پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی


 زندگینامه جک کنفیلد

زندگینامه جک کنفیلد

جک کنفیلد

جک کنفیلد در 19 آگوست سال 1944 در تگزاس آمریکا به دنیا آمد و بعدها به یک نویسنده، سخنران و مشاور مشهور و محبوب تبدیل شد. زندگی نوجوانی جک کنفیلد در یک خانواده مذهبی مسیحی گذشت و پس از ورود به دانشگاه، تحصیلات خود را در رشته تاریخ چین ادامه داد. در سال 1966 از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل شد.

پس از آن، وارد دانشگاه ماساچوست شد و در سال 1973 مدرک کارشناسی ارشد رشته آموزش را از این دانشگاه کسب کرد. در سال 1981، مدرک افتخاری PHD را از دانشگاه سانتا مونیکا کسب کرد.

ازدواج اول جک کنفیلد در سال 1978 با جورجیا لی نوبل شکل گرفت اما پس از مدتی، از او جدا شد و در سال 1999 ازدواج دومش با اینگا مری شکل گرفت. اوران کنفیلد حاصل این ازدواج بود که بعدها به شکایت از بی توجهی پدر، سرگذشتی از زندگی خود در قالب یک کتاب منتشر کرد.

آغاز موفقیت جک کنفیلد

jack-canfield
jack-canfield

 

زندگی حرفه‌ای جک کنفیلد از زمانی شروع شد که همکاری وی با مارک ویکتور هانسن شکل گرفت. جک کنفیلد با کمک همکار خود در سال 1990 تصمیم گرفتند تا کتابی خودآموز حاوی ایده‌های جالب برای افزایش بهره‌وری شخصی بنویسند. آنها با همکاری هم طی سه سال توانستند 68 داستان آموزنده از افراد معمولی که به موفقیت‌های قابل قبولی رسیده بودند، جمع آوری کنند.

داستان‌های جمع آوری شده از سوی جک کنفیلد و همکارش اغلب مربوط به مخاطبان سخنرانی‌ها و برنامه‌های کنفیلد بودند؛ به طوری که برای گرد آوری آنها زحمت زیادی کشیدند و سه سال زمان صرف کردند.

این داستان‌ها توسط جک کنفیلد و مارک ویکتور هانسن در سال 1993 در قالب یک کتاب با عنوان «سوپ مرغ برای روح» عرضه شد.این کتاب به شدت از طرف مردم استقبال شد و فروش قابل توجهی پیدا کرد. به گزارش USA Today، کتاب «سوپ مرغ برای روح» جزو سه کتاب پرفروش ایالات متحده در بازه زمانی 1995 تا 2000 بود.

امروزه کتاب «سوپ مرغ برای روح» به عنوان عنصر اصلی شهرت جک کنفیلد، فروش بسیار بالایی دارد؛ به طوری که تا کنون حدود 112 میلیون نسخه از آن به 47 زبان رسمی جهان ترجمه و چاپ شده است. موفقیت بسیار بالای این کتاب آنقدر شگفت انگیز است که جک کنفیلد را به یکی از موفق‌ترین افراد جهان تبدیل نمود و او را صاحب یک جامعه بزرگ از دانش آموزان موفقیت و مخاطبان سخنرانی‌های انگیزشی کرد.

رکورد فروش کتاب‌های نوشته شده به دست جک کنفیلد، در کتاب گینس ثبت شده‌اند؛ چرا که او تنها کسی است که 7 کتابش به طور همزمان در لیست برترین‌های نیویورک تایمز قرار گرفته است. کتاب‌هایی که جک کنفیلد نوشته است عبارتند از:

سوپ مرغ برای روح
اصول موفقیت
عامل علاء الدین
قدرت تمرکز
شاه کلید زندگی با قانون جذب
حداکثر اعتماد به نفس

شایان ذکر است کتاب‌های عنوان شده، به تنهایی توسط جک کنفیلد نوشته نشده‌اند و او با همکاری افراد چون مارک ویکتور هانسن و جنت سویتزر این کتاب‌ها را گرد آوری کرده است.

جالب است بدانید!

در بیوگرافی جک کنفیلد، جایزه‌هایی چشم نوازی می‌کنند. او در سال 1995، جایزه کتاب پرفروش سال آمریکا را کسب کرد. همچنین جایزه جهانی مهارت داستان گویی سال 1996 و جایزه فرشته اپرا را در سال 1999 از آن خود کرده است.

کنفیلد علاوه بر سخنرانی، نویسندگی و تدریس، به ورزش، پیاده روی، تنیس و تفریح علاقه زیادی دارد و این فعالیت‌ها را در برنامه خود قرار می‌دهد. بینش و نگرش مثبت در تمام زندگینامه جک کنفیلد موج می‌زد و نشانی از امید و علاقه بسیار زیاد وی نسبت به زندگی دارد.

زندگی حرفه‌ای جک  آنقدر رشد کرده که مجله تایم، از او با عنوان فرد پشت پرده امپراطوری چاپ و نشر این دهه یاد کرده است. امروزه شرکت‌های بزرگ جهان نظیر: مایکروسافت، زیمنس، سونی، هوندا، فدرال اکسپرس، دومینوز پیتزا و… از نظرات، مشاوره‌ها و تدریس‌های وی بهره می‌برند. فعالیت جک کنفیلد در سطح بین المللی نیز پر رنگ است و شرکت‌های بزرگ زیادی از سرتاسر جهان با او در ارتباط هستند و از دانش وی استفاده می‌کنند.

[irp posts=”5613″ name=”کوین ترودو | آرزوی تو دستور توست | دوبله فارسی”]

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.