پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی


کوین ترودو کیست؟

بیوگرافی و زندگینامه کوین ترودو را در این بخش میخوانید.
همچنین میتوانید سمینار های صوتی و تصویری کوین ترودو را با تهیه یک اشتراک رایگان دانلود کنید.
سایت جادوی باور ارائه دهنده بهترین دوره ها، سمینارها و کتاب های صوتی روانشناسی موفقیت از برترین اساتید جهان است.

در حال بارگذاری...

کوین ترودو کیست

در این بخش از سایت جادوی باور زندگینامه کوین ترودو و همچنین معرفی کامل برترین دوره ها و کتاب های کوین را خواهید خواند .

کوین ترودو با نام کامل کوین مارک ترودو (به انگلیسی: kevin mark trudeau) در فوریه 1963 میلادی (بهمن ماه 1341 هجری شمسی) در ماساچوست آمریکا متولد شد.
او با عنوان های کارآفرین، مربی قانون جذب و موفقیت فردی، مشاور، عجوبه موفقیت و مولتی میلیارد خود ساخته مشهور است. کوین ترودو علاوه بر سمینار و همایش ، کتاب های زیادی را هم در راستای موفقیت فردی منتشر کرده است و تلاش کرده تا به مردم آموزش بدهد که خواسته ها و اهدافشان را به واقعیت تبدیل کنند.

 

عکس نوشته کوین ترودو

نوجوانی کوین ترودو

در زندگینامه وی چنین آمده که کوین ترودو پدرش جوشکار بود و دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد.پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد.در همین سال ها کوین ترودو دوران نوجوانی را طی میکرد و دنبال راه هایی برای ثروتمند شدن بود.

در همین روزها بود که ترودو با آشنایی یکی از دوستانش به  ورکشاپ تکنیک های تقویت حافظه پیوست.

 

عکس های کوین ترودو در جوانی

 

عکس های کوین ترودو در جوانی

کوین ترودو توضیح میدهد که:

با شخصی مشهور و ثروتمند آشنا شدم زمانی که وی متوجه اشتیاق وصف نشدنی من برای دستیابی به ثروت و موفقیت شد. به من پیشنهاد داد میتواند برای کمک کردن به من برای ساخت زندگی بهتر هر چند وقت یک بار او را ملاقات کنم. تا راههایی برای بدست آوردن ثروت، شغل بهتر و موفقیت به من بیاموزد. وی این قول را به من داد که اگر از آموزه های او در زندگی ام استفاده کنم می توانم به هر آنچه که میخواهم برسم!  من که جذب رفتار و حرف های او بودم بی درنگ قبول کردم.

کوین ترودو عنوان میکند که من همان لحظه عضو جوامع مخفی شدم بدون اینکه بدانم!

سخنرانی کوین ترودو

سخنرانی کوین ترودو
سخنرانی کوین ترودو

برای کسانی که تازه با کوین آشنا شدند این موضوع خیلی عجیب است که کوین ترودو تاکید بسیاری بر گروه های مخفی مانند فراماسونری، برادر هود، اسکال اند بونز دارد. چراکه ممکن است بسیاری از افراد با جوامع مخفی آشنا نباشند. بسیاری از افراد حتی از وجود چنین جوامعی آگاه نیستند.


کوین ترودو بیش از 20 سال عضو جوامع مخفی بوده است. وی معتقد است بسیاری از ناآگاهی ها و عدم درک قوانین جهان هستی به دلیل وجو جوامع مخفی است. جوامع مخفی از اینکه مردمان به قوانین جهان هستی پی ببرند بیم دارند زیرا در اینصورت دیگر نمی توانند کنترل آنها را در دست بگیرند. به اعتقاد کوین ترودو فقر، بدبختی و بسیاری از اتقافات این جهان به این دلیل است تا مردمان زمانی برای یادگیری این قوانین نداشته باشند.

حتی جوامع مخفی در بسیاری از موارد تبلیغات منفی در جهت قوانین جهان هستی میکنند تا مردمان این قوانین را جدی نگیرند!

 

چرا کوین ترودو به زندان انداخته شد؟

 

کوین ترودو در سال 2013 – 2014 پس از محاکمه در ایالت متحده به 10 سال زندان در جزیره اختصاصی اش محکوم شد.

دلایل محکومیت او در رسانه ها و سایت های خبرگزاری متفاوت بود. نویسنده محبوب نیویورک تایمز و سخنران انگیزشی یعنی کوین ترودو حدود 37.6 میلیون دلار جریمه شد.

در سایت رسمی فدرال www.ftc.gov لیست بلندی از شاکیان دولتی او نوشته شده است که این لیست موجب تعجب همگان شد زیرا کوین ترودو تا به حال نام برخی از آن ارگان ها و شرکت ها را به زبان هم نیاورده بود!

 

آثار کوین ترودو

 

 • سمینار کوین ترودو تقویت حافظه “Kevin Trudeaus Mega Memory _ 1987″
 • سمینار کوین ترودو آرزوی تو دستور توست ““your Wish is Your Command _ 2009
 • دوره کوین ترودو چگونه یک ماشین پول سازی دائمی خلق کنیم
 • دوه کوین ترودو موانعی که ما را از موفقیت باز می دارد
 • دوره کوین ترودو تصویری  درمان های طبیعی که آنها نمیخواهند شما بدانید
  “2006 _ Natural Cures “They” Don’t Want You to Know About”
 • کتاب بدهی درمانی که نمیخواهند تا شما بدانید
  ” Debt Cures “They” Don’t Want You to Know About”
 • کتاب راهکار کاهش وزن که نمیخواهند بدانید
  “The Weight Loss Cure “They” Don’t Want You to Know About”

از سمینار های حاشیه ای کوین ترودو

عکس کوین ترودو در باشگاه
عکس کوین ترودو در باشگاه
کوین ترودو در سال 2006 یک دوره آموزشی به نام درمانهای طبیعی که آنها نمیخواهند شما بدانید را برگزار کرد.  ترودو در این دوره در زمینه راه های طبیعی به دست آوردن سلامتی و تکنیک های برای یافتن دلایل بیماری در بدن و راه های درمان آن بدون دارو های شیمیایی آموزش میدهد.

کارگاه تصویری درمان های طبیعی کوین ترودو همانطور که از نامش پیداست راه کار هایی غیر دارویی رو به شما ارائه میدهد که برای درمان بسیاری از بیمارهای غیر قابل درمان می باشد (حتی بیماری هایی که پزشکان از درمان آن عاجز هستند)

یکی اتهامات کوین ترودو این سات که او هیچگونه مدرکی در زمینه پزشکی ندارد ولی دوره ای تحت عنوان درمان های طبیعی منتشر کرده است. البته (این موضوع قطعیت ندارد و دلیل عمده به زندان افتادن کوین ترودو مشخص نیست)
همچنین کوین ترودو در کارگاه درمان های طبیعی که آنها نمی خواهند شما بدانید به شرکت های عظیم دارو سازی تاخته و ادعا میکند که انها برای فروش محصولات خود دست به هر کاری میزنند (به اعتقاد رسانه ها دلیل اصلی شکایت از کوین ترودو از بی اعتبار کردن شرکت های دارو سازی است.)

کوین ترودو صنعت داروسازی را به یک پروژه سیاه و شکست خوده تشبیه میکند. آمار مرگ و میر در دنیا نشان می دهد که 25 درصد بیماران بر اثر سرطان و 30 در صد بر اثر ناراحتی های قلبی و بیشترین درصد باقیمانده بر اثر عوارض مصرف دارو فوت میکنند!

آرزوی تو دستور توست

سمینار آرزوی تو دستور توست کوین ترودو که در ایران به یکی از پرفروش ترین و برترین دوره های قانون جذب تبدیل شده است.

این سمینار طی 3 روز در سوئیس مشرف به کوه های زیبا آلپ در سال 2009 برگزار شد.

این دوره با ورودی 10 هزار دلار برای هر نفر در یکی از مجلل ترین مکان های دنیا و بدون تصویر برداری صورت گرفت. این دوره 13 ساعت به صورت صوتی به بازار عرضه شده است که در سال اول انتشار به یکی از پرفروش ترین دوره های قانون جذب تبدیل شد.

کوین ترودو در سمینار آرزوی تو دستور توست به شما آموزش می دهد که چگونه به خواسته ها و اهدافتان را برای خود به واقعیت تبدیل کنید! همه آموزش های کوین ترودو به ذهن و استفاده صحیح از قانون جذب برمیگرده به قانونی که از سالیان سال در گروه های مخفی برای رسیدن به موفقیت استفاده می شده و می شود و خواهد شد. در این سمینار فوق العاده کوین ترودو سعی دارد تا به شما پایه و اساس قانون جذب واقعی را بیاموزد.

مراحل یادگیری کوین ترودو

کوین ترودو در سمینار آرزوی تو دستور توست 4 مرحله یادگیری را به شما می آموزد. مراحل یادگیری کوین ترودو یکی از مهم ترین بخش های سمینار آرزوی تو دستور توست می باشد! جالب است بدانید مراحل یادگیری کوین ترودو به طور ناخوداگاه در زندگی ما مورد استفاده قرار میگیرد.

در این بخش 4 مرحله یادگیری کوین ترودو را به صورت کوتاه اما مفید برای شما بیان کرده ایم:

 • مرحله ناآگاهی و ناشایستگی:
  یعنی شما نه از وجود چیزی که وجود داره  آگاه هستی و به همین علت هم شایستگی استفاده از آن را ندارید.
 • مرحله  آگاهی و شایستگی:
  یعنی از وجود یک چیز آگاه شدی ولی چون آشنایی نداری پس باز هم شایستگی انجام دادن رو ندارید.
 • پس از اینکه آگاهانه شروع به انجام دادن آن میکنی تا آن را یاد بگیری یک مرحله جلوتر از مرحله قبل هستید و این مرحله اسمش هست آگاهی شایستگی.
 • در نهایت مرحله آخر که کوین ترودو خیلی روی آن تاکید داره مرحله ناخودآگاهی و شایستگی است یعنی شما ناخودآگاه آن کار را درست انجام میدهید.
  مثال این موضوع رو هم میشه با یاد گرفتن رانندگی مقایسه کرد که پس از اینکه به مرحله آخر میرسید ناخودآگاه کاری رو درست امجام میدهید.

کوین ترودو راجب مراحل یادگیری توضیح میدهد دانشمندان بزرگی  مانند:  آلبرت انیشتین و توماس ادیسون از جمله بودند که اثرگذاری افکار روی اجسام را بیان کرده اند.

کوین ترودو معتقد است تمام تجربیاتی که هر انسانی در زندگی اش تجربه می کند تماما نتیجه ارتعاشات وی بوده است.

در واقع افکار او همه ی آنچه می بیند و تجربه می کند را در زندگی برایش شکل می دهند. تکرار باعث ماندگار شدن یک موضوع در ذهن می شود. کوین ترودو میگوید: که در مغز انسان کانال های نورونی وجود دارد که با تکرار هر چیزی اون کانال ها ساخته میشوند. همین طور که شما دوباره و دوباره آن کار را انجام میدهید؛ این کانال ها قوی تر و قوی تر شده و کم کم به مرحله ای میرسید که دیگر نیازی به تکرار با آگاهی نیست.

این عمل در ضمیرناخودآگاه شما و در بخش مغز ثبت میشود و به صورت خودکار انجام میشود. بهترین مثالی که میشه زد این است که: شما در مرتبه اولی که پشت فرمان یک خودرو مینشینید تا رانندگی را یاد بگیرید کاملا نگران هستید و دست پاچه و حتی به چپ و راست هم نمیتوانید نگاه کنید. سلول های نورونی مغز با ادامه دادن به این آموزش سلول های نورونی در ذهن شما ساخته میشود.
پس از مدتی کوتاه شما همین طور که پشت فرمان هستید و با تلفن خود صحبت میکنید به درب منزلتان میرسید حتی دیگر لازم نیست فکر کنید که کی باید دنده عوض کنم.

کوین ترودو اسم این مرحله رو دانایی درونی و یا ناخوداگاهی و شایستگی گذاشته و مثال های زیادی در هم زمینه میزند که حتما باید به آن ها گوش داد که این آخرین مرحله از مراحل یادگیری کوین ترودو است.

کوین ترودو و دوره القا به ذهن

کوین ترودو و دوره القا به ذهن
کوین ترودو و دوره القا به ذهن

 

در این دوره صوتی کوین ترودو فقط قرار هست که شما  گوش کنید! بله تنها کاری که قرار است انجام دهید گوش کردن است.

 همان طور که از اسم این دوره واضح است انجام دادن کاری از طرف کوین ترودو به شما پیشنهاد نمی شود اسم این دوره القای راز های موفقیت و بالا بردن ارتعاش است. این دوره که خاص ترین دوره صوتی کوین ترودو است به این شکل است، که در حالی که دارید به دوره گوش میکنید کوین ترودو سوالاتی رو از شنونده میپرسد که باید به آن جواب بدهید.

به طور مثال:
ابتدای دوره کوین ترودو پس از توضیحاتی که در مورد این دوره صوتی میدهد شروع میکند به سخنرانی و از کسانی که در حال شنیدن این ویس هستند باید با صدای بلند جواب بدهند.
مثلا کوین ترودو میپرسد آرزوی تو دستور چه کسی هست؟ باید جواب بدهید و پس از جواب دادن شما کوین ترودو توضیح میدهد، پس آرزوی تو دستور توست نه دستور کوین ترودو و نه دستور پدرت و نه دستور کسی دیگر آرزوی تو دستور توست.

این دوره برای کسانی مناسب هست که با دوره های کوین ترودو آشنایی دارند و از قانون جذب و ارتعاش اطلاعات ضمنی به دست آوردند و دوره آرزوی تو دستو توست رو گوش کردند.

 

سمینار برداشتن موانع موفقیت از کوین ترودو

 

این دوره پس از دوره رازهای موفقیت از طریق القا به ذهن و  دوره آرزوی تو دستور توست برگزار شده است. این دوره بیشتر در مورد احساسات کاذب ما که باعث فرصت سوزی های زندگیمان می شود، می باشد.
چرا که ما همواره بر اساس باورهایی که داریم تصمیم های مهمی را میگیریم و اولین سیگنالی که ما از اطراف دریافت میکنیم از طریق گوش ها و چشم هایمان است.

کوین ترودو این طور شروع میکنه که چشمهای شما همیشه شما را فریب میدهند.

همین طور گوش های شما همیشه شما را فریب میدهند؛ و در ادامه این سوال را مطرح میکند که: هدف از برگزاری این کلاس و کلاس های مشابه خودش چیه؟
سپس پاسخ را این گونه بیان میکند که: در این اموزش ها میخواهیم که شما رو طوری آموزش بدهیم که بتوانید واقیعت خودتون رو ایجاد کنید و کاری بکنید که بتوانید به رویاهای خودتان برسید.

کتاب های کوین ترودو

کوین ترودو اولین کتاب خود را در سال 1989 با موضوع تقویت حافظه  منتشر کرد، فروش این کتاب از سطح توقع کوین بیشتر شد و همین موضوع سبب شد تا کوین ترودو به چاپ کتاب های بعدی خود ترغیب شود. کوین معتقد است که خواندن کتاب، یک راه میانبر برای بالا بردن سطح آگاهی است البته کتاب ها باید توسط یک استاد نوشته شده باشد نه صرفاً یک نویسنده که اطلاعاتی ناقص و غیر قابل اجرا به ما می دهد.

پس از آنکه کوین متوجه شد مردم به کمک کتاب های او در زندگی خود تحول های بزرگی ایجاد کردند تصمیم گرفت تا دوره و سمینار نیز برگزار کند زیرا با برگزاری دوره و سمینار می توانست تأثیر بیشتری بر ذهن مخاطب بگذارد. وی شروع به برگزاری دوره ها سمینارها مختلف و متفاوت کرد این موضوع باعث شد تا کوین ترودو به یکی از برترین مربیان موفقیت فردی تبدیل شود. سایت جادوی باور تمامی دوره ها و کتاب های کوین ترودو را به زبان فارسی ترجمه کرده و لیستی از آنها آماده کرده که شما می توانید لیست کامل آن را در صفحه کتاب کوین ترودو مشاهده کنید.

آثار دیگر کوین ترودو

کوین ترودو ماشین خلق پول: در مورد بازاریابی شبکه ای، ایجاد کسب و کار، روش پول سازی، بازاریابی اینترنتی و غیره آموزش میدهد؛ این سمینار بعد از سمینار آرزوی تو دستور توست برگزار شده و به نوعی مکمل همدیگر هستند.

این آموزش علاوه بر این که برای کسب ثروت طراحی شده مناسب تمام افرادی که به نوعی شغلی دارند و نیاز به آگاهی های ناب دارند مناسب هستش و اینکه کسی که با کوین ترودو آشنایی داشته باشد میداند که او واقعا فراتر از یک استاد است. چرا که از طریق همین آموزش هایش شاگردان زیادی رو از فقر کامل به ثروت های بزرگی رسانده است. به همین دلیل آموزش هایش برای افرادی که صفر هستند یا قصد شروع دارند و حتی هیچ آشنایی با این قوانین ندارند میتواند یک سکو پرتاب باشد. چرا که واقعا هیچ مورد مشابهی از حرف های کوین ترودو جایی وجود نداره.

 

 

کوین ترودو میگوید: مهم نیست اهدافتان چقدر بزرگه یا اصلا چه چیزی است. هدف این جلسه محقق کردن رویاها و اهدافتان است و اینکه فقط و فقط خودتون بتوانید به آن  برسید. بحث بعدی او در مورد رهایی آگاهی از خودمان و اصول یادگیری در ۵ دقیقه و تسلط در زمان بلندتر(پنج دقیقه برای یادگیری و یک عمر برای تسلط یافتن) به چیزهایی که یاد گرفتید است.

در مورد اینکه چطور گوش و چشم هایمان ما رو فریب میدهند؛ آموزش هایی را میدهد که کم کم به احساس واقعی و درونی خودمان مسلط بشویم.  چگونه از احساساتمون کمک بگیریم و گول چشم و گوش هایمان را نخوریم؟ اینکه چرا با دیدن افراد از نوع صحبت کردن آنها نوع لباس پوشیدن آنها و حتی لهجه آنها قضاوت های بی موردی به فکرتون میرسد؟  شما فریب میخورید و چه بسا که فرصت های خوبی رو از دست میدهید یا برعکسش کلاه سرتون میره پس در نتیجه اینجا به شما اموزش میدیم که احساسات کاذبتون رو شناسایی کنید و اجازه ندید کسی از این راه به شما آسیب بزند.

 کوین ترودو همراه والدینش

kevin trudeau family
کوین ترودو و پدرو مادرش

والدین کوین ترودو یعنی مری و رابرت ترودو در هنگام تولد او وضعیت مالی مناسبی نداشتند  آنها خانه ای کوچک در شهر ماساچوست آمریکا داشتند به همین دلیل کوین ترودو از دوران کودکی پشتوانه مالی قوی نداشت او تمامی ثروت و دارایی خود را که شامل چندین میلیارد دلار میشود را خود برای خود پدید آورده است.

به گفته کوین ترودو پدر و مادر او همیشه حامی او بوده اند و همیشه او را تشویق می کنند و یکی از دلایل اصلی به موفقیت رسیدن او والدین او هستند.

عکس کوین ترودو در حال ماهیگیری

شبکه جهانی اطلاعات

کوین ترودو به منظور به برقراری ارتباط مستقیم با شاگردان خود شروع به راه اندازی سایت شبکه جهانی اطلاعات کرد. این سایت به صورت رسمی و ماهانه توسط کوین ترودو بررسی می شد.

مقالات و آموزش های جدیدی در این سایت منتشر می شد همینطور در این سایت آموزش نتورکینگ هم داده می شد تا شاگردان کوین ترودو بتوانند کسب درآمد کنند. سوالات و اشکالات نیز در سایت کوین ترودو و یا همان سایت شبکه جهانی اطلاعات داده می شد.

کوین ترودو و همسرش

 

کوین ترودو و همسرش

عکس بالا کوین ترودو و ناتالی بَبنکو همسر اوکراینی او

سخن آخر

کوین ترودو معتقد است برای فتح هر قله ای باید از فردی آموزش دید که خود آن قله را فتح کرده است این قله هر چیزی میتواند باشد ثروتمند شدن و یا قبول شدن در یک دانشگاه و… ولی در نهایت باید هر فردی به خودش گوش کند. کوین مارک ترودو یک میلیونر خود ساخته است که در هر زمینه ای که فعالیت کرده است به موفقیت های بزرگی رسیده است. آموزش هایی که کوین ترودو در دوره هایش به شما می دهد قبل تر در زندگی خود او استفاده شده است و از اطمینان و صحت آنها مطمئن است. شما میتوانید از این آموزش ها برای محقق کردن خواسته هایتان استفاده کنید.

در زندگینامه کوین ترودو اینطور نوشته اند که ترودو پس از اجرای سمینار کوه های آلپ که در سال 2009 برگزار شده به 10 سال زندان محکوم شده است . در صورتی که کوین ترودو در سال 2013 به دلایل کاملا نامعلوم به 10 سال زندان محکوم شده است.
گرچه کتاب ها و دوره های کوین ترودو بسیار تاثیر گذار و بی نظیر است ولی این موضوع دال بر دروغ هایی مانند مثال بالا نمیشود.

کوین ترودو بدون سانسور

یکی از موضوعات کلیشه ای دیگر درباره حاشیه های کوین ترودو که کاربران و دوستدارن کوین ترودو در ایران را سردرگم کرده دروغ های تبلیغاتی برخی از سایت ها درباره سمینار و دوره های کوین است. اخیرا شاهد این هستیم که برخی از افراد مدعی فروش دوره های کوین ترودو بدون سانسور هستند . سایت جادوی باور به عنوان اولین انتشار دهنده دوره های کوین ترودو به اطلاع همه کاربران میرساند که کوین ترودو هیچ رازی را که در چند دقیقه خلاصه میشود را بازگو نکرده است و همه آموزش های او ابدا سانسور نشده و اصلا نیازی به این نیز نیست

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
46 نظرات
 1. saeid asad می گوید

  سلام لطفا کتاب ها و سایر دوره های کوین ترودو را اگر دسترسی دارید در سایت قرار دهید مچکرم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام ممنون از نظتون بله حتما – اگر دوره خاصی هم از کوین ترودو مد نظرتون هست بفرمایید پیگیری میشه حتما

 2. الهام جانفشان می گوید

  با تشکر از زحمات شما و ارائه مطالب خوبتون . ممنون میشم که کتابها و فیلم هایی درباره گری کریگ که روش ای اف تی رو خلق کرده بذارید.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت به خیر چشم حتما بیشتر منتشر میشه ممنون از نظرات خوبتون

  2. جادوی باور می گوید

   سلام وقت به خیر از گری کریک هم تا اخر این ماه منتشر میکنیم

   1. Milad2020 می گوید

    خداروجذب کن باارتعاش و خدا ورای همه خودبخود کارهارو درست میکنه
    این ی قانونه

  3. جادوی باور می گوید

   سلام خانم سارا – از گری کرک یه ویدیو کوتاه در سایت منتشر شده و حتما بیشتر از ایشان ترجمه و دوبله میکنیم

 3. جادوی باور می گوید

  سلام وقت به خیر خانم واثقی لطفا ایمیلتون رو چک کنید جواب ارسال شده

 4. محمد می گوید

  با سلام

  آقای کوین واقعا استاد کاملی در این زمینه هستند بسیار خوشحالم که کتاباشونو خوندم.

  اگه کسی از مشهد هست خوشحال میشم باهم آشنا بشیم
  ..

  1. سهراب نیکبخت می گوید

   سلام ارادت من سهراب نیکبخت هستم از مشهد

 5. سهراب نیکبخت می گوید

  با عرض سلام و ارادت از زحمات شما در راستای آگاهی دادن به مردم بسیار سپاسگذارم . با آرزوی توفیقات بیشتر

  1. جادوی باور می گوید

   سلام آقای سهراب ممنون از لطف شما خوشحالیم از حضور شما در این مجموعه

   1. بهمن می گوید

    سلام آیا کوین درایران هم دوره دارن.وآیا کتابهای ایشان به فارسی ترجمه شده

    1. جادوی باور می گوید

     سلام دوست من بله کتاب آرزوی تو دستور توست و بعضی از کتاب های کوین ترودو در ایران ترجمه شده

 6. علی می گوید

  سلام لطفا دوگانه موفقیت از کوین ترودو رو بگذارید ممنون

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من اگر منظورتون راز موفقیت کوین ترودو هست در سایت منتشر شده در غیر اینصورت اسم دقیق دوره رو بفرمایید پیگیری کنیم

 7. فرنوش پورهاشم می گوید

  سلام،و وقت به خیر به دوستانی که به موفقیت فکرمیکنند،،،،
  ممنون از جادوی باور،که بسیارمطالبتون عالیه،،،،،وبیصبرانه منتظر مطالب حدید هستم،،،،،

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من ممنون از نظر لطف شما

 8. علیرضا یوسف می گوید

  سلام امیدوارم حالتون عالی باشه و تشکر میکنم از سایت بسیار خوبتون . خواهشمندم آموزش های مقدماتی سطح 2 و 4 و 5 کوین ترودو رو توی سایت قرار بدین متشکرم

  1. جادوی باور می گوید

   در حال حاضر تمرکز زیادی روی اساتید قانون جذب به ویژه کوین ترودو داریم تا به زودی دوره های جدید تری از ایشان منتشر کنیم .

 9. Mahla می گوید

  سلام به اعضای محترم…من از کرمان هستم آرزو دارم یک روزی یه شخص خیلی خیلی بزرگی بشم که به خیلیها کمک کرده حالا به هر نحوی نمیدونم…با ارزوی بهترینها برای همه ی کسانیکه مثل من تشنه موفقیت و بزرگی هستن

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من امیدوارم در همه ابعاد به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید

  2. مصطفی اکبرزاده می گوید

   سلام دوست عزیز بیایید یه گروه مخفی هم اعضای سایت داشته باشند مثل گروه فراماسون ها یا یه اسم دیگه

 10. Mahdi Moodi می گوید

  با سلام
  آیا جادوی باور شروع به ترجمه کتابهای کوین ترودو کرده است؟

 11. هليا می گوید

  من به شدت دنبال كتاب يا فايل صوتي اي كه تكتيك كالاهان يا اي اف تي رو توضيح داده باشه هستم. لطفا راهنماييم كنيد

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من تکنیک های ای اف تی که کوین ترودو درباره آن توضیح داده در سایت منتشر شده میتونید دانلود کنید

 12. nazanin98 می گوید

  سلام
  این صحبت هایی که اینا در سمینارها انجام میدن با زیرنویس فارسی هستی یا صداگذاری شده هست؟؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوره های و کتاب صوتی کوین ترودو به دو صورت دوبله فارسی و زبان اصلی زیرنویس فارسی در سایت منتشر شده که میتوانید دانلود کنید

 13. مجید عقاب نشین می گوید

  سلام کوین ترودو در برنامه تلویزیونی میگه که پکیجش شامل 14 سی دی هست ولی شما 12 سی دی یا پارت رو دارید ؟

 14. محمود می گوید

  درود به شما وتبریک بابت سایت خوب و مفیدتون…من شدیدا دلم میخواد دوره ماشین خلق پول را داشته باشم ولی چون کارتازه ای راشروع کردم هنوزموفق به جورکردن هزینه اش نشدم…امکان داره کمکی به من بکنید…ممنون میشم.وبازهم موفقیتتون را درسایت خوب جادوی باور تبریک میگم…خواهشا جوابم را ایمیل کنید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام جناب آقای محمود لطفا از طریق ایمیل یا پشتیبانی در تلگرام پیام بدین این قسمت مربوط به نظرات هست ممنون

 15. Hamid Gipson می گوید

  سلام و احترام
  من در خارج از كشور زندگي ميكنم. ممنون ميشم راهي به من معرفي كنيد براي پرداخت و خريد.
  اگه امكان داشته باشه شماره حساب و يا شماره كارت بانك خود رو به من بديد تا بتونم براي خريد اقدام كنم.
  ممنون ميشم راهنمايي كنيد

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید تا شما را راهنمایی کنند.

 16. Hamid Gipson می گوید

  با سلام خدمت همه عزيزاني كه تو اين گروه فعاليت ميكنند.
  ميخواستم بدونيد من مدتي هست كه سمينار كوين ترودو رو دنبال ميكنم و واقعاً از صميم قلبم ميخوام شما به گفته هاي اين مرد بزرگ كه واقعاً قصدش خدمت كردن به جامعه و مردم جامعه هست باور و ايمان بياوريد.
  بعد از مدتي خودتون متوجه ميشيد با عمل كردن واقعي به گفته هاي اين شخص تحولات فوق العاده اي رو تو زندگيتون تجربه ميكنيد.
  صادقانه بگم بايد دستان اين مرد كه از طرف خداست رو بوسيد. از خداي خوبم واقعاً سپاسگذارم كه من و خانواده ام رو با اين شخص آشنا كرد و بدونيد اين مرد دست خداست.

 17. سلام
  لطفا دوره آموزشی تقویت حافظه کوین تردو رو برایمان قرار بدهید
  با تشکر

  1. جادوی باور می گوید

   سلام سجاد عزیز
   بله به زودی دوره های بیشتری از کوین ترودو در سایت قرار میدهیم به شما پیشنهاد می کنم سمینار آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو را مشاهده کنید.

 18. محمد کاظمی می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت مفید و تاثیر گذارتون. آیا ویدیو های دیگه کوین که راجع به الگوریتم و ترتیب ضربه زدن برای مشکلات به خصوصی که در ویدئو کوین و دکتر کالاهان ازش حرف میزنه رو دارید؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من با همیشه پیگیر این هستیم تا بتوانیم از اساتید پر طرفدار و تاثیر گذار مانند کوین ترودو دوره های بیشتری را تهیه و ترجمه کنیم قطعا در آینده دوره ها و کتاب های کوین ترودو رو منتشر خواهیم کرد

 19. مریم می گوید

  من کجا باید مجموعه صوتی کوین رو گیر بیارم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت به خیر برای دانلود همه محتوای کوین ترودو ترجمه شده در سایت جادوی باور اینجا کلیک کنید . دانلود آرشیو سخنرانی های کوین ترودو

 20. ستاره می گوید

  سلام کتاب و سی دی کوین تردو رو خریدم قبل از خریدش فک می کردم خیلی تاثیر گذار اما الان با توجه به اینکه نصب کتاب رو خوندم دیدم هیچ تاثیری نداشته بلکه همه انرژی مثبتی که داشتم از بین رفته.
  فکر می کردم خیلی تاثیر گذار باشه اما نبود

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست عزیز ، کوین ترودو در کتاب ها و سمینار ها مبانی رو آموزش میده که اصل کسب موفقیت همه انسانهاست و حتی کسانی رو هم مثال میزنه که با اینکه از قوانین اطلاعی نداشتند ولی به صورت غریزی به آن عمل کردند تا موفق شدند. پیشنهاد من به شما اینه که نا امید نباشید و با یک نگاه جدید و امیدوارنه کتاب های ناپلئون هیل و استر هیکس رو مطالعه کنید قطعا نتایج خوبی خواهید گرفت . موفق و پیروز باشید

  2. جادوی باور می گوید

   سلام دوست عزیز . کوین ترودو و اطلاعاتی که در دوره ها و کتابهایش میدهد برای موفقیت هر شخصی با هر شرایط کافیست .پیشنهاد میکنم ادامه بدین به مطالعه و حتی از اساتید دیگر هم استفاده کنید قطعا نتایج خوبی خواهید گرفت .موفق و پیروز باشید

 21. سهیل کفاش می گوید

  سلام
  ممنون از این سایت عالی و کوین ترودو فوق العاده
  یک سوال آیا سطح 4 و 5 کویت ترودو هم در سایت وجود دارد؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام عزیزم ، فعلا سطح ۱تا ۳ کوین ترودو رو ترجمه کردیم و به مرور سطح های جدید اضافه میشود

 22. شادی علیون می گوید

  با سلام ممنون از مطالب بسیار خوبی که درسایت گذاشتین من علاوه بر اینها
  کتاب آرزوی تو دستور توست رو هم خوندم خیلی تاثیرگذار بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

25 درصد تخفیف پاییزی با کد تخفیف jadoyebavar
+