25 درصد تخفیف خرید اشتراک به مناسبت میلاد رسول اکرم، کد تخفیف: milad

ورود / ثبت نام

قانون ارتعاش چیست؟ آموزش تصویری قانون ارتعاش

قانون ارتعاش چیست؟ آموزش تصویری قانون ارتعاش

تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

قانون ارتعاش مشخص کننده اتفاقات، افراد و اشیاء اطراف شماست به زبان ساده یعنی ارتعاش افکارتان با ارتعاش هر چیزی برابر باشد، آن اتفاق یا فرد یا شیء به سمت شما جذب میشود.

پس خیلی ساده است اگر ارتعاشتان را با آرزو ها و خواسته هایتان برابر کنید میتوانید آنها را به سمت خود جذب کنید و اگر ارتعاشات افکارتان را بر خلاف آرزو ها و خواسته هایتان ارسال کنید از آرزوها و خواسته هایتان دور میشوید.

قانون ارتعاش اولین و قوی ترین قانون طبیعت است و قوانینی مانند قانون جذب زیر مجموعۀ قانون ارتعاش هستند. (ما قبلا در مقاله ای جداگانه بیان کردیم که قانون جذب چیست؟ از دروغ تا واقعیت! ؛ اگر نمیدانید قانون جذب چیست این مقاله را مطالعه نمایید.)

قانون ارتعاش به چه معناست؟

قانون ارتعاش به چه معناست؟

به طور کلی قانون ارتعاش بیان میکند که هر چیزی دارای ارتعاش است و ارتعاشات هیچگاه متوقف نمیشوند. حتی در مواقعی که خواب هستیم و یا مشغول کار کردن هستیم در حال ارسال ارتعاش هستیم.

دوستان و اطرافیان تان با شما هم ارتعاش هستند، گوشی موبایل یا خودرو شما با شما هم ارتعاش هستند به طور کلی هر آنچه که در اطراف شما وجود دارد، ارتعاشی برابر با ارتعاش شما دارند.

اما چطور باید از نوع ارتعاشی که در حال فرستان آن به کائنات هستیم با خبر شویم؟

هر احساسی دارای ارتعاش مشخص است. احساسات منفی مانند: ترس، نگرانی، اضطراب و دلهره دارای بدترین نوع ارتعاش هستند و احساس شادی یا احساسات مثبت دارای برترین نوع ارتعاش هستند.

این قانون از ابتدای خلقت وجود داشته است و حتی ضرب المثل هایی در این باب وجود دارد، مانند ضرب المثل از هر چیزی بترسی سرت میاد!

چطور ارتعاشمان را تغییر دهیم؟

پس تا به اینجای کار متوجه شدیم که ارتعاشمان را با هر چیزی برابر کنیم آن شیء، اتفاق یا صفت را به خود جذب میکنیم. 

برای داشتن یک زندگی بهتر دو راه پیش رو دارید:

  1. ارتعاشات تان را با خواسته ها یا رویاهایتان برابر کنید تا آنها را در زندگیتان جذب کنید
  2. ارتعاشات تان را مثبت کنید تا همیشه بهترین ها نصیبتان شود

توصیه میکنم از راه دومی استفاده کنید چرا که طبیعت بهتر از هر کسی میداند که چه چیزی مناسب ما است. برای تغییر مثبت ارتعاشاتمان باید افکار و احساساتمان را کنترل کنیم.
در ابتدا شاید این کار مشکل به نظر برسد اما با گذشت زمان برایمان آسانتر خواهد شد.

برای داشتن ارتعاشاتی مثبت باید از گوش دادن به موسیقی های ناراحت کننده، غمگین و دیدن تصاویر و ویدیو هایی با ژانر ترسناک یا وحشت و از گوش دادن به اخبار منفی خودداری کنید یا به طور کلی از هر چیزی که حال شما را بد میکند یا احساسی منفی در شما ایجاد میکند دوری کنید.

تمرین استر هیکس برای بالا بردن ارتعاش 

تمرین استر هیکس برای بالا بردن ارتعاش 

برای اینکه بتوانید در هر لحظه ارتعاشی مثبت داشته باشید در این بخش تمرین بالا بردن ارتعاش از استر هیکس به نام تمرین نمایش نامه نویسی را به شما آموزش میدهیم.

تصور کنید قلم و کاغذی به شما بدهند و بگویند: یک فیلم نامه بنوسید که شخصیت اصلی فیلم خودتان باشید در این فیلمنامه هر آنچه که بر سر شخصیت اصلی فیلم یعنی خودتان بیاورید در واقعیت نیز برای شما رخ میدهد.

شما در این فیلم نامه چه مینویسید؟ از خواسته ها و رویاهایتان مینویسید و زندگی بهتری برای خود خواهید نوشت و همین باعث بهتر شدن حال شما میشود. این تمرین علاوه بر اینکه باعث بالا رفتن ارتعاشات شما میشود باعث میشود که به خواسته ها و رویاهایتان نزدیک تر شوید.

آموزش تصویری قانون ارتعاش

این آموزش تصویری بخشی از سمینار قانون جذب و ارتعاش استر هیکس است؛ برای دانلود سمینار قانون جذب و ارتعاش استر هیکس به مدت ۱۸۳ دقیقه بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه دانلود سمینار ارجاع داده شوید:

دانلود سمینار آموزشی قانون جذب و ارتعاش به صورت کامل

چطور با قانون ارتعاش زندگی بهتری برای خود بسازیم؟

قانون ارتعاش یک قانون طبیعی است که انسانها در طی سالهای طولانی به کمک تجربیات و علم به آن پی برده اند.

شواهد نشان میدهد بسیاری از پادشاهان و دانشمندان گذشته از این قانون با خبر بودند و در اموز خود از قانون ارتعاش استفاده میکردند و بر این باور بودند که اگر مردمان عادی از این قانون استفاده کنند به رقبای آنها تبدیل میشوند به همین دلیل از یادگیری این قانون توسط مردمان عادی جلوگیری میکردند.

شعرا و نویسندگانی بزرگ مانند مولانا، سعدی و حافظ از این قانون در آثار خود استفاده میکردند.

حتی در زمان حال، جوامع برادری با نام های: فراماسونری، برادر هود و انجمن پوست و استخوان و… از این قانون در جهت پیشبرد اهداف خود استفاده میکنند و تلاش میکنند تا مردمان عادی از این قانون بی خبر بمانند.

اما با پیشرفت علم و دانش مردم این حقیقت در حال آشکار شدن است که قانون ارتعاش واقعا کار میکند و تمامی مردم باید از آن استفاده کنند.

استر هیکس یکی از بزرگ ترین اساتید قانون ارتعاش و جذب میگوید:

خداوند از بدو تولد انسان ها به آن ها حق داشتن زندگی مملو از فراوانی و شادی را داده است که انسان ها به کمک قوانین طبیعیت میتوانند این حق خود را پس بگیرند.

چطور با قانون ارتعاش زندگی بهتری برای خود بسازیم؟

نمونه هایی از قانون ارتعاش در واقعیت

حتما شنیده اید که میگویند: هر چیزی رو مسخره کنی واسه خودت هم اتفاق می افته یا از هر چی بترسی سرت میاد و یا هر چی سنگه برای پای لنگه و… این ضرب المثل ها واقعیت دارد و نمونه ای از تجربیات مردم است.

چه چیزی باعث میشود که شما میلیون ها تومان بابت خرید یک شیء از برندی خاص هزینه کنید؟ چرا شما یک کفش یا گوشی با برندی خاص را که تقریبا کیفیتی یکسان با یک کفش یا گوشی با برندی متفرقه دارد ترجیح میدهید؟ چرا برای غذا خوردن به رستوران میروید؟ چرا برای دیدن یک مسابقه ورزشی به استادیوم میروید؟

پاسخ تمامی این سوالات یکی است چون احساس بهتری پیدا میکنیم و زندگی برایمان لذت بخش تر میشود. 

خرید گوشی با برندی خاض رفتن به استادیوم یا رستوران باعث میشود تا شما احساسی خود پیدا کنید و ارتعاشاتتان بالا برود و زندگی برایتان لذت بخش تر شود.

حال تصور کنید شما در تمامی لحظات زندگی خود ارتعاشی مثبت و احساس خوبی داشته باشید آنجاست که زندگی برایتان لذت بخش تر میشود و کائنات بهترین اتفاقات را برای شما رقم میزند.

سخن آخر

ما باید بدانیم که این ارتعاشات مثبت است که باعث داشتن زندگی خوب و بهتر برای ما میشود نه اینکه تصور کنیم داشتن زندگی خوب و بهتر باعث بالا رفتن ارتعاشات مثبت میشود.

قانون ارتعاش یک قانون طبیعی و کامل است که آموزش کامل آن در یک مقاله یا حتی در یک کتاب ممکن نیست به همین علت ما در سایت جادوی باور آموزش های صوتی و تصویری از برترین اساتید ارتعاش و قانون جذب را به زبان فارسی ترجمه کرده ایم و در اختیار مشترکین ویژه خود قرار داده ایم. شما نیز میتوانید به ۲۰ هزار مشترک ویژه ما بپیوندید و بیش از ۵۰۰ ساعت سمینار و دوره آموزشی قانون ارتعاش و جذب را به طور کامل دانلود نمایید.

همچنین به یاد داشته باشید که چه شما بدانید و چه ندانید قانون ارتعاش برای شما کار میکند پس بهتر است از این قانون در جهت دستیابی به خواسته ها و آرزو هایتان استفاده کنید.

عکس بنر ضمیرناخودآگاه


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

2 پاسخ به “قانون ارتعاش چیست؟ آموزش تصویری قانون ارتعاش”

  1. پائولو کولینو گفت:

    عالی بود

  2. کاربر 10691 گفت:

    با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز که بهترین سمینارها و سخنرانیها رابادقت زیاد برای ما تهیه کرده اید از تلاشهای شما سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone