ورود / ثبت نام

بازی فراوانی قانون جذب استر هیکس

بازی فراوانی قانون جذب استر هیکس

تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۹

تمرین بازی فراوانی خانم استر هیکس قانون جذب

دراین بخش از مقالات سایت جادوی باور تمرین بازی فراونی قانون جذب از سری تمرینات قانون جذب  استاد قانون جذب یعنی خانم استر هیکس است.( خانم استر هیکی شخص است که اسم قانون جذب را گذاشته استتمرین بازی فراوانی یک تمرین و بازی بسیار راحت در عین حال شاید برای برخی بسیار دشوار باشد.  این تمرین به این دلیل راحت است که وقت بسیار کمی از شما میگیرد؛ فقط روزانه نیاز به نهایتاً ۵ دقیقه وقت دارد و دلیل سخت بودن تمرین بازی فروانی این است که افرادی زیادی تصمیم به انجام دادن این بازی میگیرند ولی نهایتا پس از چند روز به دلایلی که گفته خواهد شد این بازی را رها یا فراموش میکنند.


تمرین بازی فراوانی قانون جذب استر هیکس

تمرین بازی فراوانی قانون جذب

تمرین بازی فراوانی قانون جذب

چه زمانی میتوانیم از تمرین بازی فراوانی استفاده کنیم؟ هنگامی میتوانید از این تمرین استفاده کنید که میخواهید نگرش و احساس درونی شما تغییر کند و پول بیشتری در زندگی تان جاری شود. این بازی قدرت تصویر سازی شما را افزایش میدهد و به آرزوهای شما وضوح بیشتری میبخشد.

شروع تمرین بازی فراوانی قانون جذب

برای خودتان یک حساب بانکی فرضی در نظر بگیرید که هر روز پول مشخص وارد آن میشود و شما مقدار معینی از آن را باید خرج کنید. به طور مثال اکثرا با مبلغ روزانه یک میلیون تومان شروع میکنند این طور در نظر بگیرید که روزانه یک میلیون تومان به حساب شما واریز میشود و حتما باید آن را خرج کنید و روز بعد این مبلغ به دومیلیون افزایش می یابد و همین طور به ترتیب روز سوم ۳ میلیون تومان میشود .

شروع نوشتن ابتدا برای خودتون مشخص کنید که این خرید ها را در چه جایی ثبت کنید. کامپیوتر یا دفترچه یادداشت هیچ کدام فرقی ندارد هر جور که راحت تر هستید. چون اولا باید بدانید چه چیزی را امروز خریده اید تا فردا همان را دوباره نخرید و موضوع بعدی است که مثلا بدانید امروز روز دهم است و ۱۰ میلیون تومان باید خرج کنید.

تمرین بازی فراوانی درست است که یک بازی هست ولی همین تمرین باعث میشود ضمیر ناخودآگاه شما درگیر شود.
نکته : اگر در تمرین امروز یک لپ تاپ میخرید دوباره نباید فردا یک لپ تاپ بخرید تا جایی که ممکن است این تمرین رو جدی انجام دهید. در این بازی نباید مبلغی را بابت قسط دادن به خانه ای که میخواهید بخرید در نظر بگیرید چون یک ذهن ثروتمند چیزی را قسطی نمیخرد.

چرا بازی فراوانی به مرور سخت و درنهایت فراموش میشود

اگر بعد از چند روز انجام دادن تمرین بازی فراوانی این احساس کردین که این بازی نتیجه ای ندارد و یا کم کم پشت گوش انداختین دلیلش فقط یک چیز است؛  از انجایی که ذهن شما فرق واقعیت و خیال را نمیداند وقتی شما روزانه مبلغی را به صورت خیالی خرج میکنید این امر مخالف با ذهن و ضمیر ناخودآگاه  شماست. یعنی اگر این اتفاق برایتان افتاد بدانید که ذهن شما به شدت فقیر است و با اسرار به ادامه بازی اتفاقات خیلی خوبی برایتان خواهد افتاد که شاید باور نکنید  امیداورم که موفق باشید.


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

23 پاسخ به “بازی فراوانی قانون جذب استر هیکس”

 1. نیما گفت:

  سلام من به جای یک میلیون رفتم رو ضریب ده میلیون یعنی امروز ده فردا بیست پس فردا سی اشکال نداره؟ یا حتما باید یک میلیون باشه ممنونم

 2. آزاد گفت:

  سلام.خیلی عالی
  انشاالله شروع میکنم.
  غیر از نمایش نامه نویسی و بازی فراوانی خانم آستر هیکس چه تمرینهایی دارند که سرچ کنم؟

 3. فاطمه گفت:

  سلام‌ببخشیدمن سوال دارم میشه
  *میشه تو بازی مثلا امروز لب تاب ایسوس بخرم برای فردا باز لب تاب بخرم ولی مارکش مثلا لنوو باشه؟؟یعنی میشه از یه نوع جنس مارکای مختلفشو بخرم؟؟
  *میشه مثلا یه یخچال ۸۰ تومنی رو روز ۴۰ ام نصفشو بدیم و روز ۴۱ نصف دیگرشو +خرید یه لباس مثلا یک میلیونی؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. صادق گفت:

  سلام بازی فراوانی دارم ولی پول به حساب کارتم پرداخت نمیشه چیکارکنم؟؟

 5. وحیده گفت:

  سلام ممنون از سایت خوب و مطلب عالی تون
  ببخشید یه سوال داشتم
  آیا باید ضریب ۲ در نظر گرفته بشه؟ بعد از ۱۱ روز میشه ۱۰۲۴
  آیا این درسته؟ فکر کنم اشتباه نوشتم

 6. عادل گفت:

  سلام.منم امروز روز بیست ‌وچهارم هستم‌ و تغییراتی توی زندگیم ایجاد شده به لطف خدا و از همه دوستان عزیز میخوام که
  بازیو ادامه بدن

 7. ghasem گفت:

  سلام”
  منکه عاشقانه دکتر استرهیکس رو دوست دارم و واقعا از ته قلبم بهش میگه که دوستش دارم و ازش ممنون و سپاسگذارم که این راه های ترقی به سوی پول و ثروت رو جلومون قرار دادن.
  قطعا و یقینا این بازی ظهور فراوانی و ثروت در ذهن ثروتسازم رو پر قدرت و تا همیشه ادامه خواهم داد چون آرزو و رؤیاهای انسان پایان ناپذیر هست.
  آیا آدرس ایمیلی از خود دکتر استرهیکس میتونید در اختیارم قرار بدید؟؟؟؟

 8. shivs گفت:

  جالبه منم شروع ب تمرین میکنم

 9. منا گفت:

  سلام . من سه سال پیش این بازی رو انجام دادم و بعد دوهفته به لطف خداوند انقدر احساس بی نیازی کردم و به باور ثروتمندی رسیدم که نیازی به ادامه بازی نبود.بعد از دو ماه پول و ثروت بطور شگفت انگیزی وارد زندگیم شد و تمام خریدهام جنبه حقیقی بخود گرفت.

 10. رمضانی گفت:

  سلام من برای معامله یک میلیاردی باید چکارکنم میشه سه روز آخر بازی هر روز یک مبلغی رو پرداخت کنم

 11. کامران گفت:

  سلام
  ممنون از پاسختون ولی من متوجه نشدم پس با این نظر شما من مثلا اگه یه ماشین ۴۰۰ میلیونی رو بخوام بخرم بعد از ۳۶۵ روز هم نمیتونم بخرم ، لطفا بگین راهی هست واسه این مشکل یا نه ؟
  یه سوال دیگه هم داشتم ، میخواستم بدونم اگه به روز اول برگردم میتونم همون چیزهایی رو که خریدم دوباره بخرم یا نه ؟ ممنون میشم سوالامو کامل جواب بدین

  • سلام دوست من دقت کنید این تمرین روزانه ۱ میلیون نیست، به این صورت هست روز اول ۱ میلیون روز دوم ۲ میلیون روز سوم ۴ میلیون و روز پنجم ۸ میلیون در واقع مقدار روز بعد ۲ برابر امروز هست ، درباره سوال دوم هم باید عرض کنم بله اگر بخواهید از روز اول شروع کنید میتونید دوباره همان ها رو بخرید فقط دقت کنید خانم استر هیکس به این دلیل اسم این تمرین رو بازی فراوانی گذاشته که شما به چشم یک بازی ولی با قانون خودش انجام بدین به هیچ عنوان سخت نگیرید فقط جدی بگیرید

 12. کامران گفت:

  سلام ، من اگه ماشینی رو که میخوام بخرم ولی پول امروزم بهش نمیرسه باید چیکار کنم صبر کنم تا به روزی برسه که پولشو دارم یا میتونم هرروز یه بخشیشو بپردازم
  ممنون از سایت خوبتون

  • سلام جناب کامران بازی فراوانی که خانم استر هیکس ابداع کردند برای این است که ذهن شما ثروتمند بشود و کم کم باور های قدرتمند در شما به وجود بیاید در نتیجه ذهن ثروتمند چیزی را به صورت قسطی یا پرداخت کم کم تهیه نمیکند

 13. متین گفت:

  سلام ببخشید آیا این بازی فراوانی برای کسانی که شغل ندارند جواب میدهد؟

 14. کاربر 3559 گفت:

  درود بر شما
  ممنون از مطالب فوق العاده و تاثیرگزار
  یک سوال دارم
  من هفته پیش تاچ و ال سی دی گوشیم شکست
  آیا میتونم در بازی فراوانی هزینه تعمیر گوشیم رو بنویسم؟
  با آرزوی سالی فوق العاده برای شما

  • سلام ، بازی فراروانی به این دلیل طراحی شده که ذهن شما رو ثروتمند کنه ، در نتیجه ذهن ثروتمند به فکر تعمیر گوشی نیست ، پیشنهاد میکنیم در این مورد یا یک گوشی نو بخرید البته منظور در تمرین هست یا اصلا این موضوع گوشی را فراموش کنید و چیزهای دیگر را بنویسید

 15. ruhit گفت:

  سلام ممنون بابت مطالب خوبتون
  یک سوال دارم.در بازی فراوانی آیا میشه که چیزی رو که بهش علاقه دارم طی سه روز پشت سر هم پولشو بدم؟ مثلا من در روز۶۵بازی هستم وویک باغ کوچولوی زیبا رو دوست دارم بخرمش که پولش۲۰۰ میلیونه ومن طی سه روز پولشو بپردازم؟

 16. کاربر 3963 گفت:

  سلام.فوق العاده بود خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم حتما اجرا خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone