ورود / ثبت نام

آموزش قانون جذب در چند دقیقه

فردی که در کهکشان دستهایش را باز کرده است.

تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

اگر با قانون جذب آشنا نیستید و یا اطلاعات کمی از این قانون دارید، پیشنهاد میکنیم مقاله قانون جذب چیست  را از دست ندهید.

هزاران سال است که قانون جذب توسط افراد برتر جامعه استفاده میشود؛ و زمانی که از آنها درباره موفقیتشان پرسیده میشود میگویند: به خاطر ژنتیکشان است و یا جوابی میدهند که جواب واقعی به سوال ما نیست!
آنان از این خبر به شما چیزی نمیگویند زیرا نمی خواهند برای خودشان رقیبی داشته باشند.

اما هنوز افرادی هستند که دوست دارند شما از این قانون باخبر بشوید؛ و از آن ها استفاده کنید. چه برای جذب ثروت، جذب آرامش و جذب عشق و… از آن استفاده کنید. در ادامه سخنان آنان را برای آنکه قانون جذب را بهتر یاد بگیرید به شما می گوییم.

برای آموزش قانون جذب به چه کسی گوش میکنید؟

گوش یک مرد در حال گوش کردن به آموزش قانون جذب

این اطلاعاتی که برای آموزش قانون جذب قرار است به شما بدهم. اطلاعاتی نیست که مردم عادی آنها را نوشته باشند؛ این اطلاعات توسط افرادی پخش شده است که ممکن است شما علاقمند باشید حتی یک بار آنها را از نزدیک ببینید.

مردم به دلیل آنکه علاقمند هستند سریع و بدون دردسر به موفقیت برسند؛ هر سخنی و هر آموزشی را از هر فردی قبول میکنند. برخی از افراد به موفقیت های چندانی دست نیافته اند و شروع به آموزش میکنند. آیا آموزش های آنها میتواند به شما کمک کند؟ جواب خیر است؛ زیرا آنها فقط برای کسب در آمد اینکار را میکنند و قرار نیست با این دوره شما ثروتمند شوید قرار است با این دوره آنها ثروتمند شود.

افرادی مانند کوین ترودو، استر هیکس و باب پراکتور و… افرادی مولتی میلیونر هستند که از قانون جذب خبر دار هستند؛ و آن را در زندگی خود به کار بسته اند. آنها دوست دارند شما هم از این قانون با خبر شوید به همین دلیل دوره ها و سمینارهای زیادی را در سرتاسر دنیا پخش کرده اند. بیشتر آنان گردش مالی بیش از ۱۰ میلیون دلار را در کسب و کار خود دارند.

ساده ترین راه برای آموزش قانون جذب

ابتدا این را بگویم که فقط آموزش کافی نیست شما باید پس از آموزش این قانون را در زندگیتان به کار بگیرید تا از نتایج آن لذت ببرید. قانون جذب به این معنا است که شما به هر چه توجه کنید آن را در زندگیتان پدید می آورید. اما توجه به چه معناست؟

توجه در قدم اول به این معناست که شما بیشتر به آن فکر کنید و بیشتر آن را بیان کنید. به طور مثال فردی که بیشتر به بدهکاری فکر میکند و بیشتر راجب آن با دیگران گفت و گو میکند بیش تر از همه دچار بدهکاری است.

در قدم دوم به معنای باور و ایمان است اگر بیش از اندازه چیزی را بیان و یا فکر کنید؛ برای شما تبدیل به یک باور  و یا ایمان میشود. به طور مثال اگر شما بیشتر فکر کنید که چقدر بدبختی در زندگیتان زیاد است و راجب آن با دیگران گفت و گو کنید. شما به این باور و ایمان میرسید که آدمی بدبخت هستید.

در قدم سوم به معنای ناامیدی است اگر شما به این باور و ایمان برسید که آدمی بدبخت هستید از داشتن یک زندگی شاد و مفرح و با امکانات ناامید میشوید و دیگر به داشتن آن فکر نمی کنید. اما اگر افکار و سخنان خود را بر چیز هایی بگذارید که دوست دارید زندگی متفاوت و برتری خواهید داشت. اما شاید ذهن و مغز شما در برابر اینکه توجهات خود را بر یک زندگی خوب بگذارید مقاومت کند. در ادمه چند راه کار برای آنکه مقاومت ذهنتان را کمتر کنید به شما پیشنهاد میشود.

تجسم خلاق داشته باشید (تمرین آموزشی قانون جذب)

دختر که جلوی تخته در حال فکر کردن است به آموزش قانون جذب

تمارین زیادی برای قانون جذب وجود دارد. تمارینی که به شما کمک میکند به آنچه که میخواهید برسید. ولی برترین این تمارین؛ تجسم است. تجربه نشان داده است که شما زمانی که به داشتن آنچه که میخواهید فکر میکنید حس حسرت به نداشتن آن و نا امیدی از اینکه چگونه میتوانم به آن دست یابم بیشتر از هر چه افکار شما را درگیر خود میکند.

و اگر به نداشتن چیزی توجه کنید چه نسیبتان میشود؟ که آن را نداشته باشید. برترین راه برای دور زدن این افکار منفی تجسم کردن است. به این فکر کنید که در حال حاضر آنچه که میخواهید را دارید و از آن استفاده میکنید. به طور مثال اگه علاقه به داشتن خانه ای دارید به این فکر کنید که داخل خانه هستید و در حال چیدین اتاقتان و یا هر جای دیگر آن هستید.

یادگیریتان را افزایش دهید.

شما همواره باید اطلاعات خود را افزایش دهید. کتاب بخوانید دوره و سمینار گوش کنید و یا به هر گونه ای که میتوانید اطلاعات خود را افزایش دهید. اگر یادگیریتان را افزایش دهید میتوانید راحت تر مسائل جدیدی را آموزش ببینید. یادگیری را میتوان به همان عطش برای بدست آوردن مطالب جدید و کاربردی معنا کرد.

کوین ترودو یادگیری رو این طور بیان میکند اگر شما افزایش اطلاعات خود را در هر زمینه ای متوقف کنید ثابت نمی مانید پسرفت خواهید کرد. ثابت ماندنی در کار نیست یا پسرفت میکنید یا پیشرفت خواهید کرد.

 


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone