پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی


کوین ترودو دوره برداشتن موانع موفقیت دوبله فارسی

نام مربی : کوین ترودو - Kevin Trudeau
موضوع : موانعی که مانع پیشرفت و موفقیت میشوند
نوع محتوا : سمینار صوتی
زبان : دوبله فارسی
تعداد قسمت : 7
مدت زمان : 300 دقیقه
فرمت محتوا : MP3
حجم محتوا : 300mb مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت بدون محدودیت دسترسی خواهید داشت .

دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ پس لطفا وارد شوید


در این بخش طبق معمول همیشه یکی از درو ههای سطح 3 کوین ترودو دوبله و منتشر شده است این فایل که به صورت فارسی در سایت جادوی باور ترجمه شده ست با دور فرمت آماده دانلود رایگان برای مشترکین سایت است.

دوره موانع موفقیت کوین ترودو مناسب چه کسانی است ؟

همانطور که در بالا ذکر کردیم این آموزش کوین ترودو از سری آموزش های سطح 3 اوست در نتیجه پیشنهاد میکنیم درصورتیکه آموزش های قبلی کوین ترودو رو دنبال نکرده اید ابتدا وارد صفحه آرزوی تو دستور توست که به صورت دوبله صوتی  هست بشوید و اولین دوره که به نوعی معروف دوره کوین ترودو از بابت تاثیر گذاری است را مشاهده و گوش کنید.

این دوره کوین ترودو برای افرادی که آشنایی با ترودو و قانون جذب ندارند مناسب نیست

دوبله صوتی کوین ترودو ، دوبله فارسی کوین ترودو

خلاصه ای از این فایل دوبله صوتی کوین ترودو

کوین ترودو در دوره موانع موفقیت همان ابتدا ذکر میکند این آموزش برای افرادی مناسب است که با قوانین قانون جذب آشنایی داشته باشند.
در این دوره که به صورت کتاب صوتی در 7 قسمت منتشر شده است کوین ترودو درباره نقش احساسات،گوش ها، چشم ها مطالب مهمی را مطرح میکند که برای موفقیت قطعی هر شخص میتواند نقش تاثیر گذار و کلیدی داشته باشد

 

در این دوره ابتدا کوین ترودو به صورت تخصصی در مورد درک واقعی احساسات و اینکه چطور از این طریق احساسات بتوانیم موانعی که تا امروز باعث عدم موفقیت ما شده اند را شناسایی کنیم و از پیش رو برداریم قانون جذب و ارتعاش آگاهی داشته باشید.
به طور مثال کوین ترودو درباره نقش احساس که بیشتر مواقع از راه گوش و چشم به ما منتقل میشود میگوید بیشتر افراد در جامعه از طریق گوش و چشم فریب میدهند و یا فریب میخورند
دوبله صوتی کوین ترودو

فریب احساسات کاذب را  نخورید

کوین ترودو در ادامه اشاره میکند که  معمولا در طول زندگی مان کمتر از احساسات واقعی خودمان کمک میگیریم چرا که اکثر اوقات بر اساس ظاهر هر چیزی آن را قضاوت میکنیم  در واقع به این شکل است که چشم و گوش های ما همیشه در حال فریب دادن ما هستند.

در این دوره کوین ترودو برای اینکه شرکت کنندگان منظور او را بهتر متوجه شوند نوع و سبک لباس پوشیدن خودش را تغییر داده است و از شرکت کنندگان میپرسد که من چه تغییراتی کردم؟

او به شرکت کنندگان میگوید با اینکه بیشتر شما من را میشناسید و یا اسم کوین ترودو من به گوشتان آشناست و یا کتابهای کوین ترودو را خوانده اید ولی از نوع و سبک لباس پوشیدن امروز من تعجب کرده اید.

دقیقا به همین دلیل است که می گویم چشم و گوش های شما، شما را فریب میدهد. تنها چیزی که شما را فریب نمی دهند احساسات واقعی شما هستند.

در این دوره یادگیری کوین ترودو  شما یاد میگیرید که در هر مرحله از زندگی و در هر شرایطی چطور از احساساتتان بهترین کمک رو بگیرید و به سوی موفقیت واقعی قدم بردارید.

کوین ترودو تاکید میکند در این دوره آموزش میبینید که رویاهای بزرگ داشته باشید و با تکنیک هایی که فرا گرفته اید یکی یکی آنها را محقق کنید

به قول خود کوین ترودو این دوره به این دلیل برگزار شده است تا شما را به همه آرزوها و رویاها یتان برساند، با آگاهی که در این دوره شما به دست می آورید در همه جنبه های زندگی شما موفقیت های بزرگی حاصل خواهد شد.

دوبله صوتی کوین ترودو موانع موفقیت

مشاهده صفحه اصلی سایت جادوی باور و اشتراک ها

 

پنج دقیقه برای یادگیری یک عمر برای تسلط یافتن

کوین ترودو در این دوره به صراحت میگوید که هر چیزی که اینجا برای شما بازگو میکنم و شما قرار است که از من یاد بگیرید بیش از پنج دقیقه وقتتان را نمیگیرد. یعنی شما اطلاعات اصلی را در 50 دقیقه دریافت میکنید ولی برای استاد شد باید همواره در حال یادگیری باشید.

پس اگر  اگر بپرسید کوین برای تسلط یافتن و استاد شدن چه باید بکنم فقط یک چیز به شما میگویم باید زمان بگذارید و تمرین کنید.
این سطح از یادگیری به گونه ای توسط کوین ترودو طراحی شده است که به شما کمک می کند در زمینه موفقیت به همه چیزهایی که در زندگی تان مهم هستند تسلط پیدا کنید و جواب برخی سوالات که به احساسات شما ارتباط دارد را دریابید

کوین ترودو در مورد استاد شدن در مورد قانون جذب هم صحبت میکند و میگوید اگر میخواهید کاملا به موفقیت برسید باید به اصول پایه اهمیت بدهید . همیشه  اصل هر چیزی برای استاد شدن مقدمات آن است.

راز استاد شدن این است که البته اگر رازی باشد در همان چیزهای ساده حرفه ای بشوید و قدرت یادگیری رو بالا ببرید.   کوین ترودو

یک مثال از یادگیری

کوین ترودو مثال جالبی در مورد یادگیری میزند و میگوید وقتی یکی از شاگردانم میگوید که من این چیزها را میدانم سوالی که از آن میپرسم این است که: آیا واقعا همه چیز را در مورد موفقیت میدانی؟ اگر میدانی چرا به آنها عمل نمیکنی؟ اگر در زندگیت چیزهای هست که نداری یعنی چیزی وجود دارد که تو نمی دانی!!

کوین ترودو میگوید همیشه چیزهایی در زندگی تان خواهد بود که شما آنها را ندارید چون همیشه چیزهای بیشتری میخواهید و این موضوع هیچ مشکلی هم ندارد، ولی اگر چیزهایی در زندگی تان وجود دارد که میخواهید و آنها را ندارید و این مسئله شما رو ناامید میکند پس این حرف هایی رو که میخواهم بگویم رو هنوز نمیدانید.

دوبله صوتی کوین ترودو

کوین ترودو میگوید:

اولین چیزی رو که در این حالت باید یاد بگیرید آگاه بودن از خودمان است یعنی بدانیم چه نقاط ضعف و چه نقاط قوتی داریم باید از  همه این ها آگاهی داشته باشیم.

در این دوره چیزهایی رو یاد خواهید گرفت که به  احساسات تان و غریزه خودتان اعتماد کنید.

کوین ترودو در مورد گوش کردن به خود میگوید که یعنی دنبال آن حسی که خودتان دارید بروید چون هیچ کس نمیتواند آن چیزی رو که احساسات شما به شما میگوید را بگوید اسم این سیستم از نظر کوین ترودو همان راهنمای درون است.

درصورتیکه علاقه به صوای کوین ترودو علاوه بر دوبله فارسی این دوره به صورت زبان اصلی و زیر نویس هم در سایت منتشر شده است که میتوانید دانلود کنید.

زندگینامه کوین ترودو

دوبله صوتی کوین ترودو ، زندگینامه کوین ترودو

مطالعه زندگینامه کوین ترودو به عنوان برگزار کننده دوره برداشتن موانع موفقیت برای پیشرفت سریع و سایر دوره ها، سمینارها و کتاب های قانون جذب و موفقیت فردی می تواند به شما کمک کند تا حرف های او را بهتر درک کنید. در حال حاضر دوره ها و کتاب های کوین ترودو در ایران تبدیل به بهترین و خاص ترین آموزش های موفقیت و قانون جذب تبدیل شده است

کوین ترودو در سال ۱۹۶۳ در ماساچوست آمریکا متولد شد پدر وی جوشکار بود. کوین ترودو دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد. پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد و پس از مدت اندکی تصمیم گرفت وارد نتورک یا بازاریابی شبکه ای شود که البته در این حرفه موفقیت های بسیاری را بدست آورد.

کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد.  معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت  نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است. در واقع برگزاری سمینار شاید یک تفریح برایش باشد در نتیجه زندانی شدنش میتوانند دلایل بسیار متعددی داشته باشد.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
61 نظرات
 1. میم محبوب می گوید

  لطفا این دوره را با زیرنویس فارسی بگذارید که مشترکین یکماهه مثل من بتونند ازش استفاده کنند؟

  1. زليخا نصيرلو می گوید

   من هم با درخواست ایشون موافقم

   1. جادوی باور می گوید

    سلام دوست من
    دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد کوین ترودو به صورت زیرنویس در سایت موجود هست؛ درصورتی که اشتراک سایت جادوی باور را داشته باشید می توانید زیر نویس دوره موانعی که ما را از موفقیت باز می دارد کوین ترودو را نیز به رایگان دانلود کنید.

  2. جادوی باور می گوید

   سلام عزیزم این دوره کوین ترودو با زبان اصلی و زیر نویس هم منتشر شده است که میتوانید دانلود کنید

 2. رسول عباسی می گوید

  سلام
  باتشکر از زحمات شما
  امکان دارد سطح ۲رانیز درسایت قرار دهید متشکرم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   سطح دوم دوره های کوین ترودو دوره رازهای موفقیت از طریق القا به ذهن می باشد که به صورت دوبله در سایت قرار داده شده و درصورتی که اشتراک داشته باشید می توانید آن دوره را نیز به رایگان دانلود کنید

 3. لیلا عساکره می گوید

  لطفاً بازیر نویس فارسی هم بذارید ممنون

  1. جادوی باور می گوید

   سلام با زیرنویس فارسی هم در سایت وجود دارد

 4. علی Ghiasi می گوید

  سلام.تامیشه ازکویین ترودوبزاریدتامیشه کتاباشو حتااگرصوتی نیست برا اعضابگزارید .کویین ترودو بینظیره چندین کتابش الان ترجمه شده زحمتش بکشیدبرامون بگزارید درضمن عیدی یادتوووووون نره ❤🎀💚❤🎀

 5. رضا مصنعی می گوید

  منم موافقم. عیدی یادتون نره بخصوص از کوین ترودو 😄

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   بله حتما از کوین ترودو سمینار ها بیشتری را منتشر میکنیم

 6. sajjad ghorbani می گوید

  سلام و درود
  لطفا ترجمه همه کتابها و سمینارهای کوین ترودو از سطح ۱ تا ۱۲ رو انجام دهید واقعا کارهاش عالی و بینظیره
  مرسی از سایت جادوی باور❤🌷

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   ترجمه و دوبله تمامی دوره های کوین ترودو یکی از اهداف اصلی ما در سایت جادوی باور می باشد؛ ولی متاسفانه تمامی 12 سطح هنوز توسط آقای کوین ترودو منتشر نشده، ولی ما در تلاش هستیم که دوره های ایشان را پیدا کنیم و ترجمه و دوبله کنیم و به صورت رایگان در اختیار مشترکین سایت قرار دهیم.

 7. مهشید ایمانی می گوید

  سلام سمینارهای کوین بی نظیر هستند و من از شما به خاطر این سمینارها متشکرم

 8. علی Ghiasi می گوید

  سلام دوستان سطوح دیگرشم میخاییم چطورباید تهیه شون کنم ازکجا؟؟اینجااگربدین که فبهاالمراد لطفا ؟؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   سایت جادوی باور اولین و کامل ترین مرجع دوره ها، سمینارها و کتاب های کوین ترودو و سایر اساتید موفقیت خارجی در ایران هست؛ تا به الان اکثر دوره های کوین ترودو را ترجمه و دوبله کرده ایم و به صورت رایگان در اختیار مشترکین سایت قرار داده ایم. در آینده دوره های دیگری از ایشان نیز در سایت قرار خواهیم داد می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از انتشار دوره ها باخبر شوید.

 9. Marzieh Akhtarzand می گوید

  بری مشترکین یک ماهه هم بذارینش لطفا

 10. علی Ghiasi می گوید

  اساتیدیه محبت کنید ماهنوزدوره یک رو نداریم .وطبیعتادوره موانع پیشرفت سه ابترمیشه وزمان مطالعات مادرایندوره بهم میریزه خواهشا بزارید بترتیب منم موندم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   سطح یک دوره آرزوی تو دستور توست می باشد که به صورت دوبله فارسی و زیر نویس فارسی در سایت موجود است.

 11. احمد زیوری می گوید

  باسلام اگرامکان دارد سطح دو را هم بزارید خیلی ممنون از زحمات تان

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   سطح دوم دوره راز های موفقیت از طریق القا به ذهن است که به صورت دوبله فارسی در سایت موجود است.

 12. سجاد می گوید

  سلام
  لطفا علاوه بر سطوح ۱ تا ۱۲ دوره های زیر را هم از کوین ترودو ترجمه کنید:
  ۱٫ Kevin Trudeau – How To Be Super Successful و

  ۲٫Kevin Trudeau – Eliminating The Stops And What Is Holding You Back
  ممنون

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   به زودی دوره های جدید و بیشتری از کوین ترودو در سایت منتشر می کنیم.

 13. amin 59 می گوید

  سلام
  لطفا ترجمه همه کتابها و سمینارهای کوین ترودو از سطح ۱ تا ۱۲ رو انجام دهید واقعا کارهاش عالی و بینظیره
  مرسی از سایت جادوی باور❤🌷

 14. شنتیا می گوید

  سلام .ما که امکان خرید اشتراک یک ماه به بالا رو نداریم چطور باید از این مطالب استفاده کنیم .حداقل یکی از این سمینار ها رو در اشتراک یک ماهه قرار بدید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست عزیزم کلیه سمینار ها در بخش اشتراک یکماه قابل دانلوده فقط کوین ترودو و هر سمیناری که بیش از ۵ ساعت باشه در اشتراک های بالاتر از یکماه منتشر میشه

 15. Majid Ebrahimi می گوید

  سلام خواهشن از سطح 1تا سطح پیشرفته اش رو روی سایت بزارین. درخواست همه اعضا سمینارهای کوین ترودو.پس لطفا محبت کنید پیگیر باشین ممنون میشم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام مجید عزیز
   به زودی تمام دوره های کوین ترودو بر روی سایت قرار می گیره به شما پیشنهاد می کنم دوره آرزوی تو دستور توست و دوره موقیت از طرق القا به ذهن کوین ترودو را نیز مشاهده کنید این دو دوره به صورت دوبله فارسی و زیر نویس فارسی در سایت موجود هستند

 16. محمد کعبی می گوید

  سلام باعرض ادب و خسته نباشید لطفا دوره هایی دیگر از کوین ترودو بزارید.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   بله حتما سمینار های بیشتری از کوین ترودو را در سایت قرار می دهیم؛ در حال حاضر 7 سمینار از کوین ترودو در سایت قرار دارد که در آینده سمینار های بیشتری به آن اضافه می کنیم.

 17. Masoumeh Nosrati می گوید

  سلام شما کتاب هم دارین تو سایتتون از کوین ترودو؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت بخیر
   کارگاه درمان های طبیعی که نمی خواهند تا شما بدانید از کوین ترودو در سایت موجود است که کتاب درمان های طبیعی از کوین ترودو بر گرفته شده از همین دوره می باشد.

 18. Masoumeh Nosrati می گوید

  هیچ کدام ب اندازه کوین ترودو عالی و بی نظیر صحبت نمیکنند خیلی عالیه

 19. علی Ghiasi می گوید

  سلام اسفندوبهمن ماه مشترکبودم وتاالان …الان بازمشترک شدم خوشحالشدم چون بیشترازاونکه تبلیغش کردین بمادادین مچکرم..فقط اثارکویین ترودو سریال بندی نیس،واقعاموندم کدام ارجهوتره ..یک کدامه؟دوکدامه؟سطح سه کدامه؟..یه خواهش بعصی هامث من که بازامدن یه سوپرایزی تخفیفی هدیه ای…مثلا فلان اقلام سه ماهه رو اگربرا تجدیدثبت نامیهابزاریددلگرم کننده تره مرسی

  1. جادوی باور می گوید

   سلام علی عزیز
   سطح اول دوره آرزوی تو دستور توست
   سطح دوم دوره رازهای موفقیت از طریق القا به ذهن
   سطح سوم دور موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد
   تمامی سطوح یادگیری کوین ترودو را ما در سایت جادوی باور ترجمه کرده ایم و به زبان فارسی دوبله و زیر نویس کرده ایم.

 20. ياشار حمزه پور می گوید

  زیرنویس این سمینار نیست چرا؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد زیرنویس فارسی در سایت موجود هست در این قسمت دوبله فارسی دوره گزاشته شده است

 21. رمضانعلی علی پور می گوید

  با سلام.
  دوره فوق با زیرنویس فارسی و صدای اصلی در سایت خوبتون قرار دهید.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت به خیر – ممنون از توجه و نظرتون در این مورد باید یه مقدار بایدزمان مناسبش رو پیدا کنیم تا دوره های جدیدی که میخواهیم منتشر کنیم به تاخیر نیفتند . چشم حتما تو برنامه قرار میدیم

 22. رمضانعلی علی پور می گوید

  سلام.

  لطفا این دوره را با زیرنویس فارسی بگذارید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد کوین ترودو به صورت زیر نویس فارسی در سایت موجود هست.

 23. یحیی پروین اقدم می گوید

  این دوره سطح 3 هستش و دوره آروزی تو دستور توست سطح 1
  و کل دوره 12 سطح هست. لطفا سطوح بعدی رو هم بگذارید.
  ارزش یک اشتراک مخصوص کوین ترودو رو هم داره. من یکی که خریدارشم!
  اگه هم نزارید میدم بیرون برام ترجمه کنن.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام آقای یحیی ممنون که جادوی باور رو انتخاب کردین – همان طور که میدونید دوره های کوین ترودو منبع خاصی برای دسترسی ندارند و یا حتی برای خرید . سایت کوین ترودو هم از 2013 غیر فعاله ولی به دلیل استقبال کاربران از آموزش های کوین ترودو در تلاش هستیم که هر طور شده به مرور کتاب و یا سمینار های صوتی ترودو رو به دست بیاریم و ترجمه کنیم – موفق و پیروز باشید

 24. مهناز کاظمی می گوید

  کوین ترودو عالی،واقعا یه انقلابی تو افکار و باور و احساس برای من ایجاد کرد
  مرسی از سایت جادوی باور

  1. جادوی باور می گوید

   سلام خانم مهنار ممنون از نظر و توجه تون

 25. mohammad kahrazeh می گوید

  عالی من اول فکر کردم پولم هدر رفته ولی الان میدونم که ارزشسو داشت واقعا الان میدونم به کی دارم گوش میدم ممنونم از تمامی اعضای سایت عالیه

  1. جادوی باور می گوید

   سلام آقای محمد ممنون از نظری که دادین

 26. سید محمد منصوری طهرانی می گوید

  سلام وقت بخير منظور از اين سطوحي كه دوستان توي بخش نظرات ميگن چيه؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام ممنون کوین ترودو دوره های مختلفی داره که هر چی بالاتر میره کمی تخصصی تر صحبت میکنه و به صورت سطح بندی هستش

 27. سید محمد منصوری طهرانی می گوید

  اونوقت شما تمام اون سطوح پیشرفته رو هم میگذارید؟

  1. جادوی باور می گوید

   بله قطعا به مرور منتشر میشه – در حال حاضر یکی از بهترین دوره های کوین ترودو به نام مهارت های زندگی در حال دوبله است که فوق العاده عالی هستش و ابتدای اموزش خود کوین ترودو اعلام میکنه این دوره مشابهی نداره و حتی تاثیر گذار تر از آرزوی تو دستور توست هستش

   1. سامان می گوید

    سلام و عرض ادب این دوره ای که فرمودین کی قرارش میدین ؟ با تشکر 💜

    1. جادوی باور می گوید

     سلام دوست من
     این دوره را در سایت قدرت درون منتشر کرده ایم که می توانید از سایت قدرت درون دانلود فرمایید

 28. مهدی فروغی می گوید

  درود بر شما
  چرا شماره‌گذاری‌های فایل‌ها این گونه است: اول part2، دوم File3؟
  در مورد اول هم کوین ترودو می‌گوید که این بخش دوم است.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   اگر در دانلود دوره از طریق سایت مشکل دارید می توانید به پشتیبانی سایت در تلگرام پیام دهید تا دوره را براتون ارسال کنند.

 29. داود زنگنه می گوید

  جواب سوالی رو که پرسیده بودن چرا زیرنویس نداره من نگرفتم شما گرفتی بگو چیه؟ چند بار باید بپرسن که زیرنویس نداره؟! وشما یه جواب سربالا بدی؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد زیرنویس فارسی در سایت موجود هست در این قسمت دوبله فارسی دوره گزاشته شده است

 30. ابوالفضل اصغری می گوید

  سلام وقت بخیر خواستم از همه بیشتر به کوین ترودو اهمبت بدین و سمینارهای زیادی از این استاد ترجمه کنید مثلا دوره اسرار کسب ثروت فاش میشود یا حتی از ویدیوهای زیر۳۰ دقیقه ای کوین رو هم ترجمه کنید ممنونم

 31. سیدمحمدرضا حسینی می گوید

  سلام و تشکر از سایت خوبتون . لطفا تمام سطوح این برنامه ک فکر میکنم 12 سطح داره رابزارید ک از تمام سطوح بتونیم استفاده کنیم . در ضمن این جور اموزش ها اگر دوبله باشند خیلی راحتتر مطلب جا مافته برای مخاطب ممنون از حسن توجه شما .

  1. جادوی باور می گوید

   سلام عزیزم ممنون از شما ، بله به مرور ئوره های کوین ترودو دوبله صوتی میشوند

 32. مهدی رضایی می گوید

  سلام خیلی عالی دوبله شده ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.