25 درصد تخفیف خرید اشتراک به مناسبت میلاد رسول اکرم، کد تخفیف: milad

ورود / ثبت نام
جول اوستین سمینار شکست دادن بد خلقی زیرنویس فارسی
نام مربیجول اوستین Joel Osteen
موضوعرهایی از بد خلقی
زبانزیرنویس فارسی
تعداد قسمت1
مدت زمان25 دقیقه
فرمت محتواMP3
حجم محتوا 173mb

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۲۰

تعداد بازدید: 2,623

تعداد نظرات:بدون دیدگاه

اشتراک گذاری:


دکمه های دانلود محتوا

دانلود کامل

جول اوستین سمینار شکست دادن بد خلقی زیرنویس فارسی

جادوی باور سمینار شکست دادن بد خلقی ها از جول اوستین را برای اولین بار در ایران ترجمه فارسی کرده است.

جول اوستین معتقد است زمانی که بد خلق می شویم در تمام زمینه های زندگی خود تأثیر منفی می گذاریم به همین دلیل در این سمینار به شما آموزش داده خواهد شد که چطور با بدخلقی ها مبارزه کنید و آنها را شکست دهید.

دانلود سمینار شکست دادن بدخلقی ها از جول اوستین برای مشترکین سایت جادوی باور رایگان می باشد؛ در ادامه به بررسی این سمینار خواهیم پرداخت.

بررسی سمینار شکست دادن بدخلقی ها جول اوستین:

جول اوستین در آغاز سمینار میگوید: نمیتوانید اتفاقات زندگی را متوقف کنید ولی میتوانید نحوه پاسخ دادنتان به اتفاقات خوب و بد زندگی را خودتان  انتخاب کنید. اگر به آسیب بچسبید یا با اهانت ها درگیر باشید و یا به این فکر کنید که چرا آن شخص در مورد من چنین چیزی را گفته است و یا چرا من بد شانس هستم و یا چرا آن دوستم با من اینکار ها را کرد و… کم کم همه این افکار تبدیل به فکر غالب شما میشوند و به این شکل دچار عصبانیت و بدخلقی شما میشوند.

بدخلقی باعث میشود تا نگرش شما مسموم شود و شما همه چیز را منفی ببینید. افراد بد خلق نمیتوانند که روابط خوبی داشته باشند زیرا سریعاً بهشان بر میخورد. بخاطر کوچکترین اتفاق حاضر هستند تا شما را خفه کنند البته این رفتار بخاطر شما نیست بخاطر بدخلقی آن فرد است.

شاید دلیل شما برای اینکه بدخلق هستید درست و بجا باشد ولی با بدخلق بودن فقط کام خود را تلخ میکنید و موضوع را بزرگ و بزرگ تر میکنید. بدخلقی رویاهایتان را از بین میبرد و شادی شما را خفه میکند و آرامشتان را از می رباید. خداوند میداند که چطور برای شما اتفاقات بد را جبران کند پس نیازی به بد خلقی نیست.

دانلود سخنرانی جول اوستین

جادوی باور در جهت دسترسی آسان و کسب رضایت طرفداران جول اوستین، سمینار شکست دادن بدخلقی ها و سایر سمینار ها و سخنرانی های جول اوستین را به زبان فارسی ترجمه کرده است. طرفداران جول اوستین می توانند با تهیه یک اشتراک از سایت جادوی باور علاوه بر دانلود رایگان سمینارها و سخنرانی های جول اوستین به سایر سمینار ها و سخنرانی های اساتید موفقیت خارجی دسترسی رایگان داشته باشند.

با ورود به صفحه جول اوستین می توانید به آرشیو سمینارها و سخنرانی های جول اوستین دسترسی داشته باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone