پشتیبانی در تلگرام

تلفن پشتیبانی

اشتراک ویژه چیست ؟

جادوی باور با بیش از 20 هزار نفر مشترک فعال

سایت جادوی باور به صورت مرتب هر هفته ویدیوها و کتاب های هایی را در زمینه موفقیت و قانون جذب از برترین اساتید جهان که هرکدام به تنهایی زندگی میلیون ها انسان را برای همیشه تغییر داده اند را ترجمه به صورت دوبله و زیر نویس فارسی در سایت منتشر می کند 

 

هزینه و زمان زیادی صرف ترجمه ، زیر نویس و دوبله محتوای سایت می شود . عزیزانی که علاقه به آموزش های موفقیت دارند می توانند با تهیه اشتراک دوره ها و سمینار ها را بدون محدویت دانلود کنند و از آن استفاده ببرند .

تا امروز بیش از 300 ساعت آموزش صوتی و تصویری ترجمه و به صورت کامل در سایت منتشر شده و مدت زمان هر دوره از 1 ساعت الی 12 ساعت است .

موضوع آموزش ها:

  1.  قانون جذب تخصصی و پیشرفته
  2. هوشی مالی 
  3. خود شناسی 
  4. تغییر نظام باورها 

 میانگین قیمت هر دوره  آموزشی برای مشترکین سایت کمتر از 1 هزار تومان برآورد می شود

 با توجه به هزینه های صرف شده برای آماده سازی محتوا ، بسیار ناچیز است و همین محتوا در سایت های دیگر با قیمتی بسیار بالاتر به صورت تک به فروش می رسد .

برای ترجمه ، زیر نویس ، دوبله و جمع آوری محتوای سایت زمان و هزینه زیادی صرف شده است و همچنین با توجه به حجم بالای محتوا ، هزینه های هاستینگ برای سایت نیز بالا است . مقداری از هزینه دریافتی نیز صرف تامین محتوای جدید برای سایت می شود تا در طول دوره اشتراک ، محتوای جدید و با کیفیت در اختیار شما قرار گیرد .

با خرید اشتراک ویژه شما به تمامی محتوای سایت دسترسی کامل خواهید داشت و نیازی به پرداخت هزینه جداگانه برای دریافت محتوا نیست .

بعد از خرید اشتراک ویژه محدودیت های دانلود برای شما برداشته شده و می توانید با حداکثر سرعت و بدون محدودیت در تعداد ، تمامی محتوای سایت را دریافت نمایید .

تفاوتی در محدودیت و محتوا وجود ندارد . فقط زمان دسترسی شما مشخص می شود . خرید اشتراک با زمان بیشتر از نظر هزینه دارای تخفیف ویژه است ، همچنین چون دوره ها به مرور به سایت اضافه می شود در طولانی مدت شما به محتوای بیشتر و جدیدتری دسترسی خواهید داشت . بنابراین اگر مایل هستید مدت طولانی در کنار ما باشید خرید اشتراک با مدت طولانی تر به نفع شما خواهد بود .

تمامی محتوای قرار گرفته در سایت کاملا اختصاصی هستند و شما اجازه انتشار و یا فروش مجدد آنها را ندارید . در صورت رعایت نکردن این قوانین ابتدا حساب کاربری فرد مسدود شده و با فرد متخلف مطابق قوانین کپی رایت برخورد خواهد شد .
استفاده از محتوای سایت فقط برای خریدار اشتراک و خانواده درجه اول وی مجاز بوده و انتشار آن از نظر شرعی حرام است .

به صورت دوره ای و در مناسب های مهم کد های تخفیف در کانال تلگرام و پیچ اینستاگرام ما در اختیار کاربران قرار میگیرد . بنابراین حتما در کانال تلگرام و پیچ اینستاگرام ما عضو شوید تا علاوه بر دریافت محتوا و کلیپ های کوتاه انگیزشی ، بتوانید از ارائه کد های تخفیف با خبر شده و از آنها استفاده نمایید .

بله ، سایت جادوی باور با سیستم خرید اشتراک فعالیت میکند اما برای عزیزانی که احساس میکند فقط نیاز به یک دوره آموزشی دارند میتوانند از بخش فروشگاه سایت اقدام به خرید محصول تکی بکنند .

عزیزانی که با مشکل کند بودن سرعت اینترنت یا هزینه بالای دانلود مواجه هستند می توانند از سایت پکیج ارسالی را خریداری نمایید یا  با ما از طریق تلگرام یا تلفن ارتباط برقرار کنند تا پکیچ ها به صورت مجموعه DVD برای شما ارسال گردد . توجه فرمایید که هزینه  حمل و نقل و ارسال پست به تمام نقاط ایران رایگان است

ویدیو های سایت همگی با فرمت MP4 در اختیار شما قرار میگیرند . این فرمت با تمام دستگاه های موبایل ، تبلت ، کامپیوتر و حتی تلوزیون و پخش کننده های خانگی سازگاری دارد . زیر نویس محصولات نیز بدون مشکل در این دستگاه ها بارگذاری می شود .
پیشنهاد میشود برای نهایت سازگاری و کیفیت از نرم افزار POT Player در ویندوز ، اپلیکیشن MXPlayer در اندروید و اپلیکیشن VLCPlaye در IOS استفاده گردد . تمامی این نرم افزار ها رایگان هستند و به راحتی با جستجو میتوانید آنها را دریافت و استفاده کنید .

به طور کلی روند کار سایت چندین مرتبه تست شده است و میتوان گفت مشکلی در آن وجود ندارد . اگر با مشکلی در دانلود دوره ها یا استفاده از خدمات سایت بر خوردید لطفا از طریق تلگرام یا تماس تلفنی موضوع را با ما مطرح کنید .
راهنمایی های لازم به شما انجام شده و مشکل در سریع ترین زمان حل خواهد شد .

اشتراک ویژه سه ماهه

دسترسی به تمام محتوای سایت
79000 تومان

اشتراک ویژه شش ماهه

دسترسی به تمام محتوای سایت
99000 قیمت اصلی 158000 تومان

اشتراک ویژه یک ساله

دسترسی به تمام محتوای سایت
139000 قیمت اصلی : 316000 تومان