ورود / ثبت نام
کتاب ماورای طبیعی شدن دکتر جو دیسپنزا pdf
موضوعماورای طبیعی شدن
زبانفارسی
تعداد قسمت565 صفحه
فرمت محتواPDF
حجم محتوا 8

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۲۱

تعداد بازدید: 9,505

تعداد نظرات: ۲۳ دیدگاه

اشتراک گذاری:


دکمه های دانلود محتوا

دانلود کامل

کتاب ماورای طبیعی شدن دکتر جو دیسپنزا pdf

کتاب ماورای طبیعی شدن ،اثری ماندگار از دکتر جو دیسپنزا است. که با آن به قدرت ماورای طبیعی که خداوند در وجود شما قرار داده پی خواهید برد.جو دیسپنزا در ماورای طبیعی شدن به شما می آموزد که چطور فراتر از زندگی عادی قدم بردارید.و خود را وارد یک زندگی خارق العاده کنید که خالق آن خودتان هستید.دکتر جو،آموزه های علمی مانند اپی ژنتیک ،بیولوژی مولکولی،فیزیک کوانتومی را با تجربه های عرفانی عرفا (مانند ملارپا که در کتاب به آن اشاره می کند ) و یا مانند (مرتاض های هندی ) با هم ترکیب کرده تا به شما ثابت کند،افراد عادی می توانند کارهای غیر عادی انجام دهند. ماورای طبیعی شدن تمرین هایی دارد که در این کتاب دکتر جو آنها را کاملا بیان می کند. که نقطه اوج این تمرین ها ایجاد این توانایی در فرد است که بتواند در قلمروی عرفان قدم بگذارد.البته این کار را با پلی که میان دنیای علم و دنیای عرفان می زند انجام میدهد

کتاب ماورای طبیعی شدن دکتر جو دیسپنزا یکی از  عجیب ترین کتاب های تحول درون است که به صورت عملی و با ارایه تمرینات خاص که توسط خود دکتر جو دیسپنزا طراحی شده اند میتواند زندگی هر شخصی را درباره شفای درون ، مشکلات مالی و جسمی و موضوعات اصلی زندگی بهبود ببخشد . تمام موارد گفته شده در کتاب ماورای طبیعی شدن بر اساس تحقیقات علمی و ثابت شده است  ، عکس برداری از بخش های مختلف فضای مغز که در خود کتاب و در هر بخش درج شده تمام و عینا از شاگردان دکتر دیسپنزا است .

مقدمه  جو دیسپنزا درباره ماورای طبیعی شدن

نوشتن این کتاب ریسک بزرگی برای من و آوازه ام داشت،افراد زیادی از جمله جامعه علمی این کار من را شبه علم می دانند ،مخصوصا پس از انتشار کتاب ماورای طبیعی شدن. در گذشته بسیار نگران اظهار نظر این منتقدین بودم ،در اوایل راه نویسندگی ،سعی می کردم همیشه هنگام نگارش کتاب هایم این منتقدین را در نظر بگیرم و همواره می خواستم کاری کنم که آن ها اثرم را تایید کنند برایم بسیار اهمیت داشت که جامعه بزرگ علمی من را بپذیرد.

اما در یکی از سخنرانی هایم در لندن خانمی میکروفن را از من گرفت و داستان شفا پیدا کردن خود از بیماری اش را بازگو کرد و اینکه چطور با استفاده از کارهایی که من در کتاب های دیگرم ذکر کرده ام شفا پیدا کرده بود در این لحظه بود که من دگرگون شدم در آن زمان بود که برایم روشن شد که من هر کاری کنم این دانشمندان بدبین که باورهای خاص خود را در مورد امور ممکن دارند،از کار های من خوششان نخواهد آمد وقتی این نکته را فهمیدم دانستم که بخش زیادی از انرژی ام را هدر داده ام ،پس از آن دیگر علاقه ای نداشتم که این افراد را در مورد پتانسیل های بشر متقاعد کنم خصوصا آن عده ای که امور عادی و طبیعی را بررسی می کنند .

من به هر چیزی علاقه داشتم جز امور عادی؛و دوست داشتم مقوله ی ماورا الطبیعه را بررسی کنم مطمئن شدم که باید دست از تلاش برای متقاعد کردن جامعه علمی بردارم و بجای آن انرژی خود را به بخش دیگری از جمعیت معطوف کنم که میخواهند به حرف های من گوش دهند در جایی از زندگی ام قرار دارم که برایم مهم نیست دیگران در مورد من چه می گویند و بدون شک من هم ایراد های خاص خودم را دارم -اما این را می دانم که بیش از هر زمان دیگری دارم در زندگی مردم تفاوت ایجاد می کنم سال ها وقت و تلاش بی وقفه انجام داده ام تا بتوانم اطلاعات علمی پیچیده را طوری ساده کنم که افراد بتوانند آن را درک کرده و در زندگی خود به کار گیرند

فصل های کتاب

فصل ۱: گشودن درها به روی ماوراء الطبیعه
فصل ۲: لحظه‌ی اکنون فصل
۳: قرار گرفتن در جریان امکان‌های جدید در میدان کوانتومی فصل
۴: تبرک مراکز انرژی
فصل ۵: شرطی کردن بدن نسبت به ذهنیت جدید
فصل ۶: بررسی موردی: نمونه‌‌های زنده‌ی حقیقت
فصل ۷: هوش قلبی بخش رنگی کتاب
فصل ۸: فیلم ذهنی/ زیبابین
فصل ۹: مراقبه در حین راه رفتن
فصل ۱۰: بررسی موردی: واقعیت بخشیدن
فصل ۱۱: مکان-زمان و زمان
مکان فصل ۱۲: غده‌ی پینه‌آل
فصل ۱۳: پروژه‌ی انسجام: ساختن دنیایی بهتر
فصل ۱۴: بررسی موردی: شاید برای شما هم پیش بیاید 

بخشی از کتاب ماورای طبیعی شدن

کتابی که در دست دارید، ماوراء طبیعی شدن، اولین کتاب در نوع خود است که می تواند این کار را برای شما انجام دهد. این کتاب گام به گام ما را در مسیر دستیابی به بزرگترین قدرت های بدن، سلامتی، روابط و هدف زندگی پیش برده و به ما اجازه میدهد که این مسیر را خود طی کنیم.ابتدا بر روی دیوارهای غاری در فلات تبت بود که با چشمان خود مشاهده کردم که در گذشته اساتید یوگا از همین الگو برای رهانیدن شاگردان خود از بند باورهای محدود استفاده می کرده اند. میراث این آموزه ها امروزه نیز پابرجاست.

در بهار سال ۱۹۹۸ سفری گروهی به بلندی های غرب تبت تدارک دیدیم. گذرمان به غار دور افتاده ی  شاعر، عارف و یوگاکار قرن یازدهم یوجتسون میلارپا افتاد که در زمان خود به نام میلاریا شناخته شده بود.

ابتدا زمانی با این یوگاکار افسانه ای آشنا شدم که در دهه ی ۱۹۸۰ شاگرد عارف معروف سیک دهی بودم. سالها زندگی راز آلود میلاریا را مطالعه کردم، اینکه او چگونه در خانواده ای ثروتمند به

دنیا آمد اما ترجیح داد که دارایی های دنیوی خود را ترک کند، شرایط دشوار و غم انگیزی که در آن خانواده و عزیزانش قربانی خشونت نظامی شدند، و اینکه چگونه انتقام و رنج متعاقب آن باعث

شد به ارتفاعات هیمالیا پناه برد، جایی که در آن به پتانسیل خارق العاده ی خود در یوگا پی برد.

دوست داشتم به چشم خود مکانی را ببینم که میلاریا در آن قوانین فیزیک را زیر پا گذاشت تا به خود و شاگردانش نشان دهد که تنها باورهای ما هستند که در زندگی ما را محدود می کنند. نوزده

روز از سفر گذشته بود که فرصت این کار را به دست آوردم.

حال که به رطوبت تک رقمی و ارتفاعات بیش از ۴۰۰۰ متر بالاتر از سطح دریا عادت کرده بودم، توانستم دقیقا به همان جایی بروم که میلاریا ۸۰۰ سال قبل جلوی شاگردانش در آنجا ایستاده بود.

صورتم تنها چند سانتی متر با دیوار غار فاصله داشت، به رازهای نامعلومی خیره شده بودم که دانشمندان مدرن هرگز نتوانسته اند آنها را توجیه یا بازسازی کنند. درست در همین مکان بود که

میلارپا ابتدا دست خود را روی صخره ای در راستای شانه اش قرار داد و سپس دستش را در دیوار فرو برد، گویی اصلا صخره ای وجود ندارد. در این حین صخره در زیر دستش نرم و شکل پذیر شد و برای دست او جا باز کرد. جای دست این استاد بزرگ تا به امروز باقی است و در طول قرون همچون منبع الهامی برای شاگردان وی عمل کرده است. وقتی نور چراغ قوه را بر سایر دیوارها و سقف غار انداختیم، متوجه شدیم که چندین جای دست دیگر هم وجود دارد و میلارپا بیش از یک بار این کار را کرده است.

دستم را باز کردم و در جای دست میلارپا قرار دادم، درست در همان جایی که استاد بزرگ هشت قرن پیش دست خود را فرو کرده بود. دستم آنقدر خوب در آن جای گرفت که تمام تردیدهایم

راجع به صحت و اصالت این جای دستها درجا از بین رفت. این احساس من را همزمان هم به کاستیهایم واقف می کرد و هم ترغیبم می نمود.

 بلافاصله فکرم سمت آن مرد رفت. دوست داشتم بدانم وقتی دست روی صخره گذاشت چه اتفاقی برایش افتاد. چه فکری می کرد؟ از آن هم مهم تر، چه احساسی داشت؟ چگونه توانست این قانون فیزیک را زیر پا بگذارد که می گوید دست و صخره نمی توانند همزمان یک مکان واحد را اشغال کنند؟

راهنمای تبتی ما، گویی ذهنم را خوانده بود، قبل از اینکه سوالم را بپرسم، به آن پاسخ داد.

مطابق مراقبه ی گشی (geshe) (استاد بزرگ)، او بخشی از صخره است و از آن جدا نیست. صخره نمی تواند او را در خود جای دهد. این غار از نظر گشی محدودیت و مانع نیست، بلکه مکانی است برای تجربه. او در این مکان آزاد است و می تواند حرکت کند، گویی اصلا صخره ای وجود ندارد.

حرفهایش کاملا منطقی بود. وقتی شاگردان میلارپا دیدند که استادشان کاری کرد که مطابق باورهای سنتی ممکن نبود، با همان معمایی روبرو شدند که ما نیز امروزه وقتی می خواهیم خود را از شر باورهای محدود کننده برهانیم، با آن روبرو می شویم.

وقتی دست در آن نشانه ای گذاشتم که استاد یوگا مدت ها قبل برای شاگردانش به یادگار گذاشته بود، از خودم پرسیدم: آیا امروزه ما نیز در بند همان باورهای محدود کننده ای هستیم که شاگردان میلارپا در آن روزگار تجربه می کردند؟ اگر چنین است، چطور می توانیم قدرتی را در خود بیدار کنیم که به ما کمک کند از باورهای محدود کننده خود گذر کنیم؟

من پی برده ام که وقتی چیزی در زندگی حقیقت داشته باشد، این حقیقت به شیوه های مختلف خود را نشان می دهد.

 

 

دیدگاه‌ها

23 پاسخ به “کتاب ماورای طبیعی شدن دکتر جو دیسپنزا pdf”

 1. کاربر 17246 گفت:

  سلام.دانلودکتاب ماورای طبیعی شدن برام امکان نداره

 2. کاربر 15853 گفت:

  وقت بخیر
  ببخشید چرا از تو گوشی دانلودنمیشه ولی از لپ تاپ میشه؟؟!!!!
  من عضو سایت هم هستم.

 3. کاربر 12887 گفت:

  سلام. چرا من نمیتونم دانلود کنم؟ جزع مشترکین هم هستم. میشه مشکل من رو حل کنید. سپاس🙏🌹

 4. کاربر 14377 گفت:

  سلام لطفا فایل زیبا بین رو که یکی از بخشهای کتاب است برای دانلود قرار دهید ممنون

 5. کاربر 9771 گفت:

  سلام وقت بخیر
  خیلی ممنونم از زحمات شما وخداوند را هر لحظه شاکرم
  اگر لطف کنید وبینار وکارگاه آموزشی .ماورا طبیعی شدن هم در سایت قرار بدهید خیلی ممنون میشم .
  سپاسگزارم.موفق وپیروز باشید .

 6. کاربر 12302 گفت:

  سلام
  سپاس فراوان از نویسنده کتاب و مترجمین کتاب و سایت جادوی باور

  بهترین کتابی است که تا به حال خوندم خیلی فوق العاده هست گنجی بی نظیر
  واقعا بسیاری از مسائلی که تا به حال برایم مبهم بود و همیشه سوال داشتم را به صورت کاملا علمی و واقعی و دست یافتنی و شفاف توضیح داده است.
  دم همه شما گرم
  خداقوت
  من نمیدانم احساسی که دارم را چگونه بیان کنم ولی هر کسی در راه موفقیت و پیشرفت مثل من گیر کرده است توصیه میکنم که این کتاب را حتما چندین مرتبه بخواند.
  تازه میفهمم که خیلی از اساتید واقعا چیزی که میدانند را نمی‌توانند توضیح دهند
  برای همین است که خیلی ها در راه پیشرفت گم میشوند و به بی راهه میروند.

  باز هم شما را تحسین میکنم. دم همه گرم
  اگر کتاب صوتی آن را هم تهیه کنید که فوق العاده میشه.

 7. امیری گفت:

  باسلام. پیرو پیشنهاد دوستمون در خصوص دوره های گرگ برادن باید عرض کنم ایشون برنامه ای مهیج داره به اسم Missing Links که به حدی پرطرفدار بوده که فصل دوم و سومش رو هم ساختن. فصل سوم رو اگر ترجمه کنید خیلی عالیه چون جدیدتره و مهمان به برنامش دعوت میکنه حتی دکتر دیسپنزا و دکتر لیپتون رو هم دعوت میکنه لطفا اگر قصددارید از گرگ برادن محتوایی بزارید فقط فصل سوم همین برنامه رو آماده کنید چون بهترین انتخابه . حتما لطف کنید پیام منو برای مدیریت بفرستید که خودشون هم تحقیق کنند

 8. کاربر 13143 گفت:

  ممنون از شما لطفا از دوره ها و سخنرانی های گرگ بریدن Gregg Braden هم بزارید ایشون هم دانشمند و محققی فوق العاده است ایشون راه ها و روش های زیادی برای جذب درخواست ( قانون جذب) ارائه میدند که خیلی سریع و ساده انجام میشه و یکسری تکنیک هایی هست که ایشون با سالها تحقیق و برسی در متون مذهبی و مناطق کهن و باستانی به اونها دست پیدا کرده ولی متاسفانه هیچ کدوم از دوره های ایشون ترجمه نشدند

 9. کاربر 9733 گفت:

  با سلام و احترم
  من این هفته دو هدیه ارزشمند از شما دریافت کردم ، ۱. شروع ترجمه دوره ۱۷ درس موفقیت ناپلئون هیل و کتاب ماوراء طبیعه شدن ، که برایم بسیار ارزشمند بودند و از شما تشکر فراوان دارم .
  یک درخواست داشتم ، امکان دارد ترجمه دوره ها و فیلم هایی که به صورت زیر نویس هستند ، بصورت فایل دانلودی قرار داده شود ؟
  با این روش هم من که زیاد با فیلم و زیر نویس آن نمیتوانم ارتباط بگیرم و با چاپ و خواندن بسیار لذت میبرم می توانم استفاده بهتری بکنم و
  ۲ با انجام این مورد ، این زیر نویس ها به صورت کتاب هایی هستند که بسیار ارزشمند بوده و مخاطبان بسیاری به دنبال دانلود و استفاه از آن هستند و نتیجه آن کاربران بیشتری است که مشترک سایت شما میشوند .
  و یه موردی هم که هست ، این زیر نویس ها تایپ شده اند و آماده هستند و زمان کمی نیاز داره که صفحه بندی اون انجام شود .
  باتشکر از شما ، و آرزوی موفقیت روز افزون برای شما و همکاران دلسوزتان و آرزوی هر چه پربارتر شدن وب سایت جادوی باور .
  موفق و پیروز باشید .

 10. جاوید عسگری گفت:

  سلام ضمن تشکر بابت این کتاب عالی دونکته را میخواستم خاطر نشان کنم اگر ترتیب اثر دهید از شما ممنون میشوم نکته اول:دکتر جو دیسپنزا یک دوره مدیتیشن به نام ماورائ طبیعه شدن همرا با این کتاب دارد که مدیتیشن ۱۳ قسمت دارد که شامل توضیحات مدیتیشن و خود مدیتیشن است اگر این دوره را بگذارید ممنون میشوم البته که این دوره به صورت زیر نوس تاثیر چندانی ندارد با دوبله بهتر خواهد بود.نکته دوم:دکتر دیسپنزا برای ماوراءطبیعه شدن کارگا های پیشرفته ۴ روزه در برخی موارد یک هفته ای برگزار میکند در کانادا امریکا اسپانیا اگر این کارگاه ها را همرا با این دوره بگذارید خیلی عالی میشود چون در واقع دوره عملی کتاب است .اگر به نظرات من ترتیب اثر دهید این دوره فوق العاده عالی و موثر خواهد شد ممنونم

 11. کاربر 14166 گفت:

  سلام و عرض ادب
  کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رو داخل سایت قرار نمیدید ؟

 12. محمد گفت:

  فوق العاده ترین کتابی که خوندم

 13. کاربر 9733 گفت:

  بسیار عالی
  چقدر منتظر این کتاب بودم .
  واقعا از خدمات صادقانه و بی وقفه دست اندرکاران سایت جادوی باور تشکر میکنم و امیداوم در تمام مراحل زندگی پیروز و موفق باشید .
  متاب واقعا فوق العاده ای است

 14. سلام دوست من ،بله سطح ۵ و ۶ کوین ترودو در اولویت اول ماست و به محض اینکه به دستمون برسید ترجمه رو سریعا آغاز میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone