خطرات ناشی از بازشدن چشم سوم

خطرات ناشی از بازشدن چشم سوم چیست؟

مشخصات محتوا

زبان:زیرنویس فارسی
فرمت محتوا:MP3

اطلاعات محتوا

نویسنده : جادوی باور

بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۰۷

بازدید : 10,945

تعداد نظرات : ۱۰ نظر


توضیحات

برخی از افراد پس از آشنایی کمی که با چشم سوم پیدا میکنند تصمیم میگیرند که راه هایی برای بازکردن چشم سوم خود پیدا کنند اما شاید از اثرات خطرناک بازشدن چشم سوم مطلع نیستند! به همین دلیل است که ما امروز در سایت جادوی باور تصمیم گرفتیم تا خطراتی که با بازشدن چشم سوم گریبان گیر شما می شوند را به شما اطلاع دهیم.

به طور مثال چند نمونه از خطرات بازشدن چشم سوم:
در صورت داشتن مریضی جسمی و روحی مریض های جسمی و روحی شما تشدید پیدا خواهد کرد به همین ترتیب احتمال تغییر پیدا کردن رفتارتان شما نیز هست، اکثر شب ها تجربه ی خواب های گنگ و نامفهوم را خواهید داشت.

آیا نباید هیچ تلاشی برای بازکردن چشم سوم کنید؟ آیا سود آن از خطرات احتمالی آن بیشتر است؟

همانطور که مشخص است با پیش بینی کامل و درست همه این خطرات را می توان به حداقل رساند. به همین دلیل  ما طیف گسترده ای از تکنیک ها را پیشنهاد می کنیم که به شما کمک می کند تا خطرات احتمالی بازشدن چشم سوم را به حداقل برسانید.

چشم سوم چیست؟

چشم سوم چیست؟ما قبلا در مقاله ای جداگانه اینکه چشم سوم چیست و چطور میتوان چشم سوم را باز کرد را برای شما به طور جامع توضیح داده ایم. اما در این بخش نیز مختصراً توضیح کوتاهی درباره چشم سوم به شما می دهیم.

روانشناسان معتقد هستند چشم سوم، آزاد کنند روح است. این سومین چشم است که به ما امکان می دهد آینده های احتمالی شناسایی کنیم و از پتانسیل های خودمان به بهترین نحو استفاده کنیم و این به ما کمک می کند تا زندگی جدید تر و بهتری را داشته باشیم.

همه ی انسنان ها دارای چشم سوم هستند و می توانند چشم سوم خود را باز کنند. با این حال، برخی از افراد بیشتر از بقیه از چشم سوم خود استفاده میکنند.

خطرات بازشدن چشم سوم چیست؟

بازشدن چشم سوم با ابهامات بسیار زیادی همراه است. اگر قصد دارید تا چشم سوم خود را باز کنید کسی نمی تواند جلوی شما را بگیرد ولی قبل بازشدن چشم سوم باید کاملاً از خطرات آن آگاه باشید، قسمت خطرناک و مبهم این تجربه می تواند شما را در اتفاقات ناگواره زنجیره ای قرار دهد.

بسیاری از دانشمندان معتقد هستند چشم سوم دروازه ای برای معنویت الهی است.

هنگامی که چشم سوم شما باز شود، آگاهی شما از موانع فیزیکی پیشی می گیرد و فراتر از آن می رود و شروع به دیدن و تجربه کردن چیزهایی میکنید که قبلا تجربه نکرده اید.

با بازشدن چشم سوم پرده میان موجودات بعد چهارم و انسان از بین خواهد رفت و انسان قادر خواهد بود با آنها ارتباط برقرار کند. این موجودات در بعد چهارم هستند و انسان در حال حاضر در بعد سوم زندگی میکند و نمی تواند این موجودات را ببیند. مذاهب گاهی به این موجوادت شیطان و یا جن می گویند.

آیا این موجودات میتوانند به ما ضرر برسانند؟

آنچه واقعاً شما با آنها روبرو می شوید موجودیت نیستند آنچه می بینید جنبه های مختلف و متفاوت از خودتان است!

برخی از این موجودات مثبت به نظر می رسند در حالی که برخی دیگر ممکن است ترسناک به نظر برسند و می توانند باعث وحشت شما شوند. اما مطمئن باشید که آنچه می بینید ابعاد ها و احساسات خودمان است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود دفن کرده ایم.

ابعاد مختلف ما همیشه در هر کجا که هستیم با ما همراه هستند و ما در حالت عادی نمی توانیم آنها را ببینیم، اما آنها را احساس می کنیم و آنها بر شکل زندگی ما تأثیر می گذارند باز کردن چشم سوم شما فرصتی است برای شنیدن آن قسمت از دست رفته شخصیت شما که مدت ها منتظر توجه شما بوده است.

حل کردن این موارد که در اختیار شماست به شما کمک می کند ارتعاشات خود را بالا برده و زندگی خود را با تجربیات بهتری ادامه دهید.

چگونه می توان خطرات بازشدن چشم سوم را کاهش داد؟

در زندگی خود آموختم که جهل باعث می شود رنج ببریم زیرا جهل، عدم آگاهی است.

کوین ترودو

بازشدن چشم سوم دارای عواقب شخصی است و خطری برای اطرافیان شما نخواهد داشت.
راه صحیح برای باز کردن چشم سوم می تواند خطرات احتمالی را کمتر کند. شما باید فردی را پیدا کنید که به شما در درک این تجربه کمک کند.

برای باز کردن چشم سوم عجله نکنید همه مراحل را به آرامی انجام دهید. فردی باید در کنار شما باشد تا از بیرون مراقب شما باشد زیرا بازشدن چشم سوم میتواند رفتار و افکار شما را تغییر دهد.

 خطرات احتمالی باز شدن چشم سوم

احتمالا با خواندن این مقاله مصمم شدید تا چشم سوم خود را باز کنید و وارد دنیایی از عجایب شوید. اما باید بدانید که چشم سوم بدون خطر نیست و شاید دیدن عوارض بازشدن چشم سوم به اندازه خواندنش جالب نباشد!

اما با مدیریت صحیح شاید بتوانید اثرات و عوارض آن را کاهش دهید، در این بخش چند خطر احتمالی بازشدن چشم سوم را برای شما آماده کرده ایم:

رویاهای زنده و کابوس

اگر چشم سوم شما در زمانی باز شود که انتظار ندارید و برای مدیریت آن مجهز نیستید ، خواب شما به شدت مختل می شود به ویژه  ممکن است خوابها و کابوسهای خاصی را تجربه کنید که برخی از آنها می توانند ترسناک باشند. همچنین ممکن است با احساس خستگی از خواب بیدار شوید.

مدیتیشن قبل از رفتن به رختخواب می تواند به شما در مقابله با این اثر جانبی احتمالی کمک کند و ذهن شما را برای ورود به حالت آرام و متعادلی ترغیب کند که باعث کاهش ورودی نامناسب از چشم سوم می شود.

افکار دقیق و ترسناک

هنگامی که چشم سوم شما برای اولین بار باز می شود، افکار ریز و درشت شما ممکن است چندین بار در طول روز برایتان تکرار شود. ممکن است بتوانید به خوبی آینده را پیش بینی کنید که چه اتفاقی در زندگی شما خواهد افتاد (یا اینکه دیگران چگونه رفتار می کنند).

برای مقابله با پیش بینی های دقیق در باز کردن چشم سوم خود سعی کنید به خود یادآوری کنید که این افکار و پیش بینی ها به شما در انتخابها و تصمیمات مناسب کمک می کنند. اگرچه در ابتدا عجیب و غریب به نظر می رسد، اما کلید آینده ای شادتر و آگاه تر است.

شما ممکن است بی باک شوید

برخی اوقات مردم درباره از بین رفتن ترس و دلهره با باز کردن چشم سوم خود صحبت میکنند، زیرا احساس غیرقابل شکست بودن یا فوق بشری دارند. بازشدن چشم سوم می تواند بسیار قدرتمند باشند..

 

 

 

10 پاسخ به “خطرات ناشی از بازشدن چشم سوم”

 1. امیر گفت:

  دوستان سلام من ۶ چاکرا رو باز کردم فقط چشم سوم مانده بله خطرات فراوانی داره ولی اگه با اطمینان کافی برید سراغش میتونید از پسش بر بیاد من حدود ۶ ماه دارم درمورد چشم سوم تحقیق میکنم و کمک میرم برای باز کردنش البته فقط مقدار کمی چون کامل باز شود دیگه نباید زندگی کنی پس از باز کردنش خوب تحقیق کنید

 2. محمد رمضانی گفت:

  ببینید اصلا ترسناک نیست من فعالش کردم و ی سری تغییرات توی زندگیم واقع شد مثلا میتونم وقتی که خیلی زیاد با فرکانس فعال میشه به ی آدم دیگه از هر جایی که باشه پیغام بفرستم یا پلاک ماشین هازو با یک نگاه حفظ بشم یا با ی بار خودن یک مطلب اونو حفظ بشم

 3. Peu گفت:

  دوستان میخواستم بگم به هیچ عنوان انجام ندین !زیرا چشم سوم من فکر میکنم باز شده در صورتی که من نمیخواستم باز کنم و اصلا خبر نداشتم چی هست باز شده ببینید به جای اینکارا برید قران بخونید به قران قسم باز کردن چشم سوم جز بدبختی هیچ چیزه دیگه ای نداره

 4. نجمه گفت:

  سلام خواهش میکنم اصلا این کار رو نکنید بسیار خطرناک هست و ارواح و اجنه بهتون دسترسی دارن من خودم اینکار رو کردم بیشتر از اونی که فکر میکردم ترسناک بود تا مرز جنون رفتم که به لطف خداوند با کمک یه عالم بستم

 5. کانر گفت:

  سلام من ۱۲ سالمه و چند سوال داشتم
  ۱آیا راهی هست که بشه چشم سوم رو کنترل کرد و فراتر از اونچه که میخوایم بدونیم اتفاق نیفته؟
  ۲چشم سوم واسه سن من خطر ناکه؟
  ۳ چطور انسان از آینده مطلع میشه؟

 6. زهرا گفت:

  سلام میخواستم بگم که به هیچ وجه این کار رو انجام ندین یکی از دوستانه من این کار رو انجام داد اصلا زندگیش کلا بهم ریخته بود ارواحو اجنه و شیطان به راحتی به شما دسترسی دارنو کلا زندگی براتون نمیمونه و کلا ممکن است تبدیل به یه آدمه دیگه ای بشین بدونه اینکه خودتون متوجهش بشین

 7. مهناز گفت:

  اگه باز شدن چشم سوم به این راحتی باشه؛ دنیا دیگه زیر رو میشه

 8. فصل شکوفه بهارم گفت:

  من خیلی دوست دارم چشم سومم باز بشه لطفا راهنمایی کنید چطور با چشم سوم را باز کرد البته به نظرم ی خورده ترسناک میاد

 9. Arad گفت:

  چطوری میشه مثل قبل بستتش؟

 10. Saleh گفت:

  با سلام!اینکه میگویند با باز شدن چشم سوم شما از زمان خود جلوتر رو میبینید،بعنوان مثال مرگ عزیزان درسته؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2021 جادوی باور
تمامی حقوق وب سایت متعلق به جادوی باور می باشد.
Whatsapp
phone