25 درصد تخفیف خرید اشتراک به مناسبت میلاد رسول اکرم، کد تخفیف: milad

ورود / ثبت نام

چشم سوم چیست؟ آموزش بازکردن چشم سوم

تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۹

احتمالا شما هم تا به حال کلمه چاکرا چشم سوم یا آجنا به گوشتان خورده است و شاید با خود اندیشه اید که کاربرد چشم سوم چیست و در صورت فعال شدن آجنا چه اتفاق مثبتی می افند .
چشم سوم علاوه بر بالا بردن اعتماد به نفس کاربرد های بسیاری دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

در این مقاله از سایت موفقیت و انگیزشی جادوی باور اطلاعات جامعی از چشم سوم (چاکرا ششم) در اختیار علاقه مندان قرار داده ایم با ما همراه باشید

محتویات

منظور از چاکرا چشم سوم(آجنا) چیست؟

منظور از چاکرا چشم سوم(آجنا) چیست؟

از گذشته دور چشم سوم یا آجنا که یکی از چاکراهای بدن (چاکرا ششم) است مورد توجه فرهنگ ها و اقوام مختلف بوده است و بسیاری از افراد داشتن این ویژگی را قابل احترام میدانستند.

امروزه و با گذشت زمان چشم سوم را ، غده صنوبری نیز میگویند اما مرصوم ترین واژه در بین مردم همان چشم سوم یا آجنا (چاکرا ششم) است .

مکان چشم سوم کجاست؟ چشم سوم در وسط پیشانی قرار دارد و به عقیده دانشمندان و عرفای شرقی چشم سوم  به شکل یک لوبیا است که با کمک آن انسان میتواند کار هایی انجام دهد که هرکسی قادر به انجامشان نیست!

از جمله از این کار ها میتوان به امکان صحبت با موجودات دیگر و اجنه یا خواندن ذهن افراد و … اشاره کرد که از دست یک انسان معمولی بر نمی آید.

پاکسازی چشم سوم

کاربرد چشم سوم چیست؟

انسان بلافاصله بعد از باز شدن چشم سوم خود ، شروع به صحبت با روح خود میکند و میتواند با جهان ماورائی نیز ارتباط برقرار سازد. البته این نیاز به تمرین های مخصوصی دارد تا چشم سوم تحریک شده و شروع به کار کند و در نهایت قدرتش افزایش یابد!

شاید از خود بپرسید که اصلا کاربرد چاکرای چشم سوم چیست و یا چشم سوم چه کاربردی دارد ؟
چشم سوم وسیله ای است برای پیش بینی، آینده نگری، روشن بینی، پیشگویی و … که بدون استفاده از دو چشم جسم انجام میشود. روشن بینی به معنای دریافت و تجزیه و تحلیل اطلاعات بدون استفاده از چشم جسمی می باشد.

در طول تاریخ افراد زیادی ادعا کرده اند که چشم سومشان باز است و مردم را مشغول به خرافات چشم سوم کرده اند که هیچ کدام واقعیت نداشته و تنها همان (ادعا) باقی مانده اند!

چشم سوم در اسلام

چشم سوم در اسلام
نماز خواندن و عبادت خداوند میتواند در دراز مدت باعث باز شدن چشم بصیرت یا همان چشم سوم شود. هنگام سجده کردن به قسمت پیشانی ما که آجنا نیز در همان جا قرار دارد ، فشار می آید و اگر با چشمان خود به بینی مان نگاه کنیم ، فشار بیشتری به چشم سوم خود می آوریم و این در دراز مدت میتواند چشم بصیرت مارا باز کند! اگر میخواهید بدانید حکم چشم سوم در اسلام چیست به زیر توجه کنید:
اگر فردی که دارای چشم سوم باز است، از آن در راه درستی استفاده کند و تن به خواسته های شیطانی و نفسانی خود ندهد، از نظر اسلام هیچ گونه مشکلی وجود نخواهد داشت.

چشم سوم در قرآن نیز وجود دارد!
خداوند در آیه ۲۲ سوره قاف می فرماید:
تو در غلفت از این بودی پس ما پرده را برداشتیم و چشمانت تیزبین شد.

خداوند در این آیه می فرماید پوششی وجود دارد که مانع دید بیشتر شما می شود. مثلا پوششی که نمی گذارد انسان بهشت و جهنم را ببیند و آن را تصور کند! اگر این پوشش برداشته شود انسان میتواند از گذشته و آینده خود به راحتی باخبر شود.

خداوند در قسمتی دیگر در قرآن کریم می فرماید : ان تتقوا الله یجعل لکم فرقانا «هر کس تقوا پیشه کند خداوند به او فرقان (قدرت تمیز بین حق و باطل) عطا مى‏کند».

از اینجا میتوان اطمینان یافت که دو چشم انسان توانایی دیدن هر چیزی را ندارند و انسان با استفاده از چشم سوم خود است که میتواند همه چیز را ببیند . این با استفاده از پیشه کردن تقوا و اطاعت خداوند طی مدتی طولانی به دست می آید و به انسان قدرت زیادی را میدهد.

پیامبر در مورد اطاعت از خداوند می فرماید:
اظهار دوستی نکرد بنده من به چیزی دوست داشتنی تر از آنچه واجب کردم بر او، و او با نوافل به سوی محبت من می آید تا این که من نیز او را دوست بدارم. پس هنگامی که او را دوست بدارم شنوایی او می باشم آن گاه که می شنود و بینایی او می باشم آن گاه که می بیند و زبان او می باشم آن گاه که سخن می گوید و دست او می باشم آن گاه که ضربه می زند و پای او می باشم آن گاه که راه می رود، هنگامی که به درگاه من دعا کند اجابت می کنم و اگر از من درخواست کند به او می دهم.

در جایی هم در مورد اطاعت از خدا آمده است:
از زمانى که حیات بشرى در این کره خاکى شکل گرفته، همیشه سؤال مهمى ذهن او را مشغول ساخته که هدف از خلقت انسان و مجتمع بشرى چیست؟ آیا زندگى همین جلوه صورى و ظاهرى آن یعنى خوردن و خوابیدن و شهوت رانى کردن است؟ یا در پشت این حرکات، غایتی رفیع و هدفی بلند خوابیده است، در ادامه همین تفکرات و تاملات است که مى‏توان دریافت که ارسال پیامبران الهى آن هم در تمام عصرها به چه جهت و هدفى بوده است، آیا پس از این عالم خاکى، جهان دیگرى که در آن به اعمال مردم رسیدگى مى‏شود، نخواهد بود؟ دراین صورت هر لحظه با تصور مرگ و نابودى، زندگى در کام انسان تلخ شده و با هر تأملى در عاقبت کار خود پشتش خواهد لرزید و دستش به هیچ کارى نخواهد رفت .

آموزش بازکردن چشم سوم

A woman dresses her third eye

یکی از کم خطر ترین راه های باز کردن چشم سوم پاکسازی چاکراهای دیگر بدن همراه با چاکرا چشم سوم است افرادییکه برای باز کردن چشم سوم از مدیتیشن مخصوص به چاکرا ها و در کنار آن از تمرینات سبک در رابط با پاکسازی و فعال سازی چشم سوم و دیگر چاکرا ها میکنند رضایت بیشتری دارند
پس باز کردن چشم سوم نیاز به تمرین و تکرار دارد که در زیر به معرفی روش های باز کردن چشم سوم میپردازیم. البته بهتر است قبل از اعمال روش ها، به پیش یک استاد چشم سوم بروید تا در باز کردن چشم سوم و فعال کردن آن به شما کمک کند.

۱-استفاده از روش مالش:

ابتدا انگشت اشاره خود را بگیرید و سپس در خلاف عقربه های ساعت به دور چشم سوم خود بچرخانید . این کار را به مدت ۵ تا ۱۰ ثانیه انجام دهید.
با این کار چشم سوم شما بیدار خواهد شد و احساس هایی خواهید داشت.
سپس چشمان خود را ببندید و یک کره ی چشم را در وسط دو چشم خود تجسم کنید. سپس با استفاده از آن چشم به بالا و پایین، چپ و راست نگاه کنید و سپس چرخش از پایین به بالا و بالا به پایین را انجام دهید و سپس با آن چشم چند پلک بزنید.
بعد از اینکار احساساتی در ناحیه وسط ابروهایتان ایجاد میشود که به معنی تحریک چشم سوم شما است.
این تمرین را به مدت چند هفته انجام دهید تا به مرور زمان قدرت چشم سوم خود را افزایش دهید و قدرت های عجیبی به دست بیاورید.

۲- استفاده از تکنیک ۲.۴۷۸:

این تکنیک باید در یک مکان بسیار آرام و ساکت انجام شود. نفس عمیق بکشید تا احساس تغییر یافته ای مثل خلسه را به وجود بیاورید.
ابتدا به مدت ۴ ثانیه از سوراخ های بینی نفس بکشید و سپس ۷ ثانیه نفس خود را نگه دارید و بعد به مدت ۸ ثانیه هوارا از طریق دهانتان بیرون دهید . هنگام انجام این کار حتما زبانتان را پشت دندانهایتان قرار دهید. هنگامی که به آرامش روحی رسیدید به چشم سوم خود نگاه کنید. حتما تغییری احساس خواهید کرد. این تمرین را در ابتدا ۲ دقیقه در روز انجام دهید و سپس و به مرور زمان آن را افزایش دهید .

۳- استفاده از روش مراقبه EMDR:

این روش از مدت ها پیش برای رفع اختلالاتی مثل افسردگی و اضطراب به کار میرفته است و امروزه نیز از جمله روش هایی است که برای باز کردن چشم سوم یا همان آجنا استفاده می شود. البته همانطور که در بالا گفته شد مراقبه و مدیتیشن چاکرا های بدن و چشم سوم مخصوص است که توسط افراد آگاه به این موضوع ارایه میشود
این روش برای افرادی که به طور منظم نرمش و ورزش می کنند بسیار آسان خواهد بود و می تواند مورد استفاده آنان قرار گیرد.

۴- محل زندگی تان را از رنگ بنفش و آبی پر کنید:

رنگ چاکرای ششم ترکیبی از آبی و بنفش است که که رنگی نیلی را به وجود می آورد . شما باید با افزودن این رنگ ها به محیط زندگی خود ، چشم ششم خود را تقویت کنید و به مرور زمان باعث فعال کردن چشم سوم خود شوید .
به عنوان مثال میتوانید لباس خود را از رنگ بنفش تشکیل دهید و از جواهراتی مثل گردنبند و دستنبند به رنگ آبی استفاده نمایید .

۵- برای باز کردن امواج مغزی تلاش کنید:

به طور مستمر روی امواج های مغزی خود مثل آلفا و تتا تمرین کنید و سعی کنید که آنهارا حفظ نمایید . با این کار بخش های مختلف مغز شما تقویت میشود و میتواند باعث باز کردن چشم سوم شما شود . این روش نیز بهتر است در حضور یک استاد چشم سوم انجام شود.

۶- خانه خود را از بوی خوش پر کنید:

یکی دیگر از راه هایی که برای باز کردن چشم سوم مفید است، پر کردن خانه و محل زندگی تان از بوهای معطر و خوشبو است. سعی کنید همیشه وسایل و لباس ها و حتی بدن خودتان را با استفاده از روغن های معطر خوش بو نمایید. به عنوان مثال می توانید از روغن ها و عطر های زیر استفاده کنید: میتوانید از صندل استفاده نمایید، استفاده از بابونه رومی یا آلمانی بسیار عالی است، گریپ فروت نیز میتواند به شما کمک شایانی نماید، از جوز هندی نیز میتوانید استفاده کنید

۷-از میوه ها و سبزیجات استفاده کنید:

در برنامه غذایی روزانه خود ، میوه ها و سبزیجات به رنگ ابی و بنفش را بی افزایید تا باعث تثویت چاکرای ششم خود شوید و چشم سوم خود را تقویت کنید . استفاده از آب میوه هایی مثل آب انگور یا بلک بری میتواند بسیار برای شما مناسب باشد . در زیر به معرفی بهترین میوه ها و نوشیدنی ها برای باز کردن چشم سوم میپردازیم :
حتما از کشمش سیاه استفاده کنید
بلوبری یکی از موادی است که بسیار میتواند کمک کننده باشد
بلک بری را حتما در برنامه غذایی خود بگنجانید
بادمجان نیز خواص زیادی برای فعال کردن چشم سوم شما دارد
استفاده از آلو برقان نیز بسیار مفید است
سبزی رنگین کمان را نیز استفاده کنید
چغندر هم بسیار عالی و مفید است

۸- از یوگا استفاده نمایید:

حتما از یوگا و فواید آن شنیده اید . این ورزش بی نظیر میتواند در فعال کردن چشم سوم شما نیز مفید باشد ! در این ورزش حرکاتی انجام میشود که برای باز کردن چشم سوم بسیار خوب است مثل : تنفس، تمرکز و حرکت بدنی .
در زیر بهترین حرکاتی که میتوانید انجام دهید را معرفی میکنیم :
قهرمان نشسته
بایستید و تا نصفه روبه جلو خم شوید
در حالت بچه قرار بگیرید
در حالت سگ مانند به صورت روبه پایین قرار بگیرید
ایستادن بر شانه نیز خوب است

نشانه های باز شدن چشم سوم چیست؟

نشانه های باز شدن چشم سوم چیست؟

اگر تمرینات فعال کردن و پاکسازی چشم سوم را انجام داده باشید ، ممکن است دنبال نشانه های باز شدن چشم سوم خود باشید . خرافات چشم سوم فراوان است که در زیر با توضیح کامل بر این خرافات پایان میدهیم . در زیر به معرفی ۱۰ تا از نشانه های باز شدن چشم سوم میپردازیم.

۱- احساس خستگی و فشار بین دو ابرو دارید:

از آنجایی که چشم سوم (آجنا) بین دو ابرو قرار دارد ، هنگامی که چاکرای ششمتان درحال باز شدن باشد ، احساس فشار و درد و یا حتی خستگی در این ناحیه خواهید داشت . حتی ممکن است گاهی اوقات در این ناحیه احساس گرمای شدیدی داشته باشید .

۲- به فردی دوراندیش تبدیل می شوید:

با باز شدن و فعال شدن چشم سوم ، شما قدرت دوراندیشی زیادی خواهید داشت . از اتفاقات آینده باخبر خواهید شد و میتوانید آنان را تجزیه و تحلیل نمایید . همچنین قبل از به وجود آمدن مشکلات از آنان با خبر میشوید و قادر هستید چیز هایی را ببینید که هرکسی قادر به دیدنشان نیست !
میتوانید از تجربیات قبلی تان بهترین استفاده را ببرید و از آنان جهت حل مشکلات خود استفاده نمایید .

۳-حساسیتتان نسبت به نور بیشتر می شود:

اگر چشم سوم فعالی داشته باشید ، توانایی درک نور ها در شما تا حد بسیار زیادی افزایش خواهد یافت و شما میتوانید رنگ هارا تا عمق بیشتری ببینید . رنگ هارا به شکل ستاره و یا مدور خواهید دید و حتی میتوانید نور را در پشت ابر نیز ببینید !

۴- داشتن احساسی متفاوت:

با باز شدن چشم سوم خود ، قدرت تفکر و اندیشه تان نیز افزایش یافته است و ممکن است تغییراتی در اخلاق و رفتار و یا حتی خلق و خوی شما ایجاد شود . مثلا ممکن است قبلا از دیدن و تجربه کردن چیزی لذت برده باشید ولی الان آن یک چیز معمولی برایتان باشد . یا ممکن است غذایی که قبلا دوست داشتید برایتان دیگر لذت بخش نباشد .
هیچ کس دلیل این تغییرات را نمیداند اما چیزی که میدانیم این است که در هر صورت تغییراتی در ویژگی های روحی افراد رخ میدهد و این بخشی از ویژگی های چشم سوم (آجنا) است

۵-افزایش و بیشتر شدن سردرد:

این یک تجربه سخت است . کسی که قبلا آجنا (چشم سوم) را تجربه نکرده و اقدامی هم برای باز کردن چشم سوم انجام نداده باشد ، در ابتدای راه سردردی شدید خواهد داشت که به مروز زمان برطرف خواهد شد . دلیل سردرد هم فشاری است که چاکرای ششم بین دو ابرو ایجاد کرده است .

۶-قادر هستید ذهن مردم را بخوانید:

در گذشته شما قادر بودید فقط ظاهر آدم هارا ببینید ، اما الان میتوانید به صورت باطنی نیز افراد را مشاهده کنید و افرادی که به ظاهر خوب و با ایمان هستند را شناسایی کرده و نقاب آنان را بردارید .
حتی میتوانید قبل از اینکه کسی از شما سوالی کند ، جواب آن را حدس بزنید و اورا به حیرت وا دارید !

۷- رژیم غذایی تان تغییر خواهد کرد:

بعد از باز شدن چشم سوم ، هوش و تفکر شما بسیار گسترش یافته است و شما نسبت به چیزی که میخورید کاملا آگاهید . مغز شما هنگام تغذیه به شما هشدار میدهد که آیا این غذا مفید است یا مضر ؟ خوب است یا بد ؟
شما اطلاعات کاملی در مورد بدن خود دارید و میدانید چه سمومی در جسمتان وجود دارد و سعی میکنید به صورت کاملا سالم تغذیه کنید و جسم خود را در سلامت کامل نگه دارید .

آیا باز شدن چشم سوم خطر دارد؟

شاید از خود بپرسید که خطرات فعال بودن چشم سوم چیست و یا مشکلات باز شدن چشم سوم چه میتواند باشد؟ در زیر به صورت کامل و مفصل درباره چشم سوم و خطرات آن میپردازیم .
 1. استفاده بیش از حد انرژی توسط چاکرای فوقانی:

  با باز شدن  فقط چشم سوم شما و بسته بودن دیگر چاکراهای بدن ، انرژی زیادی به ناحیه فوقانی شما فرستاده می شود و می تواند باعث اختلالاتی مانند: سردرد و میگرن و همچنین سردرگمی و واپاشی شود . در نتیجه حتما قبل از پاکسازی و فعال کردن آن چاکراهای دیگر را به ترتیب پاکسازی کنید ترتیب پاکسازی چاکراهای دیگر به شرح زیر است
  ۱-چاکرای ریشه
  ۲-چاکرای خاجی
  ۳-چاکرای شبکه خورشیدی
  ۴- چاکرای قلب
  ۵- چاکرای گلو
  ۶- چاکرا چشم سوم یا آجنا
  ۷- چاکرا تاجی

 2. با بازشدن هر یک از این چاکراها که از چاکراهای اصلی بدن هستند اتفاقات خوبی در انتظار شما خواهد بود
 3.  می تواند باعث ترس و دلهره شود:

   اگر چشم سوم شما به زور باز شود و فقط یکی از چاکراها باز باشد ، دیگر نمیتوانید فقط ارواحی که کائنات تعیین کرده اند را ببینید! توجه کنید که این در صورتی خواهد بود که عجولانه آجنا را مجبور به باز کردن کنید. و تمرینات دیگر چاکراها را انجام ندهید

 4.  نمی توانید قدرت آن را درک کنید:

  چون چشم سوم ما قدرت فراوانی دارد و با دو چشم دیگر قابل مقایسه نیست، شما نمیتوانید قدرت آن را درک کنید!
  شما با استفاده از آجنا خواهید توانست تصویر‌سازی کنید، رویاپردازی کنید و همچنین صداهایی را بشنوید که تا قبل از این نمیتوانستید بشنوید!

 5.  میتواند باعث کم ارزش دیدن خودتان شود:

  شما با چشم سوم میتوانید چیز هایی ببینید که بسیار با دیده های قبلی تان فرق دارد. این می تواند باعث شود که شما خودتان را بدون آن فردی کم ارزش ببینید .

 6.  در صورت عدم تسلط، به غلط خواهید افتاد:

  اگر چشم سومتان به صورت اصولی باز نشده باشد میتواند به جای کمک به دید شما، اطلاعات غلطی از محیط اطراف به شما بدهد که باعث نا امیدی شما می شود.

 7. ممکن است انرژی تان به سرعت تخلیه شود:

  اگر توانایی کنترل قدرت خود را نداشته باشید و روش استفاده درست از آن را فرا نگرفته باشید، ارواح شرور برای تامین انرژی خود به شما رجوع خواهند کرد و در این صورت انرژی تان به سرعت تخلیه خواهد شد.

 8.  امکان دارد صداهای بلندی بشنوید:

  با باز شدن چشم سومتان ممکن است صداهای بسیار بلندی بشنوید که در انتهای شب بیشتر و بیشتر خواهند شد.

 9.  ممکن است باعث مشکلات روحی شود:

  هنگامی که چشم سوم شما باز شود، به صورت عجیبی علمتان افزایش خواهد یافت و این ممکن است هنگام صحبت با دیگران باعث مشکلاتی شود. مثلا اگر با فردی که دارای چاکرای ششم بازی است صحبت کنید، ممکن است دچار سردرد شوید. دلیلش هم کشش زیاد انرژی توسط آجنا است.

 

 


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

170 پاسخ به “چشم سوم چیست؟ آموزش بازکردن چشم سوم”

 1. Alireza گفت:

  سلام من میخواستم این کار رو انجام بدم دیدم ی فردی نوشته که ۱۳ سال دارن و شما نوشتید که اصلا واسشون خوب نیست و این کار رو انجام ندن،من سوالم این بود که ی فرد ۱۷ساله میتونه انجام بده؟

 2. TSM گفت:

  سلام اقا محمد من فکر می کن شما ممکنه مدیوم باشیدالبته مطمعن نیستم اخه چند تا از علاعم مدیوم بودن رودارید توی گوگل سرچ کنید علاعمش رو ببینید اگه چند تا از اون علاعم رو داشته باشید مدیوم هستید واینکه احساس بلعیده شدن می کنید ممکنه برای این باشه که ارواح خبیس از شما تغذیه می کنند که اگه دلیلش این باشه با وضو گرفتن می تونید از این کار جلو گیری کنید

 3. TSM گفت:

  سلام دوستان من می خوام چشم سومم رو باز کنم ولی یه جایی خوندم که اگه بیش از حد باز بشه ممکنه جن و… می تونه تو زندگی دخالت کنه می خواستم بدونم چی کار کنم تا به این حد نرسه لطفاراهنماییم کنید ممنون

 4. thr گفت:

  سلام دوستان من تازه این مقاله رو خونده بودم و علاقه زیادی برای فعال کردن چشم سوم داشتم می خواستم بهتون بگم که به هیچ وجه این تمرینات رو الان انجام ندید چون من جاهای دیگه هم مطلب خوندم و متوجه شودم که وقتی میگن چشم سوم رو به زور باز نکنید یعنی اول باید از چاکرای اول شروع کنید به پاکسازی و فعال کردنشون تابرسید به چاکرای ششم چون در غیر این صورت چشم سوم رو به زور باز کردید و این باعث می شه چیز هایی از کاعنات و… ببینید که هیچ وقت دوست ندارید اون هارو ببینید اگه علاقه دارید چشم سوم رو باز کنید از چاکرای اول شروع کنید به پاکسازی تا به چاکرای ششم برسید

 5. حسین گفت:

  چشم سوم!
  چون قدرت درک شو نداریم این اسمو براش انتخاب کردیم..
  درحالیکه همون ارتباط با اجنه هست. ما باید از قوانین پیروی کنیم دسترسی بیشتر به چیزایی که نباید بیشتر بدونیم عوارض بدتری به همراه داره که میشه به خودکشی از ترس و وحشت هنگام خواب که صداهای عجیبی دریافت میکنیم و دیدن اجنه که اگه ساختار بدنی و روحی ما باهاش ناسازگار باشه بهمون آسیب برسونه اشاره کرد…
  خلاصه حتی به نمایش گذاشتن این مسیج برای افراد معمولی نادرسته به چیزی که هستیم قانع باشیم

 6. یگانه گفت:

  سلام من اولش خیلی دوست داشتم چشم سومم باز بشه چون چیزی راجب عواقب بدش نمیدونستم ولی حالا میترسم من چندوقت پیش مدیتیشن انجام میدادم به مدت زیاد در روز و اثارشم خیلی زود مشاهده کردم و وقتی متوجه خطرناک بودنش شدم ولش کردم
  الان چن وقتی هست ک دوباره شروع کردم برای آرامش ذهنم و نمیخوام چشم سومم باز بشه باید چیکار کنم؟

 7. رضا گفت:

  سلام خدمت تمامی کسانی ک این مطلب رو میخونن
  باید بگم فکر های غلطی راجب چشم سوم وجود داره چاکرا ها چرخه های انرژی هستند که مسدود شدن و هر کدام در یک کالبد انسان هست مثلا در کالبد فیزیکی فقط چاکرای ریشه وجود داره و به ترتیت ک هفتمین چاکرا در اخرین کالبد(کیهانی)انسان قرار گرفته و باز بودن انها چیزی نیس که بشه گفت حس خوشایندی نسبت به دنیای اطراف و دیگر موجودات داریم.
  باز بودن چشم سوم انقد علائم اشکاری داره که نمیشه گفت سردرد یا خواب های عجیب باز بودن اونو توصیف کرد.
  برای اینکه شما ششمین چاکرا رو باز کنید باید با کالبد ۶ ارتباط برقرار کنید برای اینکار تو گوگل سرج کنید و همچیزو در موردش بخونید هنگامی که شما قوی ترین ارتباط ذهنی با ناحیه اجنا و کالبد ششم رو تجربه کنید اونو تحریک میکنید و اون خودشو نشون میده معمولا در تاریک ترین جای ممکن این ارتباط قوی تر میشه و هنگامی که تحریک بشه میشه حسش کرد میشه پلک زدنشو حس کرد و ترس عجیبی در بدن ایجاد کرد اما بعد از اون راحت تر میشه بقیه چاکرا هارو باز کرد چون میشه اونا رو دید و حس کرد فقط بازکردن چاکرایی سخته که نشه حسش کرد یا اصلا ندونی کجاس یا واقعیه ولی با بازکردن همه چاکرا ها هر کدوم حواس مربوط به خودشو داره مثل حواس ۵گانه که فقط مربوط به بدنه فیزیکیه هر ۶ بدن دیگه هم حواس خودشو داره فقط میخوام اینو بگم که همه افکاری که چاکرا ها باعث اعتماد به نفس و حس خوشایند به زندگی میشه غلطه چاکرا ها دستگاهی هستن که میشه از روحی که خدا به ما داده استفاده کرد

 8. nn گفت:

  سلام خسته نباشید
  من خیلی دوستدارم چشم سومو باز کنم و ۳ هفتس ک این تمرینات رو انجام میدم و وسط پیشونیم واقن درد زیادی داره چشم سومم داره باز میشه؟

 9. ابوالفضل گفت:

  سلام ایا با چشم سوم میشه جواب سوالات درسی رو حل کرد

 10. محمد گفت:

  سلام عرض ادب بنده یه سره مشکلات دارم که کنترلی روشون ندارم نمی دونم مربوط به چاکرا ها ست یا چی ولی من نصفه شبا ناخوداگاه بیدار میشم و بعضی موجوادت میبنم بنظرتون از چسم سومه ؟
  و همیشه تو مغز سوت میکشه صدای مثل فرکانس وقتی تمرکز میکنم بیشتر بیشتر میشه و جوری که احساس معلق شدن بهم دست میده و من نمی تونم تمرکزمو حفظ کنم
  و هر وقت که چشامو میبندم احساس میکنم داره بعلیده میشم و احساس سقوط کردن تو چاه چیزی بهم دس میده ممنون میشم اگه چیزی از حرفام متوجه شدید کمکم کنید و هروقت که تمرکز میکنم ترس و لرزش کل بدنمو میگیره نمی تونم چشامو بسته نگهدارم

 11. یوسف گفت:

  سلام آیا چشم سوم را میتوان بست و اگر بسته شود برای همیشه بسته میشود یا به راحتی میتوان بازش کرد ممنون میشوم بگید

 12. تینا گفت:

  عذاب ؟؟
  من هم سن توعم و می خوام این کارو بکنم
  می تونی ذهن افردا و بخونی

 13. مارال گفت:

  من چهارده سالمه چشم سومم بازه یعنی اتفاقی میخواد بیفته میفهمم خیلی چیز ها هم برام بی ارزش شده صدا و موجودات هم میبینم تو خواب هامم اینده رو میبینم یا ایینکه جاایی رو یا خونه ای که دوست دارم ببینم چه شکلیه و به اونجا برمو تو خواب دیدم و وقتی جزعیاتشو برا صاحب خونه تعریف کردم دقیقا درست بوده و سردرد هم بیشتر وقت ها میگیرم و در تلاش اینم که قوی ترش کنم از چیزی نمیترسم ولی عذاب میبینین خود به خود

 14. خوب گفت:

  چاکراا فعال و باز هستند ازتون خواهش میکنم یادبدید حتا اگه چند سال تول بکشه هستم

 15. خوب گفت:

  اماده ام چشم سوم خودم رو باز کنم اموزش بدید

 16. ماهان گفت:

  اون گوی داخل فیلم یه جوریه فکر کنم فوتوشاپ است

 17. Amir گفت:

  سلام تو یه زمینه نیاز به یه راهنمایی دارم راستش من سیدم و به گفته اقوام و مادربزرگو پدربزرگم جدم سنگینه و یه نوع جن زن دارم که باهاش رابطه برقرار میکنم تو گاهی شبا به طور اتفاقی و علائم دیگش هم اینه یه نفر انگار دو دستی به بیضم فشار میاره هرچی داد میزنم صدامو کسی نمیشنوه پیش اشخاص زیادی رفتم که ۴نفرشون دعا نویس بودن که مشکلمو حل کنن یکیش هم حاج اقایی بود که کتاب قران برام باز کرد و خلاصه راهایه زیادی رفتم ولی هنوزم رفع نشده به شدت از تاریکی میترسم حتی تو ماشین وقتی تنهام خواستم مشکلمو در میون بزارم تا دوستان ببینده اطلاعاتی در این مورد دارن.مرسی از سازنده وبلاگ جادویه باور چون واقعا جالب بود

 18. شریف گفت:

  سلام به همه دوستان من ۱۹سامه و میخوام چشم سومم رو باز اما نمیدونم چیطوری باز کنم و تمرینات را از کجا شروع کنم لطفا بهم بگین چیکار باید بکنم که چشم سومم رو باز کنم و تشکر فراوان از همه دوستان

 19. raya گفت:

  من اینقدر جگر نیمه پز خوردم چشم برزخیم بسته بشه ولی فاییده نداشت واقعیت رو بصورت هشدار بصورت فیلم کوتاه میبینم بیشتر سنگین و بی حالم و هر بار ی دشمن بدام طلسم وجادو میکنه باطل که میکنم دوباره یکی دیگه راه پیدا میکنه اینا از طرف شیطانه که دشمنی با من داره چند سالی هست یه پرده خاکی مزاحم دیدم شده که با مدیتیشن با شمع اومد نمیدونم ساعتش نحس بوده اینجور شدم میخو ام پاکسازیش کنم لطفا راهنمایی کنید🙏

 20. رضا شعرا گفت:

  سلام ؛ باز کردن چشم سوم بدون هدف روشن و بدون داشتن زمینه مانند پریدن در دریا از یک ارتفاع زیاد بدون داشتن مهارت کافی در شنا است . هر کسی ممکن است ادعا کند من شناگر ماهری هستم ولی شنا کردن در دریا با شنا کردن در استخر بسیار متفاوت هست . کسانی که کنجکاو هستند و یا تمایل به باز کردن آجنایشان در چنین شرایطی میکنند انتظار غرق شدن را در آن دریایی که پریده اند داشته باشند . بهتر است کمی بگذرد به رشد ذهنی و عاطفی کافی برسیم ، مراحل رشد معنوی را شروع بکنیم بعد اگر به صورت غیر ارادی چشم سوممان باز نشده بود ؛ اقدام به فعال کردن آن بکنیم . چون بعد از باز شدن ، دریایی از اطلاعات و آگاهی که منشأ کیهانی دارد به سراغ شخص می آید و اگر او آمادگی کافی برای دریافت و پردازش اطلاعات را نداشته باشد به سمت تاریکی و سقوط پیش خواهد رفت . در این صورت ممکن است وارد دنیای اجنه و … غیره شود و آنها شروع به دادن اطلاعات غلط به او کنند . چون آنها ذاتا از انسانها متنفر هستند . لطفا هر کسی پیش خودش این تحلیل را داشته باشد که حرکت به سمت نور بهتر است یا به سمت تاریکی : الله ولی الذین آمنوا یخرجهم من الظلمات الی النور و الذین کفروا أولیاوهم الطاغوت یخرجونهم من النور الی الظلمات

 21. حجی گفت:

  با تشکر از مطالب خوبی که در اختیار گذاشتین و یک چیز رو بگم که ماده فلوئور برای چشم سوم خیلی ضرر داره و باعث جرم بستن چشم سوم میشه که ت خمیر دندان و مواد های اطرافمان زیاد ب کار رفته مواظب باشین دیگه از این ماده دوری کنید

 22. Mohammadsadeq گفت:

  سلام
  نمیدانم چرا ولی نمیدانم چرا صحنه های تکراری خیلی خیلی زیاد میبینم
  یا این اتفاق نمی افتد یا اینکه خیلی خیلی زیاد برام اتفاق میافتد هر وقت اینجور میشم خیلی عصبانی میشوم خلقم بهم میخوره خیلی ناراحت میشوم نمیدانم چرا دست خودم نیست
  از طرفی دیگه انگار جادو ام کردند هرجا میخوام برم سر کار دقیقه نود بهم میخوره یا هرجا میخوام برم خواستگاری بهم میخوره
  غیراز اون از همه بد تر این هست که نمیدانم چرا یه فرد مد نظری که روابطمان بهم خورده چند سالی هست که از فکرش نمیتونم بیام بیرون خیلی عجیبه

 23. مبینا گفت:

  من جنوروح نمیبینم هیچیم راجبش نمیدونستم تاامروز😐ولی میتونم اتفاقایی ک میخواد بیفتروبگم ن دراون حدولی مثلاهمیشه وقتی میخوادمهمون بیادخونمون میتونم بفهممو اینوهوای خونمون تشخیص میدم😐😐وخواب هامم ب واقعیت تبدیل میشهو شایدمسخره باشه ولی توبچگیمم همیشه ازهواوستاره هامیتونستم بفهمم امروزروزخوبیه یابد…

 24. آاا گفت:

  سلام من از بچگی میتونستم جنها رو ببینم و چیزهای دیگه که کسی باور نمیکرد حتی مامان و بابام الان من با این چشم سوم اشنا شدم میخواستم بپرسم که میتونم غیر فعالش کنم من از بچگیم نقشی درباز شدنش نداشتم حتی در باره این موضوعات اطلاعاتی نداشتم؟
  خسته نشدم که بگم اذیت میکنه و میترسم و…اما میخوام عادی باشم یا اینکه بشه کلا اطین وضعیت دربیام یا حتی راهکاری برای اینکه جنها ازم دور شن..

 25. 00mong00666 گفت:

  سلام یکی دیگه از راهای باز کردن چشم سوم که به مشکل بر نخوره یاد گیریه یوگا با این روش میتونید به روح خود تسلط پیدا کنید و باور داشته باشید که چشم سوم وجود دارد با این روش میتوانی بدون خطر چشم سوم خود را باز کنید اماضمانتی ندارد که بدون خطر باشد چون برای اجنه مانند منبع انرژی هستید

 26. پیمان گفت:

  یکی از عرفا برای بستن چشم سومش از یه استاد سوال میکنه، اون جواب میده چشم برزخی باز کردنش سخته ولی بستنش راحته (درست برعکس حرف شما) و توصیه میکنه بهش که برای بستنش گوشت گوساله رو تو فضای باز رو آتیش بپزه و بخوره. اون بنده‌ی خدا میگه با اولین لقمه‌ای که خوردم بسته شد.
  گفتم اینو بذارم که به کاربران بگید استفاده کنن، که اگه این درست باشه برعکس حرف شما ثابت میشه و بستنش راحت تر از باز کردنشه

 27. فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید . من چند وقتیه راجع به چاکرا ها میخوندم که این مطلب شما رو راجع به چشم سوم دیدم، متوجه شدم که گفتین باز شدن آجنا مربوط به سر درد و اینا میشه ،منم یه مدتیه (حدودا ۲ ماه فکر کنم ) یه درد و فشار همیشگی بین دوتا ابرو هام و کلا سرم دارم ربطی هم به این که خسته باشم یا نه نداره همیشه هست (البته یه مواقعی فشارش کمتره) میخواستم ببینم این ربطی به آجنا داره؟ یعنی داره باز میشه؟
  چون من خودم هیچ اقدامی در این باره انجام ندادم و از طرفی هم نمی خوام این اتفاق بیفته چون به درسم لطمه می زنه ، ممنون میشم اگه یه راهکار بگین بهم که جلوی باز شدنش رو بگیرم

 28. رضا گفت:

  سلام.
  باز کردن چشم سوم، سن خاصی نیاز داره؟ منظورم اینه که محدوده سنی خاصی نیاز داره یا نه؟

 29. چشم ۳ گفت:

  اگه به فردی که چشم‌سومش فکر میکنه باز شده دارو های ضد روان گردانی بدی دیگه توهماتش حذف میشه…
  افرادی که این توهم هارو دارن میتونن به یک روانشناس خوب مراجعه کنند…

 30. Black WiN گفت:

  من ۱۵ سال دارم و دستی در احضار و جادو دارم و پیش استادم د سن ۹سالگی ابتدا با تلپاتی انرژی جذب کردم
  چشم سوم هم بازه اما نه با این چرت و پرت هایی که شما گفتید
  برای این کار باید خیلی تلاش کرد
  فکر نکنید من یه احمقم که دارم شما رو گول میزنم
  من جادوگر هستم

 31. تتلیتی گفت:

  من خیلی علاقه دارم که چشم سوم مو باز کنم الان فقط همون مالش وسط ابرو رو انجام دادم احساس سردرد میکنم و اینکه وسط ابرو هام دارکشیده میشه
  بعد اون صدا های بلندی که گفتید واقعا میشنویم پس چطور میشه خوابید بعد اون صداها وحشتناک نیست
  تتلو هم چشم سومش بازه من اگه تونستم بازکنم و زنده موندم درست باز کردم آخه من چیکار کنم با این چشم هرچی فکر میکنم میبینم فقط همون رویا بافی و میتونم انجام بدم😂😂😂😂😂😂😂😂

 32. امیر حسین گفت:

  سلام راستش بعضی از مطالبتون ک زائقه ادم عوض میشه یا محل چشم سوم پیشونی ادم درد بسیار میگیره درسته ولی باز کردن چشم سوم ک تو یکی از نظر ها هم خوندم با کمک‌ اجنه صورت میگیره ک شما اشارتون این بود ک ادم با روح‌ خود ارتباط میگیره بنظرم ولی بسیار سختو طاقت فرساس ذهنه ادم کاملا‌ ب هم میریزه و اون اجنه کاملا ب ادم مسلط هستن و با کوچیک ترین فکر بد یا هر چیزی ب طور نا‌خدا گاه ذهن ادم کاملا بهم میریزه و راحت تر بگم بسیار قفل میشه در بعضی مواقع من چشم باز ندارم ولی بنظرم تا حدودی پیش‌ رفتمو ازین چیزا‌ مطمئنم‌ چون ب نظرم‌ با اون شخص جن یا روح خودم ب قول شما صحبت کردم من از وقتی مطمئا این موضوع‌ شدم که یک روز شک کردم و کارایی کردم ک داشت از بدنم خارج میشد و کاملا متوجه‌ شدم ک ادم بطوری جن زده میشه در صورتی ک کاریت ندارن ولی بسیار باهات کار دارن و فقط با فکر‌ ادم بازی میکنه مثلا ب چیزی نا خدا گاه فکر میکنم انجام‌ میشه ولی ب صورتی نیست که کاری که میخوام رو انجام‌ بدن‌ و بنظرم ذهنو نا خداگاه‌‌ ب چالش میکشند و وقتی ازین چالشایه فکری بشه بیرون اومد‌ ذهن بازو ادم اگاهو چشم باز میشه ولی چون نمیشه راجبش چیزی دونست میترسم ک ابدی باشه و باید با تمرکز بخوام ک چشمم باز بشه ک شما اشاره ای داشتید ک خوب نیست چشم زودتر باز بشه بنظرتون من باید چیکار کنم

 33. حنانه گفت:

  سلام من وقتی مقالتون رو خوندم فهمیدم که چشم سوم من خیلی وقت هست که باز شده بدون اینکه کار هایی رو که گفته باشید انجام بدم چشم سوم من باز بود و حتی قدرت های ماورایی هم دارم

 34. محمد گفت:

  اقا من ی سوال دارن لطفا راهنمایی کنید تو بعضی از سایتا نوشته بود ک دقتی چشم سوم باز بشه با روح خود میتوانیدصحبت کنید من فک کنم چشم سومم فعاله اما نمیتوانم با روحم صحبت کنم اما دلیل اینکه میگم چاکرای ششم من فعاله اینه ک دیشب صداهای وحشتناک میشنیدم برای مثال صدای پاره شدن فرش خیلی خیلی طبیعی بود اما وقتی نگاه کردم همه چی سر جایش بود لطفا راهنمایی کنید

 35. k.tataloo گفت:

  اهنگ تتلو میخونی😂😂😂😂😂اهنگ عجب خخخخ
  چشم سوم همراه با اهنگ تتلو
  عجب دریای سحر امیزیه غم های عالم
  ……

 36. Ali گفت:

  اگرم چشم سوم درست باشه قطعا با ورزش های فیزیکی باز نمیشه😂
  مگه نمیگین چشم سوم مربوط به روح و بعد معنوی ادمه؟خب ورزش کردن که مال بعد فیزیکه ادمه !!
  بعد چطور میشه که بعضیا با یوگا چشم سومشون باز میشه؟!!!!!😐😐
  عجب بابا عجب

 37. Ali گفت:

  ورزش های مغز و پرورش مغز خیلی معقول تر از پرورش چشم سوم هست
  راجب قدرت مغز هم سرچ کنین
  چون افرادی هستن که با اختیار خودشون و ورزش مغز تونسن ب کارایی مغزشون کمک کنن ولی کسی نبوده که با ورزش کردن و تمرین کردن چشم سوم خودشو رو باز کنه این نعمت یا خدادادیه ینی از همون بگی یام که طی عبادت طولانیو خالصانه و انجام چیزایی که خدا گفته براش باز شده

  این قدرت چشم سوم دقیقا همون چیزایی که تو فیلمlucy راجبع قدرت مغز گفتنه
  دقیقا همونایه
  پس پرورش مغز خیلی معقول تر و قابل باورتره
  و اینکه میگن دیدن ارواح و اجنه اینا فقط مال افراد جن گیر و کسایی ک با اجنه ارتباط دارنه ..
  فیلمlucy راجبع قدرت مغز تو سفر ب اینده کنترل تمام اعضای بدن دیدن درون بدن افراد مثل قلب جریان خون و…
  اینها همه تا ۲۰% واقعی و بیشتر ا ۲۰%طبق فرضیه
  با توجه به قدرتی که خدا ب انسان داده اتفاق افتادن هیچ کدوم ازین مطالبی ک اینجا گفتین بعید نیست
  فعلا خودتون رو با چشم سوم گول نزنین
  #فعلا چون هنوز هیچی مستندی و هیچی سندی برای چشم سوم نیس
  شاید همون قدرت عقل باشه شایدم …

 38. Ali گفت:

  ورزش های مغز و پرورش مغز خیلی معقول تر از پرورش چشم سوم هست
  راجب قدرت مغز هم سرچ کنین
  چون افرادی هستن که با اختیار خودشون و ورزش مغز تونسن ب کارایی مغزشون کمک کنن ولی کسی نبوده که با ورزش کردن و تمرین کردن چشم سوم خودشو رو باز کنه این نعمت یا خدادادیه ینی از همون بگی یام که طی عبادت طولانیو خالصانه و انجام چیزایی که خدا گفته براش باز شده

  این قدرت چشم سوم دقیقا همون چیزایی که تو فیلمlucy راجبع قدرت مغز گفتنه
  دقیقا همونایه
  پس پرورش مغز خیلی معقول تر و قابل باورتره
  و اینکه میگن دیدن ارواح و اجنه اینا فقط مال افراد جن گیر و کسایی ک با اجنه ارتباط دارنه ..
  فیلمlucy راجبع قدرت مغز تو سفر ب اینده کنترل تمام اعضای بدن دیدن درون بدن افراد مثل قلب جریان خون و…
  اینها همه تا ۲۰% واقعی و بیشتر ا ۲۰%طبق فرضیه

  فعلا خودتون رو با چشم سوم گول نزنین #فعلا

 39. Ali گفت:

  سلام و خسته نباشید به زحمت کشای سایت جادوی باور.
  روی صحبتم با کساییه که علاقه ‌مند به اینجور مطالبن و کسایی که گفتن با ورزش کردن این چشم باز میشه ..
  اولا که من نه میگم همچین چشمی هست نه میگم نیست
  کسایی ک میگن با ورزش هایی مثل یوگا یا ماساژ ناحیه پیشانی یا خود به خود این چشم براشون باز شده کاملا کاملا دروغ میگن چرا؟ چون اینها همه روی فیزیک و جسم انسان تاثیر داره نه روح انسان؛ چشم سومی که شما میگین مربوط به بعد روح و معنوی انسانه که اگر قرار به باز شدن باشه فقط با عبادت خالصانه خدا و خالص بودن شکل میگیره مثل آیت الله بهجت که میگفتن چشم برزخی یا همون چشم سوم رو داره …
  نکته بعدی اینکه اگر چشم سومی باشه و این ویژگی هارو داشته باشه فقط با ظهور امام زمان اتفاق میفته چرا؟چون خود خدا تو قرآن و پیامبران و امامان تو احادیث گفتن با ظهور اخرین حجت خدا عقل انسان کامل میشه … (این تو کتاب درس دینی هم اومده)
  ینی بشر میتونه به خیلی از تکنولوژی ها، خیلی از رازهای نهفته جهان هستی و… دست پیدا کنه، اون هم نه برای همه به صورت یکسان، براساس مخلص بودن و انسان بودن فرد (انسان بودن به معنای واقعی کلمه)
  شما اگه فیلم lucy رو دیده باشین که راجب قدرت مغز انسان و درصد استفاده انسانها از مغزشون (که یه صحنه هایی هم یه تصویری نشون میداد که من احتمال دادم همون چشم سوم باشه(بازم میگم”من میگم من نه میگم هست نه میگم نیست)) که از روی فرضیه هست میفهمین چی میگم
  شنیدن صدای حیوانات، شنیدن صدای افراد از فاصله دور، کنترل بدن خود و افراد، ذهن خوانی … همه و همه ب مغز انسان بستگی داره که با ظهور امام زمان انسان بهش میرسه
  پس عقل و چشم سوم یجورایی مرتبط ولی درعین حال مجزا ازهم هستن(بازم میگم من نه میگم چشم سوم وجود داره نه میگم وجود نداره)
  کسایی که میگن این چیزا الکیه به قدرت خدای بزرگ و قدرت فوق العاده ای که به انسان داده ایمان ندارن
  و کساییم ک میگن ما خود به خود برامون فعال شده چرت و پرتی بیش نیست. اینا سنشون ب ۱۸ نرسیده !!😊 و فقط برای خودنمایی و توجه این حرفارو میزنن. مگه همینجور الکیه که خدا بیاد با هرکی حال کرد همچین توانایی رو بهش بده
  این تواناییا فقط و فقط با عبادت خالصانه خدا میسر میشه و لاغیر …
  اگه دقت کنین کسایی ک ادعا کردن براشون چنین چیزی فعال شده همشون اون علائمی رو گفتن که تو مقاله بالا نوشته بودن😂😂 مثل سردرد، گرم شدن بین دو ابرو … همشونم همون رِنجه ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶😊😊
  یکیم زحمت کشیده بود نوشته بود مامانم سینش ورم کرد دستمو گذاشتم روش بعد یمدت ورمش خابید. یکی دیگه هم گفته بود برای من فعال شده تو خواب ارواح اجنه و خدا😐 رو میبینم اخه لامصب مگه پیامبرین شما؟خود پیامبرش نتونسه خدا ببینه فقط صداشو شنیده و باهاش حرف زده😐😐(حضرت موسی)😊
  توصیه من ب اینجور افراد اینه ک خودشونو درگیر اینچیزا نکنن(خوبه مطالعه راجبش من نمیگم بده باعث افزایش اطلاعات میشه ولی من میگم زیاد درگیر اینجیزا نشن و وقتشون با یسری مطالب غیر مستند هدر ندن)
  قدرت انسان به قدری زیاده ک واقعا درک چنین قدرتی با توجه به قدرت محدود انسان سخته
  فقط همینقدر بگم که قدرت مغز به قدری زیاده که طبق فرضیه و پیش بینی هایی که تو فیلم lucyکردن در آینده انسان میتونه تو زمان سفر کنه، با حیوونا ارتباط برقرار کنه، ب رازهای جهان هستی پی ببره …
  پس با اینچیزایی که میگن با ورزش فعال میشه به رنگ ابی بنفش خیره شو فعال میشه خودتونو گول نزنین
  اگه خدا بخاد فعال کنه یا با عبادت خالصانه طولانی یا با ظهور امام زمان …

  با تشکر از تیم جادوی باور💥بابت سایت و مطالب سرگرم کننده ای که میذارن
  (اگر توهینی کردم ب مطلب یاهرچیزی منو ببخشین.من فقط نظرمو گفتم🙏)
  به امید پیشرفت همه

 40. محمدرضا بیابانی گفت:

  درودها . می دونید دوستان وقتی شما تصمیم می گیرید که چشم سومتون فعال باشه بدین معنی هست که ایده الی در سر دارید و هدفی ذهنی رو در اینده دنبال می کنید و می خواهید با توانایی هایی که این غده بوجود میاره به رویاهایتان رنگ ببخشید .‌
  علت اینکه تعداد بسیار کمی دارای چشم سوم فعال هستند همینه . این ویژگی زمانی فعال می شه و در خدمت شمایت که شما به یک هارمونی و وحدت وجودی رسیده باشین . تسلیم باشین . لحظه مهم باشه و نه هدفی در اینده . شما در مراقبه در جستجویی چیزی دیگه نیستین خود مراقبه عین نتیجه اس . تعاریف شاید درست باشه شاید اینده نگر بشید ولی نه اینگونه که ذهنتون الان تصویر کرده . هیچ چیز ماورایی نیست بلکه توجهی عمیق را براتون بوجود میاره که می تونید عمق رابطه ها رو چه در بُعد مادی و فیزیکی و چه اخلاقی و روحی درک کنید و نتیجه حاصل این توجه اگاهانه یک خروجی شسته رفته هست که بوضوح قابل لمس و پیش بینیه . ‌
  فکر نکنید خب روی کاناپه می شینم و فعتل میشه و اره و اینا . نه شک نکنید جریان شما رو وارد یک بازی می کنه . شما مکاشفه گر خواهید شد . کلوه بدوش خواهید شد . شب و روزتون عوض میشه . هزاران بار قضاوت میشید . به جنون . به دیوانگی . گاه محکوم به تنها بودن خواهید شد چرا که هیچ کس را پیدا نمی کنید که بتونید حرفی با اون بزنید . شما ناچارید در روابط محدکدتون خودتون رو تا سطح پایین اگاهی عوام پایین بیارین . ولی تنهایی شاید شما رو شاعر کرد شاید نقاش شاید انیشتین یا تسلا شدین . هیچ کس نمی دونه ولی قطعا کاشف چیزی خواهید شد که از عمق درونتون تا واقعیت پیرامونتون شما رو درگیر خواهد کرد

 41. محمد گفت:

  نکات منظورم جنبه هست مثلا خود من ک ۱۳ سالمه من ب شخصه تحمل دیدن جن ندارم اعتراف میکنم ک از تاریکی میترسم منی ک ایناخلاقیاتو دارم نباید برم سراغ کارایی ک خیلی ترسناکه و ب سنم نمیخوره مثلا من جنبه ی دیدن روح و جن و تحمل شنیدن صدای ترسناکو ندارم☺☺☺☺اگه کسی جنبه و تحمل دیدن جن رو داره تصمیم خودشه هیچ کس حتی خود منم نباید دخالت کنم خلاصه
  برای یاز کردن چاکرای ششم نیاز ب=جنبه تحمل شجاعت هست اگه دارید بسم الاه ممنون ک پیام منو خوندید سپاس بیکران😍😍😍😍😍😍

 42. محمد گفت:

  با رعایت این نکات چشم سومتان را فعال کنید و یک نکته ی دیگه
  شاید این عمل فوایدی از نوع ذهن خوانی پیشگویی دیدن باطن دیگران داشته باشد اما ضرر هایی هم دارد برای مثال صداهای وحشتناک دیدن جن و ارواح صدای پا تغذیه شدن توسط ارواح یا همون منبع انرژی و بی ارزش دیدن خود ممنون ک پیام های من را خوندید🖐🖑🖐🖑🖐🖑💖💖💖

 43. محمد گفت:

  با سلام خدمت تمام دیدندگان این پیام و مدیر عزیز ببینین از همه چی مهم تر در این مسئله(چشم سوم)سطح جنبه ی شخص هست برای مثال من ۱۳سالمه برای سن من خیلی زوده ک بخوام چشممو فعال کنم ینی جنبه ی دیدن ارواح و صدای ترسناکو ندارم میدونید چرا جنبه خیلی مهمه چون اگه الان من ک سنم کمه اجنا رو فعال کنم شاید ترسیدم و پشیمون شدم از کارم ب این دلیل اما اگه نترس و شجاع هستید تصمیم با خودتونه با تشکر🖐🖑

 44. زهرا گفت:

  کسایی که چشم سوم خود رو واز کردن میشه بگید چه جوری بود؟؟ یا چه حسی داشت؟؟ من ۱۴ سالمه اگه این کارو کنم. بعده؟؟

 45. مهدی گفت:

  سلام من هیچ تمرینی نکردم ولی احساس میکنم چشم سومم فعال شده شب ک میخوام بخابم یه انرژی بالای ابروهام احساس میکنم بعدش گوشام سوت میکشه رفته رفته صدای سوت خیلی بلند میشه و احساس میکنم رو هوا معلقم و بعد اینکه ازون حالت در میام سردرد عجیبی میگیرم و میتونم خوابایی ک میبینم و کنترل کنم

 46. سوشیانس گفت:

  به نظر من چشم سوم واقعیت دارد و من به دنبال دست پیدا کردن به چشم سوم یا آجنا هستم

 47. محمد گفت:

  سلام من ۱۹ سالمه چشم سومم باز یا نیمه باز هستش.میخام بگم من با موجودات ماورایی ارتباط دارم اما ب سختی میبینمشون.چیکار کنم ک کامل ببینمشون

 48. السا گفت:

  سلام میشه بیزحمت تمرینات بازکردن چشم سوم رو بزارید؟

 49. علی گفت:

  سلام . لطفا در این زمینه کسی به نرگس کمک نکنه . با تشکر

 50. نرگس گفت:

  سلام من ۱۷ سالمه میخوام چشم سومم و باز کنم و واسه این تمرینات آمادگی کامل و دارم و برای انجام این کارهم جدی هستم فقط برای باز کردن چشم سوم استاد ماهری سراغ دارید که بتونم این کارو خوب انجام بدم یعنی به زور بازش نکنم یا کجا میتونم یه استاد ماهر گیر بیارم لطفا در این زمینه بهم کمک کنید ممنون از سایت خوبتون

 51. MUHAMMAD گفت:

  دوستان هرکی چشم سومش بازه بگه چه حالتی داره؟؟

 52. MUHAMMAD گفت:

  سلام خانوم Elaheh میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟
  لذت بردم از وصفیات این حالت
  من میخوام فعالش کنم

 53. حمید گفت:

  سلام ببخشید یه سوالی داشتم تنها راه بستن چشم سوم روزه و نماز هست نمیشه کارهای دیگه هم کرد تا زودتر بسته بشه؟

 54. Elaheh گفت:

  ی آقایی ب اسم محمد جواد همین جا گفت ک قانون جذب . بله قانون جذب کاملا واقعیه و واقعیت داره و شما باید با ذهن کاملا آزاد و بدون اینکه ب هیچ چیز فکر کنید تمرکز کنید و اون چیزیرو ک میخواید با تمام نیروتون تصور کنیو ولی نباید ب چیزای منفی یا غیر از موضوع اصلی فکر کنید چون جواب نمیده .و بعد از این کار سعی کنید اون رو فراموش کنید اصلا بهش فکر نکنید اصلا . بعد. از ی مدت اتفاقی ک میخواید میوفته حالا شاید بشه راجب چشم سوم ازش استفاده کرد ولی کاملا مطمئن نیستم

 55. Elaheh گفت:

  ببینید من بازم میگم فعال کردنش اصلا کار درستی نیست چون فشار خیلی زیادی ب ادم وارد میشه من ک اصلا فعالش نکردم و از اول خودش فعال بوده بیشتر اوقات سردرد هایی رو میگیرم ک واقعا سرم منفجر میشه واقعا نمیدونم چطور توصیفش کنم .با اینکه چشم سومه من از اول هودش فعال بودع اینجوریم .حتی بعضی اوقات بدون اینکه بخوام انگار روحم از بدنم خارج میشه ولی خیلی کوتاه بیشتر موقعی ک ی اتفاق خیلی خیلی بد میخواد بیوفته و منو از اون اتفاق آگاه میکنه فقط در حد ی هشدار من کسی رو مثل حیوون نمیبینم ولی کسی ک جلوم حرف میزنه میتونم بفهمم کجاش راسته کجاش دروغ ادمع بدیه یا خوب و کلا در یک نگاه میتونم از کل خصوصیاتش با خبر بشم یا حتی میتونم پیشبینی کنم ک چ اتفاقی قراره بیفته یا حتی میتونم بگم چ سوالایی تو امتحان فردا صبح میاد ولی باید شب دیر وقت این کارو انجام بدم ک ب وقت امتحان نزدیک باشه ولی بعد از این کار واقعا عذاب وجدان میگیرم و از خودم بدم میاد و تا صبح هی با خودم میگم چرا این کارو کردم و نیرم و به کل دوستام و همکلاسیام میگم ک حقی ب گرونم نمونه از اینا ک بگذریم شما اگه بخوایید خودتون فعالش کنید واقعا عواقب خیلی وحشتناکی داره دیگه نمیتونم چطور بگم .و به شما پیشنهاد میدم ک اصلا این کارو نکنید . من بعضی موقع کاملا بدونه ارداه این کارو انجام میدم چون اون ی هشداره ولی بعضی موقع با ارداه خودم ک فشار خیلی زیادی هم بهم وارد میشه این کار رو انجام میدم ولی کنترلش واقعا سخته فکرشو بکنید من از وقتی ب دنیا اومدم اینجوری بودم ینی تقریبا ۱۵ساله دارم رو این لستعداد کار میکنم تا تونستم کنترلش کنم یکی از ویژگی های این چشم اینه ک شما هیچوقت اتفاقاتی رو ک براتون اقفتاده فراموش نمیکنید مثلا من خاطرات یک سالگیم رو یادمه و وقتی برای مادرم تعریفشون میکنم واقعا تعجب میکنه و میگه اخه چطور ؟.اوایل اصلا هیچ کنترلی روش نداشتم مثلا کلاس اول تو ی حالنی مثل توهم بودم و تو کلاس دور میخوردم و معلم از دستم حسابس کلافه بود و میگفت ک ب درس گوش نمیدم اما وقتی ک از درس ازم میپرسید میدید ک از حفظم و تعجب میکرد . بازم میگم ۱۵ سال طول کشید تا تونستم تقریبا کنترلش کنم ینی الان اگه شما از سن ۱۸سالگی بخواید شروع کنید و فعالش کنید ۱۵سال دیگه شاید روش کنترل پیدا کنید و تو این مدت زندگیتون رو حروم میکنید بهتون پیشنهاد میکنم اصلا این کار نکنید چون حتی فکر کردن بهش هم تاثیر گذاره و من وقتی حتی بهش فکر میکنم احساس میکنم ی چیزی داره بین دو ابرم هی اینور اونور میشه باور کنید خیلی سخته کنترلش دیگه نمیتونم چطور بگم.من حتی سه شب پشت هم اصلا نخوابیدم بدون هیچ خستگی فکرشو بکنید ۷۲ساعت فعالیت بدون خواب .. اگه میتونید تحمل کنید دیگه میل خودتونه

 56. ابولفضل گفت:

  من یه مدت چشم سومم باز بود
  ادمادو شکل حیوون و کفتار و جن میدیدم
  حتی بیمارستان روانی بستری شدم
  پیشنهاد میکنم اول ظرفیتتون رو بالا ببرید بعد سراغ این قدرتای ماورایی برین

 57. مها گفت:

  سلام میخواستم ببینم من میتونم چشم سومم باز کنم من ۱۱سال دارم از چند سالگی میتونم این کارو کنم 🥺خیلی دوست دارم

 58. زهرا گفت:

  سلام می خواستم بدونم که فقط مؤمن وکسی که قلبش پاکه می تونه چشم سوم رو باز کنه یا همه می تونن؟؟

  • سلام دوست من ، چشم سوم یک بخشی از چشم ما هست که وظیفه تحلیل دارد و به صورت علمی توسط دکتر بروس لیپتون تایید شده که آن ویدیو در هفته جاری با ترجمه فارسی در سایت منتشر میشود

 59. حجت گفت:

  من ۱۶ سالمه و به جرعت میگم که میخوام چشم سوم باز شه و اگه این که چرا میخوام چشم باز شه برای اینکه خدا این نعمت داداه که ما ازش استفاد کنیم و به بنده های خدا کمک کنیم اون کسای هم که نمی خوان چشم سوم باز شه می خوان رو ما حکومت کنن و نمی خوا از اونا بیشتر بدونیم ویا چشمون به روی حقایق باز شه ?

 60. عبدالرمان بیجارزهی گفت:

  سلام دوستان اگه دنبال رسیدن ب کمال هستید اولا” باید بهترین دین یعنی دین اسلام رو انتخاب کنید وبارعایت شرعت اسلام نماز پنج وقت وعبادت وذکر است ک می توان ب این درجه ای اعلا رسید ذکر کردن وب خواندن کلمه لااله الااله روزی ۳۰۰بار ب بالا یعنی ب کثرت امید وارم ک خداند همهای مارا ب راه راست هدایت بکند

 61. ایمان گفت:

  سلام من۱۱سالمه و می خوام تو سن۲۱ساله گی یادیر تر ای اگه چشم سوم باز باشه چجوری می تونیم از دیدنه چیز هیه ترسناک جلوگیر کنم 🙁

 62. محمد گفت:

  سلام ببخشید اگه زیاد بهش فکر کنیم و ترس از چشم سوم داشته باشیم فعال میشه من نمیخوام دوست ندارم فعال شه کمکم کنید لطفا

 63. Mobina گفت:

  سلام من چندماه پیش چشمم و فعال کردم فعال هم شد ودیگه تمرین نکردم ولی هروقت که نماز بخونم بازم تحریک میشه و فعالترمیشه چکارکنم فعال نشه؟!

 64. Elaheh گفت:

  سلام من ۱۴سالمه من ن تا الان میدونستم چشم سوم چیه و نه از قبل ازش خبر داشتم و به طور اتفاقی وارد این مقاله شدم … من از بچگی نمیدونم چطوری بگم من نود درصد مواقع خواب نمیبینم و هر وقت خوابی میبینم همون خواب اتفاق میفته شاید یه روز دو روز دیگه فوقش یه هفته طول بکشه تا اتفاق بیفته بعد وقتی من خواب میبینم خیلی خوابم واضحه خیلی خیلی واضح انگار واقعا بیدارم .هر وقت خواب میبینم همه دورم جمع میشن و اول یه دعایی یه چیزی میخونن میگن خدا به خیر کنه چون من اکثرا خواب اتفاقای بد رو میبینم .. و ی چیز دیگه اینه ک من سر درد های خیلی خیلی واقعا خیلی شدیدی دارم تا جایی ک اینقد بهم فشار میاد دنیا جلو چشمام سیاه میشه پاهام. سست میشه وو میوفتم زمین و وقتی میرم دکتر میگه شما هیچ مشکلی نداری .و یه چیز دیگه اینکه من من ب طور کاملا غیر ارادی و بدون اینکه بخوام در یک لحظه بعضی چیزا میان جلو چشمم مثلا دارم با داداشم حرف میزنم نمیدونم چی میشه یهو میرم تو یه دنیای دیگه احساس میکنم یکی در میزنه یا یکی منو از پشت سر حل میده حدودا یک تا دو دقیقه قبل از اینکه این اتفاق بیوفته .. اوایل اینقد تو این فکر میموندم ک اون اتفاق میوفتاد بعد به خودم مییوومدم من کلا احساس داشتن انرژی زیادی رو در خودم دارم هر وقت مثلا میخوام ساعت پنج صبح بلند بشم نماز صبح بخونم با خودم میگم میشه صبح بیدارم کنی خدا جون به خدا قسم فردا سر ساعت پنج ی صدایی تو گوشم میپیچه میگه بلند شو بلند شو وقتشه و مثل دیوونه ها منم میگم باشه باشه و در مورد خوندن ذهن آدما این کار کار درستی نیست و مثل یه حریم خصوصییه و اینکه من نمیتونم ذهن بخونم ولی اگه یه نفر باهام حرف بزنه میتونم بفهمم ک راست میگه یا ن فقط در همین حد و دوست ندارم ک بیشتر از این هم بدونم و از خدا هم به خاطر دادن این استعداد ها واقعا ممنونم
  به نظر من این یه استعداده ذاتیه ک خدا به من و هر کسی ک داده نباید ازش سو استفاده کنه من کلا آدم ترسویی هستم و دوس ندارم زندگی پیچیده ای داشته باشم میشه ولی تا اینجا مشکلی نداشتم و از جن و اینجو چیزا هم خبری نبوده راهنمایی کنید ک من چشم سومم باز هست یا ن

 65. محمدجواد گفت:

  دوستان برید راجب قانون جذب و تکنیک eft مطالعه کنید..کسی که توی قانون جذب به مرحله ناخودآگاه برسه قادر به انجام هرکاری میشه..چشم سوم هم فکر میکنم مربوطه به قانون جذب و درک کردن قدرت واقعی انسانه ..من ۲۱ سالمه..تا ۴ ماه پیش هیچی نداشتم و بدون برنامه فقط جلو میرفتم ک حالم خوب نبود..۴ ماه پیش با کوین ترودو و دوره آرزوی تو دستور توست آشنا شدم..همون جرقه کافی بود که بعد ۴ ماه به جایی رسیدم که کنار یک درامد خوب و یک رابطه فوق العاده ..حس فوق العاده ای دارم تو زندگیم..همه چیز قشنگ شده..خیلی عجیب موقعیتا جلوی راهم قرار میگیرن..جوری که باورم نمیشه از کجا میان..فاصله بین داشتن موفقیت و قدرت تا نداشتنشون فقط یک تصمیمه..امروز تصمیم بگیر زندگیتو عوض کنی..با قانون جذب و eft اشنا شو

 66. آیلین گفت:

  سایتتون خیلی عالیه
  واقعا اطلاعات زیادی داد بهم
  به نظر شما بازشدن اجنا بهتره یا بسته موندنش؟

 67. منا گفت:

  سلام من ۱۳ سالمه دوم ماه پیش سعی کردم چشم سومم رو باز کنم و درد بین ابرو هام حس میکردم دلم میخواست فقط تو تاریکی باشم اخلاقم ۱۸۰ درجه فرق کرده بود شب ها صدای عجیبی می شنیدم حتی اتفاق های آینده هم تو خواب می دیدم اما یه مدت که گذشت ولش کردم و چشمم خود به خود بسته شد یه مدتیه دوباره میخوام بازش کنم اما چرا دروغ بگم از اینکه موجودات ماورایی رو ببینم میترسم

 68. رضا گفت:

  سلام من هم تا از حدود ۵ سالگی یک سری توانایی ها و سیدهی هایی داشتم که رفته رفته از شدتش کاسته شد و در حال حاضر که ۲۱ سالم هست دیگه هیچ توانایی ندارم ولی بعضی وقت ها یک سری تجربیات برام رخ میده و بیشتر موقع ها توی خلسه به راحتی گردش انرژی که از پایین پاهام شروع به بالا اومدن تا فرق سرم میکنه را حس میکنم,اگه تا حد زیادی به این مسائل نزدیک بشید موجودات ماورایی منفی و شیاطین سعی در جذب انرژی شما از طریق
  تضعیف هاله دفاعی بواسطه وسوسه,اعتیاد و … میکنند یا سعی میکنند شما را از مسیر منحرف کنند و در کنارش موجودات مثبت مانند فرشته ها راهنماهای معنوی هم تا حدی به شما کمک میکنند
  برای به جریان افتادن بیشتر انرژی میتونید از طریق عبادت و مراقبه و همچنین ورزش این انرژی را افزایش بدید و در تمام مراکز انرژی متعادل کنید
  اون موجودات معمولا بین ساعت ۳ تا ۵ ازار و اذیتشون خیلی زیاد میشه چون فعالیتشون توی تاریکی بیشتره ,اگه سوال دیگه ای دارید میتونید بپرسید,هر چند فکر میکنم خودتون اطلاعاتتون زیاد باشه

 69. یاسمن گفت:

  خب من ۱۷ سالمه و از بچگی با این علوم آشنایی داشتم.حتی حس میکنم هر چقدر که بزرگتر بشم این ها در من تقویت میشن..من نیرو و انرژی کلمات رو حس میکنم…اتفاق آینده رو میشه تصور کرد..انرژی کلمات منفی رو کامل درک میکنم…و این ها از بچگی همراه من بودن..بچه ک بودم سعی میکردم تو یه اتاق تنها بخوابم و از روح و اجنه و …نمی ترسم.. آگاهی کامل به ارتباط روح و جسمم دارم .
  و جدیدا هم گوش هام خیلی به صدا ها حساس شدند..و وقتی هم که فکرمو درگیر این مسائل علوم روحی میکنم حس اینکه چشم سوم آگاهی بیشتری پیدا کرده در من پدیدار میشه…از یه نفر راهنمایی میخوام.کسی که بتونه درک ام کنه و تا حدودی آگاهی بیشتری نسبت به این مسائل داشته باشه.
  من میخوام از انرژی ام استفاده کنم.در واقع میتونم اون انرژی رو حس کنم ولی نمیتونم اون رو جمع کنم.ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

 70. سبحان حیدری گفت:

  سلام ممنون از اینکه این مقاله را نوشتید ولی من یه سوال هایی دارم من این کارهایی که شما گفتید را کامل انجام ندادم ولی همین یه زره ای که انجام دادم هی فکر میکنم یه روحی از این طرف به ان طرف خیلی سریع میرود وبعضی وقتا هم صداهای عجیبی به گوشم میرسد ونه تنها این ها بلکه وقتی که کسی پیشم نیست گوشام رو محکم فشار میدهم وانگار از ته گوشم صدایی می اید اگر میشود بگویید اینها چیست ممنون میشوم

 71. mahsa گفت:

  کسایی که سن کمی برای با شدن چاکرای ششم دارند می توانند با یوگا، مدیتیش، وپا سازی چاکرا های بدن ، خودشناسی و دانستن عملکرد چاکرا های دیگر بدن خودشون رو واسه باز شدنش آماده بکنند (برای زمان بعد) ولی اگه توانش رو ندارن بهتره دنبال این کارا نرن چون آدم بزرگ سال هم بعضی وقتا توانش رو ندارن.این کار رو باید درست انجام داد

 72. mahsa گفت:

  فعال شدن چاکراها مساوی با روبه رو شدند با ارواح شرور نیست بلکه فواید زیادی دارد (عزت نفس، اعتماد به نفس، امید به اینده، خلاقیت وبسیاری از فواید دیگر) برای باز کردن آنها اول از چاکرای کنار قلب شروع کنید زیرا اگر آن چاکرا فعال نباشد چاکرا های دیگر هم ممکن است عملکرد خوبی نداشته باشند

 73. mahsa گفت:

  با سلام من مقاله های زیادی خوندم نظر من اینه که برای باز شدن چشم سوم باید تعادل و هماهنگی چاکرا های دیگر هم باشد وگرنه دچار بیماری روانی می شوید نباید به فعال سازی یکی از چاکرا ها فکر کرد پس این تمرینات ناقص می باشد مثل اینه که دارید روی آب گل آلود آب می ریزد که وضع را بدتر می کند پس این کار شوخی نیست برای کسان زیر ۱۸ هم مناسب نیست چون آینده شون خراب میشه پس مثل من کنجکاوی نکنید من شروع کرده بودم والان سرم به خصوص پیشانیم درد می کنه و شبا نمی تونم بخوابم پس جدی بگیرید.فعال شدن چاکراها بد نیست و می توان با آگاهی فعال کرد خب طبیعیه که می ترسیم چون مثل نوزادی هستیم که تازه داره دنیا و موجودات دیگه رو می بینه و ممکنه انسان های بدی رو هم ببینه و هم خوب رو .دنیا ی جن و ارواح و موجودات دیگه هم همین طوره پس باید عاقلانه رفتار کرد و از کسی که می دونه کمک گرفت این به معنای این نیست که نباید چشم سوم رو فعال کرد ولی این تمرینات رو نکنید چون اگر کامل بود کسی که این مقاله رو نوشته این تمرینات رو انجام می داد کاش من هم نمی کردم الان سرم منفجر میشه و به هر فایل صوتی که مربوط به باز کردن چشم سوم هست گوش نکنید ممکنه تقلبی باشه و اعتیاد آوره و اگه گوش نکنید سردرد می گیرید

 74. AAArmin_hm گفت:

  اینم بگم انسان اشرف مخلوقات هست و این بعید نیست هر کاری از دستش بر بیاد ولی باید مراقب خود باشیم که با حرف های دیگران مورد غضب خداوند نشیم

 75. AAArmin_hm گفت:

  اینو همه می دونن که هر کسی میخواد به همچین قدرتی برسه اما اگه بحث اجنه و دیدن چیز های غیر قابل باور و صدا های عجیب باش همه ازش دوری میکنن

 76. حمید گفت:

  باسلام دوستان تمامی مقالهارامطالعه کردم ونظرشخصی وتجربه من اینه که چشم سوم همان مراقبه وارتباط باموجودات ماورایی که ساده تربگم جنیان وارواح میباشدوتوصیه من اینه که بدون آگاهی کافی واصول استادان ماهردست به این کارنزنیدچون اگه چشم سوم فعال بشه زندگی ازحالت معمولی خارج میشه …اولابایددل جگردارباشین ونترس وجنبه ..به این نوشتهایی که خوندم خیلی به احظارروح واجنه نزدیکه ..خطرناکه وکارهرکسی نیست واگه ارتباط باموجودات ماورایی که اجنه میگن برقرارکنیدواگه نتونیدبرشون گردونیدوبه خواستهای آنان کاری انجام بدین تاآخرعمردنبال شمامیافتن وبه انسان ضربه میزنند…وقابل توجه که اجنه مسلمان خیلی کم پیس میادظاهرشه وموکل شماشه اکثرااجنه کافرمیان …درآخربگم تمامی این مقاله درسته ومربوط به فعال سازی چشم سوم وموکل میشه …خطرناکه خیلی

 77. mahsa گفت:

  سلام من ۱۴ سالمه می خواستم چشم سومم رو باز کنم واقعا هم شروع کرده بودم ولی می خواستم بپرسم اگه چشم سوم کسی باز بشه مثلا تو اتاق نشستی یهو روح یا جن می بینی؟ لطفا جواب بدین می ترسم اگه ببینم دیوونه بشم یا آدم ها رو با قیافه وحشتناک ببینم چون باطن درونی انسان ها رو می شه دید اگه جواب ندین شاید این کارو بکنم خیلی می ترسم من انرژی درونی زیادی دارم میترسم نتونم کنترل کنم و روح ها ازم انرژی بگیرن

 78. Aliakbar گفت:

  من همه چیزو راجب چشم سوم میدونم
  ولی مدیر نمیزاره بگم
  ولی من مخالف اینکارم باید مردم متوجه این موضوع بشن
  چون گرگهای زیادی در جامعه هستند ک سواستفاده میکنن

 79. Aliakbar گفت:

  من بلدم چشم چجوری فعال میشه

 80. Adnan گفت:

  سلام وقتتون بخیر دوستان من یچیزی رو بهتون میگم شاید باور کردنش سخت باشه من از بچگی همین چشم سوم یا همون چاکرای رو داشتم الانم دنبال یه استادم ک بتونه بهم کمک کنه بدون اینکه سرم درد کنه من میتونم چشم سووم رو فعال کنم تا هر موقه ای ک بخام البته در جای ساکت و آرام خلاصه اگ استادی هست به من اطلاع بدین ممنون میشم.

 81. کاربر 11234 گفت:

  سلام.
  وقتتون بخیر و شاد و ارام.
  من چطور میتوانم چشمم را باز کنم؟
  تو سایت دومتون گفته باید زیر نظر یک استاد باشم، خب از کجا استاد پیدا کنم؟
  و سوال دیگه اینکه چطور ذهن خوان میشود شد؟

 82. فرشید گفت:

  سلام دوستان این مطالب قشنگ و زیباست وهر مطلبی هم به این موضوع اشاره بشه زیباست من حرفام با افرادی هست که از جن و ارواح بدتر هستن به این افراد که خودشونو دکتر یا ادم منطقی معرفی میکنن که میگن این چیزا اصلا خرافاته نیست ووو اینا ادمای ترسویی هستن که پراز انرژی منفی هستن من خودم چندین ساله که تمیرین انرژی درمانی میکنم و عاشق اشرف مخلوقاتم و بهش ایمان دارم تمرین خوبه انجام بدید به این افراد برمیخورید بشدت فاصله بگیرید که انرژی منفی شدیدی بهتون وارد میکنن حتی با نوشتهاشون اگر چیزیو دوست دارید برید سراغش باتمرین و علاقه و انرژی مثبت و مهمتر واول توکل به پروردگار بزرگ یه چیزه دیگه ام بگم افراد کم سن لطفا این تمرینهارو نکنن و تا سن مناسب بیان خودشونو اماده کنن تا به ارزهاشون برسن میتونن از الان مدتیشن بکنن و انرژی مثبت هروز صبح بیداربشن و حرفهای خوب همین و یادشون باشه همگی هرکسی که انرژی منفی بهش میده از زندگیتونم شده کاتش کنید چون از رویاهاتون دورتون میکنه کسی هم بیمار نیست از هیچی نترسید همه نوری از خداییم پس سلامتر از خدا نداریم 🙏😊

 83. مسلم گفت:

  من دنبالم چشم سومم باز بشه ،دنبالم که نیروی فوقالعاده ایی داشته باشم با جن در ارتباط باشم ولی راهش رو نمیدونم

 84. تبسم گفت:

  به نام پروردگارزیباییها،انسان دارای قدرت ونیروهایی بیکران است که فقط باایمان به خالق ان نیروواعتمادخودشخص به توانایی خودمیتواندازان برخوردارباشد.انسان وقتی به درجه ای ازاگاهی برسدخداوندان رااز نیروهایش برخوردارمیکند.من قبلاعلاقه ی زیادی به بازشدن این چاکراداشتم ولی اکنون که توانستم به ارتباطهای معنوی بالاتری دست بیابم ان هم درحال بازشدن وتحربک هست ولی اصل ماجرارابایدبدانیم اینکه ماروحی هستیم پرازانرژی وشگفتی .دوستان سعی کنیددنباله روندای درونتان باشیدکه شمارابه بهترین مسیرهاهدایت میکند.برایکمک به شمامشتان میتوانم کتاب ابوطالب برازنده رامعرفی کنم.
  سپاس ازشماکه زمان نهادیدومطالعه فرمودید

 85. علی گفت:

  من ۱۳سالمه . برای من امکان داره چش سومم واشه ؟

 86. سم گفت:

  سلام .ممنون از مطالب پیج. ممنون میشم راهنماییم کنین.من تو دوهفته گذشته سه بار مدیتیشن ۷ چاکرارو انجام دادم .و هر سه بار زمان انجام مدیتیشن چاکرای ۶ همون چشم سوم .احساس میکنم از درون سرم انگار از داخل یک نفر با انگشت اون قسمتو فشار میده .برای این میگم از درون چون زمانی که اولین بار این حالت به وجود اومد خودم انگشتم و بین دو ابرو گذاستم و فشار دادم ولی نمیدونستم اون حالت و ایجاد کنم .اصلا درد نداره .فقط حس میکنم تون نقطه انگار یه فشاری میاد .یعنی داره چشم سومم باز میشه ؟

 87. Zizi گفت:

  چطور مطمئن بشم که شخصی که ادعا میکنه استاد چشم سومه واقعا هست؟

 88. فرشاد گفت:

  سلام به جمیع دوستان،
  عرض کنم محضرتان که : این چشم سوم با “فرقان” ی که خداوند متعال فرموده ، زمین تا آسمان فرق داره.
  اعوذبالله من الشیطان الرجیم : ان تتقوالله یجعل لکم فرقانا
  تقوای الهی باعث دریافت فرقان الهی میشه . والسلام
  مدیتیشن و تمرکز و یوگا و ….. باعث هر چی هم بشه ، ربطی به فرقان الهی نداره.ذهن خوانی یا آینده بینی و ارتباط با روح و جن و….. ربطی به فرقان الهی نداره.فرقان الهی فقط با تقوای الهی بدست میاد و مهمترین اصل تقوا اجتناب از گناه هست.البته چون ترک واجبات ، خودش معصیت محسوب میشه ، پس بگیم عمل به واجبات و ترک معاصی ، مهمترین ارکان تقواست. یعنی هر کی بخواد از الله متعال جایزه ی فرقان بگیره ، باید مو به مو اوامرش رو اطاعت کنه. و ممکنه چند سال یا حتی چند ده سال ، این جایزه داده نشه، ولی باید مطیع خدا باشیم چه زود جایزه بده چه دیر ، چون برای عبادت(= بندگی = اطاعت کامل) خدا ، خلق شدیم. باید مواظب شیطان رجیم بود. چون قسم خورده انسانها رو گول بزنه تا عبد و بنده خدا نشن.
  عزیزان من، اصلا دنبال چشم سوم و چاکرا و …. و تعالیم هندی نروید. ما مسلمانیم و خدا راهش رو تو قرآن به بندگانش نشون داده ، چه حاجت به یوگا و بودا و غیره. اگر این تعالیم ، صحیح بودن که خدا حضرت عیسی و محمد (علیهمالسلام) رو با بودن تعالیم بودایی و برهمایی و…… نمیفرستاد.
  چشم سوم آدم رو به یاد تک چشم ماسونی میندازه….
  دیدن جن و شیطان و موجودات ترسناک بهتره یا دیدن ملک و فرشته و اولیای الهی…….
  اللهم اهدنا الصراط المستقیم

 89. sajjad گفت:

  من یک مدت چشم سومم با تمرین احساس کردم باز شده بود مثلا میشه گفت شامل پیشگویی میشد همیشه یکی دودقیه قبل میفهمیدم بعد اون اتفاق می افتاد مثل اینکه یکی بخاد در بزنه از قبل بدونم یا ی سری تمرینام این که با چشم بسته پیاده روی کردن و… ولی تمرین نمیکنم دیگه بسته شده ب نظرم و دوباره میخام شروع کنم.
  ممنون از سایت خوبتوت

 90. سید محمد گفت:

  عزیز‌جان، اصل رو بچسب! اصلا چنین چیزی وجود نداره! چیزی به عنوان چشم سوم، فطری هست نه این‌که چاکرا یا غده‌ی لوبیایی شکل! من نمی‌دونم چرا غرب هر چی می‌گن، شما هم میاین اینجا یا وب‌سایت‌های دیگه ترجمه و نشر میدید؟!

 91. MK گفت:

  سلام ببینید چیزی به اسم چشم سوم در قران نیست… این چشم برزخ بحثش جوریه که با ماساژ روی پیشونی و…راهکارهایی که میگن برای فعال سازی چشم سوم نیست…اون با ارتباطات معنوی هست…اگه دنبال این هستین که حال خوبی داشته باشید باید برید سراغ منبع…و اون منبع هم خداست…درضمن در نوشتن مقاله و اشتراک گذاری تحقیق کنید…

 92. Nima گفت:

  خداوند همه ی انسان.ها اجنه. ارواح و دیگران رو شفا بده مواظب بیماری های روحی خود باشید با چشم سوم اشتباه نگیرید . بچه ها هم بهتره به درس و مشقشون برسن…والله

 93. الهام گفت:

  من ۶سال یوگا کار میکنم چاکرای ششم یا همون چشم سوم اجنا من باز هست برای باز کردنش با شمع تمرین کردم اما پیشنهاد من به همه دوستان اینکه اینکار و نکنید اگر خدا میخواست از اول خودش باز میزاشت برای من خیلی مشکلات درست کرد تا ۱سال خونه نمیتونستم تنها بمونم خیلی وقتا دارم روش کار میکنم این چاکرارو ببندم اما هنوزم قدرت داره

 94. yas گفت:

  با سلام..من ۱۴ سالمه ولی چشم سومم بازه همونطور که گفتید برای افراد زیر ۲۰ سال خطرناکه میخواستم ببینم برای من که چشم سومم خدادادی بازه هم میتونه خطرناک باشه؟

 95. Aaaaa گفت:

  سلام می تونید بگید چرا افراد زیر ۱۴ نمی تونن این کارو انجام بدن من و خواهرم ۱۵ سال داریم و خواهرم فکرایی یهو ماد تو ذهنش که حالت تهوع وسردرد و سر گیج میشه بعد چند دقیقه خوب میشه و می تون از بعضی مواقع جلو جلو اتفاقا رو بهم میگه ولی تو فکرا یادش نیاد منم هر اتفاقی که بهش فکر میکنم بر عکس اتفاقا می افته و می تونم علت بعضی روسوما و علت چی زای دیگه رو بدون ایکه بهم بگن بفهمم من ۴ و۵ روزه دارم تمرین چشم سوم انجام میدم راه قطی رو بهم میگین و باید و نباید هارو ممنون میشم و ۴ روز خوابم نمیبره و میشه کمکمون کنید لطفا من می خوام بازش کنم با تمام وجود لطفا کمک کن و خودتون کردید جواب بدید لطفا وچیزایی که باید بخوریم و کمک کنید در کل

 96. Parnia گفت:

  من ۱۳ سالمه ‌و کلاسس ششم هستم میخواستم بدونم اگه من تو این سن یاز کنم چه مشکلاتی برای من پیش میاد لطفا جواب بدد برام مهمه

 97. مرسانا گفت:

  بعضیا از باز شدن چشم سوم و اتفاقاتی که میوفته میترسن..چشم سوم ترسی نداره و ما با دنیای درونمون اشنا میشیم .درسته وقتی تقویتش میکنم اتفاقات عجیبی میوفته اما اگه خودمون بخوایم و فکرمونو از این چیزا دور کنیم میتونیم از شر اونا خلاص بشیم ..بعضیاتون برای چشم سوم حرفای خوبی نزدین و خواستم بهتون بگم اگه شما دوس ندارین بقیه خیلی عاشق هیجان هستن و ازین چیزا خوششون میاد……..مرسی از جادوی باور با اطلاعات عالیشون

 98. مرسانا گفت:

  سلام من خیلی دوست دارم چشم سومم فعال بشه.اما از صدای جیغ و…در شب میترسم..۱۳سالمه ولی حس میکنم چشم سومم بازه.درد خییییییلی زیادی بین ابروهام دارم..وقتی یه خوابی میبینم سه یا چهار روز بعدش همون اتفاق میوفته .همش حس میکنم یکی دنبالم میاد.ترس هام خیلی زیادن وقتی اتفاقی میوفته رنگ و روم مثل گچ میشه..صداهارو از راه خیییلی دوری تشخیص میدم ..وقتی یه حدسایی میزنم دقیقا همون اتفاق میوفته..و یه چیز خیلی عجیب تر اینه که..یک سال پیش یه اتفاق هایی میوفتاد..چند بار در سال مثل اینکه روحم از تنم جدا میشد چون هیچی از دنیای بیرونی نمی فهمیدم…میخوام بدونم اگه این نشونه های چشم سومه یه استاد پیدا کنم و چشم سومم رو کاملا باز کنم..ممنون

 99. علیرضا گفت:

  یک سوال چشم سوم برای من که ۱۴ سال سن دارم مناسب هست و اگر مناسب نیست به چه دلیل

 100. سیروان گفت:

  سلام اقا من خووم بدون تمرین کردن برخی ازین ماورد را دارم بعضی وختا میخوابم فردا احساس میکنم شب اصلا نه خابیدم میخوام اینجوری نباشم چکار کنم

 101. Aria sami گفت:

  سلام دوستان
  من میخواستم چاکرا های بدنم رو فعال کنم اول باید از کدوم چاکرا شروع کرد؟؟؟

 102. m گفت:

  سلام من حس میکنم چشم سومم باز شده،دچار سردرد شدیدم و بین ابروهام احساس فشار میکنم و توی خواب هام چیز های عجیبی مثل اینده و خدا و ارواح رو میبینم و شبها صداهای عجیب میشنوم و تصویر هایی میبینم که توی روز اصلا وجود نداشتن یا خیلی معمولی به نظر میرسیدن،نمیخوام چشم سوممو ببندم فقط می خوام پرورشش بدم تا از دیدن ارواح مختلف توی خواب هام و تصاویر ترسناک راحت بشم.پیشنهاد شما چیه؟باید چیکار کنم؟

 103. Baran گفت:

  من خیلی دوست دارم چشم سومم رو فعال کنم ولی من معمولا ادم ضعیفیم میترسم بخش بدش بهم قلبه کنه خواستم نظرتونو بدونم که ایا میتونم خوب ازش استفاده کنم و بهم اسیبی نرسونه؟

 104. Navid گفت:

  من تا قبلا خواب می‌دیدم میرفتم جایی احساس میکردم اینارو جایی دیدم
  مثلا ی سال محلمون سیل اومد
  دقیقا یع هفته قبلش اینارو تو خواب دیدم
  اینا نشونه چشم سومه
  و این ک بنده دیدگاهم نسبت ب همه ی خونوادم
  متفاوتع

 105. نسترن گفت:

  سلام یه سوال داشتم
  علت اینکه آدم ساعت ۱۰ تا ۱۲ خواب های عجیب و صدای صحبت ی عالمه موجود بشنوه چیه؟

 106. Samin گفت:

  اوایل نمیدونستم ک چشم سوم چیه و چه کارایی هایی دارع..همیشه میتونستم ذهن اشخاص را بخونم یا اینکه درونشونو ببینم ک الان داره دروغ میگه یا راست میشه یا امروز کار بدی انجام داده یا نه..اخر شبها همیشه صدای جیغ میومد خیلی ازارم میداد.. یا اینکه وقتی تمام دیوارهای خونه میشد پر از ایات قرانی حتی با شماره اون ایه.. هرشب کارم خوندن این ایات قرانی بود ک روی دیوارای خونمون پدیدار میشدن.. یا شنیدن صدای اون اقایی که شبا عربی حرف میزنه و گریه میکنه.. یا ارتباط با ارواحی ک وقتی از کنار قبرستانی عبور میکردم واسم وحشتناکتر و درداور تر از این نبود ک انسانهایی ک گناهانشون بهشون چسبیده بود و داشتن عذاب میکشیدن وقتی از کنارشون رد میشدم بهم میچسبیدن و میمواستن واسشون دعا کنم من دیگه از ترس این مرده ها چندسالی میشه ک سرخاک کسی نرفتم.. هرچندم بیشتر مواقع میان توی خوابم ولی دردش کمتره… یبار مامانم مریض بود خیلی حالش بد کسی نبود خونه بجز من از درد قفسه سینش نفهمید کی خوابش برد باعث شده بود این درد بیش از حد سینش ورم کنه و بیاد بالا طوری ک تا زیر گلوش اومده بود نمیتونست نفس بکشه.. بالا سرش نشسته بودم نمیدونم چرا ناخدا دستمو ب سمت سینش دراز کردم و چشمامو بستم یه چند ثانیه ک گذشت انگاری داشت یه نیرویی از بین پیشونیم و دستم خارج میشد یه چند دقیقه ای همینطور بودم تا اینکه اینقدر شدت این نیرو زیاد شد ک انرژیم تموم شد و از حال رفتم.. یادم نمیاد چند دقیقه توی این حالت بیهوشی بودم.. ولی وقتی چشمامو باز کردم از سردرد زیاد نزدیک بود چشمام از حدقه بزنه بیرون.. یه لحظه ک ب خودم اومدم دیدم مامانم نشسته بالا سرمو میگه چته چرا اینقدر رنگ صورتت پریده.. با خنده گفت ببین من خوب شدم ورم سینم خوابیده دیگه درد ندارم..واقعا انگاری یه اتفاقی افتاده بود خیلی ترسیدم اما انگاری واقعا با اون انرژی ک توی وجودم بود خوبش کرده بودم.. یبار دیگم اومدم باز امتحان کنم گفتم شاید خیالاتی شده باشم.. اینبار روی پای خودم انجام دادم گفتم اگه اینطوری باشه پس میشه درد رو هم ب پام انتقال بدم.. دستمو با فاصله از پام گرفتم و دوباره چشمامو بستم بخدا شاید باورتون نشه نزدیک بود استخون پام بشکنه از درد ک دستمو کشیدم و سریع توی ذهنم اوردم ک دردش خوب بشه.. از نت ک سرچ کردم راجع بهش فهمیدم ک اینا همه زیر سر چشم سوممه ک نمیدونم چطوری فعال شده..

 107. ماهان گفت:

  محدودیت سنی باز کردن چشم سوم از چه سنی تا چه سنیه

 108. رسول گفت:

  به این غده چشم سوم هم گفته می‌شود.

  جسم کاجی یک تودهٔ عصبی مخروطی شکل است که در بالای Colliculusهای بالایی قرار دارد و به وسیلهٔ پایهٔ باریک خود به قسمت پایین سطح خلفی دیانسفالون چسبیده‌است. انشعابی از بطن سوم به نام pineal recess با این پایه وارد می‌شود و آن را به دو ورقه تقسیم می‌کند. ورقهٔ بالایی را رابط هابنولار(Habenular Commissure) و ورقهٔ پایینی را رابط خلفی(Posterior Commissure) می‌نامند. به نظر می‌رسد که جسم پینه آل بر روی غدد تناسلی بچه‌ها اثر مهارکننده دارد و اختلال آن در کودکان موجب بلوغ زودرس آنها می‌شود. جسم پینه آل بعد از بلوغ آهکی می‌گردد.

 109. رسول گفت:

  غده کاجی (به انگلیسی: Pineal gland) یا غده پینه آل و یا غده صنوبری که غده رومغزی (اپی فیز) (epiphysis gland) هم نامیده شده تودهٔ بافتی مخروطی‌شکل کوچکی است که به وسیلهٔ ساقه‌ای به سقف بطن سوم مغز متصل است. این غده متشکل از سلول‌های پینه‌آل و بینابینی می‌باشد و در عمق مغز (دیانسفال) قرار دارد. کارکرد دقیق آن هنوز مشخص نیست، البته این غده هورمونی به نام ملاتونین و ماده شیمیایی به نام سروتونین را ترشح می‌کند که با چرخه روزانه خواب و بیداری مرتبط می‌باشد. به علاوه در این غده گیرنده‌های مواد مخدر (انواع خاصی از مشتقات آمفتامین‌ها) وجود دارد و باعث کاهش زمان خواب می‌شود. احتمالاً یک نقش مخالف با محرک بیضه‌ها و تخمدان‌ها (آنتی‌گنادوتروپیک) نیز دارد.

 110. رسول گفت:

  سلام من ۲۴سالمه.چشم سوم هرکسی نمیتونه داشته باشه.فقط یک سری از ادما ک از دو سه سالگی به غریزه جنسی میرسن ،میتونن داشته باشن.یعنی یک کودک چشم سومی از همون اوایل کودکی وقتی چهار سالشه نگاش کنی میفهمی ک دارای چشم سومه.اگه پشت سرش باشی و اون ده تا ۱۰۰متر ازت دور باشی کافیع ۱۰ثانیه نگاش کنی خود به خود متوجه میشه و سرشو برمیگردونه و نگات میکنه ،ادمای دارای چشم سوم استرس زیادی دارن.خیلی ترسوهستن.وقتی میترسن رنگشون میپره.وقتی چیزی ک بقیه قادر به دیدنشون نیسن رو میبینن میترسن.یک فرد دارای چشم سوم میتونه کاری کنه اطرافیانش ده دیقه گیج شن،وخیلی کارای دیگه ک نمیشه گفت.

 111. Arman گفت:

  سلام
  من باور زیادی ب چشم سوم نداشتم ولی متن داخل سایتتان را خواندم . چشم سوم من باز شدە بدون اینکە برای باز شدن ان تلاش کنم من ت خواب ایندە را میبینم وقتی چند ماە بعد میرم همون جایی کە ت خواب دیدم یحالت عجیب بهم دست میدە دنیا تاریک میشە و دقیقا مثل خوابه کسی که سوال میپرسه یا کسایی که اونجا هستن البته صورت هاشون مشخص نیست ولی همون قیافه هستن. و من تصمیم و کار هایی انجام میدم که هرکسی متوجه میشه میگه اخلاقت ب سنت نمی خوره و صدای پا میشنوم و حس می کنم ی جن داره منو ازار میده لطفا کمکم کنین

 112. مهدی صادقی گفت:

  ببخشید چگونه می توانیم pdf این مقاله را دانلود کنیم

 113. کاربر 10088 گفت:

  باسلام وخداقوت به همه دوستان سایت ومشترکا
  دوستان سایتی لطف کنین اگه مقدوره راجع این موضوع اطلاعات دقیق وتخصصیه بیشتر بدین ویاحداقل سایتهاواستایدمعتبرمعرفی کنین
  ممنون میشم

 114. محمدعلی گفت:

  من چشم سومم باز شده کاملا اتفاقی و بدون اینکه بدونم چه تفاقی داره میفته اصلا توو حال خودم نبودم سه چهار ساعت بعد که برگشتم به حالت عادی یادم اومد که قبلا درمورد چاکرا ها خوندم و این چشم سومم بوده که باز شده!هنوزم فعال بودنشو حس میکنم!و هیچوقت دلم نمیخواد رد مورد چیزای که دیدم با کسی صحبت کنم فقط بدونین که حقیقن داره و هرکی ادعای استادیشو بکنه کلاهبرداره.مرسی از مقاله تون

 115. Alireza گفت:

  من حدود ۴ ساله که دنبال ترجمه قران خواندن کتاب هایی مثل اصول کافی تورات انجیل و… هستم ولی توی این کتاب ها چیزی به اسم اجنا یا چشم سوم یا اسم های دیگه ننوشته واین ها همه مال دین و ایین هایی غیر از اسلام هست و اگه کسی بگه که من فکر کسی رو میخونم یا اجنه میبینم یا صدا میشنوم یا چشم سومم بازه یا دروغ میگه یا قوه تخیلش قوی یا روانی فقط میخوام بگم که خودتونو الاف این خرافات نکنین

 116. ستاره گفت:

  سلام ببخشید میشه بگید کجامیتونم یه استادخوب پیداکنم که بتونم چاکراهاوچشم سومم وبازکنم ممنونم اگه کمکم کنید

 117. نسرین گفت:

  …اکثره بیماران روانی که اسیکیزوفزنی دارن و همیشه تو توهم هستن و صدا میشنون و میگن با جنو روح حرف میزنیم و جالب هم هست ادعای ذهن خوانی هم دارن…میان اینو میخونن میگن چشم سوممون باز شده….کدوم چشم سوم مگه با این شیوه زندگی که داریم میشه چشم سوم رو باز کرد؟؟؟؟سیستم ضمیر نلخوداگاهمون رد به گونه ایی نابود کرده که چشم سومم همه عمرا اگه باز بشه

 118. امید گفت:

  سلام
  خود شما اقدام به باز کردن چشم سوم کردین؟

 119. امیرحسین گفت :

  سلام ببخشید برای بچه ی ۱۴ساله خوبه چشم سومشو باز کنه؟

  • کاربر 8625 گفت:

   سلام امیرحسین عزیز
   پیشنهاد ما اینه که حداقل سن ۱۸ سال باشه؛ دوره هایی مرتبط با این موضوع در سایت منتشر شده که میتونید اونها را مشاهده کنید.

 120. امیر گلپایگانی گفت:

  من در هرمکان جدیدی که میرم صدا های عجیب لحظه ای می شنوم مثل اینه که انگار کسی بامن حرف میزنه ولی واضح نیست مثلا بعضی وقتا یکی از اشناهام رومیبینم درصورتی که ان شخص کیلومترها ازمن دوره و وقتی چشم هامو میبندم تصاویر غیر واضحی میبینم که شامل مکان .شخص.و جاهایی که قبلا بودم…ایا اینا نشانه هایی از فعال شدن چشم سوم نیست؟؟

 121. امیر گلپایگانی گفت:

  سلام مشکل من درشنیدن صدای جیغ درشبه اگه بصورت اصولی چشم سومم رو فعال کنم بااین مشکل روبه رومیشم

 122. اهورا گفت:

  درود بر شما
  در دهه چهارم زندگی، اتفاقات بیولوژیک در بدن و پختگی ذهنی شرایطی رو ایجاد میکنه که تعادل و هارمونیک زیبایی به مثال اقیانوس آرام آماده و پذیرای دنیایی جدید باشه به شرط آنکه در سالهای پیشین ظرف ذهن رو آلوده ناپاکی کدورت نکرده باشیم و چه خوشایند است ترنم زیبای زیستن و ایستادن در مقابل باد و باران و سفر در این بی کرانه
  لاجوردی …..

 123. اهورا گفت:

  درود بر شما
  در دهه چهارم زندگی، اتفاقات بیولوژیک در بدن و پختگی ذهنی شرایطی رو ایجاد میکنه که تعادل و هارمونیک زیبایی به مثال اقیانوس آرام آماده و پذیرای دنیایی جدید باشه به شرط آنکه در سالهای پیشین ظرف ذهن رو آلوده ناپاکی کدورت نکرده باشیم و چه خوشایند است ترنم زیبای زیستن و ایستادن در مقابل باد و باران و سفر در این بی کرانه لاجوردی

 124. براتی گفت:

  من واقعاترسیدم ازچشم سوم وهم برام هیجان انگیزه

 125. کبری گفت:

  من بخاطر ترس از چشم سوم چشم سومم باز شد و خیلی ترس و استرس و اضطراب گرفتم و سختی زیادی کشیدم اما خوشبختانه با مصرف دارویی و به لطف خدا چشم سومم بسته شد

 126. امیر گفت:

  این چیزایی که از اسلام و قران نقل کردی بعید میدونم منظورش چشم سوم باشه هیچ کجای اسلام ما نشنیدیم که صحبتی ازش بشه و تا دلت بخواد در مورد چیزای دیگه صحبت شده

 127. سینا گفت:

  سلام و دورد برشماع میخواستم بدونم گفتین کسی چشم سومش بزور باز کن خیلی مضر یعنی دقیقا چ کار کن

 128. محمد امین گفت:

  سلام منظور از بع زور باز کردن چشم سوم چیه ایا این روش ها چشم سوم رو به زور باز میکنه ؟

 129. م م گفت:

  سلام منظور از بع زور باز کردن چشم سوم چیه ایا این روش ها چشم سوم رو به زور باز میکنه ؟

  • Cin گفت:

   سلام ب همه ی دوستان. راجب این ک سوال کردید باید بگم بله انجام این کارها و تمرینات باعث باز شدن چشم سوم میشه و این با اتفاقات ناگواری همراهه این تمرینات تنها برای کسانی خوبه ک چشم سوم باز دارند و میخان اون رو پرورش بدن (کسانی ک بصورت خدادادی چشمشون بازه). پس لطفا ب هیچ وجه سراغ این تمرینات نرین باتشکر سین

 130. محمد امین گفت:

  سلام از شما خیلی ممنونم که مطالب مفیدی در اختیار ما گذاشتید ولی چطور میشه چشم سوم رو به طور استاندارد باز کرد که این مشکلات پیش نیاد ؟ لطفا بکید ممنون از سایت خوبتون

 131. امیرحسین گفت:

  سلام ببخشید من می خواهم چشم سوم را باز کنم من ۱۳سال دارم برای من در این سن مناسب است کهچشم سوم را باز کنم

 132. کاربر 1407 گفت:

  مطالبتون عالیه ولی این مسخره ترین و غلط ترین اطلاعات در این زمینه است

 133. کامبیز گفت:

  سلام . من تمریناتی که خودم ابداع کردم به پرواز روح هم دست پیدا کردم و در حین این تمرینات متوجه شدم چشم سومم باز شده ولی از وقتی که دیگر تلاشی نکردم همه چیز پایان یافت . حتی چشم سومم هم بدون دردسر بسته شد.ولی لذت بخش بود الان دوباره در حال اجرای تمرینات هستم تا دوباره به اون وضعیت برگردم

 134. محمد گفت:

  من یادمه بچه بودم موجوداتی اطراف خونمون میدیدم شبیه گربه بالدار که ریش داشتن
  دوستان مواظب باشن کنجکاوی درین کارها ممکنه باعث خوف و ترستون بشه با باز شدن چشم سومتون موجوداتی ببینید که تاحالا ندیدید

 135. کاربر 5797 گفت:

  با سلام و احترام
  در خصوص این متن، چند مورد رو خواستم با شما در میان بگذارم امیدوارم که به درد دوستان بخوره

  ۱- خواندن ذهن دیگران کاری بسیار ناپسند هستش و همانطور که ما دوست نداریم کسی ذهن ما رو بخونه پس نباید ما هم چنین کاری رو با دیگران انجام بدیم
  ۲- خواندن ذهن دیگران و دیدن آینده، ارتباطی به چاکرای آجنا نداره و این کارها صرفا ازطریق ارتباط با موجودات غیرارگانیک و یا همان اجنه امکانپذیر هستش. و این ارتباط باعث بروز مشکلات بسیار زیادی میشه که سر درد و احساس تخلیه انرژی و توهمات دیداری و شنیداری و احساس ترس ، تغییر عادات غذایی و سایر حالات شخصیتی و… کوچکترین اونهاست
  ۳- ارتباط با موجودات غیر ارگانیک باعث ایجاد ارتعاشات منفی میشه که دقیقا مغایر با قانون جذبه
  ۴- مالش بین دو ابرو و یا سایر تمرینات فیزیکی تاثیری در آجنا نداره چرا که اساسا چاکراها ماهیت فیزیکی ندارند و از جنس انرژی لطیف تری هستند

  با سپاس

  • سلام عزیزم ممنون از اینکه وقت گذاشتین و این مقاله رو مطالعه کردین – از اطلاعاتی که شما در این جا ارایه کردین کاملا مشخص هست هست که آشنایی با چشم سوم و موضوعات این چنینی دارید و قطعا مطالبی را هم که بهشون اشاره کردین نشانه دهنده این موضوع است . سایت جادوی باور به صورت تخصصی درباره قانون جذب ،هوش مالی ، ضمیر ناخودآگاه سمینار و کتاب از افراد معتبر کشورهای مختلف را ترجمه و دوبله و در سایت برای اعضا منتشر میکند . درباره این مقاله ما هم مانند بیشتر سایت ها مرتبط مقالاتی را مانند مراقبه و یا همین چشم سوم را که توسط مترجم ها از منابع خارجی (و آن هم به دلیل قانون کپی رایت ) ترجمه و منتشر میکنیم تا به نوعی با موضوعات نزدیک به مصالب خودمان کاربر جدید جذب کنیم لذا در این باره هیچ تخصصی نداریم و صرف این مقاله نقل قولی از سایت های دیگر است . بسیار ممنون از نقطه نظرات شما

  • اشکان گفت:

   سلام و درود به دوستان و اعضای سایت جادوی باور
   این تفکر تفکر عرفان حلقه یا عرفان کیهانی هست.
   در این تفکر و به ظاهر عرفان مسائل شبهناک زیادی مشاهده شده.
   و فرافکنیهایی که برای فرار از مسئولیت در اون نشر پیدا کرده

   لطفا در زمان نشر این دیدگاه‌ها مبنای فکری‌ای که از کانال اون نظر و دیدگاهتون رو اشاعه میدید رو هم بفرمایید.
   ممنون

  • امیر گفت:

   در مورد اینده همین لحظه های حال ما ایندرو میسازه و فکر نمیکنم اینده وجود داشته باشه
   ریلکس کردن بدن و اساناهای یوگا همه به فیزیک مربوط میشن که در مراقبه اهمیت دارن
   پس فعالیت فیزیکی خیلی هم در دریافت و تعادل انرژی بی تاثیر نیست

 136. کاربر 3398 گفت:

  استاد چشم سوم که متقلب نباشه سراغ دارین؟

  • دوست من ما فقط رو مقاله رو نوشتیم کسی رو در این زمینه نمیشناسیم معرفی کنیم

   • کاربر 6815 گفت:

    سلام من هم مقاله رو خوندم هم نظراتو، باید بگم خود من از وقتی که با قانون جاذبه آشنا شدم و راجبش مطالعات زیادی کردم و کارهایی که میگه انجام میدم احساس آگاهی درونی بیشتری میکنم من حس میکنم اینکه فکر دیگران و بخونیم ، بیشتر منظور فهمیدن نیته نه فکر به صورتی که تو فیلم های سینمایی نشون میده درواقع ما وقتی روی خودمون و انرژیمون کار میکنیم به راحتی انرژی های مخالف انرژیمون ما رو بهم میریزه و کاملا درک میکنیم خود من خیلی برام پیش اومده بدون اینکه واقعا اختیاری داشته باشم از ادم های منفی که در گذشته خیلی باهاشون دوست بودم دوری میکنم و جالب اینجاست که از خیلی خطرات که بعدا به وجود اومده دورم کرده… به نظرم بهترین راه برای باز کردن چشم سوم خودشناسی به معنای واقعی کلمه اس چرا که ما قطعا جزیی از روح پاک خداوندیم و این خودشناسی چشم ما رو به شناسایی بقیه انرژی ها بیشتر باز خواهد کرد… ممنون از سایت پر محتواتون

 137. نسرین گفت:

  سلام.عجیب است میفرماییدچشم سوم را به راحتی نمیتوان بست!
  بازکردن آن ممکن است طولانی شود
  امابستنش بسیار آسان
  کافی است موقعی که چشم سوم باز است با آگاهی به خاک برای چنددقیقه نگاه کنید

  • سلام خانم نسرین ممنون از نظر خوبتون ، بیشتر مقاله های سایت از منابع معتبر خارجی ترجمه میشوند و ممکن هست آگاهی و تجربه شخصی برخی کاربران عزیزی مانند شما بسیار کاملتر و غنی تر باشد، خوشحال میشیم علاوه براین مقاله{چشم سوم} در محتوای دیگری هم نظری دارید حتما ارسال بفرمایید تا به نوعی خوانندگان بعدی هم آگاهی کسب کنند. ممنون

  • Ahmad گفت:

   سلام ،بنده ممنون میشم اگر راه‌و روش درست برای باز کردن چشم سوم دارید در اختیارمون بذارید .
   با سپاس .

 138. کاربر 1984 گفت:

  سلام دوستان خوب در سایت جادوی باور.
  اینجانب اشتراک یکساله هم دارم ولی دسترسی به این مقاله ندارم…
  اطفا پیگیری فرمایید….ممنونم

  • سلام دوست من ، مقاله چشم سوم و همه مقالات رایگان است ، اشتباها این مورد تیک محدودیت برداشته نشده است ، ممنون از اطلاع رسانی به موقع شما

   • محمد گفت:

    سلام ببخشید من وقتی رویه چشم سومم تمرکز میکنم سرم خیلی درد میکنه فقط موقع تمرکز درد میکنه ها میخام لطف کنید و بگید که در همه اینجوریه یا فقط مال من اینطوری شدهوقتی تمرکز میکنم وسط ابرو هام خیلی درد میکنه

 139. کاربر 1577 گفت:

  با سلام با توجه اینکه اشتراک من یکساله میباشد مقاله ها را مثلا مقاله چشم سوم را باز نمی کند.

 140. کاربر 919 گفت:

  اگر علاقه دارید در این زمینه پیشرفت کنید فایل های مدیتیشن و خود هیپنویتزم در سایت زیر زیاده
  https://metaraz.ir/

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone