ورود / ثبت نام
کوین ترودو دوره برداشتن موانع موفقیت سطح 3 دوبله فارسی
نام مربیکوین ترودو - Kevin Trudeau
موضوعموانعی که مانع پیشرفت و موفقیت میشوند
زباندوبله فارسی
تعداد قسمت7
مدت زمان300 دقیقه
فرمت محتواMP3
حجم محتوا 300mb

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۳

تعداد بازدید: 156,722

تعداد نظرات: ۸۵ دیدگاه

اشتراک گذاری:


دکمه های دانلود محتوا

دانلود قسمت اول
دانلود قسمت دوم
دانلود قسمت سوم
دانلود قسمت چهارم
دانلود قسمت پنجم
دانلود قسمت ششم
دانلود قسمت هفتم

کوین ترودو دوره برداشتن موانع موفقیت سطح ۳ دوبله فارسی

در این بخش طبق معمول همیشه یکی از دوره های شبکه جهانی اطلاعات سطح ۳ کوین ترودو دوبله و منتشر شده است این فایل که به صورت فارسی در سایت جادوی باور ترجمه شده ست با دور فرمت آماده دانلود رایگان برای مشترکین سایت است.

دوره موانع موفقیت کوین ترودو مناسب چه کسانی است ؟

همانطور که در بالا ذکر کردیم این آموزش کوین ترودو از سری آموزش های سطح ۳ اوست در نتیجه پیشنهاد میکنیم درصورتیکه آموزش های قبلی کوین ترودو رو دنبال نکرده اید ابتدا وارد صفحه آرزوی تو دستور توست که به صورت دوبله صوتی  هست بشوید و اولین دوره که به نوعی معروف دوره کوین ترودو از بابت تاثیر گذاری است را مشاهده و گوش کنید.

این دوره کوین ترودو برای افرادی که آشنایی با ترودو و قانون جذب ندا

 برداشتن موانع موفقیت از سری آموزش های شبکه جهانی اطلاعات کوین ترودو (سطح۳) است که به صورت زبان اصلی با زیر نویس فارسی در سایت جادوی باور منتشر شده است اگر سطح های قبلی کوین ترودو را گوش نکرده اید چیشنهاد میکنم با مراجعه به آرشیو از سطح مقدماتی شروع به دانلود کنید ، ضمنا این دوره با دوبله فارسی هم در سایت قرار گرفته است که میتوانید هر دو فرمت یا هر کدام را که مایل بودین دانلود کنید 

دوره های کوین ترودو که در سایت جادوی باور ترجمه و منتشر شده است را به ترتیب زیر گوش کنید

برای ورود به آرشیو دوره های کوین ترودو  اینجا کلیک کنید
سطح مقدماتیسمینار آرزوی تو دستور توست دوبله فارسی
سطح مقدماتیسمینار آرزوی تو دستور توست زبان اصلی زیر نویس
سطح اول بخش ۱امتیازات خود را بدانید 
سطح اول بخش۲خلق رویاهاه آلمان 
سطح اول بخش۳انرژی کیهانی زوریخ
سطح اول بخش ۴تسلط بر موفقیت استرالیا
سطح دومواقعیت خود را خلق کنید
سطح سومبرداشتن موانع موفقیت
سطح چهارم مهارت های زندگی (القبا به ذهن)
سطح پنجعادات و مهارت ها
سطح ششم هنوز منتشر نشده است
سطح هفتمراز نهایی
آموزش های کوین ترودو دارای ۲ فرمت زبان اصلی با زیر نویس و دوبله فارسی هستند و برخی که هنوز دوبله نشده است به زودی انجام و در سایت منتشر میشود

نکته:کوین ترودو پس از برگزاری سطح ۷ به نام راز نهایی به ۱۰ سال زندان محکوم شد در نتیجه سطح ۸ فعلا برگزار نشده است

خلاصه ای از این فایل دوبله صوتی کوین ترودو

کوین ترودو در دوره موانع موفقیت همان ابتدا ذکر میکند این آموزش برای افرادی مناسب است که با قوانین قانون جذب آشنایی داشته باشند.
در این دوره که به صورت کتاب صوتی در ۷ قسمت منتشر شده است کوین ترودو درباره نقش احساسات،گوش ها، چشم ها مطالب مهمی را مطرح میکند که برای موفقیت قطعی هر شخص میتواند نقش تاثیر گذار و کلیدی داشته باشد

 

در این دوره ابتدا کوین ترودو به صورت تخصصی در مورد درک واقعی احساسات و اینکه چطور از این طریق احساسات بتوانیم موانعی که تا امروز باعث عدم موفقیت ما شده اند را شناسایی کنیم و از پیش رو برداریم قانون جذب و ارتعاش آگاهی داشته باشید.
به طور مثال کوین ترودو درباره نقش احساس که بیشتر مواقع از راه گوش و چشم به ما منتقل میشود میگوید بیشتر افراد در جامعه از طریق گوش و چشم فریب میدهند و یا فریب میخورند

فریب احساسات کاذب را  نخورید

کوین ترودو در ادامه اشاره میکند که  معمولا در طول زندگی مان کمتر از احساسات واقعی خودمان کمک میگیریم چرا که اکثر اوقات بر اساس ظاهر هر چیزی آن را قضاوت میکنیم  در واقع به این شکل است که چشم و گوش های ما همیشه در حال فریب دادن ما هستند.

در این دوره کوین ترودو برای اینکه شرکت کنندگان منظور او را بهتر متوجه شوند نوع و سبک لباس پوشیدن خودش را تغییر داده است و از شرکت کنندگان میپرسد که من چه تغییراتی کردم؟

او به شرکت کنندگان میگوید با اینکه بیشتر شما من را میشناسید و یا اسم کوین ترودو من به گوشتان آشناست و یا کتابهای کوین ترودو را خوانده اید ولی از نوع و سبک لباس پوشیدن امروز من تعجب کرده اید.

دقیقا به همین دلیل است که می گویم چشم و گوش های شما، شما را فریب میدهد. تنها چیزی که شما را فریب نمی دهند احساسات واقعی شما هستند.

در این دوره یادگیری کوین ترودو  شما یاد میگیرید که در هر مرحله از زندگی و در هر شرایطی چطور از احساساتتان بهترین کمک رو بگیرید و به سوی موفقیت واقعی قدم بردارید.

کوین ترودو تاکید میکند در این دوره آموزش میبینید که رویاهای بزرگ داشته باشید و با تکنیک هایی که فرا گرفته اید یکی یکی آنها را محقق کنید

به قول خود کوین ترودو این دوره به این دلیل برگزار شده است تا شما را به همه آرزوها و رویاها یتان برساند، با آگاهی که در این دوره شما به دست می آورید در همه جنبه های زندگی شما موفقیت های بزرگی حاصل خواهد شد.

دوبله صوتی کوین ترودو موانع موفقیت

 

پنج دقیقه برای یادگیری یک عمر برای تسلط یافتن

کوین ترودو در این دوره به صراحت میگوید که هر چیزی که اینجا برای شما بازگو میکنم و شما قرار است که از من یاد بگیرید بیش از پنج دقیقه وقتتان را نمیگیرد. یعنی شما اطلاعات اصلی را در ۵۰ دقیقه دریافت میکنید ولی برای استاد شد باید همواره در حال یادگیری باشید.

پس اگر  اگر بپرسید کوین برای تسلط یافتن و استاد شدن چه باید بکنم فقط یک چیز به شما میگویم باید زمان بگذارید و تمرین کنید.
این سطح از یادگیری به گونه ای توسط کوین ترودو طراحی شده است که به شما کمک می کند در زمینه موفقیت به همه چیزهایی که در زندگی تان مهم هستند تسلط پیدا کنید و جواب برخی سوالات که به احساسات شما ارتباط دارد را دریابید

کوین ترودو در مورد استاد شدن در مورد قانون جذب هم صحبت میکند و میگوید اگر میخواهید کاملا به موفقیت برسید باید به اصول پایه اهمیت بدهید . همیشه  اصل هر چیزی برای استاد شدن مقدمات آن است.

راز استاد شدن این است که البته اگر رازی باشد در همان چیزهای ساده حرفه ای بشوید و قدرت یادگیری رو بالا ببرید.   کوین ترودو

یک مثال از یادگیری

کوین ترودو مثال جالبی در مورد یادگیری میزند و میگوید وقتی یکی از شاگردانم میگوید که من این چیزها را میدانم سوالی که از آن میپرسم این است که: آیا واقعا همه چیز را در مورد موفقیت میدانی؟ اگر میدانی چرا به آنها عمل نمیکنی؟ اگر در زندگیت چیزهای هست که نداری یعنی چیزی وجود دارد که تو نمی دانی!!

کوین ترودو میگوید همیشه چیزهایی در زندگی تان خواهد بود که شما آنها را ندارید چون همیشه چیزهای بیشتری میخواهید و این موضوع هیچ مشکلی هم ندارد، ولی اگر چیزهایی در زندگی تان وجود دارد که میخواهید و آنها را ندارید و این مسئله شما رو ناامید میکند پس این حرف هایی رو که میخواهم بگویم رو هنوز نمیدانید.

دوبله صوتی کوین ترودو

 

کوین ترودو میگوید:

اولین چیزی رو که در این حالت باید یاد بگیرید آگاه بودن از خودمان است یعنی بدانیم چه نقاط ضعف و چه نقاط قوتی داریم باید از  همه این ها آگاهی داشته باشیم.

در این دوره چیزهایی رو یاد خواهید گرفت که به  احساسات تان و غریزه خودتان اعتماد کنید.

کوین ترودو در مورد گوش کردن به خود میگوید که یعنی دنبال آن حسی که خودتان دارید بروید چون هیچ کس نمیتواند آن چیزی رو که احساسات شما به شما میگوید را بگوید اسم این سیستم از نظر کوین ترودو همان راهنمای درون است.

درصورتیکه علاقه به صوای کوین ترودو علاوه بر دوبله فارسی این دوره به صورت زبان اصلی و زیر نویس هم در سایت منتشر شده است که میتوانید دانلود کنید.

زندگینامه کوین ترودو

دوبله صوتی کوین ترودو ، زندگینامه کوین ترودو

مطالعه زندگینامه کوین ترودو به عنوان برگزار کننده دوره برداشتن موانع موفقیت برای پیشرفت سریع و سایر دوره ها، سمینارها و کتاب های قانون جذب و موفقیت فردی می تواند به شما کمک کند تا حرف های او را بهتر درک کنید. در حال حاضر دوره ها و کتاب های کوین ترودو در ایران تبدیل به بهترین و خاص ترین آموزش های موفقیت و قانون جذب تبدیل شده است

کوین ترودو در سال ۱۹۶۳ در ماساچوست آمریکا متولد شد پدر وی جوشکار بود. کوین ترودو دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد. پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد و پس از مدت اندکی تصمیم گرفت وارد نتورک یا بازاریابی شبکه ای شود که البته در این حرفه موفقیت های بسیاری را بدست آورد.

کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد.  معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت  نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است. در واقع برگزاری سمینار شاید یک تفریح برایش باشد در نتیجه زندانی شدنش میتوانند دلایل بسیار متعددی داشته باشد.

 

 

دیدگاه‌ها

85 پاسخ به “کوین ترودو دوره برداشتن موانع موفقیت سطح ۳ دوبله فارسی”

 1. رامین گفت:

  سلام لطفا تمام سمینارهای کوین ترودو را نان ببرید حتی اگه تو سایت خوبتون نباشه

 2. کاربر 13846 گفت:

  سلام بقیه فایلهای کوین ترودو که زیر نویس شدند رو دوبله فارسی نشده رو هم دوبله فارسی میکنید ؟

 3. محمد مهدی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  خیلی ممنون از سایت خوبتون واقعا عالی هست
  فقط من گیج شدم دوره های مقدماتی اول آرزوی تو دستور تو هست که سطح ۱ هست بعد دوره بعدی میره یهو سطح سه مشکلی نیست اینجوری که هر سطح رو به ترتیب گوش ندیم

  • سلام وقت بخیر
   ترتیب دوره های یادگیری کوین ترودو به صورت زیر هستش
   مقدماتی: آرزوی تو دستور توست
   سطح۱: امتیازات خودت را بدان
   سطح۱: رویاهای خود را خلق کنید آلمان
   سطح۱: انرژی کیهانی زوریخ
   سطح۲: واقعیت خود را خلق کنید
   سطح۳: موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد
   سطح۴ : مهارت های زندگی القا به ذهن
   سطح۵: عادات و مهارت ها
   سطح ۶: به زودی منشر میشود
   سطح ۷: راز نهایی ( آخرین دوره برگزار شده کوین ترودو)

 4. کاربر 15173 گفت:

  سلام ممنون از زحماتتون سایت فوق العاده ای دارین. فقط یک سوال؟؟؟ کل سطح ۳ همین دوره هست یا دوره های دیگه هم داره؟ اخه خود کوین میگه ۵ مرحله. اگه بازم هست ممنون میشم سریعتر قرار بدین

 5. Sharifeh گفت:

  سلام
  سطح ۵و ۶ کوین ترودو چرا در هیچ سایت داخلی و خارجی وجود نداره؟

 6. کاربر 13228 گفت:

  یک‌دوره فوق العاده عالی😍
  ممنون از شما🌹🌸

 7. کاربر 12384 گفت:

  سلام .ممنون ازخدمات عالیتان سطح دو بادوبله فارسی رامیخاستم دانلود کنم ولی مثل اینکه فقط بازیرنویس است اگه دوبله فارسی است لطفا راهنمایی کنید

 8. yusefi گفت:

  سلام ممنونم از سایت خیلی خوب تون واقعاً فوق العاده است و اینکه لطفاً میتونین اسم کسی رو که فایل های کوین تردو رو تو سایت دوبله کرده بگین ممنون میشم

 9. کاربر 12773 گفت:

  سلام..سطح ۲ سمینار کدوم میشه؟ سطح ۱ ارزوی تو دستور تو و این سینارم نوشته سطح ۳

 10. Negar گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  سطح ۳رو با زیر نویس فارسی هم دارید؟؟؟

 11. کاربر 12310 گفت:

  سلام وقتتون بخیر خیلی خوب میشه زودتر سطح ۵ و سطح ۶ رو منتشر

 12. کاربر 10678 گفت:

  درود بر شما فایل هلی ای کورس نامرتب هستن و برخی برای دانلود ناموجود هستن

 13. کاربر 11080 گفت:

  قسمت ۵ هم برای دانلود قابل مشاهده نیست

 14. کاربر 11080 گفت:

  سلام. ممنون بابت سایت خوب و زحمات شما.
  متاسفانه قسمت ۳ و ۴ برای من قابل دانلود نیست. ممکنه لینکها رو چک بفرمایید.

 15. کاربر 8890 گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید سطح ۲ کوین ترودو رو کی اضاف میکنین؟

 16. کاربر 5920 گفت:

  سلام خیلی عالی دوبله شده ممنون

 17. کاربر 5851 گفت:

  سلام و تشکر از سایت خوبتون . لطفا تمام سطوح این برنامه ک فکر میکنم ۱۲ سطح داره رابزارید ک از تمام سطوح بتونیم استفاده کنیم . در ضمن این جور اموزش ها اگر دوبله باشند خیلی راحتتر مطلب جا مافته برای مخاطب ممنون از حسن توجه شما .

 18. کاربر 5403 گفت:

  سلام وقت بخیر خواستم از همه بیشتر به کوین ترودو اهمبت بدین و سمینارهای زیادی از این استاد ترجمه کنید مثلا دوره اسرار کسب ثروت فاش میشود یا حتی از ویدیوهای زیر۳۰ دقیقه ای کوین رو هم ترجمه کنید ممنونم

 19. کاربر 3634 گفت:

  جواب سوالی رو که پرسیده بودن چرا زیرنویس نداره من نگرفتم شما گرفتی بگو چیه؟ چند بار باید بپرسن که زیرنویس نداره؟! وشما یه جواب سربالا بدی؟

 20. کاربر 3515 گفت:

  درود بر شما
  چرا شماره‌گذاری‌های فایل‌ها این گونه است: اول part2، دوم File3؟
  در مورد اول هم کوین ترودو می‌گوید که این بخش دوم است.

 21. کاربر 3380 گفت:

  اونوقت شما تمام اون سطوح پیشرفته رو هم میگذارید؟

 22. کاربر 3380 گفت:

  سلام وقت بخیر منظور از این سطوحی که دوستان توی بخش نظرات میگن چیه؟

 23. کاربر 2754 گفت:

  عالی من اول فکر کردم پولم هدر رفته ولی الان میدونم که ارزشسو داشت واقعا الان میدونم به کی دارم گوش میدم ممنونم از تمامی اعضای سایت عالیه

 24. کاربر 1835 گفت:

  کوین ترودو عالی،واقعا یه انقلابی تو افکار و باور و احساس برای من ایجاد کرد
  مرسی از سایت جادوی باور

 25. کاربر 2610 گفت:

  این دوره سطح ۳ هستش و دوره آروزی تو دستور توست سطح ۱
  و کل دوره ۱۲ سطح هست. لطفا سطوح بعدی رو هم بگذارید.
  ارزش یک اشتراک مخصوص کوین ترودو رو هم داره. من یکی که خریدارشم!
  اگه هم نزارید میدم بیرون برام ترجمه کنن.

  • سلام آقای یحیی ممنون که جادوی باور رو انتخاب کردین – همان طور که میدونید دوره های کوین ترودو منبع خاصی برای دسترسی ندارند و یا حتی برای خرید . سایت کوین ترودو هم از ۲۰۱۳ غیر فعاله ولی به دلیل استقبال کاربران از آموزش های کوین ترودو در تلاش هستیم که هر طور شده به مرور کتاب و یا سمینار های صوتی ترودو رو به دست بیاریم و ترجمه کنیم – موفق و پیروز باشید

 26. کاربر 2550 گفت:

  سلام.

  لطفا این دوره را با زیرنویس فارسی بگذارید

 27. کاربر 2550 گفت:

  با سلام.
  دوره فوق با زیرنویس فارسی و صدای اصلی در سایت خوبتون قرار دهید.

  • سلام وقت به خیر – ممنون از توجه و نظرتون در این مورد باید یه مقدار بایدزمان مناسبش رو پیدا کنیم تا دوره های جدیدی که میخواهیم منتشر کنیم به تاخیر نیفتند . چشم حتما تو برنامه قرار میدیم

 28. کاربر 1407 گفت:

  زیرنویس این سمینار نیست چرا؟

 29. کاربر 336 گفت:

  سلام اسفندوبهمن ماه مشترکبودم وتاالان …الان بازمشترک شدم خوشحالشدم چون بیشترازاونکه تبلیغش کردین بمادادین مچکرم..فقط اثارکویین ترودو سریال بندی نیس،واقعاموندم کدام ارجهوتره ..یک کدامه؟دوکدامه؟سطح سه کدامه؟..یه خواهش بعصی هامث من که بازامدن یه سوپرایزی تخفیفی هدیه ای…مثلا فلان اقلام سه ماهه رو اگربرا تجدیدثبت نامیهابزاریددلگرم کننده تره مرسی

  • سلام علی عزیز
   سطح اول دوره آرزوی تو دستور توست
   سطح دوم دوره رازهای موفقیت از طریق القا به ذهن
   سطح سوم دور موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد
   تمامی سطوح یادگیری کوین ترودو را ما در سایت جادوی باور ترجمه کرده ایم و به زبان فارسی دوبله و زیر نویس کرده ایم.

 30. کاربر 1815 گفت:

  هیچ کدام ب اندازه کوین ترودو عالی و بی نظیر صحبت نمیکنند خیلی عالیه

 31. کاربر 1815 گفت:

  سلام شما کتاب هم دارین تو سایتتون از کوین ترودو؟

 32. کاربر 561 گفت:

  سلام باعرض ادب و خسته نباشید لطفا دوره هایی دیگر از کوین ترودو بزارید.

  • سلام دوست من
   بله حتما سمینار های بیشتری از کوین ترودو را در سایت قرار می دهیم؛ در حال حاضر ۷ سمینار از کوین ترودو در سایت قرار دارد که در آینده سمینار های بیشتری به آن اضافه می کنیم.

 33. کاربر 638 گفت:

  سلام خواهشن از سطح ۱تا سطح پیشرفته اش رو روی سایت بزارین. درخواست همه اعضا سمینارهای کوین ترودو.پس لطفا محبت کنید پیگیر باشین ممنون میشم

 34. شنتیا گفت:

  سلام .ما که امکان خرید اشتراک یک ماه به بالا رو نداریم چطور باید از این مطالب استفاده کنیم .حداقل یکی از این سمینار ها رو در اشتراک یک ماهه قرار بدید

  • جادوی باور گفت:

   سلام دوست عزیزم کلیه سمینار ها در بخش اشتراک یکماه قابل دانلوده فقط کوین ترودو و هر سمیناری که بیش از ۵ ساعت باشه در اشتراک های بالاتر از یکماه منتشر میشه

 35. کاربر 15 گفت:

  سلام
  لطفا ترجمه همه کتابها و سمینارهای کوین ترودو از سطح ۱ تا ۱۲ رو انجام دهید واقعا کارهاش عالی و بینظیره
  مرسی از سایت جادوی باور❤?

 36. سجاد گفت:

  سلام
  لطفا علاوه بر سطوح ۱ تا ۱۲ دوره های زیر را هم از کوین ترودو ترجمه کنید:
  ۱٫ Kevin Trudeau – How To Be Super Successful و

  ۲٫Kevin Trudeau – Eliminating The Stops And What Is Holding You Back
  ممنون

 37. کاربر 285 گفت:

  باسلام اگرامکان دارد سطح دو را هم بزارید خیلی ممنون از زحمات تان

 38. کاربر 336 گفت:

  اساتیدیه محبت کنید ماهنوزدوره یک رو نداریم .وطبیعتادوره موانع پیشرفت سه ابترمیشه وزمان مطالعات مادرایندوره بهم میریزه خواهشا بزارید بترتیب منم موندم

 39. کاربر 83 گفت:

  بری مشترکین یک ماهه هم بذارینش لطفا

 40. کاربر 336 گفت:

  سلام دوستان سطوح دیگرشم میخاییم چطورباید تهیه شون کنم ازکجا؟؟اینجااگربدین که فبهاالمراد لطفا ؟؟

  • سلام دوست من
   سایت جادوی باور اولین و کامل ترین مرجع دوره ها، سمینارها و کتاب های کوین ترودو و سایر اساتید موفقیت خارجی در ایران هست؛ تا به الان اکثر دوره های کوین ترودو را ترجمه و دوبله کرده ایم و به صورت رایگان در اختیار مشترکین سایت قرار داده ایم. در آینده دوره های دیگری از ایشان نیز در سایت قرار خواهیم داد می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از انتشار دوره ها باخبر شوید.

 41. کاربر 34 گفت:

  سلام سمینارهای کوین بی نظیر هستند و من از شما به خاطر این سمینارها متشکرم

 42. کاربر 275 گفت:

  سلام و درود
  لطفا ترجمه همه کتابها و سمینارهای کوین ترودو از سطح ۱ تا ۱۲ رو انجام دهید واقعا کارهاش عالی و بینظیره
  مرسی از سایت جادوی باور❤?

  • سلام دوست من
   ترجمه و دوبله تمامی دوره های کوین ترودو یکی از اهداف اصلی ما در سایت جادوی باور می باشد؛ ولی متاسفانه تمامی ۱۲ سطح هنوز توسط آقای کوین ترودو منتشر نشده، ولی ما در تلاش هستیم که دوره های ایشان را پیدا کنیم و ترجمه و دوبله کنیم و به صورت رایگان در اختیار مشترکین سایت قرار دهیم.

 43. کاربر 227 گفت:

  منم موافقم. عیدی یادتون نره بخصوص از کوین ترودو ?

 44. کاربر 336 گفت:

  سلام.تامیشه ازکویین ترودوبزاریدتامیشه کتاباشو حتااگرصوتی نیست برا اعضابگزارید .کویین ترودو بینظیره چندین کتابش الان ترجمه شده زحمتش بکشیدبرامون بگزارید درضمن عیدی یادتوووووون نره ❤??❤?

 45. کاربر 174 گفت:

  لطفاً بازیر نویس فارسی هم بذارید ممنون

 46. کاربر 32 گفت:

  سلام
  باتشکر از زحمات شما
  امکان دارد سطح ۲رانیز درسایت قرار دهید متشکرم

  • سلام دوست من
   سطح دوم دوره های کوین ترودو دوره رازهای موفقیت از طریق القا به ذهن می باشد که به صورت دوبله در سایت قرار داده شده و درصورتی که اشتراک داشته باشید می توانید آن دوره را نیز به رایگان دانلود کنید

 47. کاربر 189 گفت:

  لطفا این دوره را با زیرنویس فارسی بگذارید که مشترکین یکماهه مثل من بتونند ازش استفاده کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone