پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی


فیلم و مستند راز با ترجمه عالی the secret

نام مربی : راندا برن
موضوع : مستند ، فیلم راز قانون جذب
نوع محتوا : سمینار تصویری
زبان : زیرنویس فارسی
مدت زمان : 86 دقیقه
فرمت محتوا : MP3
در حال بارگذاری...

دانلود فیلم راز The Secret یا همان راز قانون جذب که در سال 2006 توسط خانم راندا برن rhonda byrne ساخته شد.

دانلود فیلم و مستند راز زبان اصلی زیر نویس فارسی  و دوبله فارسی از لینک های زیر

 

دانلود زبان اصلی مستند راز با زیر نویس فارسی

دانلود مستند راز دوبله فارسی

برای دانلود کتاب راز به صورت صوتی اینجا کلیک کنید

دانلود رایگان راز 2 یا از غیب چه میدانیم زیر نویس بدون سانسور

 

 

 

مستند راز یا فیلم قانون جذب یا همان قانون راز داستان شکل گیری جالبی دارد. خالق این اثر خانم راندا برن که متولد 1945 است، اصلیتی استرالیایی دارد. برن که در دوران سخت زندگی خود بود و از نظر مالی وضیعت بسیار بدی داشت به صورت اتفاقی کتابی رو در دست دخترش میبینه که نظرش رو جلب میکند؛ این کتاب همان کتاب معروف علم ثروتمند شدن از واتلس بود. این کتاب داستان زندگی خانم راندا برن رو تغییر میدهد و بعد ها ایده ساخت فیلم قانون جذب یا همان مستند راز به ذهنش خطور میکنه و در نهایت در سال 2006 مستند راز به نمایش در می آید.


راندا برن قبل از فیلم و مستند راز


rhonda byrne is reading books

در مستند و فیلم راز خانم راندا برن ابتدا اینگونه شرح میدهد. یک سال قبل دنیا روی سرم خراب شده بود تا سرحد مرگ کار میکردم و زندگی خوبی نداشتم، در همین حین ناگهان پدرم فوت کرد. در ادامه هم روابط اجتماعی بسیار بدی پیدا کردم مثل این بود که هم چیز دست به دست هم داده بود که مرا زمین گیر کند؛ و از بین ببرد آن زمان اصلا فکرش را هم نمیکردم در دل عظیم ترین ناامیدی ها و سختی های زندگی ام عظیم ترین راز و موهبت پدیدار خواهد شود. بله درست است در همان روز ها گوشه چشمی از یک راز برای من نمایان شده بود شروع کردم به دنبال نشانه های  از این راز.

همان طور که راندا برن در فیلم  The Secret شرح میداد میگفت: هر چه جلوتر میرفتم رد پای این راز را بیشتر احساس میکردم نمی توانستم تصور کنم که چنین افراد سرشناسی از این راز خبر داشته باشند. آنها بزرگترین افراد تاریخ بودند چهره هایی مانند: افلاطون، شکسپیر، هوگو، بتهوون، لینکن، ادیسون و انیشتین و… شروع کردم به جستجو در اینترنت از افرادی که شاید این راز را بدانند در کمال تعجب افرادی که از این راز خبر داشتند؛ یکی پس از دیگری پدیدار شدند. اشخاصی مثل: استر هیکس، باب پراکتور، جو ویتالی، جک کنفیلد و …

فیلم راز چیست؟


Aladdin lamp

شاید کمی سر در گم شده باشید و بپرسید راز چیست؟ برایتان توضیح میدهم که خودم چگونه به راز پی بردم. همه ما با قدرتی نامحدود کار میکنیم، همه ما دقیقا خود را با یک قانون هدایت میکنیم قوانین طبیعی کائنات آنقدر دقیق است که ما را قادر به فرستادن به فضا میکند. بله میتوانیم انسانها را به کره ماه بفرستیم میتوانیم فرود فضا پیما را با کسری از ثانیه بر آورد کنیم این راز جهان هستی برای ما انسانهاست.

در فیلم راز تاکید کردیم که مهم نیست شما در کجای این جهان هستید و در چه خانه ای زندگی میکنید و یا چه شرایطی دارید. چیزی که مهم است این است که میتوانید از قانون راز بهترین استفاده را ببرید، در هر جای این کره خاکی که باشیم همگی با قانون راز (قانون جذب) سر و کار داریم. وقتی چیزی وارد زندگی شما میشود در واقع خود آن را وارد زندگی تان کردهاید و این پروسه به واسطه تصاویری که در ذهن میسازید و کم کم باورش میکنید اتفاق می افتد. پس حالا بگویید به چه چیزی می اندیشید تا از طریق قانون راز به شما بگویم چه چیزی در انتظارتان است.

فیلم و مستند راز  به کارگردانی درو هریوت (به انگلیسی: Drew Heriot) ساخته شده و در سال 2006 فروشی بالغ بر 300 میلیون دلار داشت.

 


فیلم راز یک مستد کامل برای اجرا در زندگی نیست


the secret Movie cd movie

فیلم یا مستند راز یک مجموعه کامل برای الگو برداری نیست. همانطور که خانم راندا برن در ابتدای فیلم راز هم توضیح میدهند به دنبال افرادی بود که قانون راز را میدانند و در قید حیات هستند؛ تا به نوعی این راز و قانون را برای خودش و همه کسانی که این فیلم را دیدند تایید کنند. بنابراین شما باید این قانون را به چشم یک علم فرا گرفتنی ببینید و  در این صورت است که زندگی زیبایی را برای خودتان خواهید ساخت.

درابتدای فیلم راز هم مستقیما خانم راندا برن توضیح میدهد که  قانون جذب یا همان قانون راز  از بدو خلقت وجود داشته است.  ولی افراد قدرتمند تمایلی به بازگو کردن و تایید آن ندارند اما برای کسانی که طالب کشف بودند این راز را کشف کرده و در زندگی به کار گرفتند؛ راز قانون جذب تمام لحظات زندگی شما را در بر گرفته و اگر آن را کامل درک کنید میبینید که دیگر یک راز نیست. ما بار ها در طول فیلم راز تاکید میکنیم که این یک قانون الهی است، مربوط به شخص یا گروهی نیست و در صورتی که آن را جدی بگیرید میتوانید به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید.

قانون راز که قانون کائنات است از طریق افکار و باورهای شکل گرفته شما کار میکند و این شما هستید که افکاری که در ذهنتان بر میگرید، در نتیجه با تقویت باور ها میتوانید بهترین شکل ممکن از این راز استفاده کنید.


قانون راز یعنی قانون ذهن و جهان هستی


bob proctorفیلم و مستند راز نکات قابل تأمل زیادی دارد و یکی از آنها سخنان بی پرده باب پراکتور است؛ که میگوید: فکر میکنید چرا 96 درصد درآمد جهان فقط برای یک درصد افراد است آیا این یک امر تصادفی است؟  خیر اینطور نیست آنها به رازی پی برده اند که اکنون با شما در میان میگذارم.

افرادی که در زندگی خود به ثروت  و موفقیت رسیده اند آگاهانه یا ناخود آگاه راز را به خدمت گرفته اند؛ آنها تمام مدت به فکر ثروت و نعمت های زندگی هستند. حتی اگر به زبان نیاورند و هیچ فکر مخالف دیگری به ذهنشان خطور نمیکند؛ آنها ممکن است حرف های من و شما را متوجه نشوند و یا حتی با دیدن مستند راز و شنیدن حرف های ما تعجب کنند، ولی قانون راز وجود دارد و زندگی همه ما به آن بسته است چه بپذیریم و چه نپذیریم همواره در حال استفاده از قانون راز هستیم.

خانم استر هیکس که یکی از برترین اساتید موفقیت و قانون جذب  است؛ در مستند راز میگوید: اکثر انسانهایی که در کنار ما در این سیاره زندگی میکنند خواسته ها و آرزوهای بزرگی دارند. ولی اگر از آنها بپرسید چه آرزویی داری به جای گفتن رویا هایشان میگویند: من نمیخواهم محتاج دیگران باشم یا من نمیخواهم در این شرایط کسل کننده زندگی کنم.

در واقع تمرکز آنها روی بدبختی است  به همین دلیل است که همیشه زندگی آنها مثل یک نوار ضبط صوت در حال پخش کردن آنچه در ذهن شان میگذرد است. در  این مستند اساتید همگی  اهمیت تمرکز در ذهن رو به شکلی دقیق توضیح میدهند و باور عمیقی دارند که هر آنچه رو که تو ذهن پرورش بدیم همان رو در دنیای واقعی خلق میکنیم.

اهمیت هدف گذاری از نگاه کوین ترودو

یکی از دلایل عدم موفقیت انسانها این است که نمیدانند چه میخواهند،

در سمینار دیگری به نام آرزوی تو دستور توست کوین ترودو درباره موفقیت میگوید زمانی که ما هدفی در زندگی نداریم جهان هم برای ما تصمیمی نمیگیرد و حتی اگر هدف مان شفاف هم نباشد باز هم یک جای کار در ذهن ما میلنگد.

همه متخصصان و اساتید موفقیت به این باور رسیده اند که هر آنچه به وسیله فکر در ذهن بکاریم ثمره آن را میبینیم.

خواه این فکر مثبت باشد خواه منفی، پس برای رسیدن به موفقیت همواره تصویری ذهنی خوبی از خود داشته باشید. چرا که تصویر ذهنی و تجسم چیزهای خوب ما را به سمت همان چیزهای خوب هدایت میکند.

موضوع اصلی مستند راز قانون جذب است.

قانون جذب میگوید:

فکر ما دارای نوسانات انرژی هستند و وقتی روی چیزی تمرکز میکنیم این انرژی را در اطرافمان پخش میکنیم. اگر این قانون رو دقیق مورد بررسی قرار دهید متوجه میشوید که دلیل موفقیت همه انسانهایی که میشناسید به این قانون ربط دارد. کوین ترودو حرف بسیار خوبی میزند میگوید اگر میخواهی چیزهایی که در زندگیت هست رو تغییر بدی اول فکر خودت رو باید عوض کنی.

مستند راز حرفش یک چیز است و آن این است که اگر بتوانید با استفاده از چیزهایی که یاد میگیرید اهداف و آرزوهای خود را به فکر قالب تان تبدیل کنید قانون راز شما را در مرحله دریافت قرار میدهد. این اصل در قانون راز یعنی افکار تبدیل میشوند به اجسام؛

با آرزوی موفقیت برای جادوی باور هایی عزیز

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
36 نظرات
 1. ملیح می گوید

  من امروز خیلیییی روز بدی داشتم چون همسرم کاملا بی دلیل رفته و دادخواست طلاق داده در حالیکه ما حتی زیر یک سقف هم نرفتیم، دستتون درد نکنه فیلم رو گذاشتین و دارم دانلود میکنم که ببینم و امروزم روز هشتم کتاب هستم، و به این باور رسیییییییدم که منو همسرم هیچوقت از هم جدا نمیشیم و این یک شرایط بحرانیو زودگذره و میگذره و ما شاد کنار همیم، دیدن این فیلم رو دقیییقا تو همین روز به فال نیک میگیرمو دستتون رو میبوسم 🙏🌹🌹🌹🌹

  1. جادوی باور می گوید

   سلام

   امیدوارم بهترین اتفاق ممکن براتون بی افته و لازمه این هم احساس خوب است –
   بعد از فیلم راز هم یک کلیپ 25 دقیقه ای در سایت به صورت دوبله رایگان منتشر شده به نام :
   طرز فکر ما جهان اطراف ما را میسازند این رو هم حتما ببینید و بشنوید – ممنون از نظری که دادین

  2. رها می گوید

   امیدوارم اتفاقات خوب بیوفته براتون ولی اشتباه شماهم همینجاست ک نمیتونید فردی رو جذب کنید و بابد بدونید ک شاید اتفاق خوبه با جدایی شما بیوفته

 2. Hemin Satya می گوید

  عالی بود عالی
  مرسی برای سایت بی نظیرتون

  1. جادوی باور می گوید

   ممنون از توجه تون موفق باشید و پیروز

 3. مرسده می گوید

  سلام این چه جور ترجمه شده همش انگلیسیه زیر نویس بقدری ریز و ناخواناست ادم بیزار میشه لطفا دوبله فارسی راز و بذارین ممنون

 4. ابوالفضل عباسی می گوید

  سلام براتون زندگی عالی و درخور تصور آزرو می کنم روزهای خوب و بی نظیری پیش رو دارید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام آقای عباسی ممنون از نظر لطف شما.

 5. محسن می گوید

  سلام
  ممنون از سایت خوب و مفیدتون
  اینکه میگن فیلم راز در اصل 30 ساعته رو لطفا یک توضیحی بدید آیا حقیقت داره یا نه
  توی سایتهای دیگه راز 1 و راز 2 راز3 و … گذاشتن چیه؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من . ممنون از لطف شما

   راستش فیلم یا مستند راز خانم راندا برن فقط یکبار در سال 2006 ساخته شده و به هیچ عنوان نسخه های دیگری ندارد. به طور مثال مستندی که به نام راز 2 در ایران در سایت ها قرار دارد اسم اصلی فیلم{ از غیب چه میدانیم} هست که احتمالا هفته آینده در سایت در بخش مشترکین ویژه منتشر میشود

 6. پوریا فریدی نیا می گوید

  سلام وقت بخیر ممنون از زحماتتون مستند راز به طور کامل 30 ساعته – 86 دقیقه نیست

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست عزیز

   فیلم یا مستند راز خانم راندا برن فقط یکبار در سال 2006 ساخته شده و مدت آن 90 دقیقه است. به طور مثال مستندی که به نام راز 2 در ایران در سایت ها قرار دارد اسم اصلی فیلم
   (از غیب چه میدانیم) هست. بسیاری از سایت ها برای جلب توجه کاربر از راز 30 ساعته صحبت میکنند.

 7. پوریا فریدی نیا می گوید

  هیچ لینک دانلودی برای من ظاهر نمیشه ممنون میشم بررسی بفرمایید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام ، این ویدیو رایگان هست . دکمه دانلود دقیقا زیر ویدیو قرار دارد .

 8. فروغ آل شمس می گوید

  هیچ لینکی زیر کادر لینکهای دانلود مستقیم وجود نداره

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من، لینک زیر کلیپ تصویری هست میتونید دانلود کنید

 9. تجهیزیار می گوید

  جالب بود ! سپاس از اطلاعات تان !

 10. محمد محسن پور می گوید

  سلام.. میشه راهنمایی کنید فایل طرز فکر ما جهان ما را می‌سازد کجاست

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من ، در بخش محتوای رایگان سایت هست همون بخش که مستند راز قرار دارد

 11. جایینو می گوید

  از سایت خوب تان ممنونم ! جالب بود !

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من پیشنهاد میکنم راز 2 رو هم ببینید .

 12. Arash می گوید

  سلام خسته نباشید من میخواستم بدونم که چرا لنک دانلودی وجود نداره؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام جناب آرش لینک دانلود فیلم راز با کیفیت اصلی زیر ویدیو قرار دارد

 13. یک آدم کاملا خوشبخت می گوید

  سلام خسته نباشید روزهای عالی و خوبی رو براتون میبینم طبق راااااز
  من در یک بحران بسیار بزرگ به سر میبرم…….میبردم.اما به طور اتفاقی که الان بهش میگم به طور غیر اتفاقی و با خواست خودم و با قانون کشش کتاب راز به دستم رسید.الان حالم خیلی خوبه شاید یک هفته قبل دقیقا بر عکس بودم نه تنها حالم خوب نبود بلکه خیلیییی بد بودم شرایط روحی اصلا خوبی نداشتم.اما الان با اینکه مشکلم حل نشده بهتره بگم با اینکه وضعیت خارجیم از لحاض فیزیکی هیچ تغییری نکرده.اما حالم خیلی خوب است.و ایمان دارم میدونم که بهترین روزها رو دارم سپری میکنم و سپری خواهم کرد.زندگی آن گونه که دوست دارم برایم رقم خواهد خورد.
  سپاس از همه کسانی که راز را دارن به همه و همه انتشار میدن.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام عزیزم – خدارو رو شکر که شرایط خوبی دارید پیشنهاد میکنم علاوه بر مستند راز – کتاب های خانم استر هیکس رو هم مطالعه کنید

 14. منیره می گوید

  سلام من بارها در زندگیم قبل از اینکه از قانون جذب چیزی بدانم از آن بهره برده ام و فوق العاده است با تشکر

 15. Rf می گوید

  سلام مشخصه که یک سایت عالی دارین و آرزوی موفقیت برای شما دارم ولی یه سوال کلی دارم و در مورد کل انواع فایل های انگیزشی است چه عکس یا فیلم یا مقاله و…. از هر ناشری که است این جور چیزها داره جبر رو رد می کنه؟؟ مثلا تو کشور ایران با این همه فشار اقتصادی و بی برنامگی دولت یه طور هایی دهه های 60و70که بارها به نسل سوخته معروف شدند و بیکاری و بی پولی وحشتناکی و جنگ وتحریم تجربه کردند مثلا هر روز به خودت حس خوب بدی نون و آب میشه یه کار درست و حسابی میشه این فایل ها عالیه ولی واقعا اگه فرصتی برای داده شدن و آزمایش شدن باشه نه اینکه قبل از امتحان ردت کنن و به قول معروف فرصت برابر نباشه وازهر لحاظ تحریم باشی پیشنهاد میکنم مستند فرار مغزها یا میراث آلبرتا و مستندمهندس جمشید آریان مهر مخترع خودرو های الکتریکی هوشمند رو نگاه کنید اونا دیگه تو کارکردن و هوش و استعداد آخرش بودن که گفتن بابا نمیتونیم اینجا نمیشه حالا چه برسه به من نه شما یا افراد مخاطب این سایت خودم رو میگم که بخوام زندگی ام رو تغییردهم که عددی نیستم برید جلو سفارت خونه ها که غوغاست برای دریافت ویزا و الفرار خلاصه تا پول و پارتی و پر رویی بر ایران حکم فرمایی میکنه مدام مردم افسرده تر و خشن تر میشن نمونه اش مردم تهران کرج یا کمی با اغراق شهرهای بزرگتر که در وسایل نقلیه عمومی باهم حرف نمیزنن چه برسه به هم لبخند بزنن و از این قانون و انرژی مثبت لذت ببرن مدیر محترم نظرم رو تایید کن اگه نکردی حداقل خودت بخون ولی برام مثل روز روشنه که همه ما وشما که به این جور فایل ها علاقه داریم و گوش میدیم و می‌بینیم دوست داریم که موفق ومثبت باشیم یاعلی.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام جناب رامین ، فیلم راز یک مستند در ابعاد تبلیغات و اطلاع رسانی برای وجود قانونی به نام قانون جذب است . آموزش ها و دوره هایی رو که در سایت داریم به صورت تخصصی این موضوع رو آموزش میدهند .درباره فشار اقتصادی و تحریم و غیره هم که فرمودین ارتعاش مثبت برای کسی نون و آب نمیشه دقیقا درست فرمودین . دقیقا قرار هست که با مدیریت قدرتمندی که دارد انجام میشود مردم روز به روز گرفتار باشند و این دلیل هم کاملا منطقی است . قرار نیست به کسی علم و موفقیت آموزش بدهد. اتفاقا قرار است که بخش نامریی وجود انسان را روز به روز بی اهمیت تر جلوه بدهند تا به اهداف مدیریتی خود برسند و این موضوع در ابعاد جهانی هست و ابدا ارتباطی با کشور ما ایران یا حتی کشور های جهان سوم ندارد. در بخشی از دیدگاه تون هم به افردا نخبه اشاره کردین که اصلا این موضوع هیچ ارتباطی دال بر اینکه این افراد درک کاملی از این قوانین دارند رو شامل نمیشود.وقتی شخصی در یک زمینه به آگاهی میرسد در اون بخش زندگی راحت تر و بهتری را تجربه میکند و این مهم فقط با مطالعه های گوناگون میسر است که این موضوع هم در ایران کمی جدی گرفته نمیشود و میانگین سالانه مطالعه در کشورمان بسیار پایین است. به هر ترتیب ممنون از وقتی که گذاشتین و این دیدگاه رو ثبت کردین امیدوارم موفق و شاد باشید.

 16. نور صنعت تجهیز می گوید

  قانون جذب یک واقعیت غیرقابل انکاره

 17. شهاب می گوید

  سلام ،من فک میکنم مجموعه مستند راز یک شاهکار قرنه درسته که فقط به منظور اطلاع رسانی قانون جذب تولید شده ولی واقعا اون سالی که تولید شد استقبالی باور نکردنی داشت از سایت جادوی باور ممنونم به خاطر این همه حجم محتوای عالی که با کمترین هزینه در اختیار مردم قرار میدین البته منظور فیلم راز نیست چون ظاهرا این مستند رایگان هست موفق و پیروز باشید و با قدرت به کارتون ادامه بدین

  1. جادوی باور می گوید

   سلام جناب شهاب عزیز همراه همیشگی جادوی باور ممنونم از شما بابت این دیدگاه مثبتتون ، جناب شهاب پیشنهاد میکنم کتاب راز را که به صورت خلاصه منتشر شده هم مطالعه کنید

 18. علیرضا می گوید

  سلام واقعا دارم گیج میشم
  من با شوق و اشتیاق فراوان دنبال سفارش و قرار داد میرم و حتی تا مرحله اجرا هم پیش میرم ولی وسط کار به نحوی به هم میخوره و انجام نمیشه با وجود اینکه فکر منفی هم نمیکنم در موردش ولی کنسل میشه واقعا دیگه خسته شدم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام جناب علیرضا، از آنجا که فیلم راز بیشتر به منظور معرفی قانون جذب پرداخته و اصلا هیچ آموزش و تمرین کاربردی رو ارایه نمیده پیشنهاد میکنم شما درباره نظام باورها مطالعه کنید در واقع ما همان ارتعاشی را به کائنات و جهان ارسال میکنیم که در اعماق ناخودآگاهمون آن را باور کردیم.ابتدا مقاله باور چیست را بخوانید و سپس یک قلم و کاغذ تهیه کنید و افرادی که در شغل شما هستند و درآمد خیلی خوبی دارند را یادداشت کنید سعی کنید لیست را صادقانه بنویسید. موضوع بعدی هم شکر کذاری صادقانه است دقت کنید شکر گذاری علاوه بر اینکه تمرکز رو به داشته ها مون میبره، دکتر بروس لیپتون هم بر اساس آزمایشی بر روی سلول های مغز به این نتیجه رسیده که شکرگزاری باعث میشه ذهن به شکل بهتری کار کند و احساس کند جهان جای خوبی برای زندگی است در نتیجه کم کم باور های منفی را هم تغییر میدهد. موفق باشید

 19. مهرداد می گوید

  به نظر من که کلا اشتباه هست این مطالب
  بحث تاثیر دیدگاه و نگرش در روند زندگی بحث درستیه ولی این مستند داره کلا مردم رو گمراه میکنه و باعث کج فهمی مخاطب میشه
  نمرش 0 هست

 20. الهه غفوریان می گوید

  سلام خسته نباشید میشه مستند Beyond The Secret رو هم لطف کنید بزارید؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت بخیر دوست من
   این مستند محتوای بسیار نزدیکی به فیلم راز داره اما احتمالا در اینده این مستند را هم ترجمه کنیم و در سایت قرار دهیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.