ورود / ثبت نام

مراحل یادگیری کوین ترودو بهترین مربی قانون جذب

At this seminar Kevin Trudeau has a microphone in his hand and is making a speech.

تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۸

مراحل یادگیری کوین ترودو یا به عبارت دیگر مراحل چهارگانه یادگیری یکی از مهم ترین بخش های دوره های قانون جذب کوین ترودو است.
این مراحل برای اولین بار در سمینار آرزوی تو دستور توست آموزش داده شد. کتاب مراحل یادگیری کوین ترودو به صورت تکی منتشر نشده است و به صورت بخش بخش در دوره های کوین ترودو آموزش داده شده است.

 

دیدن آموزش های کوین ترودو 

در این مقاله سعی میکنیم تا مراحل یادگیری کوین ترودو را به طور کامل به شما آموزش دهیم. این مراحل به طور دقیق به شما خواهند گفت که در طول یادگیری موضوع جدید چه مراحلی را به صورت ناخودآگاه طی میکنیم این مراحل دانسته یا ندانسته برای ما اتفاق خواهند افتاد.

مراحل یادگیری چیز جدیدی نیست، این موضوع در سالیان سال توسط تمامی مردمان به صورت ناخودآگاه انجام می شده و می شود و خواهد شد.

 

مراحل یادگیری کوین ترودو چیست؟

به اعتقاد کوین ترودو میزان یادگیری ما در زندگی رابطه مستقیمی با میزان پیشرفت ما در زندگی دارد. هر چه دانسته ها و علم شما بیشتر باشد در مقابله با مشکلات و سختی های زندگیتان سنجیده تر و قوی تر از دیگران برخورد خواهید کرد.

شاید در طول زندگی بارها برایتان اتفاق افتاده است که کتاب یا نصحیت و یا هر چیز دیگری که قصد آموزش به شما را داشته است گوش نداده اید و با خود گفته اید که این موضوعات پیش پا افتاده هستند و یا این آموزش ها را خود بلد هستم.

چهار-مرحله-یادگیری-کوین-ترودو

شاید هم واقعا حق با شما باشد ولی اگر شما آنها را بدانید باید در آن حرفه یا موضوع یک فرد موفق و یا تمام عیار باشید. مراحل یادگیری کوین ترودو در ساده ترین تعریف به معنای مرحله هایی است که به صورت ناخوآگاه در طی مسیر یادگیری تا حرفه ای شدن در موضوعی طی میکنیم. کوین ترودو برای اولین بار مراحل یادگیری را در دوره آرزوی تو دستور توست مطرح کرد و به گفته کوین ترودو دوره آرزوی تو دستور توست نیز خود یکی از مراحلی است که باید برای پیشرفت در زندگیتان گوش کنید و به آن عمل کنید البته دوره های دیگری برای مرحل بعدی نیز طراحی شده است که در ادامه آنها را به شما معرفی می کنیم.

 

مراحل یادگیری کوین ترودو چه کمکی به ما میکند؟

 

کوین ترودو میگوید زمانی که میخواهید در کاری به اوج برسید باید از فردی آموزش ببینید که خود آن قله را فتح کرده باشد. برای آن که بتوان به صورت کامل از تمامی آموزش های مربی و یا استادتان استفاده کنید

باید مراحل یادگیری را پشت سر بگذارید اما قبل از مراحل یادگیری باید بدانید که داشتن میزان یادگیری بالا نیز شرط است. (میزان یادگیری به معنای علاقه و یا عطش یادگیری شما برای آموزش است که هر چه این میزان بالاتر باشد شما خستگی ناپذیرتر و باهوش تر می شوید.)

این آموزش ها هر چیزی میتواند باشد به طور مثال می تواند آموزش ثروتمند شدن از یک فرد ثروتمند و یا آموزش شنا از یک استاد شنا و یا آموزش یک مسئله ریاضی از یک استاد ریاضی و یا هرچیز دیگری باشد. اگر شما میزان یادگیری خود را افزایش دهید و به دنبال آن مراحل یادگیری کوین ترودو را طی کنید میتوانید به پیشرفت عظیمی در حوضه مورد نظرتان برسید.

آرزوی تو دستور توست

آرزوی تو دستور توست

 

کوین ترودو دوره آرزوی تو دستور توست را به مدت ۳ روز در کوه های آلپ سوئیس برگزار کرد. هزینه ورود به این دوره ۱۰۰۰۰ دلار بود و عمده افرادی که در این دوره حضور داشتند از ثروتمند ترین افراد جهان بودند. این دوره به صورت صوتی منتشر شد و هیچگونه فیلم و یا عکسی از این دوره وجود ندارد زیرا در این دوره افرادی حضور داشتند که نباید کسی از وجود آنان در این دوره باخبر می شد.

در دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو قصد دارد دارد تا به شما درس های پایه ای که یک فرد باید برای ساخت یک زندگی برتر بداند رو به شما یاد دهد که یکی از این مراحل مرحله یادگیری آن ها مراحل یادگیری است.

اما کوین ترودو این مراحل را از کجا می داند؟ کوین ترودو از ۱۷ سالگی در گروه های مخفی مانند: فراماسونری، برادر هود و… حضور داشته است. این مراحل را در این گروه ها به او آموزش داده اند و البته به آنها دستور داده شده تا این مراحل را کسی جز اعضای این گروه ها نباید آنها بداند.

کوین ترودو این آموزش ها را برخلاف مخالفت های اعضای این گروه ها بین مردم عادی پخش کرد و البته تمامی این آموزش ها قبل تر در زندگی خود کوین ترودو آزمایش شده و او را به یک میلیارد خودساخته تبدیل کرده است.

 

چهار مرحله یادگیری کوین ترودو

چهار مرحله ای که کوین ترودو برای یادگیری آموزش میدهد عبارت است از:

 • مرحله اول ناآگاهی و ناشایستگی: در این مرحله بیان می شود که ما نمی دانیم که از چه اطلاعاتی بی خبر هستیم. علم های فیزیک، شیمی، کسب ثروت و… زیادی وجود دارد که ما حتی از وجود آنها بی اطلاع هستیم.
  به زبان ساده و روان به این معنی است که ما نمی دانیم که چه چیزی را نمی دانیم.
 • مرحله دوم آگاهی و ناشایستگی: در این مرحله شما متوجه خواهید شد که از موضوعی بی اطلاع هستید و آن را نمی دانید این مرحله، مرحله ای است که شما را به متوجه خواهد کرد که شما هیچ چیزی نمی دانید و باید برای دانستن آن تلاش کنید. به طور مثال من میدانم که تعمیر خودرو بلد نیستم و برای یادگیری این حرفه باید به کلاس و یا آموزشگاه بروم.
 • مرحله سوم آگاهی و شایستگی: اگر شما تصمیم بگیری که برای دانستن اطلاعات، علم، حرفه و… تلاش کنید وارد مرحله سوم می شوید. در این مرحله شما به نقش یک شاگرد را دارید.
 • مرحله چهارم ناآگاهی و شایستگی: رسیدن به این مرحله تلاش زیادی نیاز دارد. زمانی که شما به این مرحله می رسید ناخودآگاه و بدون اینکه نیاز به تمرکز داشته باشید میتوانید آن کار را انجام دهید.
 • به طور مثال شما اگر در رانندگی به این مرحله برسید دیگر نیازی ندارید تا تمرکز کنید و یا هی نگاه کنید ببینید کدوم گاز است یا دنده چند هستید؛ بدون اینکه تمرکز داشته باشید میتوانید به راحتی رانندگی کنید و یا حین رانندگی با تلفن حرف بزنید و یا غذا بخورید و… (البته به شما پیشنهاد نمی شود که حین رانندگی کار دیگری انجام دهید.)

دوره های مراحل یادگیری کوین ترودو

همانطور که گفته شد کوین ترودو برای آموزش دادن به شما دوره هایی را طراحی کرده است که ضمیر ناخودآگاه شما را به نحوی برنامه ریزی می کند که موفقیت و پیشرفت برای شما پدید بیاید تا شما بتوانید خواسته ها و یا رویاهای خود را برای خود محقق کنید. برای تولید دوره ها و کتاب های کوین ترودو زمان و هزینه زیادی توسط کوین ترودو صرف شده است
این دوره ها در حدود ۱۰۰ کشور توسط مردمان آن کشور ها در حال استفاده است. ما در سایت جادوی باور این دوره ها را به طور کامل ترجمه کردیم که شما میتوانید با تهیه یک اشتراک دوره های یادگیری کوین ترودو را به صورت رایگان دانلود کنید.

دوره های یادگیری کوین ترودو عبارت است از:

 • دوره کوین ترودو آرزوی تو دستور توست.
 • کوین ترودو رازهای موفقیت از طریق القا به ذهن
 • دوره کوین ترودو چگونه یک ماشین پول سازی دایمی خلق کنیم.
 • دوره دوبله فارسی کوین ترودو موانعی که ما را از موفقیت باز می دارد.
 • دوره درمان های طبیعی که آنها نمیخواهند شما بدانید.

نتیجه گیری

کوین ترودو این تضمین را به همگان داده است که با استفاده از این دوره ها و عمل به آنها می توان خواسته ها و رویاهایتان را برای خود محقق کنید. کوین ترودو یک مولتی میلیارد خودساخته است که از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار است دوره ها و سمینار های کوین ترودو توسط میلیون ها نفر دیده می شود و با کمک این دوره ها میلیون ها نفر زندگی خود را متحول کرده اند.


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

10 پاسخ به “مراحل یادگیری کوین ترودو بهترین مربی قانون جذب”

 1. مصطفی گفت:

  سلام،لطفا ترتیب سطوح با بخش ها رو میشه برای راهنمایی بیشتر بفرستید؟

  • سلام مصطفی عزیز
   ترتیب سطوح یادگیری کوین ترودو
   مقدماتی: آرزوی تو دستور توست
   سطح ۱ بخش ۱: امتیازات خودت را بدان
   سطح ۱ بخش ۲: رویاهای خود را خلق کنید آلمان
   سطح ۱ بخش ۳: انرژی کیهانی زوریخ
   سطح ۱ بخش ۴: تسلط بر دوره موفقیت
   سطح ۲: واقعیت خود را خلق کنید
   سطح ۳: موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد
   سطح ۴: مهارت های زندگی القا به ذهن
   سطح ۵: عادت ها و مهارت ها
   سطح ۶: به زودی منشر میشود
   سطح ۷: راز نهایی ( آخرین دوره برگزار شده کوین ترودو)
   توجه: برخی دوره ها با ۲ فرمت زیر نویس و دوبله وجود دارد که دگمه آن در هرصفحه قرار دارد.

 2. کاربر 10593 گفت:

  با سلام به شما عزیزان و خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون اگه میشه از استاد برایان ترسی بیشتر سخنرانی بگذارید.

 3. کاربر 3931 گفت:

  سلام و خسته نباشید
  آموزش های شامل ۱۲ سطح میباشد که شما فقط سه سطح اونو تهیه کردین مابقی دوره هاش کی آماده میشه
  با تشکر

 4. جایینو گفت:

  از سایت خوب تان ممنونم ! جالب بود !

 5. جالب بود ! سپاس از اطلاعات تان !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone