25 درصد تخفیف خرید اشتراک به مناسبت میلاد رسول اکرم، کد تخفیف: milad

ورود / ثبت نام

کائنات چیست؟ تغییر مسیر زندگی با قانون جذب کائنات

کائنات چیست؟ تغییر مسیر زندگی با قانون جذب کائنات

تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۹

یکی از موضوعات جالبی که همه ما با آن برخورد داشته ایم و ذهن ما را به خود مشغول کرده است موضوع کائنات است. در حالت کلی کائنات یعنی یک رخداد حاصل رخداد دیگری می باشد! به زبان ساده تر و یا به زبان عامیانه قانون کائنات را قانون علت و معلول نیز می گویند. در واقع موضوع کاینات آنقدر از اهمیت بالایی برخوردار است که در تعالیم بزرگ ترین ادیان جهان مانند بودائیسم، هندوئیسم و تائوئیسم، با جزئیات به توضیح آن پرداخته شده است.

ما قبلا در مقاله قانون جذب چیست؟ از دروغ تا واقعیت!! معنا و مفهوم قانون جذب را برای شما به طور کامل توضیح داده ایم و همینطور درست و واقعی بودن این قانون را مورد بحث و بررسی قرار داده ایم. اما این بار قصد داریم تا نگاهی به معنا و مفهوم درست قانون کائنات انداخته و ببینیم چطور میتوان به کمک این قانون سرنوشت خود را تغییر دهیم؛ پس در ادامه با ما در جادوی باور مرجع رسمی قانون جذب و موفقیت همراه باشید.

کائنات چیست؟

از نسل های گذشته تاکنون و از افراد بزرگ و مشهور تا افراد ناشناس، همگی به این موضوع پی برده بودند که هر فردی هر کاری که انجام دهد پاسخش را در این دنیا دریافت می کند؛ این بدان معناست که آنان قانون کائنات را قبول داشته اند اما خودشان نمی دانستند. 

قانون کائنات به چه معناست؟ برای آنکه قانون کائنات را بهتر درک کنید باید قانون کائنات را مانند بازی بومرنگ در نظر بگیرید، همانگونه که بومرنگ پس از پرتاب شدن دوباره به سمتتان برمیگردد نتایج و پاسخ اعمال و رفتارتان نیز در زندگی شما نمایان می شود.

کائنات چیست؟

همینطور کائنات را می توان در قانون سوم نیوتن نیز جستجو کرد. قانون سوم نیوتون می گوید: نیرو های موجود در طبیعت همواره به صورت دوگانه وجود دارند. در نظریه نیوتون اگر یکی از این دو نیرو را کنش (عمل) بنامیم نیروی دیگر واکنش (عکس العمل) نامیده می‌ شود.

همینطور نظریه اثر پروانه ای نیز قانون کائنات را تأیید می کند. این نظریه بیان می کند که تمام رخداد ها هرچند که کوچک باشند می توانند به نتایج پیش بینی نشده و وسیع تری در آینده منجر گردد. بنابراین، از نظر قانون کائنات، هر اندیشه، احساس، میل، انتخاب، عمل و عکس العملی که انجام دهیم اثری در آینده ما خواهد داشت.

به طور کلی یعنی ما هر جایگاهی که امروز در آن قرار داریم دقیقاً نتیجه افکار، احساسات، و تصمیم های گذشته ما است.

آیا قانون کائنات همان قانون جذب است؟

آیا قانون جذب همان قانون کائنات است؟ کاینات چه تفاوتی با قانون جذب دارد؟ کائنات چه کسانی هستند؟ کاینات به معنای جهان هستی و قانون جذب به عنوان برترین و اصلی ترین راه ارتباطی با کائنات می باشد. هر آنچه که در این دنیا وجود دارد بخشی از کاینات است آسمان ها، ستارگان، طبیعت و… همه بخشی از کائنات هستند اما قانون جذب و یا ارتعاش تنها راه ارتباطی ما با کائنات می باشد. کائنات نیروی ماوراء طبیعی است که زندگی ما را کنترل میکند.

آیا چیزی به نام خوش شانسی و بد شانسی در کائنات وجود دارد؟

برخی از موقعیت ها در زندگی به طور ذاتی می‌ توانند خوب (رضایت بخش و دلپذیر) یا بد (ناراحت کننده و زننده) به نظر برسند. شخصیت ما تعیین کننده تعریف کلمه خوش شانسی و یا بد شانسی است. تعریف ما از خوب و بد وابسته به خود ماست. در واقع، تعریف ما از این کلمات به اعتقادات ما و درک ما از زندگی و جهان هستی بستگی دارد. این تعاریف بسیار متغیر هستند. قصد داریم تا با ذکر چند مثال این مفهوم را برای شما ساده تر کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

به طور مثال یک زن از شوهرش که او را مورد آزار و اذیت قرار می داد طلاق گرفته و بیوه است. وقتی دوستان این زن از بیرون به این ماجرا نگاه می کنند با خود می گویند که چه سرنوشت بدی! دست سرنوشت (کائنات) با او یار نبود. اما وقتی از نگاه آن زن طلاق گرفته و یا بیوه به این ماجرا نگاه کنیم متوجه می شویم که این زن از سرنوشت خود بسیار خوشحال و راضی است و معتقد است که سرنوشت و کائنات با او یار بوده است و او توانسته از همسر خود جدا شود و یک زندگی جدیدی را شروع کند. حالا شما فکر می کنید حق با چه کسی است؟ آیا این زن خوش شانس بوده است یا بد شاس؟

یا در مثالی دیگر مرد جوانی در حادثه ای با ماشین تصادف می کند و راننده جان خود را از دست می دهد. مرد جوان جان سالم به در می برد اما یکی از پا های خود را برای همیشه از دست می دهد. اطرافیانش ناراحت می شوند و می گویند سرنوشت با او بد کرده است. اما پس از این حادثه سهمگین، مرد جوان که خود را در یک قدمی مرگ می دید متحول می شود و جان سالم به در بردن خود از این حادثه را به عنوان شانس مجدد کائنات تلقی می کند و زندگی خود را برای کمک به دیگران وقف می کند تا امید را وارد زندگی آنان کند. نظر شما چیست؟ آیا این مرد خوش شانس بوده است یا بد شانس؟

اگر فکر میکنید خوش شناس هستید یا فکر می کنید بدشانس هستید در هر دو صورت حق با شماست. بدشانسی و خوش شاسی بستگی به نوع نگاه شما دارد، در عکس زیر می توانید به اهمیت دید افراد نسبت به یک موضوع پی ببرید. یک عدد از دو جهت مختلف توسط دو فرد متفاوت دیده می شود یکی از این افراد عدد را به شکل عدد ۹ می بیند و فرد دیگری آن عدد را به شکل عدد ۶ میبیند در حالی که هیچ یک از آنها دروغ نمی گویند و حق با هر دوی آنها است.

آیا چیزی به نام خوش شانسی و بد شانسی در کائنات وجود دارد؟

همانطور که متوجه شدید خوب آوردن یا بد آوردن یا همان خوش شانسی و یا بد شانسی بستگی به شخصیت و فکر ما دارد. اگر فکر می کنید که خوش شانس بوده اید و یا فکر میکنید بد شانس هستید در هر دو صورت حق با شما است زیرا شاید از نگاهی که شما دارید این گونه به نظر برسد.

به طور ذاتی ممکن است کائنات جلوه خوب یا جلوه بد داشته باشند. اما در پایان ماجرا کائنات، کائنات است و هر چه که باشد نتیجه افکار و احساسات و اعمال خود ماست. کاینات به جز برچسبی که ما به آن می زنیم برچسب دیگری ندارد. این باعث می شود قدرت انتخاب داشته باشیم و بتوانیم کائنات را درک کنیم و جدا از اینکه چقدر ممکن است “منفی” به نظر برسد، سعی کنیم تا سرنوشت خود را تغییر دهیم.

آیا می توان به کمک کائنات سرنوشت خود را تغییر دهیم؟

شما می توانید سرنوشت خود را تغییر دهید. متأسفانه برخی از افراد در مورد کائنات دچار اشتباه و سردرگمی شده اند و فکر می کنند سرنوشت آنها از قبل مقدر شده است و امکان تغییر آن وجود ندارد. در حقیقت، کائنات بیشتر شبیه به تجمع خواسته ها و عادت های ماست که باعث شده است تا یک الگوی زندگی مشخص را برای ما بوجود می آورد.

شما می توانید در افکار خود زندانی شوید و فکر کنید دلیل تمام اتفاق هایی که برای شما می افتد خارج از این دنیا است و خارج از کنترل شماست. جستجوی جواب و دلیل تمام درد و رنج های شما در یک نیروی خارجی و خارج از کنترل شما یک روش شانه خالی کردن و زیر بار مسئولیت نرفتن است.

هیچگونه سیستم تنبیه و مجازات خارجی وجود ندارد. انسان ها کودک نیستند که تنبیه شوند. قانون جذب کائنات روش مجازات انسان ها نیست. این یک قانون طبیعی جهان است که اعمال شما تعیین کننده آن است.

شما باید بدانید که به تنهایی مسئول کائنات هستید. شما آن را شکل می ‌دهید و شما می توانید آن را تغییر دهید. بله حق با شماست، این امکان وجود دارد که شما در یک الگوی فکری و اعتقادی گرفتار شوید. اما اینها عادت های ذهنی هستند و عادت ها می ‌توانند به واسطه اصلاح نفس تغییر کنند.

ممکن است با خود فکر کنید و بگویید : پس گذشته من چه می شود؟! کار های منفی و زشت زیادی انجام داده ام، آیا اکنون می توانم سرنوشت خود را تغییر دهم؟! البته که می توانید، زندگی فرصت های بیشماری را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به رستگاری برسید. اگر این گونه نبود چرا در ادیان بزرگ مانند اسلام و مسیحیت بر موضوع توبه تأکید شده است؟ پذیرفتن مسئولیت عملی که انجام داده اید و احساس پشیمانی از آن یک ابزار قدرتمند روحانی است.

بنابراین اگر شما می خواهید که کائنات به شما کمک کنند تا سرنوشت خود را تغییر دهید، مسئولیت اشتباه تان را به عهده بگیرید و پذیرای احساس ندامت و پشیمانی باشید.

آیا می توان به کمک کائنات سرنوشت خود را تغییر دهیم؟

کائنات چطور کار میکند؟

یک برداشت اشتباه در مورد نحوه کار کردن کائنات که اتفاقاً تفکر رایج در میان مردم است، داشتن این تفکر است که با خوبی به دیگران از قانون جذب کائنات پاداش دریافت خواهید کرد. این دقیقاً همان تصور اشتباهی است که در آن مردم باور دارند خوبی به دیگران امتیازی برای بهشت است این تفکر ۱۰۰ ٪ اشتباه است. این که شما کار خوبی می کنید و با دیگران خوب برخورد می کنید در طبیعت شما است، چراکه احساس خوبی را به شما القا می کند. اما اینکه شما به این دلیل به دیگران خوبی کنید تا بتوانید در قبال آن چیزی دریافت کنید مانند این است که به فردی ۱ میلیون تومان پول بدهید و از او انتظار داشته باشید که بعداً پول شما را به همراه سود آن به شما باز گرداند.

قطعاً بخشیدن همان به دست آوردن است. وقتی که ما چیزی را می بخشیم، احساس خوب، احساس بخشندگی، احساس سخاوت، و احساس دستگیری از نیازمند، همان چیزی است که ما به دست آورده ایم. اما این تفکر که به دیگران خوبی کنید تا خوبی های شما انباشته شود و کائنات به خاطر این خوبی ها به شما پاداش دهد، تفکر کاملاً اشتباهی است.

جواب قانون جذب کائنات همیشه واضح نیست و بلافاصله اتفاق نمی افتد. گاهی اوقات مجبور هستیم سال ها صبر کنیم و گاهی اوقات اصلاً متوجه نمی شویم که کائنات به ما کمک کرده است. از این رو وقتی صحبت از کار خوب برای دریافت چیز های خوب می شود ناکامی و نا امیدی را تجربه می کنند.

این افراد با خود می‌ گویند:

 • من همیشه با دیگران به خوبی برخورد می کنم اما زندگی من بسیار سخت و عذاب آور است.
 • چرا وقتی من به دیگران خوبی می کنم هیچ پاداشی دریافت نمی کنم و در زندگی من تغییری حاصل نمی شود؟

ریشه اصلی تمام این مشکلات انتظار برای دریافت پاداش است؛ یا به عبارت دیگر، مشکل از نوع تفکر ما در مورد نحوه کارد کردن کائنات است. مشکل جایی بزرگ تر می شود که ما معتقد هستیم که  پاداش دریافتی ما از جانب کائنات مطابق میل و انتظارات ما خواهد بود. در حقیقت ممکن است حتی پاداشی که از طرف کاینات دریافت می کنید به شدت ناراحت کننده (اما بهترین فرصت برای تغییر) باشد.

واقعاً ساده لوحانه به نظر می رسد که فکر کنیم کائنات تنها به دلیل برخورد دوستانه و خوب ما با دیگران با گل و بلبل از ما پذیرایی می کند. کاینات از شما نمی خواهد که کارهای خوبتان را بشمارید و در انتهای سال انتظار سود سالانه داشته باشید. شما در یک شرکت حسابداری نیستید. شما یک مشتری وفادار نیستید که شامل مزایا شوید.

قطعاً قانون کائنات اصل هر چه بکارید همان را برداشت می کنید را تأیید می کند. درست است! اگر به دیگران احترام بگذارید زندگی شما بهتر خواهد شد. اما نکته اصلی این است که به این موضوع با عنوان یک بده و بستان نگاه نکنید. در لحظه زندگی کنید و از عشق و محبت به دیگران لذت ببرید.

کائنات چطور جواب خوبی ها و بدی ها را می دهد؟

در تمام اینترنت و جوامع اجتماعی چنین متن هایی را می توانید مشاهده کنید:

 • کائنات! احتیاج به انتقام جویی نیست. فقط بنشینید و منتظر بمانید. آنهایی که شما را مورد آزار و اذیت قرار می دهند بالاخره جواب کار های خود را می گیرند و اگر خوش شانس باشید خداوند اجازه می دهد که نابودی آنها را تماشا کنید.
 • افراد احمق فکر می کنند که می توانند با شما هر طور که می خواهند برخورد کنند. آنها نمی دانند از هر دستی که بدهید از همان دست می گیرید. من می توانم از هم اکنون بوی کائنات را در هوا استشمام کنم … شما چطور؟
 • کائنات مانند یک کش لاستیکی است و تا اندازه ای می توانید آن را بکشید، پس از آن بر می گردد و به صورت خود شما برخورد می کند. این همان زمانی است که من دوست دارم در مقابل شما باشم و به شما بخندم.

درست است که همه ما در زمان ها و موقعیت هایی توسط برخی از افراد مورد آزار و اذیت قرار گرفته ایم و کاملاً قابل درک است که این موضوع برای ما ناراحت کننده است و این ناراحتی و عصبانیت کاملاً طبیعی است. اما متأسفانه نگاهی که برخی از افراد به کائنات دارند نگاهی کاملاً اشتباه است. برخی از افراد کائنات را در لباس عدالت معنوی و روحانی می بینند. انگار که کائنات به طریقی احساس تنفر و خشم آنها را توجیه می کند.

جالب است بدانید همین که شما از کائنات انتظار دارید تا وسیله ای برای صدمه زدن به دیگران باشد باعث می شود تا جنبه های منفی کائنات وارد زندگی شما شود. لذت بردن از رنج و عذاب دیگران حتی اگر با نیت عدالت باشد تفکر کاملاً اشتباهی است. پس مراقب افکار خود باشید.

آیا دلیل رنج و عذاب های ما در این دنیا قانون کائنات است؟

آیا دلیل رنج و عذاب های ما در این دنیا قانون کائنات است؟

اینکه افکار ما واقعیت ما را شکل می دهند و آن را می سازند کاملاً درست است. افکار ترسناک داشته باشید و زندگی شما پر از ترس خواهد شد. قضاوت کنید و منتظر باشید که دائماً مورد قضاوت قرار بگیرید. خود را بی ارزش بپندارید تا دیگران نیز با شما اینگونه رفتار کنند و شما را بی ارزش خطاب کنند.

اما آنهایی که از ابتدای تولد نابینا، ناشنوا، یا معلول به دنیا آمده اند چه می شوند؟ آنهایی که در کشورهای فقیر و کشورهای جنگ‌ زده به دنیا آمده اند چطور؟ خانواده هایی که فرزندان معصوم شان را در حادثه های هولناک از دست داده‌اند چه می شود؟

در حالی که برخی از افراد سعی می کنند تا کائنات را به دقت مورد بررسی قرار دهند و عوامل گذشته را به عنوان دلیل این حوادث معرفی کنند، ما معتقدیم همه چیز در زندگی مربوط به کائنات نیست. تجربیاتی که در این زندگی داریم، همیشه بازتاب و عاقبت عمل بدی نیست که در گذشته انجام داده ایم. این تجربیات در مقابل ما قرار گرفته اند تا به آنها فکر کنیم و از آنها عبرت بگیریم.

زندگی آنچه را که ما می خواهیم در اختیار ما قرار نمی دهد، آن چیزی را به ما خواهد داد که نیاز داریم و اغلب به این دلیل است که ما در زندگی خود با مشکلات و موقعیت های سختی روبرو می شویم.

اما در هر حال این نکته قابل ذکر است، انسان ها موجوداتی هستند که با یکدیگر ارتباط دارند و اعمال و افکار آنها به هم پیوسته است. افکار، تصمیمات، و اعمال ما به عنوان یک مجموعه کل آینده ما را شکل می دهد. اگر امروز کشور های مان را تقسیم بندی کنیم و آنها را از یکدیگر جدا کنیم، شرایطی را برای وقوع جنگ، بیماری و فقر، در آینده ایجاد کرده ایم. به این دلیل کودکان در وضعیت های اسفبار به دنیا می آیند، به دلیل اعمال مشترک ما در این جهان.

 

به عنوان مثال اگر پدری با فرزند خود برخورد بدی داشته باشد، برخورد بد او در طول زمان گسترش پیدا خواهد کرد. فرزند او نیز ممکن است در آینده با فرزندش برخورد بدی داشته باشد، و فرزند او نیز همین رفتار را در مقابل فرزندش داشته باشد و همانطور که می توانید حدس بزنید این چرخه ادامه پیدا خواهد کرد. به دلیل رفتار بد پدر، نسل ها پس از نسل ها و همچنین در این بین افرادی که با آنها ارتباط دارند تحت تأثیر رفتار بد این پدر قرار گرفته اند و تمام این افراد نیز افراد پیرامون خود را تحت تأثیر قرار می دهند و در نهایت این تأثیر وارد زندگی تمام افراد می شود.

به همین دلیل می ‌توان گفت همه ما تحت تأثیر کائناتی هستیم که مربوط به گذشتگان است. چرا که تمام اعمال قبل از ما بر بیولوژی، اعمال ما، رفتار ما، امیال ما، روابط خانوادگی، ارزش های جامعه، تراژدی ها، تجربیات بد و خوب و … تأثیر گذاشته است. هویت ما مجموعه ای از تمام بدهی هایی است که میراث گذشتگان ما است.

اما همین موضوع می تواند فرصت های بی شماری را در اختیار ما قرار دهد. زندگی های ما، تصمیم ها و انتخاب های ما، هرچند ممکن است کوچک به نظر برسند، اما تأثیر بسیار زیادی در آینده خواهد داشت. آینده ای که بسیار، بسیار طولانی تر از موجودیت هر کدام از ما در این جهان است.

به عبارت دیگر، هر تصمیمی می تواند تمام موجودیت هستی را تحت تأثیر قرار دهد.

این باعث می شود که بعد جدیدی به این جمله که شما هستید که واقعیت تان را می سازید اضافه گردد. هر شکلی از آینده را که بخواهید ترسیم کنید، با تصمیم شما در همین لحظه شکل می‌ گیرد. شما به معنای واقعی کلمه زمان حال و آینده را از طریق روش های بی شماری تحت تأثیر قرار می دهید.

چگونه سرنوشت خود را باز نویسی کنیم؟

چیزی به عنوان آینده مقرر وجود ندارد. شما می ‌توانید سرنوشت خود را تغییر دهید. برای بازنویسی سرنوشت تان باید خود آگاهی تان را نسبت به افکار، احساسات و باور هایتان تقویت کنید. اما تنها در یک زمان می توانید این کار را انجام دهید … درست در همین لحظه!

 

 


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

9 پاسخ به “کائنات چیست؟ تغییر مسیر زندگی با قانون جذب کائنات”

 1. Snow گفت:

  سلام و خسته نباشید
  در مورد کائنات شنیده بودم اما کامل اطلاعات نداشتم، از اینکه وقت گذاشتید و زحمت کشیدین این مقاله رو نوشتین تشکر میکنم.
  الان دیگه با مطالبی که خوندم اطلاعاتم بیشتر شد.
  سپاسگزارم

 2. اشکان گفت:

  جایی خوندم که کسی که حتی به هیچ دینی هم اعتقاد نداشته باشه و دنیا رو از هر لحاظ پوچ بدونه اما اگه همون شخص کار خوبی مثل کمک به دیگران انجام دهد خودبخود احساس خوب درونش را قلقلک میدهد و قطعا بزرگترین لذت، حس خوب درونی هست. حال اگه همون شخص بی اعتقاد که کار بدی مثل تجاوز انجام دهد همین که به خودش میگه من چون اعتقاد ندارم پس بهش فکر نمیکنم اما در واقع با همین تفکر دارد بهش فکر میکند(تلاش میکند برای فکر نکردن به اون) بدون اینکه متوجه شود. شنیدیم نمونه اش زو شخصی که به خاطر یک دزدی یا چیز بی ارزش بدون ترس قتل کرده و کسی نتونسته قاتل رو پیدا کنه اما بعد از مدتها همان شخص اعتراف میکند و دلیلش رو عذاب وجدان می نامد. در واقع در تمام اون مدت روح و درونش مجازات شده بدون اینکه بخواهد. میشه نتیجه گرفت هیچ عملی مثل یک انرژی از بین نمیرود و به خود ما باز میگردد چه خوب چه بد. و اینکه کائناتی که با این حیرت کار میکنه قطعا زوایای کشف نشده ای داره که آدمها هنوز به اون پی نبردن شاید جواب خیلی از سوال ها هم باشد. در آخر من فکر میکنم اگه به هیچ چیز حتی کائنات هم باور نداشته باشیم اما کسی نمیتونه منکر این باشه که کار نیک حس خوب به انسان میده و برعکس. و همه میدونن خوشبختی نه پول هست نه قدرت نه زیبایی…خوشبختی یک حس مثبت درونی هست که با اون به ارامش و لذت وصف ناپذیر میرسی.

 3. زینب گفت:

  من تازه دارم تو سایت های مختلف درباره ی کائنات میخونم
  ولی هرچی بیشتر میخونم احساس میکنم اون چیزی رو که میخوام هنوز نفهمیدم و بدست نیاوردم

 4. کاربر 1384 گفت:

  با سلام خدمت شما؛ مقاله بالا واقعا تاثیر گذار بود، ممنونم از شما، به نظر من این مقاله رو اگر به شکل دو مقاله منتشر میکردید بهتر بود، تا جایی که گفته میشود: ” کائنات چگونه کار میکند” تماما در خصوص فیزیک نیوتنی و اصل علت و معلولی صحبت میشود و به ناگهان موضوع چرخشی ۱۸۰ درجه ای کرده و انظارات مخاطب را به نحوه عملکرد کائنات به سطحی دیگر میبرد، به گونه ای که تصور میشود معمولا علت ها نیستند که باعث افتادن اتفاق ها میشوند بلکه به قول کوانتومی ها ” این کائنات است که تاس می اندازد”.
  باز هم ممنونم از زحمت نویسنده مقاله

 5. سارا گفت:

  سلام سوالی درمورد قانون جذب دارم که مدتیه فکرم را مشغول کرده و هیچ جواب درستی هم براش پیدا نکردم چون دیدم توضیحات سایت شما خیلی خوب و کامله تصمیم گرفتم سوالمو اینجا بپرسم .
  میخواستم بدونم اگر فردی گناهی بکند جهان هستی مجازاتی برایش در نظر میگیرد یا نه ؟
  چون من درجای دیگری خوندم که اگر ادم حسش خوب باشه هیچ اتفاق بدی برایشون نمیافته و حالا من میخواستم بدونم اگر فردی گناهکار باشه و حسش هم خوب باشه یعنی تو زندگی شاد و خرم باشه باز هم مجازاتی بهش میرسد یا نه ؟ چون طبق گفته شما هیچ عامل خارجی هم برای مجازات وجود نداره .

  • سلام دوست من، هر عملی با یک واکنش همراه است اگر شما کار خطایی انجام دهید پاسخ آن عمل به خود شما باز میگردد و این مجازات نیست بلکه پاسخ و یا واکنشی طبیعی است که کائنات نسبت به خطای شما به شما می دهد. امیدوارم پاسخ خود را دریافت کرده باشید.

 6. ترکی گفت:

  با سلام خدمت دوستان در جادوی باور ممنون از بابت این مقاله . لطفا از سمینارهای قانون جذب استریکس که در مورد کائنات حرف میزنه بیشتر منتشر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone