25 درصد تخفیف خرید اشتراک به مناسبت میلاد رسول اکرم، کد تخفیف: milad

ورود / ثبت نام

انرژی مثبت چیست؟ رازی که کسی به شما نمیگوید

چرا انرژی مثبت داشته باشید

تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۴۰۰

به نظر شما چرا داشتن انرژی مثبت در زندگی می تواند باعث رقم خوردن اتفاقات خوب شود؟

انرژی مثبت می تواند احساس ما را نیز بهتر و مثبت تر کند و دید ما را نسبت به تمامی اتفاقات جهان تغییر دهد.
در این بخش از سایت جادوی باور قصد داریم شما را با  انرژی مثبت و راه های جذب آن آشنا کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

منظور از انرژی مثبت چیست؟

منظور از انرژی مثبت چیست؟

ماهیت انرژی مثبت در واقع همان چیزی است که در ذهن و افکار خود تصوری درست از آن داریم مانند نور، خوبی و محبت کردن، عشق ورزیدن، صبر و شکیبایی، نیکی به هم نوع خود و… که در واقع ماهیت مثبت دارند.

انرژی مثبت میتواند از دیدن یک صحنه، شنیدن یک جمله و مرور یک خاطره به سمت شما سرازیر شود، حتی با اتفاقات کوچک هم میتوانید وجود خود را سرشار از انرژی مثبت کنید، گاهی اوقات پس از شنیدن یک جمله محبت آمیز، لبخند بر روی لبان شما ظاهر میشود و همین لبخند کوچک باعث میشود تا وجود شما سرشار از انرژی مثبت شود.

 تبدیل افکار و خواسته های ما به واقعیت و اجرایی شدن ۳ مرحله را شامل می شود:

 1. مرحله خواستن: خواستن یعنی به رویا ها و چیز هایی که میخواهیم فکر کنیم تا بتوانیم در واقعیت آن ها را جذب کنیم.
 2. مرحله پاسخ: این مرحله دقیقا تاثیر کائنات در انرژی های ارسالی ما در مرحله خواستن می باشد که تا به حال هیچ الگوریتم مشخصی نتوانسته ایم براشون پیدا کنیم.
 3. مرحله دریافت: این مرحله همان مرحله تحقق رویاها و خواسته های ما است که توسط کائنات بررسی شده و در یک بازه زمانی مناسب به ما جذب میشود.

انرژی مثبت و منفی

انرژی مثبت و منفی

انرژی مثبت و انرژی منفی چیست؟ در ادامه بحث بالا باید بگم که به همون اندازه انرژی مثبت در زندگی، انرژی منفی نیز در تصورات و ذهن ما تاثیر گذار است و در واقع همان چیز یا نقطه ای از مغز ماست که تصویری درست و منطقی از آن نداریم، مانند: تاریکی و ظلمات، نفرت، کینه بدجنس بودن، بی صبری، رذالت، خودخواه بودن، تعصب بیجا، ناامیدی و یاس و غم و اندوه و مهم تر از تمام مسائل عشق نورزیدن؛ گاه به اطرافیان، گاهی به همسر و فرزندان، گاهی به خداوند، گاهی به اتفاقات و گاهی حتی به خود واقعی مان که تمامیه این فاکتور ها که ماهیتی منفی دارند، تاثیر انرژی مثبت و منفی در زندگی رو به ما ثابت میکنند.

همین طور در این زمینه باید گفت: به کار بردن کلمات منفی که شاید ما از روی ندانستن از آنها استفاده میکنیم، بسیار مخرب و نا امید کننده است و رخ دادن بسیاری اتفاق مثبت که میتوانستیم با فرستادن فرکانس های کلامی مثبت به کائنات باعثش شویم را مختل میکند و جالب است بدانید که تاثیر کلمات منفی در زندگی و کائنات ۱۷ بار بزرگتر و تاثیر گذار تر از کلمات و فرکانس های مثبت است!!!

یعنی تاثیر یک بار گفتن نمی توانم ما با گفتن ۱۷ بار من میتونم، من از پسش بر میام، من به بهترین وجه انجامش میدم از بین خواهد رفت. که همین امر اهمیت دقت در استفاده از کلمات و جملات در حضور کائنات را همیشه برجسته و مهم کرده است. پس یک بار با هم دیگه مرور میکنم : افکار مثبت = اتفاقات مثبت و افکار منفی = اتفاقات بد

انرژی مثبت در زندگی چه تاثیری دارد؟

انرژی مثبت در زندگی چه تاثیری دارد؟

افکار و احساسات شما، شخصیت اصلی شما را تشکیل داده است، پس اینکه چطور در دنیا اعمالتون رو بجا میاورید، چه مقدار از لحاظ فیزیکی و روانی و معنوی سلامت هستید، چقدر انرژی مثبت به کائنات میفرستید؟ چقدر از کائنات انرژی و اتفاقات مثبت رو طلب میکنید؟ و بسیاری از سوال دیگر که شما باید پاسخگو آن باشید و در آن تامل کنید. شما در واقع همان چیزی هستید که فکر میکنید هستید و تمامیه اعمالی که در زندگی انجام میدهید از تفکراتتون نشات میگیره.

افکار درونی شما اغلب و شاید بهتر است بگوییم همیشه در بیرون منعکس میشوند زیرا تغییراتی که شما در زندگی خود ایجاد میکنید بر طبق همان تغییراتی که در ذهنتان روی داده است پیش میرود.

میتوان اینجوری عنوان کرد که هر فکر و اندیشه ای دارای یکسری مواد شیمیایی در داخل مغز است که هنگام درخواست ما مغز آن ماده را آزاد میکند. تمرکز بر افکار و اتفاقات منفی در زندگی به طور موثر و قابل احساسی انرژی مثبت مغز را کم میکند و میتواند به همان اندازه انرژی های مثبت بر روی مغز شما تاثیر تاریکی بگذارد.

اما روی دیگر سکه همان انرژی مثبت در زندگی ماست که میتوان مثال های از قبیل : شادابی، احساس خوشی، خوشبین بودن به اتفاقات و رویدادها، امیدواری و … برای شما آورد که همه تاثیر پذیر از میزان جذب انرژی مثبت در زندگی شماست، همین امر میتونه نقش انرژی مثبت در زندگی رو برای شما به اثبات برسونه که این انرژی مثبت در زندگی زناشویی افراد نیز تاثیر گذار است و همین نکته باعث میشود که احتیاج به جذب انرژی مثبت در زندگی بیشتر از هر زمانی لازم باشه و عدم استفاده از قوانین جذب میتونه آثار مخرب و سوئی رو در زندگی شما داشته باشه.

انرژی مثبت درمانی

A Woman Who Has Improved With Energy Therapy

انرژی مثبت در درمان بیماری به چه معناست؟ آیا از تاثیر انرژی مثبت در بیماری مطلع هستید؟
ابتدا میخوایم یه تعریف ساده و قابل فهم از انرژی مثبت درمانی داشته باشیم تا من بعد از این بتونیم ماهیت این عنوان رو در زندگی درک بکنیم؛ پس بزارید اینجوری بگویم که انرژی درمانی در واقع روشی است که افراد بر اساس آن ادعا دارند به کائنات تسلط پیدا میکنند و عنوان میدارند که این انرژی هارو که از طریق قدرت کائنات بدست آوردند در اختیار بیمار قرار داده و سعی در درمان بیمار توسط انرژی مثبت دریافتی از کائنات دارند.

در حقیقت شایان ذکر است که انرژی درمانی هیچ پایه و اساس علمی اثبات شده ای ندارد، به همین دلیل در این زمینه همیشه سودجویانی که ادعا دارند با کائنات در ارتباط هستند و از انرژی مثبت در درمان بیماری کمک میگیرند و تاثیر انرژی مثبت در بیماری رو میدونن و میتونن درد شما رو با توجه به دانش خود درمان کنند هستند و از همگی این درخواست رو دارم که اگر قصر همچین کاری رو دارند حتما از وجود افرادی که در این زمینه متخصص هستند و به اصطلاح ثابت شده اند استفاده کنند تا نه وقت و هزینه خود رو هدر بدن و نه این که به اینکه دنیا مملو از انرژی هست شک ببرند.

انرژی مثبت در کائنات

A sky full of stars

روش فرستادن انرژی مثبت به کائنات رو بلدی؟ قوانین انرژی مثبت و کائنات صوتی رو چطور؟ کتابی در حوزه انرژی مثبت و کائنات خوندی؟
تمامیه سوالات بالا رو میشه اینطور پاسخ داد که: کائنات دارای ۳ قانون مهم و اساسی است که در صورت رعایت کردن آنها میتونیم راه گرفتن انرژی مثبت از کائنات رو یاد بگیریم و کلا خالی از لطف نیست این ۳ قانون که بسیار و حتی در روزمره در آن با تعامل هستید رو فرا بگیرید:

قانون جبران

میتوان گفت در کائنات هر فعلی که برای هر شخصی صورت میگیره یا نعمتی که به هر شخص عطا میشه، حالا با هر نوع واسطه ای، باید در ازای آن فعلی که دریافت کردید جبرانی انجام بدید، اگر این جبران صورت نگیرد بر اساس همان قانونی که به شما نعمت داده شده است چیز دیگری را تحت عنوان جبران نعمت از تو میگیرد.
پس میشه گفت هر انسانی باید در زندگی خودش بسیار هوشمند و دقیق عمل کنه و با دقت تمام مراقب چگونگی جبران نعمت عطا شده به خویش باشه.
قانون خاصی برای چگونگی جبران نوشته نشده است و این جبران میتواند از هر طریقی صورت پذیرد، از نعمت های خیلی بزرگ گرفته تا جواب دادن لبخند فردی با لبخند!!! بعضی از صاحب نظران این قانون رو به قانون کارما تشبیه کرده اند.

میتوان با قاطعیت تمام گفت که تمام آفرینش و کائنات از جنس انرژی هستند البته به غیر از خداوند متعال که از هیچ جنسی نیست. فکر ها و در حقیقت ذهن ما هم از جنس انرژی است و هر کدام از ما درست شبیه یک فرستنده و در آن واحد گیرنده انرژی هستیم و همینطور این نکته جالب رو نباید فراموش کنیم که انرژی های خاصی رو با فرکانس های خاص مرتعش و همینطور منتشر میکنیم و در پیشگاه کائنات قرار میدهیم.

قانون جذب ناظر بر همین امر میباشد که هر انرژی را چه در قالب مثبت و چه منقی با هر فرکانسی که منتشر و مرتعش میکنیم دقیقا، تکرار میکنم دقیقا و بازهم تکرار میکنم دقیقا با همان شدت و حدت به سوی خودمون جذب کنیم و تاثیرش رو در زندگی خود مشاهده کنیم.

مثال رو میشه اینجوری عنوان کرد که: مثلا با ارسال فرکانسی در قالب اینکه نکنه من فلان بیماری لاعلاج را بگیرم و شروع به ترسیدن و فرستادن فرکانس های بعدی با همین محوریت کنی، خود به خود سیگنالی در باب همین موضوع دریافت میکنی و بعید نیست که بعد از گذشتن مدتی خاص خود را در بند همان بیماری گرفتار ببینی و آن موقع است که به انرژی کائنات ایمان می آوری که دیگر دیر شده است.

به هر روی انتخاب با شماست که مدام بترسی، نگران باشی، مشکوک شوی، آینده هراسی پیدا کنی، نگران از دست دادن کسی یا چیزی باشی یا برعکس به ایمان به خداوند و اتکا کردن به او بدون ترس و با انرژیی همواره مثبت و سرزنده زندگی خود رو به بهترین نحو اداره کنی و ذهنیت های منفی رو برای همیشه از زندگیت خارج کنی. تصمیم با خود شماست.

قانون مزرعه

وقتی شما بذری را میکاری باید صبور باشی و شکیبایی کنی تا در زمان خودش به تو محصول دهد و غیر از این راه حلی وجود ندارد.
پس صبر رکن اساسی قانون مزرعه است، رکن دوم در واقع نگهداری و رسیدگی به آن بذری که اول کاشتی میباشد.
در واقع بیاید با یک جمله این مطلب رو به پایان ببریم :
عجله کردن هرگز اجازه رشد به بذری که میکاریم رو نمیدهد و تنها دستاوردش برای ما زجریست که در درون ما ایجاد میکند.

 


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

9 پاسخ به “انرژی مثبت چیست؟ رازی که کسی به شما نمیگوید”

 1. ماهور گفت:

  سلام من یک بیماری دارم وتقریبا ۲ یا ۳ سال هست که هنوزم شوا پیدا نکردام بیماری من به نام میلیت عرضی است من چه کاری میتونم بکنم تا بیماریم درست شود

 2. مهدی گفت:

  کسی نیست که جوابی بده؟

 3. کاربر 12313 گفت:

  یا مثلا یک خواننده ای کنسرت داره و قراره اجرا داشته باشه یک لحظه وسط اجرا در ذهن او خطور کند که نمی توانم من صدای خوبی ندارم یا من بدترین اجرام رو خواهم داشت در این صورت او باید آهنگ رو قطع کرده و ۱۷بار بگه من می توانم و دوباره شروع به اجرا کنه ؟ چه منطقی پشت این باور وجود داره آخه من خودم دارن برای کنکور درس میخونم خو هرکسی وقتی یه مدتی تنها باشه قطعا تحت فشار و استرس امکان داره فکر های منفی بیشتری از ذهن او بگذره این طوری زندگی جهنم میشه که ؟!! لطفا نظر من رو پاسخ بدید چون بدجوری ذهنم مشغول شده

 4. کاربر 12313 گفت:

  سلام لطفا هر چی زودتر جواب من رو بدید چگونه می شود که یک انسانی که هر لحظه بی نهایت فکر از سر او می گذرد اونوقت ۱۷ تا می تواند با یک نمی تواند برابری کند شما فکر کن شخصی سرجلسه ی کنکور یک بار بگوید یا از ذهن او خطور کند که نمی توانم باید ۱۷ بار بگوید که می توانم که با یک نمی تواند او برابری کند یا مثلا یک مجری تلویزیونی سر برنامه ی زنده یک جمله ی منفی از ذهن او عبور کند باید ۱۷ بار جمله ی مثبت را تکرار کند که اثر آن محو شود به نظر من این یک باور اشتباه و خطرناک است که می تواند زندگی را از بین ببرد لطفا به چیز هایی که می نویسید دقت کنید! لطفا هر کسی که نظر سازنده داره بنویسه چه اون جمله که نوشته شده واقعا یه مدت من رو تحت تاثیر قرار داده بود.

 5. مهدی گفت:

  سلام لطفا هر چی زودتر جواب من رو بدید چگونه می شود که یک انسانی که هر لحظه بی نهایت فکر از سر او می گذرد اونوقت ۱۷ تا می تواند با یک نمی تواند برابری کند شما فکر کن شخصی سرجلسه ی کنکور یک بار بگوید یا از ذهن او خطور کند که نمی توانم باید ۱۷ بار بگوید که می توانم که با یک نمی تواند او برابری کند یا مثلا یک مجری تلویزیونی سر برنامه ی زنده یک جمله ی منفی از ذهن او عبور کند باید ۱۷ بار جمله ی مثبت را تکرار کند که اثر آن محو شود به نظر من این یک باور اشتباه و خطرناک است که می تواند زندگی را از بین ببرد لطفا به چیز هایی که می نویسید دقت کنید!!

 6. فرشاد گفت:

  سلام
  اولا از مقاله لذت بردم دوما بنظرم نماز و ورزش ب انرژی مثبت ممکنه خیلی کمک میکنه و اینکه هیچوقت نباید ناامید بشیم و توکلمون سست بشه
  درود

 7. طیبه محمودی گفت:

  با سلام
  ضمن تشکر از تمام کلیپ ها و متن های فوق العاده تون. این مقاله بسیار جالب بود و من ازخواندن سه قانون کائنات لذت بردم‌ خیلی جالب بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone