پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی

قانون جذب - کوین ترودو - استر هیکس - انگیزشی

کلیپ انگیزشی طرز فکر ما جهان اطراف ما را می سازند

634

افکار و ذهن ما جهان اطراف ما رو میسازد اگر افکار مثبت داشته باشید پس شرایط و اطرف شما هم مثبت خواهد بود و اگر منفی فکر کنید جهان اطراف و شرایطتتون نیز منفی خواهد شد همان طور که اکثر اساتید موفقیت و انگیزشی همینطور افراد موفق به آن اشاره کردند.

در این بخش از کلیپ انگیزشی جادوی باور، کلیپ انگیزشی طرز فکر ما جهان اطراف ما را می سازند را برای شما آماده کرده ایم؛ پس با ما همراه باشید.

توضیحات کلیپ انگیزشی طرز فکر ما جهان اطراف ما را می سازند

حال سوالی که مطرح میشه اگر همه چیز به همین راحتی هست و کتابهایی موفقیت هم در همین رابطه منتشر شده که مردم آنها را میخوانند. پس چرا جهان اطراف ما مثبت نیست؟ بله این چیزیست که من بیست سال اخیر زندگیم رو صرف فهمیدنش کردم و میخواهم آن رو با شما به اشتراک بزارم.

بعد از فهمیدن و اجرا کردنش شما قادر خواهید بود تا از زندگی لذت بیشتری ببرید و بهتر و حرفه ای تر به خواسته های خودتون برسید و معنی اصلی زندگی رو درک کنید. چیزهایی که قرار است با شما در میان بگذارم شاید ساده و سطحی به نظر بیایند ولی ازتون میخوام که بهشون اینجوری نگاه نکنین و آنها رو ابزاری برای موفقیت و خوشبختی بدانید پس همه جزییات رو به خاطر بسپارید تا بخشی از درونتان شود به طوری که بتونید در طول روز بارها تمرین کنید پس بیایید این افکار مثبت رو در ذهن خودمان جایگذاری کنیم و کم کم آنها را بپذیریم.

به این خاطر که نمونه قبلی شما یا همان فرد قبلی شما در همین شرایط فعلی هم راحت است  و اصلا دوست ندارد تغییر کند اما بدانید این تغییرات به نفع شماست و از شما انسان مثبت قدرتمند و موفق تری می سازد به همین دلیل هم هست که تغییرات سخت است به این دلیل که انسان دوست دارد در برابر تغییرات مقاومت کند و همان وضیعت فعلی خودش را دوست دارد.

به همین دلیل هم هست که افکار مثبت و اعمال مثبت ما چندان دوام نمیاورند و اکثرا سطحی هستند ما اکثرا مردمی رو میبینیم که کتاب های موفقیت و انگیزشی زیادی میخونند و حتی به سمینار های موفقیت زیادی میروند اما همیشه اندیشه ها و افکار مثبت آنها سطحی باقی میمونه و بعد از مدتی فراموش می شوند.

حالا شما حدس بزنید برای چی چنین اتفاقی می افتد؟ چون تمام افکار و اندیشه های مثبت با ضمیرخودآگاه شما در ارتباط بوده اما این ضمیر خود آگاه شما نیست که زندگی شما رو به حرکت درمی آورد بلکه ضمیر ناخودآگاه شماست پس حالا فهمیدم که باید از کجا شروع کنیم وافکار مثبت رو کجا ثبت کنیم ضمیر ناهشیار خودمان.

پس حالا متوجه شدیم که درون ما که همان افکار و باورهای ما هستند که میتونند ارتباط مستقیم روی سلامتی، موفقیت، شکست ثروت داشته باشه   درنهایت اون چیزی که ما بهش اعتقاد داریم. دقیقا آن چیزی است که برای ما اتفاق می افتد پس همین رو تکرار میکنیم باور ما به هر چیزی باعث اتفاق افتادن آن چیز می شود پس باید جهان اطراف خودمان و واقعیت هایی را که میبینیم تغییر دهیم در واقع واقعیت زندگیمان رو خودمان بسازیم.

[irp posts=”12621″ name=”فیلم و مستند راز با ترجمه عالی the secret”]

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.