ورود / ثبت نام

سخنرانی فوق انگیزشی آرنولد شوارتزنگر

سخنرانی فوق انگیزشی آرنولد شوارتزنگر

تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۹

در این بخش از سایت جادوی باور سخنرانی انگیزشی آرنولد شوارتزنگر در سال ۲۰۱۷ که توسط مردم بسیار مورد استقبال قرار گرفت رو براتون آماده کرده ایم.

در این کلیپ انگیزشی آرنولد شوارتزنگر میگوید:

من از برنامه جایگزین متنفرم، بهتون میگم چرا؟ چون تعداد زیادی از افراد دو دل و منفی اطراف شما قرار دارند که به شما میگویند نه تو نمیتونی این کار رو انجام بدی غیر ممکنه! البته من قبلا بهتون گفته بودم که ما در برابر این حرف های منفی ساکت میشیم و هر حرف منفی رو به عنوان حرف مثبت قبول میکنیم به طور مثال: نه یعنی اره تو نمیتونی یعنی تو میتونی و به این شکل…

بنابراین با وجود افراد منفی دورتون همه چیز ممکنه ولی اگر به خودتون شک نکنید شرایط براتون سخت میشه چرا که به برنامه هاتون شک میکنید و به دنبال برنامه جایگزین میرید و این یعنی دائما در حال فکر کردن به برنامه جایگزین هستید و هر انرژی که روی اون گزاشتید انرژی بوده که باید روی برنامه اصلی میزاشتید.

 ما خیلی بهتر عمل خواهیم کرد اگر هیچ تضمینی برای موفقیت نباشد. چون برنامه دوم شما حکم یک نقطه امن رو براتون پیدا میکنه و به خودتون میگین اگه ببازم دوباره برمیگردم و یک چیز دیگه ای هست که از من محافظت کنه این خوب نیست به این خاطر که مردم وقتی هیچ تضمینی برای موفقیتشان ندارند بهتر عمل میکنند


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

4 پاسخ به “سخنرانی فوق انگیزشی آرنولد شوارتزنگر”

 1. Amr گفت:

  این کلیپ حرف نداشت. روزی یکی دوتا از کلیپ هاتونو دانلود می کنم. فوق العاده اند. ممنون از سایتتون.

 2. کاربر 9463 گفت:

  سلام
  واقعا واقعا خیلی تشکر می کنم از تیم جادوی باور. فیلم ها و ترجمه هاتون حرف نداره، این قدر انگیزه و انرژی به آدم میده که دوست دارم ساعت ها گوش کنم و یاد بگیرم و عمل کنم.
  سخنرانی انگیزشی آرنولد عالی بود.
  خدا رو شکر می کنم که با این سایت آشنا شدم و از مطالبتون برای بهبود فردی، شخصی و زندگیم استفاده می کنم . سپاس🙏🙏🙏🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone