پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی

قانون جذب - کوین ترودو - استر هیکس - انگیزشی

جول اوستین سمینار به خدا اعتماد کن زیرنویس فارسی

869
نام مربی : جول اوستین - Joel Osteen
موضوع : به خدا اعتماد کن- طوری رفتار کنید که رویای شما در راه است
نوع محتوا : سمینار تصویری
زبان : زیرنویس فارسی
تعداد قسمت : 1
مدت زمان : 27 دقیقه
فرمت محتوا : MP4

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت بدون محدودیت دسترسی خواهید داشت .

دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ پس لطفا وارد شوید


جادوی باور سمینار به خدا اعتماد کن از جول اوستین را برای اولین بار در ایران ترجمه فارسی کرده است.

جول اوستین معتقد است که اگر یک بار در دست یابی به رویاهایتان شکست خوردید دوباره تلاش کنید و به خد اعتماد کنید آنگاه است که می توانید به خواسته های خود دست یابید. هر لحظه ممکن است که شما به تمام خواسته ها و اهدافتان دست پیدا کنید حتی اگر مجبور شدید، چندین بار برای دستیابی به اهدافتان تلاش کنید. 

دانلود سمینار به خدا اعتماد کن از جول اوستین برای مشترکین سایت جادوی باور رایگان می باشد؛ در ادامه به بررسی این سمینار خواهیم پرداخت.

بررسی سمینار “به خدا اعتماد کن” جول اوستین:

جول اوستین در ابتدای سمینار “به خدا اعتماد کن” می گوید: همه ما رویاهایی داریم که از به دست آوردنش ناامید شده ایم و مشکلاتی داریم که فکر می کنیم هیچگاه حل نمی شوند.

شکست ها و مشکلات باعث شده اند تا اکثر ما به سخت زندگی کردن عادت کنیم و آن را قبول کنیم زیرا این فکر را داریم که زندگی ما همیشه همین طور باقی می ماند. شاید ما تسلیم شویم اما خداوند هرگز تسلیم نمی شود چون از آفریده شدن تمامی ما انسان ها انگیزه ای داشته است و ما را بیهوده خلق نکرده.

ما باید دوباره نگاه کنیم ما باید نگاهی دوباره به رویاهای خود داشته باشیم و آنها را کنار نگذاریم. اگر نا امید بشویم و یا دست از تلاش بکشیم و به عقب برگردیم از راه هایی که خداوند برای نجات و موفقیت ما گذاشته است محروم می شویم.

چه کسی گفته است که مشکلات همیشه وجود دارند؟خداوند آگاه به همه چیز است و گاهی شما را مورد امتحان قرار می دهد. همیشه امید داشته باشید و هرگاه رویایی داشتید و به آن نرسیدید قانع نشوید و دوباره برای بدست آوردن رویاهایتان تلاش کنید.

اتفاقات خوب پشت سر هم خواهد افتاد لطف خداوند شامل حال ما می شود و رویای ما به حقیقت می پیوندد و به جایگاهی می رسیم که حتی فکر آن را هم نمی کردیم. اگر استعداد و روابط و تجربه نداریم و به دنبال فرصتی برای دستیابی به خواسته ها و رویاهایتان هستید و احساس می کنید که دستیابی به رویاها و آرزوهایتان محال است ایمان خود را تقویت کنید و بار دیگر برای دستیابی به خواسته ها و اهدافتان تلاش کنید.

دانلود سخنرانی جول اوستین

جادوی باور در جهت دسترسی آسان و کسب رضایت طرفداران جول اوستین، سمینار “به خدا اعتماد کن” و سایر سمینار ها و سخنرانی های جول اوستین را به زبان فارسی ترجمه کرده است. طرفداران جول اوستین می توانند با تهیه یک اشتراک از سایت جادوی باور علاوه بر دانلود رایگان سمینارها و سخنرانی های جول اوستین به سایر سمینار ها و سخنرانی های اساتید موفقیت خارجی دسترسی رایگان داشته باشند.

با ورود به صفحه جول اوستین می توانید به آرشیو سمینارها و سخنرانی های جول اوستین دسترسی داشته باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. Neli می گوید

  سلام خسته نباشید.ممنون از سایت خوبتون. قبلا یک سمینار از جول اوستین داشتید به نام چگونه بهترین تصمیم را بگیریم؟ چرا برداشته شده؟

  1. جادوی باور می گوید

   سلام وقت بخیر دوست من
   هیچکدام از سمینار ها و دوره هایی که در سایت قرار می دهیم را پاک نمی کنیم.
   از صفحه دسته بندی جول اوستین می تونید سمینار مد نظرتون رو پیدا کنید.

 2. jadoyebavar87 می گوید

  عجب انرژیی گرفتم
  چه سخننان قشنگی
  چه باور درستی
  عالی بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.