پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی


زندگینامه اکهارت تولی + ویدیو

زندگینامه اکهارت تولی

(Eckhart Tolle) متولد 16 فوریه 1948 در لونن آلمان است. او که هم اکنون 71 سال دارد، یک نویسنده و معلم دانش معنویت ساکن کانادا است. قلم اکهارت تولی بسیار قدرتمند است؛ به طوری که نیویورک تایمز در سال 2008، او را محبوب‌ترین نویسنده آمریکا نامید. در سال 2011، Watkins review او را به عنوان تاثیرگذارترین فرد معنوی سال معرفی کرد.

در عصر اکهارت تولی کتاب‌های بزرگی نوشته شدند که دو کتاب «نیروی حال» و «زمین نو» نمونه ای از آنها بودند. این دو کتاب به دست اکهارت تولی نوشته شد و به موفقیت بالایی رسید؛ به طوری که افراد زیادی با خواندن مطالب این کتاب‌ها، زندگی خود را بهبود می‌دادند و معنویات را وارد اخلاقیات و زندگی خود می‌کردند.

نیروی حال تصویری اکهارت تولی

به دلیل استقبال بینظیری که در جهان از کتاب نیروی حال شد اکهارت تولی تصمیم گرفت یک سمینار تصویری هم برای توضیحات جامع تر این کتا در شهرهای مختلف برگزار کند یکی از این سیمنار ها که مدت زمان آن 93 دقیقه هست در سایت جادوی باور برای مشترکین منتشر شده در صورت تمایل روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود نیروی حال 

نمونه سخنرانی اکهارت تولی

شروع موفقیت اکهارت

اکهارت زندگی سخت و مشقت باری را تحمل کرده است. او تا 13 سالگی در محل تولد خود بود و زندگی پر اضطرابی را تحمل کرد. پدر و مادر او مدام با یکدیگر مشاجره داشتند تا اینکه از هم جدا شدند؛ این موضوع که تاثیر بسیار بدی روی روحیه‌ی  تولی داشت، او را حتی تا مرز افسردگی و اختلالات روانی کشاند.

اکهارت در مصاحبات خود، دوران نوجوانی و جوانی خود را سرشار از افسردگی، غم و اندوه معرفی کرده است. پس از جدا شدن پدر و مادرش، اکهارت تولی به همراه پدرش به اسپانیا رفتند. تا سن 19 سالگی در آنجا ماند و سپس به انگلستان مهاجرت کرد. در سال 1995 پس از چندین مسافرت به آمریکای شمالی، در ونکوور کانادا ساکن شد. در همین سال با همسر آینده خود «کیم انگ» آشنا شد و با او ازدواج کرد.

اکهارت تولی در سن 27 سالگی به دلیل یک تغییر دیدگاه ساده، زندگی خود را عوض کرد و به یکی از موفق‌ترین افرادی که تا به حال دیده بود، تبدیل شد. تغییری به ظاهر کوچک در عقاید شخصی وی سبب شد تا کل مسیر زندگی او عوض شود. او نحوه تغییر زندگی‌اش را چنین معرفی می‌کند: «27 سال سن داشتم که یک شب از خواب پریدم. فضای اتاقم چنان مبهم و ناراحت کننده بود، که آرزوی مرگ می‌کردم. آن شب دائم به خود می‌گفتم که چرا باید این زندگی نکبت بار را تحمل کنم؟ در این تفکرات بودم که جرقه‌ای در ذهنم ایجاد شد. با خود گفتم این زندگی نکبت بار حاصل تفکرات من است! کافی است تا دیدگاهم را نسبت به زندگی عوض کنم»

اکهارت تولی از آن روز به بعد احساس می‌کرد که ناخودآگاه به منبعی بزرگ از انرژی‌های مثبت در حرکت است و به طور کلی  اکهارت در آن روز عوض شد! همین موضوع سبب شد تا از گرفتاری در دام تفکرات منفی، نجات یافته و به دنبال معنویات برود. از همان موقع شروع به جستجو درباره فلسفه زندگی کرد و برای یافتن پاسخ سوال‌هایش، زندگی را از دیدگاه تازه‌ای دید.

چند سال بعد از رخ دادن این واقعه، اکهارت تولی شغل تدریس معنویات را انتخاب کرد و در این زمینه موفق شد؛ سپس در سال1997 کتاب «نیروی حال» را نوشت. این کتاب به زیبایی تمام، آموزه‌های اکهارت را در دل خود جای داده بود. نیروی حال یکی از بهترین کتاب های موفقیت و کتابی مرجع برای افرادی بود که خواهان تغییر در زندگی و اعتقادات خود بودند. فروش این کتاب تا سال 2009 تنها در آمریکای شمالی، سه میلیون نسخه بود. شایان ذکر است این کتاب تا سال 2008 به 33 زبان دنیا ترجمه شد.

Eckhart-Tolle
Eckhart-Tolle

جالب است بدانید!

تولی دوران کودکی و نوجوانی بسیار سختی را شاهد هستیم؛ به طوری که این اتفاقات حتی او را به مرز خودکشی کشاندند. افکاری که سراغ اکهارت می‌آمدند، او را ترغیب به خودکشی می‌کردند؛ اما اکهارت تولی به جزئیات واقعه‌های کوچک زندگی خود توجه کرد و یک انقلاب درونی در خود ایجاد نمود. انقلابی که در اکهارت به وجود آمد، او را به یکی از پرمخاطب‌ترین انسان‌های عصر خودش تبدیل کرد

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. nazanin98 می گوید

    چرا کلیپ های اکهارت توله و یا grant cordone رو نمیذارید؟ اونا فوق العاده هستن.

    1. جادوی باور می گوید

      سلام دوست من ، از اکهارت تولی سمینار در حال ترجمه داریم و به زودی منتشر میشود ،

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

25 درصد تخفیف پاییزی با کد تخفیف jadoyebavar
+