پشتیبانی در تلگرام

دفتر پشتیبانی


قانون جذب چیست؟ از دروغ تا واقعیت!

522,521

بردگان یکی از ضعیف ترین قشر های جهان هستند. این غلامان حلقه به گوش هیچگاه خود را به عنوان یک انسان مستقل و آزاد قبول ندارند به همین دلیل همیشه در ره خدمت به انسان های دیگر هستند. برده ها نباید حق زندگی داشته باشند آنها باید غلام و کنیز دیگران باشند؛ البته چه کسی به آنها اهمیت میدهد آنها فقط یک برده هستند! مرگ و تولد آنها برای هیچ کس اهمیت ندارد و نخواهد داشت.

احتمالا از خواندن این جملات کمی ناراحت شدید ولی باید بگوییم که بردگان برده های انسان ها نیستند آنان برده افکار و باورهایشان هستند. چه چیزی باعث می شود تا یک فرد زندگی خود را فدای انسانی کند که سالها او را مورد آزار قرار داده است. زندگی ما تحت کنترل افکار و باور هایمان است این یک قانون است قانونی به نام قانون جذب!

قانون جذب (law of the attraction) چیست؟

قانون جذب یا همان (law of the attraction) قانون طبیعی است که بیان می کند زندگی هر فردی بر باور ها و افکارهایش استوار است. این قانون طبیعی می تواند برای ثروت، روابط یا حتی قبول شدن در آزمون رانندگی مورد استفاده قرار گیرد. قانون جذب الگوی زندگی بسیاری از ثروتمندان و افراد مشهور جهان است. هر رویداد مثبت یا منفی توسط خود شما جذب می شود این یک اصل مهم در قانون جذب است. مفهوم قانون جذب تنها به پول و ثروت محدود نمی شود هر فکری که داشته باشیم اتفاقات و شرایط کاملا متناسب با همان فکر را در هر زمینه ای از زندگی جذب می کنیم.

در واقع قانون جذب به فرکانس و ارتعاش هایی که ما همواره در حال ارسال آن هستیم واکنش نشان می دهد. البته ممکن است بسیاری از مردم هنوز آن طور که باید و شاید با عملکرد این قانون آشنایی نداشته باشند. هر چند بسیاری این را پذیرفته اند که شرایط و اتفاقات امروز آنها حاصل تفکرات گذشته و حال آنها می باشد.

قانون جذب دقیقا مانند قانون جاذبه زمین بی طرف است. قانون جذب تاکید میکند که شما هیچ چیزی را تجربه نمیکنید مگر آنکه آن را به شکل یک فکر قالب در ذهن داشته باشید. اما چطور میتوانیم از افکارمان باخبر شویم؟ احساسات مانند چراغی دنیای تاریک افکار ما را روشن می کند و ما را از افکارمان باخبر میکند. به طور مثال اگر احساس منفی دارید یعنی به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه به مسائل منفی فکر میکنید، اگر احساس مثبتی دارید پس فکر قالب شما به مسائل مثبت متمرکز است.

تاریخچه قانون جذب

قوانین طبیعی قوانینی هستند که از ابتدای خلقت نهاده شده اند مانند قانون جاذبه زمین!
تمامی مردم از قوانین طبیعی پیروی می کنند ولی اکثر مردم از قوانین طبیعی بی خبر هستند؛ به طور مثال قانون جاذبه زمین برای هرآنچه که روی زمین وجود دارد یکسان عمل میکند و تمامی مردم از آن پیروی می کنند ولی برخی از مردم این قانون را نمی شناسند و یا شاید حتی مخالف این قانون طبیعی نیز باشند البته که دانستن و ندانستن و یا حتی مخالفت ما برای قانون جاذبه زمین تفاوتی ندارد؛ این مثال برای قانون جذب نیز صادق است.

اگر در زمان سفر کنیم و کمی به عقب برگردیم از سخنان و رفتارهای افراد مشهور و برتر جوامع در تمامی دوره های زمانی متوجه خواهیم شد که آنان از قانون جذب با خبر بوده اند. برای مثال:

 • مولانا: “در جهان هر چیز چیزی جذب کرد … گرم گرمی را کشید و سرد سرد”
 • الکساندر گراهام بل: تمام افکار خود را بر روی کاری که انجام می دهید متمرکز کنید، پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند نمی سوزانند.
 • ناپلئون هیل: هر چیزی که ذهن انسان بتواند تصور و باور کند، می تواند به آن دست پیدا کند.
 • بروس لی: اگر ذهنت را مانند یک آب گران ترین ماشین هاس

توماس ادیسون، لویی پاستور و… تمامی آنان از قانون جذب خبر داشتند ولی به مردمان عادی چیزی نمی گفتند زیرا علاقه نداشتند تا برای خود رقیبی ایجاد کنند. حتی افراد ثروتمند و موفق حال حاضر نیز از این قانون دانسته و یا ندانسته استفاده میکنند و حتی شاید برخی از آنها با قانون جذب مخالفت کنند ولی جالب است که آن افرادی که مخالفت می کنند نیز در حال استفاده از قانون جذب هستند. در زمانی که قانون جاذبه زمین کشف شد بسیاری از افراد مخالفت کردند و می گفتند این قانون جاذبه وجود ندارد و این یک حماقت است ولی با این حال آنان نیز توسط قانون جذب می توانستد بر روی زمین حرکت کنند و قانون جاذبه نیز برای آنان کار می کرد.

خیلی ساده میتوان فهمید که تاریخچه قانون جذب برای ده و یا صد سال پیش نیست این قانون هزاران سال است که وجود دارد ولی اکثر انسان ها در طول عمر خود از آن بی خبر هستند.

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

پیش از هرچیز باید بدانید که استفاده از قانون جذب در زندگی کار چندان پیچیده ای نیست. تغییر آگاهانه توجه یکی از مهمترین اصولی است که در قانون جذب باید مورد توجه قرار داد. با فراگیری کنترل توجه می توان از قانون جذب در زندگی روزانه استفاده کرد. بنابراین هرکاری که باعث جلب توجه ما به سمت خواسته هایمان شوید نوعی تمرینات قانون جذب به شمار می رود. تصمیم گیری آگاهانه برای متمرکز ساختن توجه بر خواسته ها یکی از مهمترین رموز استفاده صحیح و درست از قانون جذب است.

البته منظور از توجه تنها آن چیزی نیست که در ذهن شما می گذرد بلکه نوشتن، فکر کردن، صحبت کردن و… می تواند به عنوان نوعی توجه محسوب شده و در قانون جذب مورد استفاده قرار گیرد. در پاسخ به این سوال که بهترین روش برای استفاده از قانون جذب کدام است؛ باید گفت: بهترین روش همان روشی است که به شما احساس بهتری می بخشد. همانطور که پیش از این نیز گفته شد قانون جذب در واقع پاسخ به احساسات افراد است.

احساسات ما ارتعاشاتی ارسال کرده و این ارتعاشات شرایط، اتفاقات و افراد را جذب می کند. براین اساس هرکدام از روش های قانون جذب که در حین اجرا راحت تر بوده و احساس قوی تری را به شما می بخشند؛ همان روش، روش مناسب تری برای شما می باشد. با این حال قانون جذب هیچ محدودیتی ندارد. بنابراین می توانید با استفاده از روش های مختلف توجه تان را معطوف به خواسته هایتان کرده و هر چه سریعتر به اهداف خود برسید و این گونه می توانید از قانون جذب استفاده کنید.

قانون جذب علمی ثابت شده است

 فیزیکدانان کوانتوم در سال های اخیر تلاش کرده اند تا انعکاس بیشتری از قدرت ذهن در زندگی ما و جهان بازتاب داده شود. علم قانون جذب توسط دانشمندان و متفکران بزرگ به طور یکسان مورد بررسی قرار گرفته است. به کمک علم بیشتر می توانیم درک کنیم که چقدر نقش ذهن در شکل گیری زندگی و دنیای اطراف مهم است.

پیش از هرچیز باید بدانیم به دنبال چه چیز هستیم و چه می خواهیم؟ همچنین باید خواسته هایمان را به صورت دقیق و واضح و نیز با تمام جزئیات و مشخصات یادداشت کنیم.

علاوه بر آنچه گفته شد باور قلبی به اینکه خواسته های ما اکنون محقق شده در بازدهی و عملکرد قانون جذب تاثیر شگرفی دارد. در واقع باید باور کرد که قانون جذب در زندگی ما عمل کرده و آن رویا یا خواسته ما، اکنون و یا حتی در مدتی قبل تر جذب شده است. البته نباید این مهم را با تصور اشتباه کرد؛ چرا که تصور به معنای دعوت تصویر کوتاه مدت چیزی است که وجود ندارد. اما در باور فرد باید چیزی که وجود ندارد را به عنوان چیزی که وجود دارد و واقعیت دارد تصور کرده و در ذهن بپروراند. با تمرین و تسلط بر این تمرین ها می توان به بهترین شکل ممکن از قانون جذب در راستای رسیدن به اهداف خود بهره برد.

نقش افکار در قانون جذب چیست؟

 

چشم های ما همواره فرصت های شگفت انگیز زندگی را به ما ارائه می دهد اینجاست که پی میبریم میتوانیم مانند یک هنرمند چیزی را در افکار و ذهن خود خلق کنیم. افکار ما نقش اساسی در قانون جذب دارند. ذهن ما دقیقا شبیه به یک بوم خالی است؛ ما با نگارش تصاویری آن را برنامه ریزی میکنیم قانون جذب واقعا ساده است. همه قوانین طبیعت کاملا کامل هستند و قانون جذب هم از این امر استثنا نیست. مهم نیست که چه چیزی را دنبال می کنید یا در چه شرایطی زندگی می کنید. فقط کافیست روی یک ایده تمرکز کنید و آن را دنبال کنید. 

کوین ترودو در مورد اینکه نقش افکار در قانون جذب چیست؟ در دوره آرزوی تو دستور توست خود میگوید: ما در جهانی زندگی میکنیم که همه چیز بر اساس ارتعاشات ذهنی ماست. همه چیز با افکار ما رقم میخورد و ربطی به این ندارد که ما آدم خوبی هستیم یا آدم بد. دقیقا مانند قانون جاذبه زمین که اگر شما چه آن را قبول داشته باشید و چه قبول نداشته باشید وقتی از یک ساختمان به پایین پرتاب شوید آسیب میبینید.

باب پراکتور درباره نقش افکار در قانون جذب میگوید: شاید برای شما کمی مبهم به نظر بیاید و با خود بگویید راز قانون جذب چیست؟ وی چنین پاسخ میدهد که همه ما با قدرتی نامحدود کار میکنیم همه ما خودمان را با یک قانون هدایت میکنیم. قوانین جهان هستی و کائنات آنقدر دقیق هستند که ما قادریم بدون هیچ مشکلی فضا پیما بسازیم؛ انسان ها را به کره ای دیگر بفرستیم و حتی می توانیم فرود هواپیما را با کسری از ثانیه برآورد کنیم.  هر چیزی که وارد زندگی شما میشود در واقع خودتان آن را وارد میکنید و به وسلیه تصاویری که در ذهن میسازید آنها به سوی شما جذب میشوند.

جواب مایکل برنارد بکویت به اینکه نقش افکار در قانون جذب چیست؟ میگوید: آفرینش همیشه در حال رخ دادن است هر وقت کسی فکری را در ذهن خود پرورش دهد یا مدت زیادی بر روی آن اندیشه تمرکز کند؛ در واقع در حال خلق و آفرینش آن فکر در دنیای فیزیکی است. چه این موضوع را بداند و چه نداند!

این یعنی قانون جذب یا همان قانون آفرینش

قانون عشق همان قانون جذب است!

دکتر بروس لیپتون در مورد قانون جذب نظری بسیار زیبا دارد، او میگوید: بزرگترین قانون و قدرت کائنات نیروی عشق است  ترکیب عشق و اندیشه است که باعث ایجاد نیرویی عظیم قانون جذب میشود.

این بزرگترین ارتعاش و فرکانسی است که شما از خود ساطع میکنید. در نتیجه اگر بتوانید هر اندیشه را با عشق آمیخته کنید زندگی شما دستخوش تحولی باور نکردنی خواهد کرد؛ در حقیقت متفکرین و بزرگان دنیا قانون جذب را همان قانون عشق می نامند.

قانون جذب دروغ است یا واقعیت دارد؟

تا اینجا فقط توضیحاتی را در مورد قانون جذب ارائه کردیم که در همه سایت ها هم مشاهده کرد. ولی آیا این مقدار توضیح کافیست که ما از قانون جذب نتیجه بگیریم؟ آیا با این علم اندک میتوانیم در مسیر کسب ثروت، ازدواج موفق، بهتر کردن روابط، بهبود سلامت جسمی نتایجی بگیریم؟  قطعا خیر

اتفاقا همین تعاریف کلی و عمومی باعث شده است تا برخی به دروغ بودن قانون جذب برسند. حتی برخی این موضوع را، موضوعی برای خنده و تمسخر قرار داده اند. پس قانون جذب واقعا چیست و چگونه کار میکند.

آیا من به هر چیزی که توجه و تمرکز کنم آن را بدست می آورم؟ قطعا خیر

آیا قانون جذب میگوید به هر چیز که فکر کنی وارد زندگیت میشود؟ قطعا خیر

قانون جذب چیزی فراتر از این تصورات است. البته قانون جذب یک قانون ثانویه هست و قانون اصلی که به قانون جذب معنا میدهد ارتعاش است. کسانی که آموزش قانون جذب را دنبال کرده باشند میدانند که قرار نیست ما چیز جدیدی به آنها بی آموزیم. این قانون هزاران ساله وجود دارد و چندین سال است که ثروتمندان، دانشمندان و شاهان و… از آن استفاده میکنند؛ البته آنان نمی خواهند تا شما هم با این راز بزرگ دنیا آشنا شوید. پس شما باید با قانون جذب به طور کامل آشنا شوید تا بتوانید درباره دروغ یا راست بودن آن قضاوت کنید.

ارتعاش چیست؟

ما همواره در حال فکر کردن به چیزهایی گوناگون هستیم. فکر کردن به کارهای روزمره مان یا فکر کردن به شغل مان یا فکر کردن به روابط مان و خیلی چیزهای دیگر، همه این افکار دارای انرژی هستند. این انرژی ها همیشه در حال ساطع شدن از ما هستند. این افکار گوناگون که ما در ذهن خود دنبال میکنیم ارتعاش هستند. پس ارتعاش در قانون جذب همان افکاری هستند که ما در ذهن خودمان داریم و به توجه میکنیم ممکن است افکار تکراری را دنبال کنیم. به طور مثال بگوییم: من باید یک شغل پردآمد پیدا کنم، یا نگران شغل فعلی تان هستید  و یا ترس دارید که آن را از دست ندهید.

در قانون جذب میگوییم: تا زمانیکه افکار خوشحال کننده و یا ناراحت کننده فقط به صورت یک افکار خطی از ذهن شما عبور کند درست است که دارای ارتعاش است. ولی تاثیرات محسوسی ندارند. همانطور که در فیلم راز یا همان فیلم قانون جذب هم به این موضوع اشاره شد. که یک شخص در تلوزیون یک فیل را دید و به آن فکر کرد و همان لحظه یک فیل در جلو صورتش ظاهر شد.

پس به این نتیجه میرسیم که قانون جذب با ارتعاشات ذهنی ما کار میکنند. یعنی به هر چیزی که توجه کنیم دارای ارتعاش هستند ولی لزوماً هر ارتعاشی تاثیر محسوس ندارد. یادتان باشد گفتیم تاثیر محسوس نگفتیم اصلا تاثیر ندارد. در ادامه این موضوع را بررسی خواهیم کرد.

باور موتور محرک قانون جذب است

قانون جذب به صورت قطعی این را بیان میکند که قدرتمند ترین ارتعاشات که زندگی فعلی ما را رقم زدنده اند از باورها یا همان اعتقادات ما نشات گرفته اند. این یعنی چه؟ به طور مثال اگر من باور داشته باشم که نمیتوانم ثروتمند شوم و به این موضوع ایمان پیدا کرده باشم. چگونه میتوانم با توجه کردن و تمرکز کردن به ثروت از طریق قانون جذب ثروتمند شوم؟

جواب این است که شما نمیتوانید ثروتمند شوید حتی اگر ثروتمند شدن راحت ترین کار در جهان باشد. جالب است اگر شما در بخش فقر و بدبختی تمرکز کنید میتواند به سرعت نتیجه بدهد و شما فقیر تر بشوید. اینجاست که این ذهنیت در ما ایجاد میشود که، قانون جذب دروغ است !!

بله حق دارید، شما به دلیل اینکه قدرت باور های خودتان را نمیدانید به این نتیجه میرسید که قانون جذب دروغ است. که اگر بدانید قدرت باور های ذهنی ما میتواند کارهای نشدنی را شدنی کند به قانون جذب ایمان می آورید. در واقع قانون جذب قانون باورها است.  وقتی عمده و اساس فکر و باور ما بیشتر منفی است قطعا ارتعاشات و افکار منفی ما خیلی زودتر جواب می دهد.

میتوانید مقاله  باور چیست و چگونه شکل میگیرد را در سایت مطالعه کنید تا متوجه شوید که زندگی شما توسط چه عنصری در ذهن اداره میشود. ولی به طور کلی باور یعنی تکرار زیاد یک فکر جدید، وقتی شما به یک موضوع بیش از اندازه توجه میکنید تبدیل به باور شما میشود و علاوه بر این  ارتعاش را به صورت پیوسته در حال ارسال به کائنات و جهان هستید. تصمیم های مهم زندگی شما هم بر اساس همان باور است. منبع همه باورهای ما هم ضمیر ناخودآگاه است. پس وقتی عمده ترین باور های شما درباره ثروت اشتباه باشد قانون جذب همان را به زندگی شما روانه میکند.

پس اگر میخواهید قانون جذب برای شما درست کار کند باید ابتدا باورهای تان را تغییر دهید این کار هم با بردن توجه مان به آن بخش میسر است یعنی فقط نگوییم میخواهیم ثروتمند شویم، بلکه بیاییم افکارمان را تغییر دهیم. زندگی نامه افراد موفق را بخوانید و اخبار منفی را دنبال نکنید.

همواره به خاطر داشته هایتان  شکر گذاری کنید. همه ما نعمت های زیادی در زندگی داریم که میتوانیم از آنها یک لیست تهیه کنیم و هر روز این لیست را مرور کنیم، و کم کم باور های ذهن ناخودآگاه را تغییر دهیم. یادتان باشد ذهن ناخودآگاه ما که آرشیو باور های ما هستند تمایلی برای طوری دیگر فکر کردن ندارند. چرا که برای هر تغییر انرژی زیادی را از مغز صرف میکنند.

قدم اول برای نتیجه گیری از قانون جذب دنبال کردن موضوعاتی است که به ما میگوید جهان پر است از ثروت و فراوانی؛ ناپلئون هیل که استاد همه اساتید فعلی موفقیت و قانون جذب جهان هست، یک موضوع را با ایمان کامل بیان میکند که اصل قانون جذب است. هیل میگوید: ۲۰ سال از عمر خود را صرف مصاحبه و تحقیق از زندگی افراد موفق و ثروتمند جهان کردهام و به این باور رسیدم که: هرآنچه را که ذهن انسان بتواند تصور کند وآن را باور کند بدان دست می یابد.

قانون جذب از نگاه قرآن

قانون جذب یا جهان هستی یا همان راز هستی در قرآن هم اثبات شده است. خداوند در قرآن میگوید: با ایمان کامل فقط مرا صدا کنید و امیدتان فقط به من باشد برای من شریک نگیرید.

قرار نیست رئیس اداره خدای من باشد؛ قرار نیست پارتی جز خدا داشته باشم. یعنی خودم را باور کنم کافیست تا خدا از طریق کائنات مرا را مورد لطف خود قرار دهد.

یک نمونه از قانون جذب در قرآن سوره حمد است. تنها سوره ای که برخلاف بقیه سوره ها است. معمولا در سوره های دیگر خدا با انسان صحبت میکند ولی در سوره حمد این انسان است که با خدا صحبت میکند.

بسم الله الرحمن الرحیم:

انسان باید کار و امور خدا را با ایمان و باور به خدا آغاز کند. اعتقاد داشته باشد که خداوند چیزی را برای خود نیافریده بلکه همه چیز برای ما انسانها خلق شده است. پس کاری کنیم که آن  انسان لایق در درگاه خداوند باشیم.

اﻟﺣﻣد ﷲ رب اﻟﻌﺎﻟﻣﯾن :

شکر گذاری که در قانون جذب تاکید زیادی بر آن میشود ۱۴۰۰ سال پیش در قرآن کریم آمده است.

از خداوند به خاطر آنچه به ما بخشیده تشکر میکنم. بابت همه چیزهایی که به ما داده و بابت هر آنچه که از ما گرفته خدا را شکر میکنم.

الرحمن الرحیم:

خداوند را بخشنده ترین در کل عالم بشناسیم او را خسیس نپنداریم، خداوند همیشه رحیم است و خداوند همیشه رحمان است.

ﻣﺎﻟﮏ ﯾوم اﻟدﯾن:

خداوند را مالک روز جزا بدانیم؛ از عذاب او در برابر خودمان احساس عجز کنیم. یعنی در زندگی علاوه بر این که نقش مظلوم را بازی نکنیم بلکه باید ظلم هم نکنیم.

اﯾﺎک ﻧﻌﺑد و اﯾﺎک ﻧﺳﺗﻌﯾن :

روزنه ای از شک را به درونم راه نمیدهم چون خداوند دوست دارد و همین برای من کافیست و فقط از او میخواهم و نه غیر از او.

آیه ای از قرآن کریم در سوره شریفه

به من بده آنچه که مرا به راه راست هدایت میکند نه آنچه مرا به سمت خشم و گمراهی ببرد. چون خدا مرا دوست دارد و نمیخواهند به طرف گمراهی بروم. اگر چیزی که به ضرر من است از من دور کن.

نکات طلایی قانون جذب

۱. احساس خوب داشته باشید.

قدم بعدی در قانون جذب که بزرگان آن را کلید اصلی موفقیت میدانند احساس خوب است. حتی برخی اساتید بزرگ اعتقاد دارند که فقط با احساس خوب میتوانید به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنید. پس تا جای ممکن احساس تان را خوب نگاه دارید، احساس خوب داشتن شاید ابتدا کمی سخت باشد.

چون همانطور که گفته شد و احتمالا میدانید ضمیرناخودآگاه ما علاقه دارد با همان روال قبلی خود به زندگی ادامه دهد. چون در آن شرایط توانسته ما را زنده نگه دارد و تنها وضیعت موجود برایش خوشایند است و نه تغییر؛ پس ابتدا به صورت عمدی سعی کنید بی هیچ دلیلی شاد باشید یادتان باشد قانون جذب هرچیزی را که زیاد تکرار کنید منفی یا مثبت آن را در ذهن گسترده تر میکند. پس از همین حالا تصمیم بگیرید شاد باشید تا این الگو توسط قانون جذب در زندگی شما گسترش پیدا کند.

۲. بالاترین ارتعاش در قانون جذب با اهداف مورد علاقه

داشتن هدفی که ما را هیجان زده کند ارتعاش ما را بسیار بالا میبرد. در واقع یکی از مواردی که قانون جذب با آن معنی بهتری پیدا میکند داشتن هدفی است که برای به دست آوردنش هیجان دارید و لحظه شماری میکنید.

افرادی در جهان هستند که هیچ اطلاعی از قانون جذب ندارند و اصلا نمیدانند قانون جذب چیست ولی فوق العاده موفق و زندگی بی نظیری دارند. که اگر به زندگی بیشتر این افراد دقیق شوید متوجه یک موضوع کلیدی خواهید شد که در همه آنها مشترک است.

آنهم داشتن علاقه به شغل اصلی شان است حرفه ای که آنها را ثروتمند کرده است. پس اگر میخواهید قانون جذب در زندگی شما شاهکار کند به دنبال علائق خود باشید نه فقط پول.

۳. چگونگی انجام در قانون جذب اصلا مهم نیست.

یکی از عمده ترین افکار و سوالاتی که در موضوع قانون جذب پیش می آید این است؛ که چگونه قرار است که با شرایط بدی که دارم زندگیم متحول شود؟ در واقع در قانون جذب هیچ محدودیتی وجود ندارد. خانم استر هیکس که یکی از عوامل و مصاحبه کنندگان مستند راز است. اتفاقا شخصی است که اسم این قانون را قانون جذب گذاشته است این طور بیان میکند.

که اگر میخواهید این قانون که جهان شما را میسازد و اداره میکند در زندگی شما کار کند؛ فقط آن را انجام دهید. مهم نیست که در چه شرایطی هستید اگر در زندان باشید یا در حال طلاق هستید و یا سلامتی کاملی ندارید باز هم قانون جذب میتواند از شما انسان دیگری بسازد.

پس حالا بگویید روزانه به چی چیزهایی فکر میکنید و توجه میکنید تا بر اساس قانون جذب بگویم چه زندگی دارید. اگر میخواهید بیشتر از وجود قانون جذب مطمئن شوید کافیست یک روز از خانه بیرون بروید و به حرف های افراد مختلف گوش کنید. مغازه دارها، کسبه، و… همه و همه در یک چیز مشترک هستند و آن هم این است که از چیزهایی حرف میزنند که، نمیخواهند در زندگیشان اتفاق بی افتد. در واقع کسی از آرزوها و رویاها و اهداف خود صحبت نمیکند.

در این مورد مقاله ای در سالها پیش از ارل نایتینگل منتشر شد واقعیت قانون جذب را بیان میکند. اسم این مقاله راز عجیب ارل ناتینگل بود .

اطلاع دارید چه اتفاقی برای هر ۱۰۰ نفری که در سن ۲۵ سالگی وارد بخش جدید زندگی خود میشوند و باور دارند که در آینده به موفقیت می رسند؛ به چه چیرهایی دست پیدا میکنند؟ تا سن ۶۵ سالگی فقط ۵ درصد آنها به موفقیت خواهند رسید! چرا اکثر آنها شکست می خورند؟ چه اتفاقی برای آن استارت قدرتمند اولیه در سن ۲۵ سالگی افتاده است؟

چه بلایی بر سر آن آرزو ها و رویای آنها افتاده است؟ چرا بین آنچه که قصد انجامش را داشته اند و آنچه که به آن تبدیل شده اند چنین اختلاف زیادی وجود دارد؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
5 نظرات
 1. Leyla می گوید

  سلام . کسی میدونه من از کجا باید قانون جذب رو یاد بگیرم . چون من فقط مقاله درباره قانون جذب میخونم ولی خیلی سوال برای من پیش میاد

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت بخیر خانم لیلا عزیز
   بیش از ۳۰۰ ساعت سمینار و کتاب صوتی از برترین اساتید قانون جذب و موفقیت جهان مانند: کوین ترودو، استر هیکس و ناپلئون هیل و… در سایت ما موجود است که با تهیه یک اشتراک به تمامی این محتوا دسترسی خواهید داشت. با تماشای این سمینار ها و گوش دادن به این کتاب های صوتی می توانید قانون جذب را مانند اساتید قانون جذب بیاموزید.

 2. میتونی دات کام می گوید

  عرض ادب و احترام
  خبر فروش دامنه میتونی دات کام را به استجضار میرسانیم. این دامنه با رنکینگ تقریبا بالا و نام منحصر بفردش مخصوص مشاغلی همچون معرفی قانون جذب- انرژی درمانی و از این قبیل میباشد. درصورتیکه تمایل به خرید این دامنه دارید میتوانید به سایت مراجعه نمایید و در مناقصه شرکت نمایید.
  تو میتونی داشته باشی…
  با تشکر

 3. SHler می گوید

  فوق‌العاده عالی 🌷🌷🌷🌷

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   پیشنهاد میکنم مقاله باور را هم مطالعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 درصد تخفیف ویژه عید قربان کد تخفیف ( eyd)با هزینه یک کتاب بی نهایت دانلود کنید
+