پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی


ارل نایتینگل کیست +آموزش های نایاب

بیوگرافی – زندگینامه ارل نایتینگل

ارل نایتینگل

ارل نایتینگل (Earl Nightingale) یکی از معروفترین نویسندگان و سخنرانان آمریکایی است که در 12 مارس سال 1921 در لوس آنجلس آمریکا متولد شد. سال 1950 میلادی به بعد، حضور او و سخنانش در رادیو بسیار پر رنگ بود. اشتیاق ارل نایتینگل به موفق شدن در دوران نوجوانی به اوج خود رسید؛ چرا که هر روز به کتابخانه (Long Beach) در کالیفرنیا می‌رفت و به مطالعه کتاب‌های  روانشناسی و موفقیت می‌پرداخت.

وی همواره به دنبال راهی برای شروع از صفر و رسیدن به موفقیت بدون هیچگونه برتری مادی نسبت به دیگران بود. روحیه مشتاق وی آنقدر قوی بود که هیچگاه دست از پیشروی به سوی موفقیت نکشید.

ارل نایتینگل یکی از چند نفری بود که از حمله ژاپن به بندر Pearl Harbor در سال 1941 نجات یافته بودند. ارل نایتینگل با مهاجرت به شیکاگو توانست تا مجری یک شبکه رادیویی شده و درآمد مناسبی از طریق تبلیغات آن بدست آورد. همچنین ارل نایتینگل یک شرکت بیمه تاسیس کرده بود و از این شرکت نیز درآمد و تجربه خوبی کسب کرد.

Earl Nightingale
Earl Nightingale

 

آموزش ترجمه شده از وی با موضوع  ارل نایتینگل موضوع چگونه ذهن خود برای رسیدن به آرزوهایتان تمرین دهید در سایت جادوی باور به مدت 100 دقیقه برای مشترکین قرار گرفت

 

آغاز موفقیت ارل نایتینگل

ارل نایتینگل در شرکت بیمه‌ای که تاسیس کرده بود، رابطه خوبی را با کارمندانش برقرار می‌کرد و به آنها انگیزه و علاقه زیادی بخشیده بود. وقتی که تصمیم گرفت تا در 35 سالگی بازنشست شود، مدیر فروش او در شرکت بیمه، به ارل نایتینگل پیشنهاد کرد تا تجربیات و سخنان انگیزشی خود را از طریق یک راه ارتباطی به مردم ارائه کند.

موفقیت ارل نایتینگل از همینجا شروع شد و حاصل پذیرفتن پیشنهاد مدیر فروشش، کتابی بود به نام «عجیب‌ترین راز». این کتاب در کمال ناباوری، 1 میلیون نسخه فروخت و جزو اولین کتاب‌های پرفروش تاریخ شد. البته دلیل اصلی این رکورد، سخنرانی های ارل نایتینگل در سال 1956 بود که با همین نام اجرا شد. وی با اجرای این سخنرانی، برنده جایزه Gold Record شد و به موفقیتی زیبا رسید.

کتاب عجیب‌ترین راز به عنوان یکی از انگیزشی‌ترین کتاب‌های آن زمان شناخته شد و همین موضوع سبب شد تا ارل نایتینگل انگیزه زیادی بگیرد و کارهای بزرگی را شروع کند. ارل نایتینگل در سال 1960 نسخه فشرده کتاب معروف ناپلئون هیل با نام «بیندیشید و ثروتمند شوید» را نقل قول کرد.

ارل نایتینگل به همراه لوید کنانت یک انتشارات الکترونیکی تاسیس کرد. این انتشارات بسیار موفق شد و ارزش میلیون دلاری پیدا کرد. نایتینگل در ادامه کار، یک برنامه رادیویی ایجاد کرد که با نام «ما در حال تغییر جهان» یکی از موفق‌ترین برنامه‌های رادیویی آن زمان شد.

این برنامه رادیویی در سطح جهان گسترش یافت و در کشورهایی نظیر استرالیا، کانادا، مکزیک، نیوزیلند، باهاماس و بیش از 23 کشور جهان پخش می‌شد. این شبکه رادیویی آنقدر پیشرفت کرد که هزاران نفر در سرتاسر جهان از محتوای ارائه شده در آن استفاده کرده و به موفقیت رسیدند. برنامه رادیویی «جهان در حال تغییر ما» تاثیر بسیار خوبی در شکل‌گیری زندگینامه ارل نایتینگل موفق داشت.

ارل نایتینگل آثار ارزشمند زیادی را وارد صنعت موفقیت کرده است. این آثار با توجه به زمان انتشار خود بسیار ارزشمند بوده و هیچگاه تکراری یا قدیمی نمی‌شوند و همیشه در بیوگرافی ارل نایتینگل وجود خواهند داشت. از مهمترین کتاب‌هایی که ارل نایتینگل به چاپ رسانده است عبارتند از:

  • عجیب‌ترین راز
  • از همه جلوتر باش!
  • نقل قول از کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید»
  • بزرگ‌ترین کشف ارل نایتینگل
  • ماهیت موفقیت
  • یادداشت‌های برنده

جالب است بدانید!

ارل نایتینگل همواره در نوجوانی به دنبال پاسخ این سوال بود: «چگونه بدون داشتن امتیازی، با شروع از صفر موفق شوم؟» او با مطالعه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، به شش کلمه برخورد کرد که ترجمه آن «ما در نهایت به آنچه که فکر می‌کنیم تبدیل می‌شویم» بود. از نظر نایتینگل، این شش کلمه در هیچ‌یک از کتاب‌هایی که خوانده بود، نبود.

نایتینگل قبل از مرگ، انتشارات Key Publishing را به همراه همسرش تاسیس کرد. همچنین در این هنگام، شکل جدیدی از کتاب‌های خود به نام یادداشت برنده را نوشت. او در سال 1989 به دلیل عوارض ناشی از جراحی قلب، درگذشت.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.