پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی


شبکه جهانی اطلاعات کوین ترودو آموزش آکادمیک قانون جذب

اگر به دوره های کوین ترودو مانند دوره آرزوی تو دستور توست گوش کرده باشید چندین بار از زبان او میشنوید که میگوید به شبکه جهانی اطلاعات بپیوندید؛ اما منظور کوین ترودو از پیوستن به شبکه جهانی اطلاعات چیست؟

کوین ترودو یک سایت با نام شبکه جهانی اطلاعات راه اندازی کرد و در آن سایت کتاب ها، دوره ها، سمینار ها و یا حتی مقاله هایی را به رایگان درباره اصل قانون جذب در دسترس مردم میگذاشت. اما پس از آنکه کوین ترودو توسط گروه ها و ارگان های دولتی متهم شد و او را به دادگاه بردند وی را مجبور کردند تا این فعالیت سایت شبکه جهانی اطلاعات را متوقف کند.

اما سؤال این است که در سایت شبکه جهانی اطلاعات  (به انگلیسی: Kevin Trudeau – Global Information Network) دقیقاً چه چیزی منتشر می شد؟

Kevin Trudeau speaks at a seminar


شبکه اطلاعات جهانی چیست؟

کوین ترودو به منظور برقراری ارتباط ساده تر سایتی به نام شبکه جهانی اطلاعات راه اندازی کرد. کوین ترودو در این سایت کتاب ها و دوره هایی را منتشر میکرد. این سایت حاوی اطلاعات بسیار مهم بود اطلاعات این سایت طبقه بندی شده برای استفاده راحت تر مردم بود. کوین ترودو و دوستانش در این سایت محتویاتی را منتشر میکردند که مردم بتوانند زندگی راحت تری داشته باشند.

مردم نتایجی که گرفته بودند را در این سایت به اشتراک میگذاشتند و این سایت هر روز باعث رشد و پیشرفت بیشتری در زندگی مردم می شد. کوین ترودو همچنین به افرادی که عضور این سایت میشدند اجازه میداد دوره های او را رایگان دانلود کنند.(البته به زبان اصلی) هدف کوین ترودو این بود که این سایت را مانند جوامع مخفی همچون برادر، اسکال ان بونز، پوست و استخوان، فراماسونری و … اما برای مردم عادی و در مقیاسی بزرگتر ایجاد کند.

شبکه-جهانی-اطلاعات

محتویات سایت شبکه جهانی اطلاعات چه بود؟

اگر به دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو گوش کرده باشید کوین ترودو در این دوره از بین میلیون ها کتاب موفقیت که در شهرها و کشورهای مختلف با زبان های متقاوت نوشته شده است فقط 16 کتاب را برای خواندن پیشنهاد میکند. همچنین او این 16 کتاب را به ترتیب و نحوه خاصی برای خواندن به شما پیشنهاد میکند. نسخه اصلی این کتاب ها به ترتیب در سایت شبکه جهانی اطلاعات وجود داشت.

کوین ترودو میگوید زمانی که در جوامع مخفی حضور داشته  از آنها خواسته می شد تا به مردم عادی چیزی راجب این اطلاعات نگویند زیرا آنها مردمانی عادی هستند و باید با این طرز فکر که نمی توان به سادگی ثروتمند شد حتما باید کسی باشد تا به ما کمک کند و یا نمی توان زندگی رویایی را برای خود ساخت یا باید در این دنیا رنج بکشیم و… زندگی کنند و این حرف ها واقعیت دارند زیرا اگر شما اطراف خود را نگاه کنید متوجه خواهید شد که مردمان عادی واقعا طرز فکرهایی شبیه به این را دارند.

کوین ترودو در سایت شبکه جهانی اطلاعات خود محتویاتی را منتشر میکرد تا مردم را از این افکار دور کند محتویاتی مانند دوره های کوین ترودو و یا فایل صوتی مراحل یادگیری کوین ترودو و… ؛ او میدانست که ساختن یک زندگی رویایی و یا ثروتمند شدن سخت نیست زیرا خود به تمامی آنها رسیده است.


بازاریابی شبکه ای در سایت شبکه جهانی اطلاعات

کوین ترودو تصمیم گرفته بود که یک گروه برای تمامی مردم بدون در نظر گرفتن نژاد، موقعیت مالی و … ایجاد کند او عضوهای این سایت را طبقه بندی کرده بود و از هر طبقه برای طبقه پایینی خود یک مربی شخصی انتخاب کرده بود به طوری که بتوانند با هم صحبت کنند و اشکالات و سؤالات یکدیگر را برطرف کنند.

کوین ترودو برای کسب درآمد مردم نیز قسمتی از سایت را به بازاریابی شبکه ای اختصاص داد و همینطور دوره ای 13 ساعته از آموزش بازاریابی شبکه با نام دوره چگونه یک ماشین پول سازی دایمی خلق کنیم منتشر کرد.


چرا سایت شبکه جهانی اطلاعات بسته شد؟

پس از آنکه رشد سایت شبکه جهانی اطلاعات هر روز و هر روز بیشتر می شد و هر روز مردمان بیشتری به این سایت می آمدند کوین ترودو نیز فعالیت خود را بیشتر و بیشتر کرد. کتاب های کوین ترودو و یا فایل های صوتی کوین ترودو و… در این سایت افزایش یافت. افرادی که در جوامع مخفی بودند و از این موضوع با خبر شدند سریعا کوین ترودو را متهم کردند و به او اتهاماتی مختلف زدند آنها دولت ها و ارگان ها را مجبور کردند تا از کوین ترودو شکایت کنند و او را به دادگاه بکشند. که یکی از اصلی ترین دلایل محکومیت کوین ترودو به کتاب کاهش وزن او برمیگردد.

کوین ترودو در این دادگاه در سال 2013 به پرداخت میلیون ها دلار جریمه، بسته شدن سایت، همچنین باز نویسی و حذف برخی از محصولات کوین ترودو و زندانی شدن محکوم کردند. در سال 2019 برخی صفحات  داخلی شبکه جهانی اطلاعات بروزرسانی شده است ولی به دلیل حضور نداشتن کوین ترودو آموزش جدیدی اضافه نشده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
24 نظرات
 1. Tony می گوید

  Hello

  For some bizarre reason, my previous message to you was not delivered according to a system generate email I have gotten back, so here goes again. It would be fab if you could acknowledge receipt.

  As mentioned in my previous message, I would like to contribute one of my articles on cryptocurrency regulation in the UK that I have written during the course of the past few weeks. I used to work for a couple of big law firms in London and so I have a good handle on cryptocurrency law and I thought that my article would be interesting to your readers.

  I am terribly sorry but I did not have much time to find royalty free images. It would be great if you could add a pretty picture to the blog post.

  I have saved my article inside a Word document on my Google drive:

  I hope your readers will enjoy reading my guide.

  I would be most grateful if you could send me a link to the guide once you have published it!

  I can write a couple more articles as and when I get some more free time – it is crazy busy at work after all the festivities.

  Have a great day!

  Regards
  Tony

 2. vahid.sactor@gmail.com می گوید

  سلام.
  این تونی فکر کنم اطلاعات خوبی داره ادمین

  1. جادوی باور می گوید

   سلام آدرس ایمیلشون رو ارسال کردن قرار شد مطلب مفیدی بود ترجمه کنیم و در سایت منتشر کنیم

 3. mah114 می گوید

  هیف که چنین سایتی بسته شده امیدوارم روزی برسه کوین دوباره برگرده
  از طرفی از سایت جادوی باور تشکر میکنم که دوره های کوین رو‌میزارن
  امیدوارم باز هم شاهد ترجمه دوره ها و‌کتاب های کوین در این سایت باشیم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام لطف دارین دوست من . بله چون کوین ترودو نیست ، شبکه جهانی اطلاعات از سال 2013 به بعد دیگه بروزرسانی نمیشه و مطلبی هم نداره

 4. omid9991 می گوید

  من هم واقعا از سایت جادوی باوربابت جمع اوری این اطلاعات بسیاربسیار اموزنده و کاربردی وزحمات زیادی که میکشند؛ بینهایت سپاس گزارم

 5. mojtaba.sadrara می گوید

  با سلام و تشکر از زحمات شما دوره های بسیار عالی در سایت وجود داره که واقعا فوق العاده هستن. برای من یک سئوال ایجاد شده که خیلی فکرم رو درگیر کرده. آقای کوین ترودو که استاد قانون جذب هستند چرا در زندان است و چطور چنین چیزی رو جذب کرده و یا آیا این قانون برای او موثر نبوده؟ باور کنید تمام دوره های کوین رو با علاقه پیگیری می کنم ولی این قضیه در ذهنم یه پارادوکس ایجاد کرده. ممنون میشم پاسخ بدید. متشکرم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من ، کوین ترودو یکی از با دانش ترین مربیان قانون جذب هست و در این مورد هیچ شکی نیست ، حتی خانم استر هیکس هم در این مورد صاحب نام هستند و شاگردان زیادی دارند که واقعا نتیاج عالی گرفتند ،موضوعی که شما درباره کوین ترودو عنوان میکنید که چرا ایشان در زندان هستند رو نمیشه در چند خط کامل توضیح داد، ولی به طور خلاصه کوین ترودو خودش در آرزوی تو دستور توست میگه زمانی که شما احساس خوبی دارید و یک اتفاق بد براتون می افته اون اتفاق به ظاهر بده و ممکنه باعث نجات شما از مرگ بوده باشد{مثال پنجر شدن لاستیک ماشین رو میزنه } گذشته از این ما آموزش های یک استاد رو گوش میکنیم سپس تحلیل میکنیم و به یک نظر واحد میرسیم که میشه طرز فکر و باور ما ، ولی اگر بخواهیم زندگی شخصی و خصوصی کسی رو بر اساس اطلاعاتی خیلی کمی که داریم قضاوت و تحلیل کنیم به بن بست میخوریم ، کوین ترودو تا زمانی که به ما آموزشی که میخواهیم{ در حوزه مد نظرمان } را بدهد دنبال رو آن هستیم ولی روزی که تغییر عقیده بدهد و بخواهد چیزهایی مخالف با آموزش های قبلی خود یا حتی درباره تخصصی که برای ما کارآیی نداشته باشد بدهد من و شما هم به عنوان یک انسان تصمیم میگیریم که به آن گوش کنیم یا خیر ، در نهایت ما با آموزش های کوین ترودو یا هر شخص دیگری زندگی نمیکنیم بلکه با اطلاعاتی که میگیریم تصمیم میگیریم چگونه زندگی کنیم در واقع خود کوین ترودو و دیگر اساتید هم مانند آموزش های که میدهند زندگی نمیکنند و تمام آنچه گفته میشود آیده آل هاست که باید با تمرین به آنها نزدیک شویم

   1. Mhri می گوید

    به نظر من كه همين كه كوين ترودو تو اين دوره هى اشاره كرد كه گروه هاى مخفى نميخواد اين اطلاعات پخش بشه خودش يعنى جذب اينكه در اينده بايد مورد اتهام اين گروه ها قرار بگيره، بعدشم شايد اين زندان رو خودش پذيرفته چون ميدونسته با عمومى كردن اين اطلاعات زندانى ميشه و بعد دست به عمل زده و فاش كرده،

    1. جادوی باور می گوید

     سلام دوست من ، ممنون از نظر خوبتون ، بله میشه به این مورد هم اشاره کرد که کوین ترودو خیلی صریح در کتاب کاهش وزن پزشکی و دارو هایی رو که تجویز میشه و فروش بین المللی دارد رو زیر سوال میبره و خودش هم اشاره به این دارد که ممکنه برایش دردسر هایی ایجاد شود

 6. محمدی .. اصفهان می گوید

  با سلام به دست اندرکاران سایت جادوی باور
  من یکسالی هست که در زمینه قانون جذب و موفقیت در زندگی به شدت تلاش میکنم و در سایت های مختلف سر زده و فایلهای مختلف و زیادی رو از کانال های زیادی گوش کردم
  از اونجایی که اوضاع مالی خوبی ندارم .. اما خیلی دوست دارم از طریق قانون جذب زندگیم متحول بشه و منم پولدار بشم
  اما پول خرید دوره های اساتید موفقیت رو ندارم و هر جایی که میرم میگن باید دوره ها رو خریداری کنی
  اوضاع مالیم خوب نیست وگرنه حتما خریداری میکردم
  میخواستم از شما سایت جادوی باور خواهشی داشته باشم و اونم اینه که میشه دوره کوین ترودو رو به دستم برسونید .. قول میدم که در اولین فرصت پول خرید دوره کوین ترودو رو براتون بفرستم
  من یه کارگر ساده هستم که درامد زیادی ندارم
  ایمیلم مدتهاست باز نمیشه و الان هم برای اینکه بتونم نظر بدم ایمیلم رو اینجا نوشتم
  خواهشن جوابم رو بدین
  اگر دوره رو هم برام نمیفرستین بازم جوابم رو بدین .. خواهش میکنم
  جوابم رو اینجا بدین تا اگر لازم شد شماره خودم رو بزارم .. ممنون

  1. جادوی باور می گوید

   سلام آقای محمدی عزیز ، لطفا از طریق پشتیبانی در تلگرام پیام بدهید تا جواب داده شود اینجا بخش نظرات است ، ممنون

 7. alirajabi80 می گوید

  یک سوال مهم :
  چرا کسی که در قوانین جذب و موفقیت در حد عالی قرار دارد باید 10 سال به زندان محکوم شود؟
  مگر نه این است که هر چیزی که برای ما اتفاق می‌افتد را خودمان جذب میکنیم؟

  1. جادوی باور می گوید

   دوست من ، اینکه کوین ترودو آموزگار چیره دست در رابطه با قانون جذب هست کاملا درسته ، ولی آیا ما میتونیم از زندگی شخصی و افکارش اطلاع داشته باشیم ، یا اصلا مگر ما میدانیم دقیقا به چه جرمی به زندان افتاده ،و هزاران سوال دیگر … حتی سایت جادوی باور هم با این نگرش دوره منتشر میکند که شما با گوش کردن به اساتید مختلف به بهترین جایگاهی که میتونید دست پیدا کنید ، در غیر اینصورت از یک نفر دوره منتشر میشد

 8. alirajabi80 می گوید

  من نظر سایت جادوی باور رو در مورد زندانی شدن تر دو خوندم و اشاره شد به قسمتی از گفته های تر در مورد پنچری لاستیک و مرگ
  اما اگر اشکال نداره اشاره کنم به اون قسمت از گفته هایش که بسیار هم در آن اصرار می‌ورزید: از کسی آموزش ببینید که خودش مسیر رشد رد طی کرده و به جایی رسیده که شما می‌خواهید برسید
  و اگر طبق همین حرف عمل کنیم، اونوقت نباید دنباله روی کسی باشیم که در آخر به زندان راهی شده
  البته قصد جسارت ندارم و خودم شخصا با دقت آموزش‌ها رو دنبال میکنم اما تناقض‌ها هم بالاخره وجود دارند.

  1. جادوی باور می گوید

   دوست من درباره اصول یادگیری و آموزش همه انسانها حتی در جایگاه معلم و استاد ممکن است که در مقطعی اشتباه داشته باشند در نتیجه من به عنوان یک شاگرد که آموزش های کوین ترودو رو دنبال میکنم ممکن است ابتدا تحت تاثیر سخنان او قرار بگیریم و فقط او را دنبال کنم ، ولی اگر قصدم شاگردی کردن یک شخص خواص نیست و به دنبال این هستم چیزهایی رو یاد بگیرم و با تفکرات و علمی که اندوخته ام به یک فکر و نظر برسم و در واقع خودم مانند کوین ترودو یا هر استاد دیگری در هر زمینه صاحب یک طرز فکر و تفکر بشم نباید محدویتی برای خودم قائل باشم ، پس قرار نیست دنبال رو کسی باشیم قرار است از آموزش های مختلف به یک نقطه نظر واحد برای خودمان برسیم ،که شاید فقط هم برای ما خوب جواب بدهد

 9. mehrdayyer می گوید

  با سلام. در متن اشاره شده به 16 کتابیکه توسط کوین ترودو معرفی شده. آیا امکان داره اسامی اون کتابها را بنویسید.
  با تشکر

  1. جادوی باور می گوید

   سلام کتاب هایی که کوین ترودو معرفی میکند اکثرا در بازار هستند به جز یکی یا دو تا ، تاکیدشون روی کتاب های استر هیکس ،کیوساکی،دیل کارنگی،زیگلار هست و البته کتاب جادوی فکر یزرگ

  2. آرزو می گوید

   جادوی فکر بزرگ اثر شوآرتز
   پله پله تا اوج اثر زیگ زیلار
   بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس
   راز اثر راندا برن
   سایکو سایورنتیک
   قوانین موفقیت در ۱۶ درس اثر ناپلئون هیل
   بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل
   جادوی باور
   آیین دوست یابی از دیل کارنگی
   برو به دستش بیار
   قدرت فکر مثبت دکتر نورمن وینسنت
   بازی کاه
   پدر پولدار و پدر فقیر اثر رابرت کیوساکی
   انچه میگوییم و انچه بدست میاوریم ..

 10. آرزو می گوید

  ممنون از سایت خوبتون
  در مورد اقای ترودو باید بگم که هیچ عکسی که ایشون زندان هستن منتشر نشده
  و احتمالا ممنوع الکار شده
  که این همه میتونه دلیلی باشه برای آمدن با قدرتی چند برابر
  موفق باشید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام خانم آرزو بله احتمالا اینطور باشه و این فرضیه خیلی منطقی تر به نظر میرسه تا زندان

 11. پویش می گوید

  دوستان راجب اون زندانی که کوین ترودو توش افتاده اگه تحقیق کنید میبینید که اونقدرا هم چیز بدی رو جذب نکرده
  قبل از زندانی شدن ترودو (به گفته خودش)افرادی کت شلواری شبانه به خانه اون میومدن و خودش و خونوادش رو تهدید میکردن
  در اخر کوین رو تو به یک جزیره ناشناس فرستادن تا دیگه نتونه اطلاعات بیشتری رو منتشر کنه
  وقتی قبلا میشنیدم که ادمای پولدار راز هایی دارن که به ما نمیگن فکر میکردم ادمای بی پول میخوان با این جملات یه جوری خودشون رو توجیح کنن
  ولی با این اتفاقی که برای کوین توردو افتاد میشه فهمید این یک داستان واقعیه
  اولش که ویس کوین یک کوین رو داشتم گوش میدادم طبق چیزایی که داشت میگفت واقعا برام سوال شد که اگه اونا این اطلاعات انقدر براشون مهمه و قدرت فوق العاده زیادی دارن چطور به این راحتی به کوین اجازه میدن این اطلاعات رو پخش کنه ؟؟؟
  و زمانی که فهمیدم کوین ترودو زندانی شده اصلا تعجبی برام نداشت فقط ازین ناراحت شدم که اطلاعات بیشتر از اون ویس ارزوی تو دستور توست نمیتونم چیزی بدست بیارم
  چون خیلی خیلی خیلی مشتاق بودم اطلاعات بیشتری بدست بیارم
  واقعا دلم میخواست تو شبکه جهانی اطلاعات بتونم به سطح 7برسم ولی متاسفانه خبر زندانی شدنش واقعا ناامیدم کرد

 12. علی می گوید

  سلام ودرود آیا به جزدوره آرزوی تو دستورتوست شما دوره دیگه ای ااز کوین دارین؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام عزیزم ، بله تقریبا 8 تا دوره از کوین ترودو منتشر شده که میتونید به آرشیو محصولات کوین ترودو مراجعه کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.