84. کاربر 3801 گفت:

  جذب توسط چه علمی تایید شده است؟

 85. کاربر 3559 گفت:

  درود بر عزیزان وب سایت جادوی باور.
  من با دیدن دوره آرزوی تو دستور توست یک ابهام بزرگ برام پیش اومده و ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید.
  در اوایل برنامه آقای کوین ترودو از شخصی صحبت میکنه که گفته بود که شما مدیتیشن کنید و به ثروت برسید و آقای کوین ترودو به شدت با این موضوع مخالف بود.
  اگه کتاب بخواهید تا به شما داده شود خانم و آقای هیکس رو خونده باشید یکی از تمرینات مهم این کتاب مدیتیشن بود و خانم هیکس گفته بودند که شما با مدیتیشن کردن منظم در مرحله پذیرش قرار میگیرین که خودتان هم در وب سایت مقاله مربوط به مدیتیشن خانم استرهیکس رو قرار دادین و در اون مقاله هم به اهمیت و نتایج باور نکردنی مدیتیشن توسط خانم استرهیکس و آبراهام عنوان شده بود.
  ولی در ادامه دوره و تقریبا در اواسط دوره یکی از شرکت کنندگان از ایشون میپرسند آیا امکان داره با یکجا نشستن به ثروت رسید، که آقای کوین ترودو در جواب ایشون میگه بله، اما شما خودتان دوست دارید کارهایی انجام بدین.
  اگه لطف کنید در مورد اون موضوع اون شخصی که در مورد مدیتیشن و جذب ثروت که آقای کوین ترودو در اوایل برنامه عنوان کرده بود رفع ابهام کنید ممنون میشم.

  • سلام دوست من . مراقبه استرهیکس از کتاب ایشون به صورت مقاله در سایت منتشر شده است . در مورد مراقبه خانم استر هیکس اشاره ای به این نکردن که هیچ فعالیتی نکنید و فقط اهمیت مراقبه رو بیان میکنند. کوین ترودو هم در این سمینار روش های غلط که برخی اساتید موفقیت آموزش میدن رو رد میکنه و منظورش این نیست که مراقبه چیز بدی هست در ضمن شما کم کم که این مباحث رو دنبال کنید خیلی عالیه.
   تا میتونید مطالعه کنید و آگاهی تون رو بالا ببرید اصل موفقیت و خوشحالی در زندگی این نیست که ما تا ابد فقط گوش کنیم. بلکه انسانهایی که با مطالعه پیش میروند به آگاهی میرسن و خودشان نیز صاحب نظر میشوند .وقتی چیز جدید را میخوانند یا میشنود به صورت کاملا ناخودآگاه ذهن شروع به کلنجار رفتن با موضوع جدید میکنه و طبق آگاهی هایی که دارد به یک نقطه نظر میرسد و آن را به عنوان یک اصل به دیگران انتقال میدهند در واقع بیشتر بزرگان و خردمندان هم همینطور هستند و بیشتر علوم آنها با اینکه کاملا صحیح است برداشت شخصی خودشان است.

   به نظر من بعضی کارها ارزش امتحان دارد . شما میتوانید جواب سوال تون رو طوری دیگری بگیرید و آن این است که تصمیم بگیرید مدتی شروع به مراقبه کنید

   موفق و پیروز باشید

 86. سهیل گفت:

  سلام
  دوره آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو بهترین است حتما بالای ۵۰ بار گوش کنید

 87. صادق گفت:

  سلام اگر ما اشتراک ۳ماه خرید کردیم و تمام این دوره های مثلاً کوین ترودو رادانلود کردیم،بعد از ۳ماه اگر ما اشتراک دیگه ای خریداری نکنیم،تمام اون دوره های که توی اون سه ماه اشتراک دانلود کردیم،دیگه نمیتونیم ازشون استفاده کنیم بعد تمام شدن اشتراک یانه تو گوشیمون ذخیره میشه براهمیشه

 88. الناز گفت:

  با سلام دوره کوین ترودو رو دیروز خریداری کردم اما فایل های ارسالی مشکل داره و هر قسمتش فقط یک دقیقه است و بقیش لود نشده ، چون ۳۹ تومن کردید قیمت رو فایل هارو نناقص ارسال میکنید؟؟؟؟اصلااا کار جالبی نیست

  • سلام خانم الناز ممنون از خرید شما . درمورد قیمت هم متوجه منظورتون نشدم ولی اگر فایل کوین ترودو رو تهیه کردین و مشکلی وجود دارد میتونیم در تلگرام ارسال کنیم یا در ایمیلتون یا اگر طور دیگری راحت هستید با دفتر پشتیبانی تماس بگیرید سریعا مسله حل شود .

 89. کاربر 3524 گفت:

  سلام خدمت دوستان در سایت جادوی باور . خدا قوت . میخواستم خواهش کنم به جز کوین ترودو هم از اساتید دیگه بزارید .به طور مثال از برایان تریسی و دارن هاردی هم سمینارهای خوبی زیادی هست. من مشترک یک ساله هستم و واقعا به صورت جدی دوره ها رو دنبال میکنم و نتایج خوبی هم گرفتم خدار رو شکر . تشکر

  • سلام آقای شاهد عزیز . در حال حاضر به جز دوره کوین ترودو در ۲۰ روز اخیر از ۳ سخنران دیگر دوره در سایت منتشر شده است . حتما از اساتید دیگر هم بیشتر منتر میشه در حال حاضر بیش از ۴۰ دوره در سایت قرار دارد که همه مشترکین میتونند دانلود کنند.

 90. زهرا گفت:

  سلام
  ممنونم که این دوره رو دوبله کردین
  من این دوره رو به پدرم هدیه کردم و هرروز یک فایل رو داره گوش میده و خیلی پیگیره
  وبه علت اینکه کمی سنش بالارفته نمیتونه زیرنویس بخونه و این دوره های دوبله شده خیلی مناسبه
  ازتون تشکرمیکنم

 91. سلام آقای میلاد شما لطف دارید ممنون از نظر انگیزه بخش تون بله حتما از کوین ترودو و استر دوره های بیشتری منتشر میکنیم

 92. کاربر 178 گفت:

  وااااااای واقعااااا عاااااالیههههه
  کوین ترودو واقعا اطلاعاتش خالصانه درسته و کار میکنه

 93. Shiva.nami گفت:

  سلام . خسته نباشید ممنون از گروه جادوی باور . لطف کنید از استر هیکس هم دوره بزارید در حال حاضر از کوین ترودو زیاد سمینار در سایت گذاشتین . شاید بعضی ها اصلا کوین ترودو رو گوش نکن . ممنون میشم از بانو استر بزرگ سمینار بزارید .

  • سلام ممنون از شما در مورد دوره ها ما بیشتر با نظرات کاربران پیش میریم اگر دوره های بیشتری از کوین ترودو منتشر شده به دلیل این است که بیشترین نظرات در مورد این سخنران بوده ولی در کل استر هیکس هم در برنامه ها هست و حتما قرار میگیره کامل

  • سلام ممنون از شما در مورد دوره ها ما بیشتر با نظرات کاربران پیش میریم اگر دوره های بیشتری از کوین ترودو منتشر شده به دلیل این است که بیشترین نظرات در مورد این سخنران بوده ولی در کل استر هیکس هم در برنامه ها هست و حتما قرار میگیره کامل

 94. کاربر 2940 گفت:

  سلام از شما ممنونم به خاطر پاسخگویی عالیتون و به خاطر زحماتتون
  یه خواهش داشتم اگه امکانش هست از کینزیولوژی (تکنیک سریع حذف باورها) که در برخی سایتها داره به قیمت گزافی فروخته میشه ، فیلم ، مصاحبه یا مطلبی بذارید
  سپاسگزارم

 95. کاربر 3332 گفت:

  سلام ازتون تشکر می کنم
  یه سوال دارم : در جلسه ۷ گفته میشه تعدادی کتاب در پایان جلسه داده میشه به شرکت کننده ها ، میشه اون لیست اون کتاب ها رو بگید تا تهیهه کنیم
  با تشکر

 96. آرش گفت:

  با سلام
  دوره آرزوی تو دستور توست شامل ۱۲ قسمت دوبله شده میباشد؟!

 97. کاربر 3287 گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  بخش ۱۴ قابل دانلود نیست
  لطفا بررسی کنید

 98. کاربر 3207 گفت:

  با سلام خدمت عوامل سایت بینظیر جادوی باور امیدوارم که همیشه پرقدرت باشید . دوره آقای کوین ترودو واقعا تاثیرات خیلی بزرگی در زندگی من گذاشت از شما بابت این فایل ارزشمند تشکر میکنم و اینکه با کمترین هزینه این سمینارها رو در اختیار کاربران قرار میدین کمال تشکر رو دارم

 99. کاربر 3184 گفت:

  با عرض سلام
  ممنونم ازتون خداوند به زندگیتان خیر و برکت سرازیر کند

 100. کاربر 2940 گفت:

  سلام ممنون از سایتتون خیلی عالیه
  یه جا گفتید دوره آرزوی تو دستور توست فایل تصویریش رو گذاشتید ولی من هرچی میگردم پیدا نمیکنم لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

  • سلام دوست عزیزم سمینار آرزوی تو دستور توست با زبان اصلی زیرنویس فارسی در سایت موجود بود و فعلا برداشته شده تا حجم رو کاهش بدیم و با کیفیت بهتر نسبت به قبل منتشر کنیم – تا دوشنبه مجددا قرار میگیره ممنون

 101. کاربر 2931 گفت:

  سلام و تشکر
  لطفا دوره تصویری دوبله هم بزارید.
  ارزشش رو داره.
  با تشکر

 102. کاربر 2754 گفت:

  سلام از کوین ترودو محصول دیگری دارید اگر دارید کی اماده میشه

 103. کاربر 2799 گفت:

  بسیا بسیار عالی

 104. کاربر 2557 گفت:

  ممنون بابت زحماتتون
  واقعا عالی بود

 105. کاربر 2550 گفت:

  سلام

  لطفا این دوره را با زیرنویس فارسی بگذارید

 106. کاربر 2550 گفت:

  با سلام.
  دور فوق با زیر نویس فارسی و صدای اصلی هم بگذارید.

 107. کاربر 991 گفت:

  سلام
  کاری که شماها میکنید به خدا باارزش‌ترین کاری هست که یه نفر میتونه تو این کره ی خاکی، انجام بده، به خصوص با ترجمه کردن فایل های کوین
  اگه زحمت بکشید کتاب آرزوی تو دستور توست از کوین هم بذارید فوق العاده میشه چرا که هیچ کتابی ازش در بازار نیست

  • سلام آقای حمیدرضا ممنون از نظر مثبتتون – نظرات شما تاثیر مستقیم در تولید محتوای ما داره – حتما پیگیری میشه تا علاوه بر دوبله صوتی که در این بخش منتشر شده کتاب آرزوی تو دستور توست هم به محتوای جادوی باور اضافه کنیم

 108. کاربر 441 گفت:

  سلام،خسته نباشید.
  لطفا از کوین ترودو و ناپلئون هیل بیشتر بزارید.

 109. کاربر 1263 گفت:

  از شما بسیار سپاس گزارم .

 110. man گفت:

  سلام
  ممنون
  شما تو توضیحات گفتید که ۱۳ ساعت است
  ولی وقتی تایم ها رو جمع کنی حدودا ۸:۳۰ یا ۹ساعت است
  آیا سانسور شده؟ یا مسئله چیز دیگه است
  باتشکر
  یاعلی

  • سلام دوست عزیز فایل زبان اصلی که مدتش کامله رو میتونین با فایل دوبله مقایسه کنید – زمانی که فایل تبدیل به دوبله صوتی میشه دیگه مکث های کوین ترودو تو دوبله اعمال نمیشه و قطعا سرعت دوبله خیلی بیشتر از سرعت سمینار اصلی هست به همین دلیل مدتش کم میشه

 111. کاربر 2062 گفت:

  سلام وقت بخیر،فایل تصویری را نمیذارین؟

 112. کاربر 2062 گفت:

  چرا فایل تصویری رو نمیذاریت؟

 113. کاربر 1901 گفت:

  با عرض سلام خدمت تمامی مسئولین جادوی باور.
  بسیار متشکرم از ابنکه این مجموعه گرانبها رو همواه سایر مجموعه ها با چنین قیمت مناسبی در اختیار همگان قرار می دهید.
  شخصاً مطالعه و پژوهش زیادی در مباحث موفقیت و کارآفرینی و جذب داشته ام ولی مطالب شما واقعاً متفاوت و قویتر از بسیاری سایت ها و یا کتب هستند.

  برقرار و مانا باشید.

 114. کاربر 486 گفت:

  سلام واقعا سپاسگزارم بابت سایت خوبتون امیدوارم همچنان موفق و پیشروتر ادامه پیدا کنه و ما هم با لذت و رضایت دنبال کنیم بازهم متشکرم??

 115. کاربر 1180 گفت:

  واقعا ممنونم …. ????

 116. کاربر 1788 گفت:

  من اشتراک سه ماهه گرفتم وای نمیتونم چیزی دانلود کنم کسی بلده به من بگه؟

 117. کاربر 1180 گفت:

  درود دوستان بزرگوارم ، اگه امکانش باشه از ‌ ناپلیون هیل ، دابلیو کلمنت استون و ارل نایتینگیل هم سمیناری محبت بکنید …. ممنونم

  • به بهانه این سوال سلام میکنم به شما دوست عزیزم و تمام دوستان و کاربرانی که خود رو بخشی از گروه جادوی باور میدونند و آموزش ها رو دنبال میکنند امیدوارم که موفق و ثروتمند باشید
   در مورد هر ۳ اساتید بالا به زودی در سایت اموزش های جامعی منتشر میشه – ناپلئون هیل احتمالا تا امشب یا فردا آماده میشه که ویدیو بینظیر قوانین موفقیت هست و در سایت قرار میگیره
   و اساتید دیگر هم به مرور منتشر میشه
   بزرگترین دلگرمی ما و اینکه احساس مفید بودن میکنیم این بخش نظرات شما بزرگواران است که به ما انرژی زیادی میده و ما را با تمام توان به جلو میبره –
   گروه جادوی باور

 118. کاربر 1180 گفت:

  درود دوستان بزرگوارم ، اگه امکانش باشه از ‌ ارل نایتینگیل هم سمیناری محبت بکنید …. ممنونم

 119. کاربر 1733 گفت:

  سلام وقت بخیر. به سوالات دوستان در مورد بقیه ۱۳ ساعتی که در دوره گفته پاسخی نمیدید؟

 120. کاربر 1621 گفت:

  این سمینار تو یک کانال جذب که نسبتا معروفه ۲۹۷۰۰۰ تومن!! و تو یک سایت دیگه بسیار بی کیفیتش که صدای خش بلندتر از صدای دوبلوره با تخفیف ۹۹ تومن، ازتون خیلی تشکر میکنم بخاطر هزینه کمتر و کیفیت صدای عالی
  کاش حجم ویدئوها کم بود زبان اصلی هم استفاده میکردیم چون نوشتین بومی سازی پس یه جاهایی احتمال هست تغییر دادین

 121. کاربر 1428 گفت:

  سلام. خسته نباشید.ببخشید الان دوره آرزوی تو دستور توست رو بصورت کامل گذاشتید؟ یعنی همش ۱۱ قسمته یا هنوز مونده؟

 122. کاربر 993 گفت:

  لطفا دوره های بیشتری از کوین ترودو رو قرار بدین
  سپاسگزارم

 123. کاربر 1654 گفت:

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون. چندتا سوال دارم
  گفته شده دوره ۱۳ ساعته هست، اما جمع هر تراک و ۱۱ تا فایل کلا ۸ ساعت هم کمتر میشه. با ارفاق حدود ۸ ساعت. از طرفی تا قسمت ۱۱ بیشتر نیست و در نسخه انگلیسی ۱۳ تا فایل. و اینکه ظاهرا نسخه انگلیسی زمان فایلهاش بیشتر از دوبله هاست؟
  ممنون میشم توضیح بدید:)

  • سلام بله فرمایش شما درسته – ولی دقت کنید کوین ترودو تو سمینار خیلی مکث داره و روند سخنرانیش خیلی کنده و وقتی که این اموزش بومی سازی میشه و دوبله میشه به دلیل نداشتن مکث مدت اموزش کم میشه

 124. شاهین گفت:

  درودوسپاس.لطفا ازرابین شارماوگرنت کاردون هم سخنرانی بذارید.اونام مهمن ب خدا

 125. کاربر 1110 گفت:

  سلام وخسته نباشید ،،اگر محبت بفرمایید وکتاب صوتی ،،بیندیشید وثروتمند شوید از ناپلئون را بگذارید ،بسیار عالیست ،بسیار سپاسگزارم ،سایتتان عالیست وارزش مبلغی که بعنوان اشتراک پرداخت میکنیم را همه جوره داره؛؛انصافا کارتان عالیست ،صمیمانه سپاسگزارم از کل پرسنل جادوی باور ?

 126. کاربر 43 گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  کوین ترودو یه دوره داره در مورد تغذیه و سلامتی…اگه اون دوره رو هم ترجمه میکردین خیلی خیلی بی نظیرتر میشد.

 127. کاربر 1180 گفت:

  ممنونم “ناپلیون هیل باشه محشر میشه “

 128. کاربر 1180 گفت:

  درود ، دوستان بزرگوارم وقت عالی تون بخیر، در این سمینار کوین ترودو بارها از آثار ناپلیون هیل و اندرو کارنگی صحبت می کنه ، محبت بکنین از آثار و سمینارهای ناپلیون هیل ترجمه بشه ، ممنونم

 129. کاربر 1556 گفت:

  کوین دوست داریم کوین دوست داریم?????? جادوی باوریا پرچم ها بالا?

 130. کاربر 617 گفت:

  سلام ممنون از کارهای فوق العاده شما،لطفا آرزوی تو دستور توست دوبله رو سریعتر قرار بدید ممنون
  راستی ماشین پولسازی رو دوبله نمیکنید؟ممنون

 131. کاربر 659 گفت:

  سلام بر ادمین سایت لطفا مطالب رو زود به زود قرار بدید مطالب و سمینارهای روز دنیا با زیر نویس و دوبله شده قرار بدید که این آگاهی مردم باعث بازخورد و بهتر شدن اقتصاد و پیشرفت کشور است

 132. کاربر 609 گفت:

  من دانلود کردم

 133. کاربر 1473 گفت:

  سلام من فایل آرزوی تو دستور توست رو خریداری کردم ولی نمیتونم دانلودش کنم

  • جادوی باور گفت:

   سلام دوست عزیز خرید شما ثبت شده – اگر مشکلی هست بفرمایید بر طرف کنیم از طریق تلگرام میتونین پیام بدین براتون لینک دانلود ارسال بشه و یا با تلفن ثابت درج شده در تماس با ما ارتباط برقرار کنید

 134. کاربر 86 گفت:

  با سلام واقعا سایت بینظیری دارین، لطفا قسمت صوتی عجیب ترین راز اثر ارل نایتینگل رو تو سایت بزارین

 135. کاربر 1418 گفت:

  سلام. فوق العاده است و ممنون از کاری که انجام دادید. من عضویت یکساله ام پریروز شروع شده و همه رو چند بار گوش کردم و میخوام بارها و بارها گوش کنم ولی میخوام به بقیه دسترسی داشته باشم . میخوام بدونم کی بقیه بارگذاری میشه؟ و بالا گفتید قبلا به صورت زیر نویس در سایت گذاشتیم . من پیدا نکردم ، میشه راهنمایی کنید؟ ممنونم

 136. رامین گفت:

  باسلام خدمت دوستان
  سایت شبکه جهانی اطلاعات که کوین ترودو معرفی کرده اسمش چیه؟
  با تشکر

 137. رامین گفت:

  با سلام ودرود
  یه سوال داشتم..
  کوین ترودو از یه گروه کلوپ ویژه( گروه جهانی اطلاعات) حرف می زنه . از کجا سایتش رو پیدا کنیم؟
  باتشکر

 138. کاربر 520 گفت:

  بی نظیرید

 139. کاربر 15 گفت:

  سلام
  دوره عالی دوبله شده دست شما درد نکنه
  لطفا دوره سلامتی کوین تودو رو دوبله داخل سایت بزارید
  با تشکر

 140. کاربر 1217 گفت:

  سلام.دوره عالی و بینظیره.قسمتهای بعدی کی اضافه میشن؟

 141. کاربر 1177 گفت:

  سلام با تشکر از مطالب مفید سایتتون
  لطفا دوبله باقی قسمتهای آرزوی تو دستور توست را روی سایت بگذارید

 142. Ashkan گفت:

  لطفا زودتر بقیه دوبله قسمتها روبذارید
  چون اشتراک من روبه پایانه
  باتشکر از سایت خوبتون

 143. میلاد گفت:

  ببخشید من قبلا با این سایت اشنا نبودم
  ولی هر کار می کنم وارد نمی شم…توضیح

 144. زهرا گفت:

  سلام روزتون پرحاصل
  ممنون از اینکه این دوره رو دوبله کردین واقعا بی نظیره

 145. Nooragha گفت:

  سپاسگذارم واقعااا از کانال تلگرام تان که میتوانیم رایگان دانلود کنیم ?? موفق پایدار باشید

 146. کاربر 1126 گفت:

  سلام درقسمت دانلود نوشته شده دانلود ویدیو. قسمت اول … با توجه به اینکه. دراین قسمت دوبله صدا ی سمیناره بهتر نوشته بشه مثلاا دانلودفایل صدای دوبله سمینار…. با تشکر

 147. کاربر 1126 گفت:

  سلام بسیار عالی .میشه گفت باید مدتی همه مطالعات رو کنار گذاشت ودریک کلام باید با این سمینار زندگی کرد . باید از دوستان جادوی باور تشکرکرد خصوصا این فایلهای صوتی که درهرجا میشه ازشون استفاده کرد.. انشا الله قسمت های بعدی هم هرچه زودتر اضافه بشه هزینه ای که ما دراین دوره ها پرداخت می کنیم نه تنها ناچیزه بلکه یک سرمایه گذاری ماندگاره. فقط یک کلام می توانم بگویم تشکر تشکر هزاران سپاس….

 148. کاربر 1127 گفت:

  سلام تا کی تمام قسمتهای دوبله این دوره اضاف میشه

 149. کاربر 626 گفت:

  سلام ممنون از زحماتتون منتظر اضافه شدن یه دوره جدید از کوین به سایتتون هستیم

 150. کاربر 919 گفت:

  فوق العاده است

 151. کاربر 617 گفت:

  سلام
  شما فوق العاده اید باتشکر بخاطر همه مطالب لطفا فایلهای صوتی جدید آرزوی ت دستور توست رو درصورت امکان سریعتر در سایت بارگذاری فرمایید من اشتراک یکساله دارم اما میخوام این مطلب رو تا حداکثر آخرخرداد ماه داشته باشم و برنامه ریزی قبلی که کردم انجام شود

 152. کاربر 1070 گفت:

  واقعا کاربردیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

پیشنهاد ویژه

تنها با خرید یک اشتراک به قیمت یک کتاب، جزو مشترکین ویژه ما میشی و میتونی تموم محتوای سایت رو به طور کامل و بدون پرداخت هزینه جداگونه دانلود کنی یا به صورت آنلاین ازش استفاده کنی. همین طور هر هفته یک محتوای جدید هم منتشر میکنیم که میتونی اون محتواها رو هم به طور رایگان استفاده کنی.
اطلاعات بیشتر و خرید اشتراک
2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone