ورود / ثبت نام

از کجا باید شروع کنم؟

از کجا شروع کنم

 

 

 

این تقسیم بندی مناسب چه افرادی است؟


اکثر کاربران ویژه سایت جادوی باور به دلیل تنوع بسیار زیاد محتوای ویژه سایت، که شامل آموزش های صوتی دوبله و سمینار های ترجمه شده تصویری است سردرگم می شوند که باید از کجا شروع کنند؟
در این بخش قصد داریم تا محتواهای سایت را برای ۲ دسته تقسیم کرده ایم افراد تازه وارد ، افراد آشنا با قوانین کائنات و قوانین جذب.

در حال حاضر بیش از ۶۰۰ ساعت سمینار تصویری، کتاب صوتی و دوره های آموزشی از برترین اساتید جهان در سایت جادوی باور قرار دارد و هر هفته تعداد آنها بیشتر خواهد شد.

 

معیار ترتیب گذاری دوره ها


در طبقه بندی و تقسیم بندی ایجاد شده فقط سمینار ها و یا دوره های دوبله فارسی قرار داده شده است. زیرا بسیاری از افراد توانایی و یا وقت استفاده از سمینار ها و یا دوره های زیرنویس را ندارند. همچنین تقسیم بندی انجام شده در این بخش توسط خود اساتید صورت گرفته است: کوین ترودو درباره سمینار آرزوی تو دستور توست میگوید: این سمینار بخش های مقدماتی و مسائل پایه ای را آموزش میدهد؛ به همین علت سمینار آرزوی تو دستور توست اولین مرحله از تقسیم بندی قرار داده شده است. دیگر سمینارهای این بخش هم به همین منوال انتخاب و تقسیم بندی شده اند. 

 

نحوه دانلود محتویات سایت


در سایت جادوی باور بیش از ۹۰۰ ساعت سمینار، دوره و کتاب صوتی از برترین اساتید روانشناسی موفقیت که به زبان فارسی ترجمه شده است موجود می باشد. اساتیدی مانند: کوین ترودو، استر هیکس، ناپلئون هیل، آنتونی رابینز و…
با تهیه یک اشتراک میتوانید تمامی این محتویات را به صورت کامل دانلود و ذخیره نمایید هر هفته نیز یک محتوای جدید منتشر میشه که مشترکین ویژه میتوانند محتویات ویژه جدید رو نیز به صورت کامل دانلود کنند. جهت خرید و اطلاعات بیشتر درباره اشتراک ویژه روی دکمه زیر کلیک کنید:

اشتراک ویژه چیست؟ خرید اشتراک ویژه

 

تقسیم بندی و شماره گذاری دوره ها


مقدماتی پیشرفته
۱. آرزوی تو دستور توست اثر کوین ترودو ۱. کتاب صوتی قوانین موفقیت در ۱۶ درس اثر ناپلئون هیل
۲. برداشتن موانع موفقیت از طریق احساسات اثر کوین ترودو  ۲. سمینار برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه اثر دکتر جو دیسپنزا
۳. القا به ذهن برای بالا بردن ارتعاش ذهن اثر کوین ترودو  ۳. اسرار ذهن ثروتمند اثر تی هارو اکر
۴. ۱۷ اصل موفقیت ناپلئون هیل


سطح مقدماتی رو حداقل به مدت ۴۵ روز ادامه دهید. (اگر جزو مشترکین ویژه هستید برای دانلود سمینار مورد نظرتون در جدول بالا کافیه روی آن کلیک کنید تا به صفحه دانلود ارجاع داده شوید.)

 

پس از به پایان رسیدن این دسته بندی چه اتفاقی رخ میدهد؟


کاربرانی که اشتراک ویژه دارند با پشت سر گزاشتن طبقه بندی های بالا علاوه بر اینکه با قوانین کائنات و روانشناسی موفقیت بیشتر آشنا میشوند و میتوانند شروع به جذب خواسته ها و رویاهایشان کنند، به این علم خواهند رسید که کدام سمینار و یا دوره زیرنویس برای آنها مناسب تر است همینطور آشنایی بیشتری با اساتید پیدا خواهند کرد از این رو میتوانند به این درک برسند که کدام یک از اساتید میتوانند آنها را به نسخه بهتری از خودشان تبدیل کنند.

 

نکاتی که باید حتما به آنها توجه کنید:


  • افرادی که با قوانین جهان هستی آشنایی ندارند وسوسه نشوید و حتما طبق لیست بالا شروع کنید
  • تعیین سطح بر عهده خود شماست ولی اگر نمی دانید در کدام سطح هستید به شما پیشنهاد می شود از سطح مبتدی شروع کنید.
  • پس از اینکه سطحتان را تعیین کردید از اولین دوره شروع به گوش دادن کنید حتی اگر آن دوره را قبلا گوش داده اید دوباره گوش دهید زیرا به یادگیری شما ضرری نمی رساند و باعث می شود شما نکات جدید تری بیاموزید.
  • تا زمانی که یک دوره را به طور کامل گوش نداده اید و یا به طور کامل یاد نگرفته اید دوره بعدی را شروع نکنید!
  • این سطح بندی توسط خود اساتید انجام شده است اگر مفاهیمی را در دوره ای متوجه نمی شوید به دوره قبلی برگردید و دوره قبلی را چندین بار گوش دهید.
  • به دلیل اینکه ما در سایت جادوی باور هر هفته یک محتوای جدید منتشر میکنیم این لیست ها دائما در حال بروز رسانی هستند ولی شما به روند خود ادامه دهید.
  • پس از اینکه تمامی این سطوح را به طور کامل و دقیق و به ترتیب گوش دادید میتوانید خودتان دوره های موجود در سایت را طبقه بندی کنید و تماشا کنید و قادر خواهید بود به تمامی سوالات خود پاسخ دهید.
2015 © تمامی حقوق این سایت متعلق به جادوی باور است.
Whatsapp
phone