چشم سوم چیست؟ آموزش بازکردن چشم سوم

مشخصات محتوا

نام مربی:چشم سوم
موضوع:چشم سوم چیست
زبان:فارسی
فرمت محتوا:PDF

اطلاعات محتوا

نویسنده : جادوی باور

بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۵/۲۸

بازدید : 144,298

تعداد نظرات : ۱۵۳ نظر


توضیحات

احتمالا شما هم تا به حال کلمه چاکرا چشم سوم یا آجنا به گوشتان خورده است و شاید با خود اندیشه اید که کاربرد چشم سوم چیست و در صورت فعال شدن آجنا چه اتفاق مثبتی می افند .
چشم سوم علاوه بر بالا بردن اعتماد به نفس کاربرد های بسیاری دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

در این مقاله از سایت موفقیت و انگیزشی جادوی باور اطلاعات جامعی از چشم سوم (چاکرا ششم) در اختیار علاقه مندان قرار داده ایم با ما همراه باشید

منظور از چاکرا چشم سوم(آجنا) چیست؟

منظور از چاکرا چشم سوم(آجنا) چیست؟

از گذشته دور چشم سوم یا آجنا که یکی از چاکراهای بدن (چاکرا ششم) است مورد توجه فرهنگ ها و اقوام مختلف بوده است و بسیاری از افراد داشتن این ویژگی را قابل احترام میدانستند.

امروزه و با گذشت زمان چشم سوم را ، غده صنوبری نیز میگویند اما مرصوم ترین واژه در بین مردم همان چشم سوم یا آجنا (چاکرا ششم) است .

مکان چشم سوم کجاست؟ چشم سوم در وسط پیشانی قرار دارد و به عقیده دانشمندان و عرفای شرقی چشم سوم  به شکل یک لوبیا است که با کمک آن انسان میتواند کار هایی انجام دهد که هرکسی قادر به انجامشان نیست!

از جمله از این کار ها میتوان به امکان صحبت با موجودات دیگر و اجنه یا خواندن ذهن افراد و … اشاره کرد که از دست یک انسان معمولی بر نمی آید.

پاکسازی چشم سوم

کاربرد چشم سوم چیست؟

انسان بلافاصله بعد از باز شدن چشم سوم خود ، شروع به صحبت با روح خود میکند و میتواند با جهان ماورائی نیز ارتباط برقرار سازد. البته این نیاز به تمرین های مخصوصی دارد تا چشم سوم تحریک شده و شروع به کار کند و در نهایت قدرتش افزایش یابد!

شاید از خود بپرسید که اصلا کاربرد چاکرای چشم سوم چیست و یا چشم سوم چه کاربردی دارد ؟
چشم سوم وسیله ای است برای پیش بینی، آینده نگری، روشن بینی، پیشگویی و … که بدون استفاده از دو چشم جسم انجام میشود. روشن بینی به معنای دریافت و تجزیه و تحلیل اطلاعات بدون استفاده از چشم جسمی می باشد.

در طول تاریخ افراد زیادی ادعا کرده اند که چشم سومشان باز است و مردم را مشغول به خرافات چشم سوم کرده اند که هیچ کدام واقعیت نداشته و تنها همان (ادعا) باقی مانده اند!

چشم سوم در اسلام

چشم سوم در اسلام
نماز خواندن و عبادت خداوند میتواند در دراز مدت باعث باز شدن چشم بصیرت یا همان چشم سوم شود. هنگام سجده کردن به قسمت پیشانی ما که آجنا نیز در همان جا قرار دارد ، فشار می آید و اگر با چشمان خود به بینی مان نگاه کنیم ، فشار بیشتری به چشم سوم خود می آوریم و این در دراز مدت میتواند چشم بصیرت مارا باز کند! اگر میخواهید بدانید حکم چشم سوم در اسلام چیست به زیر توجه کنید:
اگر فردی که دارای چشم سوم باز است، از آن در راه درستی استفاده کند و تن به خواسته های شیطانی و نفسانی خود ندهد، از نظر اسلام هیچ گونه مشکلی وجود نخواهد داشت.

چشم سوم در قرآن نیز وجود دارد!
خداوند در آیه ۲۲ سوره قاف می فرماید:
تو در غلفت از این بودی پس ما پرده را برداشتیم و چشمانت تیزبین شد.

خداوند در این آیه می فرماید پوششی وجود دارد که مانع دید بیشتر شما می شود. مثلا پوششی که نمی گذارد انسان بهشت و جهنم را ببیند و آن را تصور کند! اگر این پوشش برداشته شود انسان میتواند از گذشته و آینده خود به راحتی باخبر شود.

خداوند در قسمتی دیگر در قرآن کریم می فرماید : ان تتقوا الله یجعل لکم فرقانا «هر کس تقوا پیشه کند خداوند به او فرقان (قدرت تمیز بین حق و باطل) عطا مى‏کند».

از اینجا میتوان اطمینان یافت که دو چشم انسان توانایی دیدن هر چیزی را ندارند و انسان با استفاده از چشم سوم خود است که میتواند همه چیز را ببیند . این با استفاده از پیشه کردن تقوا و اطاعت خداوند طی مدتی طولانی به دست می آید و به انسان قدرت زیادی را میدهد.

پیامبر در مورد اطاعت از خداوند می فرماید:
اظهار دوستی نکرد بنده من به چیزی دوست داشتنی تر از آنچه واجب کردم بر او، و او با نوافل به سوی محبت من می آید تا این که من نیز او را دوست بدارم. پس هنگامی که او را دوست بدارم شنوایی او می باشم آن گاه که می شنود و بینایی او می باشم آن گاه که می بیند و زبان او می باشم آن گاه که سخن می گوید و دست او می باشم آن گاه که ضربه می زند و پای او می باشم آن گاه که راه می رود، هنگامی که به درگاه من دعا کند اجابت می کنم و اگر از من درخواست کند به او می دهم.

در جایی هم در مورد اطاعت از خدا آمده است:
از زمانى که حیات بشرى در این کره خاکى شکل گرفته، همیشه سؤال مهمى ذهن او را مشغول ساخته که هدف از خلقت انسان و مجتمع بشرى چیست؟ آیا زندگى همین جلوه صورى و ظاهرى آن یعنى خوردن و خوابیدن و شهوت رانى کردن است؟ یا در پشت این حرکات، غایتی رفیع و هدفی بلند خوابیده است، در ادامه همین تفکرات و تاملات است که مى‏توان دریافت که ارسال پیامبران الهى آن هم در تمام عصرها به چه جهت و هدفى بوده است، آیا پس از این عالم خاکى، جهان دیگرى که در آن به اعمال مردم رسیدگى مى‏شود، نخواهد بود؟ دراین صورت هر لحظه با تصور مرگ و نابودى، زندگى در کام انسان تلخ شده و با هر تأملى در عاقبت کار خود پشتش خواهد لرزید و دستش به هیچ کارى نخواهد رفت .

آموزش بازکردن چشم سوم

A woman dresses her third eye

یکی از کم خطر ترین راه های باز کردن چشم سوم پاکسازی چاکراهای دیگر بدن همراه با چاکرا چشم سوم است افرادییکه برای باز کردن چشم سوم از مدیتیشن مخصوص به چاکرا ها و در کنار آن از تمرینات سبک در رابط با پاکسازی و فعال سازی چشم سوم و دیگر چاکرا ها میکنند رضایت بیشتری دارند
پس باز کردن چشم سوم نیاز به تمرین و تکرار دارد که در زیر به معرفی روش های باز کردن چشم سوم میپردازیم. البته بهتر است قبل از اعمال روش ها، به پیش یک استاد چشم سوم بروید تا در باز کردن چشم سوم و فعال کردن آن به شما کمک کند.

۱-استفاده از روش مالش:

ابتدا انگشت اشاره خود را بگیرید و سپس در خلاف عقربه های ساعت به دور چشم سوم خود بچرخانید . این کار را به مدت ۵ تا ۱۰ ثانیه انجام دهید.
با این کار چشم سوم شما بیدار خواهد شد و احساس هایی خواهید داشت.
سپس چشمان خود را ببندید و یک کره ی چشم را در وسط دو چشم خود تجسم کنید. سپس با استفاده از آن چشم به بالا و پایین، چپ و راست نگاه کنید و سپس چرخش از پایین به بالا و بالا به پایین را انجام دهید و سپس با آن چشم چند پلک بزنید.
بعد از اینکار احساساتی در ناحیه وسط ابروهایتان ایجاد میشود که به معنی تحریک چشم سوم شما است.
این تمرین را به مدت چند هفته انجام دهید تا به مرور زمان قدرت چشم سوم خود را افزایش دهید و قدرت های عجیبی به دست بیاورید.

۲- استفاده از تکنیک ۲.۴۷۸:

این تکنیک باید در یک مکان بسیار آرام و ساکت انجام شود. نفس عمیق بکشید تا احساس تغییر یافته ای مثل خلسه را به وجود بیاورید.
ابتدا به مدت ۴ ثانیه از سوراخ های بینی نفس بکشید و سپس ۷ ثانیه نفس خود را نگه دارید و بعد به مدت ۸ ثانیه هوارا از طریق دهانتان بیرون دهید . هنگام انجام این کار حتما زبانتان را پشت دندانهایتان قرار دهید. هنگامی که به آرامش روحی رسیدید به چشم سوم خود نگاه کنید. حتما تغییری احساس خواهید کرد. این تمرین را در ابتدا ۲ دقیقه در روز انجام دهید و سپس و به مرور زمان آن را افزایش دهید .

۳- استفاده از روش مراقبه EMDR:

این روش از مدت ها پیش برای رفع اختلالاتی مثل افسردگی و اضطراب به کار میرفته است و امروزه نیز از جمله روش هایی است که برای باز کردن چشم سوم یا همان آجنا استفاده می شود. البته همانطور که در بالا گفته شد مراقبه و مدیتیشن چاکرا های بدن و چشم سوم مخصوص است که توسط افراد آگاه به این موضوع ارایه میشود
این روش برای افرادی که به طور منظم نرمش و ورزش می کنند بسیار آسان خواهد بود و می تواند مورد استفاده آنان قرار گیرد.

۴- محل زندگی تان را از رنگ بنفش و آبی پر کنید:

رنگ چاکرای ششم ترکیبی از آبی و بنفش است که که رنگی نیلی را به وجود می آورد . شما باید با افزودن این رنگ ها به محیط زندگی خود ، چشم ششم خود را تقویت کنید و به مرور زمان باعث فعال کردن چشم سوم خود شوید .
به عنوان مثال میتوانید لباس خود را از رنگ بنفش تشکیل دهید و از جواهراتی مثل گردنبند و دستنبند به رنگ آبی استفاده نمایید .

۵- برای باز کردن امواج مغزی تلاش کنید:

به طور مستمر روی امواج های مغزی خود مثل آلفا و تتا تمرین کنید و سعی کنید که آنهارا حفظ نمایید . با این کار بخش های مختلف مغز شما تقویت میشود و میتواند باعث باز کردن چشم سوم شما شود . این روش نیز بهتر است در حضور یک استاد چشم سوم انجام شود.

۶- خانه خود را از بوی خوش پر کنید:

یکی دیگر از راه هایی که برای باز کردن چشم سوم مفید است، پر کردن خانه و محل زندگی تان از بوهای معطر و خوشبو است. سعی کنید همیشه وسایل و لباس ها و حتی بدن خودتان را با استفاده از روغن های معطر خوش بو نمایید. به عنوان مثال می توانید از روغن ها و عطر های زیر استفاده کنید: میتوانید از صندل استفاده نمایید، استفاده از بابونه رومی یا آلمانی بسیار عالی است، گریپ فروت نیز میتواند به شما کمک شایانی نماید، از جوز هندی نیز میتوانید استفاده کنید

۷-از میوه ها و سبزیجات استفاده کنید:

در برنامه غذایی روزانه خود ، میوه ها و سبزیجات به رنگ ابی و بنفش را بی افزایید تا باعث تثویت چاکرای ششم خود شوید و چشم سوم خود را تقویت کنید . استفاده از آب میوه هایی مثل آب انگور یا بلک بری میتواند بسیار برای شما مناسب باشد . در زیر به معرفی بهترین میوه ها و نوشیدنی ها برای باز کردن چشم سوم میپردازیم :
حتما از کشمش سیاه استفاده کنید
بلوبری یکی از موادی است که بسیار میتواند کمک کننده باشد
بلک بری را حتما در برنامه غذایی خود بگنجانید
بادمجان نیز خواص زیادی برای فعال کردن چشم سوم شما دارد
استفاده از آلو برقان نیز بسیار مفید است
سبزی رنگین کمان را نیز استفاده کنید
چغندر هم بسیار عالی و مفید است

۸- از یوگا استفاده نمایید:

حتما از یوگا و فواید آن شنیده اید . این ورزش بی نظیر میتواند در فعال کردن چشم سوم شما نیز مفید باشد ! در این ورزش حرکاتی انجام میشود که برای باز کردن چشم سوم بسیار خوب است مثل : تنفس، تمرکز و حرکت بدنی .
در زیر بهترین حرکاتی که میتوانید انجام دهید را معرفی میکنیم :
قهرمان نشسته
بایستید و تا نصفه روبه جلو خم شوید
در حالت بچه قرار بگیرید
در حالت سگ مانند به صورت روبه پایین قرار بگیرید
ایستادن بر شانه نیز خوب است

نشانه های باز شدن چشم سوم چیست؟

نشانه های باز شدن چشم سوم چیست؟

اگر تمرینات فعال کردن و پاکسازی چشم سوم را انجام داده باشید ، ممکن است دنبال نشانه های باز شدن چشم سوم خود باشید . خرافات چشم سوم فراوان است که در زیر با توضیح کامل بر این خرافات پایان میدهیم . در زیر به معرفی ۱۰ تا از نشانه های باز شدن چشم سوم میپردازیم.

۱- احساس خستگی و فشار بین دو ابرو دارید:

از آنجایی که چشم سوم (آجنا) بین دو ابرو قرار دارد ، هنگامی که چاکرای ششمتان درحال باز شدن باشد ، احساس فشار و درد و یا حتی خستگی در این ناحیه خواهید داشت . حتی ممکن است گاهی اوقات در این ناحیه احساس گرمای شدیدی داشته باشید .

۲- به فردی دوراندیش تبدیل می شوید:

با باز شدن و فعال شدن چشم سوم ، شما قدرت دوراندیشی زیادی خواهید داشت . از اتفاقات آینده باخبر خواهید شد و میتوانید آنان را تجزیه و تحلیل نمایید . همچنین قبل از به وجود آمدن مشکلات از آنان با خبر میشوید و قادر هستید چیز هایی را ببینید که هرکسی قادر به دیدنشان نیست !
میتوانید از تجربیات قبلی تان بهترین استفاده را ببرید و از آنان جهت حل مشکلات خود استفاده نمایید .

۳-حساسیتتان نسبت به نور بیشتر می شود:

اگر چشم سوم فعالی داشته باشید ، توانایی درک نور ها در شما تا حد بسیار زیادی افزایش خواهد یافت و شما میتوانید رنگ هارا تا عمق بیشتری ببینید . رنگ هارا به شکل ستاره و یا مدور خواهید دید و حتی میتوانید نور را در پشت ابر نیز ببینید !

۴- داشتن احساسی متفاوت:

با باز شدن چشم سوم خود ، قدرت تفکر و اندیشه تان نیز افزایش یافته است و ممکن است تغییراتی در اخلاق و رفتار و یا حتی خلق و خوی شما ایجاد شود . مثلا ممکن است قبلا از دیدن و تجربه کردن چیزی لذت برده باشید ولی الان آن یک چیز معمولی برایتان باشد . یا ممکن است غذایی که قبلا دوست داشتید برایتان دیگر لذت بخش نباشد .
هیچ کس دلیل این تغییرات را نمیداند اما چیزی که میدانیم این است که در هر صورت تغییراتی در ویژگی های روحی افراد رخ میدهد و این بخشی از ویژگی های چشم سوم (آجنا) است

۵-افزایش و بیشتر شدن سردرد:

این یک تجربه سخت است . کسی که قبلا آجنا (چشم سوم) را تجربه نکرده و اقدامی هم برای باز کردن چشم سوم انجام نداده باشد ، در ابتدای راه سردردی شدید خواهد داشت که به مروز زمان برطرف خواهد شد . دلیل سردرد هم فشاری است که چاکرای ششم بین دو ابرو ایجاد کرده است .

۶-قادر هستید ذهن مردم را بخوانید:

در گذشته شما قادر بودید فقط ظاهر آدم هارا ببینید ، اما الان میتوانید به صورت باطنی نیز افراد را مشاهده کنید و افرادی که به ظاهر خوب و با ایمان هستند را شناسایی کرده و نقاب آنان را بردارید .
حتی میتوانید قبل از اینکه کسی از شما سوالی کند ، جواب آن را حدس بزنید و اورا به حیرت وا دارید !

۷- رژیم غذایی تان تغییر خواهد کرد:

بعد از باز شدن چشم سوم ، هوش و تفکر شما بسیار گسترش یافته است و شما نسبت به چیزی که میخورید کاملا آگاهید . مغز شما هنگام تغذیه به شما هشدار میدهد که آیا این غذا مفید است یا مضر ؟ خوب است یا بد ؟
شما اطلاعات کاملی در مورد بدن خود دارید و میدانید چه سمومی در جسمتان وجود دارد و سعی میکنید به صورت کاملا سالم تغذیه کنید و جسم خود را در سلامت کامل نگه دارید .

آیا باز شدن چشم سوم خطر دارد؟

شاید از خود بپرسید که خطرات فعال بودن چشم سوم چیست و یا مشکلات باز شدن چشم سوم چه میتواند باشد؟ در زیر به صورت کامل و مفصل درباره چشم سوم و خطرات آن میپردازیم .
 1. استفاده بیش از حد انرژی توسط چاکرای فوقانی:

  با باز شدن  فقط چشم سوم شما و بسته بودن دیگر چاکراهای بدن ، انرژی زیادی به ناحیه فوقانی شما فرستاده می شود و می تواند باعث اختلالاتی مانند: سردرد و میگرن و همچنین سردرگمی و واپاشی شود . در نتیجه حتما قبل از پاکسازی و فعال کردن آن چاکراهای دیگر را به ترتیب پاکسازی کنید ترتیب پاکسازی چاکراهای دیگر به شرح زیر است
  ۱-چاکرای ریشه
  ۲-چاکرای خاجی
  ۳-چاکرای شبکه خورشیدی
  ۴- چاکرای قلب
  ۵- چاکرای گلو
  ۶- چاکرا چشم سوم یا آجنا
  ۷- چاکرا تاجی

 2. با بازشدن هر یک از این چاکراها که از چاکراهای اصلی بدن هستند اتفاقات خوبی در انتظار شما خواهد بود
 3.  می تواند باعث ترس و دلهره شود:

   اگر چشم سوم شما به زور باز شود و فقط یکی از چاکراها باز باشد ، دیگر نمیتوانید فقط ارواحی که کائنات تعیین کرده اند را ببینید! توجه کنید که این در صورتی خواهد بود که عجولانه آجنا را مجبور به باز کردن کنید. و تمرینات دیگر چاکراها را انجام ندهید

 4.  نمی توانید قدرت آن را درک کنید:

  چون چشم سوم ما قدرت فراوانی دارد و با دو چشم دیگر قابل مقایسه نیست، شما نمیتوانید قدرت آن را درک کنید!
  شما با استفاده از آجنا خواهید توانست تصویر‌سازی کنید، رویاپردازی کنید و همچنین صداهایی را بشنوید که تا قبل از این نمیتوانستید بشنوید!

 5.  میتواند باعث کم ارزش دیدن خودتان شود:

  شما با چشم سوم میتوانید چیز هایی ببینید که بسیار با دیده های قبلی تان فرق دارد. این می تواند باعث شود که شما خودتان را بدون آن فردی کم ارزش ببینید .

 6.  در صورت عدم تسلط، به غلط خواهید افتاد:

  اگر چشم سومتان به صورت اصولی باز نشده باشد میتواند به جای کمک به دید شما، اطلاعات غلطی از محیط اطراف به شما بدهد که باعث نا امیدی شما می شود.

 7. ممکن است انرژی تان به سرعت تخلیه شود:

  اگر توانایی کنترل قدرت خود را نداشته باشید و روش استفاده درست از آن را فرا نگرفته باشید، ارواح شرور برای تامین انرژی خود به شما رجوع خواهند کرد و در این صورت انرژی تان به سرعت تخلیه خواهد شد.

 8.  امکان دارد صداهای بلندی بشنوید:

  با باز شدن چشم سومتان ممکن است صداهای بسیار بلندی بشنوید که در انتهای شب بیشتر و بیشتر خواهند شد.

 9.  ممکن است باعث مشکلات روحی شود:

  هنگامی که چشم سوم شما باز شود، به صورت عجیبی علمتان افزایش خواهد یافت و این ممکن است هنگام صحبت با دیگران باعث مشکلاتی شود. مثلا اگر با فردی که دارای چاکرای ششم بازی است صحبت کنید، ممکن است دچار سردرد شوید. دلیلش هم کشش زیاد انرژی توسط آجنا است.

 

 

دسته بندی : رشد فردی محتوای رایگان

برچسب ها: ,

153 پاسخ به “چشم سوم چیست؟ آموزش بازکردن چشم سوم”

 1. شاهین قابلی گفت:

  اگر علاقه دارید در این زمینه پیشرفت کنید فایل های مدیتیشن و خود هیپنویتزم در سایت زیر زیاده
  https://metaraz.ir/

 2. behnam گفت:

  با سلام با توجه اینکه اشتراک من یکساله میباشد مقاله ها را مثلا مقاله چشم سوم را باز نمی کند.

 3. rokh43 گفت:

  سلام دوستان خوب در سایت جادوی باور.
  اینجانب اشتراک یکساله هم دارم ولی دسترسی به این مقاله ندارم…
  اطفا پیگیری فرمایید….ممنونم

  • سلام دوست من ، مقاله چشم سوم و همه مقالات رایگان است ، اشتباها این مورد تیک محدودیت برداشته نشده است ، ممنون از اطلاع رسانی به موقع شما

   • محمد گفت:

    سلام ببخشید من وقتی رویه چشم سومم تمرکز میکنم سرم خیلی درد میکنه فقط موقع تمرکز درد میکنه ها میخام لطف کنید و بگید که در همه اینجوریه یا فقط مال من اینطوری شدهوقتی تمرکز میکنم وسط ابرو هام خیلی درد میکنه

 4. نسرین گفت:

  سلام.عجیب است میفرماییدچشم سوم را به راحتی نمیتوان بست!
  بازکردن آن ممکن است طولانی شود
  امابستنش بسیار آسان
  کافی است موقعی که چشم سوم باز است با آگاهی به خاک برای چنددقیقه نگاه کنید

  • سلام خانم نسرین ممنون از نظر خوبتون ، بیشتر مقاله های سایت از منابع معتبر خارجی ترجمه میشوند و ممکن هست آگاهی و تجربه شخصی برخی کاربران عزیزی مانند شما بسیار کاملتر و غنی تر باشد، خوشحال میشیم علاوه براین مقاله{چشم سوم} در محتوای دیگری هم نظری دارید حتما ارسال بفرمایید تا به نوعی خوانندگان بعدی هم آگاهی کسب کنند. ممنون

  • Ahmad گفت:

   سلام ،بنده ممنون میشم اگر راه‌و روش درست برای باز کردن چشم سوم دارید در اختیارمون بذارید .
   با سپاس .

 5. hamed.zandieh گفت:

  استاد چشم سوم که متقلب نباشه سراغ دارین؟

  • دوست من ما فقط رو مقاله رو نوشتیم کسی رو در این زمینه نمیشناسیم معرفی کنیم

   • Mahooor1368@gmail.com گفت:

    سلام من هم مقاله رو خوندم هم نظراتو، باید بگم خود من از وقتی که با قانون جاذبه آشنا شدم و راجبش مطالعات زیادی کردم و کارهایی که میگه انجام میدم احساس آگاهی درونی بیشتری میکنم من حس میکنم اینکه فکر دیگران و بخونیم ، بیشتر منظور فهمیدن نیته نه فکر به صورتی که تو فیلم های سینمایی نشون میده درواقع ما وقتی روی خودمون و انرژیمون کار میکنیم به راحتی انرژی های مخالف انرژیمون ما رو بهم میریزه و کاملا درک میکنیم خود من خیلی برام پیش اومده بدون اینکه واقعا اختیاری داشته باشم از ادم های منفی که در گذشته خیلی باهاشون دوست بودم دوری میکنم و جالب اینجاست که از خیلی خطرات که بعدا به وجود اومده دورم کرده… به نظرم بهترین راه برای باز کردن چشم سوم خودشناسی به معنای واقعی کلمه اس چرا که ما قطعا جزیی از روح پاک خداوندیم و این خودشناسی چشم ما رو به شناسایی بقیه انرژی ها بیشتر باز خواهد کرد… ممنون از سایت پر محتواتون

 6. Jalal Alizadeh گفت:

  با سلام و احترام
  در خصوص این متن، چند مورد رو خواستم با شما در میان بگذارم امیدوارم که به درد دوستان بخوره

  ۱- خواندن ذهن دیگران کاری بسیار ناپسند هستش و همانطور که ما دوست نداریم کسی ذهن ما رو بخونه پس نباید ما هم چنین کاری رو با دیگران انجام بدیم
  ۲- خواندن ذهن دیگران و دیدن آینده، ارتباطی به چاکرای آجنا نداره و این کارها صرفا ازطریق ارتباط با موجودات غیرارگانیک و یا همان اجنه امکانپذیر هستش. و این ارتباط باعث بروز مشکلات بسیار زیادی میشه که سر درد و احساس تخلیه انرژی و توهمات دیداری و شنیداری و احساس ترس ، تغییر عادات غذایی و سایر حالات شخصیتی و… کوچکترین اونهاست
  ۳- ارتباط با موجودات غیر ارگانیک باعث ایجاد ارتعاشات منفی میشه که دقیقا مغایر با قانون جذبه
  ۴- مالش بین دو ابرو و یا سایر تمرینات فیزیکی تاثیری در آجنا نداره چرا که اساسا چاکراها ماهیت فیزیکی ندارند و از جنس انرژی لطیف تری هستند

  با سپاس

  • سلام عزیزم ممنون از اینکه وقت گذاشتین و این مقاله رو مطالعه کردین – از اطلاعاتی که شما در این جا ارایه کردین کاملا مشخص هست هست که آشنایی با چشم سوم و موضوعات این چنینی دارید و قطعا مطالبی را هم که بهشون اشاره کردین نشانه دهنده این موضوع است . سایت جادوی باور به صورت تخصصی درباره قانون جذب ،هوش مالی ، ضمیر ناخودآگاه سمینار و کتاب از افراد معتبر کشورهای مختلف را ترجمه و دوبله و در سایت برای اعضا منتشر میکند . درباره این مقاله ما هم مانند بیشتر سایت ها مرتبط مقالاتی را مانند مراقبه و یا همین چشم سوم را که توسط مترجم ها از منابع خارجی (و آن هم به دلیل قانون کپی رایت ) ترجمه و منتشر میکنیم تا به نوعی با موضوعات نزدیک به مصالب خودمان کاربر جدید جذب کنیم لذا در این باره هیچ تخصصی نداریم و صرف این مقاله نقل قولی از سایت های دیگر است . بسیار ممنون از نقطه نظرات شما

  • اشکان گفت:

   سلام و درود به دوستان و اعضای سایت جادوی باور
   این تفکر تفکر عرفان حلقه یا عرفان کیهانی هست.
   در این تفکر و به ظاهر عرفان مسائل شبهناک زیادی مشاهده شده.
   و فرافکنیهایی که برای فرار از مسئولیت در اون نشر پیدا کرده

   لطفا در زمان نشر این دیدگاه‌ها مبنای فکری‌ای که از کانال اون نظر و دیدگاهتون رو اشاعه میدید رو هم بفرمایید.
   ممنون

  • امیر گفت:

   در مورد اینده همین لحظه های حال ما ایندرو میسازه و فکر نمیکنم اینده وجود داشته باشه
   ریلکس کردن بدن و اساناهای یوگا همه به فیزیک مربوط میشن که در مراقبه اهمیت دارن
   پس فعالیت فیزیکی خیلی هم در دریافت و تعادل انرژی بی تاثیر نیست

 7. محمد گفت:

  من یادمه بچه بودم موجوداتی اطراف خونمون میدیدم شبیه گربه بالدار که ریش داشتن
  دوستان مواظب باشن کنجکاوی درین کارها ممکنه باعث خوف و ترستون بشه با باز شدن چشم سومتون موجوداتی ببینید که تاحالا ندیدید

 8. کامبیز گفت:

  سلام . من تمریناتی که خودم ابداع کردم به پرواز روح هم دست پیدا کردم و در حین این تمرینات متوجه شدم چشم سومم باز شده ولی از وقتی که دیگر تلاشی نکردم همه چیز پایان یافت . حتی چشم سومم هم بدون دردسر بسته شد.ولی لذت بخش بود الان دوباره در حال اجرای تمرینات هستم تا دوباره به اون وضعیت برگردم

 9. Yashar گفت:

  مطالبتون عالیه ولی این مسخره ترین و غلط ترین اطلاعات در این زمینه است

 10. امیرحسین گفت:

  سلام ببخشید من می خواهم چشم سوم را باز کنم من ۱۳سال دارم برای من در این سن مناسب است کهچشم سوم را باز کنم

 11. محمد امین گفت:

  سلام از شما خیلی ممنونم که مطالب مفیدی در اختیار ما گذاشتید ولی چطور میشه چشم سوم رو به طور استاندارد باز کرد که این مشکلات پیش نیاد ؟ لطفا بکید ممنون از سایت خوبتون

 12. م م گفت:

  سلام منظور از بع زور باز کردن چشم سوم چیه ایا این روش ها چشم سوم رو به زور باز میکنه ؟

  • Cin گفت:

   سلام ب همه ی دوستان. راجب این ک سوال کردید باید بگم بله انجام این کارها و تمرینات باعث باز شدن چشم سوم میشه و این با اتفاقات ناگواری همراهه این تمرینات تنها برای کسانی خوبه ک چشم سوم باز دارند و میخان اون رو پرورش بدن (کسانی ک بصورت خدادادی چشمشون بازه). پس لطفا ب هیچ وجه سراغ این تمرینات نرین باتشکر سین

 13. محمد امین گفت:

  سلام منظور از بع زور باز کردن چشم سوم چیه ایا این روش ها چشم سوم رو به زور باز میکنه ؟

 14. سینا گفت:

  سلام و دورد برشماع میخواستم بدونم گفتین کسی چشم سومش بزور باز کن خیلی مضر یعنی دقیقا چ کار کن

 15. امیر گفت:

  این چیزایی که از اسلام و قران نقل کردی بعید میدونم منظورش چشم سوم باشه هیچ کجای اسلام ما نشنیدیم که صحبتی ازش بشه و تا دلت بخواد در مورد چیزای دیگه صحبت شده

 16. کبری گفت:

  من بخاطر ترس از چشم سوم چشم سومم باز شد و خیلی ترس و استرس و اضطراب گرفتم و سختی زیادی کشیدم اما خوشبختانه با مصرف دارویی و به لطف خدا چشم سومم بسته شد

 17. براتی گفت:

  من واقعاترسیدم ازچشم سوم وهم برام هیجان انگیزه

 18. اهورا گفت:

  درود بر شما
  در دهه چهارم زندگی، اتفاقات بیولوژیک در بدن و پختگی ذهنی شرایطی رو ایجاد میکنه که تعادل و هارمونیک زیبایی به مثال اقیانوس آرام آماده و پذیرای دنیایی جدید باشه به شرط آنکه در سالهای پیشین ظرف ذهن رو آلوده ناپاکی کدورت نکرده باشیم و چه خوشایند است ترنم زیبای زیستن و ایستادن در مقابل باد و باران و سفر در این بی کرانه لاجوردی

 19. اهورا گفت:

  درود بر شما
  در دهه چهارم زندگی، اتفاقات بیولوژیک در بدن و پختگی ذهنی شرایطی رو ایجاد میکنه که تعادل و هارمونیک زیبایی به مثال اقیانوس آرام آماده و پذیرای دنیایی جدید باشه به شرط آنکه در سالهای پیشین ظرف ذهن رو آلوده ناپاکی کدورت نکرده باشیم و چه خوشایند است ترنم زیبای زیستن و ایستادن در مقابل باد و باران و سفر در این بی کرانه
  لاجوردی …..

 20. امیر گلپایگانی گفت:

  سلام مشکل من درشنیدن صدای جیغ درشبه اگه بصورت اصولی چشم سومم رو فعال کنم بااین مشکل روبه رومیشم

 21. امیر گلپایگانی گفت:

  من در هرمکان جدیدی که میرم صدا های عجیب لحظه ای می شنوم مثل اینه که انگار کسی بامن حرف میزنه ولی واضح نیست مثلا بعضی وقتا یکی از اشناهام رومیبینم درصورتی که ان شخص کیلومترها ازمن دوره و وقتی چشم هامو میبندم تصاویر غیر واضحی میبینم که شامل مکان .شخص.و جاهایی که قبلا بودم…ایا اینا نشانه هایی از فعال شدن چشم سوم نیست؟؟

 22. امیرحسین گفت :

  سلام ببخشید برای بچه ی ۱۴ساله خوبه چشم سومشو باز کنه؟

  • جادوی باور گفت:

   سلام امیرحسین عزیز
   پیشنهاد ما اینه که حداقل سن ۱۸ سال باشه؛ دوره هایی مرتبط با این موضوع در سایت منتشر شده که میتونید اونها را مشاهده کنید.

 23. امید گفت:

  سلام
  خود شما اقدام به باز کردن چشم سوم کردین؟

 24. نسرین گفت:

  …اکثره بیماران روانی که اسیکیزوفزنی دارن و همیشه تو توهم هستن و صدا میشنون و میگن با جنو روح حرف میزنیم و جالب هم هست ادعای ذهن خوانی هم دارن…میان اینو میخونن میگن چشم سوممون باز شده….کدوم چشم سوم مگه با این شیوه زندگی که داریم میشه چشم سوم رو باز کرد؟؟؟؟سیستم ضمیر نلخوداگاهمون رد به گونه ایی نابود کرده که چشم سومم همه عمرا اگه باز بشه

 25. ستاره گفت:

  سلام ببخشید میشه بگید کجامیتونم یه استادخوب پیداکنم که بتونم چاکراهاوچشم سومم وبازکنم ممنونم اگه کمکم کنید

 26. Alireza گفت:

  من حدود ۴ ساله که دنبال ترجمه قران خواندن کتاب هایی مثل اصول کافی تورات انجیل و… هستم ولی توی این کتاب ها چیزی به اسم اجنا یا چشم سوم یا اسم های دیگه ننوشته واین ها همه مال دین و ایین هایی غیر از اسلام هست و اگه کسی بگه که من فکر کسی رو میخونم یا اجنه میبینم یا صدا میشنوم یا چشم سومم بازه یا دروغ میگه یا قوه تخیلش قوی یا روانی فقط میخوام بگم که خودتونو الاف این خرافات نکنین

 27. محمدعلی گفت:

  من چشم سومم باز شده کاملا اتفاقی و بدون اینکه بدونم چه تفاقی داره میفته اصلا توو حال خودم نبودم سه چهار ساعت بعد که برگشتم به حالت عادی یادم اومد که قبلا درمورد چاکرا ها خوندم و این چشم سومم بوده که باز شده!هنوزم فعال بودنشو حس میکنم!و هیچوقت دلم نمیخواد رد مورد چیزای که دیدم با کسی صحبت کنم فقط بدونین که حقیقن داره و هرکی ادعای استادیشو بکنه کلاهبرداره.مرسی از مقاله تون

 28. Mahdymahdy5839@gmail.com گفت:

  باسلام وخداقوت به همه دوستان سایت ومشترکا
  دوستان سایتی لطف کنین اگه مقدوره راجع این موضوع اطلاعات دقیق وتخصصیه بیشتر بدین ویاحداقل سایتهاواستایدمعتبرمعرفی کنین
  ممنون میشم

 29. مهدی صادقی گفت:

  ببخشید چگونه می توانیم pdf این مقاله را دانلود کنیم

 30. Arman گفت:

  سلام
  من باور زیادی ب چشم سوم نداشتم ولی متن داخل سایتتان را خواندم . چشم سوم من باز شدە بدون اینکە برای باز شدن ان تلاش کنم من ت خواب ایندە را میبینم وقتی چند ماە بعد میرم همون جایی کە ت خواب دیدم یحالت عجیب بهم دست میدە دنیا تاریک میشە و دقیقا مثل خوابه کسی که سوال میپرسه یا کسایی که اونجا هستن البته صورت هاشون مشخص نیست ولی همون قیافه هستن. و من تصمیم و کار هایی انجام میدم که هرکسی متوجه میشه میگه اخلاقت ب سنت نمی خوره و صدای پا میشنوم و حس می کنم ی جن داره منو ازار میده لطفا کمکم کنین

 31. رسول گفت:

  سلام من ۲۴سالمه.چشم سوم هرکسی نمیتونه داشته باشه.فقط یک سری از ادما ک از دو سه سالگی به غریزه جنسی میرسن ،میتونن داشته باشن.یعنی یک کودک چشم سومی از همون اوایل کودکی وقتی چهار سالشه نگاش کنی میفهمی ک دارای چشم سومه.اگه پشت سرش باشی و اون ده تا ۱۰۰متر ازت دور باشی کافیع ۱۰ثانیه نگاش کنی خود به خود متوجه میشه و سرشو برمیگردونه و نگات میکنه ،ادمای دارای چشم سوم استرس زیادی دارن.خیلی ترسوهستن.وقتی میترسن رنگشون میپره.وقتی چیزی ک بقیه قادر به دیدنشون نیسن رو میبینن میترسن.یک فرد دارای چشم سوم میتونه کاری کنه اطرافیانش ده دیقه گیج شن،وخیلی کارای دیگه ک نمیشه گفت.

 32. رسول گفت:

  غده کاجی (به انگلیسی: Pineal gland) یا غده پینه آل و یا غده صنوبری که غده رومغزی (اپی فیز) (epiphysis gland) هم نامیده شده تودهٔ بافتی مخروطی‌شکل کوچکی است که به وسیلهٔ ساقه‌ای به سقف بطن سوم مغز متصل است. این غده متشکل از سلول‌های پینه‌آل و بینابینی می‌باشد و در عمق مغز (دیانسفال) قرار دارد. کارکرد دقیق آن هنوز مشخص نیست، البته این غده هورمونی به نام ملاتونین و ماده شیمیایی به نام سروتونین را ترشح می‌کند که با چرخه روزانه خواب و بیداری مرتبط می‌باشد. به علاوه در این غده گیرنده‌های مواد مخدر (انواع خاصی از مشتقات آمفتامین‌ها) وجود دارد و باعث کاهش زمان خواب می‌شود. احتمالاً یک نقش مخالف با محرک بیضه‌ها و تخمدان‌ها (آنتی‌گنادوتروپیک) نیز دارد.

 33. رسول گفت:

  به این غده چشم سوم هم گفته می‌شود.

  جسم کاجی یک تودهٔ عصبی مخروطی شکل است که در بالای Colliculusهای بالایی قرار دارد و به وسیلهٔ پایهٔ باریک خود به قسمت پایین سطح خلفی دیانسفالون چسبیده‌است. انشعابی از بطن سوم به نام pineal recess با این پایه وارد می‌شود و آن را به دو ورقه تقسیم می‌کند. ورقهٔ بالایی را رابط هابنولار(Habenular Commissure) و ورقهٔ پایینی را رابط خلفی(Posterior Commissure) می‌نامند. به نظر می‌رسد که جسم پینه آل بر روی غدد تناسلی بچه‌ها اثر مهارکننده دارد و اختلال آن در کودکان موجب بلوغ زودرس آنها می‌شود. جسم پینه آل بعد از بلوغ آهکی می‌گردد.

 34. ماهان گفت:

  محدودیت سنی باز کردن چشم سوم از چه سنی تا چه سنیه

 35. Samin گفت:

  اوایل نمیدونستم ک چشم سوم چیه و چه کارایی هایی دارع..همیشه میتونستم ذهن اشخاص را بخونم یا اینکه درونشونو ببینم ک الان داره دروغ میگه یا راست میشه یا امروز کار بدی انجام داده یا نه..اخر شبها همیشه صدای جیغ میومد خیلی ازارم میداد.. یا اینکه وقتی تمام دیوارهای خونه میشد پر از ایات قرانی حتی با شماره اون ایه.. هرشب کارم خوندن این ایات قرانی بود ک روی دیوارای خونمون پدیدار میشدن.. یا شنیدن صدای اون اقایی که شبا عربی حرف میزنه و گریه میکنه.. یا ارتباط با ارواحی ک وقتی از کنار قبرستانی عبور میکردم واسم وحشتناکتر و درداور تر از این نبود ک انسانهایی ک گناهانشون بهشون چسبیده بود و داشتن عذاب میکشیدن وقتی از کنارشون رد میشدم بهم میچسبیدن و میمواستن واسشون دعا کنم من دیگه از ترس این مرده ها چندسالی میشه ک سرخاک کسی نرفتم.. هرچندم بیشتر مواقع میان توی خوابم ولی دردش کمتره… یبار مامانم مریض بود خیلی حالش بد کسی نبود خونه بجز من از درد قفسه سینش نفهمید کی خوابش برد باعث شده بود این درد بیش از حد سینش ورم کنه و بیاد بالا طوری ک تا زیر گلوش اومده بود نمیتونست نفس بکشه.. بالا سرش نشسته بودم نمیدونم چرا ناخدا دستمو ب سمت سینش دراز کردم و چشمامو بستم یه چند ثانیه ک گذشت انگاری داشت یه نیرویی از بین پیشونیم و دستم خارج میشد یه چند دقیقه ای همینطور بودم تا اینکه اینقدر شدت این نیرو زیاد شد ک انرژیم تموم شد و از حال رفتم.. یادم نمیاد چند دقیقه توی این حالت بیهوشی بودم.. ولی وقتی چشمامو باز کردم از سردرد زیاد نزدیک بود چشمام از حدقه بزنه بیرون.. یه لحظه ک ب خودم اومدم دیدم مامانم نشسته بالا سرمو میگه چته چرا اینقدر رنگ صورتت پریده.. با خنده گفت ببین من خوب شدم ورم سینم خوابیده دیگه درد ندارم..واقعا انگاری یه اتفاقی افتاده بود خیلی ترسیدم اما انگاری واقعا با اون انرژی ک توی وجودم بود خوبش کرده بودم.. یبار دیگم اومدم باز امتحان کنم گفتم شاید خیالاتی شده باشم.. اینبار روی پای خودم انجام دادم گفتم اگه اینطوری باشه پس میشه درد رو هم ب پام انتقال بدم.. دستمو با فاصله از پام گرفتم و دوباره چشمامو بستم بخدا شاید باورتون نشه نزدیک بود استخون پام بشکنه از درد ک دستمو کشیدم و سریع توی ذهنم اوردم ک دردش خوب بشه.. از نت ک سرچ کردم راجع بهش فهمیدم ک اینا همه زیر سر چشم سوممه ک نمیدونم چطوری فعال شده..

 36. نسترن گفت:

  سلام یه سوال داشتم
  علت اینکه آدم ساعت ۱۰ تا ۱۲ خواب های عجیب و صدای صحبت ی عالمه موجود بشنوه چیه؟

 37. Navid گفت:

  من تا قبلا خواب می‌دیدم میرفتم جایی احساس میکردم اینارو جایی دیدم
  مثلا ی سال محلمون سیل اومد
  دقیقا یع هفته قبلش اینارو تو خواب دیدم
  اینا نشونه چشم سومه
  و این ک بنده دیدگاهم نسبت ب همه ی خونوادم
  متفاوتع