اشتراک ویژه

اشتراک ویژه چیست ؟

سایت جادوی باور به صورت مرتب از سال ۹۵ هر هفته ویدیوها و پادکست صوتی و کتاب های محبوب و غنی را در زمینه قانون جذب تخصصی ، هوش مالی ، تغییر نظام باور ها ،خود شناسی از برترین اساتید جهان که هرکدام به تنهایی زندگی میلیون ها انسان را برای همیشه تغییر داده اند را ترجمه به صورت دوبله و زیر نویس فارسی در سایت منتشر می کند و همه کاربران بلافاصله پس از خرید میتوانند همه آموزش ها را ببینند و یا دانلود و ذخیره کنند.

 

تا امروز بیش از ۲۸۰ ساعت آموزش صوتی و تصویری ترجمه شده با موضوع قانون جذب  ترجمه کرده ایم که برای همه مشترکین رایگان قابل دانلود و ذخیره است

 

مشاهده آرشیو آموزش قانون جذب اساتید سایت

 


تا امروز بیش از ۲۹۰ ساعت آموزش صوتی و تصویری ترجمه شده با موضوع  هوش مالی ترجمه کرده ایم که برای همه مشترکین رایگان قابل دانلود و ذخیره است

 

مشاهده آرشیو آموزش های هوش مالی اساتید سایت

 


تا امروز بیش از ۹۰ ساعت آموزش صوتی و تصویری ترجمه شده با موضوع تغییر نظام باور ترجمه کرده ایم که برای همه مشترکین رایگان قابل دانلود و ذخیره است

 

مشاهده آرشیو آموزش باور و ضمیر ناخودآگاه اساتید سایت

 


تا امروز بیش از ۹۰ ساعت آموزش صوتی و تصویری ترجمه شده با موضوع خودشناسی و رشد فردی  ترجمه کرده ایم که برای همه مشترکین رایگان قابل دانلود و ذخیره است

 

مشاهده آرشیو آموزش های خودشناسی و رشد فردی اساتید سایت

 


 

 

اساتید موفقیت

 

 

فقط با تهیه یک اشتراک همه محتوای سایت قابل دانلود و ذخیره است (بدون هیچ پرداخت دیگری)

با تهیه یک اشتراک میتونید بدون محدودیت تمامی محتویات سایت رو به طور کامل و بدون نیاز به پرداخت دیگر دانلود کنید.

آموزش های جادوی باور مناسب چه کسانی است ؟

این آموزش ها برای همه افراد جامعه نه تنها لازم بلکه ضرورری است


چه پیش نیازی برای آموزش ها لازم است ؟

شما در هر جایگاهی باشید میتوانید از این آموزش ها استفاده کنید . زیرا آموزش های ما از سطح مبتدی آغاز میشود و تا سطح حرفه ای ادامه پیدا میکند . اطاعاتیکه در دسترس مشترکین ویژه سایت قرارد دارد بسیار تاثیر گذار و در بیشتر مواقع عامیانه است ولی از شنیدن آنها شگفت زده خواهید شد.


برای شروع یادگیری باید از کجا شروع کنیم؟

اکثر کاربران ویژه سایت جادوی باور به دلیل تنوع بسیار زیاد محتوای ویژه سایت، که شامل آموزش های صوتی دوبله و سمینار های ترجمه شده تصویری است سردرگم می شوند که باید از کجا شروع کنند؟
در این بخش قصد داریم تا محتواهای سایت را برای ۲ دسته تقسیم کرده ایم افراد تازه وارد ، افراد آشنا با قوانین کائنات و قوانین جذب.

در حال حاضر بیش از ۶۰۰ ساعت سمینار تصویری، کتاب صوتی و دوره های آموزشی از برترین اساتید جهان در سایت جادوی باور قرار دارد و هر هفته تعداد آنها بیشتر خواهد شد.

در طبقه بندی و تقسیم بندی ایجاد شده فقط سمینار ها و یا دوره های دوبله فارسی قرار داده شده است. زیرا بسیاری از افراد توانایی و یا وقت استفاده از سمینار ها و یا دوره های زیرنویس را ندارند. همچنین تقسیم بندی انجام شده در این بخش توسط خود اساتید صورت گرفته است: کوین ترودو درباره سمینار آرزوی تو دستور توست میگوید: این سمینار بخش های مقدماتی و مسائل پایه ای را آموزش میدهد؛ به همین علت سمینار آرزوی تو دستور توست اولین مرحله از تقسیم بندی قرار داده شده است. دیگر سمینارهای این بخش هم به همین منوال انتخاب و تقسیم بندی شده اند.

برای مشاهده این تقسیم بندی محتویات سایت روی دکمه زیر کلیک کنید:

مشاهده جدول تقسیم بندی محتویات سایت

 


این محتوا چه تاثیری بر ما دارد ؟

شما پس ۳ ماه گوش کردن و دیدن آموزش ها متوجه خواهید شد که چرا در یک مورد خاص خوش شانس هستید و در مورد دیگر بد شانس!!!
متوجه خواهید شد که شانسی وجود ندارد و این باور های شماست که نتایج اصلی و تاثیر گذار زندگی شما را تعیین میکند . 
نتایجی مانند میزان در آمد،ازدواج موفق یا نا موفق، بیماری یا سلامتی ، موفقیت ها یا شکست های درسی و از همه مهمتر احساش شادی و نشاط
با درک این موضوعات و آموزش های که در این مدت دنبال کرده اید یاد میگیرید که چگونه میتوان زندگی کرد و از جهان لذت برد. حتی اگر جایی مشکلی برای تان پیش بیاید متوجه خواهید در کدام بخش قبلا اشتباهی انجام داده اید


آیا پس از ۳ ماه دیگر نیازی به دنبال کردن آموزش ها نیست ؟

اگر به نظرات سایت ما توجه کرده باشید بیش از ۲۰ هزار نظر و دیدگاه از مشترکین ویژه در سایت وجود دارد که تشنه دوره های جدید و پیگیر آموزش های منتشر شده هستند . (علارقم اینکه بیش از ۵۰۰ ساعت آموزش ترجمه و دوبله کرده ایم)
بیشتر این کاربران که پایه اصلی سایت جادوی باور را تشکیل داده اند در ابتدا فقط از روی کنجکاوی و شاید برای دانلود یک دوره خاص مشترک سایت شده اند ولی حالا با این آموزش ها زندگی میکنند

 • چرا برای دسترسی به محتوای سایت هزینه پرداخت می کنیم ؟

  برای ترجمه ، زیر نویس ، دوبله و جمع آوری محتوای سایت زمان و هزینه زیادی صرف شده است و همچنین با توجه به حجم بالای محتوا ، هزینه های هاستینگ برای سایت نیز بالا است . مقداری از هزینه دریافتی نیز صرف تامین محتوای جدید برای سایت می شود تا در طول دوره اشتراک ، محتوای جدید و با کیفیت در اختیار شما قرار گیرد .

 • آیا بعد از خرید اشتراک نیاز به پرداخت دیگری است ؟

  با خرید اشتراک ویژه شما به تمامی محتوای سایت دسترسی کامل خواهید داشت و نیازی به پرداخت هزینه جداگانه برای دریافت محتوا نیست .

 • آیا پس از تهیه اشتراک محدودیت در دانلود وجود دارد ؟

  بعد از خرید اشتراک ویژه محدودیت های دانلود برای شما برداشته شده و می توانید با حداکثر سرعت و بدون محدودیت در تعداد ، تمامی محتوای سایت را دریافت نمایید .

 • تفاوت سطح اشتراک ۳ ماهه ، ۶ ماهه و ۱ ساله در چیست ؟

  تفاوتی در محدودیت و محتوا وجود ندارد . فقط زمان دسترسی شما مشخص می شود . خرید اشتراک با زمان بیشتر از نظر هزینه دارای تخفیف ویژه است ، همچنین چون دوره ها به مرور به سایت اضافه می شود در طولانی مدت شما به محتوای بیشتر و جدیدتری دسترسی خواهید داشت . بنابراین اگر مایل هستید مدت طولانی در کنار ما باشید خرید اشتراک با مدت طولانی تر به نفع شما خواهد بود .

 • آیا میتوانیم محتوای سایت را انتشار دهیم ؟

  تمامی محتوای قرار گرفته در سایت کاملا اختصاصی هستند و شما اجازه انتشار و یا فروش مجدد آنها را ندارید . در صورت رعایت نکردن این قوانین ابتدا حساب کاربری فرد مسدود شده و با فرد متخلف مطابق قوانین کپی رایت برخورد خواهد شد .
  استفاده از محتوای سایت فقط برای خریدار اشتراک و خانواده درجه اول وی مجاز بوده و انتشار آن از نظر شرعی حرام است .


برای دیدن نظرات برخی کاربران سایت جادوی باور کلیک کنید

کپی رایت 2021 جادوی باور
تمامی حقوق وب سایت متعلق به جادوی باور می باشد.
Whatsapp
phone