ورود / ثبت نام

چگونه با قانون جذب کاهش وزن داشته باشیم و لاغر بمانیم

چگونه با قانون جذب کاهش وزن داشته باشیم و لاغر بمانیم

تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۹

کاهش وزن با قانون جذب ، لاغری با قانون جذب

لاغری و کاهش وزن با قانون جذب یکی از شگفت انگیز‌ترین و ساده‌ترین روشهای لاغری است. این روش به نوعی غیر قابل باور است اما وقتی که آنرا انجام دهید و فلسفه آنرا بدانید، به شکلی شگفت انگیز به معجزه قانون جذب در لاغری پی خواهید برد. اگرچه قانون جذب می‌تواند برای سایر زمینه‌ها مثل موفقیت یا ارتباطات استفاده شود اما مقصود ما در این مقاله، لاغری با قانون جذب است. با ما همراه باشید

لاغری با قانون جذب | ۵ قدم تا لاغری با قانون جذب


لاغری با قانون جذب ،تناسب اندان با قانون جذب،کاهش وزن یک خانم با قانون جذب

شاید عبارت قانون جذب برای شما ناشناخته باشد. درواقع این قانون بیان می‌کند: هر چیزی مثل خود را جذب می‌کند یا مانند، مانند را جذب خود می‌کند. این قانون به ظاهر ساده می‌تواند زندگی ما را در تمام زمینه‌ها تغییر دهد و سبب موفقیت همه جانبه‌مان شود.در قانون جذب اگر شما عمیقا چیزی را بخواهید و به اصطلاح تمام فکر و ذکر شما شود، به آن خواهید رسید. درواقع با استفاده از قانون جذب، خود را مثل آن چیزی که خواستارید می‌کنید تا شما را جذب کند.

۵ قدم تا لاغری با قانون جذب

لاغری و تناسب اندام با راهکارهای خطرناک و سختی که دارد می‌تواند شما را دچار مشکل کند. با پیگیری این ۵ قدم به احتمال زیاد می‌توانید به سادگی و سهولت به لاغری برسید و از وزن ایده‌آل خود لذت ببرید. این ۵ قدم شما را چه از لحاظ ذهنی و چه از لحاظ جسمی در بهترین شرایط قرار خواهد داد:

لاغری با قانون جذب،کاهش وزن با قانون جذب ،زنان خوشحال برای کاهش وزن

کاهش وزن با کوین ترودو کلیک کنید

قدم اول: تفکر خود را عوض کنید!

اگر می‌خواهید به لاغری با قانون جذب برسید، باید تفکر خود را عوض کنید. به جای تمرکز روی چاقی خود، روی لاغری و حال بعد از لاغری تمرکز کنید.درواقع همیشه روی نتایج خوب تمرکز کنید و از فکر کردن به مشکلات حال دست بردارید ؛ چرا که شما می‌توانید به سادگی این مشکلات را حل کرده و به موفقیت برسید. قانون جذب ارتباط تنگاتنگی با ذهن و تفکرات شما دارد. بنابراین سعی کنید همیشه نیمه پر لیوان را ببینید.

اگر به لاغری و تناسب اندام و مزایایی که بعد از لاغری سراغ شما می‌آیند فکر کنید ، نه تنها اولین قدم این پروسه را طی کرده‌اید، بلکه حدود نیمی از راه را نیز با موفقیت پیموده‌اید {کلید اصلی} . بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید آن است که به طور کامل و همه جانبه، حال بعد از لاغری خودتان را ارزیابی کنید؛ البته توجه کنید که نکات مثبت در این مرحله مقصودتان باشد و منفی‌ها را نبینید!

قدم دوم: ارزیابی خود را تکمیل کنید!

پس از انجام مرحله اول و یادداشت نکات مثبت لاغری با قانون جذب ، لازم است تا ارزیابی خود را کامل کنید. یعنی نکات منفی راه را نیز بسنجید. البته مقصودتان از سنجش نکات منفی بعد از لاغری تنها پیش‌بینی فراز و نشیب‌های راه باشد؛ بنابراین ارزیابی احوال منفی بعد از لاغری تنها باید برای اطلاع از پستی و بلندی‌های راه باشد و نباید شما را از ادامه راه دلسرد کند.

برای این مرحله همانطور که گفته شد به طور همه جانبه و کامل باید نکات منفی که بعد از لاغری با قانون جذب دامن گیرتان می‌شود را سنجش و ارزیابی کنید. برای مثال اگر ممکن است بعد از اتمام مسیر دچار افسردگی یا اضطراب شوید، لازم است تا این نکات را بررسی کنید. همچنین لازم است تا این نکات منفی را با مواردی که در مرحله یک ارزیابی کرده‌اید، مقایسه کنید تا ارزش ادامه راه به طور کامل دستتان بیاید.

قدم سوم: چاشنی اصلی موفقیت را فراموش نکنید!

صرفا با تکیه بر ارزیابی مسیر و بررسی نکات مثبت و منفی نمی‌توانید به لاغری و تناسب اندام برسید. چاشنی اصلی موفقیت در هر کاری تلاش همه جانبه برای رسیدن به آن است. منظور ما از تلاش همه جانبه این است که علاوه بر اینکه به طور فیزیکی برای لاغری تلاش می‌کنید، باید تمام فکر و ذکرتان در جهت مثبت به سمت لاغری با قانون جذب باشد.

برای تکمیل مرحله سوم، در ابتدا باید کاهش وزن و لاغری با قانون جذب را در قلبتان احساس کنید. لازم است تا علاوه بر سنجش همه جوانب این راه ، به طور کامل آنرا در ذهن خود حس کنید. گویی که به این موفقیت دست یافته اید. نکته قابل توجه در این موضوع آن است که باید در تمام ساعات زندگی خود این کار را انجام دهید. سپس در عمل نیز از روشهای لاغری بدون عوارض استفاده کنید تا نتایج کار را ببینید. تمرینات قانون جذب به شما کمک خواهد کرد تا تمریناتی ساده، فوق العاده و موثر را جذب کنید و به تناسب اندام برسید.

لاغری با قانون جذب ،کاهش وزن با قانون جذب ،عکس یک سیب در دست یک نفر

قدم چهارم: مهمترین مرحله حذف باورهای غلط است!

شاید مهمترین عاملی که باعث شکست قانون جذب می‌شود، باورهای غلط ماست.در لاغری با قانون جذب این باورهای غلط ما هستند که باعث عدم موفقیت و شکست‌مان خواهند شد. اگر باورهای غلط و همیشگی خود را داشته باشید، لاغری با قانون جذب برایتان سخت‌تر و سخت‌تر خواهد شد و از ادامه راه باز خواهید ماند.

در تکمیل توضیحات بالا لازم است تا ابتدا باورهای غلط خود را شناسایی کرده و سپس در جهت فراموش کردن آنها گام بردارید. برای شناسایی هرچه بهتر این باورها می‌توانید تفکرات خود را در طول روز زیر نظر بگیرید و هرگونه باور غلطی که در زمینه لاغری با قانون جذب به ذهنتان رسید را یادداشت کنید. در زیر نمونه‌ای از باورهای غلط لاغری در بین افراد آورده شده است:

 • چاقی در خاندان ما ارثی است و من نمی‌توانم لاغر شوم!
 • سرنوشت من چاق بودن است و تقدیر را نمی‌توان عوض کرد!
 • قانون جذب ناکارآمد است و سبب لاغری نمی‌شود!
 • کاهش وزن خیلی سخت و پیچیده است و نیاز به انجام کارهای دشوار دارد!

قدم پنجم: لاغری خود را حفظ کنید!

احتمالا بعد از انجام چهار مرحله بالا به حقیقت لاغری با قانون جذب رسیده اید. در آخرین مرحله لازم است تا پایداری وزن ایده‌آل خود را حفظ کنید و نگذارید تلاش‌هایتان هدر شوند. برای اینکه وزن ایده‌آل شما پایدار بماند کافی است تا همان تفکر مثبت خود را نگه داشته و تلاش‌های خود برای لاغر ماندن را ادامه دهید. چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ ذهنی باید به دنبال نگه داشتن وزن ایده آل خود باشید و نگذارید دوباره به وزن اولیه خود بازگردید!

 


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

3 پاسخ به “چگونه با قانون جذب کاهش وزن داشته باشیم و لاغر بمانیم”

 1. عظیم طا لبی گفت:

  سلام میخواهم کتاب لاغری در۳۰ روز کرین ترودو را خرداری نمایم لطفا راهنمای فرمائید .متشکرم

 2. movafagham گفت:

  سلام
  در جمله پنجم کلمه احتمالا منفی هستش یعنی شاید برسید در صورتیکه باید نوشته میشد به طور حتم یا حتما که تاثیر صد در صد رو نشون میدن.
  به یاد داشته باشید از مخاطب هایی که آموزش دهنده شون اینطور اشتباهاتی داره ( استفاده از کلمات منفی یا کلمات انرژی منفی دهنده) چطور میشه انتظار داشت به موفقیت برسند؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

  • سلام دوست من برخی مقالات ما مثل همین کاهش وزن با قانون جذب توسط مترجم از سایت های معتبر خارجی ترجمه میشود در صورتیکه اشتباه تایپی یا مسایل اینچنین وجود دارد در نظرات ارسال کنید حتما اصلاح میشود با تشکر از اهمیت شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone