ورود / ثبت نام

سابلیمینال چیست؟ آموزش تصویری و پایه ای سابلیمینال

تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۹

صوت سابلیمینال مسیج به گونه ای توسط روانشناسان و موسیقیدان ها طراحی شده که ضمیر خودآگاه نتواند آن را درک و پردازش کند این صوت مستقیماً بر روی ضمیر ناخودآگاه ما تاثیر میگذارد. بسیاری از مردم، شرکت های بزرگ دنیا مانند دیزنی و یا حتی شرکت ردبول رو به استفاده از امواج سابلیمینال محکوم میکنند.

برخی از دانشمندان معتقد اند که پیام های سابلیمینال آنقدر قدرتمند هستند که میتوانند کنترل ذهن مردم را به دست بگیرند، البته این نظریه هنوز اثبات نشده و بسیاری آن را بزرگ نمایی میدانند.

به طور کلی در زمینه سابلیمینال مسیج نظرهای متفاوتی وجود دارد، اما ما در این بخش از سایت جادوی باور قصد داریم برترین و ساده ترین تعریفی که میتوان از سابلیمینال داشت را برای شما مطرح کنیم و همینطور در این بخش یک دوره آموزشی سابلیمینال از کوین ترودو برای شما قرار داده ایم.

تعریف دقیق سابلیمینال

صوت سابلیمینال (subliminal) آنقدر هوشمندانه طراحی شده است که ضمیر خودآگاه نمیتواند آن را درک کند اما این صوت به طور کامل توسط ضمیر ناخودآگاه درک و دریافت میشود.

ما در حالت خودآگاه تصور میکنیم که این نیز یک موسیقی مانند سایر موسیقی هاست اما واقعیت چیز دیگری است!

در دل صوت سابلیمینال عبارات تاکیدی ای جای گرفته اند که پس از عبور از ضمیر خوداگاه به ضمیر ناخودآگاه ما میرسند و مستقیماً بر روی ذهن ناخوداگاه ما تاثیر میگذارند میزان صدای این عبارات از حد شنوایی انسان پایین تر هستند با توجه به اینکه ذهن خودآگاه ما نمیتواند این عبارات را به درستی درک و بررسی کند پس نمی تواند از ورود آنها به ضمیر ناخودآگاه جلوگیری کند و به این صورت این عبارات میتوانند به ضمیر ناخودآگاه ما تلقین شوند.

نظریه های مرتبط به سابلیمینال از نظر اکثر پزشکان و دانشمندان قابل قبول نیست، اما از طرفی با بررسی ویدیو ها و تصاویر تبلیغاتی شرکت های بزرگ جهانی، به سرعت متوجه استفاده از سابلیمینال در تبلیغاتشان میشوید.

حقیقت سابلیمینال تا به امروز غیر قابل درک بوده است چراکه نظریه های بیشماری آن را رد و یا تایید میکنند، که البته اکثر این نظریه ها به طور کلی اثبات نشده اند. اما اگر مهر تایید بر روی آن بخورد، به جرئت میتوان گفت روند زندگی انسان ها تغییر خواهد کرد چراکه سابلیمینال تنها بر روی روند ذهن و فکر تاثیر ندارد، برخی معتقد هستند با استفاده از سابلیمینال رنگ چشم، اندازه و رنگ مو، اندازه قد و یا حتی اجزای مختلف بدن را میتوان تغییر داد.

استفاده از سابلیمینال

تقویت باورهای مثبت و افزایش اعتماد به نفس

به کمک تکنیک های سابلیمینال می توانیم باورهای مثبت مان را تقویت کنیم و باور هایی قدرتمند برای دستیابی به اهدافمان بسازیم. 

پیام های سابلیمینال برای ایجاد باور های جادویی و مثبت از تکنیک قدرتمند تلقین استفاده میکنند. پیام های سابلیمینال ضمیر ناخوداگاه شما را برنامه ریزی میکنند تا با کنار گذاشتن رفتارها و باورهای محدود کننده ای که مانع خوشبختی شما میشود شما را به موفقیت برساند، که به تبع آن فرد اعتماد به نفس بالایی نیز پیدا میکند.

تغییر رنگ چشم

تغییر رنگ چشم، قد و یا سایر اعضای صورت و بدن به کمک سابلیمینال، از نظر جامعه پزشکان امکان پذیر نیست اما با یک جست و جوی ساده در فضای وب میتوانید افرادی را ببینید که مدعی هستند با سابلیمینال توانسته اند به نتایج دلخواه خود برسند و رنگ چشم شان را تغییر دهند و یا قدشان را افزایش دهند و…

تجربیات متفاوت و آزمایش های مختلف سابلیمینال تا حدود زیادی تصمیم گیری را درباره این امواج قدرتمند دشوار میکند.

آیا تاثیرات سابلیمینال موقتی هستند؟

تاثیراتی که سابلیمینال بر روی شما میگذارد کاملا دائمی هستش چراکه این تاثیرات بر روی ضمیر ناخودآگاه شما صورت میگیرد.

اما اگر میخواهید بهترین نتیجه را از سابلیمینال بگیرید گوش کردن به فایل های صوتی سابلیمینال را برای خود تبدیل به یک عادت کنید و حتی زمانی که به نتیجه دلخواهتان رسیدید باز هم به این فایل های صوتی گوش دهید

انواع سابلیمینال

سابلیمینال میتواند به صورت صوت یا تصویر باشد بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا در طراحی لوگو خود از سابلیمینال استفاده میکنند همینطور از این تکنیک در تبلیغات تلوزیونی و یا رادیویی استفاده میشود.

به طور مثال اگر شما به لوگو شرکت تویوتا توجه کنید متوجه میشوید این شرکت در طراحی لوگو خود از تکنیک های سابلیمینال استفاده کرده است به طوری که شما میتوانید تک تک حروف (حروف انگلیسی) تویوتا را از لوگو این شرکت استخراج کنید.

سابلیمینال شرکت تویوتا

پیام های سابلیمینال چیست؟

اکثر فعالیت هایی که ما در طول زندگیمان انجام میدهیم بر حسب عادت صورت میگیرد یعنی شما طبق آن الگو و عادتی که دارید: رانندگی میکنید، غذا میخورید یا حتی حرف میزنید و… این عادت ها و این الگو ها در ضمیر ناخودآگاه ما نقش بسته اند و با گذر عمر و بالا رفتن سن جای آنها در ذهن ناخوداگاه ما محکم تر از قبل میشود.

به طور کلی میتوان گفت زندگی ما تحت کنترل ضمیر ناخودآگاهمان قرار دارد و حتی کوچک ترین تغییر در ضمیر ناخودآگاهمان بر روی روند زندگیمان تاثیر میگذارد.

در اینجا به اهمیت سابلیمینال بیشتر از قبل پی میبریم. در سابلیمینال مسیج، عبارات تاکیدی و سازنده به کمک تلقین در ضمیر ناخودآگاه شما نقش میبندد این عبارات مثبت باعث از بین رفتن بسیاری از باورها و الگوهای نادرست و غلط شما میشود و این تغییرات کمک میکند تا شما بهتر از قبل در شرایط گوناگون زندگیتان عمل کنید و بتوانید یک نسخه بهتر از زندگی حالتان برای خودتان بسازید..

چگونه باید به سابلیمینال گوش داد؟

چون این صوت مستقیماً با ضمیر ناخودآگاهتان درگیر است پس ضمیر خودآگاه نقش زیادی در این میان ندارد شما میتونید هنگام خوابیدن یا هنگامی که به کارهای دیگری مشغول هستید به صوت سابلیمینال گوش کنید. اما بهتر است هنگامی که از آرامش ذهنی بالایی برخوردار هستید به سابلیمینال گوش دهید و از گوش دادن ساعت های طولانی و مداوم به سابلیمینال خودداری کنید اگر بتوانید روزی یکبار و به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه به این صوت گوش دهید نتیجه بهتری میبینید. هفته ای یک روز به خودتون استراحت دهید و سعی کنید گوش دادن به سابلیمینال را به یک عادت برای خودتان تبدیل کنید

 

 

 


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

7 پاسخ به “سابلیمینال چیست؟ آموزش تصویری و پایه ای سابلیمینال”

 1. ماه منیر گفت:

  چطور میشه سابلیمینال رو تهیه کرد

 2. سپید گفت:

  خیلی از سابلیمینال ها فرکانسشون چهارصد و چهله…این فرکانس نه تنها مفید نیس بلکه به فرکانس شیطان معروفه و تأثیرات بدی در بلند مدت داره …دقت کنید

 3. محسن گفت:

  سلام
  با تشکر از شما بابت مطالب مفیدتون، در استفاده از سابلیمینال برای من مسئله ای پیش اومده که با شما مطرح می کنم.
  من مدتی روی ضمیر ناخودآگاهم کار می کنم برای تغییر باورها از منفی به مثبت و خب طی مدتی نتایجی گرفتم و برای افزایش نتیجه با سابلیمینال آشنا شدم و ۲ روز از سابلیمینال سکوت استفاده کردم ولی افکار منفی در این ۲ روز افزایش پیدا کرد به همین دلیل فعلا این روش رو کنار گذاشتم.
  ممکنه توضیح بدید که دلیل این موضوع چی می تونه باشه؟
  سپاس

 4. کیمیا رسن گفت:

  سلام، وقت بخیر
  ببخشید سابلیمینال های یک دقیقه‌ای یا سه دقیقه‌ای رو باید گوش بدیم تا ۱۰ یا ۱۵ دقیقه تکمیل بشه؟ یا سابلیمینال خودش باید ۱۰ یا ۱۵ دقیقه باشع؟

 5. مهدیه چگنی گفت:

  سلام وقت بخیر سوالی داشتم من الان حدود دو هفته است در مورد شغل ایده الم دارم سابلیمان را انجام می دهم هم جملات تکراری یک مشکل دارم روی تجسم کردن کمی مشکل دارم خیلی سعی میکنم تجسم شفاف داشته باشم ولی متاسفانه کامل و به صورت واضح انجام نمیشه راهنمایی می کنید با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone