پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی


ناپلئون هیل – قوانین طلایی موفقیت – تصویری

نام مربی : ناپلئون هیل - Napoleon Hill
موضوع : 17 اصل قوانین موفقیت
نوع محتوا : سمینار تصویری
زبان : زیرنویس فارسی
تعداد قسمت : 2
مدت زمان : 120 دقیقه
فرمت محتوا : MP4

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت بدون محدودیت دسترسی خواهید داشت .

دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ پس لطفا وارد شویدناپلئون هیل قوانین موفقیت


Napoleon Hill and his friend
ناپلئون هیل و دبلیو کلمنت استون

ناپلئون هیل نویسنده کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید در این دوره آموزش های نابی رو میده . درباره اهمیت هدف گذاری در زندگی توضیحاتی جامعی میده و تاکید میکنه که هدف گذاری کردن میتونه چیزهای دیگری را ناخود اگاه برای ما برنامه ریزی کنه .

یکی از راههای رسیدن به  موفقیت قطعی بودن هدف است شما باید بدانید که به طور قطعی چه چیزی را بیشتر از همه در  زندگیتان می خواهید و آن را بر روی کاغذ بنویسید .

روان شناسان قانون بسیار پر اهمیتی را کشف کردند که باعث تحول عظیمی در افراد شد و آن این است: هر چیزی که ذهن انسان بتواند تصور کند و سپس آن را باور کند می تواند به آن برسد .  این جملات بسیار ساده و آسان هستند هیچ آموزشی در مورد آنها وجود ندارد تا درک کامل شود . بلکه فقط به هر آنچه که تصور کنید بدان می رسید.

ناپلئون هیل در دوره 17 اصل طلایی موفقیت میگوید  مورد توماس ادیسون می گوید: او یک فردی بود که فقط تصور کرد تا بدان چه که می خواهد برسد آن هم فقط با دوره کوتاهی که به مدرسه رفت بدون هیچ آموزشی به یک مخترع بزرگ تبدیل شد.

 


 ناپلئون هیل از اندور کارنگی نقل میکند


،سخنان ناپلئون هیل ،کتاب های ناپلئون هیل ،سخنان ناپلئون هیل ،Napoleon Hill and Carnegie

اندرو کارنگی به هیل میگوید اینکه خواسته مان را تصور می کنیم و سپس آن خواسته به واقعیت تبدیل می شود یک موهبت الهی است.
ثروتمند ترین مرد زمان خودش در صنعت فولاد این طور ادامه میدهد بشر می تواند با درک کامل از قانون زندگی کنترل ذهن و زندگی
خود را در دست بگیرد. ناپلئون هیل برای درک بهتر مطلب مثالی جالب می زند: شما وقتی به دنیا می آیید دو پاکت در اختیارتان
قرار می گیرد یکی پاکت موفقیت و یک پاکت جریمه که در پاکت موفقیت شما ذهنتان را کنترل می کنید و به خوبی ها می رسید
و خواسته هایتان برآورده می شود .
از سلامتی و ثروت برخوردار هستید اما در پاکت جریمه عدم سلامتی و ثروت و حسادت و خصایص بد را برخوردار هستید  ناپلئون هیل
می خواهد که به انسانها کمک کند که بتوانند پاکت موفقیت را باز کنند.پس ابتدا دفترچه ای را بردارید و بزرگترین خواسته و رویایهای
زندگیتان را در آن بنویسید خواسته تان باید چیزی باشد که ذهنتان آن را باور کند و در نوشتن خواسته خود هیچ محدودیتی ندارید بدانید
که همه محدودیتها آنهایی هستند که خودتان یا دیگران برای شما تعیین کرده است. در صفحه ای دیگر از دفترچه خود چیزهایی را بنویسید
که حاضرید برای به دست آوردن خواسته تان آنها را فدا کنید 

یادداشت برداری ذهن شما را روی هدف متمرکز میکند


ناپلئون هیل ،سخنان ناپلئون هیل ،عکس ساعت زنگی با کتاب ،کتاب ناپلئون هیل

تمامی آنچه که  از خواسته هایتان  نوشته اید تا آنهایی که حاضرین به خاطرشان بگذرید تا به خواسته تان برسید را به خاطر بسپارید و چندین مرتبه در روز آنها را با خودتکرار کنید. و سپاسگذار نعمت هایی که به شما داده شده است باشید. خرد و درک خود را بالا ببرید تا بتوانید از موهبتهایی که خداوند در اختیارتان قرار داده است استفاده بیشتری کنید. شما در مسیر رسیدن به موفقیت باید از تجارب دیگران هم استفاده کنید. ولی باید بدانید که از چه کسی مشورت می گیرید.

 استفاده از فرا ذهن برای موفقیت

فرا ذهن چیست؟

ناپلئون هیل می گوید: فرا ذهن شامل دو یا تعداد بیشتری از افراد می شود که کاری را با هماهنگی کامل انجام می دهند با استفاده از فرا ذهن شما میتوانید از نفوذ و قدرت اشخاص دیگر که با شما هماهنگ هستند استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که موقعیتهای خود را طوری باید تغییر دهید که بتوانید آنها را هماهنگ با آرزوی خود کنید هیچ بهانه ای در این راه مورد قبول نیست

 


ایمان کاربردی

مرحله دیگر از دیدگاه ناپلئون هیل که خیلی زیاد روی آن تاکید میکند ایمان کاربردی است که با به کارگیری آن شما می توانید ذهن خود را از ترسها و شکست ها و همه چیزهای بد پاک کنید. همیشه به یاد داشته باشید   که ذهن خود را کنترل کنید و مدام به چیزهای خوب فکر کنید تا تمرکزتان فقط و فقط به سمت خوبی ها برود.  وقتی که تمرکزتان روی چیزهای خوب  می رود ظرفیت باورتان بیشتر می شود و حتی اگر هم شکست بخورید باز هم نمی نشینید و حرکت می کنید.

عقیده ناپلئون هیل همواره باید  برای رسیدن به خواسته خود  عطش و اشتیاق سوزان داشته باشید شور و شوق فراوان برای آرزویتان یکی از راههای موفقیت است که اهمیت فراوانی دارد.ایمان خود را قوی کنید تا در صورت شکست ترس و محدودیت به سراغتان نیاید. با ایمان قوی کوشش کنید برای ادامه مسیر موفقیت تان.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
58 نظرات
 1. شاهین می گوید

  یعنی چه؟من از دار دنیا همین یه اسم وایمیلو دارم.اونوخت برا نام نویسی میگه خطا شناسه وایمیل قبلا استفاده شده.نکنه شمام مث گروه مخفی برادر هود اشخاص ویژه ای رو نام نوبسی میکنین؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام – دوست عزیزم احتمالا در مرتبه اول ثبت نام شما انجام شده و به همین دلیل است که ایمیلتون رو دوباره وارد میکنین پیام میده که این ایمیل ثبت شده با پشتیبان تلگرام ارتباط برقرار کنید سریعا رسیدگی میشه

  2. علی Ghiasi می گوید

   وقتی میگه قبلا…یعنی باراول که زدی گرفته ثبت تورو ..و فقط،کافیه پسوردوبزنی واردبشی .منم لینحوربود درستشد

 2. آرام ملکی می گوید

  درود دوستان بزرگوارم، واقعا ممنونم از زحمات بی دریغتون….. 💎💎💎

  1. جادوی باور می گوید

   سلام – با تشکر از وجود شما در این مجموعه

 3. محمد کیال می گوید

  سلام وقت زیبای تمامی دست اندرکاران سایت وزین جادوی باور بخیر، دست مریزاد میگم به همه تون بابت این خوش ذوقی ها تون، واقعا با سلیقه هستین و عالی.
  یه مطلبی ذهنم رو مشغول میکنه و اونم اینه که با این همه زحمت کشی توی تهیه فیلم ها و کلیپ های آموزشی ناب، چرا تیم ترجمه بعضی وقتا اصلا متوجه ماهیت آموزشی این کلیپ ها به لحاظ کلیدواژه های به کار رفته در فیلم نیستند، چندین خطای فاحش ترجمه ای داشت فیلم، ولی آزار دهنده ترین ترجمه؛ نامی بود که آقای ناپلئون هیل از استادش آقای “اندرو کارنگی” که در صنعت فولاد بوده، برده بود که متاسفانه در تمام فیلم به “دیل کارنگی” نویسنده کتابهای علوم موفقیت ترجمه شده بود، کاشکی این ترجمه یک مرتبه دیگه بازنگری و تصحیح بشه و سپس توی سایت گذاشته بشه

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت به خیر – ممنون از دقت نظر شما و باید عرض کنم که بله درست میفرمایید متاسفانه این اشتباه در ترجمه و زیر نویس این اموزش پیش اومده و حتما بررسی میشه تا اینده خدمات بهتری ارایه کنیم

   1. محمد کیال می گوید

    ممنونم از بذل توجه تون

 4. shirin fahadi می گوید

  سلام ودست مریزاد به شما عزیزان؛
  صمیمانه ترین سپاسگزاری را از شما عزیزان میکنم وآماده ام تا شما عزیزان محبت کرده ودر این زمینه کار وفعالیت بفرمایید ،بنده هم پابه پای شما اشتراک همیشگی ام را حفظ کنم وپابپای شما از دستاوردهای شما سود ببرم ؛،قلبا سپاسگزارم ،فوق العاده عالی بود؛به امید دیدن ترجمه وگفتار صوتی بفارسی بیشتر کتابها وسمینارهای روز دنیا از اساتید بنام قانون جذب؛با امید به موفقیت روز افزون برای همگی عزیزان سایت جادوی باور،موفق وموئد باشید.

 5. بهروز فنایی می گوید

  سلام و سپاس فراوان بابنت سایت عالی و مطالب بسیار مفید و با کیفیتی که در سایت به عنوان محتواهای آموزشی قرار می دهید. می تونم اقرار کنم که سایت شما یکی از جذب های خوبه من بوده. از زحمات شما قدردانی می کنم. به امید دریافت مطالب بیشتر از سایت شما.

 6. یزداد خاکباز می گوید

  سایت شما و مطالب بسیار با ارزش هست و من از شما بسیار سپاسگزارم که این مطالب با ارزش تو سایت میزارین و در این زمینه بسیار موفق عمل کردین .اطلاعات و آگاهی که نیاز هر انسانی هست در سایت شما موجوده و این بیانگر تعهد شماست.بسیار سپاسگزارم از شما …..

 7. zohreh می گوید

  سلام وقتتون بخیر، من خیلی وقت هست که عضو کانال تلگرامیتون هستم و از اولین روزی که شما این اطلاعیه رو دادید و از اونجایی که میدونم این ویدئوی ناپلئون هیل چقدر باارزشه چون تمام فایلهای کوین ترودوی عزیز رو دارم و گوش دادم و میدم و ایشون هم از ناپلئون هیل صحبت کردن، و من میخوام این فایل رو تهیه کنم ولی نمیدونم چرا نمیشه، میشه لطفاراهنماییم کنید؟
  سپاس

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت به خیر اگر فقط ناپلئون هیل رو بخواهید چند روز دیگه در فروشگاه قرار میگیره

 8. زهره سوادکوهی می گوید

  سلام وقت بخیر، من میخوام ویدئوهای ناپلئون هیل رو تهیه کنم میشه لطفا راهنماییم کنید؟ سپاس

  1. جادوی باور می گوید

   سلام با تهیه اشتراک یکماهه میتونین کلیه محتوا رو به جز کوین ترودو دانلود کنید

 9. مصطفی یاری می گوید

  سلام و تشکر از شما بابت این ویدیوی بسیار عالی
  قسمت دوم چه زمانی در سایت قرار می گیرد؟

 10. محسن سروي می گوید

  سلام خيلي خيلي عالي دست مريضاد
  لطفا ماشين پولسازي كوين ترودو كه زيرنويس هست دوبله بفرماييد متشكرم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام بله حتما به مرور دوره های کوین ترودو رو دوبله میکنیم

 11. آرام ملکی می گوید

  درود دوستان بزرگوارم وقت بخیر ، باقی سمینار رو چند وقت یکبار تو سایت آپلود می فرمائید ؟؟؟ ممنونم از راهنماییتون

 12. ونوس ز می گوید

  سلام روز بخیر خسته نباشید واقعا خداقوت خیلی فایل هاتون عالیه منکه خیلی خوشحالم باسایتتون اشنا شدم خداروشکر که این جذب خوبو داشتم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام – از وجود شما در این مجموعه خوشحالیم

 13. آرام ملکی می گوید

  درود دوستان بزرگوارم ، وقت بخیر ، باز از ناپلیون هیل سمینار محبت کنید ،عالیه
  ارل نایتینگل
  دبلیو کلمنت استون
  ممنونم 💎💎💎💎

 14. فریبا می گوید

  سلام وقت شما بخیر ممنونم از سایت زیباتون میخواستم بدونم قسمت ۱ تا ۱۵ نا پلئون هیل چگونه دسترسی بش پیدا کنم با تشکر از شما

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت به خیر ناپلئون هیل دوقسمت هست که کامل منتشر شده و با تیه اشتراک 1 ماهه میتونید دانلود کنید

 15. بهروز فنایی می گوید

  با سلام و سپاس فراوان.قسمت دوم فایل تصویری ناپلئون هیل را در مورد اصول موفقیت دانلود کردم. به نظر میاد که این مبحث کامل نشده باشه چون تا جلسه سیزده را بیشتر نداشت.ایا بقیه را هم برای دانلود در سایت قرار می دید.چون مبحث کامل نشد؟؟؟ممنون میشم اگه جواب بدید.

 16. آرام ملکی می گوید

  درود دوستان بزرگوارم، این کلیپ دوم احتمالا ناقص هستش …. لطفا راهنمایی بفرمائید!!!

 17. اشنای امروز می گوید

  سلام دوست عزیز من چندروزیه اشتراک گرفتم چطور میتونم دانلود کنم این فایل ها وفیلم ها رو هرقسمت میرم ایمیل وکاربری وارد میکنم باز میرسم حساب کاربری خودم

 18. اشنای امروز می گوید

  ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

 19. آرام ملکی می گوید

  درود دوستان عزیزم، قسمت سوم هم عالی بود ، محبت کردین …. ممنونم از زحمت های بی دریغتون ….
  باز محبت کنید از ناپلیون هیل مطلب ترجمه کنید ، ممنونم

 20. آرام ملکی می گوید

  درود دوستان بزرگوارم، لطفا کی قسمت سوم رو دوبله صوتی می فرمائید؟؟؟
  ممنونم از زحمات بی دریغتون

 21. سید حمید می گوید

  سلام ممنون از تلاش شبانه روزیتون در این سایت که مطالب مفید میگذارید اگه میشود کتاب قوانین موفقیت در 16 درس را اگر میتوانید قسمت ارتعاشش که در این کتاب حذف شده را ترجمه کنید و داخل سایت بگذارید چون ارتعاش مهمترین چیزی هست کهدر همه کتابهای ناپلئون حذف شده حتی اگه در کتاببیندیشید و ثروتمند شوید هم این ارتعاش را اصلش را پیدا کنید و ترجمه کنید کل جهان هستی را تکون داده اید چون واقعا مبحث مهمی هست ممنونم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت به خیر جناب آقای حمید ممنون از توجه تون | در مورد فرمت اصلی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید آقای ناپلئون هیل یا همان قوانین موفقیت در 16 درس خیلی پیگیر هستیم که نسخه بدون سانسورش رو به دست بیاریم و ترجمه کنیم ولی واقعا مطمن نیستیم که چنین چیزی وجود داره یا فقط در حد شایعه است – البته بازم عرض میکنم که ما پیگیر هستیم ولی اگر قطعا میدونستیم که قوانین موفقیت در 16 درس بخش ارتعاشش داره و سانسور شده گسترده تر پیگیری میکردیم

  2. جادوی باور می گوید

   سلام وقت به خیر جناب آقای حمید ممنون از توجه تون | در مورد فرمت اصلی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید آقای ناپلئون هیل یا همان قوانین موفقیت در 16 درس خیلی پیگیر هستیم که نسخه بدون سانسورش رو به دست بیاریم و ترجمه کنیم ولی واقعا مطمن نیستیم که چنین چیزی وجود داره یا فقط در حد شایعه است – البته بازم عرض میکنم که ما پیگیر هستیم ولی اگر قطعا میدونستیم که قوانین موفقیت در 16 درس بخش ارتعاش داره و سانسور شده گسترده تر پیگیری میکردیم

 22. مهدی دلفانی می گوید

  تغییرات

 23. مسعود خداداد می گوید

  استر استر استر

  1. جادوی باور می گوید

   سلام بله حتما از استر هیکس هم بیشتر منتشر میکنیم

 24. مسعود امتی می گوید

  سلام باتشکرازسایت بسیارپرکاربردوبسیارمقرون به صرفه جادوی باور،کاش چهارسال پیش این سایت میبودومن اینقدرهزینه بابت یک صدم قیمت محصولاتتون نمیدادم،فقط یه خواهش دارم واونم اینکه درنامگذاری فایلهای دقت بشه ودقیقا ویرایش بشه البته اگه فارسی بشه بهتره مثلا قوانین موفقیت 1وقوانین موفقیت 2،بهرحال بازهم ممنون

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست عزیزم ممنون از نظر لطف شما قطعا تغییراتی خواهیم داد که کاربران بهتر بتونند موضوعات را دنبال کنند

 25. ناردانا افشار می گوید

  سلام لینک کانال تلگرامیتونو میخاستم این زیر فقط پشتیبانی هست

  1. مرتضى بختيارى می گوید

   باسلام وتشکرازسایت پرکاربردوکم هزینتون فقط خواهشی که دارم درصورت امکان از کتابهای استرهیکس وناپلئون هیل ترجمه کنید ممنون میشم

   1. جادوی باور می گوید

    سلام دوست عزیزم، در حال حاضر از ناپلئون هیل و استر هیکس دوره های زیادی در سایت منتشر شده و حتما به مرور اضافه هم میشود موفق و پایدار باشید

 26. ناردانا افشار می گوید

  عه انگار پیدا کردم کانال تلگرام ممنون

 27. مرتضی فولادی می گوید

  سلام وقت بخیر
  با شکر فراوان وعرض خداقو خدم دس اندرکاران سای جادوی باور
  خواستم بپرسم که در قسمت دوم این فایل چرا اصول 14 و15 و 16 و 17 وجود ندارن؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

 28. morteza می گوید

  سلام کسی هس جواب بده؟

 29. شاهرخ هیجانی می گوید

  سلام میکنم به تمام دوستان عزیزم در جادوی باور و یک خسته نباشید بزرگ به تمام عزیزان دست اندر کار این سایت (———)نمیدونم چه جمله زیبائی رو داخل پرانتز بذارم که نظرم رو منعکس کنه ، ولی روز اول که میخواستم هزینه اشتراک یکساله رو بدم مردد بودم ، ولی حالا واقعأ به این نتیجه رسیدم که هیچ پولی این کار زیبا ، قدرتمند و پر محتوا رو نمیتونه جبران کنه ، با توجه به اینکه هزینه های اشتراک خیلی پائینه و خدایی ارزش مادی کارتون خیلی بیشتر از این چیزاس و ارزش معنوی کارتون لایق دعاهای خیر و بهترین آرزوها برای شما دوستان عزیزه ، باور کنید آشنائی با شما دوستان و کتابها مقاله های سایت تأثیرات بسیار مثبتی روی من داشته و انگار چشمم به دنیائی جدید باز شده که تا حالا یا ندیده یا توجه نکرده بودم و حالا به لطف شما عزیزان روبروی یک دنیای زیبا و جدید ایستاده ام که میتونه دنیای منو و یا هر انسانی رو دستخوش تغییرات عمیقی کنه و نسبت به دیدگاه و برداشتهای هر شخصی ، دنیای جدیدی رو هدیه بگیره ، از این بابت ازتون ممنونم وآرزوی بهترین آرزوهارو براتون دارم ،،،،،،،،،،،، دست مریضاد

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست عزیزم. ممنون از نظر مثبت تون امیدوارم که موفق و پیروز باشید. هدف اصلی گروه جادوی باور بر این اصل هست که با دریافت کمترین هزینه ممکن بتوانیم دوره های تخصصی را که به صورت اختصاصی از اساتیدی مانند ناپلئون هیل ،کوین ترودو، استرهیکس و دیگر اساتید موفقیت و قانون جذب در اختیار هم زبانان خود قرار دهیم. و یکی از بزرگترین دلگرمی های ما این نظرات هستند که بدانیم مسیری درست انتخاب کرده ایم.

 30. وحید کبیر می گوید

  سلام
  میخواستم ببینم امکان داره که ترجمه کتاب قوانین موفقیت در ۱۶ درس ناپلئون هیل رو در سایت قرار بدید؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من . تقریبا از روزی که سایت جادوی باور رو راه اندازی کردیم پیگیر کتاب قوانین موفقیت در 16 درس هستیم و حتما هم بدستش می آوریم و در پس از ترجمه در سایت قرار میدیم

   1. وحید کبیر می گوید

    البته یه فایل pdf۱۱۷۰صفحه ای تو سایتای خارجی موجوده که با توجه به حجم کتاب و سرفصل های اون و گفته های قبلی ناپلئون هیل مثل همین ویدیوهایی که شما قرار دادید به احتمال زیاد خود کتاب اصلی هستش ولی بازم اگه میشه پیگیری کنید چون واقعا کتاب فوق العاده ایه
    ممنون

    1. جادوی باور می گوید

     بله در برخی سایت ها های خارجی از ناپلئون هیل کتاب قرار داده شد و در نهایت بهترینش رو ترجمه میکنیم

 31. آزاده می گوید

  سلام
  چرا دوره 17 اصل طلایی موفقیت رو توی این سایت ندارین اما در سایت قدرت ذهن به صورت تک فروشی و قیمت زیاد نسبت به قیمت اشتراک این سایت وجود داره؛ امکانش هست اضافه بفرمائید؟ متشگرم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   دوره 17 اصل موفقیت معروف به دوره اصول طلایی موفقیت از ناپلئون هیل همین دوره ای که زیرش نظرتون رو ثبت کردید و توی سایت قدرت درون همین دوره ای که اینجا مشاهده می کنید رو برای فروش تکی قرار دادیم.

 32. BAGHERI SOMAYE می گوید

  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز جادوی باور من فقط میخواستم از سایت بسیییار عالی شما تشکر کنم خیلیی خوبه همه مطالبی که مدتها دنبالشون بودم در دسترس هست

  1. جادوی باور می گوید

   سلام خانم سمیه از وجود شما در شما جادوی باور خوشحال هستیم امیدوارم همیشه شاد و پیروز باشید

 33. fariborz hamdi می گوید

  سلام خسته نباشید من دارای اشتراک یکساله هستم ولی تمی تونم دانلود کنم واز مطالب استفاده کنم دلیلش رو سریعتر بهم اعلام کنید ممنون میشم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من مشکل از طرف شما نیست در حال انتقال هاست هستیم دقایقی دیگر مشکل حل میشود پوزش میطلبیم

 34. hossein lotfi می گوید

  با سلام
  آرزوی موفقیت و بهترین ها رو برای مجموعه خوبتون دارم و ازتون تشکر می کنم
  لطفا در صورت امکان سمینار بهترین سال زندگی شما از آقای جیم ران و سمینارهای دیگه ای از ایشون بزارید و همچنین از آقای جو دیسپنزا و کتاب ماورالطبیعه ایشون رو واز آقای بروس لیپتون
  بسیار بسیار سپاس گزارم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام حسین عزیز، از وجود شما در سایت خودتان جادوی باور خوشحالیم در حال حال از سخنرانی های جو دیسپنزا در حال ترجمه هست و به زودی منتشر میشود درباره آقای جیم ران هم درست میفرمایید جای آموزش های ایشان در سایت ما خالیه حتما در آینده بسیار نزدیک از ایشان ترجمه خواهیم کرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.