پشتیبانی در تلگرام

دفتر پشتیبانی


فیلم و مستند راز با ترجمه عالی the secret

59,584
نام مربی : راندا برن
موضوع : مستند ، فیلم راز
نوع محتوا : سمینار تصویری
زبان : زیرنویس فارسی
مدت زمان : 86 دقیقه
فرمت محتوا : MP3

دانلود فیلم راز The Secret یا همان قانون جذب که در سال ۲۰۰۶ توسط خانم راندا برن rhonda byrne ساخته شد.

دانلود فیلم و مستند راز زبان اصلی زیر نویس فارسی از لینک بالا رایگان

مستند راز یا فیلم قانون جذب یا همان قانون راز داستان شکل گیری جالبی دارد. خالق این اثر خانم راندا برن که متولد ۱۹۴۵ است، اصلیتی استرالیایی دارد. برن که در دوران سخت زندگی خود بود و از نظر مالی وضیعت بسیار بدی داشت به صورت اتفاقی کتابی رو در دست دخترش میبینه که نظرش رو جلب میکند؛ این کتاب همان کتاب معروف علم ثروتمند شدن از واتلس بود. این کتاب داستان زندگی خانم راندا برن رو تغییر میدهد و بعد ها ایده ساخت فیلم قانون جذب یا همان مستند راز به ذهنش خطور میکنه و در نهایت در سال ۲۰۰۶ مستند راز به نمایش در می آید.


 راندا برن قبل از فیلم و مستند راز


rhonda byrne is reading books

در مستند و فیلم راز خانم راندا برن ابتدا اینگونه شرح میدهد. یک سال قبل دنیا روی سرم خراب شده بود تا سرحد مرگ کار میکردم و زندگی خوبی نداشتم، در همین حین ناگهان پدرم فوت کرد. در ادامه هم روابط اجتماعی بسیار بدی پیدا کردم مثل این بود که هم چیز دست به دست هم داده بود که مرا زمین گیر کند؛ و از بین ببرد آن زمان اصلا فکرش را هم نمیکردم در دل عظیم ترین ناامیدی ها و سختی های زندگی ام عظیم ترین راز و موهبت پدیدار خواهد شود. بله درست است در همان روز ها گوشه چشمی از یک راز برای من نمایان شده بود شروع کردم به دنبال نشانه های  از این راز.

همان طور که راندا برن در فیلم  The Secret شرح میداد میگفت: هر چه جلوتر میرفتم رد پای این راز را بیشتر احساس میکردم نمی توانستم تصور کنم که چنین افراد سرشناسی از این راز خبر داشته باشند. آنها بزرگترین افراد تاریخ بودند چهره هایی مانند: افلاطون، شکسپیر، هوگو، بتهوون، لینکن، ادیسون و انیشتین و… شروع کردم به جستجو در اینترنت از افرادی که شاید این راز را بدانند در کمال تعجب افرادی که از این راز خبر داشتند؛ یکی پس از دیگری پدیدار شدند. اشخاصی مثل: استر هیکس، باب پراکتور، جو ویتالی، جک کنفیلد و …


فیلم راز چیست؟


Aladdin lamp

شاید کمی سر در گم شده باشید و بپرسید راز چیست؟ برایتان توضیح میدهم که خودم چگونه به راز پی بردم. همه ما با قدرتی نامحدود کار میکنیم، همه ما دقیقا خود را با یک قانون هدایت میکنیم قوانین طبیعی کائنات آنقدر دقیق است که ما را قادر به فرستادن به فضا میکند. بله میتوانیم انسانها را به کره ماه بفرستیم میتوانیم فرود فضا پیما را با کسری از ثانیه بر آورد کنیم این راز جهان هستی برای ما انسانهاست.

در فیلم راز تاکید کردیم که مهم نیست شما در کجای این جهان هستید و در چه خانه ای زندگی میکنید و یا چه شرایطی دارید. چیزی که مهم است این است که میتوانید از قانون راز بهترین استفاده را ببرید، در هر جای این کره خاکی که باشیم همگی با قانون راز (قانون جذب) سر و کار داریم. وقتی چیزی وارد زندگی شما میشود در واقع خود آن را وارد زندگی تان کردهاید و این پروسه به واسطه تصاویری که در ذهن میسازید و کم کم باورش میکنید اتفاق می افتد. پس حالا بگویید به چه چیزی می اندیشید تا از طریق قانون راز به شما بگویم چه چیزی در انتظارتان است.

فیلم و مستند راز  به کارگردانی درو هریوت (به انگلیسی: Drew Heriot) ساخته شده و در سال ۲۰۰۶ فروشی بالغ بر ۳۰۰ میلیون دلار داشت.

[irp posts=”5613″ name=”کوین ترودو | آرزوی تو دستور توست | دوبله فارسی”]


فیلم راز یک مستد کامل برای اجرا در زندگی نیست


the secret Movie cd movie

فیلم یا مستند راز یک مجموعه کامل برای الگو برداری نیست. همانطور که خانم راندا برن در ابتدای فیلم راز هم توضیح میدهند به دنبال افرادی بود که قانون راز را میدانند و در قید حیات هستند؛ تا به نوعی این راز و قانون را برای خودش و همه کسانی که این فیلم را دیدند تایید کنند. بنابراین شما باید این قانون را به چشم یک علم فرا گرفتنی ببینید و  در این صورت است که زندگی زیبایی را برای خودتان خواهید ساخت.

درابتدای فیلم راز هم مستقیما خانم راندا برن توضیح میدهد که  قانون جذب یا همان قانون راز  از بدو خلقت وجود داشته است.  ولی افراد قدرتمند تمایلی به بازگو کردن و تایید آن ندارند اما برای کسانی که طالب کشف بودند این راز را کشف کرده و در زندگی به کار گرفتند؛ راز قانون جذب تمام لحظات زندگی شما را در بر گرفته و اگر آن را کامل درک کنید میبینید که دیگر یک راز نیست. ما بار ها در طول فیلم راز تاکید میکنیم که این یک قانون الهی است، مربوط به شخص یا گروهی نیست و در صورتی که آن را جدی بگیرید میتوانید به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید.

قانون راز که قانون کائنات است از طریق افکار و باورهای شکل گرفته شما کار میکند و این شما هستید که افکاری که در ذهنتان بر میگرید، در نتیجه با تقویت باور ها میتوانید بهترین شکل ممکن از این راز استفاده کنید.


قانون راز یعنی قانون ذهن و جهان هستی


bob proctorفیلم و مستند راز نکات قابل تأمل زیادی دارد و یکی از آنها سخنان بی پرده باب پراکتور است؛ که میگوید: فکر میکنید چرا ۹۶ درصد درآمد جهان فقط برای یک درصد افراد است آیا این یک امر تصادفی است؟  خیر اینطور نیست آنها به رازی پی برده اند که اکنون با شما در میان میگذارم.

افرادی که در زندگی خود به ثروت  و موفقیت رسیده اند آگاهانه یا ناخود آگاه راز را به خدمت گرفته اند؛ آنها تمام مدت به فکر ثروت و نعمت های زندگی هستند. حتی اگر به زبان نیاورند و هیچ فکر مخالف دیگری به ذهنشان خطور نمیکند؛ آنها ممکن است حرف های من و شما را متوجه نشوند و یا حتی با دیدن مستند راز و شنیدن حرف های ما تعجب کنند، ولی قانون راز وجود دارد و زندگی همه ما به آن بسته است چه بپذیریم و چه نپذیریم همواره در حال استفاده از قانون راز هستیم.

خانم استر هیکس که یکی از برترین اساتید موفقیت و قانون جذب  است؛ در مستند راز میگوید: اکثر انسانهایی که در کنار ما در این سیاره زندگی میکنند خواسته ها و آرزوهای بزرگی دارند. ولی اگر از آنها بپرسید چه آرزویی داری به جای گفتن رویا هایشان میگویند: من نمیخواهم محتاج دیگران باشم یا من نمیخواهم در این شرایط کسل کننده زندگی کنم.

در واقع تمرکز آنها روی بدبختی است  به همین دلیل است که همیشه زندگی آنها مثل یک نوار ضبط صوت در حال پخش کردن آنچه در ذهن شان میگذرد است. در  این مستند اساتید همگی  اهمیت تمرکز در ذهن رو به شکلی دقیق توضیح میدهند و باور عمیقی دارند که هر آنچه رو که تو ذهن پرورش بدیم همان رو در دنیای واقعی خلق میکنیم.

اهمیت هدف گذاری از نگاه کوین ترودو

یکی از دلایل عدم موفقیت انسانها این است که نمیدانند چه میخواهند، در سمینار دیگری به نام آرزوی تو دستور توست کوین ترودو درباره موفقیت میگوید زمانی که ما هدفی در زندگی نداریم جهان هم برای ما تصمیمی نمیگیرد و حتی اگر هدف مان شفاف هم نباشد باز هم یک جای کار در ذهن ما میلنگد.

همه متخصصان و اساتید موفقیت به این باور رسیده اند که هر آنچه به وسیله فکر در ذهن بکاریم ثمره آن را میبینیم. خواه این فکر مثبت باشد خواه منفی، پس برای رسیدن به موفقیت همواره تصویری ذهنی خوبی از خود داشته باشید. چرا که تصویر ذهنی و تجسم چیزهای خوب ما را به سمت همان چیزهای خوب هدایت میکند.

موضوع اصلی مستند راز قانون جذب است. قانون جذب میگوید: فکر ما دارای نوسانات انرژی هستند و وقتی روی چیزی تمرکز میکنیم این انرژی را در اطرافمان پخش میکنیم. اگر این قانون رو دقیق مورد بررسی قرار دهید متوجه میشوید که دلیل موفقیت همه انسانهایی که میشناسید به این قانون ربط دارد. کوین ترودو حرف بسیار خوبی میزند میگوید اگر میخواهی چیزهایی که در زندگیت هست رو تغییر بدی اول فکر خودت رو باید عوض کنی.

مستند راز حرفش یک چیز است و آن این است که اگر بتوانید با استفاده از چیزهایی که یاد میگیرید اهداف و آرزوهای خود را به فکر قالب تان تبدیل کنید قانون راز شما را در مرحله دریافت قرار میدهد. این اصل در قانون راز یعنی افکار تبدیل میشوند به اجسام؛ با آرزوی موفقیت برای جادوی باور هایی عزیز

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
26 نظرات
 1. ملیح می گوید

  من امروز خیلیییی روز بدی داشتم چون همسرم کاملا بی دلیل رفته و دادخواست طلاق داده در حالیکه ما حتی زیر یک سقف هم نرفتیم، دستتون درد نکنه فیلم رو گذاشتین و دارم دانلود میکنم که ببینم و امروزم روز هشتم کتاب هستم، و به این باور رسیییییییدم که منو همسرم هیچوقت از هم جدا نمیشیم و این یک شرایط بحرانیو زودگذره و میگذره و ما شاد کنار همیم، دیدن این فیلم رو دقیییقا تو همین روز به فال نیک میگیرمو دستتون رو میبوسم 🙏🌹🌹🌹🌹

  1. جادوی باور می گوید

   سلام

   امیدوارم بهترین اتفاق ممکن براتون بی افته و لازمه این هم احساس خوب است –
   بعد از فیلم راز هم یک کلیپ ۲۵ دقیقه ای در سایت به صورت دوبله رایگان منتشر شده به نام :
   طرز فکر ما جهان اطراف ما را میسازند این رو هم حتما ببینید و بشنوید – ممنون از نظری که دادین

  2. رها می گوید

   امیدوارم اتفاقات خوب بیوفته براتون ولی اشتباه شماهم همینجاست ک نمیتونید فردی رو جذب کنید و بابد بدونید ک شاید اتفاق خوبه با جدایی شما بیوفته

 2. heminsatya می گوید

  عالی بود عالی
  مرسی برای سایت بی نظیرتون

  1. جادوی باور می گوید

   ممنون از توجه تون موفق باشید و پیروز

 3. مرسده می گوید

  سلام این چه جور ترجمه شده همش انگلیسیه زیر نویس بقدری ریز و ناخواناست ادم بیزار میشه لطفا دوبله فارسی راز و بذارین ممنون

 4. ابوالفضل عباسی می گوید

  سلام براتون زندگی عالی و درخور تصور آزرو می کنم روزهای خوب و بی نظیری پیش رو دارید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام آقای عباسی ممنون از نظر لطف شما.

 5. محسن می گوید

  سلام
  ممنون از سایت خوب و مفیدتون
  اینکه میگن فیلم راز در اصل ۳۰ ساعته رو لطفا یک توضیحی بدید آیا حقیقت داره یا نه
  توی سایتهای دیگه راز ۱ و راز ۲ راز۳ و … گذاشتن چیه؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من . ممنون از لطف شما

   راستش فیلم یا مستند راز خانم راندا برن فقط یکبار در سال ۲۰۰۶ ساخته شده و به هیچ عنوان نسخه های دیگری ندارد. به طور مثال مستندی که به نام راز ۲ در ایران در سایت ها قرار دارد اسم اصلی فیلم{ از غیب چه میدانیم} هست که احتمالا هفته آینده در سایت در بخش مشترکین ویژه منتشر میشود

 6. peyda می گوید

  سلام وقت بخیر ممنون از زحماتتون مستند راز به طور کامل ۳۰ ساعته – ۸۶ دقیقه نیست

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست عزیز

   فیلم یا مستند راز خانم راندا برن فقط یکبار در سال ۲۰۰۶ ساخته شده و مدت آن ۹۰ دقیقه است. به طور مثال مستندی که به نام راز ۲ در ایران در سایت ها قرار دارد اسم اصلی فیلم
   (از غیب چه میدانیم) هست. بسیاری از سایت ها برای جلب توجه کاربر از راز ۳۰ ساعته صحبت میکنند.

 7. peyda می گوید

  هیچ لینک دانلودی برای من ظاهر نمیشه ممنون میشم بررسی بفرمایید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام ، این ویدیو رایگان هست . دکمه دانلود دقیقا زیر ویدیو قرار دارد .

 8. f.aleshams می گوید

  هیچ لینکی زیر کادر لینکهای دانلود مستقیم وجود نداره

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من، لینک زیر کلیپ تصویری هست میتونید دانلود کنید

 9. تجهیزیار می گوید

  جالب بود ! سپاس از اطلاعات تان !

 10. Shabgardtanha می گوید

  سلام.. میشه راهنمایی کنید فایل طرز فکر ما جهان ما را می‌سازد کجاست

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من ، در بخش محتوای رایگان سایت هست همون بخش که مستند راز قرار دارد

 11. جایینو می گوید

  از سایت خوب تان ممنونم ! جالب بود !

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من پیشنهاد میکنم راز ۲ رو هم ببینید .

 12. Arash می گوید

  سلام خسته نباشید من میخواستم بدونم که چرا لنک دانلودی وجود نداره؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام جناب آرش لینک دانلود فیلم راز با کیفیت اصلی زیر ویدیو قرار دارد

 13. یک آدم کاملا خوشبخت می گوید

  سلام خسته نباشید روزهای عالی و خوبی رو براتون میبینم طبق راااااز
  من در یک بحران بسیار بزرگ به سر میبرم…….میبردم.اما به طور اتفاقی که الان بهش میگم به طور غیر اتفاقی و با خواست خودم و با قانون کشش کتاب راز به دستم رسید.الان حالم خیلی خوبه شاید یک هفته قبل دقیقا بر عکس بودم نه تنها حالم خوب نبود بلکه خیلیییی بد بودم شرایط روحی اصلا خوبی نداشتم.اما الان با اینکه مشکلم حل نشده بهتره بگم با اینکه وضعیت خارجیم از لحاض فیزیکی هیچ تغییری نکرده.اما حالم خیلی خوب است.و ایمان دارم میدونم که بهترین روزها رو دارم سپری میکنم و سپری خواهم کرد.زندگی آن گونه که دوست دارم برایم رقم خواهد خورد.
  سپاس از همه کسانی که راز را دارن به همه و همه انتشار میدن.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام عزیزم – خدارو رو شکر که شرایط خوبی دارید پیشنهاد میکنم علاوه بر مستند راز – کتاب های خانم استر هیکس رو هم مطالعه کنید

 14. منیره می گوید

  سلام من بارها در زندگیم قبل از اینکه از قانون جذب چیزی بدانم از آن بهره برده ام و فوق العاده است با تشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 درصد تخفیف ویژه عید قربان کد تخفیف ( eyd)با هزینه یک کتاب بی نهایت دانلود کنید
+