کوین ترودو دوره برداشتن موانع موفقیت سطح ۳ دوبله فارسی

مشخصات محتوا

نام مربی:کوین ترودو - Kevin Trudeau
موضوع:موانعی که مانع پیشرفت و موفقیت میشوند
زبان:دوبله فارسی
تعداد قسمت:7
مدت زمان:300 دقیقه
فرمت محتوا:MP3
حجم محتوا: 300mb مگابایت

اطلاعات محتوا

نویسنده : جادوی باور

بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۳

بازدید : 152,082

تعداد نظرات : ۷۸ نظر


دانلود محتوای ویژه


فقط مشترکین به دکمه های دانلود محتوا دسترسی دارند شما هم میتوانید با تهیه یک اشتراک به دکمه های دانلود محتوا دسترسی داشته باشید و همه محتوای ویژه سایت را رایگان دانلود کنید.


خرید اشتراکتوضیحات

در این بخش طبق معمول همیشه یکی از دوره های شبکه جهانی اطلاعات سطح ۳ کوین ترودو دوبله و منتشر شده است این فایل که به صورت فارسی در سایت جادوی باور ترجمه شده ست با دور فرمت آماده دانلود رایگان برای مشترکین سایت است.

دوره موانع موفقیت کوین ترودو مناسب چه کسانی است ؟

همانطور که در بالا ذکر کردیم این آموزش کوین ترودو از سری آموزش های سطح ۳ اوست در نتیجه پیشنهاد میکنیم درصورتیکه آموزش های قبلی کوین ترودو رو دنبال نکرده اید ابتدا وارد صفحه آرزوی تو دستور توست که به صورت دوبله صوتی  هست بشوید و اولین دوره که به نوعی معروف دوره کوین ترودو از بابت تاثیر گذاری است را مشاهده و گوش کنید.

این دوره کوین ترودو برای افرادی که آشنایی با ترودو و قانون جذب ندا

 برداشتن موانع موفقیت از سری آموزش های شبکه جهانی اطلاعات کوین ترودو (سطح۳) است که به صورت زبان اصلی با زیر نویس فارسی در سایت جادوی باور منتشر شده است اگر سطح های قبلی کوین ترودو را گوش نکرده اید چیشنهاد میکنم با مراجعه به آرشیو از سطح مقدماتی شروع به دانلود کنید ، ضمنا این دوره با دوبله فارسی هم در سایت قرار گرفته است که میتوانید هر دو فرمت یا هر کدام را که مایل بودین دانلود کنید 

 مقدماتی: آرزوی تو دستور توست 
سطح۱رویاهای خود را خلق کنید آلمان
سطح۱انرژی کیهانی زوریخ
سطح۲واقعیت خود را خلق کنید 
سطح۳موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد همین صفحه
سطح۴ مهارت های زندگی القا به ذهن 
سطح۵به زودی منشر میشود
سطح ۶ به زودی منشر میشود
سطح ۷راز نهایی همین صفحه ( آخرین دوره برگزار شده کوین ترودو)
توجه:برخی دوره ها با ۲ فرمت زیر نویس و دوبله وجود دارد که دگمه آن در هر صفحه قرار دارد 

 

خلاصه ای از این فایل دوبله صوتی کوین ترودو

کوین ترودو در دوره موانع موفقیت همان ابتدا ذکر میکند این آموزش برای افرادی مناسب است که با قوانین قانون جذب آشنایی داشته باشند.
در این دوره که به صورت کتاب صوتی در ۷ قسمت منتشر شده است کوین ترودو درباره نقش احساسات،گوش ها، چشم ها مطالب مهمی را مطرح میکند که برای موفقیت قطعی هر شخص میتواند نقش تاثیر گذار و کلیدی داشته باشد

 

در این دوره ابتدا کوین ترودو به صورت تخصصی در مورد درک واقعی احساسات و اینکه چطور از این طریق احساسات بتوانیم موانعی که تا امروز باعث عدم موفقیت ما شده اند را شناسایی کنیم و از پیش رو برداریم قانون جذب و ارتعاش آگاهی داشته باشید.
به طور مثال کوین ترودو درباره نقش احساس که بیشتر مواقع از راه گوش و چشم به ما منتقل میشود میگوید بیشتر افراد در جامعه از طریق گوش و چشم فریب میدهند و یا فریب میخورند

فریب احساسات کاذب را  نخورید

کوین ترودو در ادامه اشاره میکند که  معمولا در طول زندگی مان کمتر از احساسات واقعی خودمان کمک میگیریم چرا که اکثر اوقات بر اساس ظاهر هر چیزی آن را قضاوت میکنیم  در واقع به این شکل است که چشم و گوش های ما همیشه در حال فریب دادن ما هستند.

در این دوره کوین ترودو برای اینکه شرکت کنندگان منظور او را بهتر متوجه شوند نوع و سبک لباس پوشیدن خودش را تغییر داده است و از شرکت کنندگان میپرسد که من چه تغییراتی کردم؟

او به شرکت کنندگان میگوید با اینکه بیشتر شما من را میشناسید و یا اسم کوین ترودو من به گوشتان آشناست و یا کتابهای کوین ترودو را خوانده اید ولی از نوع و سبک لباس پوشیدن امروز من تعجب کرده اید.

دقیقا به همین دلیل است که می گویم چشم و گوش های شما، شما را فریب میدهد. تنها چیزی که شما را فریب نمی دهند احساسات واقعی شما هستند.

در این دوره یادگیری کوین ترودو  شما یاد میگیرید که در هر مرحله از زندگی و در هر شرایطی چطور از احساساتتان بهترین کمک رو بگیرید و به سوی موفقیت واقعی قدم بردارید.

کوین ترودو تاکید میکند در این دوره آموزش میبینید که رویاهای بزرگ داشته باشید و با تکنیک هایی که فرا گرفته اید یکی یکی آنها را محقق کنید

به قول خود کوین ترودو این دوره به این دلیل برگزار شده است تا شما را به همه آرزوها و رویاها یتان برساند، با آگاهی که در این دوره شما به دست می آورید در همه جنبه های زندگی شما موفقیت های بزرگی حاصل خواهد شد.

دوبله صوتی کوین ترودو موانع موفقیت

 

پنج دقیقه برای یادگیری یک عمر برای تسلط یافتن

کوین ترودو در این دوره به صراحت میگوید که هر چیزی که اینجا برای شما بازگو میکنم و شما قرار است که از من یاد بگیرید بیش از پنج دقیقه وقتتان را نمیگیرد. یعنی شما اطلاعات اصلی را در ۵۰ دقیقه دریافت میکنید ولی برای استاد شد باید همواره در حال یادگیری باشید.

پس اگر  اگر بپرسید کوین برای تسلط یافتن و استاد شدن چه باید بکنم فقط یک چیز به شما میگویم باید زمان بگذارید و تمرین کنید.
این سطح از یادگیری به گونه ای توسط کوین ترودو طراحی شده است که به شما کمک می کند در زمینه موفقیت به همه چیزهایی که در زندگی تان مهم هستند تسلط پیدا کنید و جواب برخی سوالات که به احساسات شما ارتباط دارد را دریابید

کوین ترودو در مورد استاد شدن در مورد قانون جذب هم صحبت میکند و میگوید اگر میخواهید کاملا به موفقیت برسید باید به اصول پایه اهمیت بدهید . همیشه  اصل هر چیزی برای استاد شدن مقدمات آن است.

راز استاد شدن این است که البته اگر رازی باشد در همان چیزهای ساده حرفه ای بشوید و قدرت یادگیری رو بالا ببرید.   کوین ترودو

یک مثال از یادگیری

کوین ترودو مثال جالبی در مورد یادگیری میزند و میگوید وقتی یکی از شاگردانم میگوید که من این چیزها را میدانم سوالی که از آن میپرسم این است که: آیا واقعا همه چیز را در مورد موفقیت میدانی؟ اگر میدانی چرا به آنها عمل نمیکنی؟ اگر در زندگیت چیزهای هست که نداری یعنی چیزی وجود دارد که تو نمی دانی!!

کوین ترودو میگوید همیشه چیزهایی در زندگی تان خواهد بود که شما آنها را ندارید چون همیشه چیزهای بیشتری میخواهید و این موضوع هیچ مشکلی هم ندارد، ولی اگر چیزهایی در زندگی تان وجود دارد که میخواهید و آنها را ندارید و این مسئله شما رو ناامید میکند پس این حرف هایی رو که میخواهم بگویم رو هنوز نمیدانید.

دوبله صوتی کوین ترودو

 

کوین ترودو میگوید:

اولین چیزی رو که در این حالت باید یاد بگیرید آگاه بودن از خودمان است یعنی بدانیم چه نقاط ضعف و چه نقاط قوتی داریم باید از  همه این ها آگاهی داشته باشیم.

در این دوره چیزهایی رو یاد خواهید گرفت که به  احساسات تان و غریزه خودتان اعتماد کنید.

کوین ترودو در مورد گوش کردن به خود میگوید که یعنی دنبال آن حسی که خودتان دارید بروید چون هیچ کس نمیتواند آن چیزی رو که احساسات شما به شما میگوید را بگوید اسم این سیستم از نظر کوین ترودو همان راهنمای درون است.

درصورتیکه علاقه به صوای کوین ترودو علاوه بر دوبله فارسی این دوره به صورت زبان اصلی و زیر نویس هم در سایت منتشر شده است که میتوانید دانلود کنید.

زندگینامه کوین ترودو

دوبله صوتی کوین ترودو ، زندگینامه کوین ترودو

مطالعه زندگینامه کوین ترودو به عنوان برگزار کننده دوره برداشتن موانع موفقیت برای پیشرفت سریع و سایر دوره ها، سمینارها و کتاب های قانون جذب و موفقیت فردی می تواند به شما کمک کند تا حرف های او را بهتر درک کنید. در حال حاضر دوره ها و کتاب های کوین ترودو در ایران تبدیل به بهترین و خاص ترین آموزش های موفقیت و قانون جذب تبدیل شده است

کوین ترودو در سال ۱۹۶۳ در ماساچوست آمریکا متولد شد پدر وی جوشکار بود. کوین ترودو دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد. پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد و پس از مدت اندکی تصمیم گرفت وارد نتورک یا بازاریابی شبکه ای شود که البته در این حرفه موفقیت های بسیاری را بدست آورد.

کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد.  معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت  نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است. در واقع برگزاری سمینار شاید یک تفریح برایش باشد در نتیجه زندانی شدنش میتوانند دلایل بسیار متعددی داشته باشد.

 

 

78 پاسخ به “کوین ترودو دوره برداشتن موانع موفقیت سطح ۳ دوبله فارسی”

 1. Sharifeh گفت:

  سلام
  سطح ۵و ۶ کوین ترودو چرا در هیچ سایت داخلی و خارجی وجود نداره؟

 2. so.bakhtar1 گفت:

  یک‌دوره فوق العاده عالی😍
  ممنون از شما🌹🌸

 3. 09142324... گفت:

  سلام .ممنون ازخدمات عالیتان سطح دو بادوبله فارسی رامیخاستم دانلود کنم ولی مثل اینکه فقط بازیرنویس است اگه دوبله فارسی است لطفا راهنمایی کنید

 4. yusefi گفت:

  سلام ممنونم از سایت خیلی خوب تون واقعاً فوق العاده است و اینکه لطفاً میتونین اسم کسی رو که فایل های کوین تردو رو تو سایت دوبله کرده بگین ممنون میشم

 5. mghadiri گفت:

  سلام..سطح ۲ سمینار کدوم میشه؟ سطح ۱ ارزوی تو دستور تو و این سینارم نوشته سطح ۳

 6. Negar گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  سطح ۳رو با زیر نویس فارسی هم دارید؟؟؟

 7. 7383***0936 گفت:

  سلام وقتتون بخیر خیلی خوب میشه زودتر سطح ۵ و سطح ۶ رو منتشر

 8. 1900***0920 گفت:

  درود بر شما فایل هلی ای کورس نامرتب هستن و برخی برای دانلود ناموجود هستن

 9. hamedarzani گفت:

  قسمت ۵ هم برای دانلود قابل مشاهده نیست

 10. hamedarzani گفت:

  سلام. ممنون بابت سایت خوب و زحمات شما.
  متاسفانه قسمت ۳ و ۴ برای من قابل دانلود نیست. ممکنه لینکها رو چک بفرمایید.

 11. 09391735312 گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید سطح ۲ کوین ترودو رو کی اضاف میکنین؟

 12. mahdirezai گفت:

  سلام خیلی عالی دوبله شده ممنون

 13. سیدمحمدرضا حسینی گفت:

  سلام و تشکر از سایت خوبتون . لطفا تمام سطوح این برنامه ک فکر میکنم ۱۲ سطح داره رابزارید ک از تمام سطوح بتونیم استفاده کنیم . در ضمن این جور اموزش ها اگر دوبله باشند خیلی راحتتر مطلب جا مافته برای مخاطب ممنون از حسن توجه شما .

 14. Abolfazl Asghari گفت:

  سلام وقت بخیر خواستم از همه بیشتر به کوین ترودو اهمبت بدین و سمینارهای زیادی از این استاد ترجمه کنید مثلا دوره اسرار کسب ثروت فاش میشود یا حتی از ویدیوهای زیر۳۰ دقیقه ای کوین رو هم ترجمه کنید ممنونم

 15. dzangene گفت:

  جواب سوالی رو که پرسیده بودن چرا زیرنویس نداره من نگرفتم شما گرفتی بگو چیه؟ چند بار باید بپرسن که زیرنویس نداره؟! وشما یه جواب سربالا بدی؟

 16. mehdi2004hh گفت:

  درود بر شما
  چرا شماره‌گذاری‌های فایل‌ها این گونه است: اول part2، دوم File3؟
  در مورد اول هم کوین ترودو می‌گوید که این بخش دوم است.

 17. bijan گفت:

  اونوقت شما تمام اون سطوح پیشرفته رو هم میگذارید؟

 18. bijan گفت:

  سلام وقت بخیر منظور از این سطوحی که دوستان توی بخش نظرات میگن چیه؟

 19. Mohammad00 گفت:

  عالی من اول فکر کردم پولم هدر رفته ولی الان میدونم که ارزشسو داشت واقعا الان میدونم به کی دارم گوش میدم ممنونم از تمامی اعضای سایت عالیه

 20. mahnaz.kazemi گفت:

  کوین ترودو عالی،واقعا یه انقلابی تو افکار و باور و احساس برای من ایجاد کرد
  مرسی از سایت جادوی باور

 21. yahyaaghdam.ir گفت:

  این دوره سطح ۳ هستش و دوره آروزی تو دستور توست سطح ۱
  و کل دوره ۱۲ سطح هست. لطفا سطوح بعدی رو هم بگذارید.
  ارزش یک اشتراک مخصوص کوین ترودو رو هم داره. من یکی که خریدارشم!
  اگه هم نزارید میدم بیرون برام ترجمه کنن.

  • سلام آقای یحیی ممنون که جادوی باور رو انتخاب کردین – همان طور که میدونید دوره های کوین ترودو منبع خاصی برای دسترسی ندارند و یا حتی برای خرید . سایت کوین ترودو هم از ۲۰۱۳ غیر فعاله ولی به دلیل استقبال کاربران از آموزش های کوین ترودو در تلاش هستیم که هر طور شده به مرور کتاب و یا سمینار های صوتی ترودو رو به دست بیاریم و ترجمه کنیم – موفق و پیروز باشید

 22. ramzy گفت:

  سلام.

  لطفا این دوره را با زیرنویس فارسی بگذارید

 23. ramzy گفت:

  با سلام.
  دوره فوق با زیرنویس فارسی و صدای اصلی در سایت خوبتون قرار دهید.

  • سلام وقت به خیر – ممنون از توجه و نظرتون در این مورد باید یه مقدار بایدزمان مناسبش رو پیدا کنیم تا دوره های جدیدی که میخواهیم منتشر کنیم به تاخیر نیفتند . چشم حتما تو برنامه قرار میدیم

 24. Yashar گفت:

  زیرنویس این سمینار نیست چرا؟

 25. ali20ghiasi20 گفت:

  سلام اسفندوبهمن ماه مشترکبودم وتاالان …الان بازمشترک شدم خوشحالشدم چون بیشترازاونکه تبلیغش کردین بمادادین مچکرم..فقط اثارکویین ترودو سریال بندی نیس،واقعاموندم کدام ارجهوتره ..یک کدامه؟دوکدامه؟سطح سه کدامه؟..یه خواهش بعصی هامث من که بازامدن یه سوپرایزی تخفیفی هدیه ای…مثلا فلان اقلام سه ماهه رو اگربرا تجدیدثبت نامیهابزاریددلگرم کننده تره مرسی

  • سلام علی عزیز
   سطح اول دوره آرزوی تو دستور توست
   سطح دوم دوره رازهای موفقیت از طریق القا به ذهن
   سطح سوم دور موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد
   تمامی سطوح یادگیری کوین ترودو را ما در سایت جادوی باور ترجمه کرده ایم و به زبان فارسی دوبله و زیر نویس کرده ایم.

 26. Masoumeh63 گفت:

  هیچ کدام ب اندازه کوین ترودو عالی و بی نظیر صحبت نمیکنند خیلی عالیه

 27. Masoumeh63 گفت:

  سلام شما کتاب هم دارین تو سایتتون از کوین ترودو؟

 28. mamali138122 گفت:

  سلام باعرض ادب و خسته نباشید لطفا دوره هایی دیگر از کوین ترودو بزارید.

  • سلام دوست من
   بله حتما سمینار های بیشتری از کوین ترودو را در سایت قرار می دهیم؛ در حال حاضر ۷ سمینار از کوین ترودو در سایت قرار دارد که در آینده سمینار های بیشتری به آن اضافه می کنیم.

 29. MajidEbrahimilak گفت:

  سلام خواهشن از سطح ۱تا سطح پیشرفته اش رو روی سایت بزارین. درخواست همه اعضا سمینارهای کوین ترودو.پس لطفا محبت کنید پیگیر باشین ممنون میشم

 30. شنتیا گفت:

  سلام .ما که امکان خرید اشتراک یک ماه به بالا رو نداریم چطور باید از این مطالب استفاده کنیم .حداقل یکی از این سمینار ها رو در اشتراک یک ماهه قرار بدید

  • جادوی باور گفت:

   سلام دوست عزیزم کلیه سمینار ها در بخش اشتراک یکماه قابل دانلوده فقط کوین ترودو و هر سمیناری که بیش از ۵ ساعت باشه در اشتراک های بالاتر از یکماه منتشر میشه

 31. amintalebi گفت:

  سلام
  لطفا ترجمه همه کتابها و سمینارهای کوین ترودو از سطح ۱ تا ۱۲ رو انجام دهید واقعا کارهاش عالی و بینظیره
  مرسی از سایت جادوی باور❤?

 32. سجاد گفت:

  سلام
  لطفا علاوه بر سطوح ۱ تا ۱۲ دوره های زیر را هم از کوین ترودو ترجمه کنید:
  ۱٫ Kevin Trudeau – How To Be Super Successful و

  ۲٫Kevin Trudeau – Eliminating The Stops And What Is Holding You Back
  ممنون

 33. aziwari43 گفت:

  باسلام اگرامکان دارد سطح دو را هم بزارید خیلی ممنون از زحمات تان

 34. ali20ghiasi20 گفت:

  اساتیدیه محبت کنید ماهنوزدوره یک رو نداریم .وطبیعتادوره موانع پیشرفت سه ابترمیشه وزمان مطالعات مادرایندوره بهم میریزه خواهشا بزارید بترتیب منم موندم

 35. Marzieh.akhtarzand گفت:

  بری مشترکین یک ماهه هم بذارینش لطفا

 36. ali20ghiasi20 گفت:

  سلام دوستان سطوح دیگرشم میخاییم چطورباید تهیه شون کنم ازکجا؟؟اینجااگربدین که فبهاالمراد لطفا ؟؟

  • سلام دوست من
   سایت جادوی باور اولین و کامل ترین مرجع دوره ها، سمینارها و کتاب های کوین ترودو و سایر اساتید موفقیت خارجی در ایران هست؛ تا به الان اکثر دوره های کوین ترودو را ترجمه و دوبله کرده ایم و به صورت رایگان در اختیار مشترکین سایت قرار داده ایم. در آینده دوره های دیگری از ایشان نیز در سایت قرار خواهیم داد می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از انتشار دوره ها باخبر شوید.

 37. Mahshidimani53 گفت:

  سلام سمینارهای کوین بی نظیر هستند و من از شما به خاطر این سمینارها متشکرم

 38. s.gh8648 گفت:

  سلام و درود
  لطفا ترجمه همه کتابها و سمینارهای کوین ترودو از سطح ۱ تا ۱۲ رو انجام دهید واقعا کارهاش عالی و بینظیره
  مرسی از سایت جادوی باور❤?

  • سلام دوست من
   ترجمه و دوبله تمامی دوره های کوین ترودو یکی از اهداف اصلی ما در سایت جادوی باور می باشد؛ ولی متاسفانه تمامی ۱۲ سطح هنوز توسط آقای کوین ترودو منتشر نشده، ولی ما در تلاش هستیم که دوره های ایشان را پیدا کنیم و ترجمه و دوبله کنیم و به صورت رایگان در اختیار مشترکین سایت قرار دهیم.

 39. reza.mosaneii گفت:

  منم موافقم. عیدی یادتون نره بخصوص از کوین ترودو ?

 40. ali20ghiasi20 گفت:

  سلام.تامیشه ازکویین ترودوبزاریدتامیشه کتاباشو حتااگرصوتی نیست برا اعضابگزارید .کویین ترودو بینظیره چندین کتابش الان ترجمه شده زحمتش بکشیدبرامون بگزارید درضمن عیدی یادتوووووون نره ❤??❤?

 41. leila.asakereh گفت:

  لطفاً بازیر نویس فارسی هم بذارید ممنون

 42. mrr_abbasi گفت:

  سلام
  باتشکر از زحمات شما
  امکان دارد سطح ۲رانیز درسایت قرار دهید متشکرم

  • سلام دوست من
   سطح دوم دوره های کوین ترودو دوره رازهای موفقیت از طریق القا به ذهن می باشد که به صورت دوبله در سایت قرار داده شده و درصورتی که اشتراک داشته باشید می توانید آن دوره را نیز به رایگان دانلود کنید