پشتیبانی در تلگرام

دفتر پشتیبانی

بهترین سمینار های موفقیت و قانون جذب اساتید برتر جادوی باور

29

بهترین سمینارهای موفقیت و قانون جذب از اساتید برتر جهان ترجمه شده که در سایت جادوی باور . دوستانی زیادی که به تازگی عضو سایت جادوی باور شده اند و برخی از شما که آشنایی کاملی از اساتید ندارید و یا نمیدانید از کجا شروع کنید این مقاله بهترین انتخاب شماست.

 

 

 

لیست سمینار های موفقیت و قانون جذب

Kevin Trudeau
Kevin Trudeau

 

جنجالی ، عجیب

کوین ترودو مرد شماره ۱ موفقیت و قانون جذب در ایران

کوین ترودو جنجالی ترین استاد موفقیت و قانون جذب جهان که در سال ۲۰۱۳ به ۱۰ سال زندان محکوم شد.

کوین ترودو که از ۲۵ سالکی در گروه های مخفی فراماسونری ، گروه برادر هود عضویت داشت رمز و راز های موفقیت و قوانین جهان هستی را از همان سنین کم آموخته است. کوین ترودو  در سال ۲۰۰۹ تصمیم به برگزاری یک سمینار به نام آرزوی تو دستور توست مشرف به کوه های آلپ کرد. این دوره آموزشی فوق العاده و عجیب کوین ترودو بازخوردی جهانی داشت به طوریکه امروزه در ایران هم بسیاری از کاربران جویای موفقیت نام کوین ترودو را میشناسند.

کوین ترودو از قوانینی برای موفقیت صحبت میکند که سالها در جوامع مخفی وجود داشته و دارد . این قوانین که شامل تمرین  هایی است که از طریق افکار و نه تلاش صرف فیزیکی وجود دارند همان قوانین کائنات و جهان هستند .

اگر برای یک جهش بزرگ در زندگی آماده هستید اولین پیشنهاد سمینار صوتی آرزوی تو دستور  توست یک دوره بی نظیر و عجیب است . ورودی این سمینار ۱۰ هزار دلار بود که اکثر افرادی که در این همایش شرکت کردند از کشوره های مختلف جهان بودند.

پس از پایان این دوره بسیار تاثیر گذار خود را آماده دوره دیگری از کوین ترودو کنید که برای اولین بار در ایران در سایت جادوی باور دوبله شده است به نام موفقیت در زندگی با کوین ترودو این دوره به نوعی مکمل دوره آرزوی تو دستور توست هست که حتما باید پس از گذراندن دوره اول به سراغ دوره بعدی بروید.

دوره های کوین ترودو

۱-  سمینارآرزوی تو دستور توست ۱۲ ساعت دوبله فارسی
۲- آرزوی تو دستور توست ۱۲ ساعت زبان اصلی زیر نویس فارسی
۳- چگونه یک ماشین پولسازی همیشگی بسازیم۱۳ساعت
۴- موانعی که ما را از موفقیت باز می دارد زبان اصلی زیر نویس ۳۳۰ دقیقه
۵- موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد دوبله فارسی کوین ترودو ۳۳۰ دقیقه
۶- بیست و پنج راز ثروتمند شدن
۷- موفقیت مالی کوین ترودو از طریق القا به ذهن

لس براون دنیای انگیزه انرژی

Les Brown seminar
Les Brown
  باب پراکتور - چگونه زندگی خود را متحول کنیم

سمینار موفقیت لس براون بهترین گزینه برای شروع است

سمینار ها و سخنرانی های لس براون علاوه بر اینکه خیلی انگیزشی هست و برای شروع تاثیر گذاری بالایی دارد. تمرکز زیادی روی کلی گویی دارد و برای آماده کردن ذهن و مصمم شدن برای ادامه مسیر موفقیت بینظیر است .

لس بروان یکی از ۵ سخنران موفقیت و انگیزشی است که از این بابت جوایز زیادی هم دریافت کرده است اگر میخواهید تازه شروع کنید و مسیر موفقیت را طی کنید. سمینارهای لس براون یکی از بهترین انتخاب هاست در حال حاضر ۲ سمینار از لس براون در سایت جادوی باور منتشر شده است که میتوانید دانلود کنید

۱-سمینار اول لس براون به مدت ۷۵ دقیقه با عنوان برنده هایی که برنده شدن را یاد نگرفتند

۲-سمینار ۶۰ دقیقه ای پیش به سوی موفقیت

این دو دوره از لس براون رو حتما دانلود کنید و تماشا کنید.

جول اوستین موفقیت از  مسیر معنویت

jole-ostin-seminar
jole-ostin-seminar

 

سخنرانی های کامل جول اوستین

شاید کمتر کسی باشد که جول اوستین این کشیش خنده رو نشناسد. جول اوستین هم از مسیر خودشناسی و خدا شناسی شما را به سوی موفقیت هدایت میکند. سخنرانی های جول اوستین که معمولا با حضور چند ۱۰ هزار نفری برگزار میشود در همه جای دنیا طرفدارن پر وپا قرصی دارد. در ایران هم جول اوستین کاملا شناخته شده است.

جول اوستین در هر سخنرانی با یک خاطره طنز گونه خیلی کوتاه سمینار را آغاز میکند.

در حال حاضر بیش از ۱۰ سمینار از ویدیو های کامل جول اوستین با زیر نویس فارسی در سایت جادوی باور منتشر شده که میتوانید دانلود کنید و لذت ببرید.

  فیلم و مستند راز با ترجمه عالی the secret

تی هارو اکر استاد پول و ثروت

T.-Harv-Eker
T.-Harv-Eker

 

تی هارو اکر یکی از بهترین ها در هوش مالی

اگر پرانرژی و آماده هستید تا به هدف خود برسید سخنرانی تی هارو اکر پیش روی شماست

نویسنده کتاب اسرار ذهن ثروتمند که در ایران فروش بسیار بالایی هم دارد. کسی نیست جز تی هارو اکر  یکی از بهترین اساتید موفقیت و هوش مالی است .که از شرکت کنندگان در فیلم راز قانون جذب راندا برن هم بود.

هم  تی هارو اکر مردی است که در ظرف ۳ سال از صفر به یک مولتی میلیونر تبدیل شد. ایده های تی هارو اکر برای به دست آوردن ثروت بی نظیر است. اگر دوست دارید از همین امروز زیر نظر یک مربی و استاد تمام عیار آموزش ببینید و موفقیت های مالی خوبی کسب کنید.

بهترین سخنرانی تی هارو اکر که پس از کتاب اسرار ذهن ثروتمند به بازار آمد را  میتوانید از سایت دانلود کنید و لذت ببرید .

۱-اسرار ذهن میلیونر تی هارو اکر ۶ ساعت
۲-رمز و رازهای قدرت درون ۸۰ دقیقه
۳-از صفر تا مولتی میلونر شدن ۷۲ دقیقه

وین دایر پدر معنوی موفقیت

wayne dyer
wayne dyer

 

کتاب ها و سمینارهای وین دایر بسیار خاص و قوی است

دکتر وین دایر متولد  ۱۰ مه ۱۹۴۰ در سال ۲۹ اوت ۲۰۱۵ چشم از جهان فرو بست . ولی این امر باعث نشد تا  آموزه های های او فراموش شود بلکه امروزه کسانی که حتی به دنبال ثروت هستند میدانند که آغاز همه تحول انسان از درون است پس  وین دایر را به شما پیشنهاد میکنیم . از آنجا میتوانید به شهرت وین دایر پی ببرید که کتاب قلمرو اشتباهات شما او در سال ۱۹۷۶ قریب به ۳۰ میلیون نسخه فروش داشت. این برای یک کتاب موفقیت برای آن دوره بسیار آمار قابل توجهی بود

لیست سخنرانی های وین دایر

۱-سمینار وین دایر هستی انسان و اینکه ما وجودی از خداوندیم ۷۲ دقیقه
۲-روحتون بی انتهاست و دوست دارد خودش را گسترش دهد ۶۰ دقیقه
۳-پنج اصل برآورده شدن آرزوها ۱۰۶ دقیقه
۴-هفت درس برای یک زندگی ایده آل  ۹۰ دقیقه

استر هیکس کسی که اسم قانون جذب را گذاشت

Ester-Hicks-seminar
Ester-Hicks-seminar

 

استر هیکس نفر اول قانون جذب جهان،  ولی کمی سنگین برای تازه کارها

اگر مستند راز را دیده باشید استر هیکس هم یکی از شرکت کنندگان در آن مستند بود که بعد ها انتقادی هم به مستند راز بابت حذف شدن بخش ارتعاش کرد. در حال حاضر آموزه های استر هیکس که از ارتباط با راهنمای درونی خود آبراهام هیکس سرچشمه میگیرد به یکی از پر طرفدارترین موضوعات موفقیت تبدیل شده است.

سمینار های استر هیکس که خواهان بیشماری در کشورمان ایران هم دارد. بسیار پر محتواست با شنیدن حرف های استر هیکس در سمینار هایش تازه متوجه میشوید که چرا ما انسانها چیزی به نام احساس داریم و چگونه باید از این ابزار قدرتمند استفاده کنیم.

سمینار های استر هیکس که در آن معمولا جواب سوالات بیش از ۵ تا ۷ نفر را میدهد اشاره مستقیم بر روی ذهن و ارتعاش و نقش کائنات در به ثمر رسیدن یک آرزو صحبت میکند. استر هیکس که  چند سالی است بدون همسرش جری هیکس  به کشوره های مختلف جهان برای برگزاری سمینار سفر میکند در گذشته هم قبل از مرگ همسرش هر دو سمینار های زیادی را برگزار کرده اند.

سمینار استر هیکس و جری هیکس- اولین ارتباط استر با آبراهام هیکس ۲۳۰ دقیقه
سمینار استر هیکس قانون جذب ایتالیا ۱۸۳ دقیقه
سمینار استر هیکس از غم وانده به شادی ۶۰ دقیقه
سمینار استر هیکس چگونه با نشاط باشیم ۲۰۰ دقیقه
سمینار استر هیکس سوال و جواب قانون جذب

بهترین سمینار موفقیت

آنتونی رابینز  سمینار موفقیت علمی ، انگیزشی

 seminar Anthony Robbins
seminar Anthony Robbins

 

آنتونی رابینز نامی بزرگ در حوزه موفقیت در زندگی

کمتر کسی هست که آنتونی رابینز معروف به سلطان انگیزه را نشناسد یا یکی از کتاب هایش را نخوانده باشد. رابنیز که از زندگی کسالت با خود به ملال آمده بود تصمیم به تغییر و تحول خود داد ولی نه یک تحول بدون آگاهی رابینز با تحقیق بر روی بسیاری از افراد موفق متوجه شد افکاری که در ذهن خود پرورش داده است و آنها را به باور کرده حالا دشمن شماره یک خودش شده است.

آنتونی رابینز که در یک آپارتمان نمناک ۴۰ متری زندگی میکرد  مجبور بود ظروف خود را در حمام بشوید .حالا در آمریکا در یک قصر مشرف به جنگلی سر سبز زندگی میکند که یک طبقه آن را به محل کار خود اختصاص داده است سمینار های موفقیت آنتونی رابینز علاوه بر انگیزشی بودن روی روان شنونده و ببینده نیز تاثیر میگذارد اصولی که امروزه آنتونی رابینز آموزش میدهد بی شباهت به علم یک روانشناس مدرن نیست.

سمینار های آنتونی رابینز

خالق زندگی خارق العده خود باشیم ۱۰۶ دقیقه
سه تصمیم که زندگی ما را کنترل میکند ۸۰ دقیقه

ناپلئون هیل پدر علم موفقیت اساتید دیگر

 Napoleon Hill
Napoleon Hill

 

ناپلئون هیل با یک دنیا اسرار برای موفقیت

ناپلئون هیل را اگر بخواهیم خیلی کوتاه ولی تاثیر گذار معرفی کنیم باید بگوییم اساتید بزرگی مانند باب پراکتور و جیم ران خود را شاگرد ناپلئون هیل میدانند .حتی برخی باب پراکتور را پسر خلف ناپلئون هیل میدانند. اگر بخواهیم صادقانه آموزه های ناپلئون هیل را قضاوت کنیم در یک کلمه باید بگوییم ناپلئون هیل مساوی با خوشبختی و موفقیت در زندگی ، اگر بتوانید افکار ناپلئون هیل را درک کنید راز موفقیت در دستان شما نویسنده کتاب بیندیشید و ثروتنمد شوید که نیازی به معرفی بیشتر ندارد

دو وبینار از ناپلئون هیل در سایت جادوی باور به صورت ترجمه شده و تصویری که برای بیش از ۸۰ سال پیش است منتشر شده این دوره نایاب به نام ۱۷ اصل طلایی موفقیت ناپلئون هیل که مدت آن ۱۲۰ دقیقه است میتواند زندگی مالی هر کسی را دگرگون کند، دیگر دوره ناپلئون هیل با عنوان شاه کلید ثروت که آن هم از آموزه های معروف ناپلئون هیل است در سایت منتشر شده که میتوانید دانلود کنید و لذت ببرید.

دانشمند  یا استاد موفقیت

Bruce Lipton
Bruce Lipton

 

سمینار های بروس لیپتون دانشمندی از جنس علم خالص

بروس لیپتون دانشمند عصر حاضر به صورت علمی قانون جذب و بیولوژی باور را تشریح کرده است . لیپتون ۲۰ سال در معتربرترین دانشگاه های آمریکا استاد بوده و تحقیقات میدانی زیادی برای موفقیت در زندگی انسانها انجام داده است . شاید تا به حال نامی از بروس لیپتون نشنیده باشید دلیلش هم مشخص است چون این دانشمند بزرگ هیچ آموزشی منتشر شده در ایران ندارد ولی سال گذشته با انتشار یک کارگاه تصویری از این استاد بزرگ کاربران بی نظیر سایت غافلگیر شدند . چرا که بروس لیپتون به صورت علمی می آموزد که چگونه تغییر باور میتواند سرنوشت ما را تغییر دهد .  اینکه ضمیر ناخودآگاه چگونه زندگی ما را کنترل میکند.

پیشنهاد ویژه ما این است که کارگاه تصویری بیولوژی باور دکتر بروس لیپتون را حتما ببینید.

دکتر جو ویتالی استاد مهربان

Dr Hew Len and Joe Vitale
Dr Hew Len and Joe Vitale

 

جو ویتالی  مظهر صداقت و دانش

اگر قرار باشد که فقط یک مربی داشته باشی و دیگر سراغ کس دیگری نروی شاید دکتر جو ویتالی گزینه بسیار خوبی باشد . جو ویتالی اصلا سخت گیر نیست ولی سرشار از علومی است که برای موفقیت مالی، آرامش در زندگی، روابط فردی کاربردی و بسیار خاص وبی نظیر است. جو ویتالی هم در فیلم راز یک از مصاحبه کنندگان اصلی این مستند بود در حال حاضر فقط یک سمینار در سایت دارد به نام پاکسازی ذهن که میتوانید دانلود کنید .به زودی از جو ویتالی دوره های جدید تر در سایت قرار میگیرد

دانلود سمینار پاکسازی ذهن جو ویتالی

باب پراکتور بدون نیاز به معرفی برای کاربران

Bob Proctor
Bob Proctor

 

سمینار های باب پراکتور مناسب برای همه افراد جویای موفق است

نام باب پراکتور مترادف موفقیت مالی و اجتماعی است.

باب پراکتور بیش از ۲۰ سمینار موفقیت با موضوعاتی مانند پاردایم شیفت ، ۱۱ قانون فراموش شده در زندگی ، درک قانون جذب ،چگونه از راه ذهن به موفقیت برسیم ، تو ثروتمند زاده شده ای و سمینار های بینظیر دیگر را اجرا و منتشر کرده که هر کدام به تنهایی میتوانید نگاه تان را به این سیاره شگفت انگیز تغییر بدهد . باب پراکتور را همه در فیلم راز به یاد دارند چرا که این استاد در کنار علمی که دارد بسیار انتقال دهنده خوبی هم هست به قول خودمان خیلی خوب موضوع را در هر زمینه ای برای بیننده یا شنوده شبیه سازی میکند در حال حاضر ۴ سمینار از باب پراکتور را منتشر کردیم که به مرور اضافه هم میشود

پیشنهاد میکنم سمینار های باب پراکتور را با دقت گوش کنید

دکتر جو دیسپنزا – متخصص نورولوژیست

Joe-Dispenza-seminars
Joe-Dispenza-seminars

 

سمینار موفقیت از جنس روانشناسی  ضمیر ناهشیار

دکتر جو دیسپنزا که سمینار های زیادی برگزار میکند یک متخصص مغز و ذهن است همه کتاب ها و سمینار های جو دیسپنزا پر طرفدار هستند یک سخنران موفقیت دوست داشتنی که به صورت علمی و تحقیقات میدانی خودش به شما اطلاعات میدهد.

دکتر جو دیسپنزا برای کسانی که هیچ آگاهی از باور و عملکرد ضمیر ناخودآگاه ندارند کمی مبهم است ولی اگر دوره های مختلف و کتاب هایی در این باره خوانده باشید عاشق جو دیسپنزا میشوید. سمینار های جو دیسپنزا در سایت منتشر شده که به صورت دوبله تصویری و زیر نویس است که با موضوع کوانتومی ذهن و قدرت خارق العاده ضمیر ناخودآگاه تیتر گذاری شده اند.

سمینار قدرت خارقالعاده ضمیر ناخودآگاه اجرا در مکزیک  ۸۰ دقیقه
کوانتمی ذهن تصمیم گیرنده های بهتری در مغز ایجاد میکند ۶۰ دقیقه

 

لیست  سیمنار های موفقیت و قانون جذب جدید سایت که هنوز بررسی نشده است  ولی میتونید دانلود کنید

تی دی جیکس – قدرت خارق العاده ذهن تغییر یافته

سمینار موفقیت   همه سوال ها از قبل در درونتان هست از استاد بزرگ مایکل برنارد بکویت مدرس قانون جذب
سمینارموفقیت انسان اندیشه است یا تو همانی که می اندیشی شاهکاری از جیمز آلن درباره طرز تفکر انسان ها و پیامد هایش
سمینار موفقیت  چگونه از طریق ذهن به موفقیت برسیم از جان کهو محقق کانادایی که بسیار حرف های قشنگی برای گفتن دارد

  ارل نایتینگل چگونه ذهن خود برای رسیدن به آرزوهایتان تمرین دهید
به این مطلب رای دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.