پشتیبانی در تلگرام

دفتر پشتیبانی

جول اوستین سمینار ارزش واقعی خود را بدانید زیر نویس فارسی

183
نام مربی : جول اوستین Joel Osteen
موضوع : ارزش واقعی خود را بدانید
نوع محتوا : سمینار تصویری
زبان : زیرنویس فارسی
تعداد قسمت : 1
مدت زمان : 27 دقیقه
فرمت محتوا : MP4
حجم محتوا : 155 mb مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه و یا خرید محصول به صورت تک دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت دسترسی خواهید داشت و با خرید به صورت تکی ، فقط همین محصول را می توانید دریافت کنید .

دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ پس لطفا وارد شوید


جول اوستین معروف به کشیش خنده رو یکی از برترین سخنرانان انگیزشی و موفقیت فردی است که سمینار های وی اکثراً در کلیسا و برای مسیحیان اجرا می شود ولی سمینارهای او چنان جذاب و مؤثر است که تمامی مردم جهان از هر قشر و دینی از بیننده سمینار های او هستند. سمینار ارزش واقعی خود را بدانید از جول اوستین در کلسیای کنوود برگزار شده است؛  کلیسای کنوود در سال ۱۸۸۷ ساخته شده است و گنجایش بیش از پنج هزار نفر را دارد. جول اوستین در سمینار ارزش واقعی خود را بدانید بر این موضوع تاکید دارد که ارزش های ما هیچ ارتباطی به میزان درآمد، ظاهر و یا افرادی که می شناسیم ندارد زیرا تمامی این معیار ها قابل تغییر هستند. اگر بخواهیم محتوای این سمینار را بررسی کنیم و آن را در یک جمله خلاصه کنیم این سمینار درباره ارزشمند و منحصر به فرد بودن تمامی انسان ها  برگزار شده است.

جول اوستین در این سمینار می گوید: ارزش واقعی هر کس از جانب خداوند به او داده شده است. می توانید یک خانه بزرگ و یا یک ماشین گران قیمت داشته باشید ولی باید بدانید این باعث نمی شود که شما ارزشمند تر شوید این کار فقط ثروت شما را بیشتر خواهد کرد. شما بیش از این با ارزش بوده اید زمانی که در آپارتمان کوچکی زندگی می کردید آن جایگاه شاید به شما نفوذ و قدرت بیشتر بدهد ولی ارزش شما را بیشتر نخواهد کرد!

جول اوستین سمینار ارزش واقعی خود را بدانید زیر نویس فارسی
۳.۳ (۶۶.۶۷%) ۳ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.