ورود / ثبت نام

کلیپ انگیزشی آناتومی تجربه از اپرا وینفری

تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۴۰۰

در این بخش از سایت جادوی باور کلیپ انگیزشی آناتومی تجربه از اپرا وینفری را مشاهده خواهید کرد.

دانلود کلیپ انگیزشی آناتومی تجربه از اپرا وینفری

برای دانلود و مشاهده کلیپ های انگیزشی بیشتر به بخش کلیپ انگیزشی مراجعه نمایید.

بخشی از ویدیو آناتومی تجربه از اپرا وینفری

از خودتون بپرسید که قدم درست بعدی چیه؟

به این فکر نکنید که وای با چه چالش بزرگی روبرو هستید، حرکت درست بعدی چیه؟ و در اون موقعیت قدم درست بعدی رو مشخص کنید همچنین قدم بعدیش و غرق اون چالش نشید چون شما میدونید زندگی فقط همون یک چالش نیستشما میدونید که وقتی یکی یچیزی میگه معنیش این نیست که شما شکست خوردید چون شکست فقط وجود داره که راه شما رو هدایت کنه من یاد گرفتم که از زندگی کردن در لحظه لذت ببرم و از شما هم میخوام که همین کار رو انجام بدید.

از این کلاسی که دارن فارغ التحصیل میشن از شما که میشنوید از تمام بیننده هام در آمریکا و سراسر دنیا میخوام که این یک کار رو انجام بدن.

یک دفتر شکرگزاری داشته باشید هرشب ۵ مورد که امروز اتفاق افتاد رو لیست کنید همچنین روزهایی که قراره بیان که بخاطرشون شکرگزار هستید باید با این کار شروع کنید که دیدتون رو نسبت به روز و زندگیتون تغییر بدید من به این باور دارم که اگه روی چیز هایی که دارید تمرکز کنید.

همیشه میبینید که دنیا بزرگه و شما چیز های بیشتری دارید اگه تو زندگی روی چیزهایی که ندارید تمرکز کنید هیچوقت چیزایی که دارید براتون کافی نمیشه شکرگزار باشید یک دفتر داشته باشید.

همه ی شما امشب توی دفتر شکرگزاری من یادداشت میشید همیشه متوجه شدم که واقعا فرقی بین من و تماشاچیان نیست شاید بعضی وقتا کفش بهتری داشته باشم ولی در واقعیت واقعیت اینکه چی واقعا مهمه اینکه همه ی ما یکسانیم!  میدونی چرا اینو فهمیدم؟

چون همه ی ما دنبال یک چیزیم، شما توی این مدرسه ی شگفت انگیز هستید و وارد دنیا میشید و هرکدومتون میرید دنبال چیزی که باور دارید توش استعداد دارید چیزی که توش مهارت دارید و شاید چیزی که از طرف خدا بهتون داده شده.

ولی دنبال چیز یکسانی میرید همتون میخواید که بهترین و بالاترین تعریف از خودتونو به عنوان یک انسان برآورده کنید همتون دنبال همین هستید.

بهترین و بالاترین تعریف از خودتون بعنوان یک انسان و چون اینو درک میکنم من درک میکنم که اگه توی یک نونوایی کار میکنید و این اونجاییه که میخواید و این کاریه که همیشه میخواستید انجام بدید اینکه برای مردم نون بپزید اینکه برای مردم کیک بپزید یا اینکه بهشون هدیه بدید پس اون کار برای شماست
و هیچ فرقی بین من و شما نیست بجز اینکه اون موقعیت شماست اون هر روز فرصت شماست.


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone