پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی


بازی فراوانی قانون جذب استر هیکس

تمرین بازی فراوانی خانم استر هیکس قانون جذب

دراین بخش از مقالات سایت جادوی باور تمرین بازی فراونی قانون جذب از سری تمرینات قانون جذب  استاد قانون جذب یعنی خانم استر هیکس است.( خانم استر هیکی شخص است که اسم قانون جذب را گذاشته است)  تمرین بازی فراوانی یک تمرین و بازی بسیار راحت در عین حال شاید برای برخی بسیار دشوار باشد.  این تمرین به این دلیل راحت است که وقت بسیار کمی از شما میگیرد؛ فقط روزانه نیاز به نهایتاً 5 دقیقه وقت دارد و دلیل سخت بودن تمرین بازی فروانی این است که افرادی زیادی تصمیم به انجام دادن این بازی میگیرند ولی نهایتا پس از چند روز به دلایلی که گفته خواهد شد این بازی را رها یا فراموش میکنند.


تمرین بازی فراوانی قانون جذب استر هیکس

تمرین بازی فراوانی قانون جذب
تمرین بازی فراوانی قانون جذب

چه زمانی میتوانیم از تمرین بازی فراوانی استفاده کنیم؟ هنگامی میتوانید از این تمرین استفاده کنید که میخواهید نگرش و احساس درونی شما تغییر کند و پول بیشتری در زندگی تان جاری شود. این بازی قدرت تصویر سازی شما را افزایش میدهد و به آرزوهای شما وضوح بیشتری میبخشد.

شروع تمرین بازی فراوانی قانون جذب

برای خودتان یک حساب بانکی فرضی در نظر بگیرید که هر روز پول مشخص وارد آن میشود و شما مقدار معینی از آن را باید خرج کنید. به طور مثال اکثرا با مبلغ روزانه یک میلیون تومان شروع میکنند این طور در نظر بگیرید که روزانه یک میلیون تومان به حساب شما واریز میشود و حتما باید آن را خرج کنید و روز بعد این مبلغ به دومیلیون افزایش می یابد و همین طور به ترتیب روز سوم 3 میلیون تومان میشود .

شروع نوشتن ابتدا برای خودتون مشخص کنید که این خرید ها را در چه جایی ثبت کنید. کامپیوتر یا دفترچه یادداشت هیچ کدام فرقی ندارد هر جور که راحت تر هستید. چون اولا باید بدانید چه چیزی را امروز خریده اید تا فردا همان را دوباره نخرید و موضوع بعدی است که مثلا بدانید امروز روز دهم است و 10 میلیون تومان باید خرج کنید.

بازی فراوانی درست است که یک بازی هست ولی همین تمرین باعث میشود ضمیر ناخودآگاه شما درگیر شود.
نکته : اگر در تمرین امروز یک لپ تاپ میخرید دوباره نباید فردا یک لپ تاپ بخرید تا جایی که ممکن است این تمرین رو جدی انجام دهید. در این بازی نباید مبلغی را بابت قسط دادن به خانه ای که میخواهید بخرید در نظر بگیرید چون یک ذهن ثروتمند چیزی را قسطی نمیخرد.

چرا بازی فراوانی به مرور سخت و درنهایت فراموش میشود

اگر بعد از چند روز انجام دادن تمرین بازی فراوانی این احساس کردین که این بازی نتیجه ای ندارد و یا کم کم پشت گوش انداختین دلیلش فقط یک چیز است؛  از انجایی که ذهن شما فرق واقعیت و خیال را نمیداند وقتی شما روزانه مبلغی را به صورت خیالی خرج میکنید این امر مخالف با ذهن و ضمیر ناخودآگاه  شماست. یعنی اگر این اتفاق برایتان افتاد بدانید که ذهن شما به شدت فقیر است و با اسرار به ادامه بازی اتفاقات خیلی خوبی برایتان خواهد افتاد که شاید باور نکنید  امیداورم که موفق باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. rostamif.sh می گوید

    سلام.فوق العاده بود خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم حتما اجرا خواهم کرد.

    1. جادوی باور می گوید

      سلام ،بله حتما ادامه بدین ضمنا تمرینات دیگر استر هیکس هم در سایت منتشر شده است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.