25 درصد تخفیف خرید اشتراک به مناسبت میلاد رسول اکرم، کد تخفیف: milad

ورود / ثبت نام

بهترین ترفندهای یادگیری قانون جذب از کوین ترودو

کوین-ترودو-راز-یادگیری

تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۸

در این مقاله جادوی باور  برای کسانی  که با کوین ترودو kevin trudeau آشنایی کمی دارند یا تازه با این استاد قانون جذب آشنا شده اند و حتی دوست دارند به ترتیب صحیحی سخنرانی کوین ترودو رو گوش کنند تا نتایج عالی‌تر بگیرند بار ما همراه باشند تا توضیحات جامعی را کسب کنند  افرادی که توسط آموزشهای کوین ترودو  زندگی خود را متحول کرده‌اند و به موفقیت و ثروت رسیده‌اند کم نیستند اما برخی هم هستند که هیچ نتیجه‌ای نگرفته‌اند  لذا برای اینکه بهترین نتایج را کسب کنید با ما همراه باشید.

از کجا شروع کنیم

آموزشهای کوین ترودو

اگر نمی‌دانید کوین ترودو کیست بیوگرافی کوین ترودو را که در سایت جادوی باور منتشر شده مطالعه کنید،

علاوه بر زندگی‌نامه کوین ترودو یک ویدیو با زیرنویس فارسی هم از این استاد به صورت رایگان منتشر کرده‌ایم که با معرفی کوتاه خودش و اینکه در چه خانواده‌ای بزرگ شده و به چه شکل به گروه‌های مخفی راه پیدا کرده اشاره می‌کند، حتی در این ویدیو اشاره به افرادی می‌کند که در گروه های مخفی مانند فراماسونری و برادر هود بودند و مخالف این بودند که  این اطلاعات و رازها به دنیای بیرون درز پیدا کند.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا  اول باید زندگی نامه کوین ترودو رو مطالعه کنیم؟!

کوین ترودو در طول آموزش‌هایش شما را به این عقیده می‌رساند که خواندن مکرر زندگی‌نامه افراد موفق و ثروتمند یعنی یک گام بزرگ برای موفقیت و پیشرفت در همه ابعاد زندگی چون زمانی که زندگی‌نامه افراد موفق را می‌خوانید  هیچ  مقاومت ذهنی از خود نشان نمی‌دهند و به نوعی مستحکم‌ترین باورها را در ذهن میسازند.

در این مورد زندگی نامه کوین ترودو هم می‌تواند بزرگترین باور را برای شما بسازد، چون شخصی که قرار است مربی شما باشد و خودش از شرایطی به جایگاه و ثروت فعلی رسیده که دقیقا گذشته‌ای شبیه به من و شما داشته است.

آرزوی تو فرمان توست

پس اولین دوره‌ای که قرار است شما گوش کنید تا به قول خود استاد کوین ترودو سلول‌های نورانی مغز شما کم‌کم ساخته بشوند و در مسیر پیشرفت برای شما کار کنند سمینار آرزوی تو دستور توست کوین ترودو می‌باشد.

در این دوره ابتدا کوین ترودو بدون اینکه متوجه باشید در حال تزریق برخی اطلاعات برای بالا بردن ارتعاش ذهن شماست کوین‌ترودو به طور ماهرانه‌ای سعی بر متقاعد و راغب کردن ضمیر ناخودآگاه شما دارد و به بهترین شکل ممکن به درون شما نفوذ میکند و عملا این کار را با محکوم کردن برخی افراد مانند کسانی که در گروه های مخفی هستند افراد معروف ثروتمند و غیره میکند این یکی از روش های بی نظیر تسلیم کردن ذهن است.

پس اولین گام دانلود سمینار آرزوی تو دستور توست می‌باشد.

سمینار آرزوی تو دستور توست

دانلود فایل یادگیری کوین ترودو شروع موفقیت شما می‌باشد، پس از اینکه سمینار آرزوی تو دستور توست را دانلود کردید به قسمت اول با دقت گوش کنید و سطح آگاهی خودتان از حرف‌هایی که زده شده را بسنجید و بر همان اساس برای فایل‌های بعدی مدت زمان تعیین کنید.

به طور مثال روزانه ۲ قسمت رو گوش کنید .

در نهایت پس از تمام شدن همه فایل‌های دوره دوباره از ابتدا شروع به گوش کردن کنید و به هیچ عنوان پس از یکبار گوش کردن به این دوره به دورهای دیگر کوین ترودو گوش نکنید.

 

شما با این تکرار گوش دادن دوره‌ها گفته‌های کوین ترودو را کاملا از بر خواهید شد.

سطح ۱ تا ۱۲ کوین ترودو

دوره‌های کوین ترودو هر کدام دارای سطح بندی هستند و حتما تاکید داریم تا دوره اول رو کامل درک نکرده‌اید به سطح بعدی نروید شما همه اطلاعات را با یک بار گوش کردن نمی‌توانید در ذهن خود ذخیره کنید و دلیل آن هم سطح آگاهی شما می‌باشد.

همان‌طور که کوین ترودو هم خودش تاکید می‌کند این دوره را چندبار گوش کنید و در دفعات بعدی چیزهایی را می‌شنوید که انگار در دفعات قبل در دوره گفته نشده است و دلیل این امر هم همان سطح آگاهی ذهنی شما می‌باشد.

کوین ترودو اصل یادگیری را  مهمتر از هر چیزی می‌داند به طوری که درباره یادگیری فلسفه خاصی دارد، البته این موضوع شاید ساده و کمی ابتدایی به نظر بیاید ولی زمانی که کوین ترودو یادگیری را تشریح می‌کند و در این مورد صحبت می‌کند، تازه متوجه اهمیت یادگیری و تاثیر آن در زندگی‌مان می‌شویم.

به طور مثال کوین ترودو می‌پرسد آیا چیزهایی را که یاد گرفتید را انجام میدهید؟

اگر چیزی را بلد باشید ولی در زندگی‌تان آن را به کار نبرید یعنی هیچ چیزی بلد نیستید و با کسی که بلد نیست هیچ فرقی ندارید.

صبور بودن در گوش دادن مکرر به این دوره به شما کمک می‌کند که در درک مفاهیم دوره‌های بعدی کوین ترودو که در ادامه توضیح می‌دهیم را برای شما آسان‌تر کند.

در واقع زمانی باید دانلود کتاب آرزوی تو دستور توست کوین ترودو را در برنامه خود قرار دهید که عطش زیادی در درونتان ایجاد شده و به نوعی قوانین جهان را که کوین ترودو آموزش داده درک کرده‌اید چون این کتاب شامل تمرین‌هایی می‌باشد که به صورت عملی باید انجام شود و همان طور که میدانید کوین ترودو این کتاب را مدتی بعد از سمینار آرزوی تو دستور توست عرضه کرده است.

سمینار آرزوی تو دستور توست

پس از گذراندن مراحل  بالا باعث یک نظم و یک حالت انتظار و هیجان را در ضمیر ناخودآگاه شما ایجاد می‌کند که بسیار بسیار به موفقیت شما کمک می‌کند دانلود کتاب یادگیری کوین ترودو یا همان تمرینات کوین ترودو شروع فصل جدیدی در ذهن و زندگی شماست.

ما زمانی از یک آموزش نتیجه می‌گیریم که برای آن ارزش قائل باشیم و تعهد خود را به حرف‌های استاد در عمل نشان دهیم، پس مراحل را بدون عجله طی کنید و به برنامه‌های خود برای کسب ثروت و موفقیت پایبند باشید.

برای اینکه موفق شویم اسراری به نظم داشتن نیست چرا که خود بی‌نظمی یک نظم است.

حرف اصلی ما این است که اگر می‌خواهید مانند برخی از دوستان و حتی تعداد کمی از کاربران عزیز سایت جادوی باور که فقط عجله برای گوش کردن فایل صوتی کوین ترودو دارند و به نوعی بدون اینکه خودشان هم بدانند این آموزش‌ها برایشان شبیه به یک کتاب داستان سرگرم کننده شده است تا یک آموزش، چرا که فقط شنونده هستند و درکشان از عمل گرا بودن خود اشتباه است.

لذا از هر مرحله‌ای که احساس میکنید نیاز هست به عقب برگردید و دوباره شروع کنید هیچ اشکالی ندارد.

مرحله بعدی برای اینکه پا به یک سطح بالاتر از دانسته‌های فعلی بگذاریم و به برخی سوالات بی‌جواب خودمان برسیم دانلود کتاب صوتی کوین ترودو با عنوان رازهای موفقیت و القا به ذهن برای بالا بردن ارتعاش که یک دوره بی نظیر خاص و نایاب از کوین ترودو می‌باشد که در سایت با دوبله فارسی منتشر شده است.

در واقع این سمینار صوتی درباره پاسخ به سوالات نیست ولی می‌تواند پاسخ برخی از سوالات شما هم باشد، این دوره صوتی همان طور که استاد کوین ترودو ابتدا آن را توضیح می‌دهد بهترین دوره خودش می‌باشد و با حساسیت زیادی ضبط شده است.

هدف این دوره صوتی بالا بردن ارتعاش شماست بدون اینکه قرار باشد شما کاری بکنید و یا تمرینی انجام دهید.

کتاب تمرینات آرزوی تو دستور توست

این دوره به نوعی مکمل دوره صوتی کوین ترودو آرزوی تو دستور توست است، به شرطی که حداقل ۲ تا ۳ بار قبلا آن را گوش کرده باشید.

تا وقتی کوین ترودو از شما می‌پرسد آرزوی تو دستور چه کسی است باید بدانید که با صدای بلند چه جوابی بدهید.

دوره راز موفقیت کوین ترودو یک دوره تعاملی است و پیوسته کوین ترودو در این فایل دوبله از شما سوال می‌کند و منتظر جواب می‌ماند، پس حتما باید دوره آرزوی تو دستور توست را گوش کرده باشید.

اگر تا این‌جای کار را به مدت حداقل ۳ تا ۴  ماه طی کرده‌اید و احساس می‌کنید که کاملا موضوع را درک کرده‌اید، اکنون می‌توانید بر اساس همین دانسته‌ها دوره‌های دیگر کوین ترودو و حتی کتاب‌های موفقیت و قانون جذب از افراد دیگر را بخوانید.

چون دیگر به راحتی از مسیرتان منحرف نخواهید شد حتی اگر نویسنده و سخنران بزرگی هم چیزی را اشتباه بگوید متوجه  خواهید شد .

موفقیت و قانون جذب

دوره بعدی کوین ترودو  سطح ۳ برای حرفه ای ها

دوره بعدی کوین ترودو به نام برداشتن موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد که زودتر از دوره صوتی راز موفقیت در سایت منتشر شد.

شروع یادگیری این سمینار کوین ترودو بعد از ۲ دوره قبلی است، چرا که همان ابتدا کوین ترودو این سمینار را سطح ۳ از آموزش‌های مقدماتی خود می‌نامد و برای اینکه سوء تفاهمی برای شنونده در طول سمینار پیش نیاید حتما باید دوره پایه را گذرانده باشید.

در این دوره کمی تخصصی تر در مورد احساس درونی صحبت می‌کند و راهکارهایی برای اینکه بتوانیم همواره با احساس درست تصمیم بگیریم و فریب گوش‌ها و چشم‌هایمان را نخوریم چون آنها طبق باور‌های قبلی ما برنامه‌ریزی شده‌اند و به همین دلیل ما همواره در حال فریب خوردن و قضاوت از طریق گوش‌ها و چشم‌هایمان هستیم.

دوره بعدی ماشین خلق پول

کتاب صوتی کوین ترودو  که به مدت ۱۳ ساعت با زیر نویس فارسی در سایت منتشر شده در واقع به صورت تخصصی درباره بازاریابی شبکه و شغل‌های اینترنتی است که از همین رو مناسب برای افرادی است که به نوعی ارتباط با فضای مجازی و یا می‌خواهند در آینده وارد این محیط بشوند و شغل‌های مشابه برگزینند، البته به صورت عمومی هم می‌توانید این دوره را گوش کنید.

شاید هم باعث یک شروع خوب برای داشتن یک شغل جدید در ذهن شما شود در مورد این سمینار هیچ محدودیتی وجود ندارد.

اما یکی از جنجالی‌ترین دوره‌های کوین‌ترودو که به صورت تصویری، دوبله در سایت جادوی باور منتشر شده است سمینار درمان های طبیعی که آنها نمی‌خواهند شما بدانید است این کارگاه تصویری که بعد از کتاب کوین ترودو با همین نام برگزار شده بسیار برای کوین ترودو جنجالی بود.

در این سمینار کوین ترودو در  مورد بیماری‌ها و مشکلات جسمی صحبت می‌کند که به راحتی با پیشگیری و رعایت نکاتی ساده قابل درمان است ولی برای اینکه صنعت دارو سازی کشورها بتوانند منافع خود را روز به روز افزایش دهد با تجویز داروهایی خطرناک که به ظاهر بیماری شما را درمان می‌کند ولی در واقع منشا شروع بسیاری از بیماری‌های دیگر در  جسم و بدنتان است می‌شود.


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

11 پاسخ به “بهترین ترفندهای یادگیری قانون جذب از کوین ترودو”

 1. کاربر 3559 گفت:

  معذرت میخوام ولی من منظورتون رو نفهمیدم چون سوال من چیز دیگه ای بود.
  چون در جواب یکی از کاربران گفتین به زودی حاضر میشه من ازتون پرسیدم که تا چه زمانی بر روی سایت قرار میگیره.
  در مورد دوره هم که عرض کردین بله خیلی مفیده ولی کوین ترودو این کتاب رو برای نتیجه گرفتن بهتر از دوره آرزوی تو دستور توست منتشر کرد و تا اونجایی که من شنیدم خیلی کتاب مهم و خوبیه در واقع یه جور حلقه گمشده اس .
  به هر حال ما و کاربران خوشحال میشیم این کتاب بر روی سایت قرار بگیره.
  خیلی ممنون.

  • سلام دوست گرامی .کتاب آرزوی تو دستور توست کوین ترودو که جدیدا برخی سایت ها برای فروش منتشر کرده اند. یک کتاب دقیقا بر اساس سمینار آرزوی تو دستور توست هست. باور کنید ما بیش از ۵ دوره آموزش از کوین ترودو داریم که فقط قسمت های اول رو ترجمه کردیم و منصرف شدیم چون واقعا چیز جدید نداشته و دوباره رفتیم سراغ دوره دیگر از ترودو تا یک دوره که حرف های جدید تر داشته باشه منتشر کنیم .درمورد کتاب کوین ترودو یک نمونه کوتاه از کتاب اینجا تایپ میکنم تا سطح کتاب رو خودتون قضاوت کنید .

   شما به چه کسی گوش میکنید؟
   بعد زیرش ۳ کادر خالی داره که شما باید طبق چیزهایی که در سمینار ارزوی تو دستور توست شنیدین پر کنید
   سوالی بعدی چهار مرحله یادگیری را بگویید؟ دوباره ۶ خط زیرش خالی گذاشته تا شما جواب رو بنویسید. راستش ما اگر وقت بزاریم و این دوره رو ترجمه کنیم و منتشر بشه فک میکنم کاربران بیشتر اعتراض کنند که برای این کتاب وقت گذاشتیم . به هر حال باز هم اگر نظرات درباره انتشار کتاب مقبت بود ما حرفی نداریم .

 2. کاربر 3559 گفت:

  درود بر شما و ممنونم از وب سایت فوق العاده شما
  میخواستم بدونم کتاب آرزوی تو دستور توست تا شب عید امسال در وب سایت قرار میدین؟

  • سلام دوست من – ممنون از نظر لطف شما – در مورد کتاب آرزوی تو دستور توست یک موضوع وجود داره و اون هم اینه که این کتاب همان حرف های دوره آرزوی تو دستور توست است که به صورت سوال درآمده .به طور مثال نوشته آرزوی تو دستور چه کسی است و زیرش دو خط خالی گذاشته شده تا شما چیزی بنویسید. اگر بخواهیم این کتاب رو انتشار بدیم مشکلی وجود نداره برای ترجمه اش، ولی قطعا اگر یک دوره مفید از کوین ترودو منتشر کنیم بهتر هست.

 3. سهیل گفت:

  سلام
  من اکثرا دوره های مورد نظر را خریداری کردم و فقط بصورت تکی کتاب یادگیری کوین ترودو را می خواهم خرید کنم و نیازی به اشتراک ویژه ندارم باید چکار کنم ؟

 4. کاربر 3565 گفت:

  سلام. توی این مطلب در مورد کتاب آرزوی تو دستور توست و تمریناتش گفتین.این کتاب رو از کجا باید تهیه کنیم؟

 5. shapor گفت:

  سلام خدمت همه عوامل سایت جادوی باور ممنون از سایت خیلی خوبتون امیدوارم با همین فرمون تا آخر پیش برین. من دقیقا این موضوع رو قبول دارم اول سمینار آرزوی تو دستور توست رو گوش کردم یک بار بعد رفتم سراغ کتاب هایی که کوین ترودو معرفی کرده واقعا اصلا گیج شده بودم. کلا کتابها رو گذاشتم کنار تا ۴ ماه سمینار آرزوی تو دستور توست رو گوش کردم و واقعا تازه متوجه حرف های ترودو شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone