پشتیبانی در تلگرام

دفتر پشتیبانی

۷ تکنیک طلایی قانون جذب عشق برای جذب یک فرد خاص

262

قانون جذب عشق و یا همان قانون جذب ازدواج شاخه ای مهم از قانون جذب می باشند. ما قبلاً در مطلبی جداگانه، قانون جذب را به طور کامل و از زوایای مختلف برای شما بررسی کرده ایم که می توانید آن را در صفحه قانون جذب بخوانید.

قانون جذب عشق به شما خواهد آموخت که چطور به کار کردن بر روی افکارتان هر فردی را مجذوب و شیفته ی خود سازید، در این مطلب هم نیز سعی داریم از جنبه های متفاوت به این موضوع بپردازیم و امیدواریم که شما عزیزان از مطالعه ی این مطلب بسیار جذاب نهایت لذت را ببرید. پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

قانون جذب عشق چیست؟

تا زمانی که معنای درست و واقعی قانون جذب عشق را ندانید نمی توانید از آن استفاده کنید. قانون جذب عشق دروغ نیست! شعبده بازی هم نیست، فقط یک قانون طبیعی است که می توانید در روابط عاشقانه یا در جذب مرد و زن مورد علاقه تان از آن بهره بگیرید.

البته تمام جهت های زندگی ما بر پایه قانون جذب در حال جریان است چه بخواهیم و چه نخواهیم، چه این موضوع را می دانستیم یا چه نمی دانستیم در اصل ماجرا فرقی نمی کند زیرا این یک قانون است و این قانونی است که طبیعت برای ما قرار داده است.

نام قانون جذب عشق در ابتدا کمی گول زننده به نظر می رسد، شاید شما تصور کنید که به کمک قانون جذب می توانید فردی را مجبور کنید تا عاشق شما شود اما این تصور کاملا اشتباه است چون شاید فرد مقابل شما را برای همسری و یا عاشق شدن انتخاب نکند. اما می توانید به کمک قانون جذب عشق فردی که دارای خصوصیاتی که شما دوست دارید را برای خود جذب کنید شاید این فرد همان فرد مورد نظر شما باشد و شاید هم فرد دیگری باشد که شما آن را اصلا نمی شناسید.

تکنیک قانون جذب برای ازدواج

ازدواج به کمک قانون جذب

 

همانطور که داشتن یک شریک عاطفی خوب زندگی ما را لذت بخش تر و دلچسب تر خواهد کرد، بودن در کنار فردی که به قدر کافی وجه اشتراکی با یک دیگر ندارید نیز زندگی شما را می تواند به کامتان تلخ کند.

اکثر افرادی که با قانون جذب عشق و ازدواج آشنا می شوند دفتر و خودکاری به جلوی خود می گذارند و خصوصیات همسر مورد علاقه خود را می نویسند، البته که این کار اشتباه نیست! ولی راه میانبری وجود دارد که شما را زودتر به فردی که دوستش دارید می رساند.

شما باید از هر دو طرف به این قضیه نگاه کنید از یک طرف ببینید که چه همسری با چه خصوصیاتی می خواهید و یا فردی که عاشقش هستید چه خصوصیاتی دارد و از یک طرف ببینید همسری که شما برای خود انتخاب کرده اید عاشق چه همسری با چه خصوصیاتی است. خود را به خصوصیاتی که همسر آینده و یا عشقتان می خواهد نزدیک کنید.

  تمرین استر هیکس | این بازی ساده زندگیتون رو متوحل میکنه

در این صورت استفاده از قانون جذب در روابط عاشقانه خیلی زودتر از آنچه که فکرش را می کنید باعث جذب همسر دلخواه و یا فردی که عاشقش هستید می شود.

مراحل قانون جذب عشق

 

مراحل قانون جذب عشق

برای دستیابی به یک شخص منحصر به فرد و خاص، قانون جذب بر طبق خود واقعی شما عمل می کند نه بر طبق آن چیزی که شما تظاهر می کنید که هستید.

یکی از مهم ترین مسائلی که شما باید بدانید این است که باور ها و افکار شما نقش قدرتمندی در روابط شما دارند. ما در روابط عاشقانه طبق آن چیزی که باور داریم درست است عمل می کنیم. اگر فکر میکنید که در روابط عاشقانه ضعیف هستید باید باور ها و افکار خود را تغییر بدهید، البته جای نگرانی نیست زیرا قانون جذب عشق دقیقاً همین جاست که به شما کمک میکند.

پدر و مادر ما نقش بزرگی در شکل گیری باورهای ما دارند زیرا آنان الگوهایی هستند که ذهن ما به صورت ناخودآگاه برای خود انتخاب کرده است. اگر در روابط تان به مشکل می خورید باید افرادی که روابط قدرتمندی دارند را الگو های ذهنی خود در زمینه روابط و عواطف قرار دهید.

قانون جذب عشق با توجه به باور ها و افکار واقعیتان فردی را برای شما انتخاب می کند؛ با انجام مراحل قانون جذب عشق می توانید فردی که در طلبش هستید را جذب کنید؛ مراحل قانون جذب عشق به شرح زیر است با دقت آنها را بخوانید و سپس انجام دهید:

۱-اعتماد به نفس خود را تقویت کنید.

زنی با چشمان بسته و اعتماد به نفس زیاد

همیشه این باور را داشته باشید که شما شخصی فوق العاده و خاص هستید؛ اهمیتی به سخنانی که دیگران در مورد شما میزنند ندهید افکار و فکر هایی که توسط دیگران راجب شما می شود هیچ اهمیتی ندارد. شما مجبور نیستید که به خاطر دیگران کارهایی را بکنید که تمایل و یا علاقه ای به آن ندارید، زیرا شما باید خودتان را دوست بدارید. اعتماد به نفس نقش مهمی را در مراحل قانون جذب عشق ایفا میکند، در حقیقت اعتماد به نفس برای زدن حرف دلتان امری کاملاً ضروری است تا زمانی که اعتماد به نفس نداشته باشید هیچگاه قادر به گفتن و انجام دادن کاری که دوست دارید و یا می خواهید نخواهید بود.

۲-خوبی ها را ببینید

اکثر مردم می گویند: ما واقع بین هستیم! و به این بهانه فقط بدی ها را می بینند و در مقابل خوبی ها می گویند: وظیفه اش بود یا هر کس دیگری که جای او بود این کار را انجام میداد و این قبیل حرف ها؛ ولی نمی دانند بد بینی ما را نسبت به همه سرد میکند و حتی ما را نسبت به کسانی که عاشقشان هستیم شکاک میکند. سعی کنید خوبی ها را ببینید و افرادی که چیزی جز بدی ندارند را فراموش کنید و یا در حد امکان رها کنید در این صورت است که عشقتان پایدار تر خواهد بود و نسبت به همه مهربان تر و خوش بین تر خواهید شد.

۳-مثبت‌ اندیش باشید

دیدن طبیعت با مثبت اندیشی

بر ویژگی های خوبی که فرد مقابلتان دارد تمرکز کنید و به دنبال راهی بگردید تا از آن ویژگی ‌های خوبی که دارد قدردانی کنید. اگر احساسات منفی بین دو نفر شما حاکم شود، ممکن است اینکار دیگر ساده نباشد.

امکان دارد در ابتدای امر فقط قادر باشید ۱ ویژگی مثبت را کشف کنید ولی اگر به کار خود ادامه دهید به مرور زمان این امر ساده ‌تر خواهد شد و ویژگی های مثبت دیگری از فرد مقابلتان پیدا خواهید کرد. اگر در حال حاضر با شخصی در ارتباط هستید، باید رفتار خود را در جهت میل فرد مقابل تغییر دهید تا فرد مقابل نیز رفتار خود را در جهت میل شما تغییر دهد.

۴-طوری لباس بپوشید که دوست دارید

این موضوع آشکار است که باید لباسی را بپوشید که باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود. شما می توانید یک پیراهن با رنگ مورد علاقه تان بپوشید و یا به سبک مورد علاقه تان لباس بپوشید این کار علاوه بر اینکه اعتماد به نفس شما را تقویت می کند می تواند باعث آشکار شدن خود واقعیتان نیز شود.

ذهن خود را آماده و پذیرای دریافت عشق و محبت کنید. گاهی اوقات فرصت ملاقات با فردی که دوستش دارید محیا می شود، اما اوضاع برایتان آنگونه که فکر می‌کنید باید باشد، پیش نمی رود.برای آنچه که برایتان اتفاق می ‌افتد و پیش رویتان ظاهر می ‌شود حاضر باشید و به هر شکلی که خود را نشان داد آن را بپزید.

۵-تفاوت‌ها و تضادها را پذیرا باشید

به خاطر آنچه که الآن در اخیتار دارید، به خود افتخار کنید و احساس شادمانی داشته باشید. هنگامی که بتوانید در لحظه خوشحال باشید، رویا ها و خواسته هایتان شروع به اتفاق افتادن می‌ کند. این اتفاق می تواند شروع یک روابط عاشقانه یا یک زندگی مشترک باشد. تضاد ها به شما کمک می کنند تا خواسته های واقعیتان را تشخیص دهید.

  تمرین استر هیکس | این بازی ساده زندگیتون رو متوحل میکنه

۶-همیشه و در همه حال شاد باشید

یک کودک بسیار شاد

خندیدن بیشتر مردم را به سمت خود جذب می‌ کند. وقتی شما اوقات شادی را پیش خود و همینطور دیگران سپری کنید، دیگران متوجه این امر میشوند که چه خوب میشود اگر با شما وقت بگزرانند. پس کارهایی را انجام دهید که خوشحالتان می ‌کند. حال این کار تماشای یک فیلم خنده‌ دار در سینما باشد، یا رفتن به پارک مورد علاقه خود برای خوردن ناهار و یا هر چیز دیگر،  از زندگیتان نهایت لذت را ببرید. هر چه زندگیتان سرگرم کننده ‌تر و شادتر باشد، سریعتر قادر هستید آن فرد مطلوب خود را جذب کنید.

۷-هر روز ۱۰ تا ۲۰ دقیقه وقت صرف شناخت خود واقعیتان کنید

شاید این کار چندان عاقلانه به نظر نرسد، اما یک توصیه بسیار مناسب برای به دست آوردن رابطه ایده آل است. برای شناخت خود به قدر کافی وقت بگذارید. برای این کار به شما توصیه میکنیم که یادداشت بنویسید، مدیتیشن و یا همان مراقبه انجام دهید و یا در مقابل آینه بایستید و از خودتان سوالاتی درباره چگونه احساساتی که نسبت به خودتان دارید و این که چگونه روزتان را سپری می کنید بپرسید. چه اشکالی دارد؟ هیچ کس نخواهد گفت فلانی را نگاه دیوانه شده، اگر گفتند شما بدون توجه به حرفشان به مسیری که در آن قدم نهادین اعتماد داشته باشید و به کارتان ادامه دهید تا به نتیجه ایده آل خود دست پیدا کنید. هنگامی که شما خود را بشناسید و دوست بدارید، جذب یک رابطه سالم، مثبت و طولانی مدت که خواهان آن هستید به مراتب بسیار ساده ‌تر خواهد بود.

  تمرین استر هیکس | این بازی ساده زندگیتون رو متوحل میکنه

خلاصه ماجرا

به وقوع پیوستن یک ارتباط ساده ‌تر از آن چیزی است  که میپندارید. زمانی که هر گونه احساس تنهایی، دلشکستگی و یا هر گونه باور محدود کننده را کنار بگذارید، ایجاد ارتباط دلخواه چیزی به مراتب بسیار ساده و سریع تر خواهد بود؛ قانون جذب عشق مانند سکوی پرتابی است که می تواند شما را در روابط به چند گام جلوتر بی اندازد.
امیدوارم از این مطلب نهایت استفاده رو برده باشید. در انتها میخوام به این امر اشاره کنم که در راهی که درست است و در آن قدم می گذارید ثابت قدم باشید و امیدوار، از هیچ چیز و هیچ کس نهراسید، هیچ موقع امید خودتون رو نسبت به رسیدن به مقصد نهایی از دست ندید که این رمز موفقیت افراد موفق در هر زمینه ای است. شاد باشید

۷ تکنیک طلایی قانون جذب عشق برای جذب یک فرد خاص
۴.۵ (۹۰%) ۲ vote[s]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.