25 درصد تخفیف خرید اشتراک به مناسبت میلاد رسول اکرم، کد تخفیف: milad

ورود / ثبت نام

فیلم و مستند راز با ترجمه عالی the secret

تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۰

دانلود فیلم راز The Secret یا همان راز قانون جذب که در سال ۲۰۰۶ توسط خانم راندا برن (rhonda byrne) ساخته شد.

دانلود فیلم و مستند راز زبان اصلی زیر نویس فارسی  و دوبله فارسی از لینک های زیر

دانلود مستند راز زبان اصلی زیر نویس فارسی

دانلود مستند راز دوبله فارسی

دانلود کتاب صوتی راز

فیلم راز بنر

 

مستند راز یا فیلم قانون جذب یا همان قانون راز داستان شکل گیری جالبی دارد. خالق این اثر خانم راندا برن که متولد ۱۹۴۵ است، اصلیتی استرالیایی دارد. راندابرن که در دوران سخت زندگی خود بود و از نظر مالی وضیعت بسیار بدی داشت به صورت اتفاقی کتابی رو در دست دخترش میبینه که نظرش رو جلب میکند؛ این کتاب همان کتاب معروف علم ثروتمند شدن از واتلس بود. این کتاب داستان زندگی خانم راندا برن رو تغییر میدهد و بعد ها ایده ساخت فیلم قانون جذب یا همان مستند راز به ذهنش خطور میکنه و در نهایت در سال ۲۰۰۶ مستند راز به نمایش در می آید.

راندا برن قبل از فیلم و مستند راز

rhonda byrne is reading books

در مستند و فیلم راز خانم راندا برن ابتدا اینگونه شرح میدهد. یک سال قبل دنیا روی سرم خراب شده بود تا سرحد مرگ کار میکردم و زندگی خوبی نداشتم، در همین حین ناگهان پدرم فوت کرد. در ادامه هم روابط اجتماعی بسیار بدی پیدا کردم مثل این بود که هم چیز دست به دست هم داده بود که مرا زمین گیر کند؛ و از بین ببرد آن زمان اصلا فکرش را هم نمیکردم در دل عظیم ترین ناامیدی ها و سختی های زندگی ام عظیم ترین راز و موهبت پدیدار خواهد شود. بله درست است در همان روز ها گوشه چشمی از یک راز برای من نمایان شده بود شروع کردم به دنبال نشانه های  از این راز.

همان طور که راندا برن در فیلم  The Secret شرح میداد میگفت: هر چه جلوتر میرفتم رد پای این راز را بیشتر احساس میکردم نمی توانستم تصور کنم که چنین افراد سرشناسی از این راز خبر داشته باشند. آنها بزرگترین افراد تاریخ بودند چهره هایی مانند: افلاطون، شکسپیر، هوگو، بتهوون، لینکن، ادیسون و انیشتین و… شروع کردم به جستجو در اینترنت از افرادی که شاید این راز را بدانند در کمال تعجب افرادی که از این راز خبر داشتند؛ یکی پس از دیگری پدیدار شدند. اشخاصی مثل: استر هیکس، باب پراکتور، جو ویتالی، جک کنفیلد و …

فیلم راز چیست؟

Aladdin lamp

شاید کمی سر در گم شده باشید و بپرسید راز چیست؟ برایتان توضیح میدهم که خودم چگونه به راز پی بردم. همه ما با قدرتی نامحدود کار میکنیم، همه ما دقیقا خود را با یک قانون هدایت میکنیم قوانین طبیعی کائنات آنقدر دقیق است که ما را قادر به فرستادن به فضا میکند. بله میتوانیم انسانها را به کره ماه بفرستیم میتوانیم فرود فضا پیما را با کسری از ثانیه بر آورد کنیم این راز جهان هستی برای ما انسانهاست.

 

در فیلم راز تاکید کردیم که مهم نیست شما در کجای این جهان هستید و در چه خانه ای زندگی میکنید و یا چه شرایطی دارید. چیزی که مهم است این است که میتوانید از قانون راز بهترین استفاده را ببرید، در هر جای این کره خاکی که باشیم همگی با قانون راز (قانون جذب) سر و کار داریم. وقتی چیزی وارد زندگی شما میشود در واقع خود آن را وارد زندگی تان کردهاید و این پروسه به واسطه تصاویری که در ذهن میسازید و کم کم باورش میکنید اتفاق می افتد. پس حالا بگویید به چه چیزی می اندیشید تا از طریق قانون راز به شما بگویم چه چیزی در انتظارتان است.

 فیلم و مستند راز  به کارگردانی درو هریوت (به انگلیسی: Drew Heriot) ساخته شده و در سال ۲۰۰۶ فروشی بالغ بر ۳۰۰ میلیون دلار داشت.

فیلم راز یک مستد کامل برای اجرا در زندگی نیست

the secret Movie cd movie

فیلم یا مستند راز یک مجموعه کامل برای الگو برداری نیست. همانطور که خانم راندا برن در ابتدای فیلم راز هم توضیح میدهند به دنبال افرادی بود که قانون راز را میدانند و در قید حیات هستند؛ تا به نوعی این راز و قانون را برای خودش و همه کسانی که این فیلم را دیدند تایید کنند. بنابراین شما باید این قانون را به چشم یک علم فرا گرفتنی ببینید و  در این صورت است که زندگی زیبایی را برای خودتان خواهید ساخت.

درابتدای فیلم راز هم مستقیما خانم راندا برن توضیح میدهد که  قانون جذب یا همان قانون راز  از بدو خلقت وجود داشته است.  ولی افراد قدرتمند تمایلی به بازگو کردن و تایید آن ندارند اما برای کسانی که طالب کشف بودند این راز را کشف کرده و در زندگی به کار گرفتند؛ راز قانون جذب تمام لحظات زندگی شما را در بر گرفته و اگر آن را کامل درک کنید میبینید که دیگر یک راز نیست. ما بار ها در طول فیلم راز تاکید میکنیم که این یک قانون الهی است، مربوط به شخص یا گروهی نیست و در صورتی که آن را جدی بگیرید میتوانید به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید.

قانون راز که قانون کائنات است از طریق افکار و باورهای شکل گرفته شما کار میکند و این شما هستید که افکاری که در ذهنتان بر میگرید، در نتیجه با تقویت باور ها میتوانید بهترین شکل ممکن از این راز استفاده کنید.

قانون راز یعنی قانون ذهن و جهان هستی

bob proctor

فیلم و مستند راز نکات قابل تأمل زیادی دارد و یکی از آنها سخنان بی پرده باب پراکتور است؛ که میگوید: فکر میکنید چرا ۹۶ درصد درآمد جهان فقط برای یک درصد افراد است آیا این یک امر تصادفی است؟  خیر اینطور نیست آنها به رازی پی برده اند که اکنون با شما در میان میگذارم.

افرادی که در زندگی خود به ثروت  و موفقیت رسیده اند آگاهانه یا ناخود آگاه راز را به خدمت گرفته اند؛ آنها تمام مدت به فکر ثروت و نعمت های زندگی هستند. حتی اگر به زبان نیاورند و هیچ فکر مخالف دیگری به ذهنشان خطور نمیکند؛ آنها ممکن است حرف های من و شما را متوجه نشوند و یا حتی با دیدن مستند راز و شنیدن حرف های ما تعجب کنند، ولی قانون راز وجود دارد و زندگی همه ما به آن بسته است چه بپذیریم و چه نپذیریم همواره در حال استفاده از قانون راز هستیم.

خانم استر هیکس که یکی از برترین اساتید موفقیت و قانون جذب  است؛ در مستند راز میگوید: اکثر انسانهایی که در کنار ما در این سیاره زندگی میکنند خواسته ها و آرزوهای بزرگی دارند. ولی اگر از آنها بپرسید چه آرزویی داری به جای گفتن رویا هایشان میگویند: من نمیخواهم محتاج دیگران باشم یا من نمیخواهم در این شرایط کسل کننده زندگی کنم.

در واقع تمرکز آنها روی بدبختی است  به همین دلیل است که همیشه زندگی آنها مثل یک نوار ضبط صوت در حال پخش کردن آنچه در ذهن شان میگذرد است. در  این مستند اساتید همگی  اهمیت تمرکز در ذهن رو به شکلی دقیق توضیح میدهند و باور عمیقی دارند که هر آنچه رو که تو ذهن پرورش بدیم همان رو در دنیای واقعی خلق میکنیم.

اهمیت هدف گذاری از نگاه کوین ترودو

یکی از دلایل عدم موفقیت انسانها این است که نمیدانند چه میخواهند،

در سمینار دیگری به نام آرزوی تو دستور توست کوین ترودو درباره موفقیت میگوید زمانی که ما هدفی در زندگی نداریم جهان هم برای ما تصمیمی نمیگیرد و حتی اگر هدف مان شفاف هم نباشد باز هم یک جای کار در ذهن ما میلنگد.

همه متخصصان و اساتید موفقیت به این باور رسیده اند که هر آنچه به وسیله فکر در ذهن بکاریم ثمره آن را میبینیم.

خواه این فکر مثبت باشد خواه منفی، پس برای رسیدن به موفقیت همواره تصویری ذهنی خوبی از خود داشته باشید. چرا که تصویر ذهنی و تجسم چیزهای خوب ما را به سمت همان چیزهای خوب هدایت میکند.

موضوع اصلی مستند راز قانون جذب است.

قانون جذب میگوید:

فکر ما دارای نوسانات انرژی هستند و وقتی روی چیزی تمرکز میکنیم این انرژی را در اطرافمان پخش میکنیم. اگر این قانون رو دقیق مورد بررسی قرار دهید متوجه میشوید که دلیل موفقیت همه انسانهایی که میشناسید به این قانون ربط دارد. کوین ترودو حرف بسیار خوبی میزند میگوید اگر میخواهی چیزهایی که در زندگیت هست رو تغییر بدی اول فکر خودت رو باید عوض کنی.

مستند راز حرفش یک چیز است و آن این است که اگر بتوانید با استفاده از چیزهایی که یاد میگیرید اهداف و آرزوهای خود را به فکر قالب تان تبدیل کنید قانون راز شما را در مرحله دریافت قرار میدهد. این اصل در قانون راز یعنی افکار تبدیل میشوند به اجسام.

وقتی از راز آگاهی می یابید به همه سوال های شما پاسخ داده میشودهنگامی که درک عمیق تری از قانون جذب پیدا میکنید میتوانیدسوال کردن را به یک عادت تبدیل کنید هنگامی که این عمل را انجام میدهید پاسخ تمام سوالاتتان را دی میابید

با آرزوی موفقیت برای جادوی باور هایی عزیز


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

57 پاسخ به “فیلم و مستند راز با ترجمه عالی the secret”

 1. skakiba گفت:

  سلام طلب خیردارم براتمامی دست اندرکاران این سایت.ازهمتون میخام برای حل مشکلات من دعاکنید.سالهاست درجامیزنم و افسرده ترمیشم باز شروع میکنم ولی باز شکست….

 2. نیلوفر گفت:

  با تشکر از شما و تیم پر تلاش تون. این فیلم کامل دوبله نشده بود. یسری جاهاش کلا داشتن انگلیسی حرف میزدن و فارسی نبود 🙂

 3. محمد گفت:

  سلام وخسته نباشید من فیلم راز را شاید دهها بار دانلود کردم اماهمه ناقص بوده مثلا اخرین باری که دانلود کردم روی فیلم ۱۳۱دقیقه تایم زده فیلم باکمتر از ۴۰دقیقه ناتمام به پایان میرسه ویا قسمتهای از فیلم دوبله نشده الان هم متوجه نشدم که لینگ دانلود را چگونه بدست بیارم لطفا بیشتر رانمایی کنید باسپاس از زحمات شما

 4. مهدی گفت:

  سلامم سلامم عرض ادب خدمت بزرگواران و بل اخص جناب ادمین
  راستش من خودم بصورت ناخوداگاه این عملکرد هارو توی زندگیم حس کردم و میکنم ولی بصورت جامع بعد از خواندن کتاب قانون جذب کلا تفکراتم آمدیت و دلایل این
  احتمالات رو جستم
  حالا از شما بزرگوارن عزیز هم توصیه میکنم که بوخنین و ببینین بابا خیلییییی خوشحال باشین
  من ۱۶ سالمه و فردا تو سپاه استخدام میشم خب چطور منه ۱۶ ساله تونستم به هدفم برسم البته این هدف نیست برا سرگرمیمه
  ولی از شماها حتما توصیه میکنم بزور خودتون هم که شده خودتون باور داشته باشین
  شبتون مهدوی یا حق

 5. محمد فراهانی گفت:

  این کامل نیست من ۳۲ قسمت هر قسمت ۱ ساعت کامل ازش دارم اون دقیق و کامل راز هستش دوست عزیز

  • دوست من ، متاسفانه گاهی افراد سود جو به دلیل اگاهی نداشتن برخی علاقه مندان به این حوزه ، مستند های مختلف را به اسم راز به فروش میرسانند.مستند راز در سال ۲۰۰۶ تولید شد و فقط یک مستند به این اسم داریم . به طور مثال کسانی که راز را برای فروش گذاشته اند مستند از غیب چه میدانیم را به اسم راز ۲ شماره گذاری کرده اند که این مستند در سال ۲۰۰۴ تولید شده است و ما رایگان در سایت قرار دادیم . قضاوت با خود شما

 6. Nilufar گفت:

  بنظر من قانون جذب یکی از بهترین و بی نظییییر ترین نعمت هاییه که خدا بهمون داده…حتی تو قرآن هم درموردش صحبت شده…همه چیز از خداست فقط کافیه درخواست کنیم باور کنیم و در نهایت دریافت کنیم…خیییییلی ازتون ممنونم بابت این مستند.

 7. A گفت:

  همه جاحرف این هست که بخش ارتعاش فیلم راز وکتاب رازحذف شده
  خوب اگه اینطور نیست
  پس این حرفا از کجا میاد ؟

 8. عرفان گفت:

  آخه میگفتند صحبت های استر هیکس درباره قانون ارتعاش حذف شده…داخل این ویدیو هست؟

 9. Mahsa گفت:

  سلام
  این نسخه کامل و بدون سانسوره؟

 10. امیررضا گفت:

  من ی سوال برام پیش اومده خب پس به عنوان مثال اگه من صب تا شب تو خونه بمونم و با لذت و بار مثبت به ثروت و پول فکر کنم و هیچ تلاش فیزیکی برای بدست اوردنش انجام ندهم ایا من ثروتمند میشم؟

 11. زهرا گفت:

  سلام.مشکل من اینجاست که توی این دو ماه مونده به کنکور دست از تلاش کشیدن برداشتم و کاملا ناامیدم و تقریبا یک ماهه که از درس خوندن فاصله گرفتم و خودم مشغول دیدن فیلم و سریال های مختلف کردم.فیلم راز میگه که باید درمورد اون چیزی که میخوای فکر کنی و بهش اعتقاد داشتی اما با این شرایط راستش حتی نمیتونم هدفم رو تصور کنم و بهش فکر کنم.خلاصه اینکه اوضاعم خیلی خرابه دوست دارم برگردم به موقع هایی که به برنامه پایبند بودم و بهش عمل میکردم اما با این شرایط فکر نکنم محقق بشه. خیلی وقته که واقعا از ته دل نخندیدم و احساس افسردگی میکنم و من از اینکه درس نمیخونم خیلی ناراحتم….

 12. همایون گفت:

  درود
  برای دوستانی که تازه وارد این موضوع شدن باید بگم که مستند راز حرف‌های اصلیش از مجموعه کتاب‌هایی میاد به اسم «آموزه‌های آبراهام» نوشه‌ی «ایستر و جری هیکس» که به نظرم بهتره با کتاب اولشون به اسم «بخواهید و به شما داده می‌شود» شروع کنید. اسم اصلی کتاب «Ask and it’s given» هست که ترجمه‌هایی با اسم‌های دیگه هم می‌تونید ازش پیدا کنید. و همونطور که گفتم کتاب‌های متعددی نوشتن که باز هم به نظرم بهتره از همین کتاب شروع کنید.
  من خود کتاب راز رو نخوندم و فیلم رو ندیدم (الآن اومدم که دانلود کنم و ببینم) ولی هیچ وقت حرفای کسایی که درموردش حرف می‌زدن منو قانع نمی‌کرد که برم دنبالش و توی سری کتاب‌های «آموزه‌های آبراهام» که بعدا فهمیدم منبع همین کتاب و فیلم راز بودن، توضیحاتی دیدم که کاملا خوندنش رو به شما توصیه می‌کنم.
  خیلی ساده باید بگم که «برنده‌ها برد رو تصور می‌کنن و بازنده‌ها نباختن».
  تک‌تک کتاب‌هاشون مساله رو طوری باز می‌کنه که می‌فهمی کجای کار تصوراتت اشتباهه. پس پیش خودتون نگید که من خیلی دلم می‌خواست که فلان اتفاق بیوفته و نیوفتاد. شما نباختن می‌خواستید و باخت رو تصور کردید و باختید.

  اگر که کتاب «بخواهید و به شما داده می‌شود» رو بخونید، اول کتاب ادعاهایی می‌شه که شاید براتون پذیرشش سخت باشه (وجود راهنمایی به اسم آبراهام). اگر نمی‌تونید باور کنید لازمه که دو کتاب زیر رو بخونید.
  ۱- جهان هولوگرافیک نوشته مایکل تالبوت ( کتاب دیگه‌ای هم هست به اسم «ذهن هولوتراپیک» که می‌تونید بعد از این کتاب بخونیدش)
  ۲- سفر روح (نویسنده این کتاب آقای مایکل نیوتون، کتاب دیگه‌ای هم داره به اسم «سرنوشت روح» که اگه دوست داشتین می‌تونید در ادامه این رو هم مطالعه کنید ولی حتما «سفر روح» رو بخونید).

  دنیای عجیبی دور و اطرافمونه که چشمامون رو به روش بستیم.
  تازه می‌فهمید که اتفاقات عجیب غریب دور و اطرافتون دلیلش چیه.
  تازه می‌فهمید پس عدل خدا کجای این داستان خلقته ( چرا یه نفر معلول به دنیا میاد و یکی سالم، یکی پولداره یکی فقیر، یکی بهترین پدر و مادر دنیا رو داره، یکی معنی پدر مادر رو نمی‌فهمه)

 13. حسن عبدللهی گفت:

  سلام
  متشکرم که هر دو نسخه رو قرار دادید . خوب بود

 14. ترجمه تخصصی .. گفت:

  سلام. ببخشید لینک فایل ویدویی خراب هست مثل اینکه. پخش نمیشه

 15. آناهیتا گفت:

  با عرض سلام و احترام
  من از کجا میتونم مستند رازو به صورت کامل که ۲۷ ساعت و نیم رو پیدا کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
  با تشکر

  • سلام عزیزم فیلم و مستند راز فقط یک مجموعه است که کمتر از ۳ ساعته که در سال ۲۰۰۶ توسط راندا برن تولید شد باقی مستند ها ربطی این راز اصلی ندارد و در کل مجموعه هایی که به شکل مستند راز قانون جذب ارایه میشومند جنبه آموزشی ندارند

 16. کاربر 4813 گفت:

  سلام خسته نباشید میشه مستند Beyond The Secret رو هم لطف کنید بزارید؟

 17. مهرداد گفت:

  به نظر من که کلا اشتباه هست این مطالب
  بحث تاثیر دیدگاه و نگرش در روند زندگی بحث درستیه ولی این مستند داره کلا مردم رو گمراه میکنه و باعث کج فهمی مخاطب میشه
  نمرش ۰ هست

 18. علیرضا گفت:

  سلام واقعا دارم گیج میشم
  من با شوق و اشتیاق فراوان دنبال سفارش و قرار داد میرم و حتی تا مرحله اجرا هم پیش میرم ولی وسط کار به نحوی به هم میخوره و انجام نمیشه با وجود اینکه فکر منفی هم نمیکنم در موردش ولی کنسل میشه واقعا دیگه خسته شدم

  • سلام جناب علیرضا، از آنجا که فیلم راز بیشتر به منظور معرفی قانون جذب پرداخته و اصلا هیچ آموزش و تمرین کاربردی رو ارایه نمیده پیشنهاد میکنم شما درباره نظام باورها مطالعه کنید در واقع ما همان ارتعاشی را به کائنات و جهان ارسال میکنیم که در اعماق ناخودآگاهمون آن را باور کردیم.ابتدا مقاله باور چیست را بخوانید و سپس یک قلم و کاغذ تهیه کنید و افرادی که در شغل شما هستند و درآمد خیلی خوبی دارند را یادداشت کنید سعی کنید لیست را صادقانه بنویسید. موضوع بعدی هم شکر کذاری صادقانه است دقت کنید شکر گذاری علاوه بر اینکه تمرکز رو به داشته ها مون میبره، دکتر بروس لیپتون هم بر اساس آزمایشی بر روی سلول های مغز به این نتیجه رسیده که شکرگزاری باعث میشه ذهن به شکل بهتری کار کند و احساس کند جهان جای خوبی برای زندگی است در نتیجه کم کم باور های منفی را هم تغییر میدهد. موفق باشید

 19. شهاب گفت:

  سلام ،من فک میکنم مجموعه مستند راز یک شاهکار قرنه درسته که فقط به منظور اطلاع رسانی قانون جذب تولید شده ولی واقعا اون سالی که تولید شد استقبالی باور نکردنی داشت از سایت جادوی باور ممنونم به خاطر این همه حجم محتوای عالی که با کمترین هزینه در اختیار مردم قرار میدین البته منظور فیلم راز نیست چون ظاهرا این مستند رایگان هست موفق و پیروز باشید و با قدرت به کارتون ادامه بدین

 20. قانون جذب یک واقعیت غیرقابل انکاره

 21. Rf گفت:

  سلام مشخصه که یک سایت عالی دارین و آرزوی موفقیت برای شما دارم ولی یه سوال کلی دارم و در مورد کل انواع فایل های انگیزشی است چه عکس یا فیلم یا مقاله و…. از هر ناشری که است این جور چیزها داره جبر رو رد می کنه؟؟ مثلا تو کشور ایران با این همه فشار اقتصادی و بی برنامگی دولت یه طور هایی دهه های ۶۰و۷۰که بارها به نسل سوخته معروف شدند و بیکاری و بی پولی وحشتناکی و جنگ وتحریم تجربه کردند مثلا هر روز به خودت حس خوب بدی نون و آب میشه یه کار درست و حسابی میشه این فایل ها عالیه ولی واقعا اگه فرصتی برای داده شدن و آزمایش شدن باشه نه اینکه قبل از امتحان ردت کنن و به قول معروف فرصت برابر نباشه وازهر لحاظ تحریم باشی پیشنهاد میکنم مستند فرار مغزها یا میراث آلبرتا و مستندمهندس جمشید آریان مهر مخترع خودرو های الکتریکی هوشمند رو نگاه کنید اونا دیگه تو کارکردن و هوش و استعداد آخرش بودن که گفتن بابا نمیتونیم اینجا نمیشه حالا چه برسه به من نه شما یا افراد مخاطب این سایت خودم رو میگم که بخوام زندگی ام رو تغییردهم که عددی نیستم برید جلو سفارت خونه ها که غوغاست برای دریافت ویزا و الفرار خلاصه تا پول و پارتی و پر رویی بر ایران حکم فرمایی میکنه مدام مردم افسرده تر و خشن تر میشن نمونه اش مردم تهران کرج یا کمی با اغراق شهرهای بزرگتر که در وسایل نقلیه عمومی باهم حرف نمیزنن چه برسه به هم لبخند بزنن و از این قانون و انرژی مثبت لذت ببرن مدیر محترم نظرم رو تایید کن اگه نکردی حداقل خودت بخون ولی برام مثل روز روشنه که همه ما وشما که به این جور فایل ها علاقه داریم و گوش میدیم و می‌بینیم دوست داریم که موفق ومثبت باشیم یاعلی.

  • سلام جناب رامین ، فیلم راز یک مستند در ابعاد تبلیغات و اطلاع رسانی برای وجود قانونی به نام قانون جذب است . آموزش ها و دوره هایی رو که در سایت داریم به صورت تخصصی این موضوع رو آموزش میدهند .درباره فشار اقتصادی و تحریم و غیره هم که فرمودین ارتعاش مثبت برای کسی نون و آب نمیشه دقیقا درست فرمودین . دقیقا قرار هست که با مدیریت قدرتمندی که دارد انجام میشود مردم روز به روز گرفتار باشند و این دلیل هم کاملا منطقی است . قرار نیست به کسی علم و موفقیت آموزش بدهد. اتفاقا قرار است که بخش نامریی وجود انسان را روز به روز بی اهمیت تر جلوه بدهند تا به اهداف مدیریتی خود برسند و این موضوع در ابعاد جهانی هست و ابدا ارتباطی با کشور ما ایران یا حتی کشور های جهان سوم ندارد. در بخشی از دیدگاه تون هم به افردا نخبه اشاره کردین که اصلا این موضوع هیچ ارتباطی دال بر اینکه این افراد درک کاملی از این قوانین دارند رو شامل نمیشود.وقتی شخصی در یک زمینه به آگاهی میرسد در اون بخش زندگی راحت تر و بهتری را تجربه میکند و این مهم فقط با مطالعه های گوناگون میسر است که این موضوع هم در ایران کمی جدی گرفته نمیشود و میانگین سالانه مطالعه در کشورمان بسیار پایین است. به هر ترتیب ممنون از وقتی که گذاشتین و این دیدگاه رو ثبت کردین امیدوارم موفق و شاد باشید.

 22. منیره گفت:

  سلام من بارها در زندگیم قبل از اینکه از قانون جذب چیزی بدانم از آن بهره برده ام و فوق العاده است با تشکر

 23. یک آدم کاملا خوشبخت گفت:

  سلام خسته نباشید روزهای عالی و خوبی رو براتون میبینم طبق راااااز
  من در یک بحران بسیار بزرگ به سر میبرم…….میبردم.اما به طور اتفاقی که الان بهش میگم به طور غیر اتفاقی و با خواست خودم و با قانون کشش کتاب راز به دستم رسید.الان حالم خیلی خوبه شاید یک هفته قبل دقیقا بر عکس بودم نه تنها حالم خوب نبود بلکه خیلیییی بد بودم شرایط روحی اصلا خوبی نداشتم.اما الان با اینکه مشکلم حل نشده بهتره بگم با اینکه وضعیت خارجیم از لحاض فیزیکی هیچ تغییری نکرده.اما حالم خیلی خوب است.و ایمان دارم میدونم که بهترین روزها رو دارم سپری میکنم و سپری خواهم کرد.زندگی آن گونه که دوست دارم برایم رقم خواهد خورد.
  سپاس از همه کسانی که راز را دارن به همه و همه انتشار میدن.

 24. Arash گفت:

  سلام خسته نباشید من میخواستم بدونم که چرا لنک دانلودی وجود نداره؟

 25. جایینو گفت:

  از سایت خوب تان ممنونم ! جالب بود !

 26. کاربر 3647 گفت:

  سلام.. میشه راهنمایی کنید فایل طرز فکر ما جهان ما را می‌سازد کجاست

 27. جالب بود ! سپاس از اطلاعات تان !

 28. کاربر 4084 گفت:

  هیچ لینکی زیر کادر لینکهای دانلود مستقیم وجود نداره

 29. کاربر 3853 گفت:

  هیچ لینک دانلودی برای من ظاهر نمیشه ممنون میشم بررسی بفرمایید

 30. کاربر 3853 گفت:

  سلام وقت بخیر ممنون از زحماتتون مستند راز به طور کامل ۳۰ ساعته – ۸۶ دقیقه نیست

  • سلام دوست عزیز

   فیلم یا مستند راز خانم راندا برن فقط یکبار در سال ۲۰۰۶ ساخته شده و مدت آن ۹۰ دقیقه است. به طور مثال مستندی که به نام راز ۲ در ایران در سایت ها قرار دارد اسم اصلی فیلم
   (از غیب چه میدانیم) هست. بسیاری از سایت ها برای جلب توجه کاربر از راز ۳۰ ساعته صحبت میکنند.

 31. محسن گفت:

  سلام
  ممنون از سایت خوب و مفیدتون
  اینکه میگن فیلم راز در اصل ۳۰ ساعته رو لطفا یک توضیحی بدید آیا حقیقت داره یا نه
  توی سایتهای دیگه راز ۱ و راز ۲ راز۳ و … گذاشتن چیه؟

 32. ابوالفضل عباسی گفت:

  سلام براتون زندگی عالی و درخور تصور آزرو می کنم روزهای خوب و بی نظیری پیش رو دارید

 33. مرسده گفت:

  سلام این چه جور ترجمه شده همش انگلیسیه زیر نویس بقدری ریز و ناخواناست ادم بیزار میشه لطفا دوبله فارسی راز و بذارین ممنون

 34. کاربر 3108 گفت:

  عالی بود عالی
  مرسی برای سایت بی نظیرتون

 35. ملیح گفت:

  من امروز خیلیییی روز بدی داشتم چون همسرم کاملا بی دلیل رفته و دادخواست طلاق داده در حالیکه ما حتی زیر یک سقف هم نرفتیم، دستتون درد نکنه فیلم رو گذاشتین و دارم دانلود میکنم که ببینم و امروزم روز هشتم کتاب هستم، و به این باور رسیییییییدم که منو همسرم هیچوقت از هم جدا نمیشیم و این یک شرایط بحرانیو زودگذره و میگذره و ما شاد کنار همیم، دیدن این فیلم رو دقیییقا تو همین روز به فال نیک میگیرمو دستتون رو میبوسم ?????

  • سلام

   امیدوارم بهترین اتفاق ممکن براتون بی افته و لازمه این هم احساس خوب است –
   بعد از فیلم راز هم یک کلیپ ۲۵ دقیقه ای در سایت به صورت دوبله رایگان منتشر شده به نام :
   طرز فکر ما جهان اطراف ما را میسازند این رو هم حتما ببینید و بشنوید – ممنون از نظری که دادین

  • رها گفت:

   امیدوارم اتفاقات خوب بیوفته براتون ولی اشتباه شماهم همینجاست ک نمیتونید فردی رو جذب کنید و بابد بدونید ک شاید اتفاق خوبه با جدایی شما بیوفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone