پشتیبانی در تلگرام

دفتر پشتیبانی


سمینار دکتر وین دایر | ۵ اصل برآوره شدن آرزوها

565
نام مربی : وین دایر - wayne dyer
موضوع : پنج اصل برای براورده شدن آرزوهای شما
نوع محتوا : سمینار تصویری
زبان : زیرنویس فارسی
تعداد قسمت : 1
مدت زمان : 106 دقیقه
فرمت محتوا : MP4

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت بدون محدودیت دسترسی خواهید داشت .

دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ پس لطفا وارد شوید


سمینار دکتر وین دایر – ۵ اصل برآورده شدن آرزوها

وین دایر نویسنده کتاب های تاثیر گذاری زیادی بود که حتی پس از مرگش هم طرفداران او مطالب و آموزش های او را دنبال میکنند  سایت جادوی باور یکی دیگر از سخنرانی های زیبای دکتر وین دایر  را ترجمه در این بخش قرار داده

وین دایر میگوید فقط خود افراد می توانند بر روی اشتیاق درونیشان تاثیر بگذارند


 سمینار دکتر وین دایر


 - وین دایر - کتاب های وین دایر - سمینار وین دایر Wayne Dyer
سمینار دکتر وین دایر

 

دکتر وین دایر در این سمینار این طور آغاز میکند که کلمات قوی که به مرور زمان بر روی شما تاثیر فراوان می گذارد را بسیار به کار ببرید من قوی هستم من خوب هستم من خوش شانس هستم حتی اگر وقتی که کلمات را به کار می برید با درونتان در تضاد است  ادامه دهید و صبور باشید در نهایت نتیجه آن را می بینید

وین دایر در سمینار پنج قدم برای رسیدن به آرزوها بیان می کند: یکی اینکه شما باید خواسته تان را از خود انتظار داشته باشید.

باید به  بالاترین سطح هوشیاری خود برسید و با منبع اصلی یعنی خدا هماهنگ و هم تراز شوید در این صورت شما تبدیل به خالق زندگی خود می شوید. اگر با جهان هماهنگ باشید می توانید افکار را به بُعد فیزیکی تبدیل کنید.

وین دایر :  خیلی از افراد معمولی بودن را انتخاب می کنند یعنی کارهای عادی را انجام می دهند و به دنبال بیشتر از آنچه که هستند نمی روند و بر طبق آنچه که از والدین و معلمین یاد گرفتند زندگی را ادامه می دهند ولی فوق العاده بودن معنی دیگری به زندگی افراد می دهد.

در وجود همه شما یک قدرت فوق العاده وجود دارد اما اکثرا مثل والدین تان زندگی می کنید یعنی جوری که بزرگ شدید، بر طبق ذهن شرطی تان. برای همین یاد نگرفته اید که این فوق العاده بودن را در زندگی تان اعمال کنید .

[irp posts=”12621″ name=”فیلم و مستند راز با ترجمه عالی the secret”]


قدرت درونت را فعال کن


وین دایر : روح شما بسیار قدرت مند است و از شما نه دانش و نه روشنایی می خواهد آنچه مهم هست بیکران بودن است. و روح شما فقط آزادی می خواهد  آزاد باشید تا توسعه پیدا کنید چون اگر روحتان محدود باشد ذلیل و خوار می شود چون روح شما از کائنات است یعنی بی نهایت است اما وقتی محصور می شود دیگر  محدود شده است و از آن بی نهایت نمی تواند استفاده کند

وقتی که به روحتان می گویید محدودیت وجود دارد یا اینکه نمی توانم این کار را انجام دهم پس روحتان را محصور و محدود کرده اید.  پس فقط کافیست که نمی توانم ها را کنار بگذارید و از خودتان انتظار داشته باشید و اینگونه روحتان گسترش پیدا می کند چون فقط روحتان است که غیر قابل تغییراست.

وین دایر در طول سمینار تاکید زیادی بر باور ها دارد و میگوید  شما باید باورهایتان را تغییر دهید چون بخش تغییر پذیر شما هستند. در درون هر فردی دو شخصیت وجود دارد: بخش غیر قابل اعتماد، که همان غرورمان است و بخش معنوی، که همان روحمان است و این دو بخش همیشه در حال نبرد با یگدیگر هستند اما وقتی که بخش معنویتان، بخش غرور را شکست می دهد آن موقع است که شما گسترش می یابید و به تمامی خواسته هایتان می رسید.

[irp posts=”12379″ name=”آنچه در دنیای ما وجود داره ابتدا در ذهن ما ساخته شده”]


روی معنویت خود تمرکز کنید


وقتی شما بر روی بخش معنوی خود تمرکز کنید بخش غیر قابل اعتمادتان کم کم از بین می رود و ناپدید می شود.قدمی دیگر که برای رسیدن به خواسته وجود دارد: به هر چیزی که دوست دارید تبدیل شوید در زندگیتان اتفاق بیافتد باید آن را تصور کنید این تصورات فقط برای شما هستند چون مردم نمی دانند که شما در ذهن چه چیزی را تصور کرده اید و هیچ دخالتی در آن ندارند و هیچ قضاوتی ندارند شما به راحتی تصور کنید دور از هرگونه ترس و ناامیدی فقط آنچه که می خواهید را تصور کنید تا در زندگیتان بارور شود.

یکی دیگر از قدمهای وین دایر  است شما باید این توانایی را به دست بیاورید که چیزهایی که در بُعد فیزیکی وجود ندارند و بر شما آشکار نشده اند را به جهان خود فرا بخوانید باید به خودتان بگویید چیزهایی که وجود ندارند را فرا بخوانید انگار که آنها وجود دارند یعنی وقتی آرزویی دارید چنان رفتار کنید که انگار آن خواسته برآورده شده است. و تمام چیزهایی که حسهای شما مثل گوش و چشم و غیره ، به شما می گویند رسیدن به خواسته تان غیر ممکن است را نادیده بگیرید و به آنها توجهی نکنید.

 

طبق مطالعات عمیقم به این باور رسیده ام که  همه انسانها بخشی از خداوند هستند و خداوند هرگز شکست نمی خورد. من هستم ها را همیشه در تصورات خودتان قرار دهید من قدرتمند هستم من شاد هستم و غیره که این یک عمل خردمندانه است. پس زندگی از آخر یعنی طوری زندگی کنید که انگار خواسته تان هم اکنون وجود دارد و با وجود آن در حال زندگی کردن هستید.

[irp posts=”5613″ name=”کوین ترودو | آرزوی تو دستور توست | دوبله فارسی”]

ممکن است شما دوست داشته باشید
6 نظرات
 1. aziwari43 می گوید

  دست تون درد نکنه واقعا تمام ویدوهای سایت تون آدمهارا دگرگون میکند .این فعالیتهای شماخدمت بزرگی برای بیداری بشراست خیلی ممنونم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام ممنون از اینکه ما رو با نظرات خوبتون پر انرژی تر تشویق به ادامه کار میکنید

 2. mohammad.azadnia.6161 می گوید

  با سلام . از تلاش شما برای رساندن آگاهی به مردم ایران متشکرم . امیدوارم در ادامه راهتان موفق باشید .

  1. جادوی باور می گوید

   سلام آقای محمد ممنون از نظرتون و حسن انتخابتون

 3. neda babaei می گوید

  زیر نویس نداره!!!!!!!!

  1. جادوی باور می گوید

   سلام . همه محتوا با ترجمه هست دوره های وین دایر همگی زیر نویس دارند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.