ورود / ثبت نام

بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب از اساتید برتر جهانی

بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب اساتید برتر جهان

تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

سایت جادوی باور بزرگترین مرجع موفقیت و قانون جذب در ایران است که برترین سمینارهای موفقیت و قانون جذب از اساتید برتر جهان را به صورت رایگان و ترجمه شده در اختیار مشترکین ویژه خود قرار می دهد. کاربرانی که به تازگی عضو سایت جادوی باور شده اند و یا قصد عضویت در سایت جادوی باور را دارند و با اساتید قانون جذب و موفقیت آشنایی ندارند و یا نمی دانند که باید از کجا شروع کنند؛ در این مقاله می توانند با بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب از اساتید برتر جهانی آشنا شوند؛ پس در ادامه با ما همراه باشید.

کوین ترودو اعجوبه موفقیت و قانون جذب

کوین ترودو به عنوان یکی از برترین اسایتد جهان و برگزار کننده بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب

کوین ترودو جنجالی ترین استاد موفقیت و قانون جذب جهان که در سال ۲۰۱۳ به ۱۰ سال زندان محکوم شد.

کوین ترودو از ۱۷ سالگی در گروه های مخفی مانند: فراماسونری، برادر هود و غیره عضو بوده است و رمز و راز های موفقیت و قوانین جهان هستی را از سنین کم آموخته است. کوین ترودو در سال ۲۰۰۹ یک سمینار به نام آرزوی تو دستور توست در کوه های آلپ سویس یرگزار کرد؛ ورودی این سمینار برای هر نفر به مبلغ ۱۰ هزار دلار بود و اکثر افرادی که در این سمینار شرکت کردند از کشور های مختلف جهان بودند. این سمینار آموزشی از کوین ترودو با بازخورد جهانی بی سابقه ای روبرو شد، به طوریکه امروزه چه در ایران و چه در جهان بسیاری از افرادی که جویای موفقیت هستند با سمینار آرزوی تو دستور توست کوین ترودو آشنایی دارند.

قوانینی که کوین ترودو برای موفقیت آموزش می دهد سالها در جوامع مخفی وجود داشته است. این قوانین شامل تمرین هایی از طریق افکار است و در آن تلاش فیزیکی و بدنی وجود ندارد؛ این قوانین همان قوانین کائنات و جهان هستی هستند.

اگر برای یک جهش بزرگ در زندگی آماده هستید اولین پیشنهاد ما به شما گوش دادن به سمینار صوتی آرزوی تو دستور توست می باشد. پس از پایان سمینار آرزوی تو دستور توست باید سطح دوم مراحل یادگیری کوین ترودو یعنی دوره موفقیت و پیشرفت سریع از طریق القا به ذهن را گوش کنید. دوره موفقیت و پیشرفت سریع از طریق القا به ذهن برای اولین بار در ایران توسط تیم جادوی باور تهیه و دوبله فارسی شده است این دوره بی نظیر مکمل سمینار آرزوی تو دستور توست می باشد.

دوره ها و سمینارهای کوین ترودو

 1. سمینار آرزوی تو دستور توست ۱۲ ساعت دوبله فارسی
 2. آرزوی تو دستور توست ۱۲ ساعت زبان اصلی زیر نویس فارسی
 3. چگونه یک ماشین پولسازی همیشگی بسازیم۱۳ساعت
 4. موانعی که ما را از موفقیت باز می دارد زبان اصلی زیر نویس ۳۳۰ دقیقه
 5. موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد دوبله فارسی کوین ترودو ۳۳۰ دقیقه
 6. ۲۵ راز ثروتمند شدن
 7. موفقیت و پیشرفت سریع از طریق القا به ذهن

بهترین سمینار موفقیت

لس براون دنیای انگیزه و انرژی

لس براون نمونه ای از برترین اسایتد جهان و برگزار کننده بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب

لس براون  یکی از برترین سخنرانان انگیزشی است سمینار های لس براون به بمب انگیزه معروف هستند. لس براون تمرکز زیادی روی کلی گویی دارد و برای آماده کردن ذهن و مصمم شدن برای ادامه مسیر موفقیت بینظیر است.

لس براون جزو ۵ سخنران موفقیت و انگیزشی برتر جهان است که جوایز بسیار زیادی دریافت کرده است؛ اگر قصد پا گزاشتن در مسیر موفقیت را دارید و میخواهید مسیر موفقیت را طی کنید سمینارهای لس براون می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد. سایت جادوی باور ۲ سمینار از لس براون را تهیه و ترجمه کرده است و به صورت رایگان در اختیار مشترکین ویژه خود قرار داده است.

دوره و سمینارهای لس براون

 1. سمینار عنوان برنده هایی که برنده شدن را یاد نگرفتند
 2. سمینار پیش به سوی موفقیت

جول اوستین موفقیت از مسیر معنویت

جول اوستین نمونه ای از برترین اسایتد جهان و برگزار کننده بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب

جول اوستین ملقب به کشیش خنده رو که از مسیر خودشناسی و مسیر خداشناسی شما را به سوی موفقیت هدایت میکند. سخنرانی های جول اوستین که معمولا با حضور چند ۱۰ هزار نفری برگزار میشود در همه جای دنیا طرفدارن پر و پا قرصی دارد. کمتر کسی وجود دارد که این کشیش محبوب را نشناسد.

سایت جادوی باور در حال حاضر بیش از ۱۰ سمینار از جول اوستین را به زبان فارسی ترجمه کرده است و به صورت رایگان در اختیار مشترکین ویژه خود قرار داده است.

تی هارو اکر استاد پول و ثروت

تی هارو اکر نمونه ای از برترین اسایتد جهان و برگزار کننده بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب

اگر پرانرژی و آماده هستید تا به هدف خود برسید سخنرانی تی هارو اکر پیش روی شماست. تی هارو اکر نویسنده کتاب اسرار ذهن ثروتمند است این کتاب جزو پر فروش ترین کتاب های جهان است. یکی از بهترین اساتید موفقیت و هوش مالی است. تی هارو اکر یکی  از شرکت کنندگان در فیلم راز قانون جذب راندا برن هم بود.

تی هارو اکر مردی است که در ظرف ۳ سال از صفر به یک مولتی میلیونر تبدیل شد. ایده های تی هارو اکر برای به دست آوردن ثروت بی نظیر است. اگر دوست دارید از همین امروز زیر نظر یک مربی و استاد تمام عیار آموزش ببینید و موفقیت های مالی خوبی کسب کنید.

بهترین سخنرانی تی هارو اکر که پس از کتاب اسرار ذهن ثروتمند به بازار آمد را  میتوانید از سایت دانلود کنید و لذت ببرید .

۱-اسرار ذهن میلیونر تی هارو اکر ۶ ساعت
۲-رمز و رازهای قدرت درون ۸۰ دقیقه
۳-از صفر تا مولتی میلونر شدن ۷۲ دقیقه

وین دایر پدر معنوی موفقیت

وین دایر نمونه ای از برترین اسایتد جهان و برگزار کننده بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب

کتاب ها و سمینارهای وین دایر می تواند به بسیار از سولات شما پاسخ کامل و جامع بدهد. دکتر وین دایر متولد  ۱۰ مه ۱۹۴۰ است و در سال ۲۹ اوت ۲۰۱۵ چشم از جهان فروبست؛ ولی این امر باعث نشد تا آموزه های او فراموش شود. دکتر وین دایر در سال ۱۹۷۶ کتاب قلمرو اشتاباهات شما را منتشر کرد بیش از ۳۰ میلیون نسخه از این کتاب در سرتاسر جهان به فروش رفت. در حال حاضر وین دایر یکی از برترین اساتید در زمینه قانون جذب و موفقیت فردی به شمار می رود.

دوره ها و سخنرانی های وین دایر

 1.  هستی انسان و اینکه ما وجودی از خداوندیم ۷۲ دقیقه
 2. روحتون بی انتهاست و دوست دارد خودش را گسترش دهد ۶۰ دقیقه
 3. پنج اصل برآورده شدن آرزوها ۱۰۶ دقیقه
 4. هفت درس برای یک زندگی ایده آل  ۹۰ دقیقه

استر هیکس کسی که اسم قانون جذب را گذاشت

استر هیکس نمونه ای از برترین اسایتد جهان و برگزار کننده بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب

استر هیکس نفر اول قانون جذب جهان است دوره ها، سمینار ها و کتاب های استر هیکس از بار محتوایی بالا و سنگینی برخوردار است؛ آثار استر هیکس به افرادی که تازه در عرصه قانون جذب و موفقیت قدم گزاشته اند پیشنهاد نمی شود.

اگر فیلم راز را دیده باشید متوجه خواهید شد استر هیکس یکی از اصلی ترین مربی های این فیلم است. البته هشدار ها و تهدیدات زیادی به سازندگان فیلم راز شد که در آخر سازندگان این فیلم مجبور شدن اصلی ترین بخش این فیلم یعنی قسمت ارتعاش را از آن حذف کنند. در حال حاضر آموزه های استر هیکس که از ارتباط با راهنمای درونی خود آبراهام هیکس سرچشمه میگیرد به یکی از پر طرفدارترین موضوعات موفقیت تبدیل شده است.

سمینار های استر هیکس که طرفداران بسیار زیادی در جهان دارد بسیار پر محتوا است با شنیدن حرف های استر هیکس متوجه خواهید شد که چرا ما انسان ها دارای احساسات هستیم و چگونه باید از این ابزار قدرتمند استفاده کنیم.

سمینار های استر هیکس که با دادن پاسخ به سوالات شرکت کنندگان همراه است در اشاره مستقیم بر روی ذهن و ارتعاش و نقش کائنات در به ثمر رسیدن یک آرزو صحبت میکند. استر هیکس چند سالی است که بدون همسرش جری هیکس به کشور های مختلف جهان برای برگزاری سمینار سفر میکند.

لیست سمینارهای استر هیکس

 1. سمینار استر هیکس و جری هیکس- اولین ارتباط استر با آبراهام هیکس ۲۳۰ دقیقه
 2. سمینار استر هیکس قانون جذب ایتالیا ۱۸۳ دقیقه
 3. سمینار استر هیکس از غم وانده به شادی ۶۰ دقیقه
 4. سمینار استر هیکس چگونه با نشاط باشیم ۲۰۰ دقیقه
 5. سمینار استر هیکس سوال و جواب قانون جذب

[irp posts=”12621″ name=”فیلم و مستند راز با ترجمه عالی the secret”]

آنتونی رابینز  سمینار موفقیت علمی ، انگیزشی

آنتونی رابینز نمونه ای از برترین اسایتد جهان و برگزار کننده بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب

آنتونی رابینز نامی بزرگ در حوزه موفقیت در زندگی می باشد. کمتر کسی هست که آنتونی رابینز معروف به سلطان انگیزه را نشناسد یا یکی از کتاب هایش را نخوانده باشد. رابنیز که از زندگی کسالت بار خود به ملال آمده بود تصمیم به تغییر و تحول خود داد ولی نه یک تحول بدون آگاهی؛ آنتونی رابینز با تحقیق بر روی بسیاری از افراد موفق متوجه شد افکاری که در ذهن خود پرورش داده است و آنها را  باور کرده حالا دشمن شماره یک خودش شده است.

آنتونی رابینز که در یک آپارتمان  ۴۰ متری زندگی میکرد مجبور بود ظروف خود را در حمام بشوید .حالا در آمریکا در یک قصر مشرف به جنگلی سر سبز زندگی میکند که یک طبقه آن را به محل کار خود اختصاص داده است سمینار های موفقیت آنتونی رابینز علاوه بر انگیزشی بودن روی روان شنونده و ببینده نیز تاثیر میگذارد اصولی که امروزه آنتونی رابینز آموزش میدهد بی شباهت به علم یک روانشناس مدرن نیست.

سمینار های آنتونی رابینز

 1. خالق زندگی خارق العده خود باشیم ۱۰۶ دقیقه
 2. سه تصمیم که زندگی ما را کنترل میکند ۸۰ دقیقه

ناپلئون هیل پدر علم موفقیت اساتید دیگر

ناپلئون هیل نمونه ای از برترین اسایتد جهان و برگزار کننده بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب

ناپلئون هیل خالق کتاب بی اندیشید و ثروتمند شوید می باشد این کتاب در لیست پرفروش ترین کتاب های جهان قرار دارد. ناپلئون هیل را اگر بخواهیم خیلی کوتاه ولی تاثیر گذار معرفی کنیم باید بگوییم اساتید بزرگی مانند باب پراکتور و جیم ران خود را شاگرد ناپلئون هیل میدانند .حتی برخی باب پراکتور را پسر خلف ناپلئون هیل می نامند. اگر بخواهیم صادقانه آموزه های ناپلئون هیل را قضاوت کنیم در یک کلمه باید بگوییم ناپلئون هیل مساوی با خوشبختی و موفقیت در زندگی است.

دو وبینار از ناپلئون هیل در سایت جادوی باور به صورت ترجمه شده و تصویری که برای بیش از ۸۰ سال پیش است منتشر شده این دوره نایاب به نام ۱۷ اصل طلایی موفقیت ناپلئون هیل که مدت آن ۱۲۰ دقیقه است میتواند زندگی مالی هر کسی را دگرگون کند، دیگر دوره ناپلئون هیل با عنوان شاه کلید ثروت که آن هم از آموزه های معروف ناپلئون هیل است در سایت منتشر شده که میتوانید دانلود کنید و لذت ببرید.

لس براون دانشمند و استاد موفقیت

لس براون نمونه ای از برترین اسایتد جهان و برگزار کننده بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب

بروس لیپتون دانشمند عصر حاضر به صورت علمی قانون جذب و بیولوژی باور را تشریح کرده است . لیپتون ۲۰ سال در معتبر ترین دانشگاه های آمریکا استاد بوده و تحقیقات میدانی زیادی برای موفقیت در زندگی انسان ها انجام داده است . شاید تا به حال نامی از بروس لیپتون نشنیده باشید دلیلش هم مشخص است چون این دانشمند بزرگ هیچ آموزشی منتشر شده در ایران ندارد ولی سال گذشته با انتشار یک کارگاه تصویری از این استاد بزرگ کاربران سایت غافلگیر شدند. چرا که بروس لیپتون به صورت علمی می آموزد که چگونه تغییر باور میتواند سرنوشت ما را تغییر دهد .  اینکه ضمیر ناخودآگاه چگونه زندگی ما را کنترل میکند.

پیشنهاد ویژه ما این است که کارگاه تصویری بیولوژی باور دکتر بروس لیپتون را حتما ببینید.

دکتر جو ویتالی استاد مهربان

جو ویتالی نمونه ای از برترین اسایتد جهان و برگزار کننده بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب

اگر قرار باشد که فقط یک مربی داشته باشید و دیگر سراغ کس دیگری نروید، دکتر جو ویتالی بهترین گزینه برای شماست. جو ویتالی اصلا سخت گیر نیست ولی سرشار از علومی است که برای موفقیت مالی، آرامش در زندگی، روابط فردی کاربردی و بسیار خاص وبی نظیر است. جو ویتالی هم در فیلم راز یک از مصاحبه کنندگان اصلی این مستند بود در حال حاضر فقط یک سمینار در سایت دارد به نام پاکسازی ذهن که میتوانید دانلود کنید به زودی از جو ویتالی دوره های جدید تر در سایت قرار میگیرد

باب پراکتور بدون نیاز به معرفی برای کاربران

باب پراکتور نمونه ای از برترین اسایتد جهان و برگزار کننده بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب

نام باب پراکتور مترادف موفقیت مالی و اجتماعی است. باب پراکتور بیش از ۲۰ سمینار موفقیت با موضوعاتی مانند پاردایم شیفت ، ۱۱ قانون فراموش شده در زندگی ، درک قانون جذب ،چگونه از راه ذهن به موفقیت برسیم ، تو ثروتمند زاده شده ای و سمینار های بینظیر دیگر را اجرا و منتشر کرده که هر کدام به تنهایی میتوانید نگاه تان را به این سیاره شگفت انگیز تغییر بدهد . باب پراکتور را همه در فیلم راز به یاد دارند چرا که این استاد در کنار علمی که دارد بسیار انتقال دهنده خوبی هم هست به قول خودمان خیلی خوب موضوع را در هر زمینه ای برای بیننده یا شنوده شبیه سازی میکند در حال حاضر ۴ سمینار از باب پراکتور را منتشر کردیم که به مرور اضافه هم میشود

پیشنهاد میکنم سمینار های باب پراکتور را با دقت گوش کنید.

دکتر جو دیسپنزا متخصص نورولوژیست

جو دیسپنزا نمونه ای از برترین اسایتد جهان و برگزار کننده بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب

ر دکتر جو دیسپنزا که سمینار های زیادی برگزار میکند یک متخصص مغز و ذهن است همه کتاب ها و سمینار های جو دیسپنزا پر طرفدار هستند یک سخنران موفقیت دوست داشتنی که به صورت علمی و تحقیقات میدانی خودش به شما اطلاعات میدهد.

دکتر جو دیسپنزا برای کسانی که هیچ آگاهی از باور و عملکرد ضمیر ناخودآگاه ندارند کمی مبهم است ولی اگر دوره های مختلف و کتاب هایی در این باره خوانده باشید عاشق جو دیسپنزا میشوید. سمینار های جو دیسپنزا در سایت منتشر شده که به صورت دوبله تصویری و زیر نویس است که با موضوع کوانتومی ذهن و قدرت خارق العاده ضمیر ناخودآگاه تیتر گذاری شده اند.

سمینار های دکتر جو دیسپنزا

 1. سمینار قدرت خارقالعاده ضمیر ناخودآگاه اجرا در مکزیک  ۸۰ دقیقه
 2. کوانتمی ذهن تصمیم گیرنده های بهتری در مغز ایجاد میکند ۶۰ دقیقه

 


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

2 پاسخ به “بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب از اساتید برتر جهانی”

 1. کاربر 9080 گفت:

  عالیه سایتتون

 2. علی گفت:

  با تشکر از سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone