پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی


نیل دونالد والش سمینار گفت و گو با خدا

نام مربی : نیل دونالد والش - Neale Donald Walsch
موضوع : گفت و گو با خدا
نوع محتوا : سمینار تصویری
زبان : زیرنویس فارسی
تعداد قسمت : 1
مدت زمان : 87 دقیقه
فرمت محتوا : MP4
حجم محتوا : 411 mb مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت بدون محدودیت دسترسی خواهید داشت .

دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ پس لطفا وارد شوید


جادوی باور سمینار گفت و گو با خدا از نیل دونالد والش را برای اولین بار در ایران به زبان فارسی ترجمه کرده است.

نیل دونالد والش نویسنده و سخنران محبوب آمریکایی است. وی نویسنده هفت کتاب کم نظیر مانند کتاب گفت و گو با خدا است. نیل دونالد والش به عنوان یکی از سرشناس ترین نویسندگان جهان شناخته شده است. سمینار گفت و گو با خدا به این پرسش بنیادین که “نقش ما در تکامل چیست؟” پاسخ می دهد.

(دانلود سمینار گفت و گو با خدا از نیل دونالد والش به صورت رایگان برای مشترکین ویژه سایت جادوی باور امکان پذیر است.)

بررسی سمینار گفت و گو با خدا اثر نیل دونالد والش

در سمینار گفت و گو با خدا هیچ چیز جدیدی نخواهید آموخت!

نیل دونال والش معتقد است که خالق هیچکدام از سخنان و نوشته های خود نیست. او فقط این سخنان را جمع آوری کرده و به شما می آموزد. همانطور که پیشتر متوجه شدید هیچ مطلب جدیدی در این سمینار نمی آموزید فقط در این سمینار می توانید دانش تان را طبقه بندی کنید.

آیا ما در این جهان آمده ایم که فقط یکسری از وظایف تعیین شده را انجام دهیم؟ اگر ما وظایف خود را انجام ندهیم چه اتفاقی در این دنیا رخ خواهد داد؟ نقش ما در تکامل این دنیا چیست؟ تصور اینکه ما وظایفی در به تکامل رسیدن این دنیا داریم باعث می شود تا انگیزه ای در ما به وجود بیاید، اما آیا ما چنین وظیفه ای داریم؟

نیل دونالد والش معتقد است که منبعی درون هر فرد وجود دارد که این منبع درونی از حکمت و دانش الهی سر چشمه میگیرد. پیروی از منبع درونی باعث می شود تا ما به خوبی از عهده وظایفمان بر بیاییم اما بسیاری از ما این منبع درونی را با یک اتفاق یا یک شک بیهوده اشتباه میگیریم.

نیل دونالد والش پرسش “آیا ما می توانیم یک گفت و گو اختصاصی با خدا داشته باشیم؟” را یکی از پر تکرار ترین پرسش های مردمی می داند؛ وی معتقد است خداوند همیشه با ما صحبت می کند اینکه خداوند با چه کسی صحبت می کند تفاوتی ندارد ولی اینکه چه کسی به خدا گوش می دهد بسیار مهم است. ما در بسیاری از مواقع که نمی توانیم از عهده وظایفمان بربیاییم از خدا می خواهیم که به سخنانمان گوش دهد و به ما کمک کند ولی آیا ما خود به سخنان خود گوش میدهیم؟

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.