پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی

قانون جذب - کوین ترودو - استر هیکس - انگیزشی

کوین ترودو رویاهای بزرگ داشته باشید تصویری

3,057
نام مربی : کوین ترودو -Kevin Trudeau
موضوع : رویاهای بزرگ داشته باشید
نوع محتوا : سمینار تصویری
زبان : زیرنویس فارسی
تعداد قسمت : 2
مدت زمان : 120 دقیقه
فرمت محتوا : MP4

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت بدون محدودیت دسترسی خواهید داشت .

دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ پس لطفا وارد شوید


در خدمت شما هستیم در سایت جادوی باور ، این بار با یکی دیگر از دوره ها و سمینار های کوین ترودو  با نام رویاهای بزرگ داشته باشید.(خلق رویاها) هدف این دوره از نظر کوین ترودو تسلط بر استاد شدن در موفقیت است این دوره توسط کوین ترودو در ۲ ساعت به صورت تصویری برگزار شده که یکی دیگر از آموزش های بی نظیر کوین ترودو است.

هدف این دوره کوین ترودو

کوین ترودو در این دوره تصویری همان ابتدا توضیح میدهد که این دوره پایه های ابتدایی جهت استاد شدن در موفقیت است

برای آشنایی بیشتر با این آموزش دقایق ابتدایی این آموزش را عینا به صورت متن در زیر منتشر کردیه ایم

نکته مهم:

این آموزش به هیچ عنوان برای افراد مبتدی و کسانی که با دوره ها و کتاب های کوین ترودو و قانون جذب آشنایی ندارند پیشنهاد نمیشود.

اگر نمیدانید کوین ترودو کیست پیشنهاد میکنیم بیوگرافی کوین ترودو و ویدیو رایگانی که در زندگینامه کوین منتشر شده را ببینید.

 

شروع کارگاه کوین ترودو

کوین ترودو :

متشکرم بنشینید بنشینید

خوشحالم که همه تون اینجایید

به ورکشاپ سطح اول دوره تسلط بر استادی موفقیت خوش آمدید.

در دو ساعت آینده هدف این ورکشاپ اینست که به شما کمک کند بر روی سطح یک استادی موفقیت تسلط پیدا کنید.

وقتی به انجمن ما شبکه جهانی اطلاعات ملحق شدید یکی از مهمترین دوره ها همین دوره استادی موفقیت است.

کتاب هایی که ما در این زمینه نوشتیم یکی از سنگ بناهای این دوره بود و همین طور مفهومات کلی که در زیر آن بود از دیگر مباحث بنیادی می باشد

شرکت داشتن در دریافت و ارائه شناخت یکی دیگر از اصول پایه ای است و همچنین ایجاد رابطه با افراد هم فکر یکی از دلایل ایجاد دوره بود.

روابط اینجا خیلی مهم است و مانند چسبی همه جوانب را در کنار یکدیگر نگاه می دارد.

 

استادی در موفقیت

کوین ترودو :

دوره استادی موفقیت در قسمت شنیداری سایت به نمایش در خواهد آمد در قسمت مثلثی شنیداری کتابها و مفهوم و در واقع پایه های ابتدایی برای ساختن بقیه چیزها بر روی آن می باشد که دوره استادی موفقیت باشد.

پس زمانی که به این انجمن پیوستید و هنگامی که افراد را برای پیوستن به آن تشویق می کنیم خیلی مهم است.

 

اگر فقط یک چیز مهم وجود داشته باشد که زمان زیادی را برایش صرف کنید اینست که به کلاس استادی موفقیت و آموزش های شنیداری گوش بدهید.
در سرفصل استادی موفقیت پایه های استادی موفقیت وجود دارد و زیر آن آموزشهای شنیداری هستند بعد از دوره پرسشنامه ها هستند که برای خواندن طراحی شده اند

پس می توانید آنها را پرینت کنید و بخوانید که به صورت های چند گزینه ای و پر کردن جای خالی هستند اما خواندن تفاوتی با شنیدن دارد پس دوره استادی موفقیت دو جنبه اصلی دارد که فایل های شنیداری و بعد قسمت خواندنی که خواندن پرسشنامه و آزمون می باشد و قسمت سوم دوره استادی موفقیت هم این ورکشاپ های تسلط بر استادی موفقیت هستند.

کوین ترودو : درک بهتر موضوع (خلق رویاها)

در این ورکشاپ های دوره ای استادی موفقیت که توسط یک سخنران اجرا می شود در واقع سه راه وجود دارد که توسط آن این ورکشاپها کمکتان می کنند دوره استادی موفقیت را بهتر متوجه شوید و آن را بهتر درک کنید.

بعضی از تکنیک های دوره استادی موفقیت برایتان روشن تر می شوند یا به شما کمک می کنند شناخت بهتری داشته باشید یا دانش عملی بهتر یا درک بهتر مواد آموزشی و اگر سوالی دارید که گیجتان کرده است.

در این دوره آن را می پرسید و فرد دیگر به شما نظر خودش را می گوید جواب را نمی گوید بلکه نظر خودش یا دید متفاوتی را می گوید و داده های گیج کننده بیشتری به شما می دهد که به مغزتان وارد می شود که می تواند به روشن شدن موضوع کمک کند.

پس اولین کاری که میکنید اینست که سوالی می پرسید آنها نظر خودشان را به شما می گویند دومین کاری که می کنید اینست که در گروه هایی با هم جمع می شوید گروه ها معمولا شامل پنج شش نفر هستند و هنگامی که شما سوالی می پرسید همه آن افراد دارند درباره آن سوال فکر می کنند.

سوال از هم گروهی ها

و دارند انرژی خودشان را اضافه می کنند در واقع یک ذهن برتر در آن گروه تشکیل شده است پس وقتی که شما سوالتان را مطرح می کنید در گروه هر کسی مجبور است به جواب یا پاسخی فکر کند که این به ذهن برتر گروه می رود که در همه افراد گروه بارگزاری شده است.

پس اگر دارید فقط به یکی از سوالات گوش می دهید دارید منفعت با ارزشی از این تجربه بدست می آورید و آنوقت آن فرد توانایی جواب دادن به شما را دارد پس هر فرد گروه می تواند به شما نظری بدهد و نظرات متفاوت را خواهید شنید.

در بعضی مواقع دیدگاه هایی در موارد مشابه و در مقابل آنها می توانند سوالاتی را از تو بپرسند که چیزهایی که درونت هست را از تو بیرون بکشند و آنچه که اکنون درونت هست جوابت می باشد شما پاسخ را درونت داری و بیرون کشیده می شود.

کلمه education به معنی آموزش از کلمه educary نشات گرفته است و educary به معنای بیرون کشیدن است پس آموزش واقعی این نیست که کسی چیزی را به شما آموزش بدهد؛ آموزش واقعی سیستم یا برنامه یا محیطی است که داده ها و دانش از شما استخراج می شوند.

و این چیزی است که آموزش هست بیرون کشیدن و تمام انجمن شبکه جهانی اطلاعات و تمام کاری که ما میکنیم اینست که آنچه درونتان است را بیرون بکشیم و شما را منبع داده ها و اطلاعات کنیم تا شما بتوانید رو به جلو حرکت کردن را بیاموزید.

به شخص دیگری نیاز نداشته باشید مطمئنا داشتن نظرات متفاوت می تواند کمک کننده باشد و برای همین روابط مهم هستند اما نکته مهم اینجا اینست که نیاز نباشد کمک کنند، اشکالی ندارد اما از نیاز دوری می کنیم.

سطح 1 تسلط بر استادی

در این جلسه که سطح اول تسلط بر استادی موفقیت است بعضی از شما پرسشنامه ها را با خودتان دارید بعضی ها ندارند که مشکلی هم ندارد اینجا اگر از هر قسمتی از سطح ۱ استادی موفقیت سوالی داشتید دستتان را بالا می برید.

اگر توضیح بیشتری می خواهید یا بخشی از آن گیجتان کرده یا احتیاج به روشن شدن موضوع دارید یا قسمتی از این دوره که به زندگی شخصی شما مرتبط است اما شما در طرز کار آن مشکل دارید یا برای شما کار نمی کند می توانید دستتان را بالا ببرید.

من به سوالتان جواب می دهم و نظر خودم را می گویم و همین طور ادامه می دهیم سوال شما می تواند نه تنها برای شما بلکه برای همه افراد حاضر در اتاق سودمند باشد.

چون اگر برای شما سوالی پیش آمده احتمال بسیار زیادی وجود دارد که افراد زیاد دیگری هم دارند به همان سوال فکر می کنند و این بسیار عادی است وقتی در ماه های گذشته داشتیم تمرینات را انجام می دادیم و کسی سوالی میپرسید وقتی می پرسیدم چند نفر دیگر در اتاق همین سوال را داشتند و حداقل نصف افراد دستشان را بلند می کنند چون می گویند منهم در این مورد فکر کرده بودم.

و افراد دیگری که دستهایشان را بلند نکرده اند می پرسم، از بین آنهایی که دستشان را بلند نکرده اند چه افرادی به موضوع علاقمندند چون ممکن است شما به آن سوال فکر نکرده باشید اما واقعا سوال خوبی باشد پس برای همه خیلی سودمند است.

پس این روش تا ظهر ادامه پیدا خواهد کرد و سپس استراحتی ۲ ساعته خواهیم داشت و بعد در این بعدازظهر سطح ۲ را برگزار می کنیم از ساعت۲ تا ۴ و فردا صبح ۱۰ تا دوازده سطح سه و بالاتر خواهند بود و بعد ازظهر فردا سطح چهار و بالاتر خواهد بود.

مثلا شما اینجا نشسته اید و سطح یک هستید این جلسه ای است که برای شما طراحی شده است برای آنهایی از شما که سطح ۲ و بالاتر هستند می توانند منتظر کلاس بعد از ظهر بشوند برخی از شما از من پرسیدید اگر من امروز عصر بیایم می توانم.

ته کلاس بنشینم و به سوال ها گوش بدهم گفتم بله برای شما هم جا داریم پس اگر همچین کاری می خواهید انجام دهید ما به شما خوش آمد می گوییم خوب سوالهایی که درباره دوره استادی موفقیت دارید؟ عقب کلاس

سوال از کوین ترودو

 سوال  تست سطح ۱ :

بین افراد موفق و شما در زمان و اندازه آرزو تفاوتی وجود دارد می شود توضیحش بدهی این سوال برای روشن شدن و تقویت و معنی یک مفهوم بسیار مهم است

جواب کوین ترودو:

این مفهوم که اگر به کسی که بسیار موفق است نگاه کنید، چطور موفق بی باک را تعریف میکنیم؟
برای افراد مختلف در کلاس متفاوت است.

پس بگذارید مثال بزنیم

مثلا کسی که یک شبکه ۱۰ میلیون دلاری دارد، چندتا ماشین زیبا و چند تا خانه خوب و در هواپیما درجه یک سفر می کنند و دارایی هایشان ده میلیون می ارزد و سالی ۱ میلیون دلار در می آورند کاملا موفق است و می توانیم بگوییم به طرز بی باکانه ای موفق هستند.

چون در بین یک درصد بالایی افراد دنیا قرار میگیرد که تقریبا بسیار موفق است، پس اگر نگاهی به آن فرد بیندازیم و بگوییم تفاوت بین این فرد و کسی که پنجاه هزار دلار در سال در می آورد و خیلی بدهی دارد در چیست؟ می توانید بگویید خوب حتما آن شخص در خانواده خیلی ثروتمندی بزرگ شده می توانید بگویید آن شخص خوش شانس بود چون در خانواده اش ارتباطات درستی داشته یا بسیار باهوش است.

به کالج رفته و تمام نمراتش عالی بودند و فقط بخاطر اینکه مغز عالی ای دارد و خیلی باهوش است او خیلی خیلی خوش شانس بوده چون در زمان درست در مکان درست قرار داشته و فقط شانس آورده می توانید بگویید همه موارد بالا دخیل بوده اند بهانه هایی برای اینکه آن فرد چرا اینقدر موفق است و با اینکه همه اینها درست به نظر می آیند.

شاید آنها خوش شانس بودند که درخانواده بسیار ثروتمندی به دنیا آمده باشند و ارتباطاتی داشته باشند و به هاروارد رفته باشند و غیره ولی وقتی به شخص واقعی نگاه می کنیم چون همه اینطور نبوده اند شاید یکی دو نفر در آن لیست اینگونه بوده اند اگر به لیست افراد بسیار ثروتمند نگاه کنید در آن لیست افراد ثروتمند یا موفق، نکته ای که همه آنها در آن توافق دارند چیست.

نقطه مشترک افراد موفق

کوین ترودو:

بعضی از آنها واقعا باهوشند و بعضی از آنها در خانواده های هارواردی بدنیا آمده اند پس بله کمی از آن درست است ولی اگر بپرسیم رفتاری که بین همه آنها مشترک است چیست، تفاوت منحصر بفرد دنیای آنها با فردی که ۵۰ هزار دلار در سال در می آورد در چیست باز می گردد به اندازه ی آرزوی آنها و زمان، پس دو تا نکته مهم اینجا هست که شما باید کامل بفهمید، که خیلی مهم است

بین رویا و هدف واقعی فاصله ای وجود دارد بین رویا و هدف واقعی تفاوت وجود دارد و تفاوتی هم وجود دارد بین رویا و هدف واقعی و سطح بالاتر یعنی منطق پس اگر این طوری به مسئله نگاه کنیم..

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
22 نظرات
 1. ali.fh28866 می گوید

  کوین با صدای اقای تهرانی جذابه!

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من این دوره کوین ترودو هم مانند بیشتر آموزش های ترودو دوبله صوتی میشود

 2. mammad-876 می گوید

  سلام. خسته نباشید چرا لینک دانلود رک نذاشتین؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام عزیزم . این دوره کوین ترودو در حال ترجمه هست و ظرف این چند روز آماده میشود و منتشر میکنیم

 3. mehrdad.jalilicr7 می گوید

  سلام دوره های خلق رویا رو هم از کوین توردو بزارید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام جناب مهرداد،کوین ترودو هر چه دوره داشته باشد منتشر میکنیم

 4. ASKaffash می گوید

  سلام
  من اشتراک ویژه دارم ولی لینک دانلود “کوین ترودو رویاهای بزرگ داشته باشید تصویری” را ندارم لطفا بررسی کنید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام عزیزم .به دلیل اینکه این دوره کوین ترودو در حال ترجمه بود و امروز ۲۰ شهریور ۹۸ منتشر شد و هم اکنون میتوانید دانلود کنید

 5. mammad-876 می گوید

  سلام وقت بخیر. این سمینار که فقط ۶۵ دقیقه بود پس بقیش چی؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام عزیزم این دوره کوین ترودو در مجوع ۲ قسمت است که قسمت بعدی بلافاصله پس از ترجمه منتشر میشود .

 6. minoo_travel می گوید

  سلام دوره انرژی کیهانی با مگا مموزی هم بذارید

  1. جادوی باور می گوید

   انرژی کیهانی کوین ترودو هم به زودی منتشر میشود

 7. minoo_travel می گوید

  این همون دوره خلق رویاست ؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام، بله این سمینار کوین ترودو خلق رویا یا رویای بزرگ داشته باشید هست

 8. mammad-876 می گوید

  سلام. قسمت دومشو کی منتشر می کنین؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام عزیزم فک میکنم تا قبل سه شنبه منتشر بشود

 9. mehrdad.jalilicr7 می گوید

  سلام ممنون از زحماتتون لطفا level دوره های کوین رو در ابتدای صفحه بنویسید
  موید باشید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من ، چشم حتما اینکار رو میکنم به نکته خیلی خوبی اشاره کردین چون دوره های کوین ترودو روز به روز در سایت افزایش پیدا میکنند و ممکن است برخی کاربران ترتیب آن را ندانند

 10. mehrdad.jalilicr7 می گوید

  لطفا برای نظرات لایک و دیسلایک قرار دهید

  1. جادوی باور می گوید

   سلام عزیزم بله حتما بررسی میشه

 11. 09016968742 می گوید

  سلام اگه من اشتراک ۳ماهه بخرم ودانلودکنم. برای همیشه توگوشیم میمونه یافقط توسایتتون برام بازمیشه فقط من دوره های کوین ترودورومیخام

 12. morteza می گوید

  سلام خسته نباشید
  قسمت دومش چرا نیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.