پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی

قانون جذب - کوین ترودو - استر هیکس - انگیزشی

کوین ترودو دوره برداشتن موانع موفقیت دوبله فارسی

127,478
نام مربی : کوین ترودو - Kevin Trudeau
موضوع : موانعی که مانع پیشرفت و موفقیت میشوند
نوع محتوا : سمینار صوتی
زبان : دوبله فارسی
تعداد قسمت : 7
مدت زمان : 300 دقیقه
فرمت محتوا : MP3
حجم محتوا : 300mb مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت بدون محدودیت دسترسی خواهید داشت .

دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ پس لطفا وارد شوید


 جادوی باور دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد کوین ترودو را برای اولین بار در ایران ترجمه فارسی و دوبله فارسی کرده است.

دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد کوین ترودو یکی دیگر از دوره های یادگیری کوین ترودو است که در سال ۲۰۱۰ به صورت یک کارگاه ۱۰۰ نفره برگزار شده این دوره کوین ترودو یکی از تخصصی ترین دوره های آموزشی کوین ترودو می باشد که تمرکز بسیار زیادی در بحث تشخیص احساسات کاذب از واقعی دارد. کوین ترودو در این دوره تمرکزش روی این است که نباید بگذاریم ظاهر یک چیز ما را فریب دهد.

پیشنهاد ما: ابتدا سمینار آرزوی تو دستور توست کوین ترودو و دوره راز های موفقیت از طریق القا به ذهن کوین ترودو را مشاهده فرمایید سپس دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد کوین ترودو را مشاهده فرمایید در غیر این صورت ممکن است که این دوره برای شما نامفهوم باشد.

دانلود دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد کوین ترودو برای مشترکین سایت جادوی باور رایگان می باشد در ادامه به بررسی این دوره خواهیم پرداخت.

بررسی دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد کوین ترودو

در این دوره به صورت تخصصی در مورد درک واقعی احساسات و اینکه چطور از این طریق احساسات بتوانیم موانعی که تا امروز باعث عدم موفقیت ما شده اند را شناسایی کنیم و از پیش رو برداریم سطح این دوره با آموزش قبلی کوین ترودو فرق داره و همان طور که گفته شد باید این آموزش رو زمانی گوش کنید که دوره مقدماتی کوین ترودو رو و فایل های یادگیری رو شنیده باشید و از قانون جذب و ارتعاش آگاهی داشته باشید

موضوع دوره صوتی کوین ترودو

دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد کوین ترودو بعد از سمینار آرزوی تو دستور توست و دوره راز های موفقیت از طریق القا به ذهن برگزار شده و به نوعی مکمل آنها می باشد.

موضوع اصلی این دوره درباره موانعی است که باعث می شود تا ما از موفقیت دورتر شویم. اصل اولی که کوین ترودو در این دوره اشاره میکند این است که معمولا در طول زندگی مان کمتر از احساسات واقعی خودمان کمک میگیریم و بیشتر اوقات هم بر اساس ظاهر هر چیزی قضاوت میکنیم در واقع به این شکل است که چشم و گوش های ما همیشه در حال فریب دادن ما هستند.

کوین ترودو برای اینکه شرکت کنندگان منظور او را بهتر متوجه شوند نوع و سبک لباس پوشیدن خودش را تغییر داده است و از شرکت کنندگان میپرسد که من چه تغییراتی کردم؟

کوین ترودو به شرکت کنندگان در دوره میگوید با اینکه بیشتر شما من را میشناسید و یا اسم کوین ترودو به گوشتان خورده و یا کتاب کوین ترودو را وانده اید  ولی از نوع و سبک لباس پوشیدن امروز من تعجب کرده اید.
به همین دلیل است که می گویم چشم و گوش های شما، شما را فریب میدهد. تنها چیزی که شما را فریب نمی دهند احساسات واقعی شما هستند که در این دوره آموزشی به شما آموزش خواهیم داد که در هر مرحله از زندگی و در هر شرایطی چطور از احساساتتان بهترین کمک رو بگیرید و به سوی موفقیت واقعی قدم بردارید.

در این دوره صوتی کوین ترودو تاکید میکند که مهم نیست اهداف شما چقدر بزرگ است و یا  اصلا هدفتون چی هست!

دوره و سمینار کوین ترودو به این دلیل برگزار شده است تا شما را به همه آرزوها و رویاها یتان برساند، با آگاهی که در این دوره به شما میدهیم میتوانیند به همه رویاهایتان برسید.

پنج دقیقه برای یادگیری یک عمر برای تسلط یافتن

کوین ترودو در این دوره به صراحت میگوید که هر چیزی که اینجا برای شما بازگو میکنم و شما قرار است که از من یاد بگیرید بیش از پنج دقیقه وقتتان را نمیگیرد ولی برای تسلط یافتن به چیزهایی که میخواهید در آن استاد بشوید باید زمان بگذارید این سطح از یادگیری کوین ترودو به گونه ای طراحی شده که به شما کمک می کند در زمینه موفقیت به همه چیزهایی که در زندگی تان مهم هستند تسلط پیدا کنید و همه رویاهای خودتان را برآروده کنید.

در ادامه کوین ترودو در مورد استاد شدن در مورد قانون جذب صحبت میکند و میگوید اگر میخواهید کاملا به موفقیت برسید باید به اصول پایه اهمیت بدهید و همیشه هم اصل هر چیزی برای استاد شدن مقدمات آن است. راز استاد شدن این است که البته اگر رازی باشد در همان چیزهای ساده حرفه ای بشوید و قدرت یادگیری رو بالا ببرید.

کوین ترودو در مورد یادگیری هم این طور عنوان میکند که اصول پایه خیلی مهم است ولی از آن مهمتر عمل کردن به آن است یعنی اگر چیزی رو بدانیم و یا وقت بزاریم تا یاد بگیریم ولی اگر به آن عمل نکنیم مثل این است که ما هیچ چیز نمیدانیم.

کوین ترودو مثال جالبی در مورد یادگیری میزند و میگوید وقتی یکی از شاگردانم میگوید که من این چیزها را میدانم سوالی که از آن میپرسم این است که آیا واقعا همه چیز را در مورد موفقیت میدانی؟ اگر میدانی چرا به آنها عمل نمیکنی؟ اگر در زندگیت چیزهای هست که نداری یعنی چیزی وجود دارد که تو نمی دانی!!

کوین ترودو میگوید همیشه چیزهایی در زندگی تان خواهد بود که شما آنها را ندارید چون همیشه چیزهای بیشتری میخواهید و این موضوع هیچ مشکلی هم ندارد، ولی اگر چیزهایی در زندگی تان وجود دارد که میخواهید و آنها را ندارید و این مسئله شما رو ناامید میکند پس این حرف هایی رو که میخواهم بگویم رو هنوز نمیدانید.

کوین ترودو میگوید: اولین چیزی رو که در این حالت باید یاد بگیرید آگاه بودن از خودمان است یعنی بدانیم چه نقاط ضعف و چه نقاط قوتی داریم باید از  همه این ها آگاهی داشته باشیم.

کوین ترودو ای پرسش را مطرح می کند که در نهایت به چه کسی گوش میکنید؟ اینجاست که باید بگویید به خودم گوش میکنم منظور از خودتان همان احساسات شما هستند در این دوره چیزهایی رو یاد خواهید گرفت که به خودتان و احساسات تان و غریزه خودتان اعتماد کنید.

کوین ترودو در مورد گوش کردن به خود میگوید که یعنی دنبال آن حسی که خودتان دارید بروید چون هیچ کس نمیتواند آن چیزی رو که احساسات شما به شما میگوید را بگوید اسم این سیستم از نظر کوین ترودو همان راهنمای درون است.

زندگینامه کوین ترودو

خواندن زندگینامه کوین ترودو به عنوان برگزار کننده دوره برداشتن موانع موفقیت برای پیشرفت سریع و سایر دوره ها، سمینارها و کتاب های قانون جذب و موفقیت فردی می تواند کمک بسیاری برای درک بهتر سخنان وی به شما بکند.

کوین ترودو در سال ۱۹۶۳ در ماساچوست آمریکا متولد شد پدر وی جوشکار بود. کوین ترودو دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد. پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد و پس از مدت اندکی تصمیم گرفت وارد نتورک یا بازاریابی شبکه ای شود که البته در این حرفه موفقیت های بسیاری را بدست آورد.

کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد.  معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است. در واقع برگزاری سمینار شاید یک تفریح برایش باشد در نتیجه زندانی شدنش میتوانند دلایل بسیار متعددی داشته باشد.

با مراجعه به صفحه کوین ترودو می توانید زندگینامه کامل او را مطالعه فرمایید.

کوین ترودو در مصاحبه تلوزیونی

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
59 نظرات
 1. yeganeh102 می گوید

  لطفا این دوره را با زیرنویس فارسی بگذارید که مشترکین یکماهه مثل من بتونند ازش استفاده کنند؟

  1. Nasirloo2 می گوید

   من هم با درخواست ایشون موافقم

   1. جادوی باور می گوید

    سلام دوست من
    دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد کوین ترودو به صورت زیرنویس در سایت موجود هست؛ درصورتی که اشتراک سایت جادوی باور را داشته باشید می توانید زیر نویس دوره موانعی که ما را از موفقیت باز می دارد کوین ترودو را نیز به رایگان دانلود کنید.

 2. mrr_abbasi می گوید

  سلام
  باتشکر از زحمات شما
  امکان دارد سطح ۲رانیز درسایت قرار دهید متشکرم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   سطح دوم دوره های کوین ترودو دوره رازهای موفقیت از طریق القا به ذهن می باشد که به صورت دوبله در سایت قرار داده شده و درصورتی که اشتراک داشته باشید می توانید آن دوره را نیز به رایگان دانلود کنید

 3. leila.asakereh می گوید

  لطفاً بازیر نویس فارسی هم بذارید ممنون

  1. جادوی باور می گوید

   سلام با زیرنویس فارسی هم در سایت وجود دارد

 4. ali20ghiasi20 می گوید

  سلام.تامیشه ازکویین ترودوبزاریدتامیشه کتاباشو حتااگرصوتی نیست برا اعضابگزارید .کویین ترودو بینظیره چندین کتابش الان ترجمه شده زحمتش بکشیدبرامون بگزارید درضمن عیدی یادتوووووون نره ❤🎀💚❤🎀

 5. reza.mosaneii می گوید

  منم موافقم. عیدی یادتون نره بخصوص از کوین ترودو 😄

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   بله حتما از کوین ترودو سمینار ها بیشتری را منتشر میکنیم

 6. s.gh8648 می گوید

  سلام و درود
  لطفا ترجمه همه کتابها و سمینارهای کوین ترودو از سطح ۱ تا ۱۲ رو انجام دهید واقعا کارهاش عالی و بینظیره
  مرسی از سایت جادوی باور❤🌷

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   ترجمه و دوبله تمامی دوره های کوین ترودو یکی از اهداف اصلی ما در سایت جادوی باور می باشد؛ ولی متاسفانه تمامی ۱۲ سطح هنوز توسط آقای کوین ترودو منتشر نشده، ولی ما در تلاش هستیم که دوره های ایشان را پیدا کنیم و ترجمه و دوبله کنیم و به صورت رایگان در اختیار مشترکین سایت قرار دهیم.

 7. Mahshidimani53 می گوید

  سلام سمینارهای کوین بی نظیر هستند و من از شما به خاطر این سمینارها متشکرم

 8. ali20ghiasi20 می گوید

  سلام دوستان سطوح دیگرشم میخاییم چطورباید تهیه شون کنم ازکجا؟؟اینجااگربدین که فبهاالمراد لطفا ؟؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   سایت جادوی باور اولین و کامل ترین مرجع دوره ها، سمینارها و کتاب های کوین ترودو و سایر اساتید موفقیت خارجی در ایران هست؛ تا به الان اکثر دوره های کوین ترودو را ترجمه و دوبله کرده ایم و به صورت رایگان در اختیار مشترکین سایت قرار داده ایم. در آینده دوره های دیگری از ایشان نیز در سایت قرار خواهیم داد می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از انتشار دوره ها باخبر شوید.

 9. Marzieh.akhtarzand می گوید

  بری مشترکین یک ماهه هم بذارینش لطفا

 10. ali20ghiasi20 می گوید

  اساتیدیه محبت کنید ماهنوزدوره یک رو نداریم .وطبیعتادوره موانع پیشرفت سه ابترمیشه وزمان مطالعات مادرایندوره بهم میریزه خواهشا بزارید بترتیب منم موندم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   سطح یک دوره آرزوی تو دستور توست می باشد که به صورت دوبله فارسی و زیر نویس فارسی در سایت موجود است.

 11. aziwari43 می گوید

  باسلام اگرامکان دارد سطح دو را هم بزارید خیلی ممنون از زحمات تان

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   سطح دوم دوره راز های موفقیت از طریق القا به ذهن است که به صورت دوبله فارسی در سایت موجود است.

 12. سجاد می گوید

  سلام
  لطفا علاوه بر سطوح ۱ تا ۱۲ دوره های زیر را هم از کوین ترودو ترجمه کنید:
  ۱٫ Kevin Trudeau – How To Be Super Successful و

  ۲٫Kevin Trudeau – Eliminating The Stops And What Is Holding You Back
  ممنون

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   به زودی دوره های جدید و بیشتری از کوین ترودو در سایت منتشر می کنیم.

 13. amintalebi می گوید

  سلام
  لطفا ترجمه همه کتابها و سمینارهای کوین ترودو از سطح ۱ تا ۱۲ رو انجام دهید واقعا کارهاش عالی و بینظیره
  مرسی از سایت جادوی باور❤🌷

 14. شنتیا می گوید

  سلام .ما که امکان خرید اشتراک یک ماه به بالا رو نداریم چطور باید از این مطالب استفاده کنیم .حداقل یکی از این سمینار ها رو در اشتراک یک ماهه قرار بدید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست عزیزم کلیه سمینار ها در بخش اشتراک یکماه قابل دانلوده فقط کوین ترودو و هر سمیناری که بیش از ۵ ساعت باشه در اشتراک های بالاتر از یکماه منتشر میشه

 15. MajidEbrahimilak می گوید

  سلام خواهشن از سطح ۱تا سطح پیشرفته اش رو روی سایت بزارین. درخواست همه اعضا سمینارهای کوین ترودو.پس لطفا محبت کنید پیگیر باشین ممنون میشم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام مجید عزیز
   به زودی تمام دوره های کوین ترودو بر روی سایت قرار می گیره به شما پیشنهاد می کنم دوره آرزوی تو دستور توست و دوره موقیت از طرق القا به ذهن کوین ترودو را نیز مشاهده کنید این دو دوره به صورت دوبله فارسی و زیر نویس فارسی در سایت موجود هستند

 16. mamali138122 می گوید

  سلام باعرض ادب و خسته نباشید لطفا دوره هایی دیگر از کوین ترودو بزارید.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   بله حتما سمینار های بیشتری از کوین ترودو را در سایت قرار می دهیم؛ در حال حاضر ۷ سمینار از کوین ترودو در سایت قرار دارد که در آینده سمینار های بیشتری به آن اضافه می کنیم.

 17. Masoumeh63 می گوید

  سلام شما کتاب هم دارین تو سایتتون از کوین ترودو؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت بخیر
   کارگاه درمان های طبیعی که نمی خواهند تا شما بدانید از کوین ترودو در سایت موجود است که کتاب درمان های طبیعی از کوین ترودو بر گرفته شده از همین دوره می باشد.

 18. Masoumeh63 می گوید

  هیچ کدام ب اندازه کوین ترودو عالی و بی نظیر صحبت نمیکنند خیلی عالیه

 19. ali20ghiasi20 می گوید

  سلام اسفندوبهمن ماه مشترکبودم وتاالان …الان بازمشترک شدم خوشحالشدم چون بیشترازاونکه تبلیغش کردین بمادادین مچکرم..فقط اثارکویین ترودو سریال بندی نیس،واقعاموندم کدام ارجهوتره ..یک کدامه؟دوکدامه؟سطح سه کدامه؟..یه خواهش بعصی هامث من که بازامدن یه سوپرایزی تخفیفی هدیه ای…مثلا فلان اقلام سه ماهه رو اگربرا تجدیدثبت نامیهابزاریددلگرم کننده تره مرسی

  1. جادوی باور می گوید

   سلام علی عزیز
   سطح اول دوره آرزوی تو دستور توست
   سطح دوم دوره رازهای موفقیت از طریق القا به ذهن
   سطح سوم دور موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد
   تمامی سطوح یادگیری کوین ترودو را ما در سایت جادوی باور ترجمه کرده ایم و به زبان فارسی دوبله و زیر نویس کرده ایم.

 20. Yashar می گوید

  زیرنویس این سمینار نیست چرا؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد زیرنویس فارسی در سایت موجود هست در این قسمت دوبله فارسی دوره گزاشته شده است

 21. ramzy می گوید

  با سلام.
  دوره فوق با زیرنویس فارسی و صدای اصلی در سایت خوبتون قرار دهید.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت به خیر – ممنون از توجه و نظرتون در این مورد باید یه مقدار بایدزمان مناسبش رو پیدا کنیم تا دوره های جدیدی که میخواهیم منتشر کنیم به تاخیر نیفتند . چشم حتما تو برنامه قرار میدیم

 22. ramzy می گوید

  سلام.

  لطفا این دوره را با زیرنویس فارسی بگذارید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد کوین ترودو به صورت زیر نویس فارسی در سایت موجود هست.

 23. yahyaaghdam.ir می گوید

  این دوره سطح ۳ هستش و دوره آروزی تو دستور توست سطح ۱
  و کل دوره ۱۲ سطح هست. لطفا سطوح بعدی رو هم بگذارید.
  ارزش یک اشتراک مخصوص کوین ترودو رو هم داره. من یکی که خریدارشم!
  اگه هم نزارید میدم بیرون برام ترجمه کنن.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام آقای یحیی ممنون که جادوی باور رو انتخاب کردین – همان طور که میدونید دوره های کوین ترودو منبع خاصی برای دسترسی ندارند و یا حتی برای خرید . سایت کوین ترودو هم از ۲۰۱۳ غیر فعاله ولی به دلیل استقبال کاربران از آموزش های کوین ترودو در تلاش هستیم که هر طور شده به مرور کتاب و یا سمینار های صوتی ترودو رو به دست بیاریم و ترجمه کنیم – موفق و پیروز باشید

 24. mahnaz.kazemi می گوید

  کوین ترودو عالی،واقعا یه انقلابی تو افکار و باور و احساس برای من ایجاد کرد
  مرسی از سایت جادوی باور

  1. جادوی باور می گوید

   سلام خانم مهنار ممنون از نظر و توجه تون

 25. Mohammad00 می گوید

  عالی من اول فکر کردم پولم هدر رفته ولی الان میدونم که ارزشسو داشت واقعا الان میدونم به کی دارم گوش میدم ممنونم از تمامی اعضای سایت عالیه

  1. جادوی باور می گوید

   سلام آقای محمد ممنون از نظری که دادین

 26. bijan می گوید

  سلام وقت بخیر منظور از این سطوحی که دوستان توی بخش نظرات میگن چیه؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام ممنون کوین ترودو دوره های مختلفی داره که هر چی بالاتر میره کمی تخصصی تر صحبت میکنه و به صورت سطح بندی هستش

 27. bijan می گوید

  اونوقت شما تمام اون سطوح پیشرفته رو هم میگذارید؟

  1. جادوی باور می گوید

   بله قطعا به مرور منتشر میشه – در حال حاضر یکی از بهترین دوره های کوین ترودو به نام مهارت های زندگی در حال دوبله است که فوق العاده عالی هستش و ابتدای اموزش خود کوین ترودو اعلام میکنه این دوره مشابهی نداره و حتی تاثیر گذار تر از آرزوی تو دستور توست هستش

   1. سامان می گوید

    سلام و عرض ادب این دوره ای که فرمودین کی قرارش میدین ؟ با تشکر 💜

    1. جادوی باور می گوید

     سلام دوست من
     این دوره را در سایت قدرت درون منتشر کرده ایم که می توانید از سایت قدرت درون دانلود فرمایید

 28. mehdi2004hh می گوید

  درود بر شما
  چرا شماره‌گذاری‌های فایل‌ها این گونه است: اول part2، دوم File3؟
  در مورد اول هم کوین ترودو می‌گوید که این بخش دوم است.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   اگر در دانلود دوره از طریق سایت مشکل دارید می توانید به پشتیبانی سایت در تلگرام پیام دهید تا دوره را براتون ارسال کنند.

 29. dzangene می گوید

  جواب سوالی رو که پرسیده بودن چرا زیرنویس نداره من نگرفتم شما گرفتی بگو چیه؟ چند بار باید بپرسن که زیرنویس نداره؟! وشما یه جواب سربالا بدی؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد زیرنویس فارسی در سایت موجود هست در این قسمت دوبله فارسی دوره گزاشته شده است

 30. Abolfazl Asghari می گوید

  سلام وقت بخیر خواستم از همه بیشتر به کوین ترودو اهمبت بدین و سمینارهای زیادی از این استاد ترجمه کنید مثلا دوره اسرار کسب ثروت فاش میشود یا حتی از ویدیوهای زیر۳۰ دقیقه ای کوین رو هم ترجمه کنید ممنونم

 31. سیدمحمدرضا حسینی می گوید

  سلام و تشکر از سایت خوبتون . لطفا تمام سطوح این برنامه ک فکر میکنم ۱۲ سطح داره رابزارید ک از تمام سطوح بتونیم استفاده کنیم . در ضمن این جور اموزش ها اگر دوبله باشند خیلی راحتتر مطلب جا مافته برای مخاطب ممنون از حسن توجه شما .

  1. جادوی باور می گوید

   سلام عزیزم ممنون از شما ، بله به مرور ئوره های کوین ترودو دوبله صوتی میشوند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.