پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی

لیست بهترین کتاب های روانشناسی و موفقیت

در این بخش لیست بهترین کتاب های روانشناسی ، بهترین کتاب های موفقیت و ثروت و همچنین بهترین کتاب های انگیزشی و خودشناسی رو معرفی کرده ایم.

یکی از بهترین راه های تغییر در زندگی خواندن کتاب است زیرا کتاب تاثیر عمیقی بر روی ذهن و فکر انسان ها می گذارد از اینرو خواندن کتابی که تاثیرات مثبت بر روی ما بگذارد و مطالب و آموزش هایش معتبر و واقعی باشد یکی از دغدغه های هر فردی است. در این بخش لیست کاملی از کتاب های روانشناسی و موفقیت در زندگی و کسب کار از دید مردم را برای شما آماد کرده ایم؛ پس در ادامه با جادوی باور همراه باشید.

(این پست دائما با اضافه شدن بهترین کتاب های روانشناسی در حال آپدیت می باشد)

 

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل

 • نام کتاب :  بیندیشید و ثروتمند شوید
 • نویسند : ناپلئون  هیل
 • تعداد صفحات : 334 صفحه
 • سال انتشار کتاب : سال 1937 میلادی

اولین کاندید کتاب روانشناسی و موفقیت با عنوان بیندیشید و ثروتمند شوید اثری گرانبها از ناپلئون هیل است. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید با تمامی کتاب هایی که تا به حال خوانده اید و دیده اید متفاوت است حاشیه هایی که قبل و بعد از انتشار این کتاب به وجود آمد مانند بمبی در جهان سروصدا کرد و این حواشی به ایران نیز کشیده شد.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید سال 1937 میلادی در بازار جهانی کتاب منتشر شد نگارش و تولید این کتاب بیش از 20 سال زمان برده است. 20 سال قبل از انتشار کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید مردی به نام اندرو کارنگی که ثروتمند ترین فرد در آمریکا در زمان خود بود با ناپلئون هیل که یک روزنامه نگار از سطح متوسط به پایین بود آشنا می شود. اندور کارنگی به ناپلئون هیل ماموریت می دهد تا او یک تحقیق درباره باور ها و طرز افکار افراد موفق و ثروتمند جامعه و اینکه آنها چگونه به ثروت رسیده اند انجام دهد و برای این تحقیق مهم به ناپلئون هیل حدود 20 سال فرصت میدهد. ناپلئون هیل در این 20 سال با بیش از 570 نفر از افراد مشهور و ثروتمند آن زمان که موفقیت های بیشماری در کارنامه خود داشتند مصاحبه کرد در میان آنان اسامی راکفلر، الکساندر گراهام بل، توماس ادیسون و هنری فورد (مالک کمپانی فورد) به چشم میخورد.

سرانجام پس از 20 سال ناپلئون هیل تمام نقاط مشترکی که برای کسب ثروت در افراد ثروتمند و موفق مشاهده کرده و از آنها یادداشت برداری کرده بود را تبدیل به یک کتاب کرد به نام بیندیشید و ثروتمند شوید. این کتاب رازهایی را در خود دارد که فقط با چند بار خواندن می توان به آنها پی برد.

اگر واقعا به دنبال موفقیت هستید تا زمانی که یک فصل این کتاب را کاملاً درک نکرده اید فصل بعدی را شروع نکنید؛ در این صورت باور داشته باشید که آتشی در دلتان روشن خواهد شد که همه زندگی شما را تحت شعاع خود قرار خواهد داد و مانند میلیون ها انسان  دیگر  که با این کتاب متوحول شده اند.

کتاب دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر

 کتاب دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر

 • نام کتاب : دولت و فرزانگی
 • نویسند : مارک فیشر
 • تعداد صفحات : 85 صفحه
 • سال انتشار کتاب : سال 1952 میلادی

اگر تازه تصمیم به خواندن کتاب های روانشناسی و موفقیت کرده اید یا علاقه به داستان های منقلب کننده دارید پس کتاب دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر برترین انتخاب برای شماست. مارک فیشر سعی بر این دارد که موضوعات مختلف را در قالب داستان برای خواننده کتاب مطرح کند به همین علت تاثیر مستقیم بر روی روان خواننده میگذارد به طوریکه پس از مطالعه کتاب تاثیرات و آثار آن را کاملاًً در خود حس خواهید کرد.

البته کتاب های مارک فیشر بیشتر بر مفاهیم پایه ای تاکید دارند و خواننده را کم کم شروع به درگیر کردن ذهن میکند و شما را به مسیر درست هدایت میکند. کتاب های مارک فیشر می تواند شما را در مسیر پول و ثروت قرار دهد از اینرو لیستی کامل از کتاب های مارک فیشر برای شما آماده کرده ایم. کتاب های داستانی روانشناسی و موفقیت از مارک فیشر را باید به ترتیب بخوانید زیرا این داستانات به هم متصل هستند.

 1. حکایت دولت و فرزانگی
 2. کتاب راه و رسم میلیونر ها
 3. کتاب معبد میلونر ها
 4. کتاب حکایت آنکه دلسرد نشد
 5. کتاب حکایت فروشنده و میلیونر
 6. کتاب حکایت عشق و خوشبختی
 7. کتاب وصیتنامه میلیونر

لیست کتاب های روانشناسی و موفقیت مارک فیشر به صورت کامل برای شما آورده شده است باور دارم هر کس این کتاب ها مطالعه کند شاهد تغییرات، موفقیت های زیادی در زندگی خواهد شد.

 کتاب موفقیت یا انقلابی در هوش مالی از کیوساکی

 کتاب موفقیت یا انقلابی در هوش مالی از کیوساکی

 • نام کتاب :  پدر پولدار و پدر بی پول
 • نویسند :رابرت کیوساکی
 • تعداد صفحات : 204 صفحه
 • سال انتشار کتاب : سال 1997 میلادی

کتاب سوم در لیست بهترین کتاب های روانشناسی و موفقیت کتاب پدر پولدار و پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی است یا بهتر است بگوییم مجموعه کتاب های موفقیت و هوش مالی از رابرت کیوساکی است.

کتاب پدر پولدار و پدر بی پول برای بیشتر افراد شناخته شده است کتاب های هوش مالی طرفداران زیادی دارد به خصوص در ایران نیز این طرفداران کم نیستند. پکیج های موفقیت به نام هوش مالی با هزینه های میلیونی به فروش میرسد به طور که سلسله کتاب های رابرت کیوساکی می تواند شما تا حدودی از هر پکیج و کتاب هوش مالی بی نیاز کند.

لیست کتاب های موفقیت و هوش مالی رابرت کیوساکی به شرح زیر است:

 1. کتاب پدر پولدار پدر بی پول
 2. کتاب بچه ثروت مند، بچه زرنگ
 3. کتاب چهار راه پول سازی
 4. هوش مالی خود را افزایش دهید

ولی اگر اعتقاد دارید که کسب ثروت، موفقیت در زندگی، خوشبختی و تغییر زندگی از درون ذهن و با تغییر باورها آغاز می شود پیشنهاد میکنم فعلا این کتاب را نخوانید. چون این اعتقاد شما میتواند محرک بسیار خوبی برای شما در زندگی باشد پس توصیه من این است با موضوعاتی عمیق تر و درونی تر آغاز کنید. زمانی این کتاب را بخوانید که به این عقیده رسیده باشید که چیزی فراتر از هوش ،شانس و چیزهای مشابه در زندگی ما تاثیر گذار هستند. در واقع این کتاب را برای برنامه ریزی بهتر منابع مالی خود مطالعه کنید.

کتاب هنر ظریف بی خیالی اثر معروف مارک منسون

کتاب هنر ظریف بی خیالی اثر معروف مارک منسون

 • نام کتاب : هنر ظریف بی خیالی
 • نویسند: مارک منسون
 • تعداد صفحات : 224 صفحه
 • سال انتشار کتاب : سال 2016 میلادی

کتاب موفقیت بعدی در لیست بهترین کتاب های روانشناسی و موفقیت با عنوان هنر ظریف بی خیالی اثر مارک منسون با یک نگرش و رویکرد غیر عادی برای به دست گرفتن افسار زندگی نوشته شده است. مارک منسون نویسنده این کتاب پرفروش در 25 سالگی زمانی که در دانشگاه بوستون مشغول به تحصیل بود شروع به وبلاگ نویسی کرد. مارک منسون میگوید از نظر برخی از مردم من یک احمق هستم ولی افراد زیادی هم هستند که معتقدند من زندگی آنها را نجات داده ام. چندین سال وبلگ نویسی منسون باعث شده تا کتاب هنر ظریف بی خیالی بیش از 4 میلیون نسخه فروش داشته باشد.

مارک ممنسون یک شعار معروف دارد و شعار او این است که من روش ها و تکنیک هایی را در این کتاب به شما پیشنهاد میکنم که بدون اینکه خودتان را بکشید به موفقیت قطعی برسید.

کتاب هنر ظریف بی خیالی اثر مارک منسون بیش از 4000 هزار نظر مثبت در سایت آمازون به خود اختصاص داده است.

هنر ظریف بی خیالی به معنی سر سری گرفتن زندگی نیست، فرهنگ امروز جوامع تمرکز شدیدی روی انتظارات مثبت غیر واقعی دارد به طور مثال خوشحال تر، شاد تر، سالم تر و بهتر از بقیه باشید و یا صبح تخم طلا بگذارید، همسر خود را ببوسید با فرزندان خود خداحافظی کنید و سوار برای هلی کوپتر شخصی خود شوید و به طرف محل کار مجلل خود پرواز کنید.

ضمیر ناخودآگاه شما یک حالت خیلی عجیب دارد که اگر آن را آزاد بگذارید میتواند شما را کاملا دیوانه کند. این موضوع در بخش اول کتاب بود ولی در ادامه این کتاب، شما را به نقطه ای میرساند که اگر این باید هایی که برای خودت ضروری ساختید و جز آزار دادنتان سودی  دیگری برایتان ندارد را کنار بگذارید به بخشی میرسیم که اهداف واقعیتان آنجا هستند جایی که میتوانید با تمرکز روی آن نتایج شگفت انگیزی را به دست بیاورید و انسانی خوشبخت و متعالی شوید جایی که تو را به ثروت و یک زندگی عالی میرساند. پس این کتاب خاص را هم میتوانید در برنامه مطالعه خود قرار دهید.

کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی

کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی

 • نام کتاب : اثر مرکب
 • نویسند :دارن هاردی
 • تعداد صفحات : 240 صفحه
 • سال انتشار کتاب : سال 2010 میلادی

کتاب اثر مرکب دارن هاردی گزینه ای دیگر در لیست برترین کتاب های رواشناسی و موفقیت است این کتاب در ایران بسیار پر طرفدار و پرفروش بوده است. دارن هاردی فردی ثروتمند است که مطالب و موضوعات کتاب اثر مرکب را از راز موفقیت اش الهام گرفته است. به طور کلی در این کتاب دارن هاردی سعی دارد تا به خواننده این کتاب آموزش دهد که قدم های کوچک و متدوام در زندگی می تواند در طول زمان برای ما موفقیت های بزرگ و وصف نشدنی بسازد. احتمالاً این شعر از سعدی را شنیده اید که می گوید “رهرو آن نيست كه گه تند و گهي خسته رود… رهرو آنست كه آهسته و پيوسته رود” این شعر از سعدی می تواند بیان کاملی از موضوع کتاب  دارن هاردی باشد.

بسیاری از منتقدین معتتقد هستند که دارن هاردی در آثارش انسان ها را تشویق می کند تا خود را در اختیار برنامه های روزانه خود قرار دهند همانطور که در کتابش نیز می گوید: “پدر من فردی بسیار منظم و دقیق بود به طوری که میتوان ساعت خود را بر اساس برنامه روزانه او تنظیم کرد” این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد به این باور برسند که دارن هاردی آزادی را از انسان ها می گیرد.

کتاب موفقیت تمام عیار، جادوی فکر بزرگ اثر دیوید جوزف شواتز

کتاب موفقیت تمام عیار، جادوی فکر بزرگ اثر دیوید جوزف شواتز
 • نام کتاب :دکتر شوارتز
 • نویسند :دارن هاردی
 • تعداد صفحات : 314 صفحه
 • سال انتشار کتاب : سال 1964 میلادی

کتاب جادوی فکر بزرگ  اثر دکتر شوارتز با فروش بیش از 5 میلیون نسخه در جهان؛ یک کتاب تمام عیار است.

کتاب جادوی فکر بزرگ یکی از کتاب هایی است که به صورت مثال محور شما را به سمت موفقیت سوق میدهد. در کتاب جادوی فکر بزرگ برای آنکه مفاهیم به طور کامل برای شما روشن شود مثال هایی فوق العاده مفهومی برای شما زده می شود. کتاب جادوی فکر بزرگ مورد تایید بسیاری از اساتید بزرگ جهانی است. کتاب های دکتر شوارتز به طور کامل به صورت زیر  است

 1.  به موفقیت خود ایمان داشته باشید
 2. با عذر تراشی یا بیماری شکست ناپذیری مقابله کنید.
 3. به خود اعتماد کنید و ترس را از میان بردارید.
 4. چگونه بزرگ بیندیشیم.
 5. چگونه به تفکر و تجسم خلاق دست پیدا کنیم.
 6. شخصیت شما تابع اندیشه شماست.
 7. بر محیط اطاف خود مسلط شوید.
 8. از نگرش های خود حامیان سرسخت بسازید.
 9. مردم را دوست داشته باشید.
 10. حرکت رو به صورت عادت دربیاورید.
 11. چگونه از شکست،موفقیت بسازیم
 12. رهبران چگونه می اندیشند.
 13. هدف را محملی برای تکامل و تعالی خود قرار دهید.

 کتاب موفقیت از جنس روانشناسی، قدرت فکر اثر ژوزف مورفی

 کتاب موفقیت از جنس روانشناسی، قدرت فکر اثر ژوزف مورفی

 • نام کتاب : دکتر شوارتز
 • نویسند : قدرت فکر
 • تعداد صفحات : 384 صفحه
 • سال انتشار کتاب : سال 1971 میلادی

کتاب قدرت فکر اثر ژوزف مورفی روانشناس نامدار آمریکایی است که به عنوان یک پدیده در عرصه جهانی شناخته شده است.

ژوزف مورفی نویسنده کتاب قدرت ذهن یا قدرت فکر آموزش هایی از آگاهی هایی در این کتاب درباره ذهن و ضمیر ناخودآگاه به شما میدهد که میتوانید زندگی خود را در دست بگیرید مورفی درباره این کتاب میگوید منظور از فکر آن بخش از فعالیت مغزی انسان است که کمک میکند تا با استفاده از اطلاعات گوناگون که از جهان در اختیار دارد به تجربه و تحلیل پدیده های طبیعی بپردازد.

زندگی مسائل زیادی دارد مانند: امید، موفقیت، شکست، استرس ، مکنت، ازدواج، پیری، مرگ، تحصیل، تفریح، اشتغال و غیره ولی مسائلی چون نا امیدی و خفت و حقارت و خوشبختی احساسات هیجانی هستند که در درون ما رخ میدهند بنابراین اینها امور ذهنی و روحی ما محسوب میشوند. پس برای غلبه بر چنین مسائلی نه تنها باید شناخت کافی از مسائل داشته باشیم بلکه لازم است به قدرت فکر یعنی توانایی های عظیم روحی خود پی ببریم تا بتوانیم به موفقیت و خوشبختی برسیم.

این کتاب به صورت عمیق درباره فعالیت های مغز انسان با مواجه شدن با اتفاقات بزرگ و کوچک زدر زندگی میپردازد و علومی که در این کتاب می آموزید مانند این است که سالهاست با یک روانشناس درباره عملکرد مغز و ذهن ارتباط دارید.

 کتاب پول اثر آنتونی رابینز، کتاب موفقیت مالی برای همه

 کتاب پول اثر آنتونی رابینز، کتاب موفقیت مالی برای همه

 • نام کتاب :آنتونی رابینز
 • نویسند : پول
 • تعداد صفحات : 666 صفحه
 • سال انتشار کتاب : سال 2012 میلادی

کتاب پول از آنتونی رابینز با شعار 7 گام ساده برای رهایی از دغدغه های مالی چند سالی است که در ایران چاپ و به فروش میرسد. از آنجایی که آنتونی رابینز یکی از بهترین های علم موفقیت است شهرت وی ارجعیت بیشتری به کتاب هایش دارد به طوریکه پیشنهاد میشود کتاب های آنتونی رابینز را بخوانید فرقی نمیکند که کدام یک از کتاب های او را می خوانید.

آنتونی رابینز زندگی پر فرازو نشیبی داشته است؛ تونی  رابینز در ایام جوانی خود را در معاصره بدبختی و بیچارگی می دید و در آن زمان گزینه ای به جز تغییر و تحول به ذهنش خطور نمی کرد و  هیچ کس سخت کوش تر از انسانی نییست که نسبت به پدیده ای احساس نیاز کند.

در حال حاضر آنتونی رابینز قصری زیبا در ساحل سن دیگو دارد و چند طبقه از آن را به دفترکار خود اختصاص داده است. تونی رابینز اهداف معنوی را بسیار با ارزش تر از پول میداند کتاب ها و سمینار های آنتونی رابینز در رده پرطرفدارترین های جهان قرار دارد.

 کتاب تو ثروتمند به دنیا آمدی اثر باب پراکتور

 کتاب تو ثروتمند به دنیا آمدی اثر باب پراکتور به عنوان یکی ااز بهترین کتاب هایی روانشناسی

 • نام کتاب : تو ثروتمند زاده شده ای
 • نویسند باب پراکتور
 • تعداد صفحات : 130 صفحه
 • سال انتشار کتاب : سال 2001 میلادی

امروزه نام باب پراکتور برای جهانیان یادآور موفقیت و ثروت است. باب پراکتور که یکی از شاگردهای ناپلئون هیل است.

باب پراکتور زندگی خود را مدیون کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل میداند و می گوید 55 سال است که این کتاب از من جدا نشده است. کتاب تو ثروتمند زاده شده ای باب پراکتور نکاتی را به شما می آموزد که بسیار قابل فکر و تامل است باب پراکتور در این کتاب اینطور آغاز میکند: “میخواهم واقعیتی را با شما به اشتراک بگذارم که از شنیدن آن تعجب خواهید کرد؛ آیا میدانستید که در لحظه وارد شدنتان به این سیاره چیزهایی را به صورت پیش فرض میدانستید ولی جوامع باعث شده تا آنها را از یاد ببرید. من در این کتاب پازل هایی را در کنار هم قرار داده ام که شاید به تنهایی مبهم به نظر بیایند ولی پس از در کنار هم قرار گرفتن معنی عجیبی برای شما پیدا میکنند و شما به حقایقی درباره این جهان و خودتان پی میبرد که جهان ما چگونه کار میکند”

اگر کتاب های باب پراکتور را به طور مداوم مطالعه کنید قطعا شاهد موفقیت های بسیاری در زندگیتان خواهید بود.

شاهکار قرن کتاب علم ثروتمند شدن اثر والاس واتلز

شاهکار قرن کتاب علم ثروتمند شدن اثر والاس واتلز

 • نام کتاب : علم ثروتمند شدن
 • نویسند :والاس واتلز
 • تعداد صفحات : 142 صفحه
 • سال انتشار کتاب : سال 1951 میلادی

کتاب علم ثروتمند شدن اثری جادودانه از والاس واتلز است که کتابی نظیر آن نمی توان یافت. اگر در حوزه موفقیت مالی در زندگی قصد دارید تا فقط یک کتاب را مطالعه کنیم و همان را الگو قرار دهیم قطعا کتاب علم ثروتمند شدن بهترین انتخاب برای شماست. کتابی که زندگی سازنده فیلم و مستند راز یعنی خانم راندا برن را نیز متحول کرده  است.

در مقدمه کتاب علم ثروتمند شدن از والاس واتلز آمده است: “این کتاب فلسفه نظری یا مقاله نظری نیست بلکه یک کتاب موفقیت کاربردی و عملی می  باشد برای زنان و مردانی که در فشار مالی هستند. این کتاب موفقیت زمانی موفقیت کسانی را تضمین میکند  که خواننده این کتاب را با همان ایمان و باوری این کتاب را بخواند که جریان الکتریسته ادیسون رو باور کرده است”.

کیمیاگر کتاب روانشناسی متفاوت

کیمیاگر کتاب روانشناسی متفاوت

احتمالا نام کتاب کیمیاگر را شنیده باشید اثری ماندگار از پائولو کوئیلو که این نویسنده برزیلی حتی به ایران هم سفر کرده است این کتاب ممکن است در ابتدا یک داستان معمولی از یک شبان معمولی جوانی است که به دنبال رویای شخصی خود میرود ولی کتاب کیمیاگر به صورت نامحسوسی به لایه های ضمیر ناخودآگاه شما نفوذ میکند و نظام باور های شما را هدف قرار میدهد به طوریکه پس از خواندن یا گوش کردن به این کتاب طرز فکر شما به خیلی چیزها در زندگی تان تغییر میکند در نتیجه پیشنهاد میشود این کتاب را در لیست کتاب های روانشناسی خود قرار دهید و حتما این کتاب ارزشمند را مطالعه کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
13 نظرات
 1. Leyla می گوید

  عرض سلام به عوامل سایت جادوی باور و کاربران این سایت
  من لیلا هستم از سوئد آیا کتابی هست که در زمینه روابط زناشویی که نویسنده غیر ایرانی باشه و من بتونم اینجا از کتاب فروشی ها تهیه کنم ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

  1. جادوی باور می گوید

   سلام خانم لیلا . کتاب های استر هیکس میتونه خیلی خوب باشه که در همه کشورها با زبان های مختلف ترجمه شده. البته کاربران سایت ما هم اکثرا حرفه ای هستند و در این بخش میتونند شما رو با ارسال نظراتشون راهنمایی کنند . موفق باشید

  2. Maryam می گوید

   سلام من پیشنهاد میکنم کتاب های دکتر باربارا دی آنجلیس رو بخونیدکتاب “آیا تو آن گمگشته ام هستی” فوق العاده هستش !!!!

 2. ali می گوید

  سلام من پدر پولدار و اثر مرکب و بیندیشید و ثروتمند شوید رو خوندم بینظیرن

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من
   پیشنهاد میکنم جادوی فکر بزرگ رو هم مطالعه کنید کتاب خوبیه

 3. professor می گوید

  سلام بی زحمت فایل همین کتاب هارو هم قرار بدید ممنون

  1. جادوی باور می گوید

   سلام دوست من برخی از این کتاب ها در حال ترجمه هستند و به محض اینکه آماده شد لینک دانلود قرار میگیره

 4. علی می گوید

  سلام من یک کتاب میخوام شما پیشنهاد بدی کوتاه و کاربردی چون میخوام ازش توی هدفم استفاده کنم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام جناب علی کتاب اسرار ذهن میلیونر از تی هارو اکر بی نظیره پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید تقریبا 12 فصل هست

 5. هوشنگ رضایی می گوید

  سلام
  آیا شما جملات تاکیدی ی موسیقی انرژی مثبت توی سایت دارین اگر هست کجا مراجعه کنیم

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت جناب رضایی فعلا در این مورد چیزی منتشر نکردیم ولی به رودی اقدام میکنیم

 6. mohammad jafarzadeh می گوید

  سلام وقت شما بخیر.با تشکر از شما بابت این اطلاعات مفید و ارزشمند.میخواستم بپرسم آیا برنامه ای برای ارائه کتابهایی که کوین ترودو در سمینار ارزوی تو دستور توست معرفی کرد دارین؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت بخیر
   به دلیل درخواست های زیاد کاربران سایت احتمالا در آینده این کتاب ها را در سایت قرار دهیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.