چطور فوق العاده موفق شویم -دوبله فارسی کوین ترودو

مشخصات محتوا

نام مربی:کوین ترودو
موضوع:چطور فوق العاده موفق شویم
زبان:دوبله فارسی
مدت زمان:440 دقیقه
فرمت محتوا:MP3

اطلاعات محتوا

نویسنده : جادوی باور

بروزرسانی : ۱۳۹۹/۱۰/۰۹

بازدید : 10,856

تعداد نظرات : ۳۵ نظر


دانلود محتوای ویژه


فقط مشترکین به دکمه های دانلود محتوا دسترسی دارند شما هم میتوانید با تهیه یک اشتراک به دکمه های دانلود محتوا دسترسی داشته باشید و همه محتوای ویژه سایت را رایگان دانلود کنید.


خرید اشتراکتوضیحات

در این بخش از سایت جادوی باور دوره دوبله فارسی کوین ترودو با عنوان چگونه فوقالعاده موفق باشیم را منتشر خواهیم کرد . قبلا این دوره با زبان اصلی و زیر نویس فارسی منتشر شده و به درخواست کاربران گرامی سایت تصمیم به این دوره کوین ترودو گرفتیم . در صورتیکه علاقه مند به به فرمت کتابی و pdf این دوره هم باشید به زودی میتوانید آن فرمت را هم نیز دانلود کنید.

چطور فوق العاده موفق باشیم کوین ترودو

من در مورد مهارت های تعادل آموزش صحبت کرده ام، دومین چیزی که درباره اش حرف زده ام شاخص یادگیری بود، به این دلیل این دو اساسی هستند که اگر شما این اساس ها را درک کنید فهمیدن چیزهای دیگر مشکل نمی شود. شاخص یادگیری اساسا در مورد میزان یادگیری شما است سوال این است که شما چقدر یادگیرنده هستید؟

در مقیاس ۱ تا ۱۰ می خواهم به دونالد بری اشاره کنم که + ۱۰ هست، باور دارم من هم + ۱۰ هستم و فکر می کنم که دانش آموز فوق العاده ای هستم و کسانی که در این برنامه میشناسم هم دانش آموزشان عالی هستند. آنها همه یاد می گیرند چون عبارتی که قبلا گفته ام را می دانند زیرا می دانند درباره چیزهایی که نمی دانند اطلاعاتی ندارند.

آنها همیشه در حال یاد گرفتن و پرسیدن سوال هستند، همیشه گوش می دهند و توجه می کنند من قرار است این آخر هفته چیزهای زیادی به شما یاد بدهم شاخص یادگیری از شما می پرسد چقدر قابل آموزش هستید؟ این مشخص می کند که شما چقدر اطلاعات دریافت می کنید.

نکته اینجاست که اگر توانایی این شاخص را درک کنید می توانید برای بیشتر یادگرفتن برنامه هایی را تنظیم کنید. شما باید تعیین کنید که آیا قابل آموزش هستید یا نه؟ اگر بگویید نه من وقت و پولتان را اینجا تلف نمی کنم، بیایید همین الان اصلاحش کنیم که شما قبل آموزش هستید، که باعث می شود شما از اینجا بهترین بهره را ببرید که عاقلانه هست.

باید بگویم شاخص یادگیری دو تا متغیر دارد اولین متغیر مقیاس یک تا ده هست شما به خودتان در تمایل به یادگیری چند می دهید؟ نمره تمایل شما برای یادگیری در مقیاس یک تا ده چند هست؟ من بر این باور هستم که اگر شما اینجایید و وقت و پولتان را صرف کرده اید پس تمایل به یادگیری شما ده هست، فکر نکنم کسی به زور اینجا باشد.

دومین تمایلتان به پذیرش تغییر هست این مهم ترینشان است. من چند تا نکته به شما می گویم که تغییراتی اساسی داشته باشید که باعث می شود نسبت به الان خیلی متفاوت تر فکر کنید در غیر این صورت شما در همان نقطه ای که هستید، می مانید.

شما باید تغییر کنید بهترین عبارتی که در این باره شنیده ام از برایان تریسی بوده است، یکی از بهترین دوستانم کسی که با او سال ها سفر کرده ام ما دائما با یکدیگر روبه رو می شویم و با هم صحبت می کنیم و یک سال در سه پرواز با هم بودیم. پرواز ما یکی بود و شانس افتادن این اتفاق مثل این بود که در یک هفته چهار بار شانس لاتاری داشته باشید.

این هیچ وقت اتفاق نمی افتد. ما در آلمان با یکدیگر بودیم و داشتیم صحبت میکردیم من گفتم برایان تو قدرتمندترین حرفی که شنیده بودم را زده ای، و آن حرف این بود که برای اینکه چیزی در زندگیت تغییر کند باید یک چیزهای دیگری را تغییر دهی.

منطقیه؟

منظورم این است که چقدر این کار ساده هست شما نمی توانید یک کار را بارها و بارها انجام بدهید اما اگر الان دارید همین کار را می کنید و از آن مطمئن نیستید پس باید یک چیزی را عوض کنید، و آن چیزی که قرار است تغییر بدهید طرز فکر شما هست این چیزی است که باید روی آن تمرکز کنید نه اینکه بگویید باید خانه یا جایی که هستم تغییر کند یا طرز لباس پوشیدنم، نه نوع فکر کردنتان را عوض کنید بقیه چیزها جای خودشان را پیدا می کنند.

پس مقیاس تمایل به پذیرش تغییر در شما از یک تا ده چند است؟

اگر تمایلتان صفر باشد پس یادگیری شما ده بار زیر صفر است پس بلند شوید و بروید خانه هایتان یا فردا بروید قایق سواری و اینجا خودتان را معطل نکنید زیرا فقط وقتتان را تلف می کنید.

اما اگر تمایلتان در این مقیاس ده هست یادگیریتان ده برابر هست و شما صد در صد قابل آموزش هستید. شما این اطلاعات را در شش ماه یاد می گیرید و به سطح بالایی می رسید که نمی توانستید تصورش را هم بکنید.

پس شما چقدر قابل آموزش هستید و شاخص یادگیری شما چیست؟

تمرکز من هم اکنون روی میزان تمایل شما به پذیرفتن تغییر است، اتفاقا این خوب است خیلی هم خوب است اگر به شما بگویم این وسیله را بخر و شما با من موافقت نکنید ایرادی ندارد همه حق اشتباه کردن دارند خوب آن وسیله من نیست.

آخرین حرفهایی که از من شنیده اید و در مورد آنها صحبت کرده ام، دوباره می گویم، اگر چیزی را بدانید اما انجام ندهید مثل این است که آنها را نمی دانید، اگر هم اکنون این ها را درک کنید متوجه می شوید که چرا باید صد بار دیگر این ها را بشنوید. درست مثل من که شنیده ام من این حرف ها را صد بار قبل از تعیین هدف های خودم شنیده ام و فهمیده ام که این حرف از کجا می آید.

چهار قدم برای یادگیری چیزی وجود دارد. اولین قدم نادانی ناخودآگاه است، نادانی ناخودآگاه یعنی از چیزی که نمی دانی خبر نداری و این جهالت است. این قدم اول بود و شما انجامش داده اید.

هم اکنون شما در مرحله دوم هستید که نادانی آگاهانه نام دارد، نادانی آگاهانه یعنی شما از چیزی که نمی دانید خبر دارید و شما دارید فکر می کنید که در این سمینار یک چیزهایی برای من معنا داشت و یک چیزهایی در مورد افکار و فکر کردن و موفقیت هست که نمی دانم. چیزهایی که ممکن است یاد بگیرم و ممکن است دیدم را نسبت به اطرافم تغییر بدهد. البته اگر توجه کنم. پس شما از نادانی خودتان آگاه هستید و می دانید ممکن است یک چیزهایی یاد بگیرید و امیدوارم که شما در این سطح باشید.

وقتی شما از اینجا بروید وارد قدم سوم می شوید که به آن دانایی آگاهانه می گوییم، دانایی آگاهانه یعنی شما از دانش خودتان آگاه هستید شما قرار است به طور آگاهانه بدانید که به چه چیزی نیاز دارید تا متفاوت فکر کنید یا چطور متفاوت فکر می کنید. تا چیزهایی را که می خواهید را تغییر بدهید و چیزی که در زندگی می خواهید را به دست بیاورید در این مرحله یاد می گیرید که چطور به غول چراغ خودتان دسترسی پیدا می کنید و چطور کنترل آرزوهایتان را در دست خود بگیرید. شما قدرت کنترل کردن هر چیزی را که در زندگیتان بخواهید به دست می گیرید شما این قدرت را دارید فقط نمی دانید چطور آن را فعال کنید. بعضی روزها شما به این که این قدرت را دارید باور ندارید و خوشبختانه در آخر این سمینار شما می فهمید که قدرت کنترل را دارید مثل کنترل کردن سگ که به برو، واق کن، بیا، بشین، به او آموزش می دهید و او را تحت کنترل خود در می آورید، شما قدرت کنترل کردن دارید.

شما کنترل را به دست دارید نه من یعنی آرزوهای شما باید تحت کنترل شما باشند شما قدرت کنترلشان را دارید و آنها را در زندگیتان به وجود می آورید شما هنوز نمی دانید که این قدرت را دارید اما به این نتیجه خواهید رسید چون من مدارک عملی به شما نشان می دهم که این حقیقت را اثبات می کند.

به شما تکنیک هایی را می گویم که به دستشان بیاورید خوشبختانه شما باور دارید که این قدرت وجود دارد و می دانید چطور انجامش بدهید شما آگاهانه دانش دارید و من این چیزها را در دهه ۷۰ یاد گرفته ام، من مزیت های زیادی داشته ام مثل چی؟ من خیلی جوان بودم ، چرا؟ چون من تجربه های بدی نداشتم که من را به عقب برگردانند، من حقیقت را به شما می گویم من برتری داشته ام من وقتی که دوازده ساله بودم یاد گرفته ام من نادان و بی تجربه بودم و فقط باورش کردم من خوش شانس بودم و به همین خاطر است که خانواده های ثروتمند بچه هایی با فکر غنی دارند چون آن بچه ها از همان بدو تولد این طرز فکر را از والدینشان یاد می گیرند، درست از اول کودکی و این همان برتری است آنها این برتری را داشتند و یادگیری در جوانی باعث این مزیت است این بدین معنی نیست که برای شما غیر ممکن است بلکه نسبت به الان چالش برانگیزتر است و غیر ممکن نیست فقط کمی چالش برانگیز است همین. به هیچ وجه نشدنی نیست فقط چالش بیشتری دارد.

35 پاسخ به “چطور فوق العاده موفق شویم -دوبله فارسی کوین ترودو”

 1. 09372136.. گفت:

  با سلام و عرض تبریک سال نو مبارک
  کتاب چگونه فوق العاده موفق باشیم کوین ترودو دانلود نمیشه میشه راهنمایی کنید

 2. 09910230887 گفت:

  بسیار بسیار عالیههههه
  خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر آشناییم با سایت جادوی باور
  تشکر فراوووون از همه شماا😜😜😜💖💖😍😍

 3. 09369726.. گفت:

  درود وسپاس به تمام عوامل سایت ،امیدوارم هرانچه ارزویش را دارید باقلم خداوندمهربان برایتان رقم بخورد و همیشه تندرست و شاد وموفق دراین مسیر الهی قدم بردارید .فوق العاده وبی نظیر هست تمام دوره هاتون….برقراروپاینده باشید .

 4. 09177610.. گفت:

  با سلام و احترام
  ضمن تشکر از دوره عالی و دوبله عالی تر اون، میخواستم بدونم pdf این دوره کی روی سایت میاد؟ چون تاثیرگزاری خواندن و شنیدن در یادگیری بسیار بیشتره
  بازم ممنون از تیم عالی جادوی باور

 5. 091281286... گفت:

  سلام وقت همه دوستان بخیر
  سوالی دارم در انتهای قسمت دوم کوین تمرین میده و میگه بنویسید اگر پول مهم نبود چی میشد ، و در ادامه کلا هیچ اتفاقی نیوفتاد و چیزی در مورد تمرین گفته نشد احتمالا اون قسمت رو فراموش شده توی فایل قرار بدید،لطفا بررسی کنید

 6. alinoruzi464 گفت:

  سلام سایتتون عالیه اگر میشه PDF کتاب مگاموری کوین ترودو را در سایت قرار دهید

 7. alinoruzi464 گفت:

  سلام خسته نباشید سایتتون مثل خودتون عالیه
  کیفیت دوبله هم بی نظیر
  اگر میشود ادامه دوره را هم قرار دهید
  ممنون از جادوی باور

 8. rokh43 گفت:

  سلام دوستان . در یک کلمه، فوق العاده است.
  بی صبرانه منتظر بقیه دوره هستم.

 9. ahm78.king گفت:

  خیلی ممنون مترجم جدید عالی هستن اصلا صداشون تکراری نمیشه تشکر از سایت جادوی باور
  اگر دوره ی امتیاز خودت رو بدون هم ترجمه کنید عالی هست چون خیلی دوره معرکه ایه

 10. mjtbybasyg گفت:

  سلام خداقوت واقعا زحماتتون جای تقدیروتشکر داره صدای دوبلر هم خداییش زیبا و دلنشینه فقط یه کوچولو اینکه ایشون که از نعمت زیبا بودن صدا بهره مند هستند جسارنا دوبله سمینار و سخنرانی با داستان و رمان یکم فرق داره ببخشید من از سه بار گوش دادن دوبار به خواب عمیق رفتم یه بارهم چرتم برد اگقشنگ مشخصه که کار رمان و داستان هم خیلی انجام داده هم موفق بوده بازهم از همه شما عزیزان و علی آقای گل تشکر میکنم درپناه حق

 11. E.m گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  متشکرم از محتوای عالی سایت و دوبله های باکیفیت
  سطح ۵ و ۶ کوین ترودو رو هم اگر میشه قرار بدین
  متشکرم

 12. mahdy گفت:

  سلام عالی بود
  لطفا کتاب های کوین ترودو و کتاب های استر هیکس هم دوبلش بزارین

 13. جمال گفت:

  سلام و درود. از تکنیک ساندویج کوین ترودو برای بیان نظرم استفاده میکنم.اول از همه واقعا تشکر میکنم بابت زحماتتون ،در نوع خودش عالیه. بعد میخوام بگم که واقعا خیلی از اینها میتونه بهتر باشه. مثلا سطح چهار کوین ترودو که مهمترین سطح اونه هنوز کامل دوبله نشده و نصفه رها شده و البته انتقاد دیگه ای که دارم بسیار خلاصه سازی در سطح چهار در قسمتهای مختلفش در ترجمه فارسیش هست مثلا قسمتی که ۱ ساعته شده ۴۰ دقیقه.و بسیار عالی میشه که اگه همه سطحهای ارایه شده دوبله فارسی داشته باشه چون راحت میتونیم داخل ماشین گوش بدیم بازم ممنون از زحمات شما.

 14. مهدی گفت:

  آقا دمت گرم میشه آموزش های دیگه کوین ترودو هم که دوبله نیست دوبله کنید مثل سطح ۷

 15. Hosseini650 گفت:

  کاش بجای این یه دروه جدید میزاشتین با زیر نویس

 16. ali.fh28866 گفت:

  بزرگوار سلام اقای تهرانی کو پس؟

 17. Amir379 گفت:

  خیلی ممنونم از شما وا قعا شما عالی هستید. میدونم سوال تکراری هست اما اون دو دوره باقی مانده از کوین خبری ازش هست یا خیر ؟

 18. کوروش گفت:

  سلام و درود برشما
  فرمت فایل m4a هست mp3 نیست لطفا mp3 قرار بدید ممنونم♥

 19. 09100490... گفت:

  سلام، با تشکر فراوان از زحمات دوستان عزیز در جادوی باور ،دوبله این قسمت چندتا ضعف داشت در بعضی موارد جملات درست گفته نمی شد و تن صدا طوری بود که انگار رمان میگن، خیلی خوشحال هستم که با جادوی باور آشنا شدم ممنون.

 20. mohammadabasi.jadoybozorg گفت:

  سلام خداقوت برای همه زحماتتون
  اگه میشه دوره مگا مموری رو توسایت قرار بدید
  ممنون میشم🙏🙏🌹🌹

 21. محمد رضا گفت:

  فقط ببخشید باقی دوره ها مثل سطح ۴ البته منظورم دوره ۲۰ ساعتش است وباقی دوره ها مثل زوریخ -المان -سطح ۲ وسطح ۷ را هم دوبله میکنید؟؟؟؟؟

 22. محمدرضا گفت:

  عالی عالی عالی فقط اگر بتوانید دوره را کامل کنید دیگه نمیدونم چی بگم فقط خواهشا دوره را کامل کنید دوبلور جدید هم عالی هستند واقعا
  حرفه ای هستند

 23. ramezradmehr گفت:

  خیلی ممنون از سایت جادوی باور
  یه مزیتی که کارای شما داره اینکه دقیقا خود متن رو دوبله و زیرنویس میکنین و حتی قسمت هایی مثل مکث یه دیقه ای کوین برای نفس گرفتن رو هم توی دوبله قرار میدین و این موضوع خیلی خوبه چون باعث میشه دولبه طبیعی به نظر بیاد
  در ضمن من با آموزش های کوین ترودو و چند مدرس دیگه که اکثرا توی جادوی باور بودن به زندگی که میخواستم دست پیدا کردم
  امیدوارم همه ی عوامل سایت به هرچی که۸ تو زندگی شون میخوان برسن

 24. Matinesmaile گفت:

  سلام و خسته نباشید ببخشید سوالم اینه که فقط هیمن ۵۸ دقیقه هستش یا قسمت های بیشتری هم قرار خواهد گرفت

 25. کوروش گفت:

  سلام وقت بخیر
  واقعا ازتون ممنونم که دوبله فارسی برای کارهای کوین ترودو تهیه می کنید صدای گوینده هم عالی هست خیلی ممنون و سپاسگزارم♥
  لطفا سطح ۱ دوره ها رو هم در اولویت دوبله قرار بدید ممنونم♥
  همیشه شاد و موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2021 جادوی باور
تمامی حقوق وب سایت متعلق به جادوی باور می باشد.
Whatsapp
phone