اولین ارتباط استر هیکس با آبراهام از زبان خودش

نویسنده : جادوی باور

آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۱۸

بازدید : 8,943

تعداد نظرات : ۲۶ نظر


آموزه های آبراهام هیکس در مصاحبه تصویری ۴ ساعته


دانلود محتوای ویژه


فقط مشترکین به محتوای ویژه دسترسی دارند شما هم میتوانید با تهیه یک اشتراک همه محتوای ویژه سایت را رایگان دانلود کنید


خرید اشتراک


مشخصات محتوا

نام مربی:استر هیکس - ester hicks
موضوع:اولین ارتباط استر هیکس با آبراهام
زبان:زیرنویس فارسی
تعداد قسمت:4
مدت زمان:231 دقیقه
فرمت محتوا:MP4
حجم محتوا: 2000mb مگابایت

توضیحات

آبراهام هیکس کیست و چگونه استر هیکس با او ارتباط برقرار کرد

مصاحبه ویدیویی خانم استر هیکس و جری هیکس درباره اولین ارتباطش با آبراهام هیکس است. بعد از ۹ ماه مراقبه استر هیکس توانست؛ با آبراهام هیکس راهنمای معنوی درونش ارتباط برقرار کند.

در این مصاحبه طولانی علاوه بر این که استر هیکس اولین ارتباطش رو توصیف میکند. به سوالات مجری برنامه در مورد حرف های آبراهام و قانون جذب هم توضیحات کاملی میده که بسیار مفید است.


 آبراهام هیکس کیست؟


Ask for the book to be given to you

استر هیکس در جواب به این سوال که آبراهم هیکس کیست؟ میگوی: برای شناخت آبراهام هیکس ابتدا شما باید بدانید که خودتان چه کسی هستید؟

چون وقتی سوال می کنید آبراهام هیکس کیست؟ یعنی خودتان را نمی شناسید و نمی دانید کی هستید. ابتدا باید درک کنید که خودتان چه کسی هستید. ما از دیگران متفاوت نیستیم. اینک شما در بدن فیزیکی خود قرار دارید و در جریانی از منبع انرژی هستید. ما از طرف چشم اندازی با شما صحبت می کنیم که شما از آنجا آمده ایم. متعلق به آنجا هستید گرچه شاید به مرور این مهم را فراموش کرده باشید.ما از منبع غیر فیزیکی و غیر مکانی آمدهایم از جایی که شما از آنجا آمدهاید.

در واقع آموزه های آبراهام هیکس چیز جدیدی برای شما ندارد. بلکه خواسته ما این هست که شما به یاد بیاورید که از کجا آمده اید و چه کسی هستید. نه به این خاطر که زندگی عادی داشته باشید بلکه دلیل بودنتان که از قبل تعیین شده را بدانید و از بودنتان لذت ببرید. مهمترین مسئله این هست که شما بدانید و قبول کنید و بپذیرید که شما چیزی بیشتر از چیزی که می بینید هستید.


آبراهام نوسانات انرژی ذهن را توضیح میدهد


Reflection of the male eye

آبراهام هیکس میگوید: شما از  گوشت و خون و استخوان بالاتر هستید. شما همه چیز را بر اساس ارتعاشی که از خودتان عرضه و ساطع می کنید می سازید. شما این گونه سازندهی تجارب زندگی تان هستید. اما زمانی که شما خودتان را به عنوان ارتعاشات در نظر نگیرید و روح تان را فراموش کنید. این حرفها برایتان معنی و مفهومی ندارد چون شما خودتان را فقط از بُعد فیزیکی یعنی گوشت و خون و استخوان دیدهاید.

فکر می کنید همه چیزها بر اساس حرکات و شانس شما اتفاق می افتد. اما باید بدانید که شما همه چیز را می توانید تغییر بدهید و کلام شما بر تجربه های زندگیتان تاثیر مستقیم می گذارد. هر کلامی بگویید، ارتعاشی را فرستاده اید وسپس همان اتفاق را تجربه می کنید. توضیح ما از جهان این است جهان اساس ارتعاشی و فرکانسی  دارد و توسط قانونی اداره می شود که به آن قانون جذب می گویند.

استر هیکس از زبان آبراهام میگوید: ارتعاشات مثل سیگنال رادیوئی هستند. خود شما فرکانس آن را تنظیم کرده اید و نمی توانید فرکانسی را تنظیم کنید و از آن انتظار پخش سیگنال دیگری را داشته باشید. پس همه چیز ارتعاشی هست و قانون جذب مدیر جمع کردن تمام آن فرکانس هایی هست که با آن ارتعاش همخوانی دارند.


هر چقدر شبیه به چیزی بشوید  آن را به سمت خودتان جذب میکنید


شما از طریق حواس خود وقت یکه اتفاقی را می شنوید یا می بینید ارتعاش آن را می فرستید؛ می تواند خوب یا بد باشد. فرقی نمی کند و آن اتفاق در تجربه های فیزیکی شما قرار می گیرد. سپس با توجه به آن شروع به فرستادن ارتعاشات می کنید و قانون جذب پس از مدتی آن چیز یا مشابه آن را به سمت شما می آورد. فکر کردن شما تبدیل به اعتقادات شما می شود و این  اعتقادات و باور ها در مرکز توجه شما قرار می گیرد.

حالا شما آن فکر را فعال کرده اید و هر کجا که می روید آن فکر را می بینید و می شنوید این قانون است. زمانی که شما خواسته ای دارید و به آن فکر می کنید در واقع به دو چیز فکر می کنید. یکی به چیزی که می خواهید و دیگری به جای خالی آن، پس شما دارید به نداشتن و جای خالی آن خواسته ارتعاش می فرستید. مثلا وقتی کسی پول بیشتری می خواهد و به نداشتن آن نیز فکر می کند و نگران هست.

پس ارتعاشات نداشتنش را هم می فرستد؛ چه نصیبش می شود؟ نداری. این نداری ها با این افکار تداوم پیدا میکند. و این تداوم باعث ناامیدی و یا دلسردی میشود.

ارتعاش ثروت

وقتی پول بیشتری میخواهید باید توسط احساساتتان و ارتعاشات مثبتی که می فرستید پول را جذب کنید. ارتعاشاتتان را مطابق پولدار شدن بفرستید. یعنی وقتیکه به پول فکر می کنید نشاط و شادمان شوید و احساس آزادی کنید. حس ماجراجویی داشته باشید احساس خوب به معنای این است که شما  کلید موفقیت را در دست دارید.

 

A man on the road seeing the stars

در این صورت هست که پول به سمت شما می آید. ولی اگر پول می خواهید مدام نگران باشید. مدام بگویید: چطور؟  چگونه؟ پس بدانید که در حال دور شدن از پول و نزدیک شدن به بی پولی هستید. دلیل اینکه پولدارها پولدارتر و فقیرها فقیرتر می شوند همین است. پولدارها در مورد پول احساس خوشایندی دارند و وقتی به آن فکر می کنند شاد و شادتر می شوند. پس پول بیشتر به سمتشان می آید.

از شرایط فعلی تان راضی باشید

استر هیکس میگوید: وقتی مدام بگویید پول کافی ندارم. وقتی بدین موضوع فکر می کنید حالتان و حستان بد می شود. پس بهتر است حواس خود را به چیزی که احساس شما را خوب میکند پرت کند. این کارها را ابتدا به صورت آگاهانه انجام دهید. حتی شما می توانید تظاهر کنید که همین حالا مبلغی پول دارید. و قرار است به بیرون از خانه بروید و هر آنچه که میخواهید را بخرید.

شما هرگز نمی توانید احساس فقر و فقیر بودن کنید، آن وقت اجازه دهید پول وارد زندگیتان شود. باید راهی برای تغییر احساس بد خود پیدا کنید. این یک موضوع ذهنی هست و کلید آن به دست خود شماست. به نوعی شما باید حواس خود را از مثلا فقر خود پرت کنید و ارتعاشات خود را تغییر دهید.

 

دسته بندی : استر هیکس قانون جذب تخصصی

برچسب ها: , ,

26 پاسخ به “اولین ارتباط استر هیکس با آبراهام از زبان خودش”

 1. داریوش پاک سرشت گفت:

  سایت فوق العاده جالبی است در صورت امکان ویدئوهای بیشتر از خانم هیکس به اشتراک بگذارید .ممنون و سپاسگزارم

 2. narsisn50 گفت:

  فوق العادست
  مرسی از سایت خوبتون

 3. zohre2018ganji گفت:

  ممنونم بخاطر گذاشتن سمینارهای آبراهام هیکس واقعا زندگیمو متحول کرده ازتون میخوام بیشتر سمینارهاشو بذارید

 4. Asalsepehr93 گفت:

  واقعا عالیه. واقعا عالی

 5. Peaceful_Man گفت:

  با سلام به شما عزیزان سایت جادوی باور. خسته نباشید.
  هر کس که در مسیر آشنایی با قوانین کائنات قرار داره می‌دونه که بهترین و کوتاه‌ترین و آسان‌ترین و لذت‌بخش‌ترین مسیر برای دستیابی به تمام خواسته‌ها و بهره‌مندی از یک زندگیِ غنی و سرشار، استفاده از قوانینِ کائناته که در راس اون‌ها قانون ارتعاش و فرکانس قرار داره.
  از شما عزیزانی که در این سایت زحمت می‌کشید و مسیرِ آموزش‌ها رو به این سمت هدایت می‌کنید، خیلی خیلی ممنونم. امیدوارم قدر ببینید و با شوق و لذت این مسیر رو بپیمایید.

  از وقتی به این مسیر پا گذاشتم و با گذراندن دو دوره‌ی کامل آموزش قانون جذب از اساتید ایرانی، و همچنین دیدن ویدیوهای اساتید مشهور خارجی، به جرات می‌تونم بگم سمینارها و ویدیوهای آبراهام ـ هیکس (که توسط خانوم استر هیکس برگزار میشه) کامل‌ترین و راه‌گشاترینه. کسانی که عمیقن پیگیر این قوانین باشند به احتمال خیلی زیاد نظر بنده رو تایید می‌کنند. به همین خاطر پیشنهادی که دارم و درخواستی که از شما عزیزان دارم، ترجمه‌ و دوبله‌ی آثار بیشتری از آبراهام هیکسه. از کارگاه‌ها و سمینارها.

  ممنون از توجهی که به نظرات دوستان می‌کنید. در پناه منبع آفرینش بمانید.

 6. میثم گفت:

  عالی عالی عالی ممنونم از بودنتون در این دنیا و پخش افکار مثبتتون

 7. saya گفت:

  من همه کتابهای استرهیکس خومدم فوق العاده بی نظیرن امیدوارم ودارم تمرین میکنم که اونها را بکار بگیرم خوندن مهم نیست درک اون مهمه .
  ممنون از شما

 8. بی نام گفت:

  واقعا مگه سایت بهتر از شما هم وجود داره در زمینه موفقیت و قانون جذب؟!
  شما فوق العاده اید
  ان شاالله جمیع خیر دنیا و آخرت نصبی تون بشه

 9. ZHOOBIN گفت:

  درود بر عزیزان وب سایت جادوی باور.
  تو آرشیو استرهیکس مصاحبه وین دایر با آبراهام واقعا جاش خالیه!
  اگه امکانش هست این مصاحبه فوق العاده و دیدنی رو هم به این آرشیو اضافه کنید.
  با تشکر.

 10. بابک گفت:

  درود هیچکس برا انسانیت تلاش نمیکند ..همه به فکر پر کردن جیب خودشون هستند ..اگر واقعا هدفتون آگاه کردن مردم هست:اگر هدفتون نجات دادن انسانهاست .حداقل محصولاتو رایگان دراختیار مردم بگذارید

  • سلام دوست من ، بله کاملا درست میفرمایید شما به روانشناس مراجعه کنید از شما مبلغی رو دریافت میکنند و قطعا برای تعمیر خودروتون هم همینطور ، کدام بخش کار ما با دیگر شغل ها تفاوت دارد ما هزینه خیلی ناچیز بابت ترجمه دوره های استر هیکس و حتی دوبله اساتید دیگر دریافت میکنیم در واقع شما با داشتن یک اشتراک همه محتوا رو میتونید رایگان دریافت کنید که میانگین هر دوره کمتر از هزار تومان میشود با این حال شما میفرمایید

 11. f.aleshams گفت:

  سلام و سپاس بابت زحمات ارزنده شما …خواستم عرض کنم ترجمه قسمت چهارم این دوره خیلی خیلی گنگ و نا مفهوم هست …حتی ارتعاش رو هم جنب و جوش ترجمه کردن و خیلی جاها حتی جمله بندی ها گویا نیست اصلا… صحبت های آبراهام به خودی خود یه مقدار پیچیده هست که تو سه قسمت اول ترجمه و زیرنویس انقد عالی بود که میشد تا حد زیادی فهمید اما قسمت چهارم واقعا گنگه..اگه ممکنه یه تجدید نظر بکنید و مثل سه قسمت اولی یه ترجمه ی روان و گویا قرار بدید ممنون میشم

 12. Mostak گفت:

  سلام با اینکه اکانت ویژه خریدم ولی هر کار می کنم فیلمای سایتتون دانلود نمیشه فکر کردم مشکل از سیستم منه ولی رفتم سایتای دیگه چک کردن راحت دانلود میشه..چرررراااا؟

 13. masoud156 گفت:

  سلام. خدا قوت
  سایت خوبی دارید و اطلاعات اون بسیار با ارزش هستند. هزینه اشتراک هم نسبت به اطلاعاتی که داده میشه بسیار مناسب هست.
  موفق و پایدار باشید

 14. ellen.suofy@gmail.com گفت:

  سلام امیدوارم که روز خوبی داشته باشید راستش ترجمه بخش ۴ مصاحبه واقعا غیر قابل درک و نامفهومه بر عکس سه تا فایل اولی که فوق العاده قوی و روون بوده خیلی ممنون میشم تجدید نظر بفرمایید من کلا نتوسم بفهمم و واقعا مخوام تا اخر ببینم مصاحبه رو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2020 جادوی باور
تمامی حقوق وب سایت متعلق به جادوی باور می باشد.
Whatsapp
phone