کوین ترودو رویاهای بزرگ داشته باشید تصویری

کوین ترودو رویاهای بزرگ داشته باشید تصویری

مشخصات محتوا

نام مربی:کوین ترودو -Kevin Trudeau
موضوع:رویاهای بزرگ داشته باشید
زبان:زیرنویس فارسی
تعداد قسمت:2
مدت زمان:120 دقیقه
فرمت محتوا:MP4
حجم محتوا: 320 مگابایت مگابایت

اطلاعات محتوا

نویسنده : جادوی باور

بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۰/۱۹

بازدید : 51,765

تعداد نظرات : ۸۸ نظر


دانلود محتوای ویژه


فقط مشترکین به دکمه های دانلود محتوا دسترسی دارند شما هم میتوانید با تهیه یک اشتراک به دکمه های دانلود محتوا دسترسی داشته باشید و همه محتوای ویژه سایت را رایگان دانلود کنید.


خرید اشتراکتوضیحات

کوین ترودو رویاهای بزرگ داشته باشید سطح استادی

در خدمت شما هستیم در سایت موفقیت جادوی باور ، این بار با یکی دیگر از دوره ها و سمینار های کوین ترودو  با نام رویاهای بزرگ داشته باشید.(خلق رویاها) هدف این دوره از نظر کوین ترودو تسلط بر استاد شدن در موفقیت است این دوره توسط کوین ترودو در ۲ ساعت به صورت تصویری برگزار شده که یکی دیگر از آموزش های بی نظیر کوین ترودو است.

نکته این دوره را با دوره آموزشی دیگر کوین ترودو به نام انرژی کیهانی زوریخ اشتباه نگیرید

هدف این دوره کوین ترودو

کوین ترودو در این دوره تصویری همان ابتدا توضیح میدهد که این دوره پایه های ابتدایی جهت استاد شدن در موفقیت است

برای آشنایی بیشتر با این آموزش دقایق ابتدایی این آموزش را عینا به صورت متن در زیر منتشر کردیه ایم

نکته مهم:

این آموزش به هیچ عنوان برای افراد مبتدی و کسانی که با دوره ها و کتاب های کوین ترودو و قانون جذب آشنایی ندارند پیشنهاد نمیشود.

هدف این دوره کوین ترودو

 مقدماتی: آرزوی تو دستور توست 
سطح۱رویاهای خود را خلق کنید آلمان
سطح۱انرژی کیهانی زوریخ همین صفحه
سطح۲واقعیت خود را خلق کنید 
سطح۳موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد
سطح۴ مهارت های زندگی القا به ذهن
سطح۵به زودی منشر میشود
سطح ۶ به زودی منشر میشود
سطح ۷راز نهایی ( آخرین دوره برگزار شده کوین ترودو)
توجه:برخی دوره ها با ۲ فرمت زیر نویس و دوبله وجود دارد که دگمه آن در هرصفحه قرار دارد 

کوین ترودو پس از برگزاری سطح ۷ به نام راز نهایی به ۱۰ سال زندان محکوم شد در نتیجه سطح ۸ فعلا برگزار نشده است 

 

شروع کارگاه رویای بزرگ داشته باشید کوین ترودو

کوین ترودو :

متشکرم بنشینید بنشینید خوشحالم که همه تون اینجایید به ورکشاپ سطح اول دوره تسلط بر استادی موفقیت خوش آمدید. در دو ساعت آینده هدف این ورکشاپ اینست که به شما کمک کند بر روی سطح یک استادی موفقیت تسلط پیدا کنید. وقتی به انجمن ما شبکه جهانی اطلاعات ملحق شدید یکی از مهمترین دوره ها همین دوره استادی موفقیت است.

کتاب هایی که ما در این زمینه نوشتیم یکی از سنگ بناهای این دوره بود و همین طور مفهومات کلی که در زیر آن بود از دیگر مباحث بنیادی می باشد شرکت داشتن در دریافت و ارائه شناخت یکی دیگر از اصول پایه ای است و همچنین ایجاد رابطه با افراد هم فکر یکی از دلایل ایجاد دوره بود. روابط اینجا خیلی مهم است و مانند چسبی همه جوانب را در کنار یکدیگر نگاه می دارد.

استادی در موفقیت

کوین ترودو :

دوره استادی موفقیت در قسمت شنیداری سایت به نمایش در خواهد آمد در قسمت مثلثی شنیداری کتابها و مفهوم و در واقع پایه های ابتدایی برای ساختن بقیه چیزها بر روی آن می باشد که دوره استادی موفقیت باشد. پس زمانی که به این انجمن پیوستید و هنگامی که افراد را برای پیوستن به آن تشویق می کنیم خیلی مهم است.

اگر فقط یک چیز مهم وجود داشته باشد که زمان زیادی را برایش صرف کنید اینست که به کلاس استادی موفقیت و آموزش های شنیداری گوش بدهید.
در سرفصل استادی موفقیت پایه های استادی موفقیت وجود دارد و زیر آن آموزشهای شنیداری هستند بعد از دوره پرسشنامه ها هستند که برای خواندن طراحی شده اند

پس می توانید آنها را پرینت کنید و بخوانید که به صورت های چند گزینه ای و پر کردن جای خالی هستند اما خواندن تفاوتی با شنیدن دارد پس دوره استادی موفقیت دو جنبه اصلی دارد که فایل های شنیداری و بعد قسمت خواندنی که خواندن پرسشنامه و آزمون می باشد و قسمت سوم دوره استادی موفقیت هم این ورکشاپ های تسلط بر استادی موفقیت هستند.

کوین ترودو : درک بهتر موضوع (خلق رویاها)

در این ورکشاپ های دوره ای استادی موفقیت که توسط یک سخنران اجرا می شود در واقع سه راه وجود دارد که توسط آن این ورکشاپها کمکتان می کنند دوره استادی موفقیت را بهتر متوجه شوید و آن را بهتر درک کنید.

بعضی از تکنیک های دوره استادی موفقیت برایتان روشن تر می شوند یا به شما کمک می کنند شناخت بهتری داشته باشید یا دانش عملی بهتر یا درک بهتر مواد آموزشی و اگر سوالی دارید که گیجتان کرده است.

در این دوره آن را می پرسید و فرد دیگر به شما نظر خودش را می گوید جواب را نمی گوید بلکه نظر خودش یا دید متفاوتی را می گوید و داده های گیج کننده بیشتری به شما می دهد که به مغزتان وارد می شود که می تواند به روشن شدن موضوع کمک کند.

پس اولین کاری که میکنید اینست که سوالی می پرسید آنها نظر خودشان را به شما می گویند دومین کاری که می کنید اینست که در گروه هایی با هم جمع می شوید گروه ها معمولا شامل پنج شش نفر هستند و هنگامی که شما سوالی می پرسید همه آن افراد دارند درباره آن سوال فکر می کنند.

سوال از هم گروهی ها

و دارند انرژی خودشان را اضافه می کنند در واقع یک ذهن برتر در آن گروه تشکیل شده است پس وقتی که شما سوالتان را مطرح می کنید در گروه هر کسی مجبور است به جواب یا پاسخی فکر کند که این به ذهن برتر گروه می رود که در همه افراد گروه بارگزاری شده است.

پس اگر دارید فقط به یکی از سوالات گوش می دهید دارید منفعت با ارزشی از این تجربه بدست می آورید و آنوقت آن فرد توانایی جواب دادن به شما را دارد پس هر فرد گروه می تواند به شما نظری بدهد و نظرات متفاوت را خواهید شنید.

در بعضی مواقع دیدگاه هایی در موارد مشابه و در مقابل آنها می توانند سوالاتی را از تو بپرسند که چیزهایی که درونت هست را از تو بیرون بکشند و آنچه که اکنون درونت هست جوابت می باشد شما پاسخ را درونت داری و بیرون کشیده می شود.

کلمه education به معنی آموزش از کلمه educary نشات گرفته است و educary به معنای بیرون کشیدن است پس آموزش واقعی این نیست که کسی چیزی را به شما آموزش بدهد؛ آموزش واقعی سیستم یا برنامه یا محیطی است که داده ها و دانش از شما استخراج می شوند.

و این چیزی است که آموزش هست بیرون کشیدن و تمام انجمن شبکه جهانی اطلاعات و تمام کاری که ما میکنیم اینست که آنچه درونتان است را بیرون بکشیم و شما را منبع داده ها و اطلاعات کنیم تا شما بتوانید رو به جلو حرکت کردن را بیاموزید.

به شخص دیگری نیاز نداشته باشید مطمئنا داشتن نظرات متفاوت می تواند کمک کننده باشد و برای همین روابط مهم هستند اما نکته مهم اینجا اینست که نیاز نباشد کمک کنند، اشکالی ندارد اما از نیاز دوری می کنیم.

در این جلسه که سطح اول تسلط بر استادی موفقیت است بعضی از شما پرسشنامه ها را با خودتان دارید بعضی ها ندارند که مشکلی هم ندارد اینجا اگر از هر قسمتی از سطح ۱ استادی موفقیت سوالی داشتید دستتان را بالا می برید.

اگر توضیح بیشتری می خواهید یا بخشی از آن گیجتان کرده یا احتیاج به روشن شدن موضوع دارید یا قسمتی از این دوره که به زندگی شخصی شما مرتبط است اما شما در طرز کار آن مشکل دارید یا برای شما کار نمی کند می توانید دستتان را بالا ببرید.

من به سوالتان جواب می دهم و نظر خودم را می گویم و همین طور ادامه می دهیم سوال شما می تواند نه تنها برای شما بلکه برای همه افراد حاضر در اتاق سودمند باشد.

چون اگر برای شما سوالی پیش آمده احتمال بسیار زیادی وجود دارد که افراد زیاد دیگری هم دارند به همان سوال فکر می کنند و این بسیار عادی است وقتی در ماه های گذشته داشتیم تمرینات را انجام می دادیم و کسی سوالی میپرسید وقتی می پرسیدم چند نفر دیگر در اتاق همین سوال را داشتند و حداقل نصف افراد دستشان را بلند می کنند چون می گویند منهم در این مورد فکر کرده بودم.

و افراد دیگری که دستهایشان را بلند نکرده اند می پرسم، از بین آنهایی که دستشان را بلند نکرده اند چه افرادی به موضوع علاقمندند چون ممکن است شما به آن سوال فکر نکرده باشید اما واقعا سوال خوبی باشد پس برای همه خیلی سودمند است.

مثلا شما اینجا نشسته اید و سطح یک هستید این جلسه ای است که برای شما طراحی شده است برای آنهایی از شما که سطح ۲ و بالاتر هستند می توانند منتظر کلاس بعد از ظهر بشوند برخی از شما از من پرسیدید اگر من امروز عصر بیایم می توانم.

ته کلاس بنشینم و به سوال ها گوش بدهم گفتم بله برای شما هم جا داریم پس اگر همچین کاری می خواهید انجام دهید ما به شما خوش آمد می گوییم خوب سوالهایی که درباره دوره استادی موفقیت دارید؟ عقب کلاس

سوال از کوین ترودو

 سوال  تست سطح ۱ :

بین افراد موفق و شما در زمان و اندازه آرزو تفاوتی وجود دارد می شود توضیحش بدهی این سوال برای روشن شدن و تقویت و معنی یک مفهوم بسیار مهم است

جواب کوین ترودو:

این مفهوم که اگر به کسی که بسیار موفق است نگاه کنید، چطور موفق بی باک را تعریف میکنیم؟
برای افراد مختلف در کلاس متفاوت است.

پس بگذارید مثال بزنیم

مثلا کسی که یک شبکه ۱۰ میلیون دلاری دارد، چندتا ماشین زیبا و چند تا خانه خوب و در هواپیما درجه یک سفر می کنند و دارایی هایشان ده میلیون می ارزد و سالی ۱ میلیون دلار در می آورند کاملا موفق است و می توانیم بگوییم به طرز بی باکانه ای موفق هستند.

چون در بین یک درصد بالایی افراد دنیا قرار میگیرد که تقریبا بسیار موفق است، پس اگر نگاهی به آن فرد بیندازیم و بگوییم تفاوت بین این فرد و کسی که پنجاه هزار دلار در سال در می آورد و خیلی بدهی دارد در چیست؟ می توانید بگویید خوب حتما آن شخص در خانواده خیلی ثروتمندی بزرگ شده می توانید بگویید آن شخص خوش شانس بود چون در خانواده اش ارتباطات درستی داشته یا بسیار باهوش است.

به کالج رفته و تمام نمراتش عالی بودند و فقط بخاطر اینکه مغز عالی ای دارد و خیلی باهوش است او خیلی خیلی خوش شانس بوده چون در زمان درست در مکان درست قرار داشته و فقط شانس آورده می توانید بگویید همه موارد بالا دخیل بوده اند بهانه هایی برای اینکه آن فرد چرا اینقدر موفق است و با اینکه همه اینها درست به نظر می آیند.

شاید آنها خوش شانس بودند که درخانواده بسیار ثروتمندی به دنیا آمده باشند و ارتباطاتی داشته باشند و به هاروارد رفته باشند و غیره ولی وقتی به شخص واقعی نگاه می کنیم چون همه اینطور نبوده اند شاید یکی دو نفر در آن لیست اینگونه بوده اند اگر به لیست افراد بسیار ثروتمند نگاه کنید در آن لیست افراد ثروتمند یا موفق، نکته ای که همه آنها در آن توافق دارند چیست.

نقطه مشترک افراد موفق

رویاهای بزرگ کوین ترودو

بعضی از آنها واقعا باهوشند و بعضی از آنها در خانواده های هارواردی بدنیا آمده اند پس بله کمی از آن درست است ولی اگر بپرسیم رفتاری که بین همه آنها مشترک است چیست، تفاوت منحصر بفرد دنیای آنها با فردی که ۵۰ هزار دلار در سال در می آورد در چیست باز می گردد به اندازه ی آرزوی آنها و زمان، پس دو تا نکته مهم اینجا هست که شما باید کامل بفهمید، که خیلی مهم است

بین رویا و هدف واقعی فاصله ای وجود دارد تفاوتی هم وجود دارد بین رویا و هدف واقعی و سطح بالاتر یعنی منطق پس اگر این طوری به مسئله نگاه کنیم..

 

88 پاسخ به “کوین ترودو رویاهای بزرگ داشته باشید تصویری”

 1. Alii گفت:

  سلام متشکر از سایت خوبتون
  در ورکشاپ آرزوی بزرگ داشته باشید کوین میگه سطح دو به مدت ۲ ساعت، عصر همون روز برگزار میشه.(لول ۲ ورکشاپ ، و نه لول دوی GIN)

  همچنین ۳ و ۴ و ۵ هم گفت
  اونا در دسترستون نیست برای ترجمه؟؟

 2. 3724***0930 گفت:

  با سلام و خسته نباشید، بقیه این دوره استادی زیبا کی منتشر میشه؟

 3. 091192535.. گفت:

  سلام و سپاس از سایت عالی و موثرتان.من تا ابتدای آبان ماه اشتراک دارم آیا تا آن موقع سطح ۵ و ۶ کوین ترودو در سایت بارگذاری میشود؟ خیلی منتظرم…

 4. 0891***0936 گفت:

  سلام.خسته نباشید.خیلی وقته گفتید دوره ۵ و۶ رو ترجمه میکنید.پس چرا نمیزارید؟

 5. majid650 گفت:

  سلام/ممنون بابت تموم دوره هایکوین ترودو که زیر نویس کردین /دوره رهبری و دوره امتیاز خودتو بدون در دست رس هست که دوبله کنین؟

 6. tat.hora گفت:

  سلام و عرض ادب ان شالله سلامت باشید .اولا بخاطر تمام زحماتتون تشکر میکنم چون واقعا عالی هست ثانیا سوالی داشتم در دوره ورکشاپ رویاهای بزرگ داشته باشید کوین ترودو اعلام میکند که دو ساعت اول استادی سطح یک هست و درادامه عصر و فردا صبح و عصر استادی در مراحل تا ۵ رو داریم .خواستم بدونم آیا امکان دسترسی به ادامه این ورکشاپ هم وجود دارد ؟ بسیار ممنون از شما

 7. 09124740769 گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشی
  چرا سطح ۵ و ۶ کوین ترودو در سایت موجود نمی باشد؟

 8. عباس ضیایی گفت:

  سلام و خسته نباشید
  دوبله فارسی این دو قسمت کی اماده میشد
  ممنون از زحمات شما

 9. غزل گفت:

  سلام میشه راهنمایی کنید من مبتدی هستم….و فقط تونستم ۱۰ جلسه ویس کوین رو گوش بدم ….خیلی مشتاقم که بدونم ابتدای کار از کجا و کدوم منابع استفاده کنم و باید چطور تهیه کنم….راهنمایی کنید ممنون میشم

 10. سامان گفت:

  شما بی نظیرید، ممنون از این همه اطلاعات تاثیر گذار ، دوره جدید کوین ترودو که درباره احساس است رو کی منتشر میکنید ؟ ممنون

 11. Atichakeri گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون
  سطح دو یا ادامه این ویدیو کدوم هست؟!
  یه پیشنهاد اگه بنویسین ارزوی تو دستور توست اولین سطح بعد این که بازهم مفاهیم پایه توضیح دادن خیلی بهتره
  من الان سطح بعد میخام کدوم میشه؟

 12. 9033497132 گفت:

  سلام وقت بخیر. در مورد شبکه جهانی اطلاعات می خواستم بیشتر بدونم. آیا شما میدانید که این امکان برای عضویت ما در این شبکه وجود دارد یا خیر؟ اگر جواب بله هست لطفا راهنمایی کنید. سپاسگزارم

 13. 1357mohsen.afshar گفت:

  سلام محسن هستم من با گفته های کوین ترودو موفق شدم

 14. ثمر گفت:

  سلام،خسته نباشید
  ببخشید چند وقته شما قول دوره جدید از کوین ترودو رو دادید ولی متاسفانه با وجود درخواستهای زیاد خبری نیست

 15. 9128313471 گفت:

  زیر نویس قسمت دوم به فارسی روی متن دوره نبود چرا؟؟؟؟

 16. mah114 گفت:

  این پرسش نامه ی که مطرح شده نداریدش؟
  توی دوره ماشین پول ساز ی یه پرسشنامه داشت تو فیللم خیلی عالی بود خیلی کاش اینم شما داشتیدش

 17. mehrdad.jalilicr7 گفت:

  البته منظورم این بود ایا سطح ۱۲ کوین رو دسترسی دارید ؟ پیدا کردید ؟یا نه قبل از اینکه اون سطح رو منتشر کنه رفت زندان

 18. mehrdad.jalilicr7 گفت:

  سلام ایا سطح ۱۲ هم موجو هست؟؟!!

 19. ASKaffash گفت:

  سلام
  ممنون سطح یک عالی است آیا سطح دو هم وجود دارد (سطح سه که همان تلقین به ذهن است)

 20. aslan frozan گفت:

  سلام لطفا کلیپ جادوی باور رو دوبله فارسی کنید انتظارم بیشتر بود از شما

 21. رضا رضا گفت:

  سلام ممنون از سایت عالی تون، لطفاً دوره مگا مموری را بزارید، سپاسگزارم

 22. mammad-876 گفت:

  خیلی ممنون مه کارهای کوین ترودو و دوبله های شما خیلی قشنگ اند.

 23. alijafari گفت:

  سلام قسمت دوم کی در سایت قرار می گیرد؟

  • سلام عزیزم فردا قطعا منتشر میشه (۹۸/۷/۷) به دلیل انتقال به هاست جدید این دوره رو کمی با تاخیر قرار دادیم

   • تشنه موفقیت گفت:

    سلام خودمونیما خوب کاربرا رو سر کار میزارید!! تا حالا دو سه بار تاریخ دادید برای قسمت دوم الانم که آخرین بار گفتید قطعا ۷/۷ منتشر میشه اما امروز هشتم هست و هیییچ خبری نیست.
    شما چند بار مگه محل دفترتون رو جابجا میکنید یا هاست رو عوض میکنید؟؟ توی اسفند یا فروردین هم همینو گفتید. یکم برای کاربر ها هم ارزش بیشتری قائل باشید این طوری از نظر اخلاقی صحیح تر و بهتره. بالاخره کاربرها هم روی حرف شما حساب میکنند و برنامه ریزی دارند برای دوره های مختلف.
    ای بابا

    • سلام مجدد . عزیزم درباره تاخیر حق با شماست معمولا به موقع و هر هفته دوره جدید منتشر میشود همانطور هم که در دیدگاه قبلی خدمتتون عرض کردم قسمت دوم این آموزش کوین ترودو ترجمه شده و مشکلات شرکت هاست بود که ما بد قول شدیم و امروز قسمت دوم منتشر شد که میتوانید دانلود کنید. به هر حال انشالا با انتشار دوره های بیشتر این موضوع رو جبران میکنیم.

     • تشنه موفقیت گفت:

      تشکر…. فقط یه چیزی… من دیدم توی صفحه کتاب صوتی قوانین موفقیت نابلئون هیل گفته بودید این هفته ۴ تا ۵ دوره رو همزمان میزارید… این واقعیه؟؟؟

   • alijafari گفت:

    سپاسگزارم از لطف و بزرگواری شما

 24. korush گفت:

  سلام
  خداقوت
  آقا پنجشنبه هم گذشتا از قسمت دوم خبری نیست

 25. mammad-876 گفت:

  سلام. خسته نباشید پس قسمت دوم کی منتشر می شه؟

 26. ASKaffash گفت:

  سلام
  کماکان منتظر قسمت دوم هستیم
  ممنون

 27. mohamadkayal گفت:

  سلام وقت شما بخیر، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دست اندرکاران سایت فاخر جادوی باور؛
  اگر مقدور هست بفرمایید قسمت دوم رو کی قرار میدین؟

 28. فاطمه جوادی پور گفت:

  سلام خسته نباشید.قسمت دوم کی منتشر میشه؟

 29. dariush1371 گفت:

  سلام خسته نباشید لطفا قسمت دوم…… و….. انرژی کیهانی اونم زیرنویس…. ممنون

 30. حسن حسنی گفت:

  سلام.انرژی کیهانی روکی میزارین ?

 31. تشنه موفقیت گفت:

  سلام بله منم موافق با آقای مهرداد هستم که گفتن تاریخ قرارگیری قسمت دوم رو هم بگید ما کلی وقته منتظریم قبلاً گفته بودید در کامنت ها که هفته قبلی کاملش میکنید اما خبری نشد.

  • سلام عزیزم. قسمت دوم پنج شنبه قرار میگیره (تاریخ ۴ مهر ۹۸ )این آموزش به دلیل تداخل با ترجمه قوانین موفقیت ناپلئون هیل کمی به تاخیر افتاد و ابتدا قصد داشتیم که هر زمان هر دو قسمت ترجمه شد منتشر کنیم ولی برای اینکه تنوع ایجاد بشه این اتفاق افتاد . ممنون از صبوری و همراهی شما

 32. mehrdad.jalilicr7 گفت:

  ای کاش تاریخ قرار گیری قسمت دوم رو هم بنویسید

 33. Yashar گفت:

  بسیار عالی
  من مدتی اشتراک نداشتم این دوره منو ترغیب کرد
  این کارتون واقعا فوق العاده بود بابت زیرنویس
  واسم شخصیت خود کوین خیلی جالبه
  عالی دوستان عالی و پرقدرت
  دورهای بیشتری ام نام میبره اونا وجود دارن؟
  مشتاق ادامه پارت هستیم

 34. morteza گفت:

  سلام خسته نباشید
  قسمت دومش چرا نیست؟

 35. 09016968742 گفت:

  سلام اگه من اشتراک ۳ماهه بخرم ودانلودکنم. برای همیشه توگوشیم میمونه یافقط توسایتتون برام بازمیشه فقط من دوره های کوین ترودورومیخام

 36. mehrdad.jalilicr7 گفت:

  لطفا برای نظرات لایک و دیسلایک قرار دهید

 37. mehrdad.jalilicr7 گفت:

  سلام ممنون از زحماتتون لطفا level دوره های کوین رو در ابتدای صفحه بنویسید
  موید باشید

  • سلام دوست من ، چشم حتما اینکار رو میکنم به نکته خیلی خوبی اشاره کردین چون دوره های کوین ترودو روز به روز در سایت افزایش پیدا میکنند و ممکن است برخی کاربران ترتیب آن را ندانند

 38. mammad-876 گفت:

  سلام. قسمت دومشو کی منتشر می کنین؟

 39. minoo_travel گفت:

  این همون دوره خلق رویاست ؟

 40. minoo_travel گفت: