ورود / ثبت نام
کوین ترودو کتاب چگونه فوق العاده موفق باشیم pdf
نام مربیکوین ترودو - Kevin Trudeau
موضوعچگونه فوق العاده موفق باشیم
زبانفارسی
تعداد قسمت7
فرمت محتواPDF
حجم محتوا 2 مگابایت

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۰۲

تعداد بازدید: 5,889

تعداد نظرات: ۳۰ دیدگاه

اشتراک گذاری:


دکمه های دانلود محتوا

دانلود قسمت اول
دانلود قسمت دوم
دانلود قسمت سوم
دانلود قسمت چهارم
دانلود قسمت پنجم
دانلود قسمت ششم
دانلود قسمت هفتم

کوین ترودو کتاب چگونه فوق العاده موفق باشیم pdf

کتاب چگونه فوق العاده موفق باشیم کوین ترودو با فرمت های دوبله صوتی ، زبان اصلی با زیر نویس فارسی و این نسخه که به صورت کتاب پی دی اف در سایت جادوی باور منتشر شده است بر گرفته از یک سمینار است که به دلیل درخواست کاربران عزیز جادوی باور  و دوستداران کوین ترودو در ۳ فرمت منتشر شده است .ضمنا دیگر دوره های کوین ترودو رو هم به زودی با فرمت کتاب منتشر خواهیم کرد.

دوره های کوین ترودو که در سایت جادوی باور ترجمه و منتشر شده است را به ترتیب زیر گوش کنید

برای ورود به آرشیو دوره های کوین ترودو  اینجا کلیک کنید
سطح مقدماتیسمینار آرزوی تو دستور توست دوبله فارسی
سطح مقدماتیسمینار آرزوی تو دستور توست زبان اصلی زیر نویس
سطح اول بخش ۱امتیازات خود را بدانید 
سطح اول بخش۲خلق رویاهاه آلمان 
سطح اول بخش۳انرژی کیهانی زوریخ
سطح اول بخش ۴تسلط بر موفقیت استرالیا
سطح دومواقعیت خود را خلق کنید
سطح سومبرداشتن موانع موفقیت
سطح چهارم مهارت های زندگی (القبا به ذهن)
سطح پنجعادات و مهارت ها
سطح ششم هنوز منتشر نشده است
سطح هفتمراز نهایی
آموزش های کوین ترودو دارای ۲ فرمت زبان اصلی با زیر نویس و دوبله فارسی هستند و برخی که هنوز دوبله نشده است به زودی انجام و در سایت منتشر میشود

نکته:کوین ترودو پس از برگزاری سطح ۷ به نام راز نهایی به ۱۰ سال زندان محکوم شد در نتیجه سطح ۸ فعلا برگزار نشده است

 

کتاب کوین ترودو

چیزهای خیلی خوبی قرار است اتفاق بی افتد به صورت خلاصه وار چیزهایی که تا الان گفته شده مرور کنیم، خلاصه ای از حرف هایی که در دو روز گذشته گفته شده است این هست که هر آرزویی که دارید یا هر چیزی که می خواهید هر رویایی که دارید هر چیزی که می خواهید به دستش بیاورید، هر چیزی که می خواهید در زندگیتان داشته باشید باید اول چیزی را که می خواهید را به طور دقیق مشخص کنید همه چیزهایی که قبلا گفته شده مربوط به همین فرمول ساده هست شما باید به طور مشخص بفهمید که چه می خواهید این اولین آن بود.

با توجه به حرف های ناپلئون هیل شما باید یک خواسته مشخصی داشته باشید یک خواسته مشخص داشته باشید و بعد وقتی که یک خواسته یا هدف یا موضوع مشخصی داشتید می دانید دقیقا چه می خواهید این موضوع اول بود که شما باید بدانید که دقیقا چه می خواهید از جهت مثبت چیزی که نمی خواهید را نه، بلکه باید روی چیزی که می خواهید تمرکز کنید این دو نفاوت زیادی دارند تفاوت خیلی زیادی که باعث می شود بیشتر مردم شکست بخورند زیرا آنها روی چیزهایی که نمی خواهند تمرکز می کنند به تمرکز کردن روی چیزی که می خواهید، این اولین و مهم ترین اشتباه بود پس مرحله اول در این فرمول این بود که بدانید چه می خواهید و این اشتباه را آدم هایی که اینجا هستند هم مرتکب شده اند و در این موقعیت بیشتر مردم شکست می خورند.

وقتی که می پرسم چه خواسته ای دارید؟ جواب می دهید که نمی خواهید سرطان داشته باشید چه خواسته ای دارید؟ جواب می دهید که دیگر نمی خواهید چاق باشید متوجه مشکل شدید؟ این اشتباه است مثلا می گویید دیگر نمی خواهم بدهی داشته باشم یا دیگر نمی خواهم ناامید باشم یا دیگر نمی خواهم افسرده باشم پس قسمت اول این بود که دقیقا بدانید چه می خواهید.

اشتباه بیشتر مردم وقتی مرحله اول را انجام می دهند این هست که روی چیزی که نمی خواهند تمرکز می کنند پس شما باید روی چیزی که می خواهید و فقط روی نتیجه نهایی چیزی که می خواهید تمرکز کنید و بعد شما خواسته ای خواهید داشت که می توانید به دستش بیاورید و آن آرزو به شدت خواستن شما بستگی دارد و این دو مرحله دارد مردم زمانی اشتباه می کنند که شروع به خواستن شدید چیزی می کنند آنها مانعی را ایجاد می کنند و آن مانع این هست که عجله می کنند.

این اولین مانع هست عجله کردن باعث شک و ترس می شود که به دستش می آورند به جای این که منتظر بمانند احساس خوبی داشته باشند وقتی که در مورد چیزی که می خواهند فکر می کنند بدون ترس و بی حوصلگی و بعد به سمت بد مقیاس احساسات پی می روند وقتی شما احساس بد، نگرانی، گناهکار بودن، افسردگی داشته باشید و احساس می کنید اتفاق نمی افتد و در این صورت اتفاق نخواهد هم افتاد.

زیرا در اثر این احساسات شما دیگر روی چیزی که میخواهید تمرکز نمی کنید بلکه شما روی اتفاق نیفتادن این تمرکز می کنید عاقلانه هست؟

این پروسه ای هست که اتفاق می افتد اگر این را کاملا درک کنید می توانید موقعیت و نتیجه ای را که می خواهید به موقع تغییر دهید و من به شما نشان می دهم که دقیقا این کار را چطور انجام دهید و آن موقعیت ها را تصحیح کنید قسمت اولش این است که بدانیم این را چطور انجام دهیم و قسمت دومش تصحیح کردن این موقعیت ها است.

من به شما یک تکنیک ساده می گویم یک کاغذ بردارید شما کارهایی را انجام می دهید که باعث می شود در طرف دیگر مقیاس بمانید یا می توانید پشت همان کاغذی که دارید بنویسید پس حس خوبی داشته باشید و روی خواسته تان تمرکز کنید شما می توانید چند تا کار به طور منظم انجام دهید که در این کار کمکتان کند اگر چیزی که گفتم را متوجه شدید، بگویید می توانم بیشتر از این هم انجام دهم اگر برای این می توانید کارهای بیشتری انجام دهید یعنی می توانید برای همیشه حس خوبی داشته باشید و این موضوع اصلی شما است.

 بگذارید حس خوب را برایتان تعریف کنم حس خوب همان احساس هایی بود که من در مقیاس احساسات به شما گفتم احساس هایی بودند که به سطح بالای مقیاس نزدیک تر بودند پس حس خوب همان احساس شادی و خوشبختی و قدردانی است احساس قدردانی که از دو کلمه ساده تشکر می کنم به وجود می آید احساس خوشبختی همیشه وجود دارد و مهم نیست که مشکلی که در حال حاضر وجود دارد چه هست، پس می توانید این فرمول را به اصطلاح های ساده تری تبدیلش کنید به همین سادگی.

برای ایجاد کردن چیزهایی که می خواهید را در زندگی به دست بیاورید و هر چیزی که می خواهید را در زندگی خودتان بسازید هر خواسته ای که دارید را بسازید می توانید هر چیزی که می خواهید به وجود بیاورید را تحت کنترل بگیرید شما قرار است به این نتیجه برسید این جایی هست که تعیین کننده است همیشه احساس خوشبختی کنید اگر از نظر احساسی در حالتی هستید که خوشحالید و هیچ عجله ای ندارید و ارتعاش شما به خوبی با خواسته هایتان هماهنگ شده بدون وجود هیچ مقاومت و مانعی دوباره می گویم جایی که همه چیز تعیین می شود و آخرین راز پشت آخرین در که جواب همه سوال های شماست به سادگی این است که قانونی برای به دست آوردن هر چیزی که در زندگی می خواهید شما باید در حالت حس خوشبختی باقی بمانید، در هر حالتی و وقتی همیشه احساس خوشبختی داشته باشید باعث می شود خوشحال و آرام باشید و احساس خوبی داشته باشید شما احساس خوش شانسی می کنید و قدردان می شوید و جمله متشکرم این خیلی خوب هست را می گویید و وقتی همیشه در این حالت باشید ارتعاش شما در تراز بسیار خوبی قرار دارد شما ارتعاش درستی از خواسته هایتان را منتشر می کنید و هیچ مقاومت و مانعی وجود ندارد.

دیدگاه‌ها

30 پاسخ به “کوین ترودو کتاب چگونه فوق العاده موفق باشیم pdf”

 1. کاربر 16939 گفت:

  سلام وقت بخیر من چند ماه پیش اشتراک ۶ماه خریدم اما از همون من نتونستم استفاده کنم هر زمانی که میخوام از کتاب ها استفاده کنم میزنه لطفا اشتراک بگیرید لطفا راهنمایی کنید ممنون مبشن

 2. کاربر 17782 گفت:

  سلام وقت ببخیر مرسی از زحماتتون .این کتاب که شامل هیچ سطحی نیست درسته شامل مباحث آزاد؟

 3. کاربر 12514 گفت:

  سلام خسته نباشید
  اگر بتونید سطح ۴ رو به صورت pdf قرار بدید عالی میشه
  مرسی ممنون

 4. کاربر 16973 گفت:

  سلام به همه دوستان
  روش دانلود فایل: روی فایل اگه با لپ تاپ هستین راست کلیک بزنین بعد گزینه دانلود لینک رو انتخاب کنید دانلود میشه
  اگع هم گوشی دارید روی فایل ها نگه دارید گزینه ها می یاد اونجا هم دانلود لینک بزنید حله
  مخلصیم😎

 5. کاربر 15942 گفت:

  سلام خدمت اعضای جادوی باور
  من هم در باز کردن فایل های کتاب دچار مشکل شدم اما راه حلش این هست که هر کدوم از فایل ها رو در یک تب جدید باز کنید( هم در گوشی و هم در پی سی) و با کلیک روی تب جدیدتون فایل ها دانلود میشن

 6. کاربر 13607 گفت:

  سلام خواستم بگم با نرم افزار adm قابله دانلود هست

 7. کاربر 13607 گفت:

  عزیزجان لینک هاا خرابه

 8. کاربر 13836 گفت:

  وقت بخیر
  ممنون برای زحماتی که برای ترجمه مطالب بعهده میگیرید
  متاسفانه فقط فایل یک رو تونستم دانلود کنم بقیه قسمتها با گوشی نمیشه
  لطفا راهنمایی بفرمایید🙏🌺

 9. کاربر 8815 گفت:

  سلام. وقت به خیر

  بابت فایل متنی این دوره کوین ترودو سپاسگزارم.

  دقت کنید هیچکدام از ۷ قسنت پی دی اف قابل دانلود نیست، لطفا پیکیری بفرمایید احتمالا لینک های دانلود اشکال دارند.

  خیلی متشکرم

 10. کاربر 14284 گفت:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما و سپاس از زحماتتون .واقعا آموزشهای کوین ترودو عالی هست و شما در هرچه بهتر کردن آن زحمت میکشید بسیار سپاس .فقط یک زحمت دارم نمیدونم چرا نمیتونم کتاب چگونه موفق تر شوید رو دانلود کنم البته اشتراک یکساله خریدم .خیلی مشتاقم بخونم ولی نتونستم دانلود کنم ممنون میشم بررسی بفرمائید.

 11. دلارام گفت:

  سلام خیلی اززحمات وتلاشتون ممنونم

 12. کاربر 9686 گفت:

  با سلام و با تشکر از زحمات و الطاف بیدریغتون ،آیا در دانلود کردن پی دی اف کتاب چگونه میتوانیم موفق باشیم از کوین تردوو اشکالی پیش آمده چون تمام هفت قسمت بصورت نوشته های ناقص هستند و متاسفانه دانلود نمیشوند. با تشکر

 13. کاربر 12721 گفت:

  سلام
  خیلی خیلی عالی هست این کار شما واقعا ممنون بابت این خدمات زیبای شما🙏🙏

 14. کاربر 15982 گفت:

  مرسی از تلاش هاتون ،آیا می تونید سمینار تند خوانی کوین ترودو با هاوارد برگ رو هم منتشر کنید?

 15. هاشم گفت:

  سلام آیا ترجمه تخصصی استفاده می کنید یا اینکه فقط بصورت سطحی وناقص ترجمه می کنید.

 16. کاربر 15982 گفت:

  آیا بقیه دوره های کوین ترودو هم به عنوان پی دی اف منتشر میشه

 17. ابراهیم گفت:

  فوق العاده است خیلی وقته که منتظر این چیز بود،لطفا برای دوره های دیگه کوین هم همین کار رو انجام بدین،با تشکر از شما

 18. کاربر 13180 گفت:

  شما هر لحظه دارین بهتر و بهتر میشین
  خدا قوت

 19. کاربر 15982 گفت:

  مرسی از زحماتتون، لطفا میشه بگید چطوری میتونیم پی دی اف این دوره رو به یک کتاب فیزیکی تبدیل کنیم یا از کجا میتونیم تهیه کنیم?

 20. کاربر 15301 گفت:

  کتاب چگونه موفق شویم عالیه مرسی😘🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone