جول اوستین سمینار چگونه بهترین تصمیم را بگیریم؟ زیرنویس فارسی

نویسنده : جادوی باور

آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۱۷

بازدید : 27,021

تعداد نظرات : ۲ نظر


جادوی باور سمینار  “چگونه بهترین تصمیم را بگیریم؟” از جول اوستین را برای اولین بار در ایران ترجمه فارسی کرده است.   بررسی سمینار “چگونه بهترین تصمیم را بگیریم؟” جول […]


دانلود محتوای ویژه


فقط مشترکین به محتوای ویژه دسترسی دارند شما هم میتوانید با تهیه یک اشتراک همه محتوای ویژه سایت را رایگان دانلود کنید


خرید اشتراک


مشخصات محتوا

نام مربی:جول اوستین - jole ostin
موضوع:وقتی تصمیم بگیرید به دستور خداوند راهها باز میشوند
زبان:زیرنویس فارسی
تعداد قسمت:1
مدت زمان:27 دقیقه
فرمت محتوا:MP4
حجم محتوا: 118mb مگابایت

توضیحات

جادوی باور سمینار  “چگونه بهترین تصمیم را بگیریم؟” از جول اوستین را برای اولین بار در ایران ترجمه فارسی کرده است.

 

بررسی سمینار “چگونه بهترین تصمیم را بگیریم؟” جول اوستین:

جول اوستین معتقد است وقتی خداوند دستور دهد که نعمتی به سمت شما بیاید هیچ نیرویی توان مقاومت در برابر دستور خداوند را ندارد. تصمیم ها و انتخاب های ما باعث می شود تا سرنوشت ما معیین شود. اگر برترین تصمیم ها را بگیرید خداوند دستور می دهد تا برترین نعمت ها به سمت شما سرازیر شود.

دانلود سمینار شکست دادن بدخلقی ها از جول اوستین برای مشترکین سایت جادوی باور رایگان می باشد؛ در ادامه به بررسی این سمینار خواهیم پرداخت.

 

موهبتی که خداوند دستور داده است که به سمت شما بیاید با خیر و خوشی این اتفاق می افتد مثل قراردادها و موقعیت ها و موفقیت ها و غیره . شما هیچ گاه نباید ناامید بشوید و بگویید من نمیتوانم اون کار را به دست بیاورم چون هیچکس آنجا من را قبول ندارد چون این مهم نیست فقط مهم این هست که خداوند شما را دوست دارد.

محدودیتی برای خداوند وجود ندارد

برای خداوند محدودیتی وجود ندارد پس اینکه چه کسی شما را تایید می کند چه کسی نمی کند مهم نیست خداوند مهر خودش را براساس دیگران به سوی شما نمی فرستد بلکه او همیشه لطفش شامل حال شماست.

هیچ گاه برای غیر منصفانه بودن چیزهایی که می بینید ناامید نشوید شما زیردست انسانها نیستید زیر دست خداوند هستید و همیشه در بهترین وضع ممکن باشید سپاسگذاری از خداوند یکی از کارهایی است که باید همیشه انجام دهید وقتی زمان ارتقای شما فرا برسد ارتقا خواهید داده شد. و خداوند حتی گاهی برای ارتقا شما از دشمنتان استفاده می کند و حرف آخر را خداوند می زند.

سمینار جول اوستین تصمیم

مشکلات زیر پای شماست

جول اوستین میگوید اگر میخواهید در پیروزی زندگی کنید باید همه مشکلات را زیر پای خودتان ببینید اینها رقیبی برای شما نیستند و قرار نیست که شما را از پا دربیاورند اگر مشکلات را زیاد بزرگ ببینید  مثلا بگویید من این اعتیاد را نمیتوانم شکست بدهم یا بگویید فرزندم هیچ وقت سر به راه نمیشود و یا بگید این بیماری آخرش من رو از پا درمیاورد این باعث خواهد شد که احساس ترس،ضعف و بی انگیزه بودن کنید.

سخنان جول اوستینجول اوستین معتقد است که اگر اینگونه افکار را در سر بپرورانیم دقیقا همین شرایط به زندگی ما جذب میشود نهایتا این طرز فکر شما رو از پا در می اورد و در چنین شرایطی حتی خدا هم برای شما کاری نمیکند. پس اگر کسی از من بپرسید جول در چنین مواقعی چه باید بکنم جواب من این است که باید کم کم دیدگاه خود را عوض کنید و به خدا بیشتر ایمان و باور داشته باشید

با دنبال کردن سخنرانی بی نظیر جول اوستین که بیشتر تمرکزش روی خود شناسی و خداشناسی است آگاهی زیادی نسبت به یک زندگی موفق پیدا خواهید کرد طرفداران جول اوستین که همواره در سمینار های او شرکت میکنند و سخنان جول را در زندگی اعمال میکنند به موفقیت های زیادی رسیده اند.

آرشیو سخنرانی جول اوستین

جادوی باور در جهت دسترسی آسان و کسب رضایت طرفداران جول اوستین، سمینار “چگونه بهترین تصمیم را بگیریم؟” و سایر سمینار ها و سخنرانی های جول اوستین را به زبان فارسی ترجمه کرده است. طرفداران جول اوستین می توانند با تهیه یک اشتراک از سایت جادوی باور علاوه بر دانلود رایگان سمینارها و سخنرانی های جول اوستین به سایر سمینار ها و سخنرانی های اساتید موفقیت خارجی دسترسی رایگان داشته باشند.

 

دسته بندی : جول اوستین خود شناسی

2 پاسخ به “جول اوستین سمینار چگونه بهترین تصمیم را بگیریم؟ زیرنویس فارسی”

  1. aziwari43 گفت:

    خیلی خوب است خدا اجرتون بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2020 جادوی باور
تمامی حقوق وب سایت متعلق به جادوی باور می باشد.
Whatsapp
phone