پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی


اولین ارتباط استر هیکس با آبراهام از زبان خودش

نام مربی : استر هیکس - ester hicks
موضوع : اولین ارتباط استر هیکس با آبراهام
نوع محتوا : سمینار تصویری
زبان : زیرنویس فارسی
تعداد قسمت : 4
مدت زمان : 231 دقیقه
فرمت محتوا : MP4
حجم محتوا : 2000mb مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت بدون محدودیت دسترسی خواهید داشت .

دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ پس لطفا وارد شوید


آبراهام هیکس کیست و چگونه استر هیکس با او ارتباط برقرار کرد

مصاحبه ویدیویی خانم استر هیکس و جری هیکس درباره اولین ارتباطش با آبراهام هیکس است. بعد از 9 ماه مراقبه استر هیکس توانست؛ با آبراهام هیکس راهنمای معنوی درونش ارتباط برقرار کند.

در این مصاحبه طولانی علاوه بر این که استر هیکس اولین ارتباطش رو توصیف میکند. به سوالات مجری برنامه در مورد حرف های آبراهام و قانون جذب هم توضیحات کاملی میده که بسیار مفید است.


 آبراهام هیکس کیست؟


Ask for the book to be given to you

استر هیکس در جواب به این سوال که آبراهم هیکس کیست؟ میگوی: برای شناخت آبراهام هیکس ابتدا شما باید بدانید که خودتان چه کسی هستید؟

چون وقتی سوال می کنید آبراهام هیکس کیست؟ یعنی خودتان را نمی شناسید و نمی دانید کی هستید. ابتدا باید درک کنید که خودتان چه کسی هستید. ما از دیگران متفاوت نیستیم. اینک شما در بدن فیزیکی خود قرار دارید و در جریانی از منبع انرژی هستید. ما از طرف چشم اندازی با شما صحبت می کنیم که شما از آنجا آمده ایم. متعلق به آنجا هستید گرچه شاید به مرور این مهم را فراموش کرده باشید.ما از منبع غیر فیزیکی و غیر مکانی آمدهایم از جایی که شما از آنجا آمدهاید.

در واقع آموزه های آبراهام هیکس چیز جدیدی برای شما ندارد. بلکه خواسته ما این هست که شما به یاد بیاورید که از کجا آمده اید و چه کسی هستید. نه به این خاطر که زندگی عادی داشته باشید بلکه دلیل بودنتان که از قبل تعیین شده را بدانید و از بودنتان لذت ببرید. مهمترین مسئله این هست که شما بدانید و قبول کنید و بپذیرید که شما چیزی بیشتر از چیزی که می بینید هستید.


آبراهام نوسانات انرژی ذهن را توضیح میدهد


Reflection of the male eye

آبراهام هیکس میگوید: شما از  گوشت و خون و استخوان بالاتر هستید. شما همه چیز را بر اساس ارتعاشی که از خودتان عرضه و ساطع می کنید می سازید. شما این گونه سازندهی تجارب زندگی تان هستید. اما زمانی که شما خودتان را به عنوان ارتعاشات در نظر نگیرید و روح تان را فراموش کنید. این حرفها برایتان معنی و مفهومی ندارد چون شما خودتان را فقط از بُعد فیزیکی یعنی گوشت و خون و استخوان دیدهاید.

فکر می کنید همه چیزها بر اساس حرکات و شانس شما اتفاق می افتد. اما باید بدانید که شما همه چیز را می توانید تغییر بدهید و کلام شما بر تجربه های زندگیتان تاثیر مستقیم می گذارد. هر کلامی بگویید، ارتعاشی را فرستاده اید وسپس همان اتفاق را تجربه می کنید. توضیح ما از جهان این است جهان اساس ارتعاشی و فرکانسی  دارد و توسط قانونی اداره می شود که به آن قانون جذب می گویند.

استر هیکس از زبان آبراهام میگوید: ارتعاشات مثل سیگنال رادیوئی هستند. خود شما فرکانس آن را تنظیم کرده اید و نمی توانید فرکانسی را تنظیم کنید و از آن انتظار پخش سیگنال دیگری را داشته باشید. پس همه چیز ارتعاشی هست و قانون جذب مدیر جمع کردن تمام آن فرکانس هایی هست که با آن ارتعاش همخوانی دارند.


هر چقدر شبیه به چیزی بشوید  آن را به سمت خودتان جذب میکنید


شما از طریق حواس خود وقت یکه اتفاقی را می شنوید یا می بینید ارتعاش آن را می فرستید؛ می تواند خوب یا بد باشد. فرقی نمی کند و آن اتفاق در تجربه های فیزیکی شما قرار می گیرد. سپس با توجه به آن شروع به فرستادن ارتعاشات می کنید و قانون جذب پس از مدتی آن چیز یا مشابه آن را به سمت شما می آورد. فکر کردن شما تبدیل به اعتقادات شما می شود و این  اعتقادات و باور ها در مرکز توجه شما قرار می گیرد.

حالا شما آن فکر را فعال کرده اید و هر کجا که می روید آن فکر را می بینید و می شنوید این قانون است. زمانی که شما خواسته ای دارید و به آن فکر می کنید در واقع به دو چیز فکر می کنید. یکی به چیزی که می خواهید و دیگری به جای خالی آن، پس شما دارید به نداشتن و جای خالی آن خواسته ارتعاش می فرستید. مثلا وقتی کسی پول بیشتری می خواهد و به نداشتن آن نیز فکر می کند و نگران هست.

پس ارتعاشات نداشتنش را هم می فرستد؛ چه نصیبش می شود؟ نداری. این نداری ها با این افکار تداوم پیدا میکند. و این تداوم باعث ناامیدی و یا دلسردی میشود.

ارتعاش ثروت

وقتی پول بیشتری میخواهید باید توسط احساساتتان و ارتعاشات مثبتی که می فرستید پول را جذب کنید. ارتعاشاتتان را مطابق پولدار شدن بفرستید. یعنی وقتیکه به پول فکر می کنید نشاط و شادمان شوید و احساس آزادی کنید. حس ماجراجویی داشته باشید احساس خوب به معنای این است که شما  کلید موفقیت را در دست دارید.

 

A man on the road seeing the stars

در این صورت هست که پول به سمت شما می آید. ولی اگر پول می خواهید مدام نگران باشید. مدام بگویید: چطور؟  چگونه؟ پس بدانید که در حال دور شدن از پول و نزدیک شدن به بی پولی هستید. دلیل اینکه پولدارها پولدارتر و فقیرها فقیرتر می شوند همین است. پولدارها در مورد پول احساس خوشایندی دارند و وقتی به آن فکر می کنند شاد و شادتر می شوند. پس پول بیشتر به سمتشان می آید.

از شرایط فعلی تان راضی باشید

استر هیکس میگوید: وقتی مدام بگویید پول کافی ندارم. وقتی بدین موضوع فکر می کنید حالتان و حستان بد می شود. پس بهتر است حواس خود را به چیزی که احساس شما را خوب میکند پرت کند. این کارها را ابتدا به صورت آگاهانه انجام دهید. حتی شما می توانید تظاهر کنید که همین حالا مبلغی پول دارید. و قرار است به بیرون از خانه بروید و هر آنچه که میخواهید را بخرید.

شما هرگز نمی توانید احساس فقر و فقیر بودن کنید، آن وقت اجازه دهید پول وارد زندگیتان شود. باید راهی برای تغییر احساس بد خود پیدا کنید. این یک موضوع ذهنی هست و کلید آن به دست خود شماست. به نوعی شما باید حواس خود را از مثلا فقر خود پرت کنید و ارتعاشات خود را تغییر دهید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
26 نظرات
 1. داریوش پاک سرشت می گوید

  سایت فوق العاده جالبی است در صورت امکان ویدئوهای بیشتر از خانم هیکس به اشتراک بگذارید .ممنون و سپاسگزارم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام . بله حتما از خانم استر هیکس دوره های دیگری هم منتشر میشود

 2. زهرا امیدیان می گوید

  بی نظیره

 3. […] قوانین جهان هستی قوانینی که حتی […]

  1. Asal Sepehr می گوید

   واقعا عالیه. واقعا عالی

 4. رضا می گوید

  آبراهم هیکس زندگی منو متحول کرده هر روز به سمینار هاش گوش میدم به راستی که استادی بزرگتر از او در روی این کره ی خاکی وجود نداره

 5. سایه کامکار می گوید

  فوق العادست
  مرسی از سایت خوبتون

  1. جادوی باور می گوید

   سلام ممنون از توجه تون

 6. زهره گنجی می گوید

  ممنونم بخاطر گذاشتن سمینارهای آبراهام هیکس واقعا زندگیمو متحول کرده ازتون میخوام بیشتر سمینارهاشو بذارید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست عزیزم – حتما دوره های جدید استر هیکس رو منتشر میکنیم ممنون از نظرتون

 7. sam sam می گوید

  با سلام به شما عزیزان سایت جادوی باور. خسته نباشید.
  هر کس که در مسیر آشنایی با قوانین کائنات قرار داره می‌دونه که بهترین و کوتاه‌ترین و آسان‌ترین و لذت‌بخش‌ترین مسیر برای دستیابی به تمام خواسته‌ها و بهره‌مندی از یک زندگیِ غنی و سرشار، استفاده از قوانینِ کائناته که در راس اون‌ها قانون ارتعاش و فرکانس قرار داره.
  از شما عزیزانی که در این سایت زحمت می‌کشید و مسیرِ آموزش‌ها رو به این سمت هدایت می‌کنید، خیلی خیلی ممنونم. امیدوارم قدر ببینید و با شوق و لذت این مسیر رو بپیمایید.

  از وقتی به این مسیر پا گذاشتم و با گذراندن دو دوره‌ی کامل آموزش قانون جذب از اساتید ایرانی، و همچنین دیدن ویدیوهای اساتید مشهور خارجی، به جرات می‌تونم بگم سمینارها و ویدیوهای آبراهام ـ هیکس (که توسط خانوم استر هیکس برگزار میشه) کامل‌ترین و راه‌گشاترینه. کسانی که عمیقن پیگیر این قوانین باشند به احتمال خیلی زیاد نظر بنده رو تایید می‌کنند. به همین خاطر پیشنهادی که دارم و درخواستی که از شما عزیزان دارم، ترجمه‌ و دوبله‌ی آثار بیشتری از آبراهام هیکسه. از کارگاه‌ها و سمینارها.

  ممنون از توجهی که به نظرات دوستان می‌کنید. در پناه منبع آفرینش بمانید.

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست عزیزم ممنون از وقتی که برای تایپ این نظر زیبا گذاشتین – بله دوره وسمینار های خانم استر هیکس همانند کتاب های ایشان منحصر به فرد هستند و ما هم کاملا با شما هم عقیده هستیم و انشالا سمینار و کتاب های ارزشمند دیگری از استر هیکس منتشر خواهیم کرد

   1. sam sam می گوید

    متشکرم.

 8. میثم می گوید

  عالی عالی عالی ممنونم از بودنتون در این دنیا و پخش افکار مثبتتون

  1. جادوی باور می گوید

   سلام آقای میثم ممنون از نظر خوبتون.امیدوارم موفق و پیروز باشید

 9. حمید حشمتی نسب می گوید

  من همه کتابهای استرهیکس خومدم فوق العاده بی نظیرن امیدوارم ودارم تمرین میکنم که اونها را بکار بگیرم خوندن مهم نیست درک اون مهمه .
  ممنون از شما

  1. جادوی باور می گوید

   سلام ممنون از نظر خوبتون امیدوارم که موفق و پیروز باشید

 10. بی نام می گوید

  واقعا مگه سایت بهتر از شما هم وجود داره در زمینه موفقیت و قانون جذب؟!
  شما فوق العاده اید
  ان شاالله جمیع خیر دنیا و آخرت نصبی تون بشه

  1. جادوی باور می گوید

   سلام ممنون از شما دوست گرامی امیدوارم موفق و پیروز باشید

 11. محمد عمادی می گوید

  درود بر عزیزان وب سایت جادوی باور.
  تو آرشیو استرهیکس مصاحبه وین دایر با آبراهام واقعا جاش خالیه!
  اگه امکانش هست این مصاحبه فوق العاده و دیدنی رو هم به این آرشیو اضافه کنید.
  با تشکر.

 12. بابک می گوید

  درود هیچکس برا انسانیت تلاش نمیکند ..همه به فکر پر کردن جیب خودشون هستند ..اگر واقعا هدفتون آگاه کردن مردم هست:اگر هدفتون نجات دادن انسانهاست .حداقل محصولاتو رایگان دراختیار مردم بگذارید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من ، بله کاملا درست میفرمایید شما به روانشناس مراجعه کنید از شما مبلغی رو دریافت میکنند و قطعا برای تعمیر خودروتون هم همینطور ، کدام بخش کار ما با دیگر شغل ها تفاوت دارد ما هزینه خیلی ناچیز بابت ترجمه دوره های استر هیکس و حتی دوبله اساتید دیگر دریافت میکنیم در واقع شما با داشتن یک اشتراک همه محتوا رو میتونید رایگان دریافت کنید که میانگین هر دوره کمتر از هزار تومان میشود با این حال شما میفرمایید

 13. فروغ آل شمس می گوید

  سلام و سپاس بابت زحمات ارزنده شما …خواستم عرض کنم ترجمه قسمت چهارم این دوره خیلی خیلی گنگ و نا مفهوم هست …حتی ارتعاش رو هم جنب و جوش ترجمه کردن و خیلی جاها حتی جمله بندی ها گویا نیست اصلا… صحبت های آبراهام به خودی خود یه مقدار پیچیده هست که تو سه قسمت اول ترجمه و زیرنویس انقد عالی بود که میشد تا حد زیادی فهمید اما قسمت چهارم واقعا گنگه..اگه ممکنه یه تجدید نظر بکنید و مثل سه قسمت اولی یه ترجمه ی روان و گویا قرار بدید ممنون میشم

 14. مصطفی بهشتی پور می گوید

  سلام با اینکه اکانت ویژه خریدم ولی هر کار می کنم فیلمای سایتتون دانلود نمیشه فکر کردم مشکل از سیستم منه ولی رفتم سایتای دیگه چک کردن راحت دانلود میشه..چرررراااا؟

 15. masoud156 می گوید

  سلام. خدا قوت
  سایت خوبی دارید و اطلاعات اون بسیار با ارزش هستند. هزینه اشتراک هم نسبت به اطلاعاتی که داده میشه بسیار مناسب هست.
  موفق و پایدار باشید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام جناب مسعود ممنون از شما امیدوارم این اطلاعات برای جنابعالی مفید واقع شود . با آرزوی موفقیت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.