ورود / ثبت نام
آنتونی رابینز گفتگو درباره شکستن الگوها و رسیدن به آرامش درون
نام مربی آنتونی رابینز - Tony Robbins
موضوع پیدا کردن آرامش درون
زبان زیرنویس فارسی
تعداد قسمت 1 قسمت
مدت زمان 85 دقیقه
فرمت محتوا MP4

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۴/۰۸

تعداد بازدید: 1,340

تعداد نظرات: یک دیدگاه

اشتراک گذاری:


دکمه های دانلود محتوا

دانلود کامل

آنتونی رابینز گفتگو درباره شکستن الگوها و رسیدن به آرامش درون

آنتونی رابینز یک نویسنده، سخنران، مربی و مشاور در زمینه روانشناسی موفقیت است. در این بخش، مصاحبه آنتونی رابینز (Anthony Robbins) با خواننده سرشناس آمریکایی به اسم مایکل و با موضوع الگو شکنی و پیدا کردن آرامش درون را برای شما آماده کرده ایم.

کاربرانی که داری اشتراک ویژه هستند میتوانند این سخنرانی از آنتونی رابینز و سایر محتویات سایت موفقیت جادوی باور را به طور کامل دانلود نمایند. 

بخشی از مصاحبه آنتونی رابینز

در بخش زیر قسمت کوتاهی از سخنان آنتونی رابینز را در این مصاحبه میخوانید:

میدونید بیشتر زندگیم تلاش کردم راه‌هایی پیدا کنم که به مردم کمک کنم تا زندگی عالی‌ای داشته باشند و به هر چیزی که خوشحالشون میکنه دست پیدا کنند، مردم همیشه به من مراجعه می کنند و یا در سمینار های من حاضر میشوند و از من میخواهند تا کمکشون کنم که کسب و کار خودشون رو راه بندازند یا یک رابطه جدید با فردی که دوستش دارند رو شروع کنند یا توی زندگیشون احساس شادی کنند.

همه ما خواسته هایی داریم و دوست داریم زندگی را در سطح بالاتری تجربه کنیم، دز طول چند دهه گذشته تمام تمرکزم را برای کمک به مردم گزاشتم.

گرچه در اوایل زندگیم کنترل زیادی بر روی زندگیم و دنیای خارجی نداشتم، آنقدر رنج کشیدم تا بلاخره توانستم زندگی خودم را تغییر دهم من سخت کار میکردم و برای دهه ها از باهوش ترین افرادی که میشناخنم کمک میگرفتم تا بتوانم به موفقیت برسم.

پس چند دهه توانستم بیاموزم که چطور تصوراتم را به واقعیت تبدیل کنم یا چطور احتمالات را به واقعیت زندگی بدل کنم اما همانطور که من آن را تجربه کردم
دهه ها نیز متوجه شدم که بسیاری از افرادی که موفقیت های بزرگی داشتند از اینکه من توانستم چنین قوانینی را بیاموزم خوشحال نبودند.

من معمولاً زیاد به کشور هند سفر میکنم یعنی تقریبا هر ۱۲ تا ۱۸ ماه یکبار یادمه زمانی که من برای اولین بار به آنجا رفتم دیدن فقر برای من طاقت فرسا بود و دیدن اینکه مردم  در چنین شرایطی خوشحال اند برایم بسیار گیج کننده بود چون در اطراف آنها همه چیز بهم ریخته بود.

یک نفر در خیابان های هند نشسته بود که به نظر می آمد هیج سرمایه و پولی ندارد ولی در چشمانشان خوشی موج میزد مدتی زمان برد تا بتوانم آنها را درک کنم و با آنها صحبت کنم.

بعد از اینکه به ایالات متحده آمدم، جایی که این همه فراوانی وجود دارد کشوری که پنجاه نفر برتر دنیا از نظر مالی در آن زندگی میکنند دیدم که اکثر مردم واقعا خوشحال نیستند یعنی آنها به دنیای داخلی تسلط پیدا نکرده‌اند.

دیدگاه‌ها

یک پاسخ به “آنتونی رابینز گفتگو درباره شکستن الگوها و رسیدن به آرامش درون”

  1. کاربر 18420 گفت:

    بسیار عالی من از وقتی که پادکست ایشون رو گوش دادم خیلی علاقه پیدا کردم تا یاد بگیرم 🙏🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone