ورود / ثبت نام

خطرات ناشی از بازشدن چشم سوم

خطرات ناشی از بازشدن چشم سوم چیست؟

تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۴۰۰

برخی از افراد پس از آشنایی کمی که با چشم سوم پیدا میکنند تصمیم میگیرند که راه هایی برای بازکردن چشم سوم خود پیدا کنند اما شاید از اثرات خطرناک بازشدن چشم سوم مطلع نیستند! به همین دلیل است که ما امروز در سایت جادوی باور تصمیم گرفتیم تا خطراتی که با بازشدن چشم سوم گریبان گیر شما می شوند را به شما اطلاع دهیم.

به طور مثال چند نمونه از خطرات بازشدن چشم سوم:
در صورت داشتن مریضی جسمی و روحی مریض های جسمی و روحی شما تشدید پیدا خواهد کرد به همین ترتیب احتمال تغییر پیدا کردن رفتارتان شما نیز هست، اکثر شب ها تجربه ی خواب های گنگ و نامفهوم را خواهید داشت.

آیا نباید هیچ تلاشی برای بازکردن چشم سوم کنید؟ آیا سود آن از خطرات احتمالی آن بیشتر است؟

همانطور که مشخص است با پیش بینی کامل و درست همه این خطرات را می توان به حداقل رساند. به همین دلیل  ما طیف گسترده ای از تکنیک ها را پیشنهاد می کنیم که به شما کمک می کند تا خطرات احتمالی بازشدن چشم سوم را به حداقل برسانید.

چشم سوم چیست؟

چشم سوم چیست؟ما قبلا در مقاله ای جداگانه اینکه چشم سوم چیست و چطور میتوان چشم سوم را باز کرد را برای شما به طور جامع توضیح داده ایم. اما در این بخش نیز مختصراً توضیح کوتاهی درباره چشم سوم به شما می دهیم.

روانشناسان معتقد هستند چشم سوم، آزاد کنند روح است. این سومین چشم است که به ما امکان می دهد آینده های احتمالی شناسایی کنیم و از پتانسیل های خودمان به بهترین نحو استفاده کنیم و این به ما کمک می کند تا زندگی جدید تر و بهتری را داشته باشیم.

همه ی انسان ها دارای چشم سوم هستند و می توانند چشم سوم خود را باز کنند. با این حال، برخی از افراد بیشتر از بقیه از چشم سوم خود استفاده میکنند.

خطرات بازشدن چشم سوم چیست؟

بازشدن چشم سوم با ابهامات بسیار زیادی همراه است. اگر قصد دارید تا چشم سوم خود را باز کنید کسی نمی تواند جلوی شما را بگیرد ولی قبل بازشدن چشم سوم باید کاملاً از خطرات آن آگاه باشید، قسمت خطرناک و مبهم این تجربه می تواند شما را در اتفاقات ناگواره زنجیره ای قرار دهد.

بسیاری از دانشمندان معتقد هستند چشم سوم دروازه ای برای معنویت الهی است و فعال شدن آن میتواند زندگی شخص را علاوه ب بهبودی به طور چشمگیری معنا دار کند ولی افردای که دیگر چاکراهای آنها باز نیست ابتدا باید به فعال سازی چاکراهای دیگر خود کنند

هنگامی که چشم سوم شما باز شود، آگاهی شما از موانع فیزیکی پیشی می گیرد و فراتر از آن می رود و شروع به دیدن و تجربه کردن چیزهایی میکنید که قبلا تجربه نکرده اید.

با بازشدن چشم سوم پرده میان موجودات بعد چهارم و انسان از بین خواهد رفت و انسان قادر خواهد بود با آنها ارتباط برقرار کند. این موجودات در بعد چهارم هستند و انسان در حال حاضر در بعد سوم زندگی میکند و نمی تواند این موجودات را ببیند. مذاهب گاهی به این موجوادت شیطان و یا جن می گویند.

آیا این موجودات میتوانند به ما ضرر برسانند؟

آنچه واقعاً شما با آنها روبرو می شوید موجودیت نیستند آنچه می بینید جنبه های مختلف و متفاوت از خودتان است!

برخی از این موجودات مثبت به نظر می رسند در حالی که برخی دیگر ممکن است ترسناک به نظر برسند و می توانند باعث وحشت شما شوند. اما مطمئن باشید که آنچه می بینید ابعاد ها و احساسات خودمان است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود دفن کرده ایم.

ابعاد مختلف ما همیشه در هر کجا که هستیم با ما همراه هستند و ما در حالت عادی نمی توانیم آنها را ببینیم، اما آنها را احساس می کنیم و آنها بر شکل زندگی ما تأثیر می گذارند باز کردن چشم سوم شما فرصتی است برای شنیدن آن قسمت از دست رفته شخصیت شما که مدت ها منتظر توجه شما بوده است.

حل کردن این موارد که در اختیار شماست به شما کمک می کند ارتعاشات خود را بالا برده و زندگی خود را با تجربیات بهتری ادامه دهید.

چگونه می توان خطرات بازشدن چشم سوم را کاهش داد؟

بازشدن چشم سوم دارای عواقب شخصی است و خطری برای اطرافیان شما نخواهد داشت.
راه صحیح برای باز کردن چشم سوم غهال سازی دیگر چاکراهای بدن همراه با چشم سوم هست.

چگونه می توان خطرات بازشدن چشم سوم را کاهش داد؟

 

احتمالا با خواندن این مقاله مصمم شدید تا چشم سوم خود را باز کنید و وارد دنیایی از عجایب شوید. اما باید بدانید که چشم سوم بدون خطر نیست و شاید دیدن عوارض بازشدن چشم سوم به اندازه خواندنش جالب نباشد!

اما با مدیریت صحیح شاید بتوانید اثرات و عوارض آن را کاهش دهید، در این بخش چند خطر احتمالی بازشدن چشم سوم را برای شما آماده کرده ایم:

رویاهای زنده و کابوس

اگر چشم سوم شما در زمانی باز شود که انتظار ندارید و برای مدیریت آن مجهز نیستید ، خواب شما به شدت مختل می شود به ویژه ممکن است خوابها و کابوسهای خاصی را تجربه کنید که برخی از آنها می توانند ترسناک باشند. همچنین ممکن است با احساس خستگی از خواب بیدار شوید.

مدیتیشن قبل از رفتن به رختخواب می تواند به شما در مقابله با این اثر جانبی احتمالی کمک کند و ذهن شما را برای ورود به حالت آرام و متعادلی ترغیب کند که باعث کاهش ورودی نامناسب از چشم سوم می شود.

افکار دقیق و ترسناک

هنگامی که چشم سوم شما برای اولین بار باز می شود، افکار ریز و درشت شما ممکن است چندین بار در طول روز برایتان تکرار شود. ممکن است بتوانید به خوبی آینده را پیش بینی کنید که چه اتفاقی در زندگی شما خواهد افتاد (یا اینکه دیگران چگونه رفتار می کنند).

برای مقابله با پیش بینی های دقیق در باز کردن چشم سوم خود سعی کنید به خود یادآوری کنید که این افکار و پیش بینی ها به شما در انتخابها و تصمیمات مناسب کمک می کنند. اگرچه در ابتدا عجیب و غریب به نظر می رسد، اما کلید آینده ای شادتر و آگاه تر است.

شما ممکن است بی باک شوید

برخی اوقات مردم درباره از بین رفتن ترس و دلهره با باز کردن چشم سوم خود صحبت میکنند، زیرا احساس غیرقابل شکست بودن یا فوق بشری دارند. بازشدن چشم سوم می تواند بسیار قدرتمند باشند..

پیشنهاد ما برای باز کردن چشم سوم

برای اینکه کاملا از خطرات فعال سازی چشم سوم در امان باشید میتوانید با مراقبه و مدیتیشن اقدام به پاکسازی چاکراهای خود کنید و بهترین روش پاکسازی همه چاکراهای بدن از ریشه تا چاکرای تاجی است .

موفق باشید


نظر شما ثبت شد
نظام باورها هوش مالی قانون جذب خودشناسی

دیدگاه‌ها

33 پاسخ به “خطرات ناشی از بازشدن چشم سوم”

 1. yasin گفت:

  نگاه کنید چشم سوم خطر داره نه دیگه اینطور شما میگید شما باید اول از همه دیدگاهتان را درست کنید بعد باز کنیدش و بتونید کنترلش کنید اصلا ترسی نداره دیگه هم ارواح بد میان وخوب و باید تحملش کنید کسی می‌خواهد چشمش باز شه

 2. .... گفت:

  چقد جو میدید😐
  باز شدن چشم سوم خوبی داره فقط باید بدونی چطوری کنترل کنی خیلی از دشمنان اسلام چشم سوم دارن فقط خودشون به کار بد کشوندن مثلا داعشی. ها اینقد روحشون قوی که سر میبرن میندازن جلو پدر و مادر ولی اگه درست پیش برید به راه خوب برید مشکلی پیش نمیاد 🙄

 3. . گفت:

  سلام من که علاقه ای به اینکار ندارم ولی به این باور دارم که با عناصر اب باد اتش خاک خودتون رو از انرژی منفی پاک کنید سرچ کنید کلی مطلب هست من اول می خواستم چاکرا هام رو باز کنم که الان کلا منصرف شدم

 4. گندم گفت:

  سلام. من یه جا روش باز کردن چشم سوم خوندم نوشته بود انگشتت بذار وسط دوابرو خلاف عقربه ساعت ده ثانیه بچرخون بعدش چشم سوم باز میشه. منم انجام دادم الان باید چیکار کنم چجوری چشم سومم ببندم. من نمدونستم باز کردنش خطر داره. تورخدا کمکم کنید

 5. علی گفت:

  سلام . لطفا بخوانید. هر کسی که میخواهد چشم سوم را فعال کند لطفا لطفا لطفا حد اقل یک ماه در مورد باز کردنش تحقیق کاملا درست کنید و پیش انسان های که تجربه دارن برید و از شان بپرسید که چگونه است واقعا واقعا خیلی خطرناکه برای کسی که بدون تجربه کامل وارد این چیز بشه چشم سوم باز بشه یعنی دیدن تمام ارواح و جن و شیاطین خیلی خطرناکه در ضمن اگر کسی بخواد بازش کنه اول باید چاکرا های اول به بالا را پاکسازی و بعد فعال کند بعد ما بقی و……………..لطفا اگر کسی کمک خواست اولا تحقیق کامل کند دومن به تجربه کامل کامل کامل کامل وارد این بحس بشین به نظر من یکی از بزرگ ترین نعمت های خداوند است که هرکسی توانایی باز کردنش را ندارد یعنی توانایی دیدن ارواح و…………….

 6. محمد گفت:

  این حرفا چیه نمیدونم من چشم سومم باز شه اینجوری میشم
  الحق که مردم خرافاتی هستیم
  پس چرا تو خارج از این حرفا نیس

 7. زمانی یک فرشته بود گفت:

  اینایی که میگن من چشم سوم باز شد بعدش توسط یه عالم بستم، بلف میزنن!
  بدون بازکردن چاکرا ها نمی تونین چشم سوم رو باز کرد
  باید به یک درجه ای از معنویت رسیده باشید وگرنه
  من باز کردم و بستمش حرف بچه هاس 😆😆
  چشم سوم که فعال شد دیگه امکان نداره بستنش

 8. سلام گفت:

  با سلام من ۱۴سالمه من از جن ها و اینجور چیزا میترسم یعنی انتظار ندارم چیزی که توی دنیای خودمون نیست رو تحمل کنم چون من اعتقاد شدیدی به این چیزا دارم و همیشه مخصوصا شب ها در سکوت و تاریکی فکر میکنم که این جا هستن و یکم میترسم در واقع باید بگم با دیدنشان ۱۰۰درصد سکته میزنم به نظرتان باز کردن چشم سوم برام مناسبه ؟ تازه با خوندن نظرات دوستان ترسم بیشتر شد😁😁😁 درضمن من آدم شادی هستم و نمیخوام یه آدم سرد و بی روح بشم و همینطور نمیخوام علاقه ام رو نسبت به فسنجان و لواشک و ورزش و فیلم های چینی کره ای از دست بدم به نظر خودم همچین چیزی برام مناسب نیست نظر شما چیه ؟

 9. بنده خدا گفت:

  سلام خداوند بر شما دوستان عزیز
  چشم معرفت
  چشم سوم
  چشم اجنا
  عالیه واقعا عالیه انشالله چشم دل همه باز شه که بی نیاز از همجیز…
  یا حق ….

 10. امیر گفت:

  سلام اون دسته از دوستانی که باز کردن چشم سوم مشکل داشتن ،بلد نبودن ازش استفاده کنن.
  اون دوستانی هم که می خوان چشم سوم شون رو باز کنن اول باید ترساشون از نظر ذهنی از بین ببرن (شکه شدن با ترس فرق داره) برا اینکه ترساتون برطرف کنین با روحتون یا وژدانتون یکی بشین . این یکی شدن سبب میشه که هاله های دفاعی تون قوی بشه و حتی شما جنگ افزار برا خودتون تو ذهنتون بسازید که اعتماد به نفستون بره بالا . این که با روحتون یکی بشین به خود اگاهیتون بستگی داره.
  ویک نکته رو هم هیچوقت فراموش نکنید که انسان‌اشرف مخلوقات هست پس هیچ وقت تسلیم نشین. در هر صورت این یه نظر ولی دوستانی که موافقن یا یکی شدن با روح یا وژدانشون رو تجربه کردن می فهمن من چی میگم کامنت بزارن. درود

 11. علوی گفت:

  باسلام من ۱۵سالمه وخیلی دوست دارم چشم سومم روبازکنم اماخیلی میترسم واینکه خیلی هم عجله دارم برای بازکردن چشم سومم نمی دونم چیکارکنم میشه لطفا کنیدراهنمایم کنید ممنون میشم

 12. سمیرا گفت:

  با سلام ن بهد از خروج از حالت کما خودبه خود چشم سومم باز شد بسیار تجربه بدی بود انرژی های منفی دیگران به شدت اذیت کننده بود اثلا زندگی عادی نداشتم حتی با نزدیکانم نمیتونستم مراوده داشته باشم مدام سایه میدیدم البته من مدیوم قوی هم هستم ولی خلاصه اینکه خیلی تحربه بدی بود مدام در حالت خواب و بیداری و رویا بودم اصلا دنبالش نرین فقط نماز و قرآن و زیارت حرم امام رضا (ع) میتونه حال دلتون رو خوب کنه یا علی مدد

 13. عاطفه گفت:

  به هیچ عنوان باز نکنید من تجربه های وحشتناک داشتم بزلرین زندگیتون همین روال عادی خودشو داشته باشه هرکسی تحمل این چشم سوم و نداره من که شب و روز زار میزدم با التماس به این و اون بستمش.

 14. مرتضی گفت:

  سلام جز گیجی و منگی چیزه دیگه ای نداره موج منفی دیگرانو میگیرم درون خودم جمع میشه زندگیمو مختل می کنه به نحوی که اگه به منبع نزدیک باشم پارازیتش اذیتم میکنه

 15. Mozhgan گفت:

  من ازبچگی یه بخش ازآینده رو میدیدم والان ۱۵سالمه وصداهاوچیزای عجیبی میبینم وشب هاتوخواب معماحل میکنم وراه حل برای کارهام پیدامیکنم ویاکابوس میبینم وخب خواب راحتی ندارم وهروز خسته بیدارمیشم وبیشتراوقات سردردم وشبهامیترسم یکبارم یک چیزی من رو زد ولی کسی نبود نمیدونم اینها چیه وخوب میترسم نکنه چشم سومم بازهست ولی من ازبچگی ایتطوربودم وترسیدم اگ کسی چیزی میدونه لطفابگین

 16. (: گفت:

  بله شاید آینده نگری کنید

 17. Army bts گفت:

  من یه مدت چشم سوم رو باز کردم زندگی برام مسخره شده بود حرکات دیگرانو پیشبینی میکردم حتی اگه نمیخواستم و شبا یه زنیو میدیدم ولی خود به خود بسته شد و الان زندگی برام لذت داره پیشنهاد میکنم باز نکنید چشم سومتونو

 18. رضا جعفرزاده گفت:

  اونچه که باعث ترس میشه افکار غلط خودتونه. اجنه یا ارواح وشیاطین موجودیت ندارن که بخوان روی شما تاثیر بزارن یه چیزی میگم خوب دقت کنین اگه افکارتون درست کنین چشم سوم اصلا ترسناک نیس و به مرور زمان ترس تون میریزه من دارم چشم سوم رو باز میکنم بدون اینکه چاکرا دیگه ای رو فعال کنم 👁️

 19. فرشته گفت:

  از نیروی حس ششم یا چشم سوم و هر حس دیگه ای که دارید که ممکنه بقیه این حس رو نداشته باشند فقط در راستای شناخت از دیگران و نوع ارتباطی که قراره داشته باشید استفاده کنید زیاد عمقی به مسائل نگاه نکنید احساسات زودگذر هستند زیاد روی مسائل فکوس نکنید . خودتان مثبت فکر کنید ….. مهم خودتون هستید از چشم سوم برای بهبود حال خودتون استفاده کنید و رسیدن به ارامش و موفقیت که اونم با تلاش و پشتکار هست اگر کسی توی راه زندگیتون چوب لای چرخ شما بزاره مطمئن باشید به قول مولانا: این جهان کوه است و فعل ما صدا سوی ما آید صدا ها را ندا ، یعنی در حق دیگران هر کاری کنیم چه خوب و چه بد بازگشت اون عمل به خودمون برمیگرده پس خیرخواه دیگران باشید نه حسود و بدخواه ……!!!

 20. فرشته گفت:

  باسلام

  چشم سوم میتواند خطراتی داشته باشد وقتی متوجه میشید اشخاصی که دوستشان داشتید پشت شما بر علیه شما کارهایی رو انجام دادند یا اگاه میشید که چه اتفاقاتی افتاده که ازش خبر نداشتید و اونوقت اطمینانتون رو به دیگران از دست میدید زیاد از چشم سوم استفاده نکنید به هر حال انسان ها جایز الخطا هستند و هرکس پاسخگوی اعمال خودشه و کسی دیگه نمیتونه درباره مسائلی که برای شما پیش امده چیزی بگه یا کاری براتون انجام بده …. فقط باید توی ارتباط برقرار کردن با دیگران احتیاط کنید. هرکسی لیاقت دریافت محبت رو از جانب ما نداره …. اگر میخواید به ارامش برسید از چشم سوم برای ارتباط با فرشته های دعا گوتون یا ارتباط با چیزهایی که حس خوب به شما منتقل میکنند از این نیرو استفاده کنید و هر وقت حس منفی دیگران رو گرفتید یا فکرشون رو درباره خودتون توطئه امیز و موزی دیدید به روی خودتون نیارید و فقط به خود خدا واگذار کنید . سکوت کنید ….. هرگز قضاوت نکنید چون ممکنه ۳ ساعت بعد دشمنتون به دوستتون تبدیل بشه …. ذهن خوانی اگر هم درست باشه کار خوبی نیست به ضرر شماست ….. سعی کنید فقط به چیزهای مثبت زندگیتون فکر کنید .

 21. ستاره گفت:

  سلام چشم سوم من بی اختیار باز شد ولی واقعا زندگی برم حرام شده خیلی بد ای کاش این طور نمیشد افسردگی شدی گرفتم فقط با قرص خواب میخوابم این تجربه من است

 22. امیر حسین گفت:

  چشم سوم رو نباید به صورت زوری باز کرد که بسیار خطر ناک ولی اگه با نماز خوندن و قران خوندن باز بشه اثرات مثبتی روتون میتونید با نماز خوندن بازش کنید وقتی که نماز معمولی رو می خونید پیشونی مون رو میزارم روی مهر(پیشونی محل قرار گیری چشم سوم)

  اگر چشم سوم ارام و با ملایمت باز بشه خیلی بهتر میشه اگه با ملایمت باز کنید روح هایی رو میبینید که کائنات انتخاب کرده یا از نشانه های باز شدن چشم شوم اینه که…

  سردرد،کابوس،صدای صوت و جیغ بلند در شب

  موفق باشید.

 23. امیر گفت:

  دوستان سلام من ۶ چاکرا رو باز کردم فقط چشم سوم مانده بله خطرات فراوانی داره ولی اگه با اطمینان کافی برید سراغش میتونید از پسش بر بیاد من حدود ۶ ماه دارم درمورد چشم سوم تحقیق میکنم و کمک میرم برای باز کردنش البته فقط مقدار کمی چون کامل باز شود دیگه نباید زندگی کنی پس از باز کردنش خوب تحقیق کنید

 24. محمد رمضانی گفت:

  ببینید اصلا ترسناک نیست من فعالش کردم و ی سری تغییرات توی زندگیم واقع شد مثلا میتونم وقتی که خیلی زیاد با فرکانس فعال میشه به ی آدم دیگه از هر جایی که باشه پیغام بفرستم یا پلاک ماشین هازو با یک نگاه حفظ بشم یا با ی بار خودن یک مطلب اونو حفظ بشم

 25. Peu گفت:

  دوستان میخواستم بگم به هیچ عنوان انجام ندین !زیرا چشم سوم من فکر میکنم باز شده در صورتی که من نمیخواستم باز کنم و اصلا خبر نداشتم چی هست باز شده ببینید به جای اینکارا برید قران بخونید به قران قسم باز کردن چشم سوم جز بدبختی هیچ چیزه دیگه ای نداره

 26. نجمه گفت:

  سلام خواهش میکنم اصلا این کار رو نکنید بسیار خطرناک هست و ارواح و اجنه بهتون دسترسی دارن من خودم اینکار رو کردم بیشتر از اونی که فکر میکردم ترسناک بود تا مرز جنون رفتم که به لطف خداوند با کمک یه عالم بستم

 27. کانر گفت:

  سلام من ۱۲ سالمه و چند سوال داشتم
  ۱آیا راهی هست که بشه چشم سوم رو کنترل کرد و فراتر از اونچه که میخوایم بدونیم اتفاق نیفته؟
  ۲چشم سوم واسه سن من خطر ناکه؟
  ۳ چطور انسان از آینده مطلع میشه؟

 28. زهرا گفت:

  سلام میخواستم بگم که به هیچ وجه این کار رو انجام ندین یکی از دوستانه من این کار رو انجام داد اصلا زندگیش کلا بهم ریخته بود ارواحو اجنه و شیطان به راحتی به شما دسترسی دارنو کلا زندگی براتون نمیمونه و کلا ممکن است تبدیل به یه آدمه دیگه ای بشین بدونه اینکه خودتون متوجهش بشین

 29. مهناز گفت:

  اگه باز شدن چشم سوم به این راحتی باشه؛ دنیا دیگه زیر رو میشه

 30. فصل شکوفه بهارم گفت:

  من خیلی دوست دارم چشم سومم باز بشه لطفا راهنمایی کنید چطور با چشم سوم را باز کرد البته به نظرم ی خورده ترسناک میاد

 31. Arad گفت:

  چطوری میشه مثل قبل بستتش؟

 32. Saleh گفت:

  با سلام!اینکه میگویند با باز شدن چشم سوم شما از زمان خود جلوتر رو میبینید،بعنوان مثال مرگ عزیزان درسته؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone