جول اوستین سمینار چگونه زندگی شادی داشته باشیم زیرنویس فارسی

نویسنده : جادوی باور

آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۷/۰۶/۱۰

بازدید : 2,256

تعداد نظرات :بدون نظر


  جادوی باور سمینار “چگونه زندگی شادی داشته باشیم؟” از جول اوستین را برای اولین بار در ایران ترجمه فارسی کرده است. ما نمی توانیم که رفتار و اعمال دیگران […]


دانلود محتوای ویژه


فقط مشترکین به محتوای ویژه دسترسی دارند شما هم میتوانید با تهیه یک اشتراک همه محتوای ویژه سایت را رایگان دانلود کنید


خرید اشتراک


مشخصات محتوا

نام مربی: جول اوستین - Joel Osteen
موضوع:چگونه زندگی شادی داشته باشیم
زبان:زیرنویس فارسی
تعداد قسمت:1
مدت زمان:26 دقیقه
فرمت محتوا:MP4
حجم محتوا: 152mb مگابایت

توضیحات

 

جادوی باور سمینار “چگونه زندگی شادی داشته باشیم؟” از جول اوستین را برای اولین بار در ایران ترجمه فارسی کرده است.

ما نمی توانیم که رفتار و اعمال دیگران را کنترل کنیم ولی می توانیم که نوع واکنش خودمان را تغییر دهیم. شاد بودن و شاد زندگی کردن روشی از زندگی است که تمامی انسان ها می توانند آن را انتخاب کنند اما عده کمی از مردم این روش زندگی را انتخاب کرده اند. در سمینار چگونه زندگی شادی داشته باشید از کشیش خنده رو به شما آموزش داده می شود تا چگونه در برابر رفتار ها و هنجار های دیگران واکنش نشان دهید تا شادی خود را از دست ندهید.

دانلود سمینار “چگونه زندگی شادی داشته باشیم؟” از جول اوستین برای مشترکین سایت جادوی باور رایگان می باشد؛ در ادامه به بررسی این سمینار خواهیم پرداخت.

 سمینار چگونه زندگی شاد داشته باشیم جول اوستین

جول اوستین در ابتدای سمینار میگوید: روزی در یک پارکینگ ایستاده بودم و دنبال جای پارک بودم مردی را دیدم که در حال قرار دادن خرید هایش  در اتومبیلش بود صبورانه منتظر شدم تا کارش تمام شود و حرکت کند و سپس من اتومبیلم را جای اتومبیل آن مرد بگذارم، پس از اینکه آن مرد کارش تمام شد و حرکت کرد اتومبیلی از روبرو آمد و در جای خالی شده پارک کرد او حتی دیده بود که من منتظر جای پارک هستم.

واکنش اول من این بود که دستم را روی بوق بگذارم ولی خوب دیدم آن فرد خیلی از من قوی تر است با خودم گفتم ممکنه که من جای پارکم را به تو بدهم اما ممکن نیست که خوشحالیم را نیز به تو بدهم!

چون این من هستم که تصمیم میگیرم که شاد باشم و از زندگیم لذت ببرم؛ شما قرار نیست مردم رو کنترل کنید. پیام من کاملا واضح است خوشحالی و شادیتان را با هیچ چیز عوض نکنید و نگذارید رفتار یک شخص شادی شما را از شما بگیرد.

نگذارید ترافیک و تاخیر ها شما را درمانده کند پس باید این را باور کنید شما فقط خودتان را میتوانید تغییر بدهید دنیای بیرونتان قابل تغییر دادن نیست خوشحالی تان را به رفتار افراد گره نزنید.

همواره این را به خاطر داشته باشید که وظیفه خودتان هست که زندگیتان را بسازید و شاد زندگی کنید.

مردم حق دارند ناراحت باشند و شما هم حق دارید شاد باشید.

جول اوستین در سمینار چگونه یک زندگی شاد داشته باشیم

دانلود سخنرانی جول اوستین

جادوی باور در جهت دسترسی آسان و کسب رضایت طرفداران جول اوستین، سمینار “چگونه یک زندگی شاد داشته باشیم؟” و سایر سمینار ها و سخنرانی های جول اوستین را به زبان فارسی ترجمه کرده است. طرفداران جول اوستین می توانند با تهیه یک اشتراک از سایت جادوی باور علاوه بر دانلود رایگان سمینارها و سخنرانی های جول اوستین به سایر سمینار ها و سخنرانی های اساتید موفقیت خارجی دسترسی رایگان داشته باشند.

با ورود به صفحه جول اوستین می توانید به آرشیو سمینارها و سخنرانی های جول اوستین دسترسی داشته باشید.

دسته بندی : جول اوستین خود شناسی

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2020 جادوی باور
تمامی حقوق وب سایت متعلق به جادوی باور می باشد.
Whatsapp
phone